» »

Katero ohišje?

Katero ohišje?

Playz ::

Živijo!

Zanima me samo vaše mnenje. Že dlje časa se odločam katero ohišje bi kupil. Odločam se med
Lian Li O11 Air Mini in Lian Li O11 Dynamic Razer Edition. Razlika med ohišjema je 30€, tako da mi cena ne igra neke vloge. Zanima me vaše mnenje katero ohišje bi vi izbrali :D da mi pomagate pri odločitvi :D
Odločil sem se, da bom ohišje hladil z ventilatorji in ne bom uporabljal vodnega hlajenja.
Prednost pri Air Mini je, da so že 3 ventilatorji priloženi, ker je manjši in ker ima vse vhode zgoraj.
Prednost Razer Edition je bolj kot ne to, da mi je res lepši in ne zaradi RGB, ampak zaradi stranic, samo dobim ga lahko za dobro ceno :D (če bi vse vhode imel zgoraj, bi definitivno tega vzel). Če se slučajno odločim, da bi kdaj uporabil vodno hlajenje, je lažje pri temu..
Ampak oba ohišja imata zelo dobro oceno. Mogoče je vsaj ta Dynamic bolj future proff? Ga bom lahko tudi potem uporabljal, če bodo komponente malo večje? Res ne vem :D najbl kul mi je bil Dynamic Mini...je kombinacija obeh. Manjši in lepši, ampak je treba imeti SFX napajalnik :(

TOP ::

Dynamic Razer Edition je kot Limited Edition pač dodatna šminkerija in če ti je lepši ga kupi ne kompliciraj in greni si življenja zaradi takih neumnosti,ker kaj boš nekoč imel,kaj pa veš kako in kaj boše.Zato vzemi tega lepšega in ki ti lepše odgovarja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri hladilnik za procesor

Oddelek: Kaj kupiti
9685 (483) TOP
»

Katero ohišje? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
22530698 (4462) kakopak
»

nakup ohišja

Oddelek: Kaj kupiti
322948 (581) Buggy
»

Pc modding tema (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
8222780 (3970) FireSnake
»

Nakup ohišja (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
715924 (4079) gfighter

Več podobnih tem