» »

Poljska volitve 2023

Poljska volitve 2023

Temo vidijo: vsi
1 2
3
4 5

Utk ::

Tudi, če si bil tip, si moral kdaj malo pošprintati, če si kakemu skinu kaj gobcal...

Nekateri res najdete probleme povsod. Jaz jih nisem imel nikoli nikjer.

no comment ::

Nikoli in nikjer, razen danes, ko jih imaš vedno in povsod (zaradi sajvemokoga)?

Hypathia ::

Smrekar1 je izjavil:


Povešanje kriminala izhaja predvsem iz prodajalcev histerije, ki so se oklicali za "medije". V zadnjih 10 letih je kriminal v Sloveniji padel za cca 40% in to ob povečanem deležu preiskanih kaznivih dejanj.


A pol praviš, da najbolj depolitizirana, strokovna in oh in sploh holobja policija, laže?

V prvih šestih mesecih letošnjega leta je Policija sicer zabeležila več kaznivih dejanj zoper spolno nedotakljivost kot v celotnem prejšnjem letu.

Kar za tretjino so v primerjavi z lanskim letom na območju Policijske uprave Ljubljana porasla tudi kazniva dejanja zoper premoženje. Iz povprečja najbolj izstopa policijska postaja Vič, kjer je bilo tovrstnih kaznivih dejanj za kar 60 odstotkov več, približno za tretjino več so jih zabeležili tudi na območju Centra, Bežigrada in Most.
https://www.24ur.com/novice/slovenija/p...

Je pa "zanimivo", da Nikice, Jenulčki in Kuglvinkle ne bodo šli z bobni protestirat na Vič, ampak na Kongresca motit zakon spoštujoče molilce.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

FireSnake ::

Kaj je s temi molilci? Zakaj bi to koga motilo?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

kuglvinkl ::

FireSnake je izjavil:

Kaj je s temi molilci? Zakaj bi to koga motilo?


Ker je to samo fasada. To razumejo vsi, z IQ nad 70.
Your focus determines your reallity

FireSnake ::

Jaz nisem bral nič o tem, sem samo bežno zasledil.
Če so delali sranje pendrek v roke in juhuhu pod rebra. Ne razumem kje bi bila težava?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Utk ::

kuglvinkl je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Kaj je s temi molilci? Zakaj bi to koga motilo?


Ker je to samo fasada. To razumejo vsi, z IQ nad 70.

Jap, enako kot vse ostale teorije zarote.

darksamurai ::

kuglvinkl je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Kaj je s temi molilci? Zakaj bi to koga motilo?


Ker je to samo fasada. To razumejo vsi, z IQ nad 70.

Kaj pa misliš, da se bo zgodilo ko bo "azilantov" naenkrat x100 ali x1000? Če se bojite molitve in krščanstva zakaj se ne bojite islama? Koliko pravic imajo ženske v Savdijevi Arabiji? Koliko pravic imajo ženske v UAE?

darksamurai ::

Fun fact. Poljska je raj za ženske v primerjavi s Savdijevo Arabijo.

sbawe64 ::

darksamurai je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Kaj je s temi molilci? Zakaj bi to koga motilo?


Ker je to samo fasada. To razumejo vsi, z IQ nad 70.

Kaj pa misliš, da se bo zgodilo ko bo "azilantov" naenkrat x100 ali x1000? Če se bojite molitve in krščanstva zakaj se ne bojite islama? Koliko pravic imajo ženske v Savdijevi Arabiji? Koliko pravic imajo ženske v UAE?

Takrat bodo njemu enaki po hitrem postopku spizdili nekam na varno ali se zaprli varovana mesta za elito, kamor navadni plebsi ne bodo imeli dostopa.
2020 is new 1984
Corona World order

darksamurai ::

sbawe64 je izjavil:

darksamurai je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Kaj je s temi molilci? Zakaj bi to koga motilo?


Ker je to samo fasada. To razumejo vsi, z IQ nad 70.

Kaj pa misliš, da se bo zgodilo ko bo "azilantov" naenkrat x100 ali x1000? Če se bojite molitve in krščanstva zakaj se ne bojite islama? Koliko pravic imajo ženske v Savdijevi Arabiji? Koliko pravic imajo ženske v UAE?

