» »

US - istospolni pari lahko posvojijo otroke

US - istospolni pari lahko posvojijo otroke

Temo vidijo: vsi

IL_DIAVOLO ::

Utk je izjavil:

Jaz sem normalen in objektiven, skoraj vsi drugi ste pa verski blazneži. Nekateri levi, drugi desni, zame ni razlike.


Se samo trudis biti po standardih družbe, ker si insecurity.

Alpha moških ne gane kaj si misli okolica.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

murrieta ::

Utk je izjavil:

murrieta je izjavil:

Utk je izjavil:

Jaz sem normalen in objektiven, skoraj vsi drugi ste pa verski blazneži. Nekateri levi, drugi desni, zame ni razlike.


Ti si desni verski blaznez, celotne tvoja preteklost postanja govori tocno o tem, ce se zdaj sprenevedas... si se vedno moteni, desno orientirani, verski blaznes. Se eden od kretenov, ki celotno drzavo rinejo v srednji vek.

Samo verski blazneži imate strašno potrebo žalit vse po spisku.


Nobene zalitve ni v tem. Je samo dejstvo, da taki pedofilni iztirjenci, kot si ti, nimajo nobene pravice odlocati o usodi otrok. Treba bi te bilo zapreti, pa zal slovenski pravni sistem ne deluje in taksne idiote, zagovornike pedofilije, ne sankcionira po crki zakona. Kot bi moral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

Utk ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Utk je izjavil:

Jaz sem normalen in objektiven, skoraj vsi drugi ste pa verski blazneži. Nekateri levi, drugi desni, zame ni razlike.


Se samo trudis biti po standardih družbe, ker si insecurity.

Alpha moških ne gane kaj si misli okolica.

Če nisi opazil, znam jaz razpizdit leve in desne, tiste ki so za električne avte in proti, vse. Ker 95% ljudi ni racionalnih, ampak so v glavnem fanatiki.

Miki N ::

Mikidamus prerokba: ko bodo otroci teh družin prišli na slotech bodo ravno tako nestrpni, kot današnji člani, če ne še bolj. Pozivali bodo k "dresiranju" drugače mislečih in sanjali o svetu, kjer se določene vrste ljudi kar na hitro pospravi.

Majke mi, da bodo!

Utk ::

murrieta je izjavil:

Utk je izjavil:

murrieta je izjavil:

Utk je izjavil:

Jaz sem normalen in objektiven, skoraj vsi drugi ste pa verski blazneži. Nekateri levi, drugi desni, zame ni razlike.


Ti si desni verski blaznez, celotne tvoja preteklost postanja govori tocno o tem, ce se zdaj sprenevedas... si se vedno moteni, desno orientirani, verski blaznes. Se eden od kretenov, ki celotno drzavo rinejo v srednji vek.

Samo verski blazneži imate strašno potrebo žalit vse po spisku.


Nobene zalitve ni v tem. Je samo dejstvo, da taki pedofilni iztirjenci, kot si ti, nimajo nobene pravice odlocati o usodi otrok. Treba bi te bilo zapreti, pa zal slovenski pravni sistem ne deluje in taksne idiote, zagovornike pedofilije, ne sankcionira po crki zakona. Kot bi moral.

Zakaj ta bedak še ni banan?

Btw, jaz nimam nič proti istospolnim, samo proti tebi in tebi podobnim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

murrieta ::

Utk je izjavil:

murrieta je izjavil:

Utk je izjavil:

murrieta je izjavil:

Utk je izjavil:

Jaz sem normalen in objektiven, skoraj vsi drugi ste pa verski blazneži. Nekateri levi, drugi desni, zame ni razlike.


Ti si desni verski blaznez, celotne tvoja preteklost postanja govori tocno o tem, ce se zdaj sprenevedas... si se vedno moteni, desno orientirani, verski blaznes. Se eden od kretenov, ki celotno drzavo rinejo v srednji vek.

Samo verski blazneži imate strašno potrebo žalit vse po spisku.


Nobene zalitve ni v tem. Je samo dejstvo, da taki pedofilni iztirjenci, kot si ti, nimajo nobene pravice odlocati o usodi otrok. Treba bi te bilo zapreti, pa zal slovenski pravni sistem ne deluje in taksne idiote, zagovornike pedofilije, ne sankcionira po crki zakona. Kot bi moral.

Zakaj ta bedak še ni banan?


Ker sem druzbeno koristen.

Pedofil utihni. Zapreti bi te morali, zagovornik RKC zlocinov nad otroci. Sramota za clovestvo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

Utk ::

Če bi res to bil, bi me morali zapret ja.
Ker nisem, bi morali zapret tebe, ker take ven mečeš.

