» »

NBA sezona 2022-2023

NBA sezona 2022-2023

Temo vidijo: vsi
««
4 / 29
»»

Alfonso ::

No, ni bilo ravno tako:

Mavs were leading by 16 when Dinwiddie re-entered the game for Green at 4:53
Mavs were up 14 when Bullock entered the game for THJ at 3:42
Din missed a 3
Wood missed a 3
Din turnover
Luka draws a foul and splits free throws.
Luka misses a 2
Luka draws a foul and splits free throws
DFS misses a tip shot
Bullock misses a 3
Luka misses the game winner.

in še Luka poteze;

Mavs rebound, Luka pushes the fast break ahead to THJ, who drives and misses the contested layup.
-Luka passes to Wood in the post; Wood backs down opponent and scores.
-Luka drives, is tightly defended, passes out to an open DFS who misses the 3pt shot
-Luka is doubled in the high PnR, passes to Dinwiddie who swings to an open Wood who misses the 3pt shot
-Luka backs Dort down in the post, then passes out to an open Dinwiddie; Luka is fouled by Dort (this was the flagrant no-call)
-Luka is doubled in the high PnR, passes to Wood who then swings to an open Bullock who misses the 3pt shot

Tako da ja, ni odigral dobro, ni pa izključen krivec za poraz kot boste glowali haterji...

Kurzweil ::

BREAKING: The Brooklyn Nets have fired head coach Steve Nash.

Alfonso ::

Udoka, Snyder favorita za job.

Horas ::

https://www.rtvslo.si/sport/kosarka/lig...

dobra tale ja, udoka iz bostona potem ko so ga za spolne avanturice suspendirali za enoleto, gre v brooklyn in pride v finale vzhoda. to bi bla fora ja
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Kurzweil ::

BREAKING: The Nets will officially replace Steve Nash with Ime Udoka as HEAD COACH! :D

Horas ::

bravo, boston se je res ustrelil v koleno s suspendiranjem udoke zarad normalnih človeških stvari kot je spolni nagon. njeogva stvar če je varal, prav tako je varala ženska ki je bla z njim.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

scipascapa ::

ni problema kupit gun v walmartu in se iz dolgočasja malo shutat...to pa ni problem....je pa problem malo sexa.

ZDA glupa država glupi narod.

Badwolff ::

Horas je izjavil:

bravo, boston se je res ustrelil v koleno s suspendiranjem udoke zarad normalnih človeških stvari kot je spolni nagon. njeogva stvar če je varal, prav tako je varala ženska ki je bla z njim.


ne govor neumnosti, podrobnosti niso znane, ampak trenutno najbolj in verzija je, da ni znal nehat in je žensko nadlegoval in mobingiral, ko je bilo že over. Zdaj mogoče zvemo, kaj je bilo, recimo tik pred začetkom serije boston - Nets.

Drgač pa Nets went full monty....

Horas ::

scipascapa je izjavil:

ni problema kupit gun v walmartu in se iz dolgočasja malo shutat...to pa ni problem....je pa problem malo sexa.

ZDA glupa država glupi narod.


ja saj to...kr nekaj.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

IL_DIAVOLO ::

Uf kako sem zadovoljen da je Dragić nasel svojo sredino po ne najboljsem eurobasketu in v zelo zrelih letih. Tudi roster nimajo slab, celo boljšega od mavsov, kar sicer ni ravno kompliment :D

Go Bulls!
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Horas ::

ja res je upam da ne bo poškpdb pri njemu
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Kurzweil ::

Lepo je videt Dragića v formi... se seveda strinjam.