Takrat bodo njemu enaki po hitrem postopku spizdili nekam na varno ali se zaprli varovana mesta za elito, kamor navadni plebsi ne bodo imeli dostopa.

Varovana mesta držijo samo kratek čas. To se lepo vidi v najbolj rasistični državi na stvetu, Južni Afriki, kjer imajo skoraj prosto sezono lova na vse belce.

kuglvinkl ::

FireSnake je izjavil:

Jaz nisem bral nič o tem, sem samo bežno zasledil.
Če so delali sranje pendrek v roke in juhuhu pod rebra. Ne razumem kje bi bila težava?


Ne, fizicno ne bodo nikoli nasilni, tko kot odkriti fasisti - rjavosrajcniki, samo passive agresive, isto kot pojave pred porodniscnico s svecami. Noben ukrep iz stalisca drzave ni niti potreben niti dovoljen. Gre res za svobodo govora, ozko gledano. Za horizontalne ukrepe je pa drugacna pesem. Ce bo kdo privlekel bobne ravno takrat, jih pa bo. In tut njih se ne bo smel jebat, da kaj razbijajo.

sbawe64 je izjavil:

darksamurai je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Kaj je s temi molilci? Zakaj bi to koga motilo?


Ker je to samo fasada. To razumejo vsi, z IQ nad 70.

Kaj pa misliš, da se bo zgodilo ko bo "azilantov" naenkrat x100 ali x1000? Če se bojite molitve in krščanstva zakaj se ne bojite islama? Koliko pravic imajo ženske v Savdijevi Arabiji? Koliko pravic imajo ženske v UAE?

Takrat bodo njemu enaki po hitrem postopku spizdili nekam na varno ali se zaprli varovana mesta za elito, kamor navadni plebsi ne bodo imeli dostopa.


Zakaj sele takrat?

Sem nasel tekst

https://n1info.si/novice/mnenja/zacelo-...
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

kuglvinkl je izjavil:


Ne, fizicno ne bodo nikoli nasilni, tko kot odkriti fasisti - rjavosrajcniki, samo passive agresive, isto kot pojave pred porodniscnico s svecami. Noben ukrep iz stalisca drzave ni niti potreben niti dovoljen. Gre res za svobodo govora, ozko gledano. Za horizontalne ukrepe je pa drugacna pesem. Ce bo kdo privlekel bobne ravno takrat, jih pa bo. In tut njih se ne bo smel jebat, da kaj razbijajo.


Zdaj mislim, da razumem.
Oni so molili (nobenega sraja niso delali) in to nekoga moti.

Zdaj razumem kaj se je dogajalo, a se mi zdi, da dejansko še manj razumem zakaj bi to nekoga motilo.
Muslimani so sredi Pariza na cesti molili na način, da so promet ohromili. Pa je šlo skozi.
Naj molijo. To je še najmanj.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Utk ::

A ne razumeš? Če nekdo razpotegne tepih sred Dunajske ceste in se začne tam valjat obrnjen proti Meki, potem je to kul. Če potem še za rit prime prvo žensko, ki pride mimo, je to kulturna obogatitev.
Če nekdo na klopci v parku nekaj drndra, je pa to nasilje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

kuglvinkl ::

FireSnake je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:


Ne, fizicno ne bodo nikoli nasilni, tko kot odkriti fasisti - rjavosrajcniki, samo passive agresive, isto kot pojave pred porodniscnico s svecami. Noben ukrep iz stalisca drzave ni niti potreben niti dovoljen. Gre res za svobodo govora, ozko gledano. Za horizontalne ukrepe je pa drugacna pesem. Ce bo kdo privlekel bobne ravno takrat, jih pa bo. In tut njih se ne bo smel jebat, da kaj razbijajo.


Zdaj mislim, da razumem.
Oni so molili (nobenega sraja niso delali) in to nekoga moti.

Zdaj razumem kaj se je dogajalo, a se mi zdi, da dejansko še manj razumem zakaj bi to nekoga motilo.
Muslimani so sredi Pariza na cesti molili na način, da so promet ohromili. Pa je šlo skozi.
Naj molijo. To je še najmanj.


Pteberi si zdezulovicev clanek, nad tvojim postom je link.

