» »

What is woman

What is woman

««
25 / 66
»»

Slopek ::

nejclp je izjavil:

Slopek je izjavil:

Ne bomo, ker bodo ti posebni ljudje tekmovali v svoji kategoriji. Kdo bo to spremljal, pa ne vem? Imeli bomo recimo tenis moĹĄkih, Ĺžensk in pa vse drugo. Meni odgovarja, Ĺženskam pa prav gotovo ĹĄe bolj.

Dejansko ti v članku piše, da bojo transženske lahko tekmovale z drugimi ženskami, če bojo s tranzicijo začele, preden grejo čez puberteto.

Bolj malo bo takih, saj gostota njihovih kosti ne bo dovoljevala športanja, kaj šele, da bi pri ljudeh, ki se bodo zastrupljali s tem od 8leta dalje, kdo pričakoval vrhunskost.
Bomo videli, je rekel slepec.

nejclp ::

c3p0 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Kakšna genetska prednost?


Epigenetika, glede na kromosome se pri spoloma aktivirajo različni geni in ne komaj ob puberteti. Za nekatere je to novica.

They found that about one third of these genes (more than 6,500) had very different activities in men and women. Some genes were active in men only or women only. Many genes were far more active in one sex or the other.


Yup, genes are sexist!1
https://theconversation.com/not-just-ab...

Članek opisuje razlike med moškimi in ženskami, ne genetskih prednosti, ali pa sem kaj prezrl.

Slopek je izjavil:

nejclp je izjavil:

Slopek je izjavil:

Ne bomo, ker bodo ti posebni ljudje tekmovali v svoji kategoriji. Kdo bo to spremljal, pa ne vem? Imeli bomo recimo tenis moĹĄkih, Ĺžensk in pa vse drugo. Meni odgovarja, Ĺženskam pa prav gotovo ĹĄe bolj.

Dejansko ti v članku piše, da bojo transženske lahko tekmovale z drugimi ženskami, če bojo s tranzicijo začele, preden grejo čez puberteto.

Bolj malo bo takih, saj gostota njihovih kosti ne bo dovoljevala športanja, kaj šele, da bi pri ljudeh, ki se bodo zastrupljali s tem od 8leta dalje, kdo pričakoval vrhunskost.
Bomo videli, je rekel slepec.

Od osmega leta pa res dvomim, da bi kdo dobival blokerje? Tole s kostmi, pa malce pretiravaš, anede?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Slopek ::

Ne vem kdo pretirava, ampak jaz vem, kar preberem. Pa ne spet o viru, pa to....smo že nazaj obdelali in sploh ne mislim diskusirat o tem, katera stroka je to navedla. Gre se za raziskavo, zdaj pa al verjameš, al pa ne. Meni je vseeno, nimam nič od tega. Se pa bojim, da bodo počene lobanje v tem primeru, na drugi strani. Saj veš o čem govorim, kajne?
"Ob tem dodaja raziskavo, ki navaja, da se "v najstniških letih gostota kosti običajno poveča za približno 8 do 12 % na leto". Analiza "sedmih študij z Nizozemske, iz Kanade in Anglije, ki so vključevale približno 500 transspolnih najstnikov od leta 1998 do 2021, pa je pokazala, da medtem ko so najstniki jemali zaviralce pubertete, "v povprečju niso pridobili nobene kostne gostote - in močno zaostali za svojimi vrstniki"."

Horas ::

nejclp je izjavil:

c3p0 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Kakšna genetska prednost?


Epigenetika, glede na kromosome se pri spoloma aktivirajo različni geni in ne komaj ob puberteti. Za nekatere je to novica.

They found that about one third of these genes (more than 6,500) had very different activities in men and women. Some genes were active in men only or women only. Many genes were far more active in one sex or the other.


Yup, genes are sexist!1
https://theconversation.com/not-just-ab...

Članek opisuje razlike med moškimi in ženskami, ne genetskih prednosti, ali pa sem kaj prezrl.

Slopek je izjavil:

nejclp je izjavil:

Slopek je izjavil:

Ne bomo, ker bodo ti posebni ljudje tekmovali v svoji kategoriji. Kdo bo to spremljal, pa ne vem? Imeli bomo recimo tenis moĹĄkih, Ĺžensk in pa vse drugo. Meni odgovarja, Ĺženskam pa prav gotovo ĹĄe bolj.

Dejansko ti v članku piše, da bojo transženske lahko tekmovale z drugimi ženskami, če bojo s tranzicijo začele, preden grejo čez puberteto.

