» »

NBA sezona 2022-2023

NBA sezona 2022-2023

Temo vidijo: vsi
««
2 / 29
»»

Kurzweil ::

Če se prav spomnim, je liga NBA dala statement, da se zaradi konkurence - sicer ne vem kakšne - spušča cena, da bodo bolj konkurenčni. Verjetno so tudi prišli do spoznanja, da je nekaterim 125$ preveč oz. kolikor pač je bilo nazadnje.

Se je pa Schroder odločal med LAL, PHO in TOR... izbral pa LAL... Westbrook bo bojda prvič po rookie sezone sidelined na klop in je bojda že odprt za kakšno boljšo ponudbo, kjer bo starter... torej bo Schroder starter... ali imajo še nekoga tretjega v mislih... sicer pa kar so pri LAL zaenkrat podpisovali je smešno... potem pa imajo še starega Lebrona in konstantno poškodovanega Davisa... če ne bodo pripeljali še česa... jim bo play-in še dober outcome konec sezone...

jonystar ::

Nimajo Lakersi nobenih možnosti, da pripeljejo kakšno pametno okrepitev, razen če trade-ajo Davisa. Bojo mogl počakat, da gre Lebron v penzijo in začet en rebuild.

Kurzweil ::

Dennis Smith Jr. has agreed to a one-year deal with the Charlotte Hornets.

... in sicer za 1 leto... za 2,3M$... sicer nekaj poškodb, ampak hitro je šlo tole south...

Zimonem ::

Sicer enodimenzionalen igralec ampak garač. Potem pa še Madison Square garden in živčni zlom, nyk so itak grobnica za igralce s tenko kožo.

Badwolff ::

[Wojnarowski] ESPN Sources: Boston Celtics coach Ime Udoka is facing possible disciplinary action - including a significant suspension - for an unspecified violation of organizational guidelines. Discussions are ongoing within the Celtics on a final determination.


[Charania] Phoenix Suns and Mercury owner Robert Sarver announces that he has started the process to sell both franchises.

GupeM ::

Badwolff je izjavil:

[Wojnarowski] ESPN Sources: Boston Celtics coach Ime Udoka is facing possible disciplinary action - including a significant suspension - for an unspecified violation of organizational guidelines. Discussions are ongoing within the Celtics on a final determination.

Na RTV-ju pa "unspecified violation" navajajo:
Udoka je prekršil klubska pravila, ker se je znašel v sporazumnih intimnih odnosih z žensko zaposleno v klubu.

https://www.rtvslo.si/sport/kosarka/lig...

Neumnost, če mene vprašaš. Zakaj ne bi smel sporazumno spati z zaposleno v klubu? Še posebej, ker ne gre za službo z visokim tveganjem. Drugo je recimo nacionalna varnost, kjer lahko takšne zadeve uporabijo za izsiljevanje ali kaj podobnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Badwolff ::

Zanimivo, če je res to, woj je napisal very vague. Sporazumno je stvar interpretacije, vedno je problem, če se spent las s podrejenim, sploh v Ameriki in današnjih časih. Pa sploh ne pravim, da je bilo karkoli narobe.

GupeM ::

Badwolff je izjavil:

Zanimivo, če je res to, woj je napisal very vague. Sporazumno je stvar interpretacije, vedno je problem, če se spent las s podrejenim, sploh v Ameriki in današnjih časih. Pa sploh ne pravim, da je bilo karkoli narobe.

Ne vem, če je zaposlena bila njegova podrejena. Lahko je bila v povsem drugem sektorju. Kdo sploh so podrejeni glavnega trenerja? Njegovi pomočniki in igralci, mogoče še kakšni "statisti," ki sodelujejo na treningih, potem se pa počasi konča. Čistilke/čistilci, računovodstvo, IT sektor in tako naprej, verjetno niso njegovi podrejeni. Vsekakor, če se je spentljal z njo na "primeren" način, se mi zdi kazen neupravičena, da ne rečem neumna. Razen, če sta to počela med delovnim časom. Potem pa ni težava to, da se je spentljal z njo, ampak to, da sta to počela med delovnim časom.

