» »

Posledice cepiva proti covid19

Posledice cepiva proti covid19

Hangman ::

V minulem letu mi je ogromno ljudi reklo, da po cepljenju proti covid19 opažajo spremmebe v zdravju oz splošnemu počutju. Ajde, slišiš dva ali tri jamrati pa si misliš, da pretiravajo. Ko pa enako potoži 20 ljudi (ne ravno starih), se pa že malo zamisliš. Tudi sam sem bil cepljen z obema odmerkoma Pfizerja in moram reči, da trenutno ne opazim nobene spremembe.

Zmeraj sem bil prepričan, da ti ena sama injekcija ne more pustiti trajnih posledic. Kri se obnavlja - če greš na krvodajalsko akcijo in ti vzamejo liter krvi, boš v nekaj mesecih izgubljeno količino pridobil. Imunski sistem je težko pokvariti - rabil bi nevemkakšno obsevanje ali kemoterapijo, da bi ga pokvaril. Tudi če se cepiš proti gripi, cepivo ne bo imelo trajni učinek, zato se je potrebno vsake toliko časa cepiti. Enako naj bi bilo s cepivom proti covid19. Na kratko: Tudi če bi bilo kaj škodljivega v tisti injekciji, gre za izjemno majhno količino in v letu ali dveh bi morebitne posledice morale izzveneti.

Vseeno pa sem zaskrbljen zaradi tolikšnega števila ljudi, ki naj bi po cepljenju imeli posledice (pogostejši prehladi, pogostejši glavoboli ipd.). In ne govorim o generaciji 70+, ampak starostni skupini 30-50 let. Še kdo opaža, da se vse več ljudi pritožuje nad domnevnimi posledicami cepljenja?
  • zaklenil: bluefish ()

Kapitan Jack ::

To ni bilo navadno cepivo, ampak mRNA eksperimentalno.

PrihajaNodi ::

Kolega tromboza po cepljenju. Ker so ga zdravniki sprasevali ce je imel kdo to v familiji in je rekel da misli da dedek, so preiskave posledic cepljenja ustavili in navedli genetika.
Lahko da je res, lahko da ni. Zivi pa videli.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

Simple. ~30-40% ljudi je antivaxx (vsaj ko govorimo o covid cepivih), vendar so se kljub temu cepili oz. pustili prisilit cepit. In tako pač danes cepivu pripisujejo vsa mogoča bolezenjska stanja, ki jih doletijo. Človek faše drisko in je krivo cepivo, ki ga je prejel skoraj 2 leti nazaj. :D

Treba tudi upoštevat, da fake news (desničarski mediji) še danes perejo možgane tem bogim ljudem glede cepiva. Praktično vsaka smrt avtomatsko sproži vprašanje: "je bil cepljen?" \o/

Skratka, neki stranski učinki cepljenja so bili vedno možni in redki nesrečneži so dejansko utrpeli posledice, ampak daleč od kakšnih vsesplošnih razsežnosti.

Ljudje enostavno zbolijo.. Vsi se staramo.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Scaramouche3 ::

Lahko je oboje!

Cepilci lahko govorijo da so problemi po cepljenju,samo od ostalih faktorjev in ne cepljenja!

Anti cepilci vidijo vsak problem zaradi cepljenja..

Kje je resnica bo težko ugotoviti.

GummyBear ::

Tudi jaz poznam take primere. Me pa zanima, zakaj ni zdaj nobenega heroja, ki bi ta pričevanja malo raziskal ter na podlagi statistike priskrbel vsaj posreden neizbodbiten dokaz - da je cepivo škodljivo oz. neškodljivo. Ko se je govorilo o obstoju in širjenju virusa pa si dobesedno na vsakem TV kanalu imel po 5 novinarjev, ki so se ukvarjali samo s tem.

Ljudje enostavno zbolijo.. Vsi se staramo.
Staranje poteka tako počasi, da praviloma spremmb ne opaziš. Da opaziš posledice staranja, moraš spremembe gledati v merilu desetletje, ne pa eno leto po cepljenju.

PrihajaNodi ::

Kdo pa bo dal dokaze ce je cepivo experimentalno odskodnina za posledice pa borih 20 jurjev. Prepricevali so pa folk tako da so jim dali free burgerje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

GummyBear je izjavil:

Ljudje enostavno zbolijo.. Vsi se staramo.
Staranje poteka tako počasi, da praviloma spremmb ne opaziš. Da opaziš posledice staranja, moraš spremembe gledati v merilu desetletje, ne pa eno leto po cepljenju.