Utk je izjavil:

A ne razumeš? Če nekdo razpotegne tepih sred Dunajske ceste in se začne tam valjat obrnjen proti Meki, potem je to kul. Če potem še za rit prime prvo žensko, ki pride mimo, je to kulturna obogatitev.
Če nekdo na klopci v parku nekaj drndra, je pa to nasilje.


Ne bluzi model.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

TESKAn ::

Utk je izjavil:

A ne razumeš? Če nekdo razpotegne tepih sred Dunajske ceste in se začne tam valjat obrnjen proti Meki, potem je to kul. Če potem še za rit prime prvo žensko, ki pride mimo, je to kulturna obogatitev.
Če nekdo na klopci v parku nekaj drndra, je pa to nasilje.

Sej veš da se lahko samo akterje obrne, pa enako 'velja'? Zdej pa hitro napisat, zakaj je musliman na tepihu sredi parka večja grožnja kot kristjan z rožnim vencem.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

FireSnake ::

kuglvinkl je izjavil:


Pteberi si zdezulovicev clanek, nad tvojim postom je link.


Sem šel gledat.
Ko sem prišel do sem:
Poleg redkih debelih in brkatih moških srednjih let je bilo tu še nekaj zaljubljenih parov študentov in študentk, ugreznjenih v predporočno umazanijo, in razigranih deklet v kratkih krilih in vrtoglavo globokih izrezih

mi je postalo jasno, da je to greznica od članka, ki ni vredna branja.

Bom pač moral živeti s tem, da bom o tej temi ostal nepoučen.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Utk ::

Sej veš da se lahko samo akterje obrne, pa enako 'velja'? Zdej pa hitro napisat, zakaj je musliman na tepihu sredi parka večja grožnja kot kristjan z rožnim vencem.

Jaz sem za to, da se jih enako obravnava. Mislim pa da večina leftardov ne misli tako. Nikoli ne boš videl leftardov, da bi šli z bobni pred muslimane, naprimer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Hypathia ::

kuglvinkl je izjavil:

Ce bo kdo privlekel bobne ravno takrat, jih pa bo. In tut njih se ne bo smel jebat, da kaj razbijajo.


Japajade, celo vaša Pravna mreža to trditev ovrže:

Ob tem pa protiprotesti ne smejo neupravičeno in prekomerno motiti protesta. V tem smislu tudi 23. člen Zakona o javnih zbiranjih prepoveduje motenje ali oviranje shoda ali prireditve in za to v 38. členu predvideva denarno globo. https://twitter.com/PravnaMreza/status/...

Iztikanje zastavic je bilo še na meji dopustnega, oziroma bo o tem še odločilo sodišče, bobnanje, ki bi preglasilo dogodek, katerikoli, pač ne.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

kuglvinkl ::

FireSnake je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:


Pteberi si zdezulovicev clanek, nad tvojim postom je link.


Sem šel gledat.
Ko sem prišel do sem:
Poleg redkih debelih in brkatih moških srednjih let je bilo tu še nekaj zaljubljenih parov študentov in študentk, ugreznjenih v predporočno umazanijo, in razigranih deklet v kratkih krilih in vrtoglavo globokih izrezih

mi je postalo jasno, da je to greznica od članka, ki ni vredna branja.

Bom pač moral živeti s tem, da bom o tej temi ostal nepoučen.


Caki, kaj? Na podlagi cesa si zakljucil da je clanek greznica?
Your focus determines your reallity

AgJ1 ::

Hypathia je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Ce bo kdo privlekel bobne ravno takrat, jih pa bo. In tut njih se ne bo smel jebat, da kaj razbijajo.


Japajade, celo vaša Pravna mreža to trditev ovrže:

Ob tem pa protiprotesti ne smejo neupravičeno in prekomerno motiti protesta. V tem smislu tudi 23. člen Zakona o javnih zbiranjih prepoveduje motenje ali oviranje shoda ali prireditve in za to v 38. členu predvideva denarno globo. https://twitter.com/PravnaMreza/status/...

Iztikanje zastavic je bilo še na meji dopustnega, oziroma bo o tem še odločilo sodišče, bobnanje, ki bi preglasilo dogodek, katerikoli, pač ne.

