» »

Trump gre v čuzo?

Trump gre v čuzo?

Temo vidijo: vsi
««
4 / 17
»»

mtosev ::

ripmork je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

Trump je že takrat stalno hodil po robu zakona, vendar nikoli ni imel problemov s pravosodjem.

Sej se tip kljub številnim obtožbam še vedno prosto sprehaja, medtem ko bi vsak povprečen zemljan ob vsem njegovem početju že dolgo čepel v arestu. Odkar je šel v politiko je naredil še precej packarij. Se je pač nabralo, povsem logično. Če bi pravosodje v USA dobro funkcioniralo, bi bil Drumpf že zdavnaj zaprt zaradi davčnih malverzacij, o tem ni dvoma.

+1
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Scaramouche3 ::

mtosev je izjavil:

ripmork je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

Trump je že takrat stalno hodil po robu zakona, vendar nikoli ni imel problemov s pravosodjem.

Sej se tip kljub številnim obtožbam še vedno prosto sprehaja, medtem ko bi vsak povprečen zemljan ob vsem njegovem početju že dolgo čepel v arestu. Odkar je šel v politiko je naredil še precej packarij. Se je pač nabralo, povsem logično. Če bi pravosodje v USA dobro funkcioniralo, bi bil Drumpf že zdavnaj zaprt zaradi davčnih malverzacij, o tem ni dvoma.

+1


Enako Clintonova,oba! Samo če si republikanec je pač to treba obsodit!

Moe_Lester ::

1. Kje so dokazi za to, da sta Clintonova delala kaj narobe? Ne rečem, da nista, ampak, če ni dokazov, težko koga obtožiš. Za Trumpa je znano, da utaja davke na veliko, da se je posluževal Epsteinovih storitev in še marsikaj. Ampak za to očitno ni dovlj trdnih dokazov, da bi proti njemu sprožili postopek, za dogodke, ki so se dogajali malo pred in malo po volitvah je pa dokazov dovolj.

2. Nihče še ni obsojen, trenutno so zunaj obtožnice.

3. Enako kot Trumpu se godi sinu ameriškega predcednika, ki je demokrat. Tvoj argument o zatiranih republikancih že v osnovi pade.

4. Kot je bilo že povedano, opranoglavci zganjate whataboutisem. "Kaj pa Clintonova, kaj pa Hunter, Kaj pa XYZ, vse je politično motivirano...". Racionalni ljudje pozdravljamo, če se skorumpiranim politikom in drugim "pomembnežem", ki zlorabljajo položaj prireže peruti, ne glede na politično usmerjenost.

TESKAn ::

če bodo levičarji branili nesposobne predsednika in njegovega sina, celotno Clinton koruptivno organizacijo,

No, še dobro, da jih nihče ne brani.

to je pripeljalo do tega, da bodo republikanci volili Trumpa,samo zato da jih provocirajo nazaj!

Dobro, samo ne jokat, ko bodo demokrati volili (vstavi današnjega republikanskega boogeymana) samo zato, da provocirajo nazaj. Fuck** snežinke.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Moe_Lester ::

To ni odgovor, če bodo levičarji branili nesposobne predsednika in njegovega sina, celotno Clinton koruptivno organizacijo, bodo desničarji v Ameriki volili klovna kot je Trump samo da jim v faco pljunejo nazaj!


Kot je TESKAn napisal, noben jih ne brani. Oz. tisti, ki jih branijo so vredni enakega posmeha kot trumptardi.

Desničarji pa seveda lahko volijo kakor jim paše. Ne vidim problema v tem, da ljudje volijo Trumpa. S tem sicer 99% ljudi pljuva v svojo skledo, ker Trumpova politika veliki večini američanov škodi na praktično vseh področjih. Ampak to je njihov problem, nihče jim ne brani, da bi volili kretene.

Mi pa nisi odgovoril kje točno vidiš problem v zgornjih youtube clipih, ki si jih nalepil. Neko pozivanje k nasilju in oporekanje rezultatom glasovanja itd. A kdo Trumpu očita karkoli od tega?

Če so se Amerikanci baje pri pisanju svoje ustave zgledovali po naših nekdanjih karantanskih pravilih se jim ni treba tudi pa naših današnjih "samo da ni Jajo"pa tut če je lopov, nepismen , dementen , množični morilec ,prf...n........


Se strinjam. Kljub temu jih presenetljivo veliko na žalost voli Trumpa, čeprav je objektivno gledano nesposoben in pokvarjen.

