» »

NBA sezona 2023-2024

NBA sezona 2023-2024

Temo vidijo: vsi
««
58 / 58
»
»»

Samael ::

Vsi, ki smo spremljali končnico bi najbrž razumeli, če bi rekel "ne", je pa verjetno vseeno težko rečti ne samo par mesecev zatem, ko ti fotr postane športni direktor Košarkarske zveze Slovenije. Vsaj predstavljam si, da je nekako tako.
Samael != Samuel

Okapi ::

Kurzweil je izjavil:

@Okapi, za teh 10 let bo moral bit v ligi NBA še 5 let, kar malce dvomim... dat v kontekst Čančarja in zakocan denar... si ga ne predstavljam, namreč da bi on bil nek gambler oz. imel kdaj težave z denarjem.

Zakockati v smisli zapraviti. Ne nujno v igralnici, lahko v delnicah, v propadli naložbi v kafič, po eni ali več ločitvah, zaradi nategunskega managerja... 1001 možnost je zapravit milijone, še zlasti, če jih zaslužiš na hitro in razmeroma zlahka. Easy come, easy go. 20 let kariere, po kateri sledi 20 let zapravljanja in ostaneš pri 60-tih brez večine prisluženega. Ti potem tistega četrt milijona letne penzije zelo prav pride.;)

A ga bi še 5 let kateri od klubov v NBA hotel imeti, je pa seveda druga stvar.

Ima pa že prisluženo malo več kot minimalno penzijo (50.000 letno dobi, kdor je 3 leta v NBA), tako da ravno na socialni ne bo pristal v nobenem primeru.;)

Kurzweil ::

@Okapi, sem razumel kaj si hotel povedat, tudi jaz nisem mislil striktno kazino... lahko pa samo še enkrat napišem, da kolikor poznam Čančarja, bi rekel, da nič od tega ne pride v poštev. Fant je pojem preproščine, discipline, trdega garanja in karakterno prijazen možakar.

Glede na to, da praktično ne igra in kako lačen je fant košarke... bi rekel, da mu več kot denar, pomeni tudi igranje. Da bi bil Čančar še 5 let v ligi NBA zelo dvomim, tako da v tem primeru ne vidim smisla sedeti in ne igrati... da bi potem upal na večjo penzijo.

Tem 2M$, kolikor jih dobi sedaj oz. ji je dobil do sedaj... pa lahko dobi tudi v Evropi... s tem, da tu potem igra kot se reče...

Okapi ::

Kurzweil je izjavil:

Fant je pojem preproščine, discipline, trdega garanja in karakterno prijazen možakar.
Taki so najpogosteje žrtve "prijateljskih" nasvetov glede finančnih vložkov.

Groot ::

Kurzweil je izjavil:


Tem 2M$, kolikor jih dobi sedaj oz. ji je dobil do sedaj... pa lahko dobi tudi v Evropi... s tem, da tu potem igra kot se reče...


Uf tako hitro pa dvomim da bo dobil 2M v Evropi

Kodrnusa ::

Model bo tudi v evropi rollplayer. Ne zna sam kreirati, zna pokrit pa vrzt. To je to. 2 miljona lahko samo sanja v evropi.

Kurzweil ::

S takšnim statusom, kot ga ima trenutno, torej injury prone igralec, vsekakor ne... zato pa govorim, da fant rabi 30min na tekmo in malce sreče, da ne bo spet poškodb... potem sem prepričan, da lahko pride v ta klub top košarkarjev v Evropi, kjer jih je takšnih, ki imajo 1M€ ali več letno, veliko, vedno več... mogoče je malco pretirano 2M€ v tem trenutku, ampak mislim da je takšen domet... je tudi že bil vabljen v te evroligaške velikane, začenjši s Panathinaikosom...

IL_DIAVOLO ::

In morda se najpomembnejse, odkar je prišel v nba oz. nuggetse, ga Malone ščiti kot kočevskega medveda in je padel v cono udobja brez moznosti, da se zrine v na klop in biti standardna zamenjava kateremu izmed prve peterke, ce je ze prva peterka pac predobra. Ce bi ga se pravi cas brcnili v rit in ga poslali v G ligo, bi se kaj bilo iz njega.