Bolj malo bo takih, saj gostota njihovih kosti ne bo dovoljevala športanja, kaj šele, da bi pri ljudeh, ki se bodo zastrupljali s tem od 8leta dalje, kdo pričakoval vrhunskost.
Bomo videli, je rekel slepec.

Od osmega leta pa res dvomim, da bi kdo dobival blokerje? Tole s kostmi, pa malce pretiravaš, anede?


kot naslov pove, nisi gledal tega dokumentarca????? noter se dejansko govori ootrokih kako jim devajo blokerje! not je celo ženska ki prizna. kaj komentiraš tukaj splih če še nisi pogledal what is woman???
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Scaramouche3 ::

Končno bodo ženske morale začeti proti tej norosti spregovoriti!
https://www.youtube.com/shorts/5nZ3qZEN...

nejclp ::

Horas je izjavil:




kot naslov pove, nisi gledal tega dokumentarca????? noter se dejansko govori ootrokih kako jim devajo blokerje! not je celo ženska ki prizna. kaj komentiraš tukaj splih če še nisi pogledal what is woman???
nisem gledal in ga tudi ne mislim. Potencialnim transženskam začnejo dajat blokerje dve leti kasneje kot potencialnim transmoškim.

Slopek je izjavil:

Ne vem kdo pretirava, ampak jaz vem, kar preberem. Pa ne spet o viru, pa to....smo že nazaj obdelali in sploh ne mislim diskusirat o tem, katera stroka je to navedla. Gre se za raziskavo, zdaj pa al verjameš, al pa ne. Meni je vseeno, nimam nič od tega. Se pa bojim, da bodo počene lobanje v tem primeru, na drugi strani. Saj veš o čem govorim, kajne?
"Ob tem dodaja raziskavo, ki navaja, da se "v najstniških letih gostota kosti običajno poveča za približno 8 do 12 % na leto". Analiza "sedmih študij z Nizozemske, iz Kanade in Anglije, ki so vključevale približno 500 transspolnih najstnikov od leta 1998 do 2021, pa je pokazala, da medtem ko so najstniki jemali zaviralce pubertete, "v povprečju niso pridobili nobene kostne gostote - in močno zaostali za svojimi vrstniki"."
Ja, stranski učinki blokerjev so znani, saj jih uporabljajo že od osemdesetih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

s1m0n ::

Saj se lahko temo preimenuje v "Who is a woman?..." Glede na to, da se lahko sami odločamo, če smo ali nismo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

nejclp ::

Scaramouche3 je izjavil:

Končno bodo ženske morale začeti proti tej norosti spregovoriti!
https://www.youtube.com/shorts/5nZ3qZEN...

Saj zdaj je to regulirano?

nejclp ::

s1m0n je izjavil:

Saj se lahko temo preimenuje v "Who is a woman?..." Glede na to, da se lahko sami odločamo, če smo ali nismo.

Saj se ne, kot ženska ali moški se rodiš, ampak včasih se kdo v napačnem telesu.

Slopek ::

@Nejclp, tole je zadnji post namenjen tebi. Kakšnih osemdesetih? Si res tako omejen? Niti pogledaš ne, niti ne prebereš.
Glede na vse to ne niti ne čudi, da podpiraš to bolananijo. Vedno sem verjel v tisto, da gliha vkup štriha, pa tako tudi tu popolnoma jasno vidimo, da omejenec ščiti in podpira omejence, ne glede na vse. Tudi, če zavoljo tega laže....si pa že nazaj nakazal, da se ti samo lušta 12 letnih fantkov. Bolan si poba, bolan.

Horas ::

nejclp je izjavil:

Horas je izjavil:




kot naslov pove, nisi gledal tega dokumentarca????? noter se dejansko govori ootrokih kako jim devajo blokerje! not je celo ženska ki prizna. kaj komentiraš tukaj splih če še nisi pogledal what is woman???
nisem gledal in ga tudi ne mislim. Potencialnim transženskam začnejo dajat blokerje dve leti kasneje kot potencialnim transmoškim.