Leftardi so bolj enakopravni. Zato za iste grožnje leftarda oprostijo, desnjaka pa kaznujejo. In zato lahko uniformirane leve maškare z orožjem javno vzbujajo strah v ljudeh, debeluhe z igračami in uniformami se pa preganja.
Itd. Slovenistan moj sekret.

Hypathia ::

kuglvinkl je izjavil:


Pteberi si zdezulovicev clanek, nad tvojim postom je link.

Prebrala. Ta tipson dejansko primerja Iran, j*beni IRAN, z današnjo situacijo na Hrvaškem, ti pa želiš to projicirati celo na Slovenijo. Obenem pa oba, v tipični kognitivni disonanci leftardov, taisti folk na veliko sprejemata v Evropo, kjer do taistih manir, ki v Iranu vodi do zatiranja žensk, ni dovoljena nikakršna kritika, sicer rasist, fašist... LOL.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

nejclp ::

Hypathia je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:


Pteberi si zdezulovicev clanek, nad tvojim postom je link.

Prebrala. Ta tipson dejansko primerja Iran, j*beni IRAN, z današnjo situacijo na Hrvaškem, ti pa želiš to projicirati celo na Slovenijo. Obenem pa oba, v tipični kognitivni disonanci leftardov, taisti folk na veliko sprejemata v Evropo, kjer do taistih manir, ki v Iranu vodi do zatiranja žensk, ni dovoljena nikakršna kritika, sicer rasist, fašist... LOL.

Ne, pravi, da se tako začne. Vsaj v Iranu se je.
In, ne, nikakršne disonance ni, če človekovih prvic ne bi upoštevali, bi bili enaki desnjakarskim fundamentalistom v Iranu.

kuglvinkl je izjavil:

FireSnake je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:


Pteberi si zdezulovicev clanek, nad tvojim postom je link.


Sem šel gledat.
Ko sem prišel do sem:
Poleg redkih debelih in brkatih moških srednjih let je bilo tu še nekaj zaljubljenih parov študentov in študentk, ugreznjenih v predporočno umazanijo, in razigranih deklet v kratkih krilih in vrtoglavo globokih izrezih

mi je postalo jasno, da je to greznica od članka, ki ni vredna branja.

Bom pač moral živeti s tem, da bom o tej temi ostal nepoučen.


Caki, kaj? Na podlagi cesa si zakljucil da je clanek greznica?

Ker je Dežulović ni desnjakar, jasno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

no comment ::

Hypathia je izjavil:


Prebrala. Ta tipson dejansko primerja Iran, j*beni IRAN, z današnjo situacijo na Hrvaškem, ti pa želiš to projicirati celo na Slovenijo. Obenem pa oba, v tipični kognitivni disonanci leftardov, taisti folk na veliko sprejemata v Evropo, kjer do taistih manir, ki v Iranu vodi do zatiranja žensk, ni dovoljena nikakršna kritika, sicer rasist, fašist... LOL.

Ko te bodo fundiji (tvoji ali pa oni obrezani) spet dali nazaj na ketno, se le spomni na vse neumnosti proti katerim so histerično protestirali leftardi.

kuglvinkl ::

Silly me... kolk je lahko svet enostaven.
Your focus determines your reallity

AgJ1 ::

Pa saj v bistvu je kar precej enostaven.

Utk ::

kuglvinkl je izjavil:

Silly me... kolk je lahko svet enostaven.

Seveda je enostaven. V Iranu so pred 50 leti molili, zdaj so tam kjer so, na Hrvaškem so lani molili, čez 2 leti bojo tam ženske zadekane.
No, sej morda bojo res, ampak ne zarad katolibanov.

kuglvinkl ::

Your focus determines your reallity

FireSnake ::

kuglvinkl je izjavil:

FireSnake je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:


Pteberi si zdezulovicev clanek, nad tvojim postom je link.


Sem šel gledat.
Ko sem prišel do sem:
Poleg redkih debelih in brkatih moških srednjih let je bilo tu še nekaj zaljubljenih parov študentov in študentk, ugreznjenih v predporočno umazanijo, in razigranih deklet v kratkih krilih in vrtoglavo globokih izrezih

mi je postalo jasno, da je to greznica od članka, ki ni vredna branja.

Bom pač moral živeti s tem, da bom o tej temi ostal nepoučen.


Caki, kaj? Na podlagi cesa si zakljucil da je clanek greznica?