Zgodovina sprememb…

Poldi112 ::

Moe_Lester je izjavil:

Desničarji pa seveda lahko volijo kakor jim paše. Ne vidim problema v tem, da ljudje volijo Trumpa. S tem sicer 99% ljudi pljuva v svojo skledo, ker Trumpova politika veliki večini američanov škodi na praktično vseh področjih.


A politika demokratov jim pa koristi?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Moe_Lester ::

Ja, bistveno bolj.

Poldi112 ::

Kako že? Obe stranki služita kapitalu, ne ljudem. Obe vlagata v vojsko namesto v socialo.

Kaj točno so demokrati naredili za ljudi?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Moe_Lester ::

To, da služiš kapitalu ne pomeni, da ne moreš zraven narediti kaj dobrega, čeprav po nesreči ali izključno zaradi ponovne izvolitve. Poleg tega v realnem svetu obstajajo stopnje, ljudje niso le 100% dobri ali 100% pokvarjeni.

V temi sem že napisal par konkretnih primerov kako je Biden neprimerno boljši precednik od Trumpa (čeprav še vedno slab), se ne bi ponavljal. Obstaja ogromno objektivnih, neodvisnih primerjav za posamezna področja, pa si pogooglaj za tisto ki te zanima.

Poldi112 ::

Se mi je zdelo, da bo vprašanje pretežko. V detajle MSM pač ne gredo, potrošniki MSM pa se ne sprašujete, ampak verujete.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

mtosev ::

MSM mediji boljše razumejo in povzemajo situacijo kot ti.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Poldi112 ::

Tudi ti si seveda dobrodošel, da našteješ kakšne pozitivne stvari, ki so jih demokrati naredili za ljudi. Slepa vera pač ni argument. No, razen za potrošnike MSM, ki se zanašate na "itak to vsi vemo", saj berete iste pravljice.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

Moe_Lester ::

Poldi112 je izjavil:

Se mi je zdelo, da bo vprašanje pretežko. V detajle MSM pač ne gredo, potrošniki MSM pa se ne sprašujete, ampak verujete.


Pretežko je kvečjemu tebi spremljati temo in brati kaj drugi napišejo. Direkten odgovor na tvoje vprašanje sem že napisal.

Samo dve možnosti sta, ali si prelen in preveč površen, da bi bral temo ali pa se namenoma sprenevedaš, da lahko ponavljaš svoj bullshit. V nobenem primeru te človek ne more jemati resno.

Poldi112 ::

Ne kolega, napisali ste, da občasno kakšnemu demokratu lahko celo uspe kaj dobrega narediti, četudi zgolj zaradi volitev. Kar je precej daleč od prvotne trditve, da ljudem politika demokratov koristi.

Stvar debate je, ali ljudem bolj škodi politika demokratov ali republikancev. Zglj verniki v pravljice svobodnega tiska pa verjamete, da dejansko služijo ljudem.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Moe_Lester ::

Stvar debate je, ali ljudem bolj škodi politika demokratov ali republikancev. Zglj verniki v pravljice svobodnega tiska pa verjamete, da dejansko služijo ljudem.


Ne, to nikoli ni bila stvar debate, ker ne operiram pavšalno z "republikanci in demokrati". Moja trditev je bila precej bolj konkretna. "Trump je bil slab precednik in Biden je za povprečnega američana naredil veliko več".

Spet imaš probleme z branjem in sledenjem debati ali pa spet podtikaš.

Poldi112 ::

Na moje vprašanje "A politika demokratov jim pa koristi?" si odgovoril z "Ja, bistveno bolj.".
Pa tudi sama trditev, da je Biden za povprečnega američana naredil veliko več implicira, da je naredil vsaj nekaj dobrega.

Sedaj pa ne znaš napisati niti 1 jebene dobre stvari, ki so jo demokrati naredili za ljudi. Najprej se zgovarjaš, da nimaš časa, nato obtožuješ, da ti podtikam. Kar je seveda povsem razumljivo - MSM ti pač povedo, kako zelo slaba je ona druga stranka, ne povedo ti pa, da so tvoji izbranci identično sranje. Ampak važno da si navijač in se počutiš večvrednega od onih debilov, ki volijo ono drugo stranko, ki ne dela za ljudi.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Poldi112 ::

Ampak ok, vsaj moderator nisi.

kuglvinkl je izjavil:

Ampak dej mi povej, kaj se ti je zgodilo v lajfu, da zagovarjas nekoga kot je Trump? Zanj si manj kot smet mind you. Kaj je bil tipping point? Cesa je blo prevec, da si padel v njegov objem?