Tidule ::

Polda je izjavil:

Nekaj ustavnih sodnikov ima več besede kot miljon ljudi, ki je bilo na referendumu. Sramota

Sramota? To je osnova vsake moderne drzave.

Mike_Rotch ::

A res? Lahko daš prošnjo in dobiš froca? Ali daš prošnjo in te potem prva na csd skensla ker je premalo točk?:D


Froc ni dabl čizburger, da bi ga naročil pri okencu in dobil čez 3 minute pri naslednjem.

CSD da otroka v posvojitev najboljšim kandidatom. Nikjer ne piše, da samska oseba ne more biti najboljši kandidat. Je pa res, da pogosto ni.

lynxslo5 ::

murrieta je izjavil:

Saj je vseeno, samo, da otroka ne vzgaja gnoj od duhovniskih pedofilov v t.i. "sirotisnicah", da ne recem "RKC kurbenhausih". Kjerkoli bojo vzgojeni, vsaj ne bojo zlorabljani s strani duhovscine (aka pedofilov). To, da se istospolne partnerje rine naprej kot spolno sprevrzenost je samo zato, ker predstavljajo konkurenco RKC pedofilom in omogocajo, da RKC ostane brez stalne zaloge otrok, nad katerimi se bojo lahko izzivljali po sirotisnicah.


Po tej sramotni razsodbi Ustavnega sodišča ni nobene ovire, da se tudi dva pederska župnika ne bi poročila in posvojila otroka. Me zanima, če boste LGBTQXYZ fanatiki tudi pederskim župnikom omogočali posvojitve otrok?

Tidule ::

Miki N je izjavil:

Mikidamus prerokba: ko bodo otroci teh družin prišli na slotech bodo ravno tako nestrpni, kot današnji člani, če ne še bolj. Pozivali bodo k "dresiranju" drugače mislečih in sanjali o svetu, kjer se določene vrste ljudi kar na hitro pospravi.

Majke mi, da bodo!

Cesar se klerofasisti ne zavedate je dejstvo, da omenjena sprememba ne bo prakticno nic vplivala na stevilo otrok, ki odrasca z istospolnimi starsi.

Kar pa bo ta sprememba omogocila pa je ureditev pravnega varstva in socialnih pravic za vec kot 1000 otrok, ki v taksnem okolju ze sedaj zivijo in so jim krsene pravice zato ker vecina ljudi sploh ne razume problema in ker par fanatikov vsakic ko se tema odpre zacne prodajt take buce, da se resno vprasas ce bi moral bolj nadzirat komu se dovoli razmnozevanje.

lynxslo5 je izjavil:

murrieta je izjavil:

Saj je vseeno, samo, da otroka ne vzgaja gnoj od duhovniskih pedofilov v t.i. "sirotisnicah", da ne recem "RKC kurbenhausih". Kjerkoli bojo vzgojeni, vsaj ne bojo zlorabljani s strani duhovscine (aka pedofilov). To, da se istospolne partnerje rine naprej kot spolno sprevrzenost je samo zato, ker predstavljajo konkurenco RKC pedofilom in omogocajo, da RKC ostane brez stalne zaloge otrok, nad katerimi se bojo lahko izzivljali po sirotisnicah.


Po tej sramotni razsodbi Ustavnega sodišča ni nobene ovire, da se tudi dva pederska župnika ne bi poročila in posvojila otroka. Me zanima, če boste LGBTQXYZ fanatiki tudi pederskim župnikom omogočali posvojitve otrok?

Problem zupnikov ni, da so pedri.
Problem zupnikov je, da so pedofili.
In se vecji problem je, da je za klerofasite bolj problematicna prva kot druga tocka.
Ampak omenjena odlocitev ustavnega sodisca na nic nastetega ne vpliva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

lynxslo5 ::

Tidule je izjavil:

Problem zupnikov ni, da so pedri. Problem zupnikov je, da so pedofili.
In se vecji problem je, da je klerofasite bolj problematicna prva kot druga tocka.
Ampak omenjena odlocitev ustavnega sodisca na nic nastetega ne vpliva.


Kaj tebi ni jasno?
Niso vsi pedri pedofili, so pa vsi pedofili pedri.

Tidule ::

lynxslo5 je izjavil:

Tidule je izjavil:

Problem zupnikov ni, da so pedri. Problem zupnikov je, da so pedofili.
In se vecji problem je, da je klerofasite bolj problematicna prva kot druga tocka.
Ampak omenjena odlocitev ustavnega sodisca na nic nastetega ne vpliva.


Kaj tebi ni jasno?
Niso vsi pedri pedofili, so pa vsi pedofili pedri.