Tip je popolna neznanka brez kakršnihkoli izkušenj. Njegov domet je mnogo nizje od NBA, Evroliga pa tudi zna bit neprizanesljiva za igralce brez pravih izkusenj.

Njegov nivo je ABA liga in tudi edina prava odlocitev za nadaljnjo kariero.

Ampak razumem da je pri njegovi starosti denar bolj pomemben faktor, kot pa kariera ki je roko na srce splavala po vodi.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Ganon ::

Velikih ambicij zagotovo nima, če ne bi drugače peljal svojo kariero. Status quo mu ustreza. Trenira, spremlja NBA tekme iz prve vrste, malo igra in je za to plačan. Dokler bodo z njim podpisovali pogodbe v NBA, bo ostal, kasneje bo iskal druge opcije. Prioriteta so sredstva na bančnem računu. O pogodbah, ki jih podpisujejo najboljši evroligaši, lahko samo sanja.

Mato989 ::

Ja no saj če smo čisto iskreni, kdo pa ne bi imel 1mil ali 2mil na leto zato da fitnesira in igra nekaj minut vsako 4to tekmo...

Ma ni šans da grem raje nekam kjer bi moral za 400k igrat vsako tekmo 30 min LOL
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Kodrnusa ::

A ma kdo stream za tekmo zdele?

GodoBoy ::

GodoBoy ::

Pa bolje da ne gledaš, tole je ena totalna katastrofa. Ilirija igra dva nivoja bolje.

Z naskokom pa najslabši Prepelič. Bi že moral ene 3 tehnične dobit zaradi flopov..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GodoBoy ()

GodoBoy ::

Pa Sekuličeve finte...mu Tobey igra ful minut (katastrofalno), čeprav vsi vemo da ne bo igral na turnirju. Bi mu te minute igral Dimec ker na turnirju bo moral. Pa Ščuka igra solidno vsaj v obrambi pa ne dobi minut. Igra pa Murić ki je izgubljen v vesolju tako v obrambi kot v napadu. Eh...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GodoBoy ()

GodoBoy ::

Ščuka je MJ za Čančarja in Murića glede na trenutno formo... je pa svetla točka Cerkvenik. Dober in samozavesten.

Ganon ::

Bronny v ... Lakerse. Kakšna farsa. Vse za očetov ego. Bo v prvi peterki? :))

Kurzweil ::

Sicer smo vedeli in pričakovali...

Ampak se res sprašujem, če je Lebronu, takšni veličini, kot on kot košarkar je res potrebno takole za konec kariere... kadrovanje, kolega za trenerja, ki si bo zelo verjetno samo nasvinjal renome, draftan sin, berem pa zadnje dni tudi govorice, da bi naj z Lebonom podaljšali še za 3 leta, kot igralcu... :D

Ganon ::

Baje je pred novo večletno pogodbo. Postal je direktor ekipe. Da umreš od smeha.

Kurzweil ::

Kentavious Caldwell-Pope je zavrnil ponudbo DEN za 15-16M$, Dallas pa bi naj bojda že bil v kontaktu z njim, sicer verjetno tako, kot pol lige...

Groot ::

Sem želel pokomentirati Bronnya, ampak vidim da ste me že prehiteli. Jah napovedal že ene 2 meseca nazaj in stvar se je uresničila do zadnje podrobnosti. Se popolnoma pridružujem komentarju @Kurzweila, res sramota za igralca, ki želi biti GOAT, da bo za zaključek kariere uničil še ene tretjo ekipo v ligi.

GodoBoy ::

Mal pretiravate tole za LeBrona. Kot da je tole prvi podoben primer (Antetokounmpo bratje recimo...), pa da bo 55. izbor na draftu "uničil" ali pa karkoli vplival na LAL je tudi povsem mimo. Dallas je recimo izbral Ajinco kot 51. Ta izbor bo imel verjetno enak vpliv na Dallas kot pa izbor Bronnyja na LAL.

