» »

EU volitve 2024

EU volitve 2024

««
5 / 26
»»

Buggy ::

Se samo meni samo zdi, da je Tomc cisto premalo pripravljena iz klet in neposreceno ponavlja isto mantro kot vedno? Sem mislil da je v kleti, kjer snegec fura malo vec domisljije. Dejansko sem razocaran s strani SDS, ker se konstantno ponavljajo in ne najdejo nicesar novega, cemur bi se lahko normalni ljudje posmehovali :))

c3p0 ::

cenzuraš je izjavil:


cenzuraš je izjavil:

Men se čist jebe, če so eni prejšnjič bili proti referendumom, zdaj so pa za. To je politika, oni tadrugi so pa zdaj proti, pa so prej bli za. Kaj meni pomaga to bockanje glupo? Ti pa očitno na to padaš, itak znaš samo jamrat.


Zdaj pa hitro razlagat, kako ti nisi dvoličen, ker podpiraš tiste (al stališča tistih), ki so pa dvolično jokali v kontra (takrat združit, zdaj ne združit). Nič ne pomaga jamranje nad dvoličnostjo, če si ti samo v kontra smer dvoličen. Da ti pa ne potegne, da je to v politiki stalnica, pa tud kr žalostno.


Dvoličneže izpostavljam, kamor po povedanem sodiš tudi ti. Kar me seveda ne čudi.

primoz4p ::

Zadeve so zelo resne, če se predsednik Belorusije ročno ukvarja s pripravo drv za zimo.
Voliti je potrebno po pameti, da ne bomo na mrzlem

Sparkxl ::

Čudovit zemljevid...levičarska nesnaga se pospešeno poslavlja iz prestolov. Mi bomo seveda med zadnjimi. Mi si želimo še več uničevanja države in družbe...še nimamo dovolj.



https://www.politico.eu/article/mapped-...

Sem se odločil, volil bom čelavega, čeprav se mi želodec zraven obrača. Samo da ptičja kuga dobi en glas manj

T440 ::

Dobiš piškotek!

Sparkxl ::

Seveda sem. Populist, hard right, far right, extreme right....vse možne etikete jim limajo. Desnica je umrla po njihovo. Vse kar ni po textbook je ekstremno. Aja politico je drugače levo trobilo.

Ti si drugače spal zadnja leta in spregledal kaj se dogaja in kdo je v tem času bil na prestolu? In o meni desničarju: volilno pravico sem verjetno imel že ko si ti zizal in brez izjeme sem vedno volil levo. Dokler se to ni spreobrnilo v freak show greznico

Drugače pa verjamem da te oči zapečejo ob tako lepem zemljevidu

hendriks ::

Sparkxl je izjavil:


Sem se odločil, volil bom čelavega, čeprav se mi želodec zraven obrača. Samo da ptičja kuga dobi en glas manj


Če ti čelavi ne odgovarja, imaš Gregorčiča na voljo.

primoz4p ::

Nova24tv
Zadnja anketa pred evropskimi volitvami - kdo bo zmagovalec in kdo poraženec?



d'Hondtov sistem:
5 SDS, 2 Svoboda, 1 NSI, 1 SD, 1 Vesna

Sparkxl ::

Kdo da fak je Vesna? 2 za ptičjo kugo? 2 preveč. Drugače pa čudovit rezultat za sds.

Scaramouche3 ::

Problem je ekstremov, ali SDS domobranca ali levičarske ekstremne migracijsko neomejene stranke!

Sparkxl ::

Tudi to se bo rešilo. Mi imamo radi muhe enodnevnice, ki se pojavijo včeraj in jutri dobijo volitve. En dan se bo pojavil en normalen

Scaramouche3 ::

Sparkxl je izjavil:

Tudi to se bo rešilo. Mi imamo radi muhe enodnevnice, ki se pojavijo včeraj in jutri dobijo volitve. En dan se bo pojavil en normalen


Ne vem če se to tako reši! Čim bolj ekstremna je levica, tem bolj privlači vrnitev ekstremne desnice!