Aha, ker spopni odnos odraslega moskega z deklico, je za bolnike tvojega kova nekaj normalga? A to poskusas opravicit svoja sprevrzena dejanja, ko deklice okrog vrtcev zalezujes?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

IL_DIAVOLO ::

Tidule je izjavil:

Polda je izjavil:

Nekaj ustavnih sodnikov ima več besede kot miljon ljudi, ki je bilo na referendumu. Sramota

Sramota? To je osnova vsake moderne drzave.


Golob mora biti tvoj vzornik. Druge razlage ne vidim.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Tidule ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Tidule je izjavil:

Polda je izjavil:

Nekaj ustavnih sodnikov ima več besede kot miljon ljudi, ki je bilo na referendumu. Sramota

Sramota? To je osnova vsake moderne drzave.


Golob mora biti tvoj vzornik. Druge razlage ne vidim.

Kje je odgovor na moje vprasanje? Preneumen da bi odgovoril? Ali sta se tvoji mozganski celici ugotovili da govoris neumnosti in se bos kot zaveden klerofasist delal da ne ves o cem govorim?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

IL_DIAVOLO ::

Preinteligenten da bi razmišljal o umotvorih bedaka, ki ima sogovornike za debile in retarde.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

hujsk1999 ::

Končno bova zibala z mojim lubijem.
Intel Core i9-13900KS/MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G/EKWB Custom

Tidule ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Preinteligenten da bi razmišljal o umotvorih bedaka, ki ima sogovornike za debile in retarde.

Torej drugo, hvala za odgovor. Zgornji opazki sta zal realna opisa dejanskega stanja... in to iz heteroseksualne druzine... BTW, kako je stalisce tvojih starsev do incesta? #vprasamzaprijatla

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

lynxslo5 ::

Tidule je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

Tidule je izjavil:

Problem zupnikov ni, da so pedri. Problem zupnikov je, da so pedofili.
In se vecji problem je, da je klerofasite bolj problematicna prva kot druga tocka.
Ampak omenjena odlocitev ustavnega sodisca na nic nastetega ne vpliva.


Kaj tebi ni jasno?
Niso vsi pedri pedofili, so pa vsi pedofili pedri.

Aha, ker spopni odnos odraslega moskega z deklico, je za bolnike tvojega kova nekaj normalga?


Dej kupi si možgane v Mercatorju. Stanejo 4 evre za kilogram. Kje sem jaz napisal, da je spolni odnos odraslega moskega z deklico nekaj normalnega?

Me pa ne bi čudilo, če bi levi progresivni iztirjenci čez nekaj let normalizirali tudi pedofilijo, nekrofilijo, zoofiljo...

Tidule ::

lynxslo5 je izjavil:

Tidule je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

Tidule je izjavil:

Problem zupnikov ni, da so pedri. Problem zupnikov je, da so pedofili.
In se vecji problem je, da je klerofasite bolj problematicna prva kot druga tocka.
Ampak omenjena odlocitev ustavnega sodisca na nic nastetega ne vpliva.


Kaj tebi ni jasno?
Niso vsi pedri pedofili, so pa vsi pedofili pedri.

Aha, ker spopni odnos odraslega moskega z deklico, je za bolnike tvojega kova nekaj normalga?


Dej kupi si možgane v Mercatorju. Stanejo 4 evre za kilogram. Kje sem jaz napisal, da je spolni odnos odraslega moskega z deklico nekaj normalnega?

Me pa ne bi čudilo, če bi levi progresivni iztirjenci čez nekaj let normalizirali tudi pedofilijo, nekrofilijo, zoofiljo...

Ti si trdil da so vsi pedofili pedri. Torej po tvoji definiciji odrasel moski, ki obcuje z deklico ni pedofil. Tako da laufaj v merkator preden se se bolj osmesis.

Glede normalizacije pedofilije pa nqjprej pred svojim pragom pometi, glede na to kake trosis.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

nejclp ::

Mike_Rotch je izjavil:

A res? Lahko daš prošnjo in dobiš froca? Ali daš prošnjo in te potem prva na csd skensla ker je premalo točk?:D


Froc ni dabl čizburger, da bi ga naročil pri okencu in dobil čez 3 minute pri naslednjem.

CSD da otroka v posvojitev najboljšim kandidatom. Nikjer ne piše, da samska oseba ne more biti najboljši kandidat. Je pa res, da pogosto ni.

Ne vem, če je še vedno tako, ampak kolikor se spomnim je bil posvojitelj vedno samo en, tudi če je bil poročen oz. imel partnerja. Torej uradno ni posvojil otroka par zakoncev, ampak eden od zakoncev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Tidule ::

nejclp je izjavil:

Mike_Rotch je izjavil:

A res? Lahko daš prošnjo in dobiš froca? Ali daš prošnjo in te potem prva na csd skensla ker je premalo točk?:D


Froc ni dabl čizburger, da bi ga naročil pri okencu in dobil čez 3 minute pri naslednjem.