Lahko pa da je šlo za kakšno hčerko/ženo lastnika ali kaj podobnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Jnou ::

Saj je precej preprosto, Američani so prizadeti v glavo in ima nek čuden fetiš na linčanje zaradi najmanjših malenkosti.

Alfonso ::

Predvsem je to da lahko v USA podjetja določijo pravila, ki se jih zaposleni morajo držati. Vsak se sam odloči ali bo delal za tako podjetje ali ne.

GupeM ::

Mi je jasno. Ampak to še ne spremeni dejstva, da je pravilo neumno. Vsaj meni se zdi neumno.

Alfonso ::

Ma ja, seveda je tudi meni neumno, najhuj od vsega pa je to da je Udoka prevaral Nio Long ;)

https://twitter.com/LakeShowYo/status/1...

Kurzweil ::

Alfonso je izjavil:

Ma ja, seveda je tudi meni neumno, najhuj od vsega pa je to da je Udoka prevaral Nio Long ;)

https://twitter.com/LakeShowYo/status/1...


Sej sem moral it pogledat, kdo sploh je Nia Long... med filmi sem celo za enega že slišal... sicer pa je igrala v The Fresh Prince of Bel-Air, to dejansko poznam...

Sicer pa ja, v tej zabavni industriji Američani jemljejo nekatere stvari precej resno... po eni strani so te znane osebnosti recimo, da zgleda mladini... po drugi strani, pa kot ste že rekli, te v ZDA hitro linčajo in stigmatizirajo, v kolikor nisi neoporečen... pa čeprav to počne velik del tovrstnih ljudi... pač, kao, tudi franšize zaščitijo svoje ime... in v kolikor se ne znebiš teh črnih ovc, pa si naj bo to v filmu, NBAju, glasbi,... te potem seveda banajo iz raznih nacionalnih televizij, streaming platform,......

Mene bolj zanima, kdo bo tista zamenjava za Gallinarija, ki jo še išče BOS...

Alfonso ::

To z Nio Long je zajebancija na polno na internetu. Pa sta bila že tako menda prej separated.

P.s.: če bo res moral 1 leto pauzirati je to kar udarec za Boston.

Bogdanović Bojan v Pistonse za Olynika in Leeja..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alfonso ()

Jnou ::

Kurzweil je izjavil:

Alfonso je izjavil:

Ma ja, seveda je tudi meni neumno, najhuj od vsega pa je to da je Udoka prevaral Nio Long ;)

https://twitter.com/LakeShowYo/status/1...


Sej sem moral it pogledat, kdo sploh je Nia Long... med filmi sem celo za enega že slišal... sicer pa je igrala v The Fresh Prince of Bel-Air, to dejansko poznam...

Sicer pa ja, v tej zabavni industriji Američani jemljejo nekatere stvari precej resno... po eni strani so te znane osebnosti recimo, da zgleda mladini... po drugi strani, pa kot ste že rekli, te v ZDA hitro linčajo in stigmatizirajo, v kolikor nisi neoporečen... pa čeprav to počne velik del tovrstnih ljudi... pač, kao, tudi franšize zaščitijo svoje ime... in v kolikor se ne znebiš teh črnih ovc, pa si naj bo to v filmu, NBAju, glasbi,... te potem seveda banajo iz raznih nacionalnih televizij, streaming platform,......

Mene bolj zanima, kdo bo tista zamenjava za Gallinarija, ki jo še išče BOS...