Slopek je izjavil:

Ne vem kdo pretirava, ampak jaz vem, kar preberem. Pa ne spet o viru, pa to....smo že nazaj obdelali in sploh ne mislim diskusirat o tem, katera stroka je to navedla. Gre se za raziskavo, zdaj pa al verjameš, al pa ne. Meni je vseeno, nimam nič od tega. Se pa bojim, da bodo počene lobanje v tem primeru, na drugi strani. Saj veš o čem govorim, kajne?
"Ob tem dodaja raziskavo, ki navaja, da se "v najstniških letih gostota kosti običajno poveča za približno 8 do 12 % na leto". Analiza "sedmih študij z Nizozemske, iz Kanade in Anglije, ki so vključevale približno 500 transspolnih najstnikov od leta 1998 do 2021, pa je pokazala, da medtem ko so najstniki jemali zaviralce pubertete, "v povprečju niso pridobili nobene kostne gostote - in močno zaostali za svojimi vrstniki"."
Ja, stranski učinki blokerjev so znani, saj jih uporabljajo že od osemdesetih.


potem se pa sploh ne oglašat če nisi pogledal! mislim, kako jih tip sramoti! poglej si onega tipa z univerze ki nikakor noče in ne more odogovorit kaj je ženska. pa ena dohtarca ki potem kar prizna da otrokom vsiljujejo spremembo spola in te zdravila.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

nejclp ::

Slopek je izjavil:

@Nejclp, tole je zadnji post namenjen tebi. Kakšnih osemdesetih? Si res tako omejen? Niti pogledaš ne, niti ne prebereš.


Osemdesetih prejšnjega stoletja.

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/pdf...

Puberty blockers have been used on-label since the 1980s to treat
precocious puberty – that is abnormal early-onset puberty defined
as onset occurring before the age of 8 years for girls and 9 years for
boys.

Tudi spremlja se take primere, tegale so 22 let, začel je dobivat blokerje pri 13 letih, leta 1988, in potem začel s hormonsko terapijo in kasneje operacijami.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articl...

At follow-up, he indicated no regrets about his treatment. He was functioning well psychologically, intellectually, and socially; however, he experienced some feelings of sadness about choices he had made in a long-lasting intimate relationship. There were no clinical signs of a negative impact on brain development. He was physically in good health, and metabolic and endocrine parameters were within reference ranges. Bone mineral density was within the normal range for both sexes. His final height was short as compared to Dutch males; however, his body proportions were within normal range. This first report on long-term effects of puberty suppression suggests that negative side effects are limited and that it can be a useful additional tool in the diagnosis and treatment of gender dysphoric adolescents.


Glede na vse to ne niti ne čudi, da podpiraš to bolananijo. Vedno sem verjel v tisto, da gliha vkup štriha, pa tako tudi tu popolnoma jasno vidimo, da omejenec ščiti in podpira omejence, ne glede na vse. Tudi, če zavoljo tega laže....si pa že nazaj nakazal, da se ti samo lušta 12 letnih fantkov. Bolan si poba, bolan.
Podpiram tisto, kar se izkaže najbolj smiselno pri terapiji disforije spola. Pri tem se ne odločam na podlagi rumenih cajtengov in videov, ki jih producirajo fašisti, pardon, terfe in beli identitarci. Bolan si ti.

nejclp ::

Horas je izjavil:



potem se pa sploh ne oglašat če nisi pogledal! mislim, kako jih tip sramoti! poglej si onega tipa z univerze ki nikakor noče in ne more odogovorit kaj je ženska. pa ena dohtarca ki potem kar prizna da otrokom vsiljujejo spremembo spola in te zdravila.

Odlomke sem gledal, tudi to kar omenjaš, saj jih je you tube poln. Prikazat inteligentnega človeka kot debila, ni niti najmanj težko, če seletktivno sestavljaš svoj propagandni filmček. Definirat kaj je samica pri sesalcih je enostavno, kaj je ženska pa ne ravno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

c3p0 ::

nejclp je izjavil:


Članek opisuje razlike med moškimi in ženskami, ne genetskih prednosti, ali pa sem kaj prezrl.



Članek opisuje, da se geni med spoloma različno izražajo in noben puberty bloker tega ne bo preprečil.

nejclp ::

c3p0 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Članek opisuje razlike med moškimi in ženskami, ne genetskih prednosti, ali pa sem kaj prezrl.



Članek opisuje, da se geni med spoloma različno izražajo in noben puberty bloker tega ne bo preprečil.

Izražajo? Rekel si "genetske prednosti"? Atletska zveza se očitno ne strinja, da bi to pomenilo prednost. Verjetno ne na pamet.