CSD da otroka v posvojitev najboljšim kandidatom. Nikjer ne piše, da samska oseba ne more biti najboljši kandidat. Je pa res, da pogosto ni.

Ne vem če je še vedno tako, ampak kolikor se spomnim je bil posvojitelj vedno samo en, tudi če je bil poročen oz. imel partnerja. Torej ni posvojil ozroka par zakoncev, ampak eden od zakoncev.

Tega nikoli ni bilo. Vsaj pri nas ne. Dejstvo je da v Sloveniji klasicne posvojitve vsako leto prestejes na prste ene roke. In da imamo drasticno vec interesa za posvojitev kot dejansko otrok, ki bi posvojitev potrebovali. Posledicno nihce razen "klasicnega" zakonskega para nima nikakrsne moznosti za posvojitev (in ta odlocitev US ne bo pri tem nicesar spremenila). To pa tudi pomeni da sta vedno oba zakonca vpisana kot starsa otroka. Ko je posvojitev zakljucena sta vpisana v maticno knjigo oba kot starsa in so njune pravice in dolznosti identicne, kot ce bi bil otrok rojen v zakoski zvezi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

poweroff ::

Dajmo ne pretiravat. Po eni strani duhovniki niso kar množično pedofili, po drugi strani pa istospolni pari tudi niso kar vsi po vrsti neprimerni starši.

Limanje slik parih razvratnih zmedencev na paradah ponosa je seveda politično všečno, ampak zakaj pa ne limate slik straight očetov, ki pijani razgrajajo doma, so nasilni, itd.? In taki "slovenski očetje" so precej bolj pogosti.

Če se bo presojalo strokovno, je vseeno kakšne usmeritve so starši. US RS je pa povedalo kaj je v skladu z našimi vrednotami. Če pa komu te vrednote niso všeč pa lahko izvoli h kakšnim Talibanom ali v podobno državo.
sudo poweroff

dexterboy ::

lynxslo5 je izjavil:

Zdej ko so homoseksualci pri nas dosegli, da lahko še otroke posvajajo, a nam bodo potem dali mir z njihovimi paradami. Ne bodo nam dali miru. Zdej bodo verjeto še zahtevali, da imajo homoseuslaci prekupno pravico za nakup otrok preko kataloga v Mercatorju.
Homosekuslacem nikoli ne bo dovolj. Najprej so imeli en dan v letu za svojo parado. Potem so to razširili na cel teden, pa jim tudi to ni bilo dovolj in sedaj že cel mesec paradirajo.
Po novem Slovenija stopa v društvo najbolj izrojenih držav, kjer bodo tudi pri nas osebki iz spodnje fotografije posvajali otroke.... (sliko sem dal ven)....
Nestrpnost gor ali pa dol, včasih smo streljali na glinaste golobe, danes pa... >:D
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

D3m ::

nejcek74 je izjavil:

Utk je izjavil:

Ni trajalo dolgo in smo dobili še en primer, po ameriškem, odločanju sodnikov o stvareh o katerih sodniki ne bi smeli odločat. Samo da tu boste levičarji ploskali, par tednov nazaj ste pa jokali.
Ena in druga odločitev je napačna, oz. je sodišče ne bi smelo niti sprejet. To se mora odločat drugje in drugače. No, v bistvu je ameriški primer boljši, ker tam je sodišče v bistvu reklo, da naj o tem odloča nekdo drug, kar je prav.

kar pošteno si usekal mimo, naloga ustavnega sodišča je med drugim tudi to da večini odvzame pravico teroriziranja manjsine, ne glede na to kdo je. Ce si desničar se spomni da: "komunizem je diktatura proletariata" in je recimo prvovrsten primer zlorabe glasovalne moči večine. Odločanje raznovrstnih skupin o tem kako naj živijo drugi na osnovi nekih fantazij pa je samo desničarska zblojenost razumevanja glasovalne moči.
Ideja, da je demokracija samo sistem kjer večina uveljavi svojo voljo skozi referendum / parlamentarne / predsedniški volitve je popolno nerazumevanje kaj demokracija sploh je. V osnovi, izražena volja ne sme poseči v osnovne pravice posameznika, in to je tisto nad čemer bedi ustavno sodišče)


Čudna demokracija.

Manjšina drži v šahu večino.
|HP EliteBook|R5 6650U|

poweroff ::

Ja, neka politična sekta hara po državi in drži v šahu večino.