Za tale post bi te v ZDA linčali. :))

Horas ::

spet dvojna merila. na udaru je moški, kaj pa na drugi strani ženska, saj je sigurno vedla da je udoka v zvezi. sicer sem bral da je ona tudi suspendirana.

https://www.rtvslo.si/sport/kosarka/lig...

drugače pa bedarija na kubik! v prvi sezoni je popeljal moštvo v veliki finale oni pa takole. jezusna. kako so papeški in svetohlinski.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Groot ::

Haha te poteze Bostona pa milo rečeno res ne razumem, razen če so se hoteli po neki svojstveni logiki že tako ali tako znebiti Udoke. Po mojem mnenju res idiotizem prve klase

Badwolff ::

Govori se... nepreverjeno seveda, ampak teorij bo velik
Spal naj bi z več kot eno žensko, po enih informacijah dvema, drugi navajajo še več.
Ena od njih naj bi bila žena nekoga visoko v organizaciji.
Kdo ve, kaj bo prišlo še ven, kazen je kar drakonska.
Drugače zna bit problem, če ima nadrejeni razmerje s podrejeno. Tu je konsenz vedno pod vprašajem in sploh ko gresta narazen, pa če to ni recimo čisto, kot je ponavadi, hitro pride do možnosti tožbe in tle govorimo o velikih zneskih, če bi tožla Celticse.

Horas je izjavil:

spet dvojna merila. na udaru je moški, kaj pa na drugi strani ženska, saj je sigurno vedla da je udoka v zvezi. sicer sem bral da je ona tudi suspendirana.


torej?

Nia je scer fejst, ampak jih ma že 50+, tako da spet ni tako presenečenje, da je skrenil. Še Piquet se je naveličal :D

Badwolff ::

1 Award
Matt Barnes: "I spoke on Ime Udoka's defense and after finding out the facts I erased what I posted because this situation in Boston is deep, messy and 100 times uglier than any of us thought. Some things happened I can't condone. It's not my place to tell you what happened."

jonystar ::

Govori se boga i svašta ampak nobenih preverjenih informacij. Danes so imeli pri Bostonu tiskovno konferenco, kjer niso povedali nič novega. Je pa kaznovan samo Udoka, kar lahko sklepamo, da ni šlo za consensual relationship. Ampak zakaj ga potem niso odpustili?

kixs ::

Ce ne bi slo za "consensual relationship", se ne bi vec sprehajal okoli...

jonystar ::

Ma čudno je tole vse skupaj. Ampak če je šlo za consensual pol bi mogl tut žensko kaznovat, pa je lastnik sam rekel, da drugi niso bli kaznovani.

Tiger ::

V poslovni kulturi so ponavadi zasebni odnosi med zaposlenimi pogosto prepovedani; še posebej so občutljivi, če so si osebe nadrejene/podrejene (po hierarhiji).

Morda je v dotičnem primeru glavni trener Udoka imel sporazumno zvezo z eno od svojih "podrejenih". Kot vemo, so trenerski strokovni štabi v NBA košarki precej obsežni - vključujejo vrsto kondicijskih in individualnih trenerjev ter nenazdnje tudi ljudi, ki tekme snemajo, kategorizirajo ali analizirajo.

Samael ::

Murič dobil 2-way ponudbo s strani Dallasa in jo zavrnil. Tu človek res podvomi v zdravo pamet odločevalcev v Dallasu :)

Ni veliko manjkalo, pa bi Luka Dončić polega Marka Milića v Dallasu dobil še enega prijatelja iz reprezentance. Edo Murić je potrdil, da je imel poleti na mizi konkretno ponudbo moštva iz lige NBA, a se je ni odločil sprejeti.

"Preseneča me, da je ta novica prišla do vas, a lahko potrdim, da je bila možnost kar resna," je za Sportklub potrdil Murić, ki mu je bila ponujena t. i. "two-way" pogodba, kar pomeni, da bi igral tako za prvo ekipo Mavericksov kot njihovim razvojnim moštvom. "Kljub lepi priložnosti sem ostal.

Vir.
Samael != Samuel

Groot ::

Whaat? Saj ne vem kaj me bolj šokira, to da so dali ponudbo Muriču ali to da jo je slednji zavrnil :)) Verjamem da niso bili v igri ne vem kakšni denarji, ampak vseeno pa zagotovo precej več kot dobi v COL. Je pa res da je oziroma bo dobil otroka in si najbrž ni želel selitve za vsako ceno.

