» »

Poljska volitve 2023

Poljska volitve 2023

Temo vidijo: vsi
1
2
3 4 5

Hypathia ::

2dark je izjavil:

Hypathia je izjavil:


Ne seri.

Kar se tiče razlogov za splav pri pacientkah, ki pridejo k nam na prekinitev nosečnosti, smo na Ginekološki kliniki UKC Ljubljana izvedli že dve raziskavi. Ugotavljamo, da se jih največ odloči za splav iz socialno-ekonomskih razlogov. Lahko pa gre za nenačrtovano nosečnost, ki je prišla prezgodaj ali pa se ženska počuti prestara za otroka.



Vsak, ki je polnoleten se ne more zgovarjat za nenačrtovanje nosečnosti in ekonomske razloge. Zaščita za preprečevanje nosečnosti je poceni oz. brezplačna.

Edini, katerim je to oproščeno so to mladoletnice, če bi bilo ogroženo življenje nosečnice in tiste, kjer je bila zanositev posledica resničnega posilstva.

Nobena zaščita ni 100 %, nekatero lahko korigiraš z jutranjo tableto ampak pohodniki seveda tudi tej nasprotujejo, drugih pač ne, zato mora biti opcija splava odprta.

Sicer je pa trend jasen, število splavov upada in to brez drakonskih ukrepov, ki jih nekateri zagovarjate, 0 pa ne bo nikoli, tudi če jih prepovemo.

If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

TESKAn ::

Sicer je pa trend jasen, število splavov upada in to brez drakonskih ukrepov, ki jih nekateri zagovarjate, 0 pa ne bo nikoli, tudi če jih prepovemo.

Bo pa po drugi strani večje od 0 število mater, ki bi jih zddravniki lahko rešili, pa so čakali zaradi prepovedi splava in sta umrla tako mati kot otrok.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Mato989 ::

kuglvinkl je izjavil:

2dark je izjavil:

nevone je izjavil:



Zakaj nekatere ženske ne bi smele narediti splava, če ocenijo, da je to bolje zanje
o+ nevone


Za njeno kariero .. Bo treba malo zgornjo glavo uporabljat in zaščito in se ne fukarit naokoli. Splav ni bil nikoli mišljen kot splošna praksa, ampak ko pride do nepričakovanih situacij, kjer zanosi mladoletnica, ko je posledica posilstva in ne zato, ker bi se 25 letna faministka- influencerka odločila, da ona pa ne bo imela otroka, ker ima raje psa, mačko.


Lej ga modela, k bi rad odlocal kdo s kom fuka in kdo tega ne prenese.


Fuka lahko vsak s komerkoli želi samo splav naj plača sam (to je najmanj) hkrati pa lahko fukaš tudi tako da je zanositev nemogoča

Ne vidim smisla da bi vsi davkoplačevalci plačevali za splav...

Hypathia je izjavil:

2dark je izjavil:

Hypathia je izjavil:


Ne seri.

Kar se tiče razlogov za splav pri pacientkah, ki pridejo k nam na prekinitev nosečnosti, smo na Ginekološki kliniki UKC Ljubljana izvedli že dve raziskavi. Ugotavljamo, da se jih največ odloči za splav iz socialno-ekonomskih razlogov. Lahko pa gre za nenačrtovano nosečnost, ki je prišla prezgodaj ali pa se ženska počuti prestara za otroka.



Vsak, ki je polnoleten se ne more zgovarjat za nenačrtovanje nosečnosti in ekonomske razloge. Zaščita za preprečevanje nosečnosti je poceni oz. brezplačna.

Edini, katerim je to oproščeno so to mladoletnice, če bi bilo ogroženo življenje nosečnice in tiste, kjer je bila zanositev posledica resničnega posilstva.

Nobena zaščita ni 100 %, nekatero lahko korigiraš z jutranjo tableto ampak pohodniki seveda tudi tej nasprotujejo, drugih pač ne, zato mora biti opcija splava odprta.

Sicer je pa trend jasen, število splavov upada in to brez drakonskih ukrepov, ki jih nekateri zagovarjate, 0 pa ne bo nikoli, tudi če jih prepovemo.



Jaz osebno nisem proti splavu, sem pa proti brezplačnemu splavu... tisti ki hoče splavit naj to financira iz svojega žepa...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Invictus ::

feryz je izjavil:

Mogoče zato, ker so bili Poljaki do sedaj, skupaj z Madžarsko, edina protiutež lajni? Kar se tiče tudi nas.
Zdaj bo še to popustilo. Kolektivna norost bo laufala bolj usklajeno.

Poljaki niso nobena protiutež, sam počasi jim je potegnilo, da je šla vsa njihova pomoč Ukrajini v /dev/null.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

TESKAn ::

sam počasi jim je potegnilo, da je šla vsa njihova pomoč Ukrajini v /dev/null.