Sem pa tudi vesel, da je DAL po tem, ko je praktično zaostajal celotno tekmo, na koncu zmagal. Mislim, da sem že enkrat omenil, ampak zame je res pozitivno presenečenje pri letošnji ekipi DAL... igra Josha Greena, ali drugače, sem mnenja, da bi si lahko zaslužil večjo minutažo... povsod ga je polno, agresiven v obrambi, skoku, hvaležen, kar pa mu je ponujeno pa tudi fino zadeva in izkorišča... mislim, da je v ligi NBA tudi v samem vrhu, kar se +/- tiče. Mimogrede, pa omenjam izkoristek ponujenih priložnosti zato, ker pred dnevi nisem našel časa, sem pa pogledal obe tekmi, tako proti OKL, ko bi DAL gladko zmagal, če bi soigralci Luke izkoriščali nešetete podaje, ko so bili povsem sami... na tej tekmi je bilo tudi neverjetno število osebnih napak v napadu DAL, kar se je dogajalo že na številnih tekmah letos, precej pri postavljanju blokade... pri OKH se je na tej tekmi Dort izkazal za takšen tip igralca, kot sta Beverly, Simmons in podobni, govorim o košarkarjih, ki znajo spiti kar nekaj živcev Luki, kar ga še vedno za vreči iz tira...

Še vedno pogrešam kakšno podajo več... Luka zna kdaj malce preveč carinit, ampak to je nekaj, kar smo se oz. se še bomo navadili. Bi pa na tem mestu poudaril, da ima DAL celo najboljo klop v ligi, trenutno dosegajo 45 točk/tekmo... še 2 tekmi nazaj je bilo to 49 točk/tekmo... pri tem so tudi v samem vrhu, kar se % meta iz igre tiče... eno tekmo nazaj, so bili 2. v ligi, za LAC. Ali drugače, če DAL nima težav s poškodbami in so vsi na neki formi, imajo neko širino teh role playerjev.

Pred dnevi sem tudi pisal, da pogrešam malce več pick and rolla, še bolj specifično, alley upe... pa se je zadnje 2-3 tekme to spremenilo... pa mislim, da je potenciala še več... prvo kar je, vrnil se je Powell, pa tudi na McGeeja in Wooda gre več tovrstne igre/podaj.

Hardaway bo moral za to plačo, njegovo vlogo... malce izgboljšat met iz igre...

DAL lahko še precej doda v obrambi, pri čemer bi omenil, da je tudi tu Luka precej napredoval, saj se zadnje tekme giblje med top 10 košarkarji v ligi, kar se ukradenih žoge tiče. Torej DAL še mora in prepričan sem, da tudi bo popravil obrambo, tu bi lahko naštel kar nekaj košarkarjev, primarno Wooda... me pa ne skrbi, pri dejstvu, da imajo obrambnega trenerja Sweeneya. Kot smo že navajeni, to bo vedno bolj vidno proti playoffu/inu.

Nekak kar ne morem prehvalit vloge DFSja, mnogokrat ga prehvalijo od Luke, trenerja, do komentatorjev... povsem zasluženo... možakar počne res vse, zelo hvaležen igralec, bi kar rekel hrbtenica te ekipe.

... in pa seveda, končno pozitiven score DAL...

Zna pa DAL dobiti še malce širine, ko se vrnejo Ntilikina (obramba), Bertans (met)... predvsem pa komaj čakam, da zaigra Hardy.

Sem kar optimističen glede te sezone zaenkrat... mestoma se DAL trenutno res muči na tekmah, še posebej proti nižje rangiranim ekipam...

Alfonso ::

Sam pa letos ne delim tvojega navdušenja nad DFS. Tako v obrambi kot v napadu je letos bleda senca lanskega DFS. Tako je tudi pri Bullocku in Kleberju. Ti trije so imo največji dolžniki (sam od McGeeja nisem nič pričakoval - tolk so tudi dobili, Hardawayu pa še dam odpustek, ga le ni bilo več kot pol leta...). Za Hardyja vprašanje če bo letos prostor ko se vrneta Bertans in Frank, že zdaj, brez njiju je prekomandiran v G ligo.