GupeM ::

Mogoče mu pa COL daje milijone, pa se mu ne splača :)

Sicer pa se mi zdi, da bi Muriču igra v NBA mogoče kar ustrezala. Bolj kot FIBA način.

Kurzweil ::

Murić bi v tem primeru dobil 500k$, kolikor je minimum za two-way pogodbo... bi pa skoraj zagotovo igral v G-league oz. bi bila prava priložnost v dresu DAL precej malo mogoča, mogoče samo v primeru kakšnih posebnih razmer, kot je veliko poškodovanih košarjarjev. Kot glavni razlog pa je navrgel, da se je z družino odločil, da ostane v LJ... bi pa pri njegovih skoraj 31 letih verjetno raje šel v DAL, če drugega na, vsaj malce na izlet in pobrat kakšen € več... čeprav ne vem točno koliko dobi v LJ, verjetno že kakšnih 100-200k€. Sicer pa sem tudi sam debelo pogledal, ko sem prebral, da je dejansko dobil offer.

GupeM ::

Sem precej prepričan, da če bi to ponudbo dobil 5 let nazaj, je ne bi zavrnil. Tudi, če bi takrat že imel familijo in vse tako kot ima danes.

Alfonso ::

Ma kakšnih 500k:

Players can earn a maximum of approximately $385,000* per season, if maximum requirements are met. A player on a two-way contract can spend a maximum of 45 days with their NBA team. During their time in the NBA, players will earn 1/170 of the rookie minimum contract per day, regardless of previous NBA experience. The minimum a player can earn is $75,000 if they are not called up for a single day to their NBA club.

For the 2020-21 season, which was shortened to 72 games and paired with a truncated 2020-21 NBA G League season, the NBA allowed a significant increase in salary for two-way contracts from an initial $81,955 minimum to an overall salary worth up to $449,155. The amount of time allowed with the NBA team also increased from 45 total days to 50 games. Even this restriction was eventually lifted, permitting two-way players to play the entire regular season and the 2021 NBA Playoffs. Players going over the initial 50-game cap receive a veteran's minimum salary.[12] However, as of April 2021, it is currently unknown if these alterations will be made permanent.

Sicer ne vem če je ostalo za tole sezono enako, sam verjetno se kaj dosti ni povečalo. Murić bi zelo verjetno dobil kar okoli 82k...Logično da pri teh letih to ni podpisal. Drugo je Dorsey, ki je stavil nase da bo igral v NBA:

Badwolff ::

Eni pravijo, da Udoka ne bo nikoli več trener. Bomo videli, kaj bo na konc pricurljalo ven. Čudna zgodba.

Kurzweil ::

D9999, nisem niti preverjal... očitno sem preveč zaupal tej novici...

Alfonso ::

Jah, slo "novinarji"

Smurf ::

Muric naj bi imel v Olimpiji nekoliko cez 150k€ letno, Blazic pred odhodom pa recimo 300k€. Mislim, da je celotni letni budget ekipe (za vse stroske) okoli 5mio.

Kurzweil ::

REPORT: The Dallas Mavericks have sent the Indiana Pacers a trade offer for Buddy Hield and Myles Turner.


... tole bi bilo super, ampak me pa res zanima, kaj bo naj DAL poslal v nasprotno smer. IND gre podobno kot UTA v totalen rebuild... bi blo treba pogledat, kako je DAL z raznimi draft picki v bodoče...