Kaj si pa mislil, da se zgodi z vojaško opremo, ki jo pošlješ na bojišče?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Hypathia ::

Mato989 je izjavil:


Jaz osebno nisem proti splavu, sem pa proti brezplačnemu splavu... tisti ki hoče splavit naj to financira iz svojega žepa...

Se pravi, da navijaš za še več socialnih primerkov, ki bodo 18+ let na grbi davkoplačevalcev. Najs.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Mato989 ::

Hypathia je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Jaz osebno nisem proti splavu, sem pa proti brezplačnemu splavu... tisti ki hoče splavit naj to financira iz svojega žepa...

Se pravi, da navijaš za še več socialnih primerkov, ki bodo 18+ let na grbi davkoplačevalcev. Najs.


Ne ne... navijam da naj splavijo na lastne stroške... če pa ne bodo pa do konca lajfa supportirat svojo fail stvaritev ki nima dostopa do socialne itd... kaj pa delajo reveže!

Bodo začeli malo mislit če se fukarijo kar tako.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PovemVfaco ::

Mato989 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Jaz osebno nisem proti splavu, sem pa proti brezplačnemu splavu... tisti ki hoče splavit naj to financira iz svojega žepa...

Se pravi, da navijaš za še več socialnih primerkov, ki bodo 18+ let na grbi davkoplačevalcev. Najs.


Ne ne... navijam da naj splavijo na lastne stroške... če pa ne bodo pa do konca lajfa supportirat svojo fail stvaritev ki nima dostopa do socialne itd... kaj pa delajo reveže!

Bodo začeli malo mislit če se fukarijo kar tako.


Mn se zdiš malo bitter, da folk kvasa.

nevone ::

Pomenljivo je to, da količina splavov ne eskalira preko neke normalne meje tudi, če je dovoljen. Kar pomeni, da večina ljudi večinoma ravna tako, da to ni potrebno. Smo pa ljudje samo ljudje, tudi s slabostmi, in včasih nam gre kaj tudi narobe oziroma tako, kot v bistvu nismo želeli. Kriminalizacija splava je totalna oslarija.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Invictus ::

TESKAn je izjavil:

sam počasi jim je potegnilo, da je šla vsa njihova pomoč Ukrajini v /dev/null.

Kaj si pa mislil, da se zgodi z vojaško opremo, ki jo pošlješ na bojišče?

Tebi ni potegnilo...

Ukrajina je bila za Poljsko pool poceni delovne sile, ker so bili Poljaki že predragi. Zdaj je šla delovna sila na fronto, kjer so jih Rusi pobili ali pohabili. Je ni več. Bo vpliv na poljsko gospodarstvo.

Imajo cel kup ukrajinskih migrantov, ki so jim na podlagi direktive EU dali več ugodnosti kot lastnim državljanom. BTW. to velja tudi za Slovenijo, Slovenci smo v primejavi z Ukrajinci drugorazredni državljani. Delat nočejo, sranje pa delajo.

Poljska je na podlagi pomoči Ukrajine računala na kako kompenzacijo, recimo na 5 zahodnih pokrajin Ukrajine, da se priključijo nazaj k Poljski.

Pa so se malo zajebali... Oz. zaplanirali so se.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

nevone ::

Splav ni bil nikoli mišljen kot splošna praksa, ampak ko pride do nepričakovanih situacij, kjer zanosi mladoletnica, ko je posledica posilstva

Kriminalizacija splava ne loči med načinom zanositve, zanjo je vsak splav umor.

in ne zato, ker bi se 25 letna faministka- influencerka odločila, da ona pa ne bo imela otroka, ker ima raje psa, mačko.

A ti bi jo pa prisilil, da ima otroka?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Invictus ::

Kar se splava tiče, je Poljska katolibanska. Absolutno proti. Ne vem pa, če so uspeli pšrepoved uzakoniti. Katoliki, hujši od večine muslimanov...

Na Švedskem so poskusno uvedli sistem,, kjer bi se tudi moški lahko odločil za splav lastnega otroka. Itak so babe ponorele...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Utk ::

Dvomim, da bi to kaj spremenilo stvari, ampak bi pa morda poslalo sporočilo, da splav ni oblika kontracepcije...se pravi, mladoletnice, zdravstveni problemi, posilstva, itd, zastonj splavi, ostali samoplačniško, če ne že prvič, pa vsaj drugič. Ker baje da je kar nekaj žensk, ki na te splave hodi "redno". To pač ni ničemor podobno, ne glede kaj si kdo misli o splavu.