Gummy, ti bom dal moj primer..

Par let nazaj ležim v postelji in me v predelu trebuha naenkrat močno zaboli.. Od takrat prebavne težave, ki pa so se skozi leta same odpravile. Sicer ne v celoti, ampak nekje 95%. Ironično mi je ravno Covid preprečil, da bi šel na ultrazvok, kasneje pa se nisem več ukvarjal s tem, ker stvar ni preveč moteča.

Moj point: če bi bil antivaxxer in bi se to zgodilo v času covida, bi mogoče še danes naokrog kričal, kako mi je Pfizer zagodel in me za vedno spremenil. V resnici pa se mi je samo debelo črevo mal zavozlalo (lastna diagnoza oz. teorija). Takšne primere opažate pri teh znancih. Skozi leta pač shit happens. Mini možganske kapi vsi ljudje redno doživljamo in se sploh ne zavedamo. Enemu osebku se pač slučajno pri 37. letu starosti zgodi, da to sproži redne glavobole.. Shit happens. In seveda bo marsikdo takoj okrivil cepivo.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Kapitan Jack ::

Mi o volku, volk iz gozda.

DarwiN ::

Mi o fake newsu, Kapitan Jack iz gozda.

Glede presežnih smrti v Nemčije:

However, several scientists believe that a crucial proportion of the higher excess mortality is due to indirect consequences of the pandemic, such as hospitals and hospital staff being overloaded.

For example, Jonas Schöley of the Max Planck Institute for Demographic Research (MPIDR) in Rostock, Germany, notes that in the autumn of 2022, "only about half [of excess mortality] can be explained by registered COVID mortality." For the remainder, "it is still open what the reason is." However, he believes, "it is plausible that we will see more indirect effects in 2022."

Schöley points to the example of England and Wales. There, excess mortality is also caused by ambulances being delayed for more than 10 minutes. This is a consequence of the overloading of the health care system and thus indirectly of the coronavirus pandemic.

Speaking to Der Spiegel magazine, Carsten Tschöpe, a cardiologist and head of the cardiomyopathy unit at Berlin's Charité hospital, pointed out the potentially serious long-term consequences of a COVID infection. With the blood vessels, SARS-CoV-2 attacks "a very central structure of the body." There is no organ in the human body that was not dependent on blood vessels, he said. "The organs lose parts of their function when they are no longer sufficiently supplied with blood. This causes global damage throughout the body." According to the magazine, Tschöpe was convinced "that COVID late effects also contributed to the 19 percent excess mortality in October."

Other scientists also cite the earlier-than-usual onset of the flu epidemic and the circulation of other respiratory illnesses as possible contributors to the high excess mortality. The flu epidemic had been absent in recent years due to existing pandemic measures around the world. Once these were lifted, the flu wave returned particularly aggressively, creating a "twindemic" in which dangerous dual infections from COVID-19 and influenza are also possible.


Skratka, stvari niso tako enostavne kot si eni simpletoni mislite.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Blinder ::

jaz pa slisim jamranje od ljudi, ki so imeli covid
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Kapitan Jack ::

DarwiN je izjavil:

Mi o fake newsu, Kapitan Jack iz gozda.

Glede presežnih smrti v Nemčije:

However, several scientists believe that a crucial proportion of the higher excess mortality is due to indirect consequences of the pandemic, such as hospitals and hospital staff being overloaded.

For example, Jonas Schöley of the Max Planck Institute for Demographic Research (MPIDR) in Rostock, Germany, notes that in the autumn of 2022, "only about half [of excess mortality] can be explained by registered COVID mortality." For the remainder, "it is still open what the reason is." However, he believes, "it is plausible that we will see more indirect effects in 2022."

Schöley points to the example of England and Wales. There, excess mortality is also caused by ambulances being delayed for more than 10 minutes. This is a consequence of the overloading of the health care system and thus indirectly of the coronavirus pandemic.

Speaking to Der Spiegel magazine, Carsten Tschöpe, a cardiologist and head of the cardiomyopathy unit at Berlin's Charité hospital, pointed out the potentially serious long-term consequences of a COVID infection. With the blood vessels, SARS-CoV-2 attacks "a very central structure of the body." There is no organ in the human body that was not dependent on blood vessels, he said. "The organs lose parts of their function when they are no longer sufficiently supplied with blood. This causes global damage throughout the body." According to the magazine, Tschöpe was convinced "that COVID late effects also contributed to the 19 percent excess mortality in October."