Tisto, kar sem kopiral in predvsem tisto, kar sem označil krepko.
Nekdo, ki bi rad vsaj približno zapisal nekaj nevtralno ne bi uporabil tak slog pisanja.
Se ti ne zdi?

še nekaj zaljubljenih parov študentov in študentk, ugreznjenih v predporočno umazanijo

Kdor koli je tole pisal ni čisto gladek.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

kuglvinkl ::

o kristus božji, kolk si prebral v življenju? pa pustiva to, a ne.

Ne gre za hinavščino, pač pa za dobro premišljen kulturni boj

https://www.delo.si/mnenja/kolumne/v-im...

Agenda Europe @ Wikipedia

Operation
The group has drafted many campaigns to influence legislation in different countries and some of the most important include:[1]

The petition and referendum to ban egalitarian marriage in the Croatian constitution (2013; successful)[13]
A bill to limit the right to abortion in Spain (2014; failure: revoked in September 2014)[14]
The petition and referendum to restrict same-sex marriage in Slovenia (2015; successful) [15]
The complaint against Sweden for failure to respect conscientious objection in the area of reproductive health (2015-2017; failure: all requests rejected)[16]
The referendum to restrict same-sex marriage in Slovakia (2015; failure: quorum not reached)[17]
A Polish bill to ban abortion with prison sentences for women (2016; failure: rejected by Parliament in October 2016)[18]
A "Mom, Dad & Kids" initiative to define marriage in Europe as only "between a man and a woman" (2016; failure: insufficient signatures collected)[19]
Political lobbying against the ratification of the Istanbul Convention for Bulgaria, Croatia, Poland (2016-2018; success in Bulgaria[20] and failure in Croatia[21] and Poland[22])
Petition and referendum to ban egalitarian marriage in Romania (2016-2018; success: 3 million signatures collected; failure: quorum not reached)[23]
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

lynxslo5 ::

kuglvinkl je izjavil:

https://www.delo.si/mnenja/pisma-bralce...

Kuglvinkl, sprijazni se, smo v letu 2023 in nismo več leta 1945, ko ste levičarji lahko katoličane nekaznovano v jame metali. Saj nekateri izmed vas bi to še vedno počeli, samo ne upate več, ker smo v EU in bi bila huda reakcija iz tujine. Nato ste katoličane 45 let zapirali, diskriminirali in naredili iz njih drugorazredne državljane. Še danes bi seveda to radi počeli. Levičarji niste nobena moralna avtoriteta, da si edino vi v državi jemljete pravico katera vera je pravi in katera ni, ali moraš biti ateist ali vernik. Ameriški rasisti iz KKK so se že davno sprijaznili, da je tudi katolik Kennedy leta 1960 postal predsednik ZDA, v Sloveniji se pa levičarski rasisti še leta 2023 ne morete sprijazniti, da bi katolik postal predsednik Slovenije.

Če bi se na trgu v Ljubljani Alahu javnu klanjali Mohamedanci, bi jim ti, Aleš Črnič in ostali kristjanofobi iz FDVja in Filofaksa od navdušenja ploslali in bi rekli, da gre za svobodo veroizpovedi in kulturno obogatitev. Vi levičarski hipokriti ste ateisti samo napram katoličanom, muslimane pa podpirate in z njimi paktirate. V resnici pa je ljubezen muslimanov do vas izrazito enosmerna. Ko bo Evropa muslimanska, bodo muslimani prav vas prve prebičali zaradi brezbožnega načina žvljenja. Oni vam sigurno ne bodo nastavljali drugo lice, kot to počnejo katoličani, ko levičarji stalno serjete po njih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lynxslo5 ()

PovemVfaco ::

lynxslo5 je izjavil:

Ameriški rasisti iz KKK so se že davno sprijaznili, da je tudi katolik Kennedy leta 1960 postal predsednik ZDA, v Sloveniji se pa levičarski rasisti še leta 2023 ne morete sprijazniti, da bi katolik postal predsednik Slovenije.