Hypathia ::

Mato989 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Jaz osebno nisem proti splavu, sem pa proti brezplačnemu splavu... tisti ki hoče splavit naj to financira iz svojega žepa...

Se pravi, da navijaš za še več socialnih primerkov, ki bodo 18+ let na grbi davkoplačevalcev. Najs.


Ne ne... navijam da naj splavijo na lastne stroške... če pa ne bodo pa do konca lajfa supportirat svojo fail stvaritev ki nima dostopa do socialne itd... kaj pa delajo reveže!

Bodo začeli malo mislit če se fukarijo kar tako.


Potem si se pa zbudil. Slovenija je socialna država, ima to zapisano v ustavi, kar pomeni, da bi v primeru plačljivega splava, imeli več neželenih otrok iz revnih družin, ki bi jim moral plačevati socialno podporo, pa potem še odvajanje od kakih drog, pa bivanje v zaporu, pa kriminala in škode, ki jo povzroča, bi bilo več, skratka na koncu bi bilo precej dražje za davkoplačevalski žep kot pa sofinanciranje osnovnega posega. Splav je izjemno cost/benefit učinkovit, tudi zato je nujno, da ostane čim bolj dostopen. Povsem zastonj pa tudi danes ni: "Izvedli smo raziskavo in ugotovili, da približno desetina žensk v času, ko potrebujejo prekinitev nosečnosti, nima urejenega zdravstvenega zavarovanja, bodisi osnovnega bodisi dopolnilnega in morajo za poseg plačati ali doplačati."
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Mato989 ::

nevone je izjavil:

Splav ni bil nikoli mišljen kot splošna praksa, ampak ko pride do nepričakovanih situacij, kjer zanosi mladoletnica, ko je posledica posilstva

Kriminalizacija splava ne loči med načinom zanositve, zanjo je vsak splav umor.

in ne zato, ker bi se 25 letna faministka- influencerka odločila, da ona pa ne bo imela otroka, ker ima raje psa, mačko.

A ti bi jo pa prisilil, da ima otroka?

o+ nevone


Ne jaz bi jo finančno kaznoval če ne razume da obstajata še vsaj 2 vrsti seksa ki imata zanositev na 0% če ga res noče imeti

ALI pa naj plača splav iz svojega žepa
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

nevone ::

Ne jaz bi jo finančno kaznoval če ne razume da obstajata še vsaj 2 vrsti seksa ki imata zanositev na 0% če ga res noče imeti

ALI pa naj plača splav iz svojega žepa


No pa recimo, da se poenotimo glede tega. Še vedno ti ostanejo horde ljudi, ki enostavno hočejo totalno zdemonizirat ženske, ki se odločijo za splav in lobirajo za prepoved do onemoglosti. Torej tudi če sama plača, je no go.

Jaz poznam 2 ženski, ki sta se odločili za splav in za obe je bila to boljša rešitev, kot imeti tistega otroka, pa obe sicer imata otroke.

Ne moremo se iti te trde logike, ker ko je vrsta na nas, se jo vsi odrečemo, razen če nam znese drugače.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Mato989 ::

nevone je izjavil:

Ne jaz bi jo finančno kaznoval če ne razume da obstajata še vsaj 2 vrsti seksa ki imata zanositev na 0% če ga res noče imeti

ALI pa naj plača splav iz svojega žepa


No pa recimo, da se poenotimo glede tega. Še vedno ti ostanejo horde ljudi, ki enostavno hočejo totalno zdemonizirat ženske, ki se odločijo za splav in lobirajo za prepoved do onemoglosti. Torej tudi če sama plača, je no go.

Jaz poznam 2 ženski, ki sta se odločili za splav in za obe je bila to boljša rešitev, kot imeti tistega otroka, pa obe sicer imata otroke.

Ne moremo se iti te trde logike, ker ko je vrsta na nas, se jo vsi odrečemo, razen če nam znese drugače.

o+ nevone


Ja itak, saj jaz sem daleč od prepovedi splava, sploh če je otrok plod posilstva ali če ima po pregledu jasne znake da bo prišel ven invalid, pol bi celo častil splave...

Ampak to da pa nekdo se fukari in naredi v zadnjih 10 letih 3,4,5,6,7 splavov na "moj" račun (davkoplačevalski) to pa je pač bullshit in sem proti temu.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PovemVfaco ::

Splav je pocen. Cenej kot vse zdravstvene storitve v zvezi z rojevanjem. In verjetn ena med najcenejšimi in hkrati najbol odmevnimi storitvami, ki ženske motivirajo, da vplačujejo v sistem zdravstvenega zavarovanja. Tk da že s finančnega vidika totalni fail to omejevat, ker pod črto verjetn blagajno bolj fila kot prazni.