Other scientists also cite the earlier-than-usual onset of the flu epidemic and the circulation of other respiratory illnesses as possible contributors to the high excess mortality. The flu epidemic had been absent in recent years due to existing pandemic measures around the world. Once these were lifted, the flu wave returned particularly aggressively, creating a "twindemic" in which dangerous dual infections from COVID-19 and influenza are also possible.

Seveda vse drugo je krivo, samo ne eksperimentalni zvarek.

DarwiN ::

Jaz ne vem točno, kaj je krivo za presežne smrti.. Ti znanstveniki samo omenjajo morebitne prispevajoče dejavnike.. Stay tuned!

Ti si tisti, ki "veš", da je krivo cepivo, kot "dokaz" pa ponujaš fake news.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

wcpapir ::

Nimam pojma vem da sem v casu kovida in po njem bil na pogrebih samo cepljenih ljudi, dva infartka tudi cepljena dozivela.

Nikonja ::

A smo že nazaj na cepivih?
Zdaj nam bodo spet fejsbuk/youtube guruji na novo razložili kako so vsi cepljeni ovčke, budale.... oni pa edini ki so spoznali resnico... bla bla bla

Jaz predlagam da se znanost ukine, ker očitno vse kaj je pomembno se itak da naučit v 10ih minutah tko da res ni potrebe za znanstveniki, ma tudi zdravnike ne rabimo več, tudi nuklearku Krško ne rabimo ker itak tam CIA skupaj z Gejcom proizvaja cepiva - elektrika se ni nikoli tam delala....

prav možgani me bolijo od vseh teh teorij zarot... kako se vam sploh da, a vam je res tako dolgčas v življenju???

LeQuack ::

O tem se ne sme govort. Zdravniki in mediji so bili predobro plačani, da bi se kakšna alternativna narativa razširila. Zdaj pa ko je big pharma zaprla mošnjiček, pa kar naenkrat prihajajo drugačna mnenja.
Quack !

IL_DIAVOLO ::

Jaz vem samo, da covid pušča velike posledice na osrednji zivcni sistem. Seveda pa se ne bom sel cepit da bi dokazoval svoj prav in da je cepivo 100% zanesljivo.

Ne zaupam pa nobenemu cepljenemu z nekimi kvazi posledicam, ker so vsi po vrsti primitivci, paranoiki in prevzem malomarnezi, ki zase in svoje telo ne naredijo NIC.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kayzon ::

Zal znanost ni vec znanost,prevec denarja je v igri. Meni je samo zalostno to kako so se cepljeni obnasali do nas necepljenih,ceprav smo mi tisti ki nismo prenasali covida naokoli saj smo se testirali vsak dan. Oni pa prosto setali cepljeni,s cepivi ki ne preprecijo okuzbe niti prenasanja ostalim. T

o je ta znanost ki ji moramo zaupati,ki je rekla da eno cepljenje popolnoma ustavi nadaljni prenos,popolnoma ustavi okuzevanje drugih.. ZAUPAJ V ZNANOST CE NE SI ZAROTNIK! Je tako nikonja,ovca ena bleja.

Kapitan Jack ::

Nikonja je izjavil:

A smo že nazaj na cepivih?
Zdaj nam bodo spet fejsbuk/youtube guruji na novo razložili kako so vsi cepljeni ovčke, budale.... oni pa edini ki so spoznali resnico... bla bla bla

Jaz predlagam da se znanost ukine, ker očitno vse kaj je pomembno se itak da naučit v 10ih minutah tko da res ni potrebe za znanstveniki, ma tudi zdravnike ne rabimo več, tudi nuklearku Krško ne rabimo ker itak tam CIA skupaj z Gejcom proizvaja cepiva - elektrika se ni nikoli tam delala....

prav možgani me bolijo od vseh teh teorij zarot... kako se vam sploh da, a vam je res tako dolgčas v življenju???

Ce so teorije zarote, zakaj cakas da ti Jansa zapove termin za spik v rame? Do sedaj bi moral prejeti ze sesti osvezitveni. Ne vem kaj cakas? Stroka je povedala svoje. Cepivo je treba osvezevat.

DarwiN ::

Sej se survival of the fittest mehanizem trudi, da bo čim več živih ljudi verjelo v znanost. Pustmo času čas. :D

in the 10 states with the lowest percentage of full vaccinations, death rates were almost twice as high as that of states with the highest vaccination rates, the analysis found.