Zato pa se normalni ljudje izseljujemo...
sudo poweroff

Tidule ::

poweroff je izjavil:

Dajmo ne pretiravat. Po eni strani duhovniki niso kar množično pedofili, po drugi strani pa istospolni pari tudi niso kar vsi po vrsti neprimerni starši.

Limanje slik parih razvratnih zmedencev na paradah ponosa je seveda politično všečno, ampak zakaj pa ne limate slik straight očetov, ki pijani razgrajajo doma, so nasilni, itd.? In taki "slovenski očetje" so precej bolj pogosti.

Če se bo presojalo strokovno, je vseeno kakšne usmeritve so starši. US RS je pa povedalo kaj je v skladu z našimi vrednotami. Če pa komu te vrednote niso všeč pa lahko izvoli h kakšnim Talibanom ali v podobno državo.

Fanatiki v tej debati vstrajno pozabljajo, da klasicne posvojitve, kjer par posvoji povsem neznanega otroka iz Slovenije izjemno redki. Posledicno kot sem zgoraj napisal zaradi tega ne bo v istospolnih druzinah zivelo nic vec otrok kot ji danes. Bo pa koncno odpravljena diskriminacija vseh istih otrok, ki v taki skupnosti ze zivijo in takih je vec kot tisoc v Sloveniji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

D3m ::

Kakšna diskriminacija?

Več tisoč česa?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Tidule ::

Diskriminacija vec kot 1000 otrok, ki zivijo v druzinah z istospolnimi starsi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

Shields ::

Eni res ne vejo kako težko je posvojit otroka pri nas. Vem za primer ko sta starša raje šla v Afriko posvojit ker tu je to zelo zahteven proces. Hja, za otroke gre, lahko sem nesramen in rečem naj pogledajo v svoje vrste. Imajo kakšno kampanjo proti duhovnikom ki zlorabljajo otroke? Pri posvojitvah otroke ščiti CSD, v primeru zlorab s strani župnikov so pa kvečjemu oni zaščiteni

D3m ::

Afriko? A drugod po evropi je nemogoče?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Utk ::

Jaz še zmeraj ne razumem kaj imajo duhovniki s to temo. Če duhovniki "lahko", naj bi tudi istospolno smeli? Kaj točno, kje je tu povezava?

D3m ::

Tidule je izjavil:

Diskriminacija vec kot 1000 otrok, ki zivijo v druzinah z istospolnimi starsi.


1000 otrok živi pri pedrih?

Od kje tebi take informacije?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Kebo ::

Lol katolibani bodo spet lah mel svoj pohod za otroke, al kako že oni rečejo svojemu mitingu istine.

dice7 ::

Desnuharji ste s svojimi radikalnimi stalisci zal v manjsini. Ker se tako zelo zavzemate za demokracijo se ji prosim zacnite podrejati

lynxslo5 ::

Kebo je izjavil:

Lol katolibani bodo spet lah mel svoj pohod za otroke, al kako že oni rečejo svojemu mitingu istine.


Katolibane lahko levičarji zajebavate, jih ponižujete, žalite, diskriminirate, ker veste, da se vam ne bo zgodilo nič in vam bodo nastavili drugo lice. Počakajte 20 let, ko bodo tudi pri nas pri nas muslimani večina. Njih sigurno ne boste upali zajebavati s pederskimi zakoni. V Skandinaviji muslimanski priseljenci že danes streljajo na gej bare.

hamez66 ::

dice7 je izjavil:

Desnuharji ste s svojimi radikalnimi stalisci zal v manjsini. Ker se tako zelo zavzemate za demokracijo se ji prosim zacnite podrejati



Kaj točno si hotel pokazati s to sliko?

Očitno je, da imajo ljudje različna mnenja. Kaj si pa ti želel povedati, je pa drugo vprašanje.

Stikalo ::

dice7 je izjavil:

Desnuharji ste s svojimi radikalnimi stalisci zal v manjsini. Ker se tako zelo zavzemate za demokracijo se ji prosim zacnite podrejati



Hehe, pomojem se desnuharji in levonuharji lepo strinjamo, da se istospolni lahko mečkajo in s tem ni nič narobe. Ne krišta nobenih pravic. Pri posvojanju otrok, bi pa morali vprašati otroke oz kaj je za otroke najboljše. Lahko bi prašali vse nas na referendumu, saj smo otroci.