P.s.: pa da bo LeBron dobil novo tri letno pogodbo mi tudi ni povsem nič čudnega. Podpisal bi ga prav vsak klub v ligi IMO.

Ganon ::

Od včeraj spremljaš NBA?

GodoBoy ::

A to ti men? Če ja, si ti funkcionalno pismen? Pišem o draftu Bronnyja, o tem pišejo zgoraj. Ja draft od včeraj.

Groot ::

GodoBoy je izjavil:

Mal pretiravate tole za LeBrona. Kot da je tole prvi podoben primer (Antetokounmpo bratje recimo...), pa da bo 55. izbor na draftu "uničil" ali pa karkoli vplival na LAL je tudi povsem mimo. Dallas je recimo izbral Ajinco kot 51. Ta izbor bo imel verjetno enak vpliv na Dallas kot pa izbor Bronnyja na LAL.

P.s.: pa da bo LeBron dobil novo tri letno pogodbo mi tudi ni povsem nič čudnega. Podpisal bi ga prav vsak klub v ligi IMO.


Vredu razumemo ne spremljaš NBA imaš pa rad LeBrona

globoko grlo ::

Podpisal bi ga prav vsak klub v ligi IMO.


Da bo tudi funkcionalno pismenim jasno.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

GodoBoy ::

Groot je izjavil:

GodoBoy je izjavil:

Mal pretiravate tole za LeBrona. Kot da je tole prvi podoben primer (Antetokounmpo bratje recimo...), pa da bo 55. izbor na draftu "uničil" ali pa karkoli vplival na LAL je tudi povsem mimo. Dallas je recimo izbral Ajinco kot 51. Ta izbor bo imel verjetno enak vpliv na Dallas kot pa izbor Bronnyja na LAL.

P.s.: pa da bo LeBron dobil novo tri letno pogodbo mi tudi ni povsem nič čudnega. Podpisal bi ga prav vsak klub v ligi IMO.


Vredu razumemo ne spremljaš NBA imaš pa rad LeBrona


;), ko zmanjka argumentov. Pa da imam jaz rad LeBrona ;))). Meni najbolj zoprn igralec v ligi z najbolj grdo igro. Meni izgleda kot pobegli konj ko se zaleti na koš ;). Kljub temu pa ne bo pisal nebuloz na forumu glede drafta njegovega sina. Pa dajte mi povedat kateri klub ga ne bi podpisal letos? Boston in OKC verjetno ne, potem se pa konča...

Groot ::

GodoBoy je izjavil:

Groot je izjavil:

GodoBoy je izjavil:

Mal pretiravate tole za LeBrona. Kot da je tole prvi podoben primer (Antetokounmpo bratje recimo...), pa da bo 55. izbor na draftu "uničil" ali pa karkoli vplival na LAL je tudi povsem mimo. Dallas je recimo izbral Ajinco kot 51. Ta izbor bo imel verjetno enak vpliv na Dallas kot pa izbor Bronnyja na LAL.

P.s.: pa da bo LeBron dobil novo tri letno pogodbo mi tudi ni povsem nič čudnega. Podpisal bi ga prav vsak klub v ligi IMO.


Vredu razumemo ne spremljaš NBA imaš pa rad LeBrona


;), ko zmanjka argumentov. Pa da imam jaz rad LeBrona ;))). Meni najbolj zoprn igralec v ligi z najbolj grdo igro. Meni izgleda kot pobegli konj ko se zaleti na koš ;). Kljub temu pa ne bo pisal nebuloz na forumu glede drafta njegovega sina. Pa dajte mi povedat kateri klub ga ne bi podpisal letos? Boston in OKC verjetno ne, potem se pa konča...


