» »

Vlada 2022-? aka. "Ali Golob kompenzira?"

Vlada 2022-? aka. "Ali Golob kompenzira?"

Temo vidijo: vsi
««
186 / 190
»»

arnecan1 ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Pašek Šetinčeva misli, da ima pedigre, v katerega se je poročila. Šetinčevi so bili revolucionarji:

Franc %C5%A0etinc @ Wikipedia

in Mile Šetinc je bil otrok. In zdaj je tu en bom rekel neizpodbiten revolucionarni pedigre, za katerega ona misli, da nekaj šteje in lahko dela, kar hoče. Sistem jo bo zaščitil. V resnici ni sistema in nihče je ne bo zaščitil. Vsaj jaz mislim, da ga ni. So samo interesi, nekateri držijo pozicije, ene že zelo dolgo.

Videli bomo, kaj se bo z njo zgodilo po njeni poslanski "karieri". Če se bo kaj. Verjetno ne bo več mogla na RTV SLO, videli bomo, koliko imajo Šetinčevi vzvodov, da članici kao klana najdejo plačko nekje.

Lepo napisano. V veliki meri imaš prav. Interesi so prevladali nad rodovnikom.

Vseeno pa mladim še vedno pomagajo. Npr. za Kardeljevega vnuka Šoltesa so poskrbeli z dobro službico na ministrstvu za pravosodje. Pa še afero sodna palača je dobro odnesel skozi.

MojsterX ::

111111111111 je izjavil:

MojsterX je izjavil:

Če ženska reče NE, to pomeni NE. Četudi sta v razmerju. Sam ti posiljevalec ne boš tega nikdar razumel, ker tretiraš žensko kot stvar, tako kot vsak nerdetalec zabiti.

Še enkrat za tiste, ki ne razumete koncepta.

Trenutni primer: tip posili bivšo partnerko. Zgodbo je treba raziskati iz obeh perspektiv.

Jasen primer: tip v parku zagrabi naključno žensko in jo posili. Dvoma o krivdi ni.

Seveda pa ne pričakujem, da bi oseba s tvojim IQ-jem razumela razliko.


Ne ti opravičuješ posilstvo in to je dejstvo. Nobene razlike ni med posilstvom pred po ali med razmerjem. Posilstvo je posilstvo. Samo zato ker je nekdo bil v razmerju z bivšim partnerjem še ne pomeni, da pa je treba zaradi tega dvomiti v posilstvo.

gruntfürmich ::

armecanl je izjavil:

xxxx://i0.wp.com/vezjak.com/wp-content/uploads/2011/04/vlac48dic48d-gaber.jpg
xxxx://

xxxx://


A si lahko še večji primitivec?

favš je golobu; tudi on bi porival manekenko, pa je ne bo nikoli v lajfu...:))

cenzuraš je izjavil:


zakaj folk voli takšne ljudi, ko pa se iz vesolja vidi da imata mongoloidne face in zato katastrofalno nizek IQ? so volilci enaki ?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

T440 ::

Medtem ko se mi ukvarjamo s Tininimi bivšimi in Golob gleda košarko, protestni shod napovedujejo tudi vojaki in policisti. Tolk za feeling, kje je ta država, ker pač na sodnike, javno upravo, zdravstvo že malo pozabljamo, ne?

arnecan1 ::

gruntfürmich je izjavil:

favš je golobu; tudi on bi porival manekenko, pa je ne bo nikoli v lajfu...:))

Mogoče imaš celo prav.

Saj veš kaj pravijo, po 5 pirih gredo vse grde domov. 8-)

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:


fak, v eni drugi temi si nabijal, kako bi ti lastnoročno nagnal Hamasovce, če bi se skrivali v tvoji kleti, kle skušaš pa prikazat Rome kot neobvladljivo silo, ob kateri je policija nemočna in lahko nemoteno ustrahuje CSDje, da jim neupravičeno in nezakonito dajejo socialno.