You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

OutOfTheBox ::

Hangman je izjavil:

V minulem letu mi je ogromno ljudi reklo, da po cepljenju proti covid19 opažajo spremmebe v zdravju oz splošnemu počutju. Ajde, slišiš dva ali tri jamrati pa si misliš, da pretiravajo. Ko pa enako potoži 20 ljudi (ne ravno starih), se pa že malo zamisliš. Tudi sam sem bil cepljen z obema odmerkoma Pfizerja in moram reči, da trenutno ne opazim nobene spremembe.



Boj se covida. Virus pride v telo in se pritrdi na celico (preko tistih špičk, ki delujejo kot ključ za dostop do celice). Ker je "ključ" pravi, mu celica odobri vstop v delovanje mehanizma celice. Virus potem celico preko RNA sprogramira v tovarno virusa in tako se virus začne širit, celice pa ubija.

Kaj mRNA cepivo naredi: Enako kot virus preko RNA pove celici naj začne delati določene spike proteine, ki delujejo tako da onemogočijo da se virus pritrdi na celico, kar posledično pomeni da ko imunski sistem stopi v akcijo pobije virus. Ne boj se - mRNA je blessing in desguise ampak folk se še pač ne zaveda. S tem bomo zdravili raka in veliko drugih bolezni (mRNA nam omogoča "pogovor" z našim najmanjšim delom organizma).

Pfizerjeva in Moderna mRNA cepiva ne spreminjajo DNA, ker ne vsebujejo encimov (drugače je to z mRNA mogoče). Ta cepiva samo sporočajo celicam kaj naj naredijo, to je pa vse.

Kar se tiče stranskih učinkov, obstajajo pri vseh zdravilih. Poglej na zadnjo stran Aspirina.

Še kdo opaža, da se vse več ljudi pritožuje nad domnevnimi posledicami cepljenja?


Od vseh ljudi noben razen sestre, ker so jo drugi v to prepričali. Ravno zadnjič mi je prilepila eno povezavo do nekih letakov, ki prepričujejo da mRNA cepiva spreminjajo DNA (s to tehnologijo je kot rečeno to mogoče, ni pa mogoče pri Pfizerju in Moderni).

Zgodovina sprememb…

dexterboy ::

DarwiN je izjavil:

Simple. ~30-40% ljudi je antivaxx (vsaj ko govorimo o covid cepivih), vendar so se kljub temu cepili oz. pustili prisilit cepit. In tako pač danes cepivu pripisujejo vsa mogoča bolezenjska stanja, ki jih doletijo. Človek faše drisko in je krivo cepivo, ki ga je prejel skoraj 2 leti nazaj. :D
Treba tudi upoštevat, da fake news (desničarski mediji) še danes perejo možgane tem bogim ljudem glede cepiva. Praktično vsaka smrt avtomatsko sproži vprašanje: "je bil cepljen?" \o/
Skratka, neki stranski učinki cepljenja so bili vedno možni in redki nesrečneži so dejansko utrpeli posledice, ampak daleč od kakšnih vsesplošnih razsežnosti. Ljudje enostavno zbolijo.. Vsi se staramo.

Pa ne samo to! Kolega, jedrski fizik, ki dela v NEKu, opaža, da ga po cepljenju, če dela v nočni in opravlja rekreativni obhod, da mu v levem ušesu stalno poje neka glasba, ki jo ne more določiti...! Sem mu rekel, naj se ne heca, ker se lahko nekega dne zbudi slep in gluh! Je pa šel na vse tri busterje ter prvo, glavno inekcijo.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

OutOfTheBox ::

Je pa cepljenje vedno stvar osebne situacije. Ali bi se sam še enkrat cepil proti covidu? Proti alfi in delti zagotovo, proti omicronu pa ne. Poznamo rizik za starostne skupine pri virusu samem in cepivih tudi. Ali bi cepil 14 let starega otroka proti alfi? Verjetno ne, ker ima več možnosti za stranske učinke kot pa bi jih dobil zaradi samega virusa (miokarditis, ipd).

PrihajaNodi ::

Ampak, ampak, ucinkuje v:
99%
95%
80%
50%
30%
Preprecuje hujsi potek
Preprecuje smrt
No ce pa umres, gres pa v nebesa
:D
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Hangman je izjavil:

Vseeno pa sem zaskrbljen zaradi tolikšnega števila ljudi, ki naj bi po cepljenju imeli posledice (pogostejši prehladi, pogostejši glavoboli ipd.). In ne govorim o generaciji 70+, ampak starostni skupini 30-50 let. Še kdo opaža, da se vse več ljudi pritožuje nad domnevnimi posledicami cepljenja?