OK no pa dajmo. Draft Bronnyja je bedarija zato ker če verjameš ali ne, je bil Bronny s strani LAL draftal zgolj in le zato ker ima LeBron željo igrati s svojim sinom. Tukaj ni prav nobenega iskanja dodatne kvalitete za ekipo, ker je Bronny pač ne prinaša, ampak vse temelji na uslišanju želja Lebrona. Enako kot Reddick ni postal trener zato ker bi bil tako vrhunski trener, ampak zgolj zato ker je best buddy LeBrona (najbrž tako ali tako ne veš da snemata celo skupen podcast). Ampak ja saj večini ljudi dandanes je tako ali tako povsem sprejemljivo, če se stvari delijo zaradi medsebojnih povezav, ne pa zaradi kvalitete.

Kdo ne bi podpisal LeBrona letos? Praktično vsaka kolikor toliko resna ekipa, torej zagotovo ne vsaj DEN, BOS, OKC. Upam si pa trditi, da tudi PHX, NYK, DAL in še marsikdo ne. Ampak dejansko sploh ni relevantno kdo bi ga podpisal in kdo ne, ker bi ga marsikdo podpisal preprosto že zgolj zaradi navijačev in prodanega mercha (enako kot CR v nogometu).

Se mi zdi da si malo narobe razumel mojo začetno trditev o uničevanju kluba. Jaz ne trdim, da bo samo draft Bronnyja uničil LAL. Trdim pa, da je celotna prezenca LeBrona tista, ki ga bo. Tukaj se poteze nalagajo ena na drugo, prstana pa ne samo da ni, ampak so praktično vsako leto dlje od njega. Če res spremljaš NBA, potem ti bo hitro jasno v kakšnem stanju sta bila Miami in Clevland po tem ko je odšel iz ekipe. In enako trdim da se bo zgodilo z LAL, razpad še vsega kar je preostalo. Na srečo LAL (enako kot Miami) rešuje dejstvo, da bo zaradi lokalnega okolja vseeno vsaj za določene igralce zaželena destinacija.

GodoBoy ::

Ma vpiknal ste se pa na Bronnyja kot da ne bi bilo teh primerov, ko si koga draftal oz. podpisal samo zaradi želje prve zvezde že kar nekaj. Enega sem ti že zgoraj napisal. Pa 55. pik običajno ne pomeni prav nič, bistveno več kot polovica po 50. piku jih sploh ni po prvem letu ali pa sploh nikoli ne igrajo v NBA. Pa glede JJ mislim da se motiš, ima vse predispozicije da postane dober trener. Pa dobil je priliko šele ko je trener Ucon zavrnil zeeeloo bogato LAL ponudbo. Če bi res Lebranko o vsem odločal te ponudbe od LAL sploh ne bi bilo. Glede tega kdo bi podpisal z njim pa mislim zopet da se motiš. Ja, seveda tudi zaradi marketinga, seveda je nba prvo biznis. Še enkrat, če bi imeli prostor bi ga imo podpisali vsi razen Bos in Okc.

Glede kako je rezultatsko zjebal klube v preteklosti se načeloma strinjam. Ampak dvomim da je lastnikom teh klubov zelo žal. So ornk zaslužili z njim. Še enkrat, oglasil sem se zgolj zaradi tega zgražanja glede drafta sina. Meni se zdi, glede na primere v preteklosti, to zgražanje ornk deplasirano...

Mato989 ::

OK no pa dajmo. Draft Bronnyja je bedarija zato ker če verjameš ali ne, je bil Bronny s strani LAL draftal zgolj in le zato ker ima LeBron željo igrati s svojim sinom. Tukaj ni prav nobenega iskanja dodatne kvalitete za ekipo, ker je Bronny pač ne prinaša, ampak vse temelji na uslišanju želja Lebrona. Enako kot Reddick ni postal trener zato ker bi bil tako vrhunski trener, ampak zgolj zato ker je best buddy LeBrona (najbrž tako ali tako ne veš da snemata celo skupen podcast). Ampak ja saj večini ljudi dandanes je tako ali tako povsem sprejemljivo, če se stvari delijo zaradi medsebojnih povezav, ne pa zaradi kvalitete.


Pa niso enak fore deležni raznoranzni igralci tudi Boban Marjanovič for Luka ipd...?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

judoka ::

Boban za 2 mil je (bila) vrhunska opcija za end of the bench igralca. Najbolj priljubljen soigralec v ligi
in tudi takticna resitev za dol. scenarije. Se carlisle ga je uporabljal.

