» »

US - istospolni pari lahko posvojijo otroke

US - istospolni pari lahko posvojijo otroke

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 7
»»

UkrFTW! ::

https://www.zurnal24.si/slovenija/ustav...
Kar smo nakateri tumbali že pred referendumom o družinskem zakoniku.

RKC je naredila ogromno škode.
  • zaklenil: BigWhale ()

tilen03 ::

Sem mislil, da se bo zgodilo ze v Jansevi vladi. Koncno.

Utk ::

Ni trajalo dolgo in smo dobili še en primer, po ameriškem, odločanju sodnikov o stvareh o katerih sodniki ne bi smeli odločat. Samo da tu boste levičarji ploskali, par tednov nazaj ste pa jokali.
Ena in druga odločitev je napačna, oz. je sodišče ne bi smelo niti sprejet. To se mora odločat drugje in drugače. No, v bistvu je ameriški primer boljši, ker tam je sodišče v bistvu reklo, da naj o tem odloča nekdo drug, kar je prav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

tilen03 ::

Utk je izjavil:

No, v bistvu je ameriški primer boljši, ker tam je sodišče v bistvu reklo, da naj o tem odloča nekdo drug, kar je prav.

Saj v slovenskem primeru je isto. Naj o primernem posvojitelju odloča nekdo drug, v tem primeru center za socialno delo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

endelin ::

Saj vi se zavedate, da je ustavno sodišce v trenutni sestavi levo orientirano? Podobno kot v ameriki so potem nazorske odločitve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

D3m ::

A bo spet referendum :)))) ???
|HP EliteBook|R5 6650U|

endelin ::

A pol je ustavno sodisce nuliralo 2x referendum?:D

Da vidimo če bo jok kot v ameriki

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

tilen03 ::

endelin je izjavil:

A pol je ustavno sodisce nuliralo 2x referendum?:D


;)

nejcek74 ::

Utk je izjavil:

Ni trajalo dolgo in smo dobili še en primer, po ameriškem, odločanju sodnikov o stvareh o katerih sodniki ne bi smeli odločat. Samo da tu boste levičarji ploskali, par tednov nazaj ste pa jokali.
Ena in druga odločitev je napačna, oz. je sodišče ne bi smelo niti sprejet. To se mora odločat drugje in drugače. No, v bistvu je ameriški primer boljši, ker tam je sodišče v bistvu reklo, da naj o tem odloča nekdo drug, kar je prav.

kar pošteno si usekal mimo, naloga ustavnega sodišča je med drugim tudi to da večini odvzame pravico teroriziranja manjsine, ne glede na to kdo je. Ce si desničar se spomni da: "komunizem je diktatura proletariata" in je recimo prvovrsten primer zlorabe glasovalne moči večine. Odločanje raznovrstnih skupin o tem kako naj živijo drugi na osnovi nekih fantazij pa je samo desničarska zblojenost razumevanja glasovalne moči.
Ideja, da je demokracija samo sistem kjer večina uveljavi svojo voljo skozi referendum / parlamentarne / predsedniški volitve je popolno nerazumevanje kaj demokracija sploh je. V osnovi, izražena volja ne sme poseči v osnovne pravice posameznika, in to je tisto nad čemer bedi ustavno sodišče)

endelin ::

tilen03 je izjavil:

endelin je izjavil:

A pol je ustavno sodisce nuliralo 2x referendum?:D


;)

Meni je sicer totalno vseeno glede odločitve. Jaz drugače podpiram, da se lahko istospolni poročijo.;)

Ne maram pa vsiljevanja v družbi kot se ga gre liberalni zahod zadnje čase ko drag queeni učijo otroke. Ampak to ni tema ustavnega sodisca

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Daliborg ::

Važno da bodo otroci imeli skrbnike in vzornike ter prihodnost, kaj ima veze spolna usmerjenost, upam in molim le da bodo istospolni bolj odprti za posvojitev tudi starejših otrok. Če bi imel jaz finance bi jih imel za cel vrtec, en razred osnovnošolcev in en razred srednješolcev.

Lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

tilen03 ::

endelin je izjavil:

tilen03 je izjavil:

endelin je izjavil:

A pol je ustavno sodisce nuliralo 2x referendum?:D


;)

Meni je sicer totalno vseeno glede odločitve. Jaz drugače podpiram, da se lahko istospolni poročijo.;)

Ne maram pa vsiljevanja

3x si se zlagal.

endelin ::

tilen03 je izjavil:

endelin je izjavil:

tilen03 je izjavil:

endelin je izjavil:

A pol je ustavno sodisce nuliralo 2x referendum?:D


;)

Meni je sicer totalno vseeno glede odločitve. Jaz drugače podpiram, da se lahko istospolni poročijo.;)

Ne maram pa vsiljevanja

3x si se zlagal.