CoolBits ::

Imamo dva spola, vse ostalo je propaganda.
S propagando oprani starši seveda tudi otroka ne vzgajajo pravilno in pol imaš razne primere ko nekdo ne ve kaj je :)
Agenda take propagande pa je poniževanje ženskega spola in pa depopulacija (istospolni nemorejo imet otrok), kdor tega ne vidi je pa tudi opran od propagande.

nejclp ::

CoolBits je izjavil:

Imamo dva spola, vse ostalo je propaganda.
S propagando oprani starši seveda tudi otroka ne vzgajajo pravilno in pol imaš razne primere ko nekdo ne ve kaj je :)
Agenda take propagande pa je poniževanje ženskega spola in pa depopulacija (istospolni nemorejo imet otrok), kdor tega ne vidi je pa tudi opran od propagande.

Istospolni imajo lahko otroke. Če te niso starši naučili, potem so te verjetno v šoli učili, pa si preslišal, kako nastanejo otroci. Ali pa meniš, da so štorklje transfobične, ali kako, če ti ni jasno, kako nastanejo otroci?

c3p0 ::

nejclp je izjavil:


Članek opisuje razlike med moškimi in ženskami, ne genetskih prednosti, ali pa sem kaj prezrl.



Zagotovo si kaj prezrl. Geni se med spoloma različno izražajo, ne glede na puberty blockers in hormonske terapije, enakopravnost v športu je tako utopija. "Žal" so geni zelo seksistični.

nejclp ::

c3p0 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Članek opisuje razlike med moškimi in ženskami, ne genetskih prednosti, ali pa sem kaj prezrl.



Zagotovo si kaj prezrl. Geni se med spoloma različno izražajo, ne glede na puberty blockers in hormonske terapije, enakopravnost v športu je tako utopija. "Žal" so geni zelo seksistični.

No, se pa kompenzira z blokerji, anede, ker jim bojo "lobanje pokale". O tem, kdo lahko tekmuje, odloča atletska zveza, nekatere ženske pač ne smejo, če ne ustrezajo pravilom. Moški tudi ne tekmujejo v dvovišinski bradlji. Zgleda majo genetsko prednost.

CoolBits ::

nejclp je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Imamo dva spola, vse ostalo je propaganda.
S propagando oprani starši seveda tudi otroka ne vzgajajo pravilno in pol imaš razne primere ko nekdo ne ve kaj je :)
Agenda take propagande pa je poniževanje ženskega spola in pa depopulacija (istospolni nemorejo imet otrok), kdor tega ne vidi je pa tudi opran od propagande.

Istospolni imajo lahko otroke. Če te niso starši naučili, potem so te verjetno v šoli učili, pa si preslišal, kako nastanejo otroci. Ali pa meniš, da so štorklje transfobične, ali kako, če ti ni jasno, kako nastanejo otroci?

Marsikomu ni jasno kako otroci nastanejo, če bi jim bilo pol ta tema nebi obstajala.

nejclp ::

Očitno tebi ni, če praviš, da istospolni ne morejo imeti otrok.

CoolBits ::

Ja samo dva otroka imam in ne vem še.
Prosim razloži in pusti trans zablode/propagando ob strani ob tem.

nejclp ::

CoolBits je izjavil:

Ja samo dva otroka imam in ne vem še.
Prosim razloži in pusti trans zablode/propagando ob strani ob tem.

Tudi svizci imajo potomce, pa ne vem, če razumejo, kako do tega pride. Prisotna sperma oplodi prisotno jajčece, anede? Ne razumem, zakaj meniš, da za istospolne to pravilo ne velja?

CoolBits ::

Ker en spol ima spermo, drugi spol pa jajčeca. Osnovna šola.
V kakšno zablodo ste padli? :))

nejclp ::

CoolBits je izjavil:

Ker en spol ima spermo, drugi spol pa jajčeca. Osnovna šola.
V kakšno zablodo ste padli? :))

Torej? Ker en spol ima spermo, drugi spol pa jajčeca. Izpeljat pa tega ne znaš naprej?

CoolBits ::

Sem izpeljal že dvakrat uspešno.

nejclp ::

CoolBits je izjavil:

Sem izpeljal že dvakrat uspešno.

Tudi istospolni to izpeljejo dokaj uspešno.

CoolBits ::

Ja v propagandnih oglasih :))

nejclp ::

Ne, da si izmenjajo jajčeca in spermo. Jajčeca niso homofobna in sperma tudi ne. Sperma geja lahko oplodi jajčece. Lezbijka lahko zanosi s spermo, te se pa sploh ne manjka. Kako do oploditve pride, ja pa neskončno možnosti.