Ni treba povsod Doncica vlect zraven hebo te, ce bi bil Bobi vezan na njega, ga ne bi trajdali.

GodoBoy ::

https://x.com/wojespn/status/1806690611...

Thj gre v Detroit za Grimesa in 3 2. picke

IL_DIAVOLO ::

Ocitno je Dallas zamudil svojo sanso in THJ-ja vec noben ne zeli.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

GodoBoy ::

Tole sploh ni tako slabo. Dobili so solidnega mladega igralca, ki je še na rookie pogodbi in bistveno nižji plači. Tako so dobili plac v plačah da lahko podpišejo DJJ. Detroit je hotel sprva zraven picka prve runde. Bo zanimivo videti ali bodo thj odpustili ali ne. Detroit ima sicer velik placa v capu.

Groot ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ocitno je Dallas zamudil svojo sanso in THJ-ja vec noben ne zeli.


To je bilo jasno že lep čas nazaj. Sam sem srečen da so se ga sploh znebili in to še na kar ok način. Če sem pravilno pogledal na hitro so s to menjavo sprostili cca. 10 mil, kar bi moralo biti dovolj da podpišejo Derricka Jones Jr.

GodoBoy ::

12M

Ganon ::

GodoBoy je izjavil:

Meni se zdi, glede na primere v preteklosti, to zgražanje ornk deplasirano...


Če se tebi tako zdi, potem bo že držalo. Da je vsem jasno, da gre za nepotizem, ni pomembno. Igralca, ki je v statistiko vpisal štiri točke na tekmo in za piko na i doživel še srčni zastoj, so izbrali, ker verjamejo vanj, fant se je izkazal. LeBron se tudi v preteklosti nikoli ni vmešaval v vodenje ekipe, v kadrovsko politiko ipd. Samooklicani "kralj" pa že ne. Vse je zgolj naključje.

IL_DIAVOLO ::

Glede Bronnya. Ne vem, res ne vem ce sem kdaj sploh zasledil v katerem sportu toliko slabih odlocitev vseh protagonistov.

- Fransiza Lakers ze nekaj casa nima uspehov s staro ekipo, z odlocitvijo da jim bo Lebron diktiral pa jih potisne nazaj v preteklost se najmanj 5 let, verjetno 10-15, glede na to koliko let traja da sestavis nek proper roster. A bi bilo res tako hudo, ce bi se znebili Lebrona, v kolikor bi res odsel protestno drugam, ce ne bi draftali Bronnya? Kaksna je sploh verjetnost za draft določenega igralca ne da bi posredovala sama NBA?

- Lebron res nima nobenega samorefleksije in mora zaradi lastnega ega unicit kariero svojemu sinu in klubu, ki je eden bolj uspešnih v NBA?

- Bronny očitno ne zeli ustvariti svoje kariere brez posredovanja starega, torej nima nobenih ambicij za samostojno kariero. Kako bo to sploh izgledalo? Ce ne bo tolko in tolko minut odigral, bo sef Lebron zagrozil s prekinitvijo pogodbe? In ce bo nezasluženo igral vec minut kot si jih zasluzi, kako bodo reagirali ostali?

- Nba bi morala takšne stvari zatreti v kali, ker je nepotizem tako ociten da bolj ne bi mogel bit.

Ja vem, nepotizem verjetno ni protizakonit, ampak vseeno wrong on so many levels. Ne poznam tocno sistema draft, tako da se morda motim in je morda malo manj koruptivno kot se slisi... morda :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kurzweil ::

Vsaj zame je tole prej dober deal, kot slab... itak sem bil za to, da THJ gre, pa nas je takšnih dovolj... če argumentiram

Grimes je star 24... THJ 32...
Že sama plača je argument zase...
Ko se omenja picke, je treba povedat, da so 2nd round...
Grimes igra obrambo, THJ niti slučajno...
Tudi karakterno bi si skoraj upal stavit, da je upgrade..
Grimes se zna prilagodit ekipi bolje...

