» »

V ZDA odobrili dvovalentno cepivo proti covidu

1 2
3
»

p0f ::

kamiKaZaA je izjavil:

Nikoli in nikdar nisem prepričeval ljudi, da se naj ne cepijo. Vedno sem pisal razloge zakaj se jaz nisem oz. zakaj se ne bom cepil. Lahko pa kdo pokaže te vpise, kjer bi naj jaz pisal, da se naj drugi ne cepijo. Citat prosim.


Sorry, kot sem rekel, z mentalnimi invalidi se ne bom ukvarjal. Samo nabavi si domac ventilator in ne hodi v bolnico, jaz bom pa upal na najboljse za druzbo.

Pac bos zjebal na tisoce labilnih kretenov, ki ti bojo verjeli, ampak ni skode, enkrat bomo prisli na cisto. Prevec degenerirancev se je razvilo, pa bi jih bilo treba, po vzoru Sparte, vreci v prepad ob rojstvu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

kamiKaZaA ::

Ena zanimivost: tisti, ki se nismo cepili, nikoli nismo želeli kakršnokoli škodovanje cepljenim. A nekateri cepljeni, res nekateri, to so tisti v rangu psihopatov, pa si prav želite, da bi vsi necepljeni pomrli. Še več, če bi imeli moč, bi najraje postreljali vse necepljene. Pravi psihopati so določeni vaxxerji. Ne vsi. Da ne bo pomote in da se razumemo.

Nemorem verjeti koliko škodoželjnosti prebereš s strani določenih zagriženih vaxxerjev.

Dimnik ::

Kamikaz, to ni ena zanimivost....ampak, spet ena od tvojih laži, na katerih smo te že nekajkrat dobili. Vemo, da ne misliš tako, ampak si se zlagal, samo, da lahko provociraš, potem pa jokaš moderatorjem, si kot en 10,11 letni otrok.

bacho ::

p0f je izjavil:


It's a conspiracy: Covid-19 conspiracies link to psychopathy, Machiavellianism and collective narcissism



tole je pa čez mero okusa


hočete ncbi linke, potem raje preberite tega.. tale bo lepo opisal stanje družbe..

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articl...

Pithlit ::

bacho je izjavil:

p0f je izjavil:


It's a conspiracy: Covid-19 conspiracies link to psychopathy, Machiavellianism and collective narcissism



tole je pa čez mero okusa


hočete ncbi linke, potem raje preberite tega.. tale bo lepo opisal stanje družbe..

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articl...

Mhm. Tvoj članek (mnenje) je seveda bolj legit od drugega članka (raziskava). Res je, lepo opiše stanje družbe ko se folk oklepa mnenj raznoraznih vračev raje kot da bi pogledali v ogledalo pa si priznali da pojma nimajo.

Citiram iz tvojega linka (ker do tja ziher nisi prebral): "The views and opinions expressed in this article are those of the authors and do not necessarily reflect the official policy or position of the Journal or its management."

Tega da se avtor opira na en kup laži ki so bile debunkane (in v nekaterih primerih celo priznane kot laži od samih avtorjev) niti ne bom komentirala... Ker smo to dali že večkrat skozi pa se vedno znova folk k njim vrača.
Life is as complicated as we make it...

49106 ::

Collective dark triad, zanimivo. Uk je bila kar dobro precepljena in če je tam med necepljenimi toliko Dark Triad, jih je v nerazvitem svetu še nekajkrat več na prebivalca

Človek še ni narcisoid, če se ne cepi, niti ni narcisoid, če se odloči da bo kakšnega zvrnil, malo potrolal kot polovičar ali kako drugače "škodoval" družbi. Zgolj eno življenje imaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

p0f ::

49106 je izjavil:

Človek še ni narcisoid, če se ne cepi, niti ni narcisoid, če se odloči da bo kakšnega zvrnil, malo potrolal kot polovičar ali kako drugače "škodoval" družbi. Zgolj eno življenje imaš.


Tako je, in clovek se ni narcisoiden, ce stoji na eni nogi, ce si obrne nogavico narobe, ce pobira kamencke, ce plava v morju...