To, da izpostavljam, da so oboji govno pač ne pomeni, da zagovarjam Trumpa in to, česar je bilo preveč, so zgodovinske knjige, o vsebini katerih na tem forumu žal pogosto niti ni dovoljeno debatirati. Ovce te označijo za zagovornika Trumpa/fašizma/diktatorjev, moderatorji pa cenzurirajo.

Rogerja Watersa cenzurirajo za predstavo, ki je že desetletja nespremenjena. Si je pač drznil opozoriti na zločine napačne demokracije ("zaveznikov"). Mene pa tudi 20 let nazaj niso cenzurirali, ko sem na tem forumu trdil, da v Iraku ne širimo demokracije. Danes tega ne smem več omeniti za določeno vzhodnoevropsko državo. Seveda pa smo vsi ponosni, kako živimo v svobodi in demokraciji. Samo Trumpa se moramo znebiti, pa bo vse kosher.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Moe_Lester ::

Sedaj pa ne znaš napisati niti 1 jebene dobre stvari, ki so jo demokrati naredili za ljudi.


Seveda znam, in sem napisal. No, ne za demokrate ampak konkretno za Bidena. Če ti ne slediš teme in ne znaš brati ni moj problem. S sogovornikom, ki ne bere tega kar napišem pa ne mislim debatirati.

To, da izpostavljam, da so oboji govno pač ne pomeni, da zagovarjam Trumpa


To, da enačiš Trumpa in Bidena je zagovarjanje Trumpa. Ker v resnici niti slučajno nista oba enako zanič.

Poldi112 ::

Debata po definiciji vsebuje argumente. Tvoji prispevki so pa žal zgolj kup žaljivk in izgovorov. Tako da si vsekakor dobrodošel, da prenehaš debatirati z menoj. Samo nisi sposoben, mar ne?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Mr.B ::

Moe_Lester je izjavil:

Stvar debate je, ali ljudem bolj škodi politika demokratov ali republikancev. Zglj verniki v pravljice svobodnega tiska pa verjamete, da dejansko služijo ljudem.


Ne, to nikoli ni bila stvar debate, ker ne operiram pavšalno z "republikanci in demokrati". Moja trditev je bila precej bolj konkretna. "Trump je bil slab precednik in Biden je za povprečnega američana naredil veliko več".

Spet imaš probleme z branjem in sledenjem debati ali pa spet podtikaš.

Veš, nebi preveč dal teže blodnjam nov obraz nove možnosti, kot je to v Sloveniji, no tudi v Sloveniji neuspešno, pa bo v Ameriki, ko korporacije pišejo kongresnikom zakone ? pa bo en Biden iz Demokratičnega kroga naredil… čudeže, ker so ti to prišepnili ? epa ne dela…
Zato pa je Travel Advisor postavljen za Ameriko, da ni najbolj varna država, pa ne zaradi Leprosy, ki je značilna za tiste tretjerazredne države ki nimajo osnovnih higijenskih standardov in dostopa do osnovnih zdravstvenih storitev, ampak tudi za radi orožja.

PS: Priznam da izstopajo predvsem republikanske zvezne države in malo stara statistika..
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

kuglvinkl ::

Poldi112 je izjavil:

Ampak ok, vsaj moderator nisi.

kuglvinkl je izjavil:

Ampak dej mi povej, kaj se ti je zgodilo v lajfu, da zagovarjas nekoga kot je Trump? Zanj si manj kot smet mind you. Kaj je bil tipping point? Cesa je blo prevec, da si padel v njegov objem?


To, da izpostavljam, da so oboji govno pač ne pomeni, da zagovarjam Trumpa in to, česar je bilo preveč, so zgodovinske knjige, o vsebini katerih na tem forumu žal pogosto niti ni dovoljeno debatirati. Ovce te označijo za zagovornika Trumpa/fašizma/diktatorjev, moderatorji pa cenzurirajo.

Rogerja Watersa cenzurirajo za predstavo, ki je že desetletja nespremenjena. Si je pač drznil opozoriti na zločine napačne demokracije ("zaveznikov"). Mene pa tudi 20 let nazaj niso cenzurirali, ko sem na tem forumu trdil, da v Iraku ne širimo demokracije. Danes tega ne smem več omeniti za določeno vzhodnoevropsko državo. Seveda pa smo vsi ponosni, kako živimo v svobodi in demokraciji. Samo Trumpa se moramo znebiti, pa bo vse kosher.