Horas ::

8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Kurzweil ::

Alfonso je izjavil:

Sam pa letos ne delim tvojega navdušenja nad DFS. Tako v obrambi kot v napadu je letos bleda senca lanskega DFS. Tako je tudi pri Bullocku in Kleberju. Ti trije so imo največji dolžniki (sam od McGeeja nisem nič pričakoval - tolk so tudi dobili, Hardawayu pa še dam odpustek, ga le ni bilo več kot pol leta...). Za Hardyja vprašanje če bo letos prostor ko se vrneta Bertans in Frank, že zdaj, brez njiju je prekomandiran v G ligo.


Glede Kleberja in Bullocka s strinjam, je pa tudi lani Bullock nekako rabil pol sezone, da je dvignil formo. Zaenkrat sem pogledal večino tekem DAL, pa ko malce bolj podrobno gledaš, kaj vse počne DFS, nekako ne morem brez tega, da ne bi še enkrat rekel, da ni zelo hvaležen in koristen košarkar... je pa res, da številke nekako ne pokažejo tega... vsekakor pa še ima rezerve... se pa sprašujem, zakaj so pripeljali Dorseya, da je sedaj v G-league ekipi Texas Legends...

Me pa res zelo zanima naslednja tekma DAL... ki bo iz petka na soboto, torej precej friendly termin... zadnjič sem namreč gledal tekmo TOR-ATL, ko je TOR zdemoliral ATL z rezultatom 139:109... danes ponoči, pa so zdemolirali še SAS in sicer z 143:100... TOR je obe tekmi odigral brez Freda VanVleeta! Do teh dveh tekem, je TOR komaj prebijal mejo 100 doseženih točk/tekmo... na zadnjih dveh tekmah pa torej 30-40 točk več na tekmo... zgleda so močno zrastli v formi... mimogrede, na tisti tekmi proti ATL, je za ATL Trae Young dosegel tripple double... 14 točk ob obupnem procentu meta, 10 podaj in 10 izgubljenih žog.

Badwolff ::

scoring je letos na norem nivoju, še vedno mislim da 9 igralcev s poprečjem čez 30. Neki analitiki pravijo, da je večina zarad sprememb pravil o prekrških v protinapadih. Ma na sploh se letos zaenkrat ful obrambe ne igra.

Kurzweil ::

Lani so ekipe v NBA v povprečju dosegale 110.6 točke na tekmo... letos zaenkrat 113.1... DAL letos v povprečju dosega 115.7 točke na tekmo, kar jih uvršča na 9. mesto v ligi, prvi ja GSW, z 118.8 točke/tekmo.

Zanimivo, najslabše tri ekipe v ligi:

28. LAL - 107.4 točke/tekmo
29. HOU - 107.0 točke/tekmo
30. LAC - 101.0 točke/tekmo

////

Sicer pa danes bo par zanimivih tekem... ob 0:30 bo na Arena Sport Slovenija prenos tekme Boston - Chicago... ob 1:30 bo tekma Dallas - Toronto... če se navežem na dosežene točke na tekmo, ki sem jih omenil zgoraj.. TOR v zadnjih dveh tekmah dosega v povprečju 141 točk/tekmo, torej 28 točk na tekmo več, kot je povprečje v ligi to sezono.

Mimogrede, Chicago, kjer je seveda v dobri formi tudi naš Dragić, bo igral v nedeljo in ponedeljek B2B tekmi s Torontom, torej današnjim/jutrišnjim nasprotnikom Dallasa.

Mogoče bi izpostavil še tekmo med Phoenixom in Portlandom, torej boj med 1. in 2. uvrščeno ekipo zahoda... ta tekma bo ob 3:00 po našem času.

kixs ::

Vceraj je bila zanimiva tekma med Warriors in Magic. Veliko prednost so Warriors izgubili proti koncu tretje cetrtine. Orlando je uspel celo povesti in do konca, ceprav je izgledalo, da bo GSW to hitro nadoknadil, minimalne prednosti ni izpustil.

Kurzweil ::

Ja, GSW je trenutno precej razštelan... me pa kar malce preseneča, kako letos igra Bol Bol... 10 točk/tekmo in 7 skokov/tekmo... je pa z 2.6 blokade tudi 2. bloker lige, skupaj z Zubcem in Robinsonom. Drugače pa Paolo Banchero lepo kaže svoj potencial, je zgleda star in the making, če uporabim tole frazo...