CoolBits ::

Je se kak ziv clovek v tej debati ali samo AI, ki ne zmore dojemat izven programiranih okvirjev?

nejclp ::

CoolBits je izjavil:

Je se kak ziv clovek v tej debati ali samo AI, ki ne zmore dojemat izven programiranih okvirjev?

To se jaz večkrat vprašam, ko kdo izjavi, da istospolni ne morejo imeti otrok.

Ful razmišljanje zunaj okvirjev, genijalc.

CoolBits ::

Saj sem ti rekel da razloži kako to gre brez upoštevanja propagande, pa ti nekako ne uspeva. Očitno si omejen v nekih okvirjih.

nejclp ::

CoolBits je izjavil:

Saj sem ti rekel da razloži kako to gre brez upoštevanja propagande, pa ti nekako ne uspeva. Očitno si omejen v nekih okvirjih.

Enostavno, dobiš spermo in/ali jajčece in to daš skupaj v primernem habitatu za zarodek in fetus. Ena varianta je, da gej pofuka kogarkoli in druga varianta, lezba pofuka kogarkoli, če to bolj razumeš. Jajčece mora priti v stik s spermo. Ni mi jasno, o kakšni propagandi trobiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

CoolBits ::

Tako je ja, sperma (moški) mora prit v stik z jajčecem (ženska) in to se mora zgodit v maternici (ženska). Vse ostalo je propaganda.

Slopek ::

Otroka lahko enostavno kupiš. Ne vem kje je tu sploh problem? Otroka ima dejansko lahko vsak. Na žalost.
Drugo pa je, ali lahko transženska rodi? Ne, ker ni ženska!

nejclp ::

Slopek je izjavil:

Otroka lahko enostavno kupiš. Ne vem kje je tu sploh problem? Otroka ima dejansko lahko vsak. Na žalost.
Drugo pa je, ali lahko transženska rodi? Ne, ker ni ženska!
Istospolni ga imajo lahko tudi po naravni poti, če se reproducirajo.
Transženska ne more roditi, ampak roditi ne more niti ženska stara čez šestdeset, ko enkrat ni več plodna. Pa je še vedno ženska. Menda ni definicija ženske, da lahko rodi?

CoolBits ::

Problem je v tem, ker s to propagando perejo otroke in starše, da se spol lahko spremeni, če si odrežeš penis si pol ženska, če si odrežeš prsa si moški.
No to je lažniva propaganda, moški z odrezanim penisom ni sedaj ženska ampak doživljensko pohabljen moški, ženska z odrezanimi prsmi pa ni sedaj moški ampak doživljensko pohabljena ženska.
Ti ljudje ki furajo to prapagando so skrajno bolani.

nejclp ::

CoolBits je izjavil:

Problem je v tem, ker s to propagando perejo otroke in starše, da se spol lahko spremeni, če si odrežeš penis si pol ženska, če si odrežeš prsa si moški.
No to je lažniva propaganda, moški z odrezanim penisom ni sedaj ženska ampak doživljensko pohabljen moški, ženska z odrezanimi prsmi pa ni sedaj moški ampak doživljensko pohabljena ženska.
Ti ljudje ki furajo to prapagando so skrajno bolani.

Ne, če si odrežeš penis, si moški brez penisa. Moraš se identificirati kot ženska, operacija je še najmanj pomembna.
Tale je ni nikoli imel, pa vendar je bil moški.Ljuba Prenner @ Wikipedia

CoolBits ::

To spada v isto kategorijo bolezni.

mi345 ::

Ej jst se dans pocutm ful otrocje in mladostnisko :) a se lahko po vasih definicijah identificeram kot otrok? Al to zaenkrat vela sam za spol?

nejclp ::

Lahko se identificiraš kot otrok, ampak boš izgubil pravice polnoletne osebe, če te bo kdo resno jemal.

s1m0n ::

mi345 je izjavil:

Ej jst se dans pocutm ful otrocje in mladostnisko :) a se lahko po vasih definicijah identificeram kot otrok? Al to zaenkrat vela sam za spol?


Hitro kaj všpičit... Bodo starši odgovarjali!

Pithlit ::

CoolBits je izjavil:

To spada v isto kategorijo bolezni.

Katerih bolezni? Mi pokažeš v kakšnem relevantnem medicinskem priročniku? Aja... ne gre?
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

c3p0 ::

nejclp je izjavil:


No, se pa kompenzira z blokerji, anede, ker jim bojo "lobanje pokale". O tem, kdo lahko tekmuje, odloča atletska zveza, nekatere ženske pač ne smejo, če ne ustrezajo pravilom. Moški tudi ne tekmujejo v dvovišinski bradlji. Zgleda majo genetsko prednost.