Mato989 ::

PovemVfaco je izjavil:

Splav je pocen. Cenej kot vse zdravstvene storitve v zvezi z rojevanjem. In verjetn ena med najcenejšimi in hkrati najbol odmevnimi storitvami, ki ženske motivirajo, da vplačujejo v sistem zdravstvenega zavarovanja. Tk da že s finančnega vidika totalni fail to omejevat, ker pod črto verjetn blagajno bolj fila kot prazni.


Če je tako poceni ga naj pač plačajo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Hypathia ::

Mato989 je izjavil:


Ampak to da pa nekdo se fukari in naredi v zadnjih 10 letih 3,4,5,6,7 splavov na "moj" račun (davkoplačevalski) to pa je pač bullshit in sem proti temu.

Tudi vsi ostali se fukarijo na tvoj račun, saj kontracepcijo krije zavarovanje.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

PovemVfaco ::

Mato989 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

Splav je pocen. Cenej kot vse zdravstvene storitve v zvezi z rojevanjem. In verjetn ena med najcenejšimi in hkrati najbol odmevnimi storitvami, ki ženske motivirajo, da vplačujejo v sistem zdravstvenega zavarovanja. Tk da že s finančnega vidika totalni fail to omejevat, ker pod črto verjetn blagajno bolj fila kot prazni.


Če je tako poceni ga naj pač plačajo...


Saj ga plačujejo preko zavarovanja - ki pa jim mora nekaj nudit, da filajo ta sistem. Sploh splav je tk občutljiva tema, da bi jih zih dost ven potegnilo svoj dnar. Zrad drev gozda ne vidiš, jebote.

Mato989 ::

Hypathia je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Ampak to da pa nekdo se fukari in naredi v zadnjih 10 letih 3,4,5,6,7 splavov na "moj" račun (davkoplačevalski) to pa je pač bullshit in sem proti temu.

Tudi vsi ostali se fukarijo na tvoj račun, saj kontracepcijo krije zavarovanje.


Tudi to bi morali zmetat ven iz zavarovanja, ker kondomov tudi ne krije zavarovanje... Spet ena diskriminacija...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

TESKAn ::

Invictus je izjavil:

Imajo cel kup ukrajinskih migrantov, ki so jim na podlagi direktive EU dali več ugodnosti kot lastnim državljanom. BTW. to velja tudi za Slovenijo, Slovenci smo v primejavi z Ukrajinci drugorazredni državljani. Delat nočejo, sranje pa delajo.

Boš dal kak link na to uredbo EU, na podlagi katere imajo UKR begunci več ugodnosti kot lastni državljani.

Invictus je izjavil:

Poljska je na podlagi pomoči Ukrajine računala na kako kompenzacijo, recimo na 5 zahodnih pokrajin Ukrajine, da se priključijo nazaj k Poljski.

AAA no, sej bi lahko začel s tem, da navijaš za ruse in verjameš vsaki produkciji ruske propagande.

nevone je izjavil:


in ne zato, ker bi se 25 letna faministka- influencerka odločila, da ona pa ne bo imela otroka, ker ima raje psa, mačko.

A ti bi jo pa prisilil, da ima otroka?

o+ nevone

Seveda, edino tako se bomo zagarantirali, da se feminastične ideje ne širijo naprej na otroke. Oh wait...

Invictus je izjavil:

Na Švedskem so poskusno uvedli sistem,, kjer bi se tudi moški lahko odločil za splav lastnega otroka. Itak so babe ponorele...

Prvo link na to?
Kot drugo pa jasno da so ponorele, to je kot bi se tvoja hipotetična punca odločila, al boš ti lahko šel na recimo operacijo kile. Sej boš preživel, boš pač do konca življenja mal pazil, pa bo.

Utk je izjavil:

Dvomim, da bi to kaj spremenilo stvari, ampak bi pa morda poslalo sporočilo, da splav ni oblika kontracepcije...se pravi, mladoletnice, zdravstveni problemi, posilstva, itd, zastonj splavi, ostali samoplačniško, če ne že prvič, pa vsaj drugič. Ker baje da je kar nekaj žensk, ki na te splave hodi "redno". To pač ni ničemor podobno, ne glede kaj si kdo misli o splavu.

Kaj pa ko bi morda ustvarili družbo, kjer deci ne posiljujete random punc/žen/hčerk/... in kjer mladim pomagamo, da jim otrok ne bo pomenil ekonomskega harakirija, kjer jim pomagamo do lastnega stanovanja in kjer poskrbimo za okolje, kjer se jim ne bo treba bat, kaj bo z otrokom? Vem, norra ideja.