Ne vem zakaj Ljubljančani v svoje bloke šraufate 100kg težka vrata, da noben ne more vlomit. :D

K sreči sem v regiji, ki teh težav nima. Kolega pri si pa pomaga sam. Nekaj časa nazaj so še klicarili policijo, sedaj pa sploh ne kličejo, edino kar dam prav policajčkom je, da so pogledal stran, ko so lokalci po svoje obračunal z manjšinami in niso naredili štale. Sedaj imajo mir in ograje okoli njiv so cele. Dokler ne pride nova generacija brazilčkov. Pa noben ni umrl.

Sam resno, a te ni nič sram, da si tak lažnivček?
plus,a to je isti kolega, ki je Italijanom po 400EUR pšenico prodajal pa ki črnce zaposluje? Po kolk ti pa zdaj migranti ponujajo, da jih pelješ do meje? Bogi tvoji bližnji, ob takem bulšiterju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

nejclp ::

arnecan1 je izjavil:


Eden od vzrokov, zakaj nisem več levičar. To bi vsakdo moral doživeti, tudi bolje, kakor da te Romi oropajo ali pretepejo. No, to se ti zgodi na Dolenjskem, v Ljubljani te kvečjemu kak astrofizik posili. Ko si mlad, je človek pač še naiven, brez izkušenj. Bolj me skrbi za tiste, ki po 30-tem ne pridejo k pameti.

Se pravi, si pokvarjenček, zloben in brez srca, a to si hotel povedat?

ripmork ::

Daniel je izjavil:

Meni je na koncu višek ironije, da sem še ne tako dolgo nazaj volil Šarca in pred tem leve kandidate. In sedaj, ko skozi leta opazujem, kaj se dogaja in berem poste levih internetnih trolčkov, vidim, da dosti delajo na lažeh in zavajanjih...

In zato vse sedaj rine zmeraj bolj desno. Levičarji tukaj bi rekli, da sem že ekstemni desničar, fašist, žival, rasist ipd nebuloze. Ampak ironično so oni sami krivi, da se premik v desno sploh dogaja, ker ljudje pač niso butli, čeprav so konstantno označeni kot nesposobni, rasisti, fašisti, živali in kljub konstantnim žaljivkam trolčkov vidijo, da jim lažejo. In to vse zgolj za to, da bi ohranili svoje privilegije.

Podpis!

paradajzos ::

cenzuraš je izjavil:

paradajzos je izjavil:

cenzuraš je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Disklejmer: SVOBODA, ko je elektrika najdražja samo v Tistih dnevih.


1 dan na leto? 3? Poiščite, da vidimo, kolk je dejansko samo vaše avtistične abstinence od oblasti jajota, kolk pa dejansko nesposobnost "vlade". Qrc, če ste lahko čakali ko največja teleta na ta dan, pa še kej koristnga in dejansko informativnega lhk nardite s svoji avtizmom :))

Dobrim dokazom v nesposobnost je tud težji ne-verjet kot glupim, res.


iz 40:27 v 2:4
Kljub totalitarnemu prevzemu RTV.


Vidm, da ste obupali nad svojo rumeno sektaško blesavo štrom propagando dnevnih anomalij, pa za menjavanje teme nadaljujete z glupo rumeno volivno propagando, spet na najbolj glupe načine seveda, stolčke za procente itd. :))

Svede, da bi to fuknli v matematiko od DZ volitev pa upoštevali še kako udeležbo, k je tam vedno višja, to je že preveč zahtevno. Glavn, da bo več SDSovcev roke dvigovalo skp s Svobodo pa SD v isti EU koaliciji, da rumenjaki vsj za par minut lh nehajo jamrat :))

Joki, številke ne lažejo - zagotovo pa se takšen obrat ne da pojasniti z nekimi izgovori in zgodbicami. Imate pa levajzeki copium.
Na ST podpirajo leve trole, ki uničijo kritične teme.
ST je medij Levice. Prikriva napake vlade. Resnica boli.

Zgodovina sprememb…

ripmork ::


Tole drži kot pribito.
Ne, ni to, da bi bil človek kot starejši brez srca. Sam bolj razume človeško nrav in ima precej manj naiven pogled na vse skupaj.