Kaj si to naklamfal, žrtev večna? Sprijaznit bi se morali levi s fantazijskim scenarijem, ki se ni zgodil? Se neb ti raj namest tega sprijaznil z realnostjo, da se to pač ni zgodil, če že kdo, jebote fantazije? Levi so mel novi obraz katolika leta 2014 za premierja, novi obraz katolika 2018 za premierja, a ti boš pa se cmeril, da takega pa pač slučajno ni bilo še na stolčku predsednika, ki je itak navadna lutka za okras in se na podlagi tega delal žrtev? Kire sektaške blodnje.

Zgodovina sprememb…

AgJ1 ::

lynxslo5 je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

https://www.delo.si/mnenja/pisma-bralce...

Kuglvinkl, sprijazni se, smo v letu 2023 in nismo več leta 1945, ko ste levičarji lahko katoličane nekaznovano v jame metali. Saj nekateri izmed vas bi to še vedno počeli, samo ne upate več, ker smo v EU in bi bila huda reakcija iz tujine. Nato ste katoličane 45 let zapirali, diskriminirali in naredili iz njih drugorazredne državljane. Še danes bi seveda to radi počeli. Levičarji niste nobena moralna avtoriteta, da si edino vi v državi jemljete pravico katera vera je pravi in katera ni, ali moraš biti ateist ali vernik. Ameriški rasisti iz KKK so se že davno sprijaznili, da je tudi katolik Kennedy leta 1960 postal predsednik ZDA, v Sloveniji se pa levičarski rasisti še leta 2023 ne morete sprijazniti, da bi katolik postal predsednik Slovenije.

Če bi se na trgu v Ljubljani Alahu javnu klanjali Mohamedanci, bi jim ti, Aleš Črnič in ostali kristjanofobi iz FDVja in Filofaksa od navdušenja ploslali in bi rekli, da gre za svobodo veroizpovedi in kulturno obogatitev. Vi levičarski hipokriti ste ateisti samo napram katoličanom, muslimane pa podpirate in z njimi paktirate. V resnici pa je ljubezen muslimanov do vas izrazito enosmerna. Ko bo Evropa muslimanska, bodo muslimani prav vas prve prebičali zaradi brezbožnega načina žvljenja. Oni vam sigurno ne bodo nastavljali drugo lice, kot to počnejo katoličani, ko levičarji stalno serjete po njih.

Lepo povedano. Slovenski levičarji pa imajo tudi eno specifiko glede svoje ljubezni do katoličanov, nje, in ker je večina Slovencev včasih bila katoličanov, so vzeli zares tisto o “zamenjavi ljudstva”, da bo bolj po volji oblastnikov. In tako so se tega v slabih 80 letih lotili na tri pregovorne načine, ne bi vseh omenjal, trenutni je s propagando in rajca jih tudi uvoz življa - kakršnega koli, bolj ko je sovražen do katoličanov, bolj ga imajo levičarji radi v tej fazi.

PovemVfaco ::

tto novodobno hardcore levičarsko menjavanje med jajotom in novim obrazom je kr jeba za katoličane, templji 3x bolj prazni kot v desni SFRJ

AgJ1 ::

Ne hodim tja. Ti spremljaš? A ti župnik da frekvenco v indeks?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

PovemVfaco ::

Sami vodijo statistiko pa jamrajo.

AgJ1 ::

Ti verjamem na besedo. Kdo pa bi poslušal tisto nakladanje.

nevone ::

Levičarji niste nobena moralna avtoriteta, da si edino vi v državi jemljete pravico katera vera je pravi in katera ni, ali moraš biti ateist ali vernik.

Seveda ne, to so desničarji, ki zapovedujejo katera vera je prava. Oni si že ves čas jemljejo to pravico, potem pa jokajo, ko jim nekdo prezentira kako to izgleda.

Vi levičarski hipokriti ste ateisti samo napram katoličanom, muslimane pa podpirate in z njimi paktirate.

S katolibani se pač ne da paktirat, če jim v celoti ne držiš štange. Vtikajo se v življenja drugih z neko moralno vzvišenostjo in lastno večvrednostjo, medtem ko jim vera narekuje ponižnost in skromnost.

Oni vam sigurno ne bodo nastavljali drugo lice, kot to počnejo katoličani, ko levičarji stalno serjete po njih.