Bolj problem je razgradnja družbe in družine. Sedaj bi omogočili brezplačno oplojevanje samskim ženskam, torej bi tudi moški morali imeti zagotovljeno brezplačno nadomestno mater? :D Sam menim, če si nekdo ni sposoben, da si najde parnerja pač nima otrok. Itak to v zahodni družbi ni nek tabu. Rodnost v sloveniji je še slabša kot na Japonskem. Ca 1,6 otroka na žensko. Za reprodukcijo bi pa potrebovali cca 2,1. Bazen plodnih žensk se bo še zmanjšal in število rojstev bo šlo še samo navzdol :D

Tidule ::

D3m je izjavil:

Tidule je izjavil:

Diskriminacija vec kot 1000 otrok, ki zivijo v druzinah z istospolnimi starsi.


1000 otrok živi pri pedrih?

Od kje tebi take informacije?

Ce tebi osnove niso jasne potem ni cudno da vsakic ko odpres usta izpades bedak.

Ocitno si ga ti revez tako pogosto manes na lezbicne prizore da si pozabil, da istospolni pari niso samo pedri.

Kaj si ti resno tao nerazgleda da mislis, dq v istoapolnih zvezah nimajo otrok in da cakajo spremembo zakonodaje? Kaj tocno na kakrsenkoli nacin preprecuje istospolnim parom ,da posvojijo otroka iz tretje drzave? Kaj mislis da obstaja kakrsnakoli zakonska omejitev, da zenske ne sme zanosit in rodit otroka, ce zivi v istospolni zvezi?

In kot drugo a si res tako za svetom , da si domisljas da bodo sedaj istospolni pari mnkzicbo posvajal otroke v slovebiji? Kako tocno naj i to zgledalo ce imamo manj kot 5 taksnih tipov posvojitev letno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

Unchancy ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Vse kar je slabega, poerbamo od Evrope.

Katastrofa.

Zakaj naj bi to bilo slabo?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

solatko ::

lynxslo5 - Pedrski župnik je grešnik, ki se bo cvrl v večnem ognju. Kolikor vem, ima RKC predpisan celibat, kamor spadajo vsi sexualni odnosi. Niso vsi pedofili pedri, jaz sem se imel pri svojih 15-ih prav lepo z dekletom (25 let), ki je imela rada samo fantke do 18-ega leta. Samo eno mi je ostalo, za vedno sem postal lezbijka, saj še danes sexualno reagiram samo na ženske obline.>:D Sicer me ne zanima, samo zdi se mi, da poznaš kar veliko spolnih iztirjenj, torej se redno ukvarjaš s tem. Nehaj se hvaliti s stvarmi, s katerimi se vas ukvaja samo zelo malo število iztirjencev. Med njimi zelo težko najdeš levičarje. Katolibani ste hoteli genocid nad proticepilci za covid, na silo cepit otroke in pustili, da so otroci bili cele dneve v šoli z maskami na obrazu. Nevarne pasme psov, so se do solz nasmejale, ker nagobčnikov niso več nosile samo one.

Matthai - Ali so pedofili ali njihovi soudeleženci, saj tudi, če vedo za pedofila v svojih vrstah, so o tem lepo tiho, torej so vsi pedofili. Tej sekti smo na volitvah dejali, nič več. Torej te za jajca vlači večina, prej pa nas je manjšina in nekaj prodancev. Kaj se potem še oglašaš, če se seliš, poglej kam moraš it, da nimajo urejenih zvez homoseksualcev.

D3m - Sta te hotla dva pedra posvojit? Kdo koga drži v šahu? Res ste bogi na duhu. 1000 otrok živi v isto spolnih skupnostih, da te potolažim, večina pri dveh mamah.

Utk - Za otroke gre in župniki jih množično izkoriščajo za svoje spolne igrice, kaj tebi ni jasno? Barabe se potem še ščitijo med seboj.

Stikalo - Otrok se še pri očitnem nasilju v družini, ne sprašuje, kje bi raje živeli. Odlično, saj je za tako zahojeno družbo, ki podpira katolifašizem, je otrok škoda. Naj se rojevajo v normalnih okoljih, tam kjer križ še ni stegnil svojih umazanih rok.
Delo krepa človeka

D3m ::

Tidule je izjavil:

D3m je izjavil:

Tidule je izjavil:

Diskriminacija vec kot 1000 otrok, ki zivijo v druzinah z istospolnimi starsi.


1000 otrok živi pri pedrih?

Od kje tebi take informacije?

Ce tebi osnove niso jasne potem ni cudno da vsakic ko odpres usta izpades bedak.

Ocitno si ga ti revez tako pogosto manes na lezbicne prizore da si pozabil, da istospolni pari niso samo pedri.

Kaj si ti resno tao nerazgleda da mislis, dq v istoapolnih zvezah nimajo otrok in da cakajo spremembo zakonodaje? Kaj tocno na kakrsenkoli nacin preprecuje istospolnim parom ,da posvojijo otroka iz tretje drzave? Kaj mislis da obstaja kakrsnakoli zakonska omejitev, da zenske ne sme zanosit in rodit otroka, ce zivi v istospolni zvezi?