Si se to menil v preteklem mesecu, ko je praktično vsak tretji zbolel? :D

PrihajaNodi je izjavil:

Kolega tromboza po cepljenju. Ker so ga zdravniki sprasevali ce je imel kdo to v familiji in je rekel da misli da dedek, so preiskave posledic cepljenja ustavili in navedli genetika.
Lahko da je res, lahko da ni. Zivi pa videli.

Nodi recimo ima posledice že samo zato, ker se je cepljenju tako intenzivno izogibal. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

asdf_jklc ::

Jaz sem se zaradiu hčerke cepil že 5krat. For now kicking.

Aston_11 ::

Nodi je imel posledice že od vselitve v klet, verjetno pa so vzroki za selitev v klet obstajali še pred selitvijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

111111111111 ::

GummyBear je izjavil:

Tudi jaz poznam take primere. Me pa zanima, zakaj ni zdaj nobenega heroja, ki bi ta pričevanja malo raziskal ter na podlagi statistike priskrbel vsaj posreden neizbodbiten dokaz - da je cepivo škodljivo oz. neškodljivo. Ko se je govorilo o obstoju in širjenju virusa pa si dobesedno na vsakem TV kanalu imel po 5 novinarjev, ki so se ukvarjali samo s tem.

Ljudje enostavno zbolijo.. Vsi se staramo.
Staranje poteka tako počasi, da praviloma spremmb ne opaziš. Da opaziš posledice staranja, moraš spremembe gledati v merilu desetletje, ne pa eno leto po cepljenju.

Ko je Okorn iskal pričevanja za svoj film, da bi kdo pričeval o stranskih učinkoh cepljenja, teh pričevanj ni bilo za dobiti. Nenanvadno ne? Na forumu, kjer so anticepilci anonimni imamo cel kup primerov, da so posledice cepljenja grozne. Ko pa je treba javno povedat, pa ti primeri poniknejo. Zanimivo.

PrihajaNodi je izjavil:

Kdo pa bo dal dokaze ce je cepivo experimentalno odskodnina za posledice pa borih 20 jurjev. Prepricevali so pa folk tako da so jim dali free burgerje.

Saj veste da je eksperimentalno. torej ne boste imeli težav z dokazi. Ali samo lapate kot ponavadi. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

webmaher ::

Očitno velika večina nikoli ne bo dojela zakaj je šlo pri tej kovid plandemiji...
preberite si Schwabovega Klausa in videli boste, da je naslednja stopnja človeškega razvoja transhumanizem in popolna kontrola človeka...
Striček Fauči je lepo v kongresu priznal, da je Kitajcem dajal denar za razvoj super virusa potem, ko je bilo v Ameriki že pred leti to prepovedano... Svet vodijo mega korporacije in nekaj 100 milijarderjev, ki v vsakem trenutku lahko kupijo kogarkoli in to so tudi storili...kaj ti bo priznanje namestnice Pfizerja v EU parlamentu, da niso naredili nobenih raziskav predno so zadevo dali v promet... kaj pa je njim problem plačat kako dodatno milijardo za odškodnine, če pa to počnejo že ves čas in delajo ogromne dobičke....
v Ameriki je na 3 mestu vzroka smrti neprimerna zdravniška obravnava... poglejte si malo številke, tudi v Nemčiji ni kaj bolje, le pri nas so zdravniki nezmotljivi...
je kdo od vas prebral slovenska navodila Pfizerja...
Torej proizvajalec je naštel cel kup stranskih učinkov in napisal, da gre pozor za TESTNO zadevo do leta 2023 ... in seveda ne odgovarja za nobene posledice, večina cepiva je poslovna skrivnost in vsak se je šel cepit na lastno odgovornost...
Je kdo pogledal WHOjevo statistiko stranskih posledic... še malo pa bo 5 milijonov.... za gripo v pol stoletja in nekaj čez niti 300 tisoč... je to normalno za vas...
In ja, ne pričakujte nobenih raziskav zakaj imamo toliko presežnih smrti, saj tudi na višku plandemije niso delali obdukcij pa čeprav je šlo za najbolj strašen virus v zgodovini človeštva...
in nacionalka neodvisna kakopak ni naredila nobenega pravega soočenja mnenj ampak še naprej zavaja narod...
Deli in vladaj... zgodovina se ponavlja znova in znova...človeški pohlep je neomejen, Bill Gates pa bo prvi človek, ki bo živel večno... vse kar moramo storiti ljudje je, da se pridno hodimo cepit in tisti, ki bo uspešno
prestal 369 cepljenje se bo pridružil Billu :D

111111111111 ::

Kapitan Jack je izjavil:


Seveda vse drugo je krivo, samo ne eksperimentalni zvarek.