A ti iz zgodovindkih knjig izpeljes, da si Putinversteher?
Your focus determines your reallity

svecka ::

elita lahko počne kar hoče, nič jim ne bo. Od clintonove emali, do Hunter pedogate, itd.

Trumpa hočejo samo spravit stran od naslednjih volitev na vse možne načine, da bodo postavili svojo lutko gor, ne pa enega kapitalista, ki dela za izključno svoj žep in ne za stranko.

lasyvy ::

Hm, meni se pa zdi pri celi stvari najbolj noro, da se neki slovenceljni na drugem kontinentu pogovarjajo o politiki ZDA.

Samo v razmislek: koliko poslancev je v EU parlamentu? Koliko jih je Slovenskih? Kaj je vloga EU komisije? Kdo daje predloge za EU regulative, kdo jih potrjuje?

Noro mar ne? Da veste več o ZDA kot o lastni uniji. Da vam morda ameriški mediji niso morda malo preveč sprali možgane?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lasyvy ()

arnecan1 ::

Moe_Lester je izjavil:

V temi sem že napisal par konkretnih primerov kako je Biden neprimerno boljši precednik od Trumpa (čeprav še vedno slab), se ne bi ponavljal. Obstaja ogromno objektivnih, neodvisnih primerjav za posamezna področja, pa si pogooglaj za tisto ki te zanima.

Aboslutno je Biden boljši predsednik od Trumpa. Pač odvisno za katere ljudi.

Za tiste, kateri so želeli osvoboditi Sirijo, Libijo, Egipt, Ukrajino... za tiste je vsekakor boljši Biden.

Zato pa sta danes v teh državah in regijah mir in blagostanje.

AtaŠtumf ::

arnecan1 je izjavil:

Moe_Lester je izjavil:

V temi sem že napisal par konkretnih primerov kako je Biden neprimerno boljši precednik od Trumpa (čeprav še vedno slab), se ne bi ponavljal. Obstaja ogromno objektivnih, neodvisnih primerjav za posamezna področja, pa si pogooglaj za tisto ki te zanima.

Aboslutno je Biden boljši predsednik od Trumpa. Pač odvisno za katere ljudi.

Za tiste, kateri so želeli osvoboditi Sirijo, Libijo, Egipt, Ukrajino... za tiste je vsekakor boljši Biden.

Zato pa sta danes v teh državah in regijah mir in blagostanje.


To je res, za prinašanje demokracije je Biden občutno boljša izbira.

Se strinjajo tudi Raytheon ipd.
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

joze67 ::

lynxslo5 je izjavil:

Njegova kalvarija s pravosodjem in medijski pogrom so se začeli takoj, ko je zamenjal stranko in naznanil kandidaturo za predsednika kot Republikanec.
Taka je usoda konvertitov.

Moe_Lester ::

arnecan1 je izjavil:

Moe_Lester je izjavil:

V temi sem že napisal par konkretnih primerov kako je Biden neprimerno boljši precednik od Trumpa (čeprav še vedno slab), se ne bi ponavljal. Obstaja ogromno objektivnih, neodvisnih primerjav za posamezna področja, pa si pogooglaj za tisto ki te zanima.

Aboslutno je Biden boljši predsednik od Trumpa. Pač odvisno za katere ljudi.

Za tiste, kateri so želeli osvoboditi Sirijo, Libijo, Egipt, Ukrajino... za tiste je vsekakor boljši Biden.

Zato pa sta danes v teh državah in regijah mir in blagostanje.


Boljši je predvsem za američane.

Relativno gledano je naredil bistveno več za gospodarstvo, okolje, socialo, zdravstvo kot Trump.

Poldi112 ::

kuglvinkl je izjavil:

A ti iz zgodovindkih knjig izpeljes, da si Putinversteher?


Močan argument, kot bi pričakoval od nekoga, ki že pol leta ni sposoben odgovoriti na vprašanje, zakaj sem zaklenjen iz Ukrajinske teme.

Razumem pa, da kot moderator nimaš časa, saj si preveč zaseden, da uporabnike v pritožbah zmerjaš z white trash, v temah pa s fašisti, putin fersteherji, ...

