» »

Vprašanje glede Amazon.de

Vprašanje glede Amazon.de

Uni0 ::

Živijo!
Imam eno vprašanje glede amazon.de
Nikoli še nisem kupoval na tej spletni strani in me zanima glede garancije in kako vedeti če je izdelek nov ali rabljen
Želel bi kupiti to grafično kartico https://www.amazon.de/-/en/Gigabyte-GeF...

Za gigabyte vem, da ima 4 leta garancije (kar mi igra veliko vlogo), je v tem primeru isto?

Novo grafično bi želel zaradi 4k gaminga in želel bi tudi malo obdelovati videe. V tem primeru sem želel kupiti tudi Ryzen 9 5900x. Matično imam še staro (tomahawk B450 max), napajalnik imam tudi dober 1000w.

Bi bile te komponente dobre za 4-5 let?

Hvala in lp

Machete ::

To prodaja AMAZON.
To vidiš v desnem okencu (Dispatched from and sold by Amazon.) Če ni označeno rabljeno, je novo. Ta je nova. To lahko preveriš, če klikneš druge ponube, desno: New & Used (18) from €1,251.19.

Amazon daje 2 leti na konkreten artikel. Spet to lahko prebereš desno: What's product support?
In the event your product doesn't work as expected, or you'd like someone to walk you through setup, Amazon offers free product support over the phone on eligible purchases for up to 2 years.
To access this option, go to Your Orders and choose "Get product support".

(Sicer mi je čudno, da nudijo še plačljivo 2 letno garancijo in pa 3 letno. Verjetno nek avtomatizem).

Proizvajalčeva garancija je nekaj drugega. Po navadi gre za neko registracijo produkta pri proizvajalcu pod njihovimi pogoji. Ni nujno tudi, da nekaj kar nudijo v USA velja tudi v EU itd.

Also Amazon tem je kot dreka in drugič uporabi že obstoječo, ker je potem nemogoče forum prečesavati za kako pametno informacijo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

TheBlueOne ::

Naceloma lahko kdorkoli prodaja prako amazona, ce je zadeva refurbished tako tudi pise. Prodaja pa tudi Amazon sam, kakor je v tvojem primeru, ker pise: "Dispatched from and sold by Amazon.".

Imas pa tudi segment: "Other Sellers on Amazon".

Machete je izjavil:


(Sicer mi je čudno, da nudijo še plačljivo 2 letno garancijo in pa 3 letno. Verjetno nek avtomatizem).


Ja, imas prakticno vedno na voljo. Si mislim, da je zavarovanje.

Zgodovina sprememb…

Morison ::

Uni0 ::

Aha no hvala za odgovor. Novo temo sm pa odprl, ker ponavadi na obstoječih ne dobim odgovora, tako sem ga pa dobil ?
Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon.it vprašanje

Oddelek: Kaj kupiti
367018 (1992) bastadu
»

Carina UK

Oddelek: Loža
283154 (1882) LeQuack
»

Amazon.de

Oddelek: Loža
91363 (709) bajsibajsi
»

Nakup preko Amazona.uk

Oddelek: Pomoč in nasveti
142951 (1856) [SkA]
»

Amazon.de in carina?

Oddelek: Loža
124917 (4691) Blazz

Več podobnih tem