Mogoče je pa krivo to, da nimamo več mask in zaprtja države?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kamiKaZaA ::

OutOfTheBox je izjavil:


Kar se tiče stranskih učinkov, obstajajo pri vseh zdravilih. Poglej na zadnjo stran Aspirina.

Za UK sem našel podatke. Od aspirina umre vsako leto nekaj več kot 3000 ljudi, od paracetamola nekje 250. Vzrok vseh smrti je predoziranje. Torej so si v večini ljudje sami krivi, če prekoračijo dnevno dozo tablet. Na škatli za Lekadol piše 1-2 tableti na vsakih 4-6 ur in maksimalno 8 tablet dnevno. Zakaj ljudje tega ne upoštevajo pa ni problem tistih, ki to upoštevajo.

Na drugi strani pa v prometnih nesrečah umre cca. 1600 ljudi v UK. Boš sedaj nehal voziti avto zaradi tega? Ali da vprašam drugače: Boš sedaj nehal jemati aspirin, lekadol?

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Kayzon je izjavil:

Zal znanost ni vec znanost,prevec denarja je v igri. Meni je samo zalostno to kako so se cepljeni obnasali do nas necepljenih,ceprav smo mi tisti ki nismo prenasali covida naokoli saj smo se testirali vsak dan. Oni pa prosto setali cepljeni,s cepivi ki ne preprecijo okuzbe niti prenasanja ostalim. T

o je ta znanost ki ji moramo zaupati,ki je rekla da eno cepljenje popolnoma ustavi nadaljni prenos,popolnoma ustavi okuzevanje drugih.. ZAUPAJ V ZNANOST CE NE SI ZAROTNIK! Je tako nikonja,ovca ena bleja.

Seveda si priročno pozabil povedati, da je ta taista podkupljena znanost priznala, da s precepljenostjo ne bomo dobili kolektivne imunosti za kar smo mislili, da nam bo uspelo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

dexterboy ::

Ko je Okorn iskal pričevanja za svoj film, da bi kdo pričeval o stranskih učinkoh cepljenja, teh pričevanj ni bilo za dobiti. Nenanvadno ne? Na forumu, kjer so anticepilci anonimni imamo cel kup primerov, da so posledice cepljenja grozne. Ko pa je treba javno povedat, pa ti primeri poniknejo. Zanimivo.
:) :) :D :D :)) :))
Elfer, ti si ga pa konkretno spil za Silvestrovo, a? Kar dobro dozico, mar ne? Se te zgleda še vedno drži, he he Daj nam zaupaj znamko Šampanjca, da še mi to konzumiramo.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

PrihajaNodi ::

webmaher je izjavil:

Očitno velika večina nikoli ne bo dojela zakaj je šlo pri tej kovid plandemiji...
preberite si Schwabovega Klausa in videli boste, da je naslednja stopnja človeškega razvoja transhumanizem in popolna kontrola človeka...
Striček Fauči je lepo v kongresu priznal, da je Kitajcem dajal denar za razvoj super virusa potem, ko je bilo v Ameriki že pred leti to prepovedano... Svet vodijo mega korporacije in nekaj 100 milijarderjev, ki v vsakem trenutku lahko kupijo kogarkoli in to so tudi storili...kaj ti bo priznanje namestnice Pfizerja v EU parlamentu, da niso naredili nobenih raziskav predno so zadevo dali v promet... kaj pa je njim problem plačat kako dodatno milijardo za odškodnine, če pa to počnejo že ves čas in delajo ogromne dobičke....
v Ameriki je na 3 mestu vzroka smrti neprimerna zdravniška obravnava... poglejte si malo številke, tudi v Nemčiji ni kaj bolje, le pri nas so zdravniki nezmotljivi...
je kdo od vas prebral slovenska navodila Pfizerja...
Torej proizvajalec je naštel cel kup stranskih učinkov in napisal, da gre pozor za TESTNO zadevo do leta 2023 ... in seveda ne odgovarja za nobene posledice, večina cepiva je poslovna skrivnost in vsak se je šel cepit na lastno odgovornost...
Je kdo pogledal WHOjevo statistiko stranskih posledic... še malo pa bo 5 milijonov.... za gripo v pol stoletja in nekaj čez niti 300 tisoč... je to normalno za vas...
In ja, ne pričakujte nobenih raziskav zakaj imamo toliko presežnih smrti, saj tudi na višku plandemije niso delali obdukcij pa čeprav je šlo za najbolj strašen virus v zgodovini človeštva...
in nacionalka neodvisna kakopak ni naredila nobenega pravega soočenja mnenj ampak še naprej zavaja narod...
Deli in vladaj... zgodovina se ponavlja znova in znova...človeški pohlep je neomejen, Bill Gates pa bo prvi človek, ki bo živel večno... vse kar moramo storiti ljudje je, da se pridno hodimo cepit in tisti, ki bo uspešno
prestal 369 cepljenje se bo pridružil Billu :D