Telbanc ::

Sparkxl je izjavil:

Kdo da fak je Vesna? 2 za ptičjo kugo? 2 preveč. Drugače pa čudovit rezultat za sds.



Zej vidiš, kok je povprečen slovenček butast. Butast do amena. Hitr se je pozablo, kako nas je janša teral na špiko. Kako so nabavljali "materijal" med corono. No sicer se levi in desni najbolj bojijo, da bi prišel kdo tretji in prekinil rajanje, ki ga gledamo od osamosvojitve.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

fikus_ ::

Je čisto vseeno kgo bo iz SLO v EU parlamentu, itak bodo delali kot bo večina.
Ce bi direktno volili predsenika EK, tako pa lobiji nastavijo svojega.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

StarMafijec ::

primoz4p je izjavil:

d'Hondtov sistem:
5 SDS, 2 Svoboda, 1 NSI, 1 SD, 1 Vesna

Mi imamo 9 poslancev in ne 10.

fikus_ ::

Ali ni bilo nekaj govora, da SLO in se nekatere drzave dobijo zraven poslance, ker je GB šla ven. Ali je to že bilo? Ne vem.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

primoz4p ::

StarMafijec je izjavil:

primoz4p je izjavil:

d'Hondtov sistem:
5 SDS, 2 Svoboda, 1 NSI, 1 SD, 1 Vesna

Mi imamo 9 poslancev in ne 10.

Imaš prav.
Iz osem na 9 in ne na 10.
4 SDS

c3p0 ::

Sparkxl je izjavil:

Kdo da fak je Vesna? 2 za ptičjo kugo? 2 preveč. Drugače pa čudovit rezultat za sds.


Vesna zelena stranka... Od kod so se ti kekci naenkrat pojavili in dobili vso podporo? Nov projekt svežih obrazov?

MojsterX ::

Bolje se je za vprašati, zakaj so naše parlamente stranke še zmeraj pripadnice EU političnim skupinam, ki so furale EU zadnjih 20 let in zafurale vse kar je dalo in kar še bodo.

pegasus ::

"V slogi je moč", si že pozabil?

Sparkxl ::

Še več dobrih novic...švabski eko čaravnici kaže slabo, da obdrži prestol

https://www.politico.eu/article/ursula-...

mtosev ::

Jaz upam, da Ursula dobi dovolj glasov. Če ne bo ona kdo bi lahko bil predsednik EU komisije?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

arnecan1 ::

Glede na zadnji incident v Nemčiji, ko je neki Afganistanec z nožem zabadal proti-islamiste, nato so ga ti prislonili na asfalt, je prišel woke policist, proti-islamista od zadaj zagrabil in ga prislonil na asfalt, tako osvobodil Afganistanca, da je le-ta do smrti nato zaštihal tega woke policista.



Nekako takšen samomor dela trenutno Evropa. Zato pa skrajna desnica pridobiva na glasovih. Dokler se mainstream politika ne bo spametovala in začela delovati po volji večine Evropejcev, bo pač vedno več ljudi glasovalo za skrajneže.

mtosev ::

Na srečo skrajneži ne bodo imeli večine, tak da se jaz ne sekiram, da bodo dobili malo več glasov.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

arnecan1 ::

Skrajneži ne bodo imeli večine, če na oblasti ne bo woke bedakov.

To kar je naredil tale policist, je čista neumnost. Potem pa gledam še ono policistko, ko vklepa zaštihanega, neoboroženega in napadenega proti-islamista, namesto da bi mu pomagala.

Budalaština. Takšni policiji in takšnim oblastnikom jaz ne zaupam.

Master_Yoda ::

hendriks je izjavil:

Sparkxl je izjavil:


Sem se odločil, volil bom čelavega, čeprav se mi želodec zraven obrača. Samo da ptičja kuga dobi en glas manj


Če ti čelavi ne odgovarja, imaš Gregorčiča na voljo.