Če si katoličan, potem po božjem nareku moraš nastavljati drugo lice. Katoliška vera je sama po sebi avtodestruktivna, kar pa normalnemu človeku, ki bi to vero resno jemal, ne znese. Zato se za lastne tegobe lahko zahvalijo kar svoji veri, ki jih tišči k tlom z nehumanimi pravili, s katerimi hočejo "posiliti" še vse ostale.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

gruntfürmich ::

nevone je izjavil:

Levičarji niste nobena moralna avtoriteta, da si edino vi v državi jemljete pravico katera vera je pravi in katera ni, ali moraš biti ateist ali vernik.

Seveda ne, to so desničarji, ki zapovedujejo katera vera je prava. Oni si že ves čas jemljejo to pravico, potem pa jokajo, ko jim nekdo prezentira kako to izgleda.

Vi levičarski hipokriti ste ateisti samo napram katoličanom, muslimane pa podpirate in z njimi paktirate.

S katolibani se pač ne da paktirat, če jim v celoti ne držiš štange. Vtikajo se v življenja drugih z neko moralno vzvišenostjo in lastno večvrednostjo, medtem ko jim vera narekuje ponižnost in skromnost.

Oni vam sigurno ne bodo nastavljali drugo lice, kot to počnejo katoličani, ko levičarji stalno serjete po njih.

Če si katoličan, potem po božjem nareku moraš nastavljati drugo lice. Katoliška vera je sama po sebi avtodestruktivna, kar pa normalnemu človeku, ki bi to vero resno jemal, ne znese. Zato se za lastne tegobe lahko zahvalijo kar svoji veri, ki jih tišči k tlom z nehumanimi pravili, s katerimi hočejo "posiliti" še vse ostale.

o+ nevone

oba imata prav! 8-)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Utk ::

Če si katoličan, potem po božjem nareku moraš nastavljati drugo lice.

Kako to zgleda v praksi v real life? Lahko kak primer?

Zato se za lastne tegobe lahko zahvalijo kar svoji veri,

Lahko kak primer teh tegob?

katerimi hočejo "posiliti" še vse ostale.

Lahko kak primer iz real life še za to? Hvala.

Ker mislim, da si full of shit...
Nekaj si zamislite v svoji glavi, kar nima nobene podlage v realnosti, in potem to pretepate do onemoglosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

nevone ::

Utk je izjavil:

Če si katoličan, potem po božjem nareku moraš nastavljati drugo lice.

Kako to zgleda v praksi v real life? Lahko kak primer?

Zato se za lastne tegobe lahko zahvalijo kar svoji veri,

Lahko kak primer teh tegob?

katerimi hočejo "posiliti" še vse ostale.

Lahko kak primer iz real life še za to? Hvala.

Ker mislim, da si full of shit...
Nekaj si zamislite v svoji glavi, kar nima nobene podlage v realnosti, in potem to pretepate do onemoglosti.


Očitno nisi veren katoličan, če ne bi vedel o čem govorim. Sicer pa vprašaj lynxslo5, ki je sprožil to debato o nastavljanju dugega lica.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

lynxslo5 ::

nevone je izjavil:

Če si katoličan, potem po božjem nareku moraš nastavljati drugo lice. Katoliška vera je sama po sebi avtodestruktivna, kar pa normalnemu človeku, ki bi to vero resno jemal, ne znese. Zato se za lastne tegobe lahko zahvalijo kar svoji veri, ki jih tišči k tlom z nehumanimi pravili, s katerimi hočejo "posiliti" še vse ostale.


A si diplomiral(a) iz sociologije religije na FDV, da si vso pamet tega sveta pojedl(a)? Na tem faksu se levičarji spoznajo na vse od religije do možganske kirurgije.

Drugače pa jaz nisem mazohist. Bolj mi je všeč "zob za zob, oko za oko" kot pa nastavljanje drugega lica.

Sem pa star že kar nekaj desetletij pa me v tej državi ne katoličani, ne muslimani, ne bilokatera druga religija niso posiljevali s svojo religijo toliko kot nas vsakodnevno posiljujejo levičarji ateisti.

Utk ::

Očitno nisi veren katoličan, če ne bi vedel o čem govorim. Sicer pa vprašaj lynxslo5, ki je sprožil to debato o nastavljanju dugega lica.

Normalno da nisem, zato bi rad, da me naučite prepoznavati ta posilstva, ki jih vsakodnevno nad mano izvajajo katoličani. Ker jaz jih ne opazim, po pravici povedano.