Svet ni črno / bel in včasih depriviligirani ljudje niso v slabšem položaju ker so uboge žrtve zlobne ksenofobije, ampak preprosto, ker se požvižgajo na ves trud institucij, poskuse izobraževanja / asimilacije in jim gladko dol visi, če jih dobijo pri kriminalu (ker so deležni preferential treatment-a s strani organov pregona). Sem v drugi temi opisal, kako sem od prekmurskih romov večkrat poslušal pizdenje nad dolenjskimi (da vsem romom v Sloveniji ime uničujejo s svojim vedenjem). Mojih 5 centov, ko je bila glih že tematika romske problematike vpletena v debato tule...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

arnecan1 ::

A se sploh spodobi, da premier privatno obiskuje košarkaške tekme, namesto da je na mirovni konferenci v Ukrajini?

Da ne omenimo, da je še Dončiču in Dalasu prinesel nesrečo.

Evo, tako je tudi Zelena vrgel čez ramo.

ripmork ::

Gregor P je izjavil:

Wrop je izjavil:

Golob najprej obljubi, da bo šel na mirovno konferenco v Švico.



Nato pa raje vzame dopust, da si bo ogledal tekmo?



Od zmage do zmage, do končnega poraza. Še ena od praznih obljub. To je diletantstvo. Tip ne vodi in predstavlja vaškega kluba, ampak državo. ;((

Sam si sploh ne morem predstavljati, da je kaj takšnega lahko mogoče?!?8-O

Tole je res slabo. Je pa kar v Golobovem stilu (obljuba, pol pa 180 stopinjski obrat).

cenzuraš ::

paradajzos je izjavil:


Joki, številke ne lažejo - zagotovo pa se takšen obrat ne da pojasniti z nekimi izgovori in zgodbicami. Imate pa levajzeki copium.


Številke res ne lažejo, lažete rumenjaki, k mešate procente glasov v dz, eu stolčke, volitve z 41 % udeležbo z volitvami z udeležbo 70 %, se obešate na dnevne anomalije pri cenah štroma nmest bolj uporabnih podatkov, skratka iz aviona vidno, d nek ni OK z vam.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

ripmork je izjavil:


Tole drži kot pribito.
Ne, ni to, da bi bil človek kot starejši brez srca. Sam bolj razume človeško nrav in ima precej manj naiven pogled na vse skupaj.

Jasno, vidim kako se vam srce trga, ko ste prisiljeni stresati ksenofobijo tukaj. Jaz sem pa na stara leta tako naiven in brez možganov, da verjamem v človekove pravice, strpnost, enakost in podobne bedarije.

ripmork je izjavil:


Svet ni črno / bel in včasih depriviligirani ljudje niso v slabšem položaju ker so uboge žrtve zlobne ksenofobije, ampak preprosto, ker se požvižgajo na ves trud institucij, poskuse izobraževanja / asimilacije in jim gladko dol visi, če jih dobijo pri kriminalu (ker so deležni preferential treatment-a s strani organov pregona). Sem v drugi temi opisal, kako sem od prekmurskih romov večkrat poslušal pizdenje nad dolenjskimi (da vsem romom v Sloveniji ime uničujejo s svojim vedenjem). Mojih 5 centov, ko je bila glih že tematika romske problematike vpletena v debato tule...

Aja, dolenjski Romi so podvrsta, ki ima drugačen genetski material, ali kako?

Utk ::

Ne, geni nimajo nič s tem. Ti imaš enake gene kot jaz, pa si ti leftardski komunajzarski bedak, jaz pa normalen.

cenzuraš ::

Utk je izjavil:

Ne, geni nimajo nič s tem. Ti imaš enake gene kot jaz, pa si ti leftardski komunajzarski bedak, jaz pa normalen.


Ti si ovca prtegnena, daleč od normalnosti. Sveda d mislš zase, d si normaln, ni lih dokaz.

nejclp ::

Utk je izjavil:

Ne, geni nimajo nič s tem. Ti imaš enake gene kot jaz, pa si ti leftardski komunajzarski bedak, jaz pa normalen.