Ali imajo SLS kje program napisan, da clovek lahko preveri kaksna so njihova stalisca glede stvari ? Na njihovi spletni strani nisem nasel nicesar ...
Dovie'andi se tovya sagain.

MojsterX ::

mtosev je izjavil:

Na srečo skrajneži ne bodo imeli večine, tak da se jaz ne sekiram, da bodo dobili malo več glasov.


si tako prepričan? Muslimani prevzemajo London in kmalu bodo imeli večino, kar pomeni shaira law, kar se že izvaja v raznih mestih po Evropi in USA z večinsko muslimansko populacijo

Ethnic groups in London @ Wikipedia

Polda ::

Glas za Svobodo je glas za azilne domove.
Saj je Golob lepo povedal ileglanem igracije je potrebno legalizirati saj bomo potrebovali njihove pridne roke in pamet.

primoz4p ::

Master_Yoda je izjavil:

hendriks je izjavil:

Sparkxl je izjavil:


Sem se odločil, volil bom čelavega, čeprav se mi želodec zraven obrača. Samo da ptičja kuga dobi en glas manj


Če ti čelavi ne odgovarja, imaš Gregorčiča na voljo.


Ali imajo SLS kje program napisan, da clovek lahko preveri kaksna so njihova stalisca glede stvari ? Na njihovi spletni strani nisem nasel nicesar ...

Saj piše:
Trenutno je v veljavi program, ki je bil soglasno sprejet na statutarnem in programskem kongresu SLS 21. novembra 2015. V letu 2024 se načrtuje nov programski kongres, ki bo program prilagodil novim družbenim in socialnim okoliščinam.
https://sls.si/o-stranki/program/
Linka do veljavnega programa sta na dnu strani.

Drugače pa po vetru :P)

c3p0 ::

arnecan1 je izjavil:

Glede na zadnji incident v Nemčiji, ko je neki Afganistanec z nožem zabadal proti-islamiste, nato so ga ti prislonili na asfalt, je prišel woke policist, proti-islamista od zadaj zagrabil in ga prislonil na asfalt, tako osvobodil Afganistanca, da je le-ta do smrti nato zaštihal tega woke policista.



Nekako takšen samomor dela trenutno Evropa. Zato pa skrajna desnica pridobiva na glasovih. Dokler se mainstream politika ne bo spametovala in začela delovati po volji večine Evropejcev, bo pač vedno več ljudi glasovalo za skrajneže.


Na X je tudi posnetek, kjer se mlade instagram policistke ob opažanju tragedije v teku, v strahu razbežijo naokoli. Taki mehkužni wokie policaji so sposobni le terorizirat spoštljive in mirne državljane.

Bellator ::

c3p0 je izjavil:


Na X je tudi posnetek, kjer se mlade instagram policistke ob opažanju tragedije v teku, v strahu razbežijo naokoli. Taki mehkužni wokie policaji so sposobni le terorizirat spoštljive in mirne državljane.


Link do posnetka, prosim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellator ()

Zmajc ::

Posnetek ne prikazuje celotnega dogajanja. Storilca je drugi policist zelo hitro za tem vstrelil in onesposobil, je pa vse skupaj potekalo tako hitro, da težko reći kako bi kdorkoli reagiral v tej situaciji. Proti napadalcu z nožem se je zelo težko braniti.

Če bi ga ustrelili preden je onega policaja zaštihal bi pa vsi jokali nad policijsko brutalnostjo. Can't win.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

FireSnake ::

Sparkxl je izjavil:

Čudovit zemljevid...levičarska nesnaga se pospešeno poslavlja iz prestolov. Mi bomo seveda med zadnjimi. Mi si želimo še več uničevanja države in družbe...še nimamo dovolj.



https://www.politico.eu/article/mapped-...