Samael ::

Samael != Samuel

Kurzweil ::

Mimogrede, ko smo prej navrgli par besed o tekmi ORL-GSW... sem ravno zasledil zanimiv podatek, da GSW ni zmagal v ORL že skoraj 5 let oz. 1799 dni...

Likalnik ::

Ima kdo kaksen link za basket? Na areni sport ni nic
P.s. Se popravljam...na aerin sport bo prenos ampak sele jutri ponoci...ne danes

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

Kurzweil ::

Samael ::

Tule jih je kolikor si jih tvoje srce poželi: https://reddit1.nbabite.com :)
Samael != Samuel

Likalnik ::

Sm nasel pol (vedno najprej vprasam predno se sam angaziram in poiscem) uglavnem DAL zmagal za piko...Doncic 35 pik...trenutno je to 8 tekem za povrstjo...in je na drugem mestu...do prvega mesta more zbrati vsaj 23 tekem

Kurzweil ::

35
32
37
41
31
44
33
35

Alfonso ::

Kot večina statistike v Nba je tudi tale imo mal brezveze. Največ zaporednih 30+ tekem na začetku sezone...če že, bi bilo zanimivo bolj recimo največ zaporednih 30+ tekem nasploh. Harden jih je imel takih že 32 zaporednih menda.

Kurzweil ::

Alfonso je izjavil:

Kot veĨina statistike v Nba je tudi tale imo mal brezveze. NajveĨ zaporednih 30+ tekem na zaĨetku sezone...Ĩe Şe, bi bilo zanimivo bolj recimo najveĨ zaporednih 30+ tekem nasploh. Harden jih je imel takih Şe 32 zaporednih menda.


To sem objavil malce za hec, Raid za trolle izpred sezone... sicer pa ja, v NBAju najdejo statistiko za vsak moment... zdej, če so zmage, ima stvar še neko težo... vedno pa se ob tem spomnim na Westbrooka... kaj ti koristi 3 milijone tripple-doublov, če ni recimo naslova... sicer pa je tudi lepo pogledat... sploh če smo pred dolgimi leti gledali naše prve NBA košarjarje, kjer je bilo že 10+ točk cela reč.

Sicer pa danes/jutri samo 4 tekme... ob nam ugodnem času je tekma med LAL in CLE, ki bo ob 21:30 po našem času... kjer pričakujem, da bo CLE seveda premagal LAL... sicer pa ob 0:00 prva od dveh b2b tekem med TOR in CHI, kar sem že pisal zgoraj...

Kurzweil ::

Zanimivo, zadnji, na dan, ko je DAL premagal BKN se je sploh prvič v zgodovini lige NBA zgodilo, da so igrale tekmo prav vse ekipe v ligi. Sicer pa že 4. zmaga DAL v seriji... prav moram še enkrat pohvalit Josha Greena, spet je odigral zelo hvaležno vlogo in bil za nameček še zelo racionalen... tudi 100% pri metu iz igre. Tu pa tam razmišljam, da bi Green lahko dobil večjo minutažo, da ne rečem igranje v prvi postavi.

Sicer pa danes ob 23:30 po našem času, tekma DAL - ORL. Upajmo, da se ne bo spet zgodil tisti večer, ko se bo DAL mučil proti ORL, ali celo izgubil.

Sicer pa danes ponoči kar nekaj zanimivih tekem, kot naprimer tekma ATL-UTA, MIN-PHO, CHI-NOP... sicer pa tudi dva lokalna derbija in sicer med LAL in LAC ter NYK in BKN.

Alfonso ::

Green si ta trenutek dosti bolj zasluži prvo postavo in dodatne minute kot pa Bullock. Je bil pa lani Bullock prvo polovico sezone tudi zelo slab v PO pa dober.