Soet se nekaj govori o kovidu in kitajskem nenadnem odprtju. Mislis da bomo zaradi kitajskega odprtja spet dobili novo razlicico in bo treba po 4 dozo? Cakamo slike in posnetke novega “bergama” ali je konec s to plandemijo?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

OutOfTheBox ::

Mislis da bomo zaradi kitajskega odprtja spet dobili novo razlicico


Zagotovo. Pri 800M okuženih samo na Kitajskrm je nemogoče da ne bi nastalo par mutacij virusa.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Torej se cepiva ze stancajo, da gre potem spet po planu:
- strah, panika
- teror in zaprtje ljudi
- propaganda o resitvi
- kaznovanje neposlusnih
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

OutOfTheBox ::

P.s

Cakalna doba na kitajskem za krematorij je 1 mesec.

kamiKaZaA ::

dexterboy je izjavil:

Ko je Okorn iskal pričevanja za svoj film, da bi kdo pričeval o stranskih učinkoh cepljenja, teh pričevanj ni bilo za dobiti. Nenanvadno ne? Na forumu, kjer so anticepilci anonimni imamo cel kup primerov, da so posledice cepljenja grozne. Ko pa je treba javno povedat, pa ti primeri poniknejo. Zanimivo.
:) :) :D :D :)) :))
Elfer, ti si ga pa konkretno spil za Silvestrovo, a? Kar dobro dozico, mar ne? Se te zgleda še vedno drži, he he Daj nam zaupaj znamko Šampanjca, da še mi to konzumiramo.

:)):)):))

Tu sem tudi sam crknil od smeha, ko sem to prebral: Ko je Okorn iskal pričevanja za svoj film, da bi kdo pričeval o stranskih učinkoh cepljenja, teh pričevanj ni bilo za dobiti. Nenanvadno ne?

Na kako lahek način se za ljudi zavesti. Pa to ne moreš verjeti kako dobro eni laži kupijo preko propagande. Well done!

PrihajaNodi ::

Kaj v Avstraliji sedaj pocno s super duper koncetracijskimi taborisci. Kdo ve? Btw v Avstraliji se vedno velja: no jab no job.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

OutOfTheBox ::

PrihajaNodi je izjavil:

Torej se cepiva ze stancajo, da gre potem spet po planu:
- strah, panika
- teror in zaprtje ljudi
- propaganda o resitvi
- kaznovanje neposlusnih


Če si v to tako prepričan potem zagotovo. Jaz pa verjamem da zaradi precepljenosti in prebolelosti (kolektivna imunost) se v EU ni potreba posebno bati novih različic, bo pa porast okuzenih tukaj zagotovo vecji.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

OutOfTheBox je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Torej se cepiva ze stancajo, da gre potem spet po planu:
- strah, panika
- teror in zaprtje ljudi
- propaganda o resitvi
- kaznovanje neposlusnih


Če si v to tako prepričan potem zagotovo. Jaz pa verjamem da zaradi precepljenosti in prebolelosti (kolektivna imunost) se v EU ni potreba posebno bati novih različic.


Kaj ti verjames je brezpredmetno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Soet se nekaj govori o kovidu in kitajskem nenadnem odprtju. Mislis da bomo zaradi kitajskega odprtja spet dobili novo razlicico in bo treba po 4 dozo? Cakamo slike in posnetke novega “bergama” ali je konec s to plandemijo?

Hi, hi, hi... Nodi sicer ne verjame v Virus in Cepivo, ampak skriva pa se v kleti in mu mora po hrano hodit mama v trgovino. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

OutOfTheBox je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Torej se cepiva ze stancajo, da gre potem spet po planu:
- strah, panika
- teror in zaprtje ljudi
- propaganda o resitvi
- kaznovanje neposlusnih


Če si v to tako prepričan potem zagotovo. Jaz pa verjamem da zaradi precepljenosti in prebolelosti (kolektivna imunost) se v EU ni potreba posebno bati novih različic, bo pa porast okuzenih tukaj zagotovo vecji.