Je pa mimogrede Joel Embiid dobil ameriško državljanstvo... torej glede na to, da že ima Francoskega... torej predvidevam da nima (več) Kamerunskega državljanstva? Ali imajo Američani/Francozi možnost, da imaš tripple državljanstvo?! :|

edit/add:

Menda bi naj DAL poslal kontra:

2x first round pick
Hardawaya
Bertansa
Greena

... tole bi nekako še šlo skozi... ima tale deal tudi pozitivne učinke za DAL... kot recimo to, da se znebijo dveh visokih pogodb... je pa res, da tudi draft pickov za mislim da 2024 in 2025

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

judoka ::

je pa res, da tudi draft pickov za mislim da 2024 in 2025


Kaj pa vem, meni se draft picki (na uč) zdijo precenjeni. Verjetno obstaja neka statistika koliko 1st rounderjev ima cez 4 leta neko
konkretno vlogo z konkretnim ucinkom. Pomojem je ta % majhen in ce gradis contender ekipo je to da se odpoves pickom del igre.

Ce dobijo Hield-a + Turnerja za tole trojico....vsaka cast. Green-a bi mi bilo malo zal, ampak bi bilo vredno.
Hield je 2 ne? Playmaking ja/ne?

Alfonso ::

ne, šuter ki vidi samo koš.

judoka ::

Aha menjava za THJ. Ce dobijo Turnerja imajo ze overkill na visokih pozicijah.

Alfonso ::

Meni je THJ boljši. No, oba sta slaba v obrambi.

Samael ::

Kurzweil je izjavil:

je pa res, da tudi draft pickov za mislim da 2024 in 2025

V tem primeru bi šlo 2024 in 2026 (t.i. stepien rule preprečuje trejdati zaporedna picka).
Saj vem, da je samo nepomebnen detajl, zgolj omenjam :)
Samael != Samuel

Kurzweil ::

@Samael, jop, res je... zato sem napisal "mislim da", kar nisem preveril... hvala pa za popravek.

Zgleda pa Zion res malce bolje... njegovi highlighti iz tekme proti CHI, kjer je tudi Goran Dragić dal 2 točki...

Samael ::

Vem, da tole ni najbolj brskanju prijazno, ampak bomo, ko se sezona začne (trenutno so predtekme) najbrž hitro na tretji strani pa bo agonije konec.
Mogoče pa vseeno komu prav pride.