Kurzweil ::

Alfonso je izjavil:

Green si ta trenutek dosti bolj zasluži prvo postavo in dodatne minute kot pa Bullock. Je bil pa lani Bullock prvo polovico sezone tudi zelo slab v PO pa dober.


Se povsem strinjam... dejansko sem hotel isto dodati v zgornji komentar...

judoka ::

Sicer pa danes ob 23:30 po našem času, tekma DAL - ORL. Upajmo, da se ne bo spet zgodil tisti večer, ko se bo DAL mučil proti ORL, ali celo izgubil.


Tocno to pricakujem, ena od tistih tekem ko ze pristejes zmago in jo nato spusijo.

Groot ::

Glede na to da bosta očitno manjkala Wood in THJ, ne bi bil presenečen če danes res izgubijo.

Horas ::

https://siol.net/sportal/kosarka/nekdan...

dwigth howard na tajvan :D se mu še da, pa treba novce tudi.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

Dalas - Orlando danes ob 23:30 ? A kje prenašajo na TV ?

Alfonso ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alfonso ()

judoka ::

predvidljivo...

Groot ::

No po eni strani sem vesel da se je končal lov na ta 30+ niz. Nepotrebna dodatna motnja in upam da se bo LD sedaj malo več osredotočil na ekipo.

Kurzweil ::

Na koncu še dobro, da me je postelja vzela in nisem gledal te tekme... sicer pa rezultat, kot smo ga nekateri tako ali drugače pričakovali. Danes/jutri pa še 2. b2b tekma, proti WAS Kristapsa Porzingisa...

Alfonso ::

Katastrofalna igra Luke. 9/29 met, nezainteresiran, odsoten. Ostali pa: Dallas pa očitno brez izjemnega Luke ekipa tudi izven play-ina. SD edini z neko energijo, tudi energija Green se je nekje izgubil - falil dva meta in je začel bežati od žoge. Orlando je bi res zanič (milijavžnt izgubljenih žog) pa je bilo tudi to zadosti za takšen Dallas.

Alfonso ::

Kurzweil ::

Alfonso je izjavil:

https://twitter.com/NickVanExit/status/...


Tako... tale komentar je kar poveden:

All 4 losses came when they underestimated the opponent in some way.

Phoenix was because of their lead.

NOP, ORL, OKC were all because of inferior opponents due to roster availability


... ali drugače, če ne bi izgubili teh tekem proti slabšim nasprotnikom, bi imeli perfect score... na drugi strani pa je seveda pozitivno, da premagujejo ekipe svojega ranga in morda tudi boljše, kar je zadnjič komentator lepo povedal na ESPN, to je za playoff perfect... na nek način load management, po drugi strani pa imajo to kvaliteto, da premagajo vsakogar... se je pa že večkrat pokazalo, da v kolikor DAL ni pri stvari, podcenjevanje, malce load managementa, odsotnost kakšnega nosilca, slabša igra Luke... lahko mirno izgubijo tudi proti ekipam izven play-ina... je pa Luka konec tekme lepo povedal, če ne bi bilo SDja, bi izgubili za 30 točk... ampak če mene kdo vpraša, je bilo tole morda celo dogovorjeno, da ne gredo na polno v tekmo... je to vendarle ena od b2b tekem... ne bom presenečen, če bodo proti WAS povsem drugačna ekipa...

Sem pa morda malce presenečen, kako slaba je ATL trenutno... po drugi strani pa vesel, da je na 1. mestu zahoda "moj" Utah in to v rebuildu... moram priznat, da tole precej raje gledam, kot epizodo z Mitchellom in Gobertom...

LAL pa izgubil še tekmo proti mestnem rivalu LAC... LAL ima poleg HOU najslabši score v ligi - LAL 2-9, HOU 2-10. Zanimivo, da sem zadnjič na enem izmed prenosov zasledil izjavo, ko je Davis govoril, kako bi se bilo lepo vrnit, v njemu domači CHI. Sem že pred sezono napovedal (tako kot mnogi), da bo LAL slab, ampak da bo tako slab, pa si tudi nisem mislil... tudi tako slabega štarta MIA si nisem nekako predstavljal.

hamez66 ::

Tole izgubljanje proti "slabšim" ekipam gre na Lukov račun. On je alfa in omega Dallasa, to se dogaja že kar nekaj let in se je zgodilo tudi proti Poljski. Lako čemo al kako se reče po naše?