Pametnjakovič, jaz sem samo napisal da je ustavno sodisce levo orientirano v tej sestavi. Podobno kot je desno orientirano v ameriki. Potem tudi odločitve. Boš preživel ali rabiš pomoč? Ne se pa čudit če bo folk tudi pri nas jokal ob tej odločitvi a ne;)

Pa poglej si moj prejsnji post. Sem prehitro shranil

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

hamez66 ::

Putin se ne boji zahodnih lgbt moških.

endelin ::

Sem bral da so novodobni moški popolnoma neprimerni za bojevanje - je pisal en iz ameriške vojske. Zato ker so krhki, fizično lomljivi zaradi manjka premikanja nekaj v tem smislu. Saj to je verjetno res. Vcas je bila mularija utrjena ko je vsak dan stala in se premikala 12+ ur. Danes pa 3/4 časa na stolu. Nobene obremenitve:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

kuglvinkl ::

endelin je izjavil:

Sem bral da so novodobni moški popolnoma neprimerni za bojevanje - je pisal en iz ameriške vojske. Zato ker so krhki, fizično lomljivi zaradi manjka premikanja nekaj v tem smislu. Saj to je verjetno res. Vcas je bila mularija utrjena ko je vsak dan stala in se premikala 12+ ur. Danes pa 3/4 časa na stolu. Nobene obremenitve:))


Kaj pa ti, se mas za deca?
Your focus determines your reallity

hamez66 ::

endelina je sigurno več desca kot kuglvinka.

endelin ::

Kuglvinkl: Spomnil sem se na članek kjer je bilo razloźeno da je v ameriki "panika" ker so današnji mlajši moški neprimerni za na fronto. Ne psihično ampak čisto fizično zaradi načina življenja

Ps: jaz sem prestar za na fronto:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Shields ::

Velik politični fail da so potem dopustili referendum ki očitno ni bil ustaven...Mene bolj kot za otroke skrbi počasno delovanje naših institucij

starfotr ::

Odlično. Ker tisti referendum je bil fail. Ne vem, kako je sploh to prišlo do referenduma.

Žal pa menim, da v praksi bo to bolj bogo implementirano.

Tako, kot je na papirju, da so vsi jeziki v EU enakovredni, pa v praksi lahko preizkusite kako se je po slovensko pogovarjat z italijnskim policajem ali podobno.

Mike_Rotch ::

Ena in druga odločitev je napačna, oz. je sodišče ne bi smelo niti sprejet. To se mora odločat drugje in drugače. No, v bistvu je ameriški primer boljši, ker tam je sodišče v bistvu reklo, da naj o tem odloča nekdo drug, kar je prav.


Se strinjam. O posvojitvi otrok bi se morali odločati potencialni straši.

Ampak žal se nekateri preveč radi vtikajo v osebne zadeve drugih, zato je moralo vmes poseči sodišče.

Tidule ::

starfotr je izjavil:


Tako, kot je na papirju, da so vsi jeziki v EU enakovredni, pa v praksi lahko preizkusite kako se je po slovensko pogovarjat z italijnskim policajem ali podobno.


Od kje izvira ta idiotska logika, da enokopravnost jezikov pomeni, da mora random policaj v italiji govorit slovensko?

To je na nivoju bedakov, ki trdijo da med spoloma ne more obstahat enakopravnost, ker moski ne more rodit otroka.

nightrage ::

Zarad mene istospolni pari lahko posvojijo otroke, sam se mi pa malo smilijo ti otroci, ker jih bodo v naši družbi zafrkavali njihovi vrstniki. :8)

nejcek74 ::

nightrage je izjavil:

Zarad mene istospolni pari lahko posvojijo otroke, sam se mi pa malo smilijo ti otroci, ker jih bodo v naši družbi zafrkavali njihovi vrstniki. :8)

samo otroci butastih staršev se lahko nalezejo tovrstnega norčevanja, no, lahko pa vskoči CSD pa odvzame otroke tovrstnim kretenom...

starfotr ::

Tidule je izjavil:

starfotr je izjavil:


Tako, kot je na papirju, da so vsi jeziki v EU enakovredni, pa v praksi lahko preizkusite kako se je po slovensko pogovarjat z italijnskim policajem ali podobno.


Od kje izvira ta idiotska logika, da enokopravnost jezikov pomeni, da mora random policaj v italiji govorit slovensko?

To je na nivoju bedakov, ki trdijo da med spoloma ne more obstahat enakopravnost, ker moski ne more rodit otroka.


Mislim, eno je teorija, drugo praksa.

Meni nihče nikjer izven Slovenije ne bo šel na roko in karkoli operiral v slovenskem jeziku, najel prevajalca ipd. Jaz se bom moral njim prilagodit, v njihovem lokalnem jeziku, če bom želel kaj od njih.