Hypathia je izjavil:

Potem si se pa zbudil. Slovenija je socialna država, ima to zapisano v ustavi, kar pomeni, da bi v primeru plačljivega splava, imeli več neželenih otrok iz revnih družin, ki bi jim moral plačevati socialno podporo, pa potem še odvajanje od kakih drog, pa bivanje v zaporu, pa kriminala in škode, ki jo povzroča, bi bilo več, skratka na koncu bi bilo precej dražje za davkoplačevalski žep kot pa sofinanciranje osnovnega posega. Splav je izjemno cost/benefit učinkovit, tudi zato je nujno, da ostane čim bolj dostopen. Povsem zastonj pa tudi danes ni: "Izvedli smo raziskavo in ugotovili, da približno desetina žensk v času, ko potrebujejo prekinitev nosečnosti, nima urejenega zdravstvenega zavarovanja, bodisi osnovnega bodisi dopolnilnega in morajo za poseg plačati ali doplačati."

Sej veš da majo desničarji odgovor na to. Ukinimo financiranje vsega, razen policije, da bo s pendreki tolkla te sirote, ko jim pridejo raztegnit vrat.

Mato989 je izjavil:

Ampak to da pa nekdo se fukari in naredi v zadnjih 10 letih 3,4,5,6,7 splavov na "moj" račun (davkoplačevalski) to pa je pač bullshit in sem proti temu.

Sploh je kak tak primer al je vse 'sosed od kolega povedu frendu v baru za šankom, ko smo ruknil liter vodke...'?

PS še ena ideja: če greste prostovoljno k temu stricu, vas do konca življenja oprostimo plačevanja ZZZS v znesku vašega deleža pri vseh splavih, ki so opravljeni v RS.
 npk

npk

Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TESKAn ()

D3m ::

l0g1t3ch je izjavil:

D3m je izjavil:

Zakaj nisi skočila pod vlak?? O_o

Anyway

Govorimo glede vodenja držav EU.

Čemu maškarada, če se EU odloča namesto nas.


Pa sej si ravno malo više lepil sliko ki propagira avtoritarni režim. Torej si želiš da EU odloča namesto tebe, da je avtoritarna ?


Jaz bi rad, da SLO odloča. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

nevone ::

D3m je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

D3m je izjavil:

Zakaj nisi skočila pod vlak?? O_o

Anyway

Govorimo glede vodenja držav EU.

Čemu maškarada, če se EU odloča namesto nas.


Pa sej si ravno malo više lepil sliko ki propagira avtoritarni režim. Torej si želiš da EU odloča namesto tebe, da je avtoritarna ?


Jaz bi rad, da SLO odloča. :)


SLO je pisana druščina.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

lynxslo5 ::

fulk je izjavil:

Na srečo je tendenca, da jih nimajo.
Narava se nas je usmilila.

Tradicionalne, preproste ženske so bistveno boljše žene, kot te feministke.
The meek shall inherit the earth pravi tisti.

Se kar strinajm s tem kar si napisal. Jaz ne razumem nekaterih bedastih desničarjev, ki se s feministkmi prepirajo okrog splava. Naj raje imajo desničarji čimveč potomcev in nadaljujejo svoj rod, feministkam naj pa lepo prepustijo, da abortirajo svoje potomce po mili volji in si režejo vejo na kateri sedijo. Če bi feministka imela sina, bi ga itak vzgajala kot homoseksualca, če pa bi imela hčerko, bi jo pa vzgajala kot feministko, ki sovraži moške. Takšne ženske res bolje, da naredijo abortus kot, da imajo otroke.

Utk ::

Kaj pa ko bi morda ustvarili družbo, kjer deci ne posiljujete random punc/žen/hčerk/... in kjer mladim pomagamo, da jim otrok ne bo pomenil ekonomskega harakirija, kjer jim pomagamo do lastnega stanovanja in kjer poskrbimo za okolje, kjer se jim ne bo treba bat, kaj bo z otrokom? Vem, norra ideja.

Jaz sem prvi za. Sej sem že napisal, da bi morali delat na tem, da neplaniran otrok ne bi bil sprejet na splošno kot nekaj groznega, konec življenja za žensko, ne vem kaj vse.
In da bi vsako, če pa že hoče naredit splav, morali nekako poskusit prepričat, da tega ne naredi in raje odda otroka nekomu, če ga že res noče potem obdržat.

Ampak takoj ko kaj takega omeniš, da splav ne bi smel bit ravno prva opcija, si fašistični katoliban.

PovemVfaco ::

Utk je izjavil:


In da bi vsako, če pa že hoče naredit splav, morali nekako poskusit prepričat, da tega ne naredi in raje odda otroka nekomu,


$$$$$

lynxslo5 ::

TESKAn je izjavil:

Kaj pa ko bi morda ustvarili družbo, kjer deci ne posiljujete random punc/žen/hčerk/... in kjer mladim pomagamo, da jim otrok ne bo pomenil ekonomskega harakirija, kjer jim pomagamo do lastnega stanovanja in kjer poskrbimo za okolje, kjer se jim ne bo treba bat, kaj bo z otrokom? Vem, norra ideja.


https://twitter.com/GLASTrebnje/status/...