To je zato, ker maš ti tako velike možgane. Škoda, da ti jih očitno nasičene maščobe zalivajo.

cenzuraš ::




Vsak dober scammer poskuša ovce nekk prepričat, d so pametne, če njega volijo, oni k ga ne, pa ne, Churchill tu ni bil izjema. Zdj od ovce same je odvisno, kolk temu verjame, arnecan očitno zlo rabi to potrditev od izjave politika, kkih možnosti natega on tu zadaj ne zaznava.

Jz včas napišem, d so v rumeni sekti najbolj zastopani tisti z osnovnošolsko izobrazbo, sm to ni na podlagi izjave kkega levega politika, ampak na podlagi raziskave agencije Parsifal. 8-)

Utk ::

Zadnja raziskava v nedeljo je pokazala, da so levi intelektualci v centru Ljubljane volili srednješolca, kmetavzarji pa doktorja fizike.
Morda imajo pa kmetavzarji vseeno več pameti...

cenzuraš ::

Utk je izjavil:

Zadnja raziskava v nedeljo je pokazala, da so levi intelektualci v centru Ljubljane volili srednješolca, kmetavzarji pa doktorja fizike.
Morda imajo pa kmetavzarji vseeno več pameti...


Večina "kmetavzarjev" je raje volila FDVjevce iz SDS in NSi k doktorja fizike. Tist srednješolc, k ga mislš, če mislm pravega, j pa magister.

Utk ::

Kar poglej si fakse od Zale. Spoiler, ni fdvja.

Magister ja...pri 37ih je naredil nek bullshit faks. Bolonjski magister, čeprav je veliko prestar za bolognski študij.

cenzuraš ::

Utk je izjavil:

Kar poglej si fakse od Zale. Spoiler, ni fdvja.


J nek podobn BS k pr "srednješolcu", sam verjetn je blo mal dražje za plačat. :))

S FDVjeci so bli mišljeni Grims, Zver pa Tonin.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Tudi Nemec bi najbrž šel na fdv, pa ne vem zakaj ni. Ni bil sprejet? Pogrnil po stopincah? Ne vem...

cenzuraš ::

Mogoče je bil že na mlada leta desničar, pa se je kasnej spomnu, de bi nek papir mel. :))

Utk ::

Intervju financ z njim. Katera je bila vaša najboljša poslovna poteza?
- Rodil sem se pravi mamici.

Kot vsi pravi levičarji.

cenzuraš ::

Jeb ga, ne morjo se vsi tk iz revščine gor potegnt brez pomoči staršev, ko 28-letnce pr Tomašičih :))

nejclp ::

Utk je izjavil:

Kar poglej si fakse od Zale. Spoiler, ni fdvja.


Ampak ona po vaše nima srca. No, saj psihopati so v SDSu dobrodošli.

cenzuraš ::

nejclp je izjavil:

Utk je izjavil:

Kar poglej si fakse od Zale. Spoiler, ni fdvja.


Ampak ona po vaše nima srca. No, saj psihopati so v SDSu dobrodošli.


Ajsssss, churchill jo je na ražnju :))

Utk ::

Pri 28ih ni več tako mlada, da ne bi smela imet že kaj pameti.
Dobro, po vas vidimo da leta niso ovira za pomankanje pameti, pa vseeno.

Preštejte se in povejte številke, vam kupim majice "leftards for life".

WizzardOfOZ ::

armecanl je izjavil:

Čeprav linki so iz NoraTV, se pravi se spet verjetno lažejo. "Kdo vam laže?". "NoraTV".


Čim piše noratv ne kliknem na tak link. Ne privoščim jim niti klika. Niso vredni.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

nejclp ::

Utk je izjavil:

Pri 28ih ni več tako mlada, da ne bi smela imet že kaj pameti.
Dobro, po vas vidimo da leta niso ovira za pomankanje pameti, pa vseeno.

Preštejte se in povejte številke, vam kupim majice "leftards for life".

aja, sem pozabil, da so za desnjakarje 28 letnice že prestare.
Plus, raje sem leftard, kot pa proper retard. Kot si ti, na primer.

Utk ::

Prestare so za kaj? Prestare da bi ble tako neumne kot ti definitivno.