Nekaj so nebuloze, ki nimajo veze z realnostjo, nekaj je pa praksa.

IL_DIAVOLO ::

Vse kar je slabega, poerbamo od Evrope.

Katastrofa.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

lynxslo5 ::

Zdej ko so homoseksualci pri nas dosegli, da lahko še otroke posvajajo, a nam bodo potem dali mir z njihovimi paradami. Ne bodo nam dali miru. Zdej bodo verjeto še zahtevali, da imajo homoseuslaci prekupno pravico za nakup otrok preko kataloga v Mercatorju.

Homosekuslacem nikoli ne bo dovolj. Najprej so imeli en dan v letu za svojo parado. Potem so to razširili na cel teden, pa jim tudi to ni bilo dovolj in sedaj že cel mesec paradirajo.
Po novem Slovenija stopa v društvo najbolj izrojenih držav, kjer bodo tudi pri nas osebki iz spodnje fotografije posvajali otroke.

starfotr ::

Naj delajo, kar hočejo. Mene nihče ne moti, dokler mi ne pridiga, da moram isto delat, kot on.

Utk ::

Ja, v teoriji je to prav, v praksi se bo pa potem pritiskalo na CSD, da mora dat otroka istospolnim, če ne, jih bojo obtožili česa. Ali pa obratno, ko bo desna vlada. Če smo zdaj rekli, da je to po zakonu možno, prav, super, ampak od tu naprej pustimo to "stroki".

lynxslo5 ::

Utk je izjavil:

Ja, v teoriji je to prav, v praksi se bo pa potem pritiskalo na CSD, da mora dat otroka istospolnim, če ne, jih bojo obtožili česa. Ali pa obratno, ko bo desna vlada. Če smo zdaj rekli, da je to po zakonu možno, prav, super, ampak od tu naprej pustimo to "stroki".


CSD-ji so napolnjeni s kadrom Anje Kopač Mrak. Tam so same feministke in lezbijke. One bodo sedaj pri posvojitvah dale prednost homo parom. Če pa kakšen peder slučajno ne bo takoj dobil otroka v posvojitev, bo pa preko odvetniške pisarne Čeferin tožil državo, da je diskriminiran in dobil odškodnino.

Tidule ::

starfotr je izjavil:

Tidule je izjavil:

starfotr je izjavil:


Tako, kot je na papirju, da so vsi jeziki v EU enakovredni, pa v praksi lahko preizkusite kako se je po slovensko pogovarjat z italijnskim policajem ali podobno.


Od kje izvira ta idiotska logika, da enokopravnost jezikov pomeni, da mora random policaj v italiji govorit slovensko?

To je na nivoju bedakov, ki trdijo da med spoloma ne more obstahat enakopravnost, ker moski ne more rodit otroka.


Mislim, eno je teorija, drugo praksa.

Meni nihče nikjer izven Slovenije ne bo šel na roko in karkoli operiral v slovenskem jeziku, najel prevajalca ipd. Jaz se bom moral njim prilagodit, v njihovem lokalnem jeziku, če bom želel kaj od njih.

Nekaj so nebuloze, ki nimajo veze z realnostjo, nekaj je pa praksa.

Nebuloze so predvsem v tem,da pojma nimas kaj pomeni enakopravnost jezikov znotraj EU. Hint: ne, to ne pomeni da mora policaj v italiji govorit slovensko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

endelin ::

Zakaj samski ne morejo posvojiti otrok? To ni diskriminacija?

Tidule ::

Utk je izjavil:

Ja, v teoriji je to prav, v praksi se bo pa potem pritiskalo na CSD, da mora dat otroka istospolnim, če ne, jih bojo obtožili česa. Ali pa obratno, ko bo desna vlada. Če smo zdaj rekli, da je to po zakonu možno, prav, super, ampak od tu naprej pustimo to "stroki".


A si dajmo najprej razcisti, da imamo v sloveniji kakih 30 posvojitev letno? In da ta zakon nima nic s tem da bodo sedaj istospolno usmerjeni pari masovno izsiljevali CDSje da morajo letno "pokrast" vec 100 otrok za posvojitve?

Kaj ko bi recimo raje razumel, da recimo ta odlocitev koncno omogoca obema skrbnikoma, ki na primer ze skrbita za otroka, da imata enakovredne roditeljske pravice ne glede na spol? Dajmo si razcistit da ta odlocitev koncno ureja status vec 1000 otrok, ki povsem normalno odrasca v istospolnih druzinah, da imajo socialno varnost dveh roditeljev, enako kot to velja za otroke v hetero partnerskih zvezah?

IL_DIAVOLO ::

Normalno odraščal brez očeta ali mame? Kako?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