» »

Podarit ali prodati?

Podarit ali prodati?

s1m0n ::

Imam malo starejše treking kolo znamke Scott. Kolo že kakšne 3 leta stoji in ni v uporabi (saj imam drugo). Je izpravno, a že v letih (2004 letnik), a za starost redno vzdržavano in redno pri serviserju (je potrebno tudi kaj zamenjat npr. zavorne gumice). Ker ga ne uporabljam mislim, da bi komu drugemo prišlo prav... Pa ne vem, če bi ga prodal za kakšno simbolično ceno ali komu, ki ga nima podaril?

Mislim, da kolo nima neke vrednosti... Res da je oprema XTR in XT, a je to že desetletja stara generacija opreme.

tilen03 ::

Osebno mi je simbolicna cena brezveze. Raje podarim.

Utk ::

Če veš komu bi dal, daj zastonj, če misliš dat oglas, daj vsaj 20 evrov, drugače navalijo samo cigani, ki bojo to prodali naprej. Magari za 20 evrov.

maticb492 ::

To ti misliš da ni nič vredno, poglej malo na bolho kakšne starine se prodajajo za 50-100€, nenormalne cene dajo ljduje kolesom :D
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

chort ::

simon, imaš kako fotko? Mogoče te ga odrešim, ravno (ne preveč zagnano) iščem kolo za v LJ.

tilen03 ::

maticb492 je izjavil:

To ti misliš da ni nič vredno, poglej malo na bolho kakšne starine se prodajajo za 50-100EUR, nenormalne cene dajo ljduje kolesom :D

Tudi za stare kompe prosijo po 50EUR. Na bolhi so res sami skopi ljudje, ki bi prodali se rabljene oblize

Utk je izjavil:

Če veš komu bi dal, daj zastonj, če misliš dat oglas, daj vsaj 20 evrov, drugače navalijo samo cigani, ki bojo to prodali naprej. Magari za 20 evrov.

Naj prodajo. Ne bodi kot drugi. To so samo izgovori skopih ljudi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

Utk ::

Ni problem v tem, ampak v tem da nekateri čakajo na to in vzamejo karkoli, samo zato ker je zastonj. Zakaj ne bi dal nekomu, ki to res rabi? Tudi če mu potem pri predaji vrneš tistih 20 evrov.
Pol tiste krame, ki si je navlečejo itak konča v gozdu. Ker je itak zastonj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

s1m0n ::

chort je izjavil:

simon, imaš kako fotko? Mogoče te ga odrešim, ravno (ne preveč zagnano) iščem kolo za v LJ.


Evo...
 Scott

Scott



Drugače, če bi tukaj koga poznal ali za koga vedel lokalno, ki bi ga potreboval bi ga že podaril njemu.

Invictus ::

200-300 EUR, sploh če je servisiran.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

delavec44 ::

Sem ravno mislil, če za to ne dobiš vsaj 100€ ni vrag.

yansek ::

s1m0n je izjavil:

chort je izjavil:

simon, imaš kako fotko? Mogoče te ga odrešim, ravno (ne preveč zagnano) iščem kolo za v LJ.


Evo...
 Scott

Scott



Drugače, če bi tukaj koga poznal ali za koga vedel lokalno, ki bi ga potreboval bi ga že podaril njemu.


Izgleda solidno, če bi ga sam kupoval in mi ne bi bilo premajhno bi sigurno dal najmanj 50 evrov.

s1m0n ::

Bom dal za kakšnega stotaka. Pa naj kdo v bližjem okolju pride iskat!

yansek ::

Kakšna pa je velikost okvirja?

s1m0n ::

Okvir je L

ginekk ::

Kar je zastonj ni nič vredno in tako se ljudje potem obnašajo (dasiravno je stereotip).

Rok Woot ::

Men se ne zdi. Jaz sem šenkal omaro, so prišli cigani, za lastno uporabo. Dobil med, marmelado, kumarce, ubistvu dobra kupčija ...

jocoj ::

Rok Woot je izjavil:

Dobil med, marmelado, kumarce, ubistvu dobra kupčija ...
Ziher so to sami pridelali.:))

sass628 ::

@OP če je kolo še aktualno in ga ne potrebuješ več ga vzamem. Sicer od domačih dobrot imam trenutno kvalitetno "šljivo":D Za marmelado je trenutno še prezgodaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sass628 ()

c3p0 ::

Daj neko simbolično ceno, magari 20€. Če pride nekdo, ki zgleda bolj ubog, mu pa še vedno lahko šenkaš. Marsikdo bo brezplačno robo vzel in čez par dni jo boš videl na bolhi, seveda ne več brezplačno.

Sam sem prodajal sintič, sicer kar drag. Pride mulo z očetom, se vidi da je sam lep čas zbiral šolde. Sem mu pošteno znižal ceno, čeprav je imel za nazivno ceno dovolj in niti ni barantal.

wcpapir ::

Nazadnje sem podarjal pomivalni stroj star dve leti, nam je delal normalno do zadnjega menjali smo ka ker smo kupili velike kroznike in niso sli noter. Tip pride iskat, cez par dni me klice ce sw norca delam, naj mu placam odvoz na deponijo 15eur.

Nič več ne podarim.

tikitoki ::

Nekateri podarjajo neuporabne stvari, da jim ni potrebno odvoza urejati. Mogoce se potem se na forumu pritozujejo, ce kdo zahteva posteno placili za odvoz:).

Gagatronix ::

Na Eipprovi je kolesarsko drustvo ob sobotah vcasih imelo event, kjer se je dalo stara kolesa porihtati, kupiti, prodati, po nekih cloveskih cenah seveda.

Reaper ::

s1m0n je izjavil:

Bom dal za kakšnega stotaka. Pa naj kdo v bližjem okolju pride iskat!


Kje pa je bližnje okolje? Nisem zasledil, mogoče zgrešil. :)

rejven ::

Tak kolo, če ni nič narobe (zobniki, kaseta, bottombracket, itd), je po moje vreden med 100-150 eur. Čost fajn za nekam kamor ga ni škoda, mam neki tazga na morju,enga pa doma za po mestu, da ga ni preveč škoda. Enga sem na 1x10 predelal, ker je bla kaseta pa zobniki fuč.

dreknapalci ::

kupim, kam pridem iskat?

s1m0n ::

dreknapalci je izjavil:

kupim, kam pridem iskat?


Ni potrebe več pisat za kolo... Odločitev je že padla, da se ga bom lokalno "znebil". Ker se kot kaže preveč soforumašev zanima :)

dexterboy ::

Pa ravno hotel napisati, da bi ga kupil za sina ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ukradeno kolo - Klinični center LJ

Oddelek: Loža
493352 (1639) mailer
»

Oprema za telovadbo doma med karanteno

Oddelek: Šport
242119 (1203) ;-)

Katero kolo

Oddelek: Šport
141121 (779) bluefish
»

Najboljš zaščita prot kraji pecikla (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13946273 (34016) Daliborg
»

Iskanje ukradenega kolesa po malih oglasih

Oddelek: Na cesti
3610625 (6729) Kaj

Več podobnih tem