Zigerion ::

Razpad sistema? SD in Svoboda že javno obračunavajo na Tarči. Robiju je zgleda jasno da je zaključil s svojo zgodbo pa se je odločil da bo do konca še malo užival.

bbbbbb2015 ::

arnecan1 je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

Pašek Šetinčeva misli, da ima pedigre, v katerega se je poročila. Šetinčevi so bili revolucionarji:

Franc %C5%A0etinc @ Wikipedia

in Mile Šetinc je bil otrok. In zdaj je tu en bom rekel neizpodbiten revolucionarni pedigre, za katerega ona misli, da nekaj šteje in lahko dela, kar hoče. Sistem jo bo zaščitil. V resnici ni sistema in nihče je ne bo zaščitil. Vsaj jaz mislim, da ga ni. So samo interesi, nekateri držijo pozicije, ene že zelo dolgo.

Videli bomo, kaj se bo z njo zgodilo po njeni poslanski "karieri". Če se bo kaj. Verjetno ne bo več mogla na RTV SLO, videli bomo, koliko imajo Šetinčevi vzvodov, da članici kao klana najdejo plačko nekje.

Lepo napisano. V veliki meri imaš prav. Interesi so prevladali nad rodovnikom.

Vseeno pa mladim še vedno pomagajo. Npr. za Kardeljevega vnuka Šoltesa so poskrbeli z dobro službico na ministrstvu za pravosodje. Pa še afero sodna palača je dobro odnesel skozi.


To je sicer res, a se mu je zatikalo pri izbiri direktorja Uradnega lista, kar je ena taka super ne-stresna služba:
https://www.delo.si/novice/slovenija/so...

Iz tega sklepam, točno to, kar sem že rekel. V redu, revolucionarni pedigre je, to marsikoga očara - no marsikdo pa drži svojo pozicijo in ne pusti, pa četudi bi Kardelj ko zombi iz groba prišel urihtavat Šoltesu službico.

Zato sem vseeno prepričan, da več štejejo povezave in če jih Šetinčevi imajo - bodo snahi nekaj že urihtali.

Kakorkoli že, po EU volivah se vsaj meni zdi, da Golob in stranka rapidno razpadajo. Res imajo kar nekaj okostnjakov za sabo, samo recimo ne gane jih, da poplavljenci še vedno nimajo novogradenj. Strici iz ozadja so verjetno hoteli zamenjati Goloba, pa je po moje na policiji nastavil super lojalne kadre. Koliko bo pa to pomagalo, je pa druga reč.

Utk ::

Ok, 4 referendume so dobili, kdaj lahko pričakujemo konkretne zakone?

WizzardOfOZ ::

Utk je izjavil:

Ok, 4 referendume so dobili, kdaj lahko pričakujemo konkretne zakone?

Z naslednjo vlado. :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

ripmork ::

nejclp je izjavil:

Jasno, vidim kako se vam srce trga, ko ste prisiljeni stresati ksenofobijo tukaj.
Prilimaj kak citat, kjer "stresam ksenofobijo", prosim.

nejclp je izjavil:

Jaz sem pa na stara leta tako naiven in brez možganov, da verjamem v človekove pravice, strpnost, enakost in podobne bedarije.
BTi očitno zagovarjaš toleriranje netolerantnosti, dvojna merila in dajanje potuhe. Jaz pa dejansko verjamem v enakost ter, da nikogar v državi ne bi smeli drugače obravnavati (pa sem zaradi tega očitno označen za ksenofoba).

nejclp je izjavil:

Aja, dolenjski Romi so podvrsta, ki ima drugačen genetski material, ali kako?
Nisem strokovnjak na to temo, govorim o poimenovanjih. Pa o tem, kaj si prekmurski romi mislijo o dolenjskih. Lahko jih greš pa vprašat. Še bolje; pojdi jim v obraz povedat, da so ksenofobi, ker si drznejo kritizirat dolenjske rome.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

arnecan1 ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Kakorkoli že, po EU volivah se vsaj meni zdi, da Golob in stranka rapidno razpadajo. Res imajo kar nekaj okostnjakov za sabo, samo recimo ne gane jih, da poplavljenci še vedno nimajo novogradenj. Strici iz ozadja so verjetno hoteli zamenjati Goloba, pa je po moje na policiji nastavil super lojalne kadre. Koliko bo pa to pomagalo, je pa druga reč.