Saj bi ti ponovno razložil situacijo, pa me bodo tvoji kolegi brisali. Argumentirana debata pa to. Tako da ti bom ponovno dal zgolj link:
https://slo-tech.com/novice/t802040/p76...
Nihče ni uspel razložiti, zakaj po 20 letih neokonzervativne propagande kar naenkrat evropa, ki je bila enotna, da je širitev NATO velika napaka, sedaj to podpira. Mogoče bo tebi, upanje namreč umre zadnje.

20 let nazaj sem bil zagovornik Saddama, danes sem zagovornik Putina. Jebi ga, tako je življenje, če nisi ovca. Čez 20 let, ko bomo zanetili novo vojno, bomo pa tudi na Ukrajino gledali enako, kot na Vietnam, Irak, ... - zgolj pomota, za katero nikoli nihče ne odgovarja.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Poldi112 ::

lasyvy je izjavil:

Hm, meni se pa zdi pri celi stvari najbolj noro, da se neki slovenceljni na drugem kontinentu pogovarjajo o politiki ZDA.

Samo v razmislek: koliko poslancev je v EU parlamentu? Koliko jih je Slovenskih? Kaj je vloga EU komisije? Kdo daje predloge za EU regulative, kdo jih potrjuje?

Noro mar ne? Da veste več o ZDA kot o lastni uniji. Da vam morda ameriški mediji niso morda malo preveč sprali možgane?


Američani dominirajo našo politiko. Mi sicer lahko prodajamo bučke o svobodi, v praksi pa moramo z njimi v imperialne podvige, glasovati kot želijo v UN, ...

Zakaj bi bilo torej noro, da se pogovarjamo o državi, ki nam pove, s kom smemo sodelovati ter koga moramo bombardirati?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

lasyvy ::

Poldi112 je izjavil:

Američani dominirajo našo politiko. Mi sicer lahko prodajamo bučke o svobodi, v praksi pa moramo z njimi v imperialne podvige, glasovati kot želijo v UN, ...

Zakaj bi bilo torej noro, da se pogovarjamo o državi, ki nam pove, s kom smemo sodelovati ter koga moramo bombardirati?


Ja, dokler ne veste niti kako EU funkcionira, je to noro početje.

p.s.: glede Putina in Sadama se strinjam s tabo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lasyvy ()

bciciban ::

Zakaj pa republikanci ne tožijo Bidna, Hilary, Obame, ...

Medije imajo svoje, denar jim ni problem, naklonjene sodnike tudi (glede na tist zakon o splavih)... Torej ?

Očitno ima Trump največ masla na glavi pa bodo zaprli njega.

Poldi112 ::

Ker ni problem v tem, da je Trump republikanec (ki bi se ga tudi radi odkrižali), ampak v tem, da ne dela, kar se od njega pričakuje - služi deep state-u. Glavni greh je bil trud za normalizacijo odnosov z rusi. Military industrial complex pač potrebuje zunanjega sovražnika, in Biden je lepo pokazal, kako se stvari streže.

Ampak nekateri še kar verjamete v Russiagate, s katerimi so vas pitali demokratski svobodni mediji.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

bciciban ::

Poldi112 je izjavil:

Ker ni problem v tem, da je Trump republikanec, ampak v tem, da ne dela, kar se od njega pričakuje - služi deep state-u. Glavni greh je bil trud za normalizacijo odnosov z rusi. Military industrial complex pač potrebuje zunanjega sovražnika, in Biden je lepo pokazal, kako se stvari streže.

Ampak nekateri še kar verjamete v Russiagate, s katerimi so vas pitali demokratski svobodni mediji.


Trump ni janez novak iz spodnjega dupleka.

Rep, Dem imajo recimo državo v žepu cca pol/pol. Če bi demokrati delali take svinjarije, bi sigurno tudi republikanci zmogli kako povračilno tožbo ali 3.

Tako pa beremo samo tvoje jokanje o zlobnih zlobnih stricih iz ozadja, ki so samo prikladen izgovor kadar se svet ne vrti po tvojih željah.

P.S. Rusi so napadli Gruzijo in Ukrajino še preden je bil Trump predsednik.
Sami so začeli s tem, da ima folk o njih slabo mnenje. Ne rabimo Russiagate sploh. Zanj sem slišal prvič v tejle temi, ko o njem pišeš ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bciciban ()

Poldi112 ::

Gruzijo so napadli po tem, ko so jih američani vabili v NATO. Ukrajino podobno.

NATO pač razume zgolj batine. Problem je zgolj, da jih v praksi ne razume - oz. jih razume, samo populacija preveč veselo golta pravljice o WMD in podobno.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

bciciban ::

Poldi112 je izjavil:

Gruzijo so napadli po tem, ko so jih američani vabili v NATO. Ukrajino podobno.