TESKAn ::

Sem pa star že kar nekaj desetletij pa me v tej državi ne katoličani, ne muslimani, ne bilokatera druga religija niso posiljevali s svojo religijo toliko kot nas vsakodnevno posiljujejo levičarji ateisti.

Primer?

Normalno da nisem, zato bi rad, da me naučite prepoznavati ta posilstva, ki jih vsakodnevno nad mano izvajajo katoličani. Ker jaz jih ne opazim, po pravici povedano.

Jaz tudi ne opazim 'posiljevanja z levičarsko in lgbtq propagando'. Kaj pa zdaj?
PS no, razen če šteješ sem vsakodnevno jokcanje desničarjev nat 'levičarsko lgbtq propagando'. Potem pa ja, jo opazim.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

nevone ::

Sem pa star že kar nekaj desetletij pa me v tej državi ne katoličani, ne muslimani, ne bilokatera druga religija niso posiljevali s svojo religijo


Potem imaš srečo. Marsikoga pa so.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Utk ::

Jaz tudi ne opazim 'posiljevanja z levičarsko in lgbtq propagando'. Kaj pa zdaj?

Verjamem, ampak to je predvsem zato, ker si zabit. Kdaj je postalo normalno, da sprejemamo migrante iz kjerkoli in jih spuščamo čez? Zakaj se sploh pogovarjamo o neki evropski shemi, kako si jih bomo delili. Nimamo kaj delit, nazaj jih treba poslat.

nevone ::

Utk je izjavil:

Očitno nisi veren katoličan, če ne bi vedel o čem govorim. Sicer pa vprašaj lynxslo5, ki je sprožil to debato o nastavljanju dugega lica.

Normalno da nisem, zato bi rad, da me naučite prepoznavati ta posilstva, ki jih vsakodnevno nad mano izvajajo katoličani. Ker jaz jih ne opazim, po pravici povedano.


Tudi ti imaš srečo, ampak to je zato, ker jih itak ne jemlješ resno.

Eno tako posiljevanje je, da moraš vedno in povsod govoriti samo resnico. Nobenemu normalnemu človeku ne znese, da bi vedno govoril samo resnico.

Posiljevanje je tudi, da naj ženska ne bi smela narediti splava.

Pa še precej je takih striktnih božjih zapovedi, ki naj bi se jih držali kot pijanec plota.

Ampak seveda te to ne tangira, če tega itak ne jemlješ resno, ker v resnici nimajo toliko moči, da bi vse to striktno izvajali.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Utk ::

Eno tako posiljevanje je, da moraš vedno in povsod govoriti samo resnico. Nobenemu normalnemu človeku ne znese, da bi vedno govoril samo resnico.

Če se zlažeš, te kamenjajo, al kako?

Posiljevanje je tudi, da naj ženska ne bi smela narediti splava.

Uf, te pa sploh... Mislim, da mora ženska, ki je naredila splav, če hoče še naprej hodit k maši, celo k spovedi. Sej ne vem, sklepam. Dvomim pa da obstaja še kaka druga "kazen".

nevone ::

Utk je izjavil:

Eno tako posiljevanje je, da moraš vedno in povsod govoriti samo resnico. Nobenemu normalnemu človeku ne znese, da bi vedno govoril samo resnico.

Če se zlažeš, te kamenjajo, al kako?

Posiljevanje je tudi, da naj ženska ne bi smela narediti splava.

Uf, te pa sploh... Mislim, da mora ženska, ki je naredila splav, če hoče še naprej hodit k maši, celo k spovedi. Sej ne vem, sklepam. Dvomim pa da obstaja še kaka druga "kazen".


Ja, saj pravim, če ne jemlješ resno, ni panike. Ampak nekateri imajo višje moralne norme in jim to lahko dela probleme.

Ženska, ki dejansko dojema splav kot umor ima s tem precej večje težave, ko se sooči s tem problemom. Samo spet nisi v situaciji, da bi to lahko videl, vživeti v vlogo take ženske se pa verjetno tudi ne moreš.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Utk ::

In v čem je problem, če ima težave s tem? Mislim da je to normalno, da jih ima. In da ni normalno, da jih ne bi imela. A treba vsem možgane oprat, da je splav kot en stisk mozolja, al kako?
1 2
3
4 5