Holob tako ali tako ni imel resnega namena ostati v politiki.

Na žalost smo sedaj videli, da tudi ni imel namena resno delati teh 4 ali celo 8 let. Pravzaprav verjetno tako ali tako nima niti sposobnosti za to, kaj šele motivacije. Hecno je, da sta tako Bratuškova kakor celo Šarec delovala bolje kakor on.

Mu pa je nekaj treba priznati, mediji ga pa dolgo pustijo na miru. Tako Odlazkovi mediji, kakor Petričevo Delo in češki POPTV. Aja, pa osvobojeni RTVSlo tudi.:))

Že imajo motivacijo za takšno delovanje. Kakšno, pa naj si vsak sam ustvari mnenje.8-O

WizzardOfOZ ::

arnecan1 je izjavil:

Že imajo motivacijo za takšno delovanje. Kakšno, pa naj si vsak sam ustvari mnenje.8-O


Tako, ki gre iz naših žepov.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

T440 ::

Golob ga je z odhodom v Dallas precej 'u kamn'.
Vem, da vas večine to ne moti, ampak, če si šef koalicije, pa te na volitvah sprašijo, se običajni politiki malo zamislijo, eni odstopijo, eni razmislijo kako naprej .... ja, eni grejo pa košarko gledat.

primoz4p ::

nejclp je izjavil:

Utk je izjavil:

Pri 28ih ni več tako mlada, da ne bi smela imet že kaj pameti.
Dobro, po vas vidimo da leta niso ovira za pomankanje pameti, pa vseeno.

Preštejte se in povejte številke, vam kupim majice "leftards for life".

aja, sem pozabil, da so za desnjakarje 28 letnice že prestare.
Plus, raje sem leftard, kot pa proper retard. Kot si ti, na primer.

Malo več spoštovanja do nekdanjega predsednika bi pa bilo vseeno potrebno.
Res, da piše z desnico, ampak srce ima na levi.

WizzardOfOZ ::

T440 je izjavil:

Golob ga je z odhodom v Dallas precej 'u kamn'.
Vem, da vas večine to ne moti, ampak, če si šef koalicije, pa te na volitvah sprašijo, se običajni politiki malo zamislijo, eni odstopijo, eni razmislijo kako naprej .... ja, eni grejo pa košarko gledat.



Mogoče je šel pa razmišljat. :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

paradajzos ::

cenzuraš je izjavil:

paradajzos je izjavil:


Joki, številke ne lažejo - zagotovo pa se takšen obrat ne da pojasniti z nekimi izgovori in zgodbicami. Imate pa levajzeki copium.


Številke res ne lažejo, lažete rumenjaki, k mešate procente glasov v dz, eu stolčke, volitve z 41 % udeležbo z volitvami z udeležbo 70 %, se obešate na dnevne anomalije pri cenah štroma nmest bolj uporabnih podatkov, skratka iz aviona vidno, d nek ni OK z vam.

Copium. Luzerji.
Na ST podpirajo leve trole, ki uničijo kritične teme.
ST je medij Levice. Prikriva napake vlade. Resnica boli.

bbbbbb2015 ::

arnecan1 je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

Kakorkoli že, po EU volivah se vsaj meni zdi, da Golob in stranka rapidno razpadajo. Res imajo kar nekaj okostnjakov za sabo, samo recimo ne gane jih, da poplavljenci še vedno nimajo novogradenj. Strici iz ozadja so verjetno hoteli zamenjati Goloba, pa je po moje na policiji nastavil super lojalne kadre. Koliko bo pa to pomagalo, je pa druga reč.

Holob tako ali tako ni imel resnega namena ostati v politiki.

Na žalost smo sedaj videli, da tudi ni imel namena resno delati teh 4 ali celo 8 let. Pravzaprav verjetno tako ali tako nima niti sposobnosti za to, kaj šele motivacije. Hecno je, da sta tako Bratuškova kakor celo Šarec delovala bolje kakor on.