Kaj ima to in tvoj zapis skupnega s clankom? Popolnoma nic. Pac nastevava, kdaj ni. Clanek govori kdaj je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

49106 ::

Da si ti eden največjih narcisoidov, kar jih je ST videl, tako da si zadnji, ki lahko to drugim očita.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

kamiKaZaA ::

In to je tisto, kar počnejo nekateri vaxxerji. Podtikajo drugim to kar so v resnici oni, a sami bi najrajši postreljali vse necepljene ali pa jim želijo da crknejo. Potem pa še imamo v teh temah funkcionalno nepismene kot so razni Dimniki...

bacho ::

kot sem že napisal, letos je umrlo enako število ljudi kot 2020 v europi, se pravi 200k preveč. virus je bistveno blažji. zakaj, mi povejte vi.. nobeden pa ne dela panike, čeprav folk umira masovno..

Dimnik ::

kamiKaZaA je izjavil:

In to je tisto, kar počnejo nekateri vaxxerji. Podtikajo drugim to kar so v resnici oni, a sami bi najrajši postreljali vse necepljene ali pa jim želijo da crknejo. Potem pa še imamo v teh temah funkcionalno nepismene kot so razni Dimniki...


Spet se lažeš...lažnivec. model, ti tako lažeš, da sam sebi verjameš....

kamiKaZaA ::

Dimnik je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

In to je tisto, kar počnejo nekateri vaxxerji. Podtikajo drugim to kar so v resnici oni, a sami bi najrajši postreljali vse necepljene ali pa jim želijo da crknejo. Potem pa še imamo v teh temah funkcionalno nepismene kot so razni Dimniki...


Spet se lažeš...lažnivec. model, ti tako lažeš, da sam sebi verjameš....

8-O

več kot očitno imaš težave s funkcionalno pismenostjo v tej temi...

nirburu ::

p0f je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Nikoli in nikdar nisem prepričeval ljudi, da se naj ne cepijo. Vedno sem pisal razloge zakaj se jaz nisem oz. zakaj se ne bom cepil. Lahko pa kdo pokaže te vpise, kjer bi naj jaz pisal, da se naj drugi ne cepijo. Citat prosim.


Sorry, kot sem rekel, z mentalnimi invalidi se ne bom ukvarjal. Samo nabavi si domac ventilator in ne hodi v bolnico, jaz bom pa upal na najboljse za druzbo.

Pac bos zjebal na tisoce labilnih kretenov, ki ti bojo verjeli, ampak ni skode, enkrat bomo prisli na cisto. Prevec degenerirancev se je razvilo, pa bi jih bilo treba, po vzoru Sparte, vreci v prepad ob rojstvu.


Vi cepci pozabljate, da medtem ko ste vi sejali strah in apokalipso so se šli v Johnsonovem kabinetu gangbange.
Špartanci bi že zdavnaj zmetali volkovom take pičkice kot ste bili vi koronajri, ki ste se usrali pred prvo blago nevarnostjo. Pazi kaj si želiš.

solatko ::

p0f - Tebe je pa cepivo dobro udarilo v glavo, ob prvi okužbi pričakuj zelo težak potek bolezni, saj se tisto, kar želiš drugim, preverjeno vrne nazaj.
Delo krepa človeka

Pithlit ::

solatko je izjavil:

p0f - Tebe je pa cepivo dobro udarilo v glavo, ob prvi okužbi pričakuj zelo težak potek bolezni, saj se tisto, kar želiš drugim, preverjeno vrne nazaj.

Ti še kar klofaš po tipkovnici... tko da to o vračanju ne deluje glih najbolj.
Life is as complicated as we make it...

darkolord ::

nirburu je izjavil:

Vi cepci pozabljate, da medtem ko ste vi sejali strah in apokalipso so se šli v Johnsonovem kabinetu gangbange.
Špartanci bi že zdavnaj zmetali volkovom take pičkice kot ste bili vi koronajri, ki ste se usrali pred prvo blago nevarnostjo. Pazi kaj si želiš.
A Johnson je sedaj referenca za karkoli?
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Covid-19: Pfizer v ZDA zaprosil za izredno registracijo cepiva, EU naročila 300 milij (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
17028926 (5565) globoko grlo
»

FDA razgrnila podatke o cepivu podjetja Moderna, v petek bržčas odobritev

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4910879 (8469) gus5
»

Kako bomo izkoreninili otroško paralizo?

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
195478 (3578) Markoff

Več podobnih tem