Slovenski levičarji ste ustvarili tak sistem kjer ima nek arabski Hooseini Massomeh pri nas vrtec zastonj, Slovenec Marko pa plača 478 evrov.

Takšni Hooseiniji bodo tudi prvi na spisku, ki jim bo MOL od Jaknovića dodelil neprofitno stanovanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lynxslo5 ()

Hypathia ::

Utk je izjavil:

Kaj pa ko bi morda ustvarili družbo, kjer deci ne posiljujete random punc/žen/hčerk/... in kjer mladim pomagamo, da jim otrok ne bo pomenil ekonomskega harakirija, kjer jim pomagamo do lastnega stanovanja in kjer poskrbimo za okolje, kjer se jim ne bo treba bat, kaj bo z otrokom? Vem, norra ideja.

Jaz sem prvi za. Sej sem že napisal, da bi morali delat na tem, da neplaniran otrok ne bi bil sprejet na splošno kot nekaj groznega, konec življenja za žensko, ne vem kaj vse.
In da bi vsako, če pa že hoče naredit splav, morali nekako poskusit prepričat, da tega ne naredi in raje odda otroka nekomu, če ga že res noče potem obdržat.

Ampak takoj ko kaj takega omeniš, da splav ne bi smel bit ravno prva opcija, si fašistični katoliban.


Takšne ideje so le korak stran od Gileada. Nadomestno materinstvo pa precej bolj moralno sporno od splava.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Invictus ::

lynxslo5 je izjavil:


Slovenski levičarji ste ustvarili tak sistem kjer ima nek arabski Hooseini Massomeh pri nas vrtec zastonj, Slovenec Marko pa plača 478 evrov.

Tak sistem so že ustvarili.

Sam da ni priviligiranec Arabec, ampšak Albanec...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mato989 ::

Invictus je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:


Slovenski levičarji ste ustvarili tak sistem kjer ima nek arabski Hooseini Massomeh pri nas vrtec zastonj, Slovenec Marko pa plača 478 evrov.

Tak sistem so že ustvarili.

Sam da ni priviligiranec Arabec, ampšak Albanec...



Tak sistem bi že davno rešili če bi naredili enako plačilo vrtca za vse (recimo 350EUR na mesec) potem pa dali TISTIM KI DELAJO olajšave za prispevke in dohodnino do zneska 350 EUR... tisti ki ne dela pa nima nič bonitet... case closed

ampak tole je off topic.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Utk ::

lynxslo5 je izjavil:


https://twitter.com/GLASTrebnje/status/...

Slovenski levičarji ste ustvarili tak sistem kjer ima nek arabski Hooseini Massomeh pri nas vrtec zastonj, Slovenec Marko pa plača 478 evrov.

Takšni Hooseiniji bodo tudi prvi na spisku, ki jim bo MOL od Jaknovića dodelil neprofitno stanovanje.

Za koga pa misliš, da bi oni gradili 20,000 stanovanj? Na srečo so itak nesposobni.

kotanyi ::

Mato989 je izjavil:

Ampak to da pa nekdo se fukari in naredi v zadnjih 10 letih 3,4,5,6,7 splavov na "moj" račun (davkoplačevalski) to pa je pač bullshit in sem proti temu.


Ti si predvsem en velik buhtelj. Najbrž se ti zdi da gre to kar tkole, žena se odloči da ga bo malo srala, potem čaka tri tedne nakatr reče ups pa gre v "štacuno" kot ti v McDonalds pa reče "dva splava pa tavelik krompirček, prosim!".

Zdej bi ti lahko razlagal to, kako jebeno se je v bistvu sploh odločit za medicinski poseg z vsemi možnimi komplikacijami, kaj vse spada zraven, pa kako bejbe vsakič tvegajo da nikoli več ne bodo mogle imeti otrok, pa zakaj je to v vsakem primeru težka odločitev ki je nobena ženska ne želi ponavljat če ni _zares fakin nujno_, ampak dejmo prej razčistit nekaj bolj osnovnega.

To pa je - si ti že kdaj videl kako pripradnico nasprotnega spola z vsaj treh metrov? Pa da ni bila na sliki ali videu?

Tko, da vemo ali je sploh smiselno kej naprej razpredat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

PovemVfaco ::

Invictus je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:


Slovenski levičarji ste ustvarili tak sistem kjer ima nek arabski Hooseini Massomeh pri nas vrtec zastonj, Slovenec Marko pa plača 478 evrov.