20.10. 04:00
Phoenix Suns
Dallas Mavericks
-----
23.10. 02:30
Dallas Mavericks
Memphis Grizzlies
-----
26.10. 01:30
New Orleans Pelicans
Dallas Mavericks
-----
28.10. 01:30
Brooklyn Nets
Dallas Mavericks
-----
30.10. 02:00
Dallas Mavericks
Oklahoma City Thunder
-----
31.10. 00:30
Dallas Mavericks
Orlando Magic
-----
03.11. 01:30
Dallas Mavericks
Utah Jazz
-----
05.11. 01:30
Dallas Mavericks
Toronto Raptors
-----
08.11. 03:45
Dallas Mavericks
Brooklyn Nets
-----
10.11. 01:00
Orlando Magic
Dallas Mavericks
-----
11.11. 01:00
Washington Wizards
Dallas Mavericks
-----
13.11. 02:30
Dallas Mavericks
Portland Trail Blazers
-----
16.11. 02:30
Dallas Mavericks
Los Angeles Clippers
-----
17.11. 02:30
Dallas Mavericks
Houston Rockets
-----
19.11. 02:30
Dallas Mavericks
Denver Nuggets
-----
21.11. 01:30
Dallas Mavericks
Denver Nuggets
-----
24.11. 01:30
Boston Celtics
Dallas Mavericks
-----
26.11. 23:00
Toronto Raptors
Dallas Mavericks
-----
28.11. 02:00
Milwaukee Bucks
Dallas Mavericks
-----
30.11. 01:30
Dallas Mavericks
Golden State Warriors
-----
02.12. 01:00
Detroit Pistons
Dallas Mavericks
-----
03.12. 18:30
New York Knicks
Dallas Mavericks
-----
06.12. 02:30
Dallas Mavericks
Phoenix Suns
-----
07.12. 04:00
Denver Nuggets
Dallas Mavericks
-----
10.12. 04:00
Dallas Mavericks
Milwaukee Bucks
-----
11.12. 02:00
Chicago Bulls
Dallas Mavericks
-----
13.12. 02:30
Dallas Mavericks
Oklahoma City Thunder
-----
15.12. 03:00
Dallas Mavericks
Cleveland Cavaliers
-----
17.12. 02:30
Dallas Mavericks
Portland Trail Blazers
-----
18.12. 02:00
Cleveland Cavaliers
Dallas Mavericks
-----
20.12. 02:00
Minnesota Timberwolves
Dallas Mavericks
-----
22.12. 02:00
Minnesota Timberwolves
Dallas Mavericks
-----
24.12. 02:00
Houston Rockets
Dallas Mavericks
-----
25.12. 20:30
Dallas Mavericks
Los Angeles Lakers
-----
28.12. 02:30
Dallas Mavericks
New York Knicks
-----
30.12. 02:30
Dallas Mavericks
Houston Rockets
-----
01.01. 01:00
San Antonio Spurs
Dallas Mavericks
-----
03.01. 02:00
Houston Rockets
Dallas Mavericks
-----
06.01. 01:30
Dallas Mavericks
Boston Celtics
-----
08.01. 02:00
Dallas Mavericks
New Orleans Pelicans
-----
09.01. 01:00
Oklahoma City Thunder
Dallas Mavericks
-----
11.01. 04:30
Los Angeles Clippers
Dallas Mavericks
-----
13.01. 04:00
Los Angeles Lakers
Dallas Mavericks
-----
15.01. 04:00
Portland Trail Blazers
Dallas Mavericks
-----
16.01. 03:00
Portland Trail Blazers
Dallas Mavericks
-----
19.01. 01:30
Dallas Mavericks
Atlanta Hawks
-----
21.01. 01:30
Dallas Mavericks
Miami Heat
-----
23.01. 01:30
Dallas Mavericks
Los Angeles Clippers
-----
25.01. 02:30
Dallas Mavericks
Washington Wizards
-----
27.01. 04:00
Phoenix Suns
Dallas Mavericks
-----
29.01. 03:00
Utah Jazz
Dallas Mavericks
-----
31.01. 02:30
Dallas Mavericks
Detroit Pistons
-----
03.02. 02:30
Dallas Mavericks
New Orleans Pelicans
-----
05.02. 02:30
Golden State Warriors
Dallas Mavericks
-----
07.02. 03:00
Utah Jazz
Dallas Mavericks
-----
09.02. 04:00
Los Angeles Clippers
Dallas Mavericks
-----
11.02. 04:00
Sacramento Kings
Dallas Mavericks
-----
12.02. 04:00
Sacramento Kings
Dallas Mavericks
-----
14.02. 02:30
Dallas Mavericks
Minnesota Timberwolves
-----
16.02. 03:00
Denver Nuggets
Dallas Mavericks
-----
24.02. 02:30
Dallas Mavericks
San Antonio Spurs
-----
26.02. 21:30
Dallas Mavericks
Los Angeles Lakers
-----
01.03. 02:30
Dallas Mavericks
Indiana Pacers
-----
03.03. 01:30
Dallas Mavericks
Philadelphia 76ers
-----
05.03. 19:00
Dallas Mavericks
Phoenix Suns
-----
08.03. 02:30
Dallas Mavericks
Utah Jazz
-----
09.03. 01:30
New Orleans Pelicans
Dallas Mavericks
-----
12.03. 02:00
Memphis Grizzlies
Dallas Mavericks
-----
14.03. 00:30
Dallas Mavericks
Memphis Grizzlies
-----
16.03. 01:30
San Antonio Spurs
Dallas Mavericks
-----
18.03. 03:30
Los Angeles Lakers
Dallas Mavericks
-----
21.03. 01:00
Memphis Grizzlies
Dallas Mavericks
-----
23.03. 00:30
Dallas Mavericks
Golden State Warriors
-----
25.03. 01:30
Dallas Mavericks
Charlotte Hornets
-----
26.03. 19:00
Charlotte Hornets
Dallas Mavericks
-----
28.03. 01:00
Indiana Pacers
Dallas Mavericks
-----
30.03. 01:30
Philadelphia 76ers
Dallas Mavericks
-----
02.04. 01:30
Miami Heat
Dallas Mavericks
-----
03.04. 00:00
Atlanta Hawks
Dallas Mavericks
-----
06.04. 02:30
Dallas Mavericks
Sacramento Kings
-----
08.04. 02:30
Dallas Mavericks
Chicago Bulls
-----
09.04. 21:30
Dallas Mavericks
San Antonio Spurs
Samael != Samuel