Mu pa je nekaj treba priznati, mediji ga pa dolgo pustijo na miru. Tako Odlazkovi mediji, kakor Petričevo Delo in češki POPTV. Aja, pa osvobojeni RTVSlo tudi.:))

Že imajo motivacijo za takšno delovanje. Kakšno, pa naj si vsak sam ustvari mnenje.8-O


Edina Golobova motivacija, da gre v politiko je bila, da so ga nepričakovano spucali iz Gen-I, kjer mu je sicer potekel mandat, samo on je mislil, da si je s statutarnimi spremembami omogočil večno nastavljenost. Ko so ga popucali, zdaj poskuša zaflikati svoje rabote na Gen-I, predvsem pranje denarja. Če drugo ne, čas teče - proti zastaranosti. Že samo da se preiskave ne začnejo, oziroma obtožnica ni pravnomočna, to poskuša blokirati 4 leta. Kar mu za zdaj uspeva.

Dogodki se tudi niso zgodili dan pred tem, se pravi bo minilo kakih 6 let. Zdaj sicer ne vem, kolikšna je doba zastaranja za te zadeve. Zdaj če je 20 let, potem je golobček pečen. Če pa je 10 let, potem pa si je kar povečal možnosti, da uide brez kazni.

To in izključno to ga motivira.

Glede na to, da je kar nadut, ima verjetno masla na glavi nemalo in bo za 10+ leti za rešetkami. Plan B je, da sanira sledi. Če je to mogoče ali ne, ne vem. Zelo težko, po moje.

Wrop ::

Zigerion je izjavil:

Razpad sistema? SD in Svoboda že javno obračunavajo na Tarči. Robiju je zgleda jasno da je zaključil s svojo zgodbo pa se je odločil da bo do konca še malo užival.


Sem opazil. :)) Nemec je koaliciji nalil čistega vina.
Bil je precej nejevoljen, ker se je na predvolilnih soočenjih govorilo o referendumskih vprašanjih, ne pa o prihodnosti evropske unije. Kot, da koalicija ni bila tista, ki je omogočila referendume na isti dan. :))
Rekel je tudi, da se mora koalicija ukvarjati sama s sabo. No, saj to že delajo. Predvsem si talajo stolčke in izumljajo nova delovna mesta za svoje prijatelje. Vse ostalo pa stoji. Stojijo ljudje pred upravnimi enotami, stoji popoplavna obnova, stojijo napovedane zgodovinske reforme, stoji tudi Golobu in ga boli, dokler lahko dopustuje in gleda tekme.

Realnost pa taka:
V Avstriji bo zaposleni s povprečno plačo letos prejel 846 evrov več. Zaposleni s povprečno plačo v Sloveniji bo letos prejel 311 evrov manj. Slovenska povprečna bruto plača dosega le 47 odstotkov avstrijske.
Ad hoc spremembe davčne zakonodaje

StarMafijec ::

Wrop je izjavil:

Realnost pa taka:
V Avstriji bo zaposleni s povprečno plačo letos prejel 846 evrov več. Zaposleni s povprečno plačo v Sloveniji bo letos prejel 311 evrov manj. Slovenska povprečna bruto plača dosega le 47 odstotkov avstrijske.
Ad hoc spremembe davčne zakonodaje


Saj to je kul. To se pričakuje od leve vlade. Visokih plač se ne spodobi imeti, to je preveč buržouazno, kapitalistično, ipd.
Sicer pa itak bolje, da se več davkov plača. Država bolje ve, kako razporediti denar. Ali bomo hodili v službo, potem se pa po napornem delu še ukvarjali s tem kam dati presežek dohodka?

bbbbbb2015 ::

Pa zgleda, da so vsi opazili, da Goloba briga za mirovno konferenco in se jim dvigujejo obrvi:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/d...

111111111111 ::

armecanl je izjavil:

Predstavljaj si nekoga, ki je izredno naštudiran medicine, visoko inteligenten, raztura notranje organe in vajen skalpela in ostalih kirurških pripomočkov.