Tak sistem so že ustvarili.

Sam da ni priviligiranec Arabec, ampšak Albanec...


Mogoče ma stari Hosseini 2 otroka sočasno v vrtcu, stari Kukovič pa samo enga, pa je dejansko vlada gospoda kosovskega doktorja šla Hosseiniju na roko. Zdaj iz ene sektaško-nabijaške slike ravno ne vemo, kakšna je podlaga za to, gargamelova je samo ena od možnih.

StarMafijec ::

Na Poljskem je bil tudi referendum, kjer so se odločali ZA ali PROTI privatizaciji državnih podjetij.

In seveda proti. Očitno so oni tako klerokomunistični, kot smo pri nas.

kuglvinkl ::

Invictus je izjavil:

Kar se splava tiče, je Poljska katolibanska. Absolutno proti. Ne vem pa, če so uspeli pšrepoved uzakoniti. Katoliki, hujši od večine muslimanov...

Na Švedskem so poskusno uvedli sistem,, kjer bi se tudi moški lahko odločil za splav lastnega otroka. Itak so babe ponorele...



So. 200.000 Poljakinj po ocenah splavi vsako leto. Legalno na Poljskem v 2022 pa 161. 161/200.000 = 0,000805. Tolk splavov je bilo legalnih. Primerov, kjer so čakali, da je ženska umrla v bolnici z mrtvim plodom v sebi, je nešteto. Si vi redpilani inbecili(inceli (ali oboje) predstavljate, kako bi bilo živeti z mrtvim plodom v sebi? Cause we don't touch that?

In pol mi pezde teži nej si pogledam filmček o splavu...

Temu, kar so se šli na Poljksem, se reče katolibanstvo, jebanje lastnega naroda v glavo. In kako so dobili največ glasov včeraj? S pomočjo cerkve seveda. Isto je na Hrvaškem. Te fore z jutranjo molitvijo, to je hrvaška uvozila iz Poljske. In mi prejšnji teden iz Hrvaške. Upam, da bo naslednjič uletel, tako kot na Hrvaškem, kdo z bobni.

Mato989 je izjavil:

nevone je izjavil:

Splav ni bil nikoli mišljen kot splošna praksa, ampak ko pride do nepričakovanih situacij, kjer zanosi mladoletnica, ko je posledica posilstva

Kriminalizacija splava ne loči med načinom zanositve, zanjo je vsak splav umor.

in ne zato, ker bi se 25 letna faministka- influencerka odločila, da ona pa ne bo imela otroka, ker ima raje psa, mačko.

A ti bi jo pa prisilil, da ima otroka?

o+ nevone


Ne jaz bi jo finančno kaznoval če ne razume da obstajata še vsaj 2 vrsti seksa ki imata zanositev na 0% če ga res noče imeti

ALI pa naj plača splav iz svojega žepa


Mato, preden te ruknem ven iz teme, ti imaš otroka?
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Dihaj kugla. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Zmajc ()

Hypathia ::

kuglvinkl je izjavil:



Temu, kar so se šli na Poljksem, se reče katolibanstvo, jebanje lastnega naroda v glavo. In kako so dobili največ glasov včeraj? S pomočjo cerkve seveda. Isto je na Hrvaškem. Te fore z jutranjo molitvijo, to je hrvaška uvozila iz Poljske. In mi prejšnji teden iz Hrvaške. Upam, da bo naslednjič uletel, tako kot na Hrvaškem, kdo z bobni.


In jim naredil še več reklame?

Nehajte ga srat, ker ste naredili že dovolj škode, vam je Andree lepo napisal: https://twitter.com/pu7r/status/1710347...

Iz brezvezne instalacije, ki je ne bi niti pes poscal, ste naredili prvorazredno temo, ki se je v prime time oddajah valjala več dni, in zastonj reklamo pohodnikom.

Slovenija ni Poljska, Slovenija ni Hrvaška in tudi v prihodnje to ne bo postala. Vprašanje splava je pri nas ustrezno rešeno, tudi mainstream desnica mu ne nasprotuje, s svojim attitudom zgolj dajete kisik fringe skupinam, namesto, da bi jih ignorirali.

Ukvarjajte se raje z realnimi problemi (žensk) namesto outrage-m in cenenim moraliziranjem.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

mr_chai ::

Vsi ste za splav, razen za takrat, ko ste bili sami v trebuhu!

TESKAn ::

Vsi ste za splav, razen za takrat, ko ste bili sami v trebuhu!