In kot drugo a si res tako za svetom , da si domisljas da bodo sedaj istospolni pari mnkzicbo posvajal otroke v slovebiji? Kako tocno naj i to zgledalo ce imamo manj kot 5 taksnih tipov posvojitev letno?


Lezbični prizori so igrani.

Kuglvinkl pa vidim že trepeta, če se omeni referendum. :)

Sta te hotla dva pedra posvojit? Kdo koga drži v šahu? Res ste bogi na duhu. 1000 otrok živi v isto spolnih skupnostih, da te potolažim, večina pri dveh mamah.


Si predstavljaš, da bi me dva swingerja.

Jaz tudi ne.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

solatko ::

D3m - Če boš doživel trojčka FFM, boš videl, da niso.
Delo krepa človeka

FoxKnox ::

Ta ustavna pravica je metanje peska v oči. V primeru, da človeku nekaj ne dovoliš ali izrecno prepoveš je takoj upor ,protesti, mitingi.
Ko človeku daš pravico ali dovoljenje je zadovoljen, da ima izbiro pa četudi te pravice nikoli ne bo izkoristil.
Ko bosta dva ali dve prišle na idejo o posvojitvi,bo trajalo in trajalo, da bosta svojo pravico lahko izkoristile. Pač , sistem. Brez panike, ne bo jutri 100 vlog za posvojitav.

Kebo ::

lynxslo5 je izjavil:

Kebo je izjavil:

Lol katolibani bodo spet lah mel svoj pohod za otroke, al kako že oni rečejo svojemu mitingu istine.


Katolibane lahko levičarji zajebavate, jih ponižujete, žalite, diskriminirate, ker veste, da se vam ne bo zgodilo nič in vam bodo nastavili drugo lice. Počakajte 20 let, ko bodo tudi pri nas pri nas muslimani večina. Njih sigurno ne boste upali zajebavati s pederskimi zakoni. V Skandinaviji muslimanski priseljenci že danes streljajo na gej bare.

Druže Jezus mi ti se kunemo

lynxslo5 ::

dice7 je izjavil:

Desnuharji ste s svojimi radikalnimi stalisci zal v manjsini. Ker se tako zelo zavzemate za demokracijo se ji prosim zacnite podrejati



Ta karta samo dokazuje razkol med vzhodom in zahodom. Na zahodu je homoseksualna propaganda dlje prisotna, zato je tam družba bolj homoseksualno izrojena. Na vzhodu smo imeli to srečo, da v komunizmu niso tako rušili tredicionalne družine, kot jo rušijo levi progresivci na zahodu. Jaz sem odrasel še v komunizmu, pa nas trakrat niso nič v šolah posiljevali s tem, da je normalno, da imaš dva fotra in ne enega. Vedeli smo, da ima Tito rad ženske in da je normalen heterosekusalec. Vedeli smo, da obstajajo tudi homosekusalci, nihče jih ni maltretiral, vendar oblast pa ni dopuščala, da bi prirejali homo parade. Evo, to je bila dobra stran komunizma.

Zahod gre pa v totalno norost. Zadnjič sem nalepil galupovo raziskavo, ki dokazuje, da se v ZDA vsako generacijo podvoji delež homoseksualcev. Če bo šlo tako naprej, bodo do leta 2050 v ZDA vsi Američani homoseksualci.

Tidule ::

FoxKnox je izjavil:

Ta ustavna pravica je metanje peska v oči. V primeru, da človeku nekaj ne dovoliš ali izrecno prepoveš je takoj upor ,protesti, mitingi.
Ko človeku daš pravico ali dovoljenje je zadovoljen, da ima izbiro pa četudi te pravice nikoli ne bo izkoristil.
Ko bosta dva ali dve prišle na idejo o posvojitvi,bo trajalo in trajalo, da bosta svojo pravico lahko izkoristile. Pač , sistem. Brez panike, ne bo jutri 100 vlog za posvojitav.

Seveda jih bo, se vec kot to. Koncno bodo lahko istospolni starsi dokoncno in nedvoumno uredili svoj status do otroka, pod enakimi pogoji kot so do sedaj to lahko heteroseksualci, kadar niso niso bili bioloski starsi partnerjevega otroka.