Sem se odločil, volil bom čelavega, čeprav se mi želodec zraven obrača. Samo da ptičja kuga dobi en glas manj


Jaz ne bom čelavega, bom N.Si.
Smrt golobizmu!
Ga golobja hunta preveč serje!

mtosev je izjavil:

Jaz upam, da Ursula dobi dovolj glasov. Če ne bo ona kdo bi lahko bil predsednik EU komisije?


Kaj je Von Der Fajzer tako dobrega naredila, da ti je tako všeč?
Lahko našteješ par stvari?

c3p0 je izjavil:


Na X je tudi posnetek, kjer se mlade instagram policistke ob opažanju tragedije v teku, v strahu razbežijo naokoli. Taki mehkužni wokie policaji so sposobni le terorizirat spoštljive in mirne državljane.


Povezava je pa, kje?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Na tem posnetku je ta 2 minutni masaker.

https://streamable.com/2cjblb?

c3p0 ::

FireSnake je izjavil:


c3p0 je izjavil:


Na X je tudi posnetek, kjer se mlade instagram policistke ob opažanju tragedije v teku, v strahu razbežijo naokoli. Taki mehkužni wokie policaji so sposobni le terorizirat spoštljive in mirne državljane.


Povezava je pa, kje?


Ja na X, kje pa? Na:

https://x.com/MyLordBebo/status/1796799...

Vse odskočijo, ena dobesedno zbeži in se nato spomni, da je policistka. Ampak spola sta bila enakopravno (če ne v prednost žensk) zastopana, zato je vse v redu in zadevo lahko zapremo.

https://x.com/Nattypum91/status/1796551...

Utk ::

Če bi ga ustrelili preden je onega policaja zaštihal bi pa vsi jokali nad policijsko brutalnostjo.

Vsi ne. Nika Kovač in podobni bi, vsi pa ne.

c3p0 ::

Ko je potegnil nož in startal na neoboroženega, od tistega trenutka je vsak lethal force upravičen.

MojsterX ::

c3p0 je izjavil:

Ko je potegnil nož in startal na neoboroženega, od tistega trenutka je vsak lethal force upravičen.


Ne po tupasti EU in SLO zakonodaji, ki veleva, da uporaba orožje nad nožem je prekoračen silobran in zato greš v zapor. Skratka ustreliš ga lahko šele takrat, ko si napol mrtev (ti napol že prereže vrat), pa še takrat moraš umret, če on umre.

Skratka neumna zakonodaja, ki napadalcu daje vedno več osebnih pravic, kot tistemu ki so mu bile odvzete.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MojsterX ()

Utk ::

So pa policaji izpadli kot ena horda amaterjev. Pustimo to, da so se ženske itak razbežale, ampak edini policaj, ki je bil v akciji, je bil najbolj izpostavljen, s hrbtom proti tistemu, ki je bil zares nevaren, in nobenga okoli njega, da ga bi kril.

kamiKaZaA ::

c3p0 je izjavil:

Ko je potegnil nož in startal na neoboroženega, od tistega trenutka je vsak lethal force upravičen.

Točno to in ne razumem zakaj policist čeprav je meril v njega ni takoj streljal ampak čakal in čakal, da je njegovega sodelavca 2x štihnil v zatilje preden je sprožil. Tu je nemška policija pogrnila na celi črti. In najhujše, da je davek za to plačal policist, kateri je žal napačnega odstranil in dal prosto pot mesarju, da je dalje mesaril, ker ga ni njegov sodelavec pravi čas ustrelil.

Bellator ::

c3p0 je izjavil:

FireSnake je izjavil:


c3p0 je izjavil:


Na X je tudi posnetek, kjer se mlade instagram policistke ob opažanju tragedije v teku, v strahu razbežijo naokoli. Taki mehkužni wokie policaji so sposobni le terorizirat spoštljive in mirne državljane.


Povezava je pa, kje?


Ja na X, kje pa? Na:

https://x.com/MyLordBebo/status/1796799...