Vi ste tudi proti splavu, razen takrat, ko bo vaša ljubica zanosila.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Utk ::

Temu, kar so se šli na Poljksem, se reče katolibanstvo,

Res je, in to dobiš, ko imaš na drugi strani leftarde, ki zapirajo teme o kriminalu v Ljubljani, ker so kao rasistične. Kot da je neka skrivnost, da povečanje kriminala izhaja iz nelegalnih migrantov. Bolj gremo v ekstrem na eni strani, bolj bomo šli v ekstrem v drugo stran, ko se časi obrnejo. To vam govorimo že vsaj 20 let, pa se vas ne prime. Zato ne bo nobeno presenečenje, če bo naslednje leto spet izvoljen Trump, pri nas pa Janša, čeprav v normalnih časih ne bi smela bit niti na prostosti.

D3m ::

TESKAn je izjavil:

Vsi ste za splav, razen za takrat, ko ste bili sami v trebuhu!

Vi ste tudi proti splavu, razen takrat, ko bo vaša ljubica zanosila.


Ljubico imaš?

Wow.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PovemVfaco ::

mr_chai je izjavil:

Vsi ste za splav, razen za takrat, ko ste bili sami v trebuhu!


To je pa res, ko še v trebuhu nism vedu zase in nism znal mislit, brat, pisat in sm bil nasploh možgansko na ravni povprečnega proliferja, sm bil pa res vokalno proti splavu, dobu si me, check mate, nimam kej.

Zanimivo, da so vsi govoreči nasprotniki splava živi in nben ni po nepotrebnem crknu zrad antisplav zakonov kot npr. Marta Sowinska al pa Justyna Szymura. Ko/če se bote iz groba oglašal, vas bom resn jemal, do tkrt ste pa dvolični tk ko jaz.

Zmajc ::

Skratka, volitve na Poljskem!

gruntfürmich ::

Zmajc je izjavil:

Skratka, volitve na Poljskem!

ja, ali imeti mongoloidne katolibane ki uvajajo cerkveni fašizem, ali pa tiranijo mednarodnega globalizacijskega kapitala...:))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Smrekar1 ::

Utk je izjavil:


Res je, in to dobiš, ko imaš na drugi strani leftarde, ki zapirajo teme o kriminalu v Ljubljani, ker so kao rasistične. Kot da je neka skrivnost, da povečanje kriminala izhaja iz nelegalnih migrantov.


Povešanje kriminala izhaja predvsem iz prodajalcev histerije, ki so se oklicali za "medije". V zadnjih 10 letih je kriminal v Sloveniji padel za cca 40% in to ob povečanem deležu preiskanih kaznivih dejanj.

Kar je najbolj sočno pri vsem skupaj je, da padec števila kaznivih dejanj sovpada z migrantskim valom 2014 in ne more biti posledica slabega policijskega dela, ker je število preiskanih dejanj upadlo šele leto dni kasneje.

https://www.policija.si/images/stories/...

Ups.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Kresnik ::

TESKAn je izjavil:

Vsi ste za splav, razen za takrat, ko ste bili sami v trebuhu!

Vi ste tudi proti splavu, razen takrat, ko bo vaša ljubica zanosila.


A si bil tudi proti kontracepciji in abstinenci, ko so bil še v fotrovih jajcih?

Ker na koncu je isto ali si bil splavljen ali nespočet.

Utk ::

Smrekar1 je izjavil:

Utk je izjavil:


Res je, in to dobiš, ko imaš na drugi strani leftarde, ki zapirajo teme o kriminalu v Ljubljani, ker so kao rasistične. Kot da je neka skrivnost, da povečanje kriminala izhaja iz nelegalnih migrantov.


Povešanje kriminala izhaja predvsem iz prodajalcev histerije, ki so se oklicali za "medije". V zadnjih 10 letih je kriminal v Sloveniji padel za cca 40% in to ob povečanem deležu preiskanih kaznivih dejanj.

Kar je najbolj sočno pri vsem skupaj je, da padec števila kaznivih dejanj sovpada z migrantskim valom 2014 in ne more biti posledica slabega policijskega dela, ker je število preiskanih dejanj upadlo šele leto dni kasneje.

https://www.policija.si/images/stories/...

Ups.

Ti to lahko obračaš kolk češ, ampak 10 let nazaj ni bilo nobene racionalne ženske v Ljubljani strah it po ulici, kadarkoli in kjerkoli. Danes je racionalno se nekih krajev ob nekih urah izogibat.

no comment ::

Utk je izjavil:


Ti to lahko obračaš kolk češ, ampak 10 let nazaj ni bilo nobene racionalne ženske v Ljubljani strah it po ulici, kadarkoli in kjerkoli. Danes je racionalno se nekih krajev ob nekih urah izogibat.

Za 10 let nazaj ne bom trdil, jih je pa bilo strah 30 let nazaj.

Tudi, če si bil tip, si moral kdaj malo pošprintati, če si kakemu skinu kaj gobcal...
1
2
3 4 5