NATO pač razume zgolj batine. Problem je zgolj, da jih v praksi ne razume - oz. jih razume, samo populacija preveč veselo golta pravljice o WMD in podobno.


Lažeš da pes teče.

Čečenijo so tudi vabili v Nato ?

Vse to pa ne spremeni dejstva da je očitno trump za velikostni razred večja baraba kot demokrati.

V nasprotnem primeru bi sicer tudi republikanci imeli obtožnice za razne predstavnike demokratske stranke. Le zakaj jih ni ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bciciban ()

kuglvinkl ::

lasyvy je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Američani dominirajo našo politiko. Mi sicer lahko prodajamo bučke o svobodi, v praksi pa moramo z njimi v imperialne podvige, glasovati kot želijo v UN, ...

Zakaj bi bilo torej noro, da se pogovarjamo o državi, ki nam pove, s kom smemo sodelovati ter koga moramo bombardirati?


Ja, dokler ne veste niti kako EU funkcionira, je to noro početje.

p.s.: glede Putina in Sadama se strinjam s tabo.


Veckrat, kot tudi Afganistan v 80 letih. Najprej so izumil mudzahedine, pol so pa rusi uletel. Al je blo obratno?
Your focus determines your reallity

Pithlit ::

Poldi112 je izjavil:

Kako že? Obe stranki služita kapitalu, ne ljudem. Obe vlagata v vojsko namesto v socialo.

Kaj točno so demokrati naredili za ljudi?

Kaj je s tabo narobe? Demokrati so vsaj zdravstvo probal nekako porihtat (pa so jih Republikanci pojahal). Mal so človekove pravice upošteval (za razliko od republikancev, k bi komplet lgbt populacijo najraje pobili, če to me bi tako grdo zgledalo - tako jih pa raje v čuzo strpajo sam zato ker). Demokrati ne silijo posiljenih žensk (ne glede na starost ali rizičnost) da rodijo neželjenega otroka, za razliko od republikancev. Rabiš še kaj al boš spet z whataboutizmi? In ja, Republikanci bi najraje pol Amerike v zapor strpal. Sam zato ker. Ampak tvoj peanut brain se skoncentrira sam na to da bi demokrati radi Trump-a tja spravili. Kar bi celo mogoče bilo res če se med temi 'demokrati' ne bi našlo tudi kar nekaj republikancev.

Ampak valda ne boš tega prebral, oziroma upošteval. Ker se ne sklada s tvojim "what about...".
Life is as complicated as we make it...

l0g1t3ch ::

kuglvinkl je 15. avg 2023 ob 14:19:15 izjavil:

Ampak dej mi povej, kaj se ti je zgodilo v lajfu, da zagovarjas nekoga kot je Trump? Zanj si manj kot smet mind you. Kaj je bil tipping point? Cesa je blo prevec, da si padel v njegov objem?



Uporabniku, ki stoji za vzdevkom je bankrotiralo njegovo podjeje.
Ko je bil na socialnem dnu, je postal jezen na sistem in to je izkoristilo rusko društvo, ki mu je ponudilo denar v zameno za pisateljske usluge.

Od tedaj naprej je zamenjal pisanje o Linuxu za pisanje o tem kako je zahod zloben in kako so Rusi good guys.

Pithlit ::

Aja ups, se opravičujem. Smo že spet pri poldijevem "usa je kriva za to da so Rusi napadli in razfukal pol svojih sosed". Kako predvidljivo.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

bciciban ::

l0g1t3ch je izjavil:

kuglvinkl je 15. avg 2023 ob 14:19:15 izjavil:

Ampak dej mi povej, kaj se ti je zgodilo v lajfu, da zagovarjas nekoga kot je Trump? Zanj si manj kot smet mind you. Kaj je bil tipping point? Cesa je blo prevec, da si padel v njegov objem?



Uporabniku, ki stoji za vzdevkom je bankrotiralo njegovo podjeje.
Ko je bil na socialnem dnu, je postal jezen na sistem in to je izkoristilo rusko društvo, ki mu je ponudilo denar v zameno za pisateljske usluge.

Od tedaj naprej je zamenjal pisanje o Linuxu za pisanje o tem kako je zahod zloben in kako so Rusi good guys.


Logično.

Pithlit je izjavil:

Aja ups, se opravičujem. Smo že spet pri poldijevem "usa je kriva za to da so Rusi napadli in razfukal pol svojih sosed". Kako predvidljivo.