Lahko bi, a moška bradlja je bolj prilagojena na moč, dvovišinska pa na žensko fleksibilnost. Torej vsaka disciplina pomaga genetiki spola, torej je vse v redu kot je.

CoolBits ::

Pithlit je izjavil:

CoolBits je izjavil:

To spada v isto kategorijo bolezni.

Katerih bolezni? Mi pokažeš v kakšnem relevantnem medicinskem priročniku? Aja... ne gre?


https://www.psihoterapija-ordinacija.si...

Pithlit ::

CoolBits je izjavil:

Pithlit je izjavil:

CoolBits je izjavil:

To spada v isto kategorijo bolezni.

Katerih bolezni? Mi pokažeš v kakšnem relevantnem medicinskem priročniku? Aja... ne gre?


https://www.psihoterapija-ordinacija.si...

Se pravi niti prebral nisi pa pametuješ. Odlično!

Mimogrede, to ni priročnik.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

CoolBits ::

Osebnostna motnja je vsaka motnja kjer sebe in svojo okolico dojemaš drugače od realnosti. Ne vem kdo ni prebral?
A točno priročnik mora bit? Da imaš vedno pri roki?
Mislim, da nebi pomagalo tudi če te za rokico do googla peljem, kjer si poiščeš, ker nekateri nočete videt tudi če se vam na čelo zalepi.
Pač tipični AI, ki izven svojih okvirjev ne deluje.

Pithlit ::

CoolBits je izjavil:

Osebnostna motnja je vsaka motnja kjer sebe in svojo okolico dojemaš drugače od realnosti. Ne vem kdo ni prebral?

Torej veš da to ni bolezen? Čestitke!

CoolBits je izjavil:


A točno priročnik mora bit? Da imaš vedno pri roki?
Mislim, da nebi pomagalo tudi če te za rokico do googla peljem, kjer si poiščeš, ker nekateri nočete videt tudi če se vam na čelo zalepi.
Pač tipični AI, ki izven svojih okvirjev ne deluje.

Ni me treba nikamor vozit. Poznam oba priročnika ki sta v uporabi. Tako ameriškega kot evropskega. Med njima sicer so nekatere razlike ampak bistvenih ni. V obeh lepo piše da srčika te teme ni bolezen (za razliko od raznih fobij). Zanimalo me je le to koliko so te stvari znane tebi in tebi podobnim. Opažam namreč da predvsem iracionalno bluzite in zganjate histerijo. A veš, k babe. Precej žalostno, v resnici, da človek ne more najt pametnega sogovornika...
Life is as complicated as we make it...

neooo ::

nejclp... bolan si res ;)

Realnost ti nekako ne deluje v glavi :)

Pithlit je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Osebnostna motnja je vsaka motnja kjer sebe in svojo okolico dojemaš drugače od realnosti. Ne vem kdo ni prebral?

Torej veš da to ni bolezen? Čestitke!

CoolBits je izjavil:


A točno priročnik mora bit? Da imaš vedno pri roki?
Mislim, da nebi pomagalo tudi če te za rokico do googla peljem, kjer si poiščeš, ker nekateri nočete videt tudi če se vam na čelo zalepi.
Pač tipični AI, ki izven svojih okvirjev ne deluje.

Ni me treba nikamor vozit. Poznam oba priročnika ki sta v uporabi. Tako ameriškega kot evropskega. Med njima sicer so nekatere razlike ampak bistvenih ni. V obeh lepo piše da srčika te teme ni bolezen (za razliko od raznih fobij). Zanimalo me je le to koliko so te stvari znane tebi in tebi podobnim. Opažam namreč da predvsem iracionalno bluzite in zganjate histerijo. A veš, k babe. Precej žalostno, v resnici, da človek ne more najt pametnega sogovornika...


kaksne babe? trans? real?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neooo ()

Miki N ::

Si predstavljate, da bi se trenutna norija začela že v boljših časih Lačnega Franza?

Kdo ve, mogoče bi na Valu 202 poslušali komad...

Transseksual'c, primerna žival za vsako družino.
Transseksual'c, odreže si tiča že v puberteti.
Transseksual'c - na Internetu vas nikoli ne bo sram.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()
««
25 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Sprememba spola in upokojitev kot? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8312119 (10252) ahac

Več podobnih tem