Kaksne precepljenosti ce pa cepivo deluje en k. Saj sploh ne vejo za procente al preprecuje al ne siritev.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

OutOfTheBox ::

PrihajaNodi je izjavil:

OutOfTheBox je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Torej se cepiva ze stancajo, da gre potem spet po planu:
- strah, panika
- teror in zaprtje ljudi
- propaganda o resitvi
- kaznovanje neposlusnih


Če si v to tako prepričan potem zagotovo. Jaz pa verjamem da zaradi precepljenosti in prebolelosti (kolektivna imunost) se v EU ni potreba posebno bati novih različic.


Kaj ti verjames je brezpredmetno.


Ne ni, ker name to nima vpliva.

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Na kako lahek način se za ljudi zavesti. Pa to ne moreš verjeti kako dobro eni laži kupijo preko propagande. Well done!

Jap, zato pa vas je toliko antivakserjev. :D Kupite glih vse, kar vam servisirajo facebook algoritmi. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

Ne ni, ker name to nima vpliva.


Ja, ce se bos cepil s cetrto dozo ga ima ce pa ne pa prav tako ker bos ob sluzbo ali pa zaprt doma oz se bos testiral vsak dan.

111111111111 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Na kako lahek način se za ljudi zavesti. Pa to ne moreš verjeti kako dobro eni laži kupijo preko propagande. Well done!

Jap, zato pa vas je toliko antivakserjev. :D Kupite glih vse, kar vam servisirajo facebook algoritmi. :D

Nimam facebooka. Poslusam samo radijo in berem casopis ob mojem kaminu. Kot v starih casih.

Ti pa sam cakas da bo tvoja zena za nedelo spet vlekla dodatke!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Nimam facebooka. Poslusam samo radijo in berem casopis ob mojem kaminu. Kot v starih casih.

Aja? Potem kopiraš linke iz časopisa?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Na kako lahek način za ljudi zavesti. Pa to ne moreš verjeti kako dobro eni laži kupijo preko propagande. Well done!

Jap, zato pa vas je toliko antivakserjev. :D Kupite glih vse, kar vam servisirajo facebook algoritmi. :D

Prvo kot prvo. Noben facebook ni vplival na mojo odločitev, da se ne cepim s tem eksperimentanim zvarkom, ampak je na to vplivala kmečka pamet, da če v 30. leith niso naredili učinkovitega cepiva proti gripi, ga potem v 6. mesecih proti covidu tudi ne morejo. Čista logika, ko malo razmisliš! Kaki facebook, kaj si na glavo padel? ;(( 8-O

OutOfTheBox ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne ni, ker name to nima vpliva.


Ja, ce se bos cepil s cetrto dozo ga ima ce pa ne pa prav tako ker bos ob sluzbo ali pa zaprt doma oz se bos testiral vsak dan.


Sem “upokojen” pri 35, zato je vecina tvojih skrbi odvec. Kot rečeno, to name nima vpliva.

kamiKaZaA je izjavil:

111111111111 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Na kako lahek način za ljudi zavesti. Pa to ne moreš verjeti kako dobro eni laži kupijo preko propagande. Well done!

Jap, zato pa vas je toliko antivakserjev. :D Kupite glih vse, kar vam servisirajo facebook algoritmi. :D

Prvo kot prvo. Noben facebook ni vplival na mojo odločitev, da se ne cepim s tem eksperimentanim zvarkom, ampak je na to vplivala kmečka pamet, da če v 30. leith niso naredili učinkovitega cepiva proti gripi, ga potem v 6. mesecih proti covidu tudi ne morejo. Čista logika, ko malo razmisliš! Kaki facebook, kaj si na glavo padel? ;(( 8-O



Tell me you dont understand science without telling me you dont understand science.

Gosh ..

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Nimam facebooka. Poslusam samo radijo in berem casopis ob mojem kaminu. Kot v starih casih.

Aja? Potem kopiraš linke iz časopisa?


Finance rad prebiram pa ognjisce

Sem "upokojen" pri 35, zato je vecina tvojih skrbi odvec. Kot rečeno, to name nima vpliva.


Kripto? Koliko rabis na mesec?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podrobno o sestavi cepiva proti covidu-19 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
59496450 (36267) Unchancy
»

EMA odobrila cepivo proti covidu-19 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7513481 (10067) 7982884e

Več podobnih tem