Alfonso ::

Tudi jaz tako mislim da je precej v teh tekmah na Luki in njegovi energiji. Saj ni problema da imaš slabo tekmo in nič ne zadaneš ampak pokaži da ti ni vseeno in ne vleci se po igrišču kot megla. Če bi imel Kidd jajca bi ga v 4. pustil na klopi. Bi ravno tako izgubili verjetno ampak bi mogoče komu dalo kaj misliti. Ampak Kidd ni iz tega testa, tudi še kar vstraja z McGeeje,, ki je na igrišču praktično zamenjava za Bobana in z Bullockom ki ne more zadeti bazena pa tudi v obrambi je slab. Niti proba ne z Ntilikino ali pa s Hardyjem pa z Greenom v prvi postavi.

Kurzweil ::

Ja, ima Luka nekaj zaslug za to, po drugi strani pa se tekom sezone res nesme preterat, še posebej pa ne poškodovat in te b2b tekme so kar idealna priložnost za kaj takega. Treba tut vedet, da je za razliko od marsikaterega zvezdnika v NBA Luka igral tudi EP... sicer pa, samo da ni poškodb in da se mogoče izognejo play-ina... se mi pa zdi, da je zahod tako izenačen, da je praktično skoraj vseeno, koga dobiš v playoffu... sicer paše tisto 4. mesto, da imaš prednost domačega tererna, ampak za ceno poškodb in utrujenosti verjetno tudi ne... me kar malce firbec, kje bo končal GSW, da ne bodo ravno slednji takrat kompletni in v proper formi, ker potem ti mimogrede kakšno visoko mesto lahko prinaša GSW... ja vem, nekateri bodo rekli, če hočeš do finala oz. naslova, moraš vse premagat... ampak jaz pa mislim, da ni čisto tako, je vendarle fino, da ne umiraš od 1. kroga playoffa pa do finala, v kolikor bi DAL seveda do tja letos zmogel...

Ima pa Kidd mogoče mestoma res podoben pristop, kot je mel prej Carlisle... ima nek playbook oz. rotacije, ki se jih drži... jaz tovrsten pristop dolgoročno povsem razumem, torej da se ne preforsira nekatere, druge pa da imaš v pogonu in v neki formi, torej da dobijo priložnost, da/ko če pride v playoffu oz. v sklepni fazi do poškodb, ko moraš zadeve prilagajat.

Sicer pa sem tudi jaz McGeeja pričakoval precej več... precej bode v oči njegova dolgoročna pogodba, če se ne motim, je 3-letna.

Alfonso ::

Ok glede preforsiranja in da imaš tudi druge v pogonu, ampak rotacije imajo tako kot da se to ne gleda ampak hočejo zmagat vsako. Je IMO premalo rotacij, Kidd igra z desetimi (zdaj z devetimi brez Wooda). Ostali ne dobijo niti minute.

judoka ::

Ko se vrneta Frank in Bertans bo malce vecja rotacija.

GupeM ::

Ja, kar se tiče preforsiranja, bi bilo bolje, da dajo vsi igralci max od sebe v 20 minutah, kot pa da dajo 70 % v 35+ minutah. Če jih že to skrbi, bi bilo bolje malo več počivati z Dončićem in igralci, ki že itak več igrajo.

Alfonso ::

judoka je izjavil:

Ko se vrneta Frank in Bertans bo malce vecja rotacija.


Frank je menda zdrav.

judoka ::

Isti k. kot lansko leto...

Slabsi je nasprotnik, slabse igrajo.
««
4 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA sezona 2021-2022 (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Šport
2733246005 (39638) mersault

Več podobnih tem