Zdej pa da sem povsem objektiven... Grimes je imel nekaj težav s poškodbami, no THJ tudi... Grimes je pri metu za 3 točke podobno nekonstanten kot THJ...

Ne gre za nek blazen upgrade, bi pa rekel, da precej solidna korekcija ekipe.

Si znam predstavljat, da po finalu letos, da gre DAL malce bolj na rezultat in da zato ti draft picki niso tako pomembni za DAL, kot čimprejšnja korekcija ekipe.

Torej Grimes je tu bolj kot hvaležen bench player, primarno defender...

Kar se meta/točk tiče... pa zadnje dva dni, še posebej pa zadnji dan berem na raznim mestih in krajih, da sta tako Klay Thompson, kot DAL... oba zelo zainteresirana za sodelovanje... we will see... kafana news...

Je pa kolikor vidim, DAL že konkretno zavihal rokave.

Horas ::

sam ne tega thompsona, on je že zdavnej za u penzijo. pol bi raj thja obdržal.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

judoka ::

Pomoje je Klay distrakcija. Ne predstavljam si zakaj bi za denar o katerem se govori sli v trade za over the hill 35-letnika.
Ne rabijo igralca tipa Klay, rabijo se obrambno 4 z metom za 3. Mogoce se bo Omax razvil?

In podaljsat DJJ.

hamez66 ::

Namesto Hardyja bi bil Klay v redu, če bi prišel za minimalca. :D

kow ::

Ko sem gledal letos Klaya proti Dallasu, je igral tako slabo, da se mi je kar smilil. Da se taksna zvezda, tako blamira. Kaj tocno je problem, ne vem. A sploh se hoce igrati vrhunsko kosarko? Ali so krive samo poskodbe in pac ne zmore vec? Ne vem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Kurzweil ::

In podaljsat DJJ


Tole se itak vsi strinjamo...

Da ne bo slučajno kdo mislil, da je moje mnenje, da je Thompson tos shit rešitev, jaz samo pravim, kaj berem... razne govorice. Je sicer imel solidno sezono, v playoffu pa je popolnoma mrknil, Thompson namreč...

Sicer pa dvomim, da bo Thompsonova naslednja pogodba takšna, kot jo je vajen... bomo videli.

Tu pa tam se v kontekstu DAL omenja tudi Durant... govorice... vse to bolj pišem zato, da se da takole malce razmišljat in debatirat, kako bi stvar izgledala, če bi se dejansko realizirala... itak bo teh govoric in podobnega shita ogromno...

globoko grlo ::

A budget majo vse ekipe glih, al so odstopanja lahko velika?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Samael ::

Ja in ne. Salary cap je za vse isti (recimo 140 mil), potem pa več kot gredo ekipe čez, več "luxury" davka plačajo. Sploh boleč je pa "super luxury tax" oz "repeater tax", ki ga franšiza plača v primeru da je v štirih zaporednih sezonah trikrat preko salary capa. To je običajno tisto, kjer se potegne črta oz. se ekipe temu izogibajo.
Ampak razlike na sezono vsekakor so. Peščica ekip ostane znotraj teh 140 mil (to je približno, salary cap se iz sezono v sezono spreminja), precej jih gre pa preko salary capa, katera pade pa tudi pod "repeater tax", vse tja do 200 mil - torej razlika v sezoni je kar velika, nekateri lastniki so pripravljeni plačati več, ampak to se skozi nekaj sezon slej ko prej preseka.
Samael != Samuel

Zvezdica27 ::

helou helou...

kar se tiče Klaya, se ni postaral dobro. Tista poškodba pred par leti gaje kar ustavila, predvsem pa je počasen v obrambi, prvi korak ima zelo počasen. NI lih legenda, je pa bil del ene od najboljših ekip vseh časov. Napako bo naredil, če gre ven iz GSW. Po svoje bi moral povedati, še eno leto pa se lepo poslovi... moje mnenje. A letos gre na OI?

zz
««
58 / 58
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA sezona 2021-2022 (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Šport
2733253778 (47411) mersault

Več podobnih tem