Kurzweil ::

Mene so že grizl parkrat, ko sem objavil precej krajše injury reporte :)) Sicer pa nima koga kaj za motit, zato pa imamo tipke PgUp, PgDn, Home, End... scroll bar nad desni in scroll wheel na miški :D

Sicer pa še 11 dni do začetka sezone... nekak imam občutek, da bo šel DAL v tej sezoni še korak naprej...

Samael ::

Kurzweil je izjavil:

Mene so že grizl parkrat, ko sem objavil precej krajše injury reporte ...

Jah, jaz sem bolj naporen pa to ... ;)

Sicer tudi google lepo izpiše tekme, če vpišeš "Mavs" ali kaj podobnega v iskanik, ampak opažam, da iz nekega razloga ne vedno na vsakem compu/brskalniku/ISP-ju/nekineki.
Ja, mogoče bi bilo boljše če bi lepo v pastebin skopiral pa prilimal link, pa se prej nisem spomnil. Kakorkoli pač že, sezona se zdaj počasi začenja, pa se bodo te strani hitreje polnile, tako da nam ne bo hudega :)
Samael != Samuel

Alfonso ::

Kurzweil ::

Alfonso je izjavil:

Green nokautiral Poola:

https://www.tmz.com/watch/2022-10-06-10...


Chemistry in the making :D

Kurzweil ::

Updejtana tekstura za Jordana Poola v NBA 2k23 :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Alfonso ::

Groot ::

Počasi bom začel močno verjeti v vse govorice, ki krožijo o tem da Luka želi sam sestavljati stvari itd.

Alfonso ::

Ne vem no, bi si Luka bolj želel Facunda kot pa Gorana?

Kurzweil ::

Şaj če se prav spomnim, je Goran dobil offer, ampak bolj kot ne za "bench warmerja"... kar pa morda še enkrat več priča o tem, da si ga je verjetno bolj želel Luka, kot vodstvo kluba. Jaz niti nisem presenečen, da je tako... konec koncev večina zvezdnikov počne podobno in po drugi strani je tudi razumljivo, da daš vodji ekipe tisto, s čimer bi naj najbolje deloval. Sploh sedaj, ko smo v času, ko igralci zlahka izsilijo svoj odhod oz. pač ne podaljšajo... da ne rečem, da pač ne dajo od sebe tistega, kar lahko. Mogoče bo kdo imel raje besede, da so danes ti zvezdniki precej razvajeni in rabijo precej pozornosti, včasih jih je treba zavijat v vato... včasih res ni bilo tako očitno, kar se tega tiče oz. je bilo tega manj.

Facundo Campazzo je sicer soliden PG, govorimo o tistem backupu oz. backupu backupa... če pa se bo Luka kaj bolje počutil in kaj bolje igral, pa še toliko bolje... sicer smo upali več, sploh ker DAL še ni imel tistih 15 igralcev v rosterju... je pa tudi res, da moramo najprej počakati, da bo stvar dejansko uradna. Mogoče bi ga lahko parkrat vzeli na tisto 10-dnevno pogodbo... da pač vidijo, kako se bo znašel.
««
2 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA sezona 2021-2022 (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Šport
2733246936 (40569) mersault

Več podobnih tem