Seveda.
Sama si je kriva da je bila posiljena!!!

mar nisi videla, da je imela krilo samo do kolen in da se je spogledovala z onim fantom, kako mu je že ime, aja ... Nato...

Ja potem si je pa zaslužila!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bciciban ()

AvtoR ::


20 let nazaj sem bil zagovornik Saddama, danes sem zagovornik Putina. Jebi ga, tako je življenje, če nisi ovca.


Tako je, če je važno samo to, da si drugačen od ostalih...

MadMicka ::

Ne more in ne sme biti predsednik najmočnejše od demokratičnih držav na svetu človek, ki napada svoje zaveznike na mednarodnem prizorišču in obenem ruši demokracijo, ko tolče po sodnikih, tožilcih, volilnih komisijah, itd., ne moreš imeti za predsednika nekoga, ki ruši demokratične postulate. To so res osnove.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

bciciban ::

AvtoR je izjavil:


20 let nazaj sem bil zagovornik Saddama, danes sem zagovornik Putina. Jebi ga, tako je življenje, če nisi ovca.


Tako je, če je važno samo to, da si drugačen od ostalih...


To so "free" thinkers.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

Poldi112 ::

kuglvinkl je izjavil:

Veckrat, kot tudi Afganistan v 80 letih. Najprej so izumil mudzahedine, pol so pa rusi uletel. Al je blo obratno?


“Brzeziński: According to the official version of history, CIA aid to the mujahideen began during 1980, that is, after the Soviet army had invaded Afghanistan on December 24, 1979. But the truth, kept secret up to now, is quite different: it was in fact on July 3, 1979, that President Carter signed the first directive on clandestine aid to opponents of the pro-Soviet regime in Kabul. And on that very day I wrote a note to the president in which I explained to him that in my view aid was going to bring about a Soviet military intervention.
Nouvel Observateur: When the Soviets justified their intervention by claiming that they meant to counter a secret intervention by the United States in Afghanistan, no one believed them. However there was some truth in that.... You don't regret anything today?
Brzeziński: Regret what? That secret operation was an excellent idea. Its effect was to draw the Russians into the Afghan trap and you want me to regret it? The day the Soviets officially crossed the border I wrote to President Carter roughly the following: "We now have the opportunity to give the USSR its own Vietnam War".
[warmonger's unrepentant admission that the U.S. overthrew the government of the People's Democratic Party of Afghanistan and sold it as a Soviet invasion]”
― Zbigniew Brzeziński
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

bciciban ::

SZ je crknila po napadu na afganistan.
RF bo crknila po napadu na Ukrajino.

Vse po planu ;)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

luclucluc ::

Poldi112 je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Veckrat, kot tudi Afganistan v 80 letih. Najprej so izumil mudzahedine, pol so pa rusi uletel. Al je blo obratno?


“Brzeziński: According to the official version of history, CIA aid to the mujahideen began during 1980, that is, after the Soviet army had invaded Afghanistan on December 24, 1979. But the truth, kept secret up to now, is quite different: it was in fact on July 3, 1979, that President Carter signed the first directive on clandestine aid to opponents of the pro-Soviet regime in Kabul. And on that very day I wrote a note to the president in which I explained to him that in my view aid was going to bring about a Soviet military intervention.
Nouvel Observateur: When the Soviets justified their intervention by claiming that they meant to counter a secret intervention by the United States in Afghanistan, no one believed them. However there was some truth in that.... You don't regret anything today?
Brzeziński: Regret what? That secret operation was an excellent idea. Its effect was to draw the Russians into the Afghan trap and you want me to regret it? The day the Soviets officially crossed the border I wrote to President Carter roughly the following: "We now have the opportunity to give the USSR its own Vietnam War".
[warmonger's unrepentant admission that the U.S. overthrew the government of the People's Democratic Party of Afghanistan and sold it as a Soviet invasion]”
― Zbigniew Brzeziński


Kregas se a tremi histeriki in double digit iq moderatorjem.

bciciban ::

Še en "free thinker"

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

lynxslo5 ::

Moe_Lester je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

Moe_Lester je izjavil:

V temi sem že napisal par konkretnih primerov kako je Biden neprimerno boljši precednik od Trumpa (čeprav še vedno slab), se ne bi ponavljal. Obstaja ogromno objektivnih, neodvisnih primerjav za posamezna področja, pa si pogooglaj za tisto ki te zanima.