Vse odskočijo, ena dobesedno zbeži in se nato spomni, da je policistka. Ampak spola sta bila enakopravno (če ne v prednost žensk) zastopana, zato je vse v redu in zadevo lahko zapremo.

https://x.com/Nattypum91/status/1796551...


Samo ena zbeži, in ta sploh ni primerna za policistko. Tudi tisti, ki so opazovali, niso. Policista, ki je skočil na napačnega, je pač srečala karma. Kakorkoli, ne bi si želel takšnih partnerjev, ki imajo polne hlače, ko gre zares.

primoz4p ::

Streljal je levičar (z levo roko).

Fungi88 ::

Podpiram stranko ki se najbolje poravna s tem
- konec nekritičnega sprejemanja vseh migrantov
- strikten nadzor zunanjih meja EU
- deportacija vseh, ki se javno izrekajo da si želijo šarijo
- sanity check glede LGBTQ norije in DEI
- oživitev evropske jedrske industrije in gradnja JE
- vlaganje v lastno industrijo polprevodnikov in nasploh v IT, ki ni odvisen od ZDA in kitajce
- resna podpora UA za zmago proti Rusiji
- fuck israel, fuck palestina

Predlogi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fungi88 ()

bciciban ::

c3p0 je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

Glede na zadnji incident v Nemčiji, ko je neki Afganistanec z nožem zabadal proti-islamiste, nato so ga ti prislonili na asfalt, je prišel woke policist, proti-islamista od zadaj zagrabil in ga prislonil na asfalt, tako osvobodil Afganistanca, da je le-ta do smrti nato zaštihal tega woke policista.



Nekako takšen samomor dela trenutno Evropa. Zato pa skrajna desnica pridobiva na glasovih. Dokler se mainstream politika ne bo spametovala in začela delovati po volji večine Evropejcev, bo pač vedno več ljudi glasovalo za skrajneže.


Na X je tudi posnetek, kjer se mlade instagram policistke ob opažanju tragedije v teku, v strahu razbežijo naokoli. Taki mehkužni wokie policaji so sposobni le terorizirat spoštljive in mirne državljane.


Skoraj 10 let, ko sem imel na ST vroče debate z uporabnikom jype, da se tole masovno sprejemanje vseh migrantov pod parolo refuges welcome ne bo dobro končalo.
Me prov zanima kaj meni sedaj ta naš jype, gre nemčiji zares bolje ko je uvozila vse te islamiste, ki po ulicah vzklikajo da si želijo šeriatskega prava in ne priznavajo nemške zakonodaje?

mtosev ::

Če jypetarja pogrešaš je na slo-tech discord kanalu.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

D3m ::

Me prov zanima kaj meni sedaj ta naš jype


Ima preveč dela s svojim trans otrokom.
|HP EliteBook|R5 6650U|

mtosev ::

D3m je izjavil:

Me prov zanima kaj meni sedaj ta naš jype


Ima preveč dela s svojim trans otrokom.

LOLz
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

bciciban ::

D3m je izjavil:

Me prov zanima kaj meni sedaj ta naš jype


Ima preveč dela s svojim trans otrokom.


Samo eden je trans ?
Pha... amater!

D3m ::

Hja lej enga je že zagiftal, vprašanje, kaj bo s preostalimi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

FireSnake ::

Utk je izjavil:

So pa policaji izpadli kot ena horda amaterjev. Pustimo to, da so se ženske itak razbežale, ampak edini policaj, ki je bil v akciji, je bil najbolj izpostavljen, s hrbtom proti tistemu, ki je bil zares nevaren, in nobenga okoli njega, da ga bi kril.


Na žalost res!
Za nagrado pa prerezan vrat in še en štih v vrat.
Žalostno in grozno.

Butasta baba je pa potem pridržala poškodovanega civilista, ki je skušal napadalca onesposobiti.

Posnetek je tako grozen, da sem ga enkrat pogledal in ga ne morem več gledati.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

««
5 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osmi marec in zakon o škodljivih ukrepih oblasti (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21331605 (19630) poweroff

Več podobnih tem