Lahko postane kirurg in skrbi za dobro ljudi. Lahko postane pa inkvizitor in skrbi za to, da ljudje čimbolj trpijo.

Janša bi lahko bil odličen politik in naredil ogromno dobrega za ljudi. Žal se je odločil, da bo raje zatiral in mučil ljudi, rizal rit kapitalu in poskrbel, da bojo vsi še bolj v kurcu, kot so bili, preden je prišel na sceno.

No, v sklopu svoje agende, sta SDS in NSi (prej Petrletova nesnaga), načrtno uničevala državo, da bi si naredila čimvečjo premožensko korist, NSi seveda za RKC. In sta majala zdravstvo, pravosodje, policijo,... in zdaj ko je od vsega ostalo samo še nekaj res majavega, krivita za to sedanjo koalicijo. Najmanj podlo.

Mimogrede, FIDES vodi človek, ki ima privat ambulanto, si čisto predstavljam, da je SDS malo podkuril, da je do protesta zares prišlo in se ne zaključi.

Aha, sam pozabljaš, da so bili na oblasti večino časa levičarji, ampak tolk škode kot jo dela vaš Golob, pa še nisem videl.

MojsterX je izjavil:


Ne ti opravičuješ posilstvo in to je dejstvo. Nobene razlike ni med posilstvom pred po ali med razmerjem. Posilstvo je posilstvo. Samo zato ker je nekdo bil v razmerju z bivšim partnerjem še ne pomeni, da pa je treba zaradi tega dvomiti v posilstvo.

Ne pravim da je treba dvomiti v posilstvo, ampak da je treba oba konkretno izprašati, ker v tem primeru krivda ni samoumevna. Žal.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Sam resno, a te ni nič sram, da si tak lažnivček?
plus,a to je isti kolega, ki je Italijanom po 400EUR pšenico prodajal pa ki črnce zaposluje? Po kolk ti pa zdaj migranti ponujajo, da jih pelješ do meje? Bogi tvoji bližnji, ob takem bulšiterju.

Hah, fašistov ne jemljem resno. Zame ste samo psi, ki lajajo na karavano. LAhko prideš pa v moje konce, boš dobil v roke grablje in kakšen hrib pograbil, pa te bo hitro minilo fašistično razmišljanje in zmerjanje slovenskega kmeta. Te jezi a ne? Da je dobro prodal pšenico. :D Dobro je to vedeti.

nejclp je izjavil:


Se pravi, si pokvarjenček, zloben in brez srca, a to si hotel povedat?

Opisuješ sebe fašistek.

arnecan1 je izjavil:


Evo, tako je tudi Zelena vrgel čez ramo.

Hja volitev je konec, Golob, Nejči in Pradajz proslavjajo zmago. Eden v Dallasu, druga dva pa v mama hotelu s sendviči. :D

cenzuraš je izjavil:


Številke res ne lažejo, lažete rumenjaki, k mešate procente glasov v dz, eu stolčke, volitve z 41 % udeležbo z volitvami z udeležbo 70 %, se obešate na dnevne anomalije pri cenah štroma nmest bolj uporabnih podatkov, skratka iz aviona vidno, d nek ni OK z vam.

Tvoj zmagovalec volitev navija v Dallasu.

cenzuraš je izjavil:


Ti si ovca prtegnena, daleč od normalnosti. Sveda d mislš zase, d si normaln, ni lih dokaz.

Jaz potrjujem, da je precej bolj normalen od tebe. To je že nekaj.

cenzuraš je izjavil:

Večina "kmetavzarjev" je raje volila FDVjevce iz SDS in NSi k doktorja fizike. Tist srednješolc, k ga mislš, če mislm pravega, j pa magister.

Bolonjski magister... :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Utk je izjavil:

Ok, 4 referendume so dobili, kdaj lahko pričakujemo konkretne zakone?

Žal so tej zakoni tako zapleteni, da jih bodo lahko dejansko uveljavljali in urejali šele leta 2027, do takrat morajo rešit Palestino, Ukranije niso mogli ta vikend, ker je imel PV neodložljive nujne opravke osebne narave.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.
««
186 / 190
»»