Aboslutno je Biden boljši predsednik od Trumpa. Pač odvisno za katere ljudi.

Za tiste, kateri so želeli osvoboditi Sirijo, Libijo, Egipt, Ukrajino... za tiste je vsekakor boljši Biden.

Zato pa sta danes v teh državah in regijah mir in blagostanje.


Boljši je predvsem za američane.

Relativno gledano je naredil bistveno več za gospodarstvo, okolje, socialo, zdravstvo kot Trump.


Koliko je Bidenu mar za navadne Američane lahko vidimo v praksi sedaj, ko so Havaje zajeli katastrofalni požari. Na tisoče ljudi je izgubilo dom, več kot sto mrvtih, med njimi tudi otroci. Biden si je pa vzel dopust in se sonči na neki plaži v Delawareu. Namesto, da bi Biden pomagal svojim državljanom, ga bolj zamima netenje vojne v Ukrajini.

Za pomoč Havajem so odgovorni lokalni Demokrati na otoku in federalni Demokrati V Washingtonu. Njihov odziv je katastrofalen. Slovenski odziv na naše poplave je odziv, kako se mora obnašati država prvega sveta. Bidenov odzov na požare je pa podeben odzivu banana države tretjega sveta.

bciciban ::

bciciban je izjavil:

Zakaj pa republikanci ne tožijo Bidna, Hilary, Obame, ...

Medije imajo svoje, denar jim ni problem, naklonjene sodnike tudi (glede na tist zakon o splavih)... Torej ?

Očitno ima Trump največ masla na glavi pa bodo zaprli njega.


Dejstvo ostaja.

lynxslo5 je izjavil:


Koliko je Bidenu mar za navadne Američane lahko vidimo v praksi sedaj, ko so Havaje zajeli katastrofalni požari. Na tisoče ljudi je izgubilo dom, več kot sto mrvtih, med njimi tudi otroci. Biden si je pa vzel dopust in se sonči na neki plaži v Delawareu. Namesto, da bi Biden pomagal svojim državljanom, ga bolj zamima netenje vojne v Ukrajini.

Za pomoč Havajem so odgovorni lokalni Demokrati na otoku in federalni Demokrati V Washingtonu. Njihov odziv je katastrofalen. Slovenski odziv na naše poplave je odziv, kako se mora obnašati država prvega sveta. Bidenov odzov na požare je pa podeben odzivu banana države tretjega sveta.


Ker gasi se z orožjem namenjenim za odpis ?

Američani pošiljajo v Ukrajino staro robo. Torej bi bilo bolje to staro orožje poslat na havaje ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bciciban ()

TESKAn ::

lynxslo5 je izjavil:

Moe_Lester je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

Moe_Lester je izjavil:

V temi sem že napisal par konkretnih primerov kako je Biden neprimerno boljši precednik od Trumpa (čeprav še vedno slab), se ne bi ponavljal. Obstaja ogromno objektivnih, neodvisnih primerjav za posamezna področja, pa si pogooglaj za tisto ki te zanima.

Aboslutno je Biden boljši predsednik od Trumpa. Pač odvisno za katere ljudi.

Za tiste, kateri so želeli osvoboditi Sirijo, Libijo, Egipt, Ukrajino... za tiste je vsekakor boljši Biden.

Zato pa sta danes v teh državah in regijah mir in blagostanje.


Boljši je predvsem za američane.

Relativno gledano je naredil bistveno več za gospodarstvo, okolje, socialo, zdravstvo kot Trump.


Koliko je Bidenu mar za navadne Američane lahko vidimo v praksi sedaj, ko so Havaje zajeli katastrofalni požari. Na tisoče ljudi je izgubilo dom, več kot sto mrvtih, med njimi tudi otroci. Biden si je pa vzel dopust in se sonči na neki plaži v Delawareu. Namesto, da bi Biden pomagal svojim državljanom, ga bolj zamima netenje vojne v Ukrajini.

Za pomoč Havajem so odgovorni lokalni Demokrati na otoku in federalni Demokrati V Washingtonu. Njihov odziv je katastrofalen. Slovenski odziv na naše poplave je odziv, kako se mora obnašati država prvega sveta. Bidenov odzov na požare je pa podeben odzivu banana države tretjega sveta.


Glede na odziv trumpa med covidom, bi jim zdaj predlagal grgranje razkužil.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.
««
4 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Biden ukazal prvi zračni napad v Siriji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19928468 (20266) ajdov2

Več podobnih tem