FoxKnox ::

lynxslo5 je izjavil:

dice7 je izjavil:

Desnuharji ste s svojimi radikalnimi stalisci zal v manjsini. Ker se tako zelo zavzemate za demokracijo se ji prosim zacnite podrejati



Ta karta samo dokazuje razkol med vzhodom in zahodom. Na zahodu je homoseksualna propaganda dlje prisotna, zato je tam družba bolj homoseksualno izrojena. Na vzhodu smo imeli to srečo, da v komunizmu niso tako rušili tredicionalne družine, kot jo rušijo levi progresivci na zahodu. Jaz sem odrasel še v komunizmu, pa nas trakrat niso nič v šolah posiljevali s tem, da je normalno, da imaš dva fotra in ne enega. Vedeli smo, da ima Tito rad ženske in da je normalen heterosekusalec. Vedeli smo, da obstajajo tudi homosekusalci, nihče jih ni maltretiral, vendar oblast pa ni dopuščala, da bi prirejali homo parade. Evo, to je bila dobra stran komunizma.

Zahod gre pa v totalno norost. Zadnjič sem nalepil galupovo raziskavo, ki dokazuje, da se v ZDA vsako generacijo podvoji delež homoseksualcev. Če bo šlo tako naprej, bodo do leta 2050 v ZDA vsi Američani homoseksualci.

Dej ne bluzi.Homoseksualnost ni virusna ali spolnoprenosliva bolezen, homoseksualnost je pač fiziološki odklon, ki ni gensko, družbeno ali evolucijsko pogojen. Število ali procent je nekako enak skozi desetletja, se pa sedaj na zahodu bolj odprto o tem debatira, je manj stigmatiziran in lažje se s tem izpostavlja .Ni pa to neka stvar izbire in tega se ne moreš nalesti.

Gagatronix ::

Meni ste najbolj smesni drekaci, ki se obnasate, kot da vam bodo zdaj odvzeli otroke (glede na vaso zaplankanost in prizadetost bi to bilo mogoce dobro) pa vam forsirali LGBTQI+.

Ne, ste samo zaplankani kmetavzi, ki se sekirate glede stvari, ki se vas niti pod razno ne ticejo, nekomu drugemu pa lahko pomenijo razliko med tem da zivi v tej drzavi kot enakopravni drzavljan ali pa kot samo marginalno obstojeci osebek.

Pamet v roke, bedaki. Ne gre se za vas. Za vas ze vemo da ste brezupni zaplankani primeri.

lynxslo5 ::

FoxKnox je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

dice7 je izjavil:

Desnuharji ste s svojimi radikalnimi stalisci zal v manjsini. Ker se tako zelo zavzemate za demokracijo se ji prosim zacnite podrejati



Ta karta samo dokazuje razkol med vzhodom in zahodom. Na zahodu je homoseksualna propaganda dlje prisotna, zato je tam družba bolj homoseksualno izrojena. Na vzhodu smo imeli to srečo, da v komunizmu niso tako rušili tredicionalne družine, kot jo rušijo levi progresivci na zahodu. Jaz sem odrasel še v komunizmu, pa nas trakrat niso nič v šolah posiljevali s tem, da je normalno, da imaš dva fotra in ne enega. Vedeli smo, da ima Tito rad ženske in da je normalen heterosekusalec. Vedeli smo, da obstajajo tudi homosekusalci, nihče jih ni maltretiral, vendar oblast pa ni dopuščala, da bi prirejali homo parade. Evo, to je bila dobra stran komunizma.

Zahod gre pa v totalno norost. Zadnjič sem nalepil galupovo raziskavo, ki dokazuje, da se v ZDA vsako generacijo podvoji delež homoseksualcev. Če bo šlo tako naprej, bodo do leta 2050 v ZDA vsi Američani homoseksualci.

Dej ne bluzi.Homoseksualnost ni virusna ali spolnoprenosliva bolezen, homoseksualnost je pač fiziološki odklon, ki ni gensko, družbeno ali evolucijsko pogojen. Število ali procent je nekako enak skozi desetletja, se pa sedaj na zahodu bolj odprto o tem debatira, je manj stigmatiziran in lažje se s tem izpostavlja .Ni pa to neka stvar izbire in tega se ne moreš nalesti.


https://news.gallup.com/poll/389792/lgb...

Ni res, da je število ali procent enak skozi desetletja. Gallupova raziskava ni kr nekaj. To je resna inštitucija. Oni so odkrili, da je med baby boomer generacijo 2,6% homoseksualcev, med zadnjo Generacijo Z pa je homoseksualcev 20,8%. To je skoraj 10X več. Jaz ne trdim, da se homosekusalnost prenaša virusno bolezensko. Se pa širi zaradi vpliva medijev, ki jih obvaduje homosekusalni lobij. V ZDA so sedaj celo stripovskega junaka Supermana naredili, da je homoseksualec. Vse to močno vpliva na mlade v puberteti, da se odločijo, da bodo postali homoseksualci, ker jih družba v to sili, saj je to ultra moderno in popularno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lynxslo5 ()