» »

Vlada 2022-? aka. "Ali Golob kompenzira?"

Vlada 2022-? aka. "Ali Golob kompenzira?"

Temo vidijo: vsi
««
185 / 190
»»

MojsterX ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Pa kaj si ti, mentalni nedonošenček? Popolnoma nobene veze nima a sta bila, sta ali bosta partnerja, posilstvo je posilstvo.

Kaj je fašist? Si pomislil, da je možna lažna prijava? Bila sta partnerja. Morda gre za maščevanje iz ene ali druge strani. Povdarjam samo, da ni napadel neznane ženske v parku, kjer je zadeva povsem jasna. V tem primeru pa ni. Pravilno da so moškega pridržali in da se verjame žrtvi, ampak vsekakor pa ni zadeva enostransko jasna.

Ampak razumem da s tvojim IQ-jem ni jasno, kje je težava v tem primeru. In da sploh ne dojameš celotne situacije.


Če ženska reče NE, to pomeni NE. Četudi sta v razmerju. Sam ti posiljevalec ne boš tega nikdar razumel, ker tretiraš žensko kot stvar, tako kot vsak nerdetalec zabiti.

arnecan1 ::

armecanl je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

armecanl je izjavil:

Procenti so popolnoma nepomembni. Izgnati je treba vse slovenceljne, ker delajo kriminal. Po vaši dikciji. Oz. po vaši se vam verjetno kolca po koncentracijskih taboriščih.

Mimogrede, lahko pri svoji natančni in nezlagani analizi pojasniš, kaj je 18-24. 24-34... ker se mi zdi, da si več kot pol baze slovencev ven spustil.

Seveda z namenom laganja in zavajanja, se razume.

Ampak, če naredimo to, da izženemo vse kriminalce, torej slovenske državljane in tujce, postanemo etnično skoraj homogena država. Pa spet ne boste nekateri zadovoljni.8-O

No pa si lepo ugotovil, kje vse vaše sranje ne drži vode. Torej nehajte nabijati.-

Vse kar sem ugotovil je to, da tvoj predlog pripelje do končne rešitve nacistov.

Ostalo pa premisli sam.8-O

Wrop je izjavil:

Lol. :))


Kakšni šalabajzerji. Uporaben idiot se je smejal, ko so čistili janšiste in se naslajal za višje pozicije, nato pa je prišel čas, ko se čistijo tudi med sabo. Kaj je mislil, da ni nikogar z večjimi in boljšimi povezavami z vladajočimi, ki ga bo z lahkoto potisnil pod valjar, pa magari je obkrožil Goloba in pleše, še predno igra glasba ter ga zamenja. :))

Do sedaj je še vsaka revolucija požrla svoje otroke.

Grošelj, Marta Kos, Šetinc Paškova, Merlo, Pavšič, Tatjana Bobnar, Boštjan Lindav..... in nenazadnje tudi 400.000 Slovencev.

armecanl ::

link_up je izjavil:

armecanl je izjavil:



O 200 tonski bagerista, pozdravljen. Si prišel malo nakladati in se lagati?

Kaj pa, si pomislil, da padaš že 30 let na SDS? Fašiste?

Skrajni desničarji verjetno ne poznate tega reka, mar ne: "Insanity is doing the same thing over and over and expecting different results."?



kaj, ce bi se ti nehal drogirat?


Ali pa ti nehal voliti fašiste 30 let, po tem, ko so dobesedno 3 desetletja in kar nekaj mandatov lepo pokazala, da gre samo na slabše.

Ko je SDS začel, smo še imeli javno zdravstvo in to dobro. Zdaj ga nimamo več (Petrle ga je začel poditrati leta 1992!!! In še vedno volite njegovo idejno zapuščino NSi), fašisti pa trdite, da je za to kriv Golob.

Pač, po Einsteinovi definiciji, ste malo nori.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Utk ()

111111111111 ::

nejclp je izjavil:


Tudi moški delajo na CSD, pa na srečo niso take pičkice, kot si ti.

Tako ja. Policija se boji romov, na CSD-ju so pa sami maherji. Bojijo se UPRAVIČENO odvzet dodatke brazilskim slovencem.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

WizzardOfOZ ::

armecanl je izjavil:

No na tak način in s takim večvrednostnim kompleksom, so si dolenceljni prilagodili rome in imajo zdaj samo štalo. Si lep primer, kako zajebat odnose v družbi še za generacije vnaprej.


Motiš se iz ambrusa smo jih deportirali.

armecanl je izjavil:

Sprijazni se, da bojo ilegalni migranti vedno prihajali in verjetno jih bo tudi vedno več, čakaj, da afriki malo zakuha globalno segrevanje (ki ga fašistični kreteni tudi ne bi reševali, čeprav vam bo to šele naredilo PRAVI problem z migranti, kar se zdaj dogaja je hec).

Ker jih debili spuščate čez mejo. Deportiraš jih takoj ko jih dobiš. Imamo meje za to in imamo mejne prehode, kjer se oglasijo, ko prečkajo mejo. In ko pride tak v državo, naj se začne prilagajat našim zakonom in našim navadam.

Za afriko pa jaz še vedno trdim, da jim je treba dati orodje in znanje, ne pa pomoči v denarju.

armecanl je izjavil:

Skratka ste ko majhne prestrašene punčke, ki bi vse imele, nič naredile in se mečejo ob tla, ker mislijo, da je to argument.
Naj uganem, si dolencelj?


Napaka. Debili bi še vedno radi upoštevali zakone samo ko vam paše.
Imamo meje in imamo mejne prehode. Če hočeš v državo, se oglasiš tam, kot to počne vsak normalen potnik, ki prehaja državno mejo. Ilegalne prehode migrantov je potrebno kaznovati z deportacijami.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

111111111111 ::

Wrop je izjavil:

Lol. :))


Kakšni šalabajzerji. Uporaben idiot se je smejal, ko so čistili janšiste in se naslajal za višje pozicije, nato pa je prišel čas, ko se čistijo tudi med sabo. Kaj je mislil, da ni nikogar z večjimi in boljšimi povezavami z vladajočimi, ki ga bo z lahkoto potisnil pod valjar, pa magari je obkrožil Goloba in pleše, še predno igra glasba ter ga zamenja. :))

:D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Utk ::

Ilegalne prehode migrantov je potrebno kaznovati z deportacijami.

Deportacija ni kazen, ampak povrnitev v pravilno stanje. Kazen bi bila, če bi jim tu zaračunali ne vem kaj (pa jim menda dajo še žepnino, če grejo), če jih bi zapirali v zapore, ali pa kot bi radi leftardi, v neka obmejna koncentracijska taborišča. To bi bilo kaznovanje. Če ga posadiš na letalo za domov, to ni nobena kazen. Tako da jaz jih ne bi nič kaznoval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

armecanl ::

WizzardOfOZ je izjavil:

armecanl je izjavil:

No na tak način in s takim večvrednostnim kompleksom, so si dolenceljni prilagodili rome in imajo zdaj samo štalo. Si lep primer, kako zajebat odnose v družbi še za generacije vnaprej.


Motiš se iz ambrusa smo jih deportirali.

armecanl je izjavil:

Sprijazni se, da bojo ilegalni migranti vedno prihajali in verjetno jih bo tudi vedno več, čakaj, da afriki malo zakuha globalno segrevanje (ki ga fašistični kreteni tudi ne bi reševali, čeprav vam bo to šele naredilo PRAVI problem z migranti, kar se zdaj dogaja je hec).

Ker jih debili spuščate čez mejo. Deportiraš jih takoj ko jih dobiš. Imamo meje za to in imamo mejne prehode, kjer se oglasijo, ko prečkajo mejo. In ko pride tak v državo, naj se začne prilagajat našim zakonom in našim navadam.

Za afriko pa jaz še vedno trdim, da jim je treba dati orodje in znanje, ne pa pomoči v denarju.

armecanl je izjavil:

Skratka ste ko majhne prestrašene punčke, ki bi vse imele, nič naredile in se mečejo ob tla, ker mislijo, da je to argument.
Naj uganem, si dolencelj?


Napaka. Debili bi še vedno radi upoštevali zakone samo ko vam paše.
Imamo meje in imamo mejne prehode. Če hočeš v državo, se oglasiš tam, kot to počne vsak normalen potnik, ki prehaja državno mejo. Ilegalne prehode migrantov je potrebno kaznovati z deportacijami.



Mislim, da punčka, ne dojemaš razsežnosti problema. Verjetno si tudi za dobavo orožja ukrajini iz istega razloga. Vzami zemljevid v roke, poišči na njem afriko in si jo dobro oglej. No potem pojdi pa še pogledati, koliko ljudi živi tam. Potem poglej, kam lahko grejo, ker bo zaradi fašističnih prokapitalnih agend, tam postalo prevroče.

Me zanima, kakšen zakon ti bo pomagal.

Da te vidim, kako ga boš recitiral stotisočim na meji.

Utk je izjavil:

Ilegalne prehode migrantov je potrebno kaznovati z deportacijami.

Deportacija ni kazen, ampak povrnitev v pravilno stanje.

Se pravi je ok, če te retroaktivno abortiramo? Da povrnemo prejšnje stanje? Res, prej je bilo veliko bolje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: paradajzos ()

Gregor P ::

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

armecanl ::

Gregor P je izjavil:

Volitve so mimo>:D

Vlada predlaga zvišanje marž za bencin in dizel


Pravilno, se strinjam z njimi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: paradajzos ()

japapajade ::

Potem pa naj še trošarine dvignejo, da bo imela nutrija kaj za jest...

Daniel ::

Lol, POFi, a ti sploh bereš kaj pišeš?:

"Insanity is doing the same thing over and over and expecting different results."?


Sedaj pa ta rek preberi večkrat in ga ponavljaj tako dolgo, dokler ne boš razumel kaj si napisal. Bo trajalo ampak mogoče boš do volitev v DZ razumel, kaj ti sporoča.

link_up ::

Daniel je izjavil:

Lol, POFi, a ti sploh bereš kaj pišeš?:

"Insanity is doing the same thing over and over and expecting different results."?


Sedaj pa ta rek preberi večkrat in ga ponavljaj tako dolgo, dokler ne boš razumel kaj si napisal. Bo trajalo ampak mogoče boš do volitev v DZ razumel, kaj ti sporoča.


zato je dobil opazko, da naj se neha drogirat.
In and Out

arnecan1 ::

Holob je v Dallasu prinesel nesrečo Dallasu in Dončiču.

Pa še nogo si bo zvil.

P.S.: Prvo sem se skoraj zmotil in prilepil tole sliko. Sem se zmedel zaradi bele srajce.


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

WizzardOfOZ ::

armecanl je izjavil:

Mislim, da punčka, ne dojemaš razsežnosti problema. Verjetno si tudi za dobavo orožja ukrajini iz istega razloga. Vzami zemljevid v roke, poišči na njem afriko in si jo dobro oglej. No potem pojdi pa še pogledati, koliko ljudi živi tam. Potem poglej, kam lahko grejo, ker bo zaradi fašističnih prokapitalnih agend, tam postalo prevroče.


Punčke ste debili tvojega kova.
Streljali jih bomo na meji. Še prej pa debile, ki nam prodajate kako rabimo znanstvenike in doktorje iz afrike. Metkov za to ne bo zmanjkalo.

O ukrajini se pa nimam kaj pogovarjat z debili tvojega kova. Ne razumete, da se ogenj gasi tako da drva vzameš stran in ne da jih nalagaš na ogenj.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mtosev ()

mtosev ::

Ja sigurno je Golob kriv, da je Dallas izgubil.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Utk ::

mtosev je izjavil:

Ja sigurno je Golob kriv, da je Dallas izgubil.

Za kaj vse je že bil Janša kriv, je ta poraz Dallasa praktično znanstveno dokazano povezan z Golobom...

WizzardOfOZ ::

Gregor P je izjavil:

Volitve so mimo>:D

Vlada predlaga zvišanje marž za bencin in dizel


Če malo več dvignejo, bo manj avtomobilov na cesti, kar sploh ni slabo. Se bom v manj gužve vozil.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

arnecan1 ::

mtosev je izjavil:

Ja sigurno je Golob kriv, da je Dallas izgubil.

Seveda je.

Holob je rojen pod nesrečno zvezdo.

Vse kar prime v roke, se sfiži.

armecanl ::

Daniel je izjavil:

Lol, POFi, a ti sploh bereš kaj pišeš?:

"Insanity is doing the same thing over and over and expecting different results."?


Sedaj pa ta rek preberi večkrat in ga ponavljaj tako dolgo, dokler ne boš razumel kaj si napisal. Bo trajalo ampak mogoče boš do volitev v DZ razumel, kaj ti sporoča.


Jaz vsakič volim nov obraz, dokler ne bom našel pravega (tokrat je to Prebilič). Ti že 30 let voliš isti obraz. Ki nas je pripeljal v situacijo, v kateri smo.

arnecan1 je izjavil:

Holob je v Dallasu prinesel nesrečo Dallasu in Dončiču.

Pa še nogo si bo zvil.
xxxx://pbs.twimg.com/media/GP7vuUxW0AAcE1T.jpg
P.S.: Prvo sem se skoraj zmotil in prilepil tole sliko. Sem se zmedel zaradi bele srajce.
xxxx://i0.wp.com/vezjak.com/wp-content/uploads/2011/04/vlac48dic48d-gaber.jpg
xxxx://

xxxx://


A si lahko še večji primitivec? Pravzaprav, ne rabiš odgovoriti, če boš našel način, da boš bolj primitiven, seveda boš.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: paradajzos ()

T440 ::

Tale tema je dober indikator, kako so v Sloveniji volivci trenutne koalicije precej bolj nestrpni in agresivni od volivcev trenutne opozicije. Rezultat EU volitev je bil zanje slab in takoj totalna agresija in obkladanje vseh s fašisti. Če bi bile v nedeljo volitve v državni zbor, bi že kolesarili in razgrajali po ljubljanski obvoznici, v to sem prepričan.
Sem mislil, da boste po dobljeni zmagi za pohanje raje prižgali kako domačo travco, si zavrteli reggae in malo bolj na chill vzeli vse skupaj, tako pa sama živčnost.

WizzardOfOZ ::

Če te zmerajajo s fašistom je to dobro. Nisi del debilov, ki samo to zmorejo, drugje jim je pa že vse spolzelo iz rok.

Levi so vedno živčni, ko izgubljajo, ker jih je strah in se bojijo, da jim bodo novi zmagovalci naredili to, kar so oni prej drugim počeli.
Zakaj misliš, da so se komunisti tako dolgo držali vsake biljke, da so ostali na oblasti? Ker so se bali da bodo končali v jamah, tako kot njihovi nasprotniki po WW2.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

arnecan1 ::

armecanl je izjavil:


A si lahko še večji primitivec? Pravzaprav, ne rabiš odgovoriti, če boš našel način, da boš bolj primitiven, seveda boš.

Zakaj? A si mogoče na kakšni sliki ti?

Sorry, nisem vedel.:(

c3p0 ::

Lahko je še večji, ampak bo premalo placa na forumu za vse nutrijine bivše.

bbbbbb2015 ::

T440 je izjavil:

Tale tema je dober indikator, kako so v Sloveniji volivci trenutne koalicije precej bolj nestrpni in agresivni od volivcev trenutne opozicije. Rezultat EU volitev je bil zanje slab in takoj totalna agresija in obkladanje vseh s fašisti. Če bi bile v nedeljo volitve v državni zbor, bi že kolesarili in razgrajali po ljubljanski obvoznici, v to sem prepričan.
Sem mislil, da boste po dobljeni zmagi za pohanje raje prižgali kako domačo travco, si zavrteli reggae in malo bolj na chill vzeli vse skupaj, tako pa sama živčnost.


Podpišem! +1

armecanl ::

arnecan1 je izjavil:

armecanl je izjavil:


A si lahko še večji primitivec? Pravzaprav, ne rabiš odgovoriti, če boš našel način, da boš bolj primitiven, seveda boš.

Zakaj? A si mogoče na kakšni sliki ti?

Sorry, nisem vedel.:(

Ne, me zanima, kako bi se ti zdelo, če bi jaz limal slike tvojega tipa, po forumih. Pač neko minimalno etiko pa vseeno lahko imaš, čeprav si plačan trol.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: paradajzos ()

bbbbbb2015 ::

Zgleda, da se Robi in Tincika še bolj odklapljata od realnosti:


https://nova24tv.si/po-volitvah-drzava-...

https://nova24tv.si/bo-sds-ukrepala-zop...

Sploh Tincika je udarila hejt-spič varianto. To gre v PM hitreje, kot je bilo za pričakovati.

Nevladniki pa hočejo pozaugati dnar za par let v naprej:

https://nova24tv.si/lnov-kar-12-milijon...

To že zgleda surrealistično.

armecanl ::

bbbbbb2015 je izjavil:

T440 je izjavil:

Tale tema je dober indikator, kako so v Sloveniji volivci trenutne koalicije precej bolj nestrpni in agresivni od volivcev trenutne opozicije. Rezultat EU volitev je bil zanje slab in takoj totalna agresija in obkladanje vseh s fašisti. Če bi bile v nedeljo volitve v državni zbor, bi že kolesarili in razgrajali po ljubljanski obvoznici, v to sem prepričan.
Sem mislil, da boste po dobljeni zmagi za pohanje raje prižgali kako domačo travco, si zavrteli reggae in malo bolj na chill vzeli vse skupaj, tako pa sama živčnost.


Podpišem! +1


Seveda podpišeta, pa Hugo Boss uniforme bosta tudi rade volje nosila, ko se bo klavrno končalo in bosta v razsuti EU in Sloveniji, bojo pa spet drugi krivi. Kot običajno.

bbbbbb2015 je izjavil:


Nevladniki pa hočejo pozaugati dnar za par let v naprej


Seveda, a ti ne bi, če bi vedel, da se pripravlja fašizem? Poglejte kakšno štalo delate, pa vam ne migranti ne rusija nič nočejo.

Čeprav linki so iz NoraTV, se pravi se spet verjetno lažejo. "Kdo vam laže?". "NoraTV".

Mi je pa zanimivo, da ves čas blebetate, kako zdravstvo razpada in ostalo, nikoli pa ne omenite, da ste se za to na polno prizadevali 3 desetletja.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: paradajzos ()

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Tudi moški delajo na CSD, pa na srečo niso take pičkice, kot si ti.

Tako ja. Policija se boji romov, na CSD-ju so pa sami maherji. Bojijo se UPRAVIČENO odvzet dodatke brazilskim slovencem.

fak, v eni drugi temi si nabijal, kako bi ti lastnoročno nagnal Hamasovce, če bi se skrivali v tvoji kleti, kle skušaš pa prikazat Rome kot neobvladljivo silo, ob kateri je policija nemočna in lahko nemoteno ustrahuje CSDje, da jim neupravičeno in nezakonito dajejo socialno.

bbbbbb2015 ::

armecanl je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

T440 je izjavil:

Tale tema je dober indikator, kako so v Sloveniji volivci trenutne koalicije precej bolj nestrpni in agresivni od volivcev trenutne opozicije. Rezultat EU volitev je bil zanje slab in takoj totalna agresija in obkladanje vseh s fašisti. Če bi bile v nedeljo volitve v državni zbor, bi že kolesarili in razgrajali po ljubljanski obvoznici, v to sem prepričan.
Sem mislil, da boste po dobljeni zmagi za pohanje raje prižgali kako domačo travco, si zavrteli reggae in malo bolj na chill vzeli vse skupaj, tako pa sama živčnost.


Podpišem! +1


Seveda podpišeta, pa Hugo Boss uniforme bosta tudi rade volje nosila, ko se bo klavrno končalo in bosta v razsuti EU in Sloveniji, bojo pa spet drugi krivi. Kot običajno.

bbbbbb2015 je izjavil:


Nevladniki pa hočejo pozaugati dnar za par let v naprej


Seveda, a ti ne bi, če bi vedel, da se pripravlja fašizem? Poglejte kakšno štalo delate, pa vam ne migranti ne rusija nič nočejo.

Čeprav linki so iz NoraTV, se pravi se spet verjetno lažejo. "Kdo vam laže?". "NoraTV".

Mi je pa zanimivo, da ves čas blebetate, kako zdravstvo razpada in ostalo, nikoli pa ne omenite, da ste se za to na polno prizadevali 3 desetletja.


Morda se nisva prav razumela, povedal sem že, da sem jaz levo liberalen. Ne glasujem za SDS, tudi to sem že povedal, zakaj ne. V grobem, zaradi nekega zgodovinskega revizionizma, aka brskanja po starih kosteh.

Vendar se ne strinjam, da se tudi kreirajo neke "zaposlitve", ki to niso. Nevladna scena bi sem morala napajati iz donacij NEVLADNE sfere.

Zdaj pa se pokaže, da je za večino "nevladnikov" vladni denar edini prihodek. Iz "predispozicij" projektov, tukaj mislim na tisto Primorčevo, ki je zaposlena v JS, dela še v družtvu, ter ima še majhnega otroka in si ni izplačala "niti evra". To je prodajanje megle in tega ni nikjer v Evropi. Pravzaprav se ne spomnim države, ki bi tako financirala neke prodajalce megle.

Vsi so sedaj živčni, ker balkanski način prodajanja megle (aka nihče vam ne more dati toliko, kot vam mi lahko obljubimo) ni uspel. Glede na to, kako se Robi in Tincika obnašata (aka počitnice ad-infinitum) - to bo šlo dol po hribu za tren oka. V bistvu je že šlo. Kar se pa Nova24 tiče, pogledam in levo stran medijev in desno in si ustvarim sliko.

Zgodovina sprememb…

armecanl ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Kar se pa Nova24 tiče, pogledam in levo stran medijev in desno in si ustvarim sliko.

Nora24 ni medij ampak strankarsko trobilo, ki se na dnevni bazi laže. Tako, da je tvoja slika precej zamegljena.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: paradajzos ()

Daniel ::

Lol, je rekel, da že 30 let volim SDS. Res niti brati več ne utegne preden pljuva po vsem kar leze in gre.

Ste pa nekateri res lepo opisali trenutno situacijo. Konkretna panika je pri vseh priklopljenih direkt na proračun. Ne moreš nekomu, ki zadnjih 20 let piše študije na podlagi domišlije kar naenkrat reči, naj si gre sam zasluži denar na trg. Bo takoj užaljen in boš fašist.

111111111111 ::

Gregor P je izjavil:

Volitve so mimo>:D

Vlada predlaga zvišanje marž za bencin in dizel

He, he, he... Točno moja misel ko sem prebral članek. :D

T440 je izjavil:

Tale tema je dober indikator, kako so v Sloveniji volivci trenutne koalicije precej bolj nestrpni in agresivni od volivcev trenutne opozicije. Rezultat EU volitev je bil zanje slab in takoj totalna agresija in obkladanje vseh s fašisti. Če bi bile v nedeljo volitve v državni zbor, bi že kolesarili in razgrajali po ljubljanski obvoznici, v to sem prepričan.
Sem mislil, da boste po dobljeni zmagi za pohanje raje prižgali kako domačo travco, si zavrteli reggae in malo bolj na chill vzeli vse skupaj, tako pa sama živčnost.

Tudi sam sem to opazil. Levica sploh ne zna več zgubit dostojanstveno. :D

Očitno tudi travica ne pomaga več. :D

armecanl je izjavil:


Ne, me zanima, kako bi se ti zdelo, če bi jaz limal slike tvojega tipa, po forumih. Pač neko minimalno etiko pa vseeno lahko imaš, čeprav si plačan trol.

Ne morem verjet. Levičar nam pridiga o etiki, pa nima težav z blatenjem nasprotnega pola in ozmerjanjem s fašisti, nacisti, neandrtalci...

Prilepiš par resničnih slik se mu pa vtrga, da smo neetični.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

armecanl ::

111111111111 je izjavil:


Levičar nam pridiga o etiki, pa nima težav z blatenjem nasprotnega pola in ozmerjanjem s fašisti, nacisti, neandrtalci...

Prilepiš par resničnih slik se mu pa vtrga, da smo neetični.


To ni blatenje ampak samo izpostavljenje dejstva, da ste fašisti (nacist je nemški fašist (tako, da si tudi nerazgledan)), neetični, se razume, sicer ne bi bili plačani troli, če se pa vidiš kot neandertalca, se pa brez problema strinjam s tabo.

Skratka, če ti slika, samega sebe, ki jo kažeš v družbo, ni všeč, ni kriv fotoaparat.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: paradajzos ()

111111111111 ::

nejclp je izjavil:


fak, v eni drugi temi si nabijal, kako bi ti lastnoročno nagnal Hamasovce, če bi se skrivali v tvoji kleti, kle skušaš pa prikazat Rome kot neobvladljivo silo, ob kateri je policija nemočna in lahko nemoteno ustrahuje CSDje, da jim neupravičeno in nezakonito dajejo socialno.

Ne vem zakaj Ljubljančani v svoje bloke šraufate 100kg težka vrata, da noben ne more vlomit. :D

K sreči sem v regiji, ki teh težav nima. Kolega pri si pa pomaga sam. Nekaj časa nazaj so še klicarili policijo, sedaj pa sploh ne kličejo, edino kar dam prav policajčkom je, da so pogledal stran, ko so lokalci po svoje obračunal z manjšinami in niso naredili štale. Sedaj imajo mir in ograje okoli njiv so cele. Dokler ne pride nova generacija brazilčkov. Pa noben ni umrl.

armecanl je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

Kar se pa Nova24 tiče, pogledam in levo stran medijev in desno in si ustvarim sliko.

Nora24 ni medij ampak strankarsko trobilo, ki se na dnevni bazi laže. Tako, da je tvoja slika precej zamegljena.

He, he, he... Pa vendar ne zasledimo mariskatere informacije na RTVSLO ampak ravno na trobilih. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

armecanl ::

111111111111 je izjavil:


Ne vem zakaj Ljubljančani v svoje bloke šraufate 100kg težka vrata, da noben ne more vlomit. :D

Ker je to moderno, tako kot vaši 3x preveliki traktorji za površino, ki jo morate obdelati. SUVji in podobno sranje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: paradajzos ()

111111111111 ::

Daniel je izjavil:

Lol, je rekel, da že 30 let volim SDS. Res niti brati več ne utegne preden pljuva po vsem kar leze in gre.

Ste pa nekateri res lepo opisali trenutno situacijo. Konkretna panika je pri vseh priklopljenih direkt na proračun. Ne moreš nekomu, ki zadnjih 20 let piše študije na podlagi domišlije kar naenkrat reči, naj si gre sam zasluži denar na trg. Bo takoj užaljen in boš fašist.

Recimo nejči in pradajzek sta že dva taka.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

armecanl ::

111111111111 je izjavil:

Daniel je izjavil:

Lol, je rekel, da že 30 let volim SDS. Res niti brati več ne utegne preden pljuva po vsem kar leze in gre.

Ste pa nekateri res lepo opisali trenutno situacijo. Konkretna panika je pri vseh priklopljenih direkt na proračun. Ne moreš nekomu, ki zadnjih 20 let piše študije na podlagi domišlije kar naenkrat reči, naj si gre sam zasluži denar na trg. Bo takoj užaljen in boš fašist.

Recimo nejči in pradajzek sta že dva taka.


Daniel je lažnjivec, ki pridela, po lastnih besedah, 200 ton hrane. Tako, da tako nor, da mu karkoli verjameš, pač ne smeš biti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: paradajzos ()

bbbbbb2015 ::

armecanl je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

Kar se pa Nova24 tiče, pogledam in levo stran medijev in desno in si ustvarim sliko.

Nora24 ni medij ampak strankarsko trobilo, ki se na dnevni bazi laže. Tako, da je tvoja slika precej zamegljena.


Kako medij sam sebi reče, kako ga drugi etiketirajo (aka trobilo, strankarski medij) je meni vseeno. Jasno mi je, da nekateri novinarčki izkoriščajo "neodvisne" medije ala RTV SLO in druge, da šopajo svojo agendo. Šele, ko si oblečejo politični suknjič - pokažejo svojo barvo.

Pašek Šetinčeva je en tak lep primer. S tem, da jo je greznica zgodovine že dohitela in požrla. Odšla bo v pozabo. Ta mandat še potegne plačko poslansko, potem pa zanjo ne bo glasoval nihče in bo šla v pozabo.

Toliko enega gneva je izbruhala, ne morem verjeti, da to pride iz ene.. da ne rečem kaj ... ven.

Daniel ::

armecanl je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Daniel je izjavil:

Lol, je rekel, da že 30 let volim SDS. Res niti brati več ne utegne preden pljuva po vsem kar leze in gre.

Ste pa nekateri res lepo opisali trenutno situacijo. Konkretna panika je pri vseh priklopljenih direkt na proračun. Ne moreš nekomu, ki zadnjih 20 let piše študije na podlagi domišlije kar naenkrat reči, naj si gre sam zasluži denar na trg. Bo takoj užaljen in boš fašist.

Recimo nejči in pradajzek sta že dva taka.


Daniel je lažnjivec, ki pridela, po lastnih besedah, 200 ton hrane. Tako, da tako nor, da mu karkoli verjameš, pač ne smeš biti.


Ti boš že vedel ja. Priden, izvoli piškotek, ker si poslušen.

111111111111 ::

MojsterX je izjavil:

Če ženska reče NE, to pomeni NE. Četudi sta v razmerju. Sam ti posiljevalec ne boš tega nikdar razumel, ker tretiraš žensko kot stvar, tako kot vsak nerdetalec zabiti.

Še enkrat za tiste, ki ne razumete koncepta.

Trenutni primer: tip posili bivšo partnerko. Zgodbo je treba raziskati iz obeh perspektiv.

Jasen primer: tip v parku zagrabi naključno žensko in jo posili. Dvoma o krivdi ni.

Seveda pa ne pričakujem, da bi oseba s tvojim IQ-jem razumela razliko.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

cenzuraš ::

paradajzos je izjavil:

cenzuraš je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Disklejmer: SVOBODA, ko je elektrika najdražja samo v Tistih dnevih.


1 dan na leto? 3? Poiščite, da vidimo, kolk je dejansko samo vaše avtistične abstinence od oblasti jajota, kolk pa dejansko nesposobnost "vlade". Qrc, če ste lahko čakali ko največja teleta na ta dan, pa še kej koristnga in dejansko informativnega lhk nardite s svoji avtizmom :))

Dobrim dokazom v nesposobnost je tud težji ne-verjet kot glupim, res.


iz 40:27 v 2:4
Kljub totalitarnemu prevzemu RTV.


Vidm, da ste obupali nad svojo rumeno sektaško blesavo štrom propagando dnevnih anomalij, pa za menjavanje teme nadaljujete z glupo rumeno volivno propagando, spet na najbolj glupe načine seveda, stolčke za procente itd. :))

Svede, da bi to fuknli v matematiko od DZ volitev pa upoštevali še kako udeležbo, k je tam vedno višja, to je že preveč zahtevno. Glavn, da bo več SDSovcev roke dvigovalo skp s Svobodo pa SD v isti EU koaliciji, da rumenjaki vsj za par minut lh nehajo jamrat :))

111111111111 ::

armecanl je izjavil:

Ali pa ti nehal voliti fašiste 30 let, po tem, ko so dobesedno 3 desetletja in kar nekaj mandatov lepo pokazala, da gre samo na slabše.

Ko je SDS začel, smo še imeli javno zdravstvo in to dobro. Zdaj ga nimamo več (Petrle ga je začel poditrati leta 1992!!! In še vedno volite njegovo idejno zapuščino NSi), fašisti pa trdite, da je za to kriv Golob.

Pač, po Einsteinovi definiciji, ste malo nori.

Ne moreš verjet da par let vladavine zamaje temelje države za 30 let. :D

A ne trdite da je Janša nesposoben? Sami sebe negirate. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

arnecan1 ::

nejclp je izjavil:

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Tudi moški delajo na CSD, pa na srečo niso take pičkice, kot si ti.

Tako ja. Policija se boji romov, na CSD-ju so pa sami maherji. Bojijo se UPRAVIČENO odvzet dodatke brazilskim slovencem.

fak, v eni drugi temi si nabijal, kako bi ti lastnoročno nagnal Hamasovce, če bi se skrivali v tvoji kleti, kle skušaš pa prikazat Rome kot neobvladljivo silo, ob kateri je policija nemočna in lahko nemoteno ustrahuje CSDje, da jim neupravičeno in nezakonito dajejo socialno.

To sem videl kot mladenič na lastne oči. Ne sicer ustrahovanje, čeprav sem tudi to dobil potrjeno od več kakor enega vira, sem pa videl, kako so delavke tretirale Rome in civile. Pri enih je bila uslužnost, pri drugih pa po predpisih.

Eden od vzrokov, zakaj nisem več levičar. To bi vsakdo moral doživeti, tudi bolje, kakor da te Romi oropajo ali pretepejo. No, to se ti zgodi na Dolenjskem, v Ljubljani te kvečjemu kak astrofizik posili. Ko si mlad, je človek pač še naiven, brez izkušenj. Bolj me skrbi za tiste, ki po 30-tem ne pridejo k pameti.

Malidelničar ::

bbbbbb2015: ne vem, če se Pašek Šetinčeva sploh sama že zavedla, kaj je v bistvu sama sebi storila?
Sploh glede na vso negativnost, ki jo je pridobila, ne samo, da je z njeno novinarsko kariero dokončno konec, tudi če bi se želela vrniti tja, čeprav je v politiko zbežala zaradi materialno poslabšajočih se razmer v njenem poklicu - še več, zaradi vsa prtljage, ki jo ima sedaj na grbi plus, da se je zamerila na polno levemu polu (na desne ne more računati), to pomeni, da so ji vrata v JU/DU verjetno zaprta. Dvomim, da bi lahko ponovila potezo bivše ministrice Sanje Ajanović Hovnik, ki je odšla na SŽ?

Ne vem, Pašek Šetinceva na nek način odraža moderne, histerične predvsem femnistično agresivne ženske, ki so posledica zdaj že več desetletne močne feminizacije javnega diskurza o ženskah v Sloveniji. Na koncu jo bo slepo sledenje nekim "modernim" "progresivnim" kulturnim normam pokopalo.

Pašek Šetinčevo v bistvu lahko reši samo še 'izdaja', da prestopi dejansko na desno stran k Janši iz maščevanja :)
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

111111111111 ::

armecanl je izjavil:

To ni blatenje ampak samo izpostavljenje dejstva, da ste fašisti (nacist je nemški fašist (tako, da si tudi nerazgledan)), neetični, se razume, sicer ne bi bili plačani troli, če se pa vidiš kot neandertalca, se pa brez problema strinjam s tabo.

Skratka, če ti slika, samega sebe, ki jo kažeš v družbo, ni všeč, ni kriv fotoaparat.

He, he, he... Same žalitve leve fašistične snežinke. No sedaj sta že dva ti in Nejči. :D

armecanl je izjavil:


Ker je to moderno, tako kot vaši 3x preveliki traktorji za površino, ki jo morate obdelati. SUVji in podobno sranje.

Ti si moraš namontirat večja vrata.

armecanl je izjavil:


Daniel je lažnjivec, ki pridela, po lastnih besedah, 200 ton hrane. Tako, da tako nor, da mu karkoli verjameš, pač ne smeš biti.

Glede na to da v vsakem 2 postu uporabiš besedo fašist si že taprav.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

arnecan1 ::

111111111111 je izjavil:

MojsterX je izjavil:

Če ženska reče NE, to pomeni NE. Četudi sta v razmerju. Sam ti posiljevalec ne boš tega nikdar razumel, ker tretiraš žensko kot stvar, tako kot vsak nerdetalec zabiti.

Še enkrat za tiste, ki ne razumete koncepta.

Trenutni primer: tip posili bivšo partnerko. Zgodbo je treba raziskati iz obeh perspektiv.

Jasen primer: tip v parku zagrabi naključno žensko in jo posili. Dvoma o krivdi ni.

Seveda pa ne pričakujem, da bi oseba s tvojim IQ-jem razumela razliko.

Ampak priznaj, če živiš skupaj z astrofizikom je pač večja verjetnost, da pride do takšne situacije ali nesporazuma.8-O

bbbbbb2015 ::

Malidelničar je izjavil:

bbbbbb2015: ne vem, če se Pašek Šetinčeva sploh sama že zavedla, kaj je v bistvu sama sebi storila?
Sploh glede na vso negativnost, ki jo je pridobila, ne samo, da je z njeno novinarsko kariero dokončno konec, tudi če bi se želela vrniti tja, čeprav je v politiko zbežala zaradi materialno poslabšajočih se razmer v njenem poklicu - še več, zaradi vsa prtljage, ki jo ima sedaj na grbi plus, da se je zamerila na polno levemu polu (na desne ne more računati), to pomeni, da so ji vrata v JU/DU verjetno zaprta. Dvomim, da bi lahko ponovila potezo bivše ministrice Sanje Ajanović Hovnik, ki je odšla na SŽ?

Ne vem, Pašek Šetinceva na nek način odraža moderne, histerične predvsem femnistično agresivne ženske, ki so posledica zdaj že več desetletne močne feminizacije javnega diskurza o ženskah v Sloveniji. Na koncu jo bo slepo sledenje nekim "modernim" "progresivnim" kulturnim normam pokopalo.

Pašek Šetinčevo v bistvu lahko reši samo še 'izdaja', da prestopi dejansko na desno stran k Janši iz maščevanja :)


Pašek Šetinčeva misli, da ima pedigre, v katerega se je poročila. Šetinčevi so bili revolucionarji:

Franc %C5%A0etinc @ Wikipedia

in Mile Šetinc je bil otrok. In zdaj je tu en bom rekel neizpodbiten revolucionarni pedigre, za katerega ona misli, da nekaj šteje in lahko dela, kar hoče. Sistem jo bo zaščitil. V resnici ni sistema in nihče je ne bo zaščitil. Vsaj jaz mislim, da ga ni. So samo interesi, nekateri držijo pozicije, ene že zelo dolgo.

Videli bomo, kaj se bo z njo zgodilo po njeni poslanski "karieri". Če se bo kaj. Verjetno ne bo več mogla na RTV SLO, videli bomo, koliko imajo Šetinčevi vzvodov, da članici kao klana najdejo plačko nekje.

cenzuraš ::

c3p0 je izjavil:

cenzuraš je izjavil:


Jebote clio za jurja pa avto net, ka tam maš kratek rok pa morš posredovat cele kupe papirjev, drugač ti avto izpuhti v luft? Je rekla mogoče EU, da se ne bo pogajala, al maš prav šanso za dodatne obrazložitve in dokumentacijo dodat in kasnej zahtevke odstrant? N mešaj jabolk pa hrušk, če nimaš pojma, kk to deluje. Dokumentacija se dopolnjuje pa izloča tud kasnej, ni to tvoj usran clio. :))


Branjenje bruke očitno gre do dna in še naprej, direkt v skalo. Trda buča včasih koristi, ni kaj.


Ne vem, če ti res koristi trda buča, pa d braniš svoje bruke pa se smešiš za rumeno sekto. Dejstvo je, da so pogajanja z EU v teku, pa nima dost veze, č tvojga zmahanga cliota za jurja noben noče prit pogledat.

armecanl ::

111111111111 je izjavil:

armecanl je izjavil:

Ali pa ti nehal voliti fašiste 30 let, po tem, ko so dobesedno 3 desetletja in kar nekaj mandatov lepo pokazala, da gre samo na slabše.

Ko je SDS začel, smo še imeli javno zdravstvo in to dobro. Zdaj ga nimamo več (Petrle ga je začel poditrati leta 1992!!! In še vedno volite njegovo idejno zapuščino NSi), fašisti pa trdite, da je za to kriv Golob.

Pač, po Einsteinovi definiciji, ste malo nori.

Ne moreš verjet da par let vladavine zamaje temelje države za 30 let. :D

A ne trdite da je Janša nesposoben? Sami sebe negirate. :D


Predstavljaj si nekoga, ki je izredno naštudiran medicine, visoko inteligenten, raztura notranje organe in vajen skalpela in ostalih kirurških pripomočkov.

Lahko postane kirurg in skrbi za dobro ljudi. Lahko postane pa inkvizitor in skrbi za to, da ljudje čimbolj trpijo.

Janša bi lahko bil odličen politik in naredil ogromno dobrega za ljudi. Žal se je odločil, da bo raje zatiral in mučil ljudi, rizal rit kapitalu in poskrbel, da bojo vsi še bolj v kurcu, kot so bili, preden je prišel na sceno.

No, v sklopu svoje agende, sta SDS in NSi (prej Petrletova nesnaga), načrtno uničevala državo, da bi si naredila čimvečjo premožensko korist, NSi seveda za RKC. In sta majala zdravstvo, pravosodje, policijo,... in zdaj ko je od vsega ostalo samo še nekaj res majavega, krivita za to sedanjo koalicijo. Najmanj podlo.

Mimogrede, FIDES vodi človek, ki ima privat ambulanto, si čisto predstavljam, da je SDS malo podkuril, da je do protesta zares prišlo in se ne zaključi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: paradajzos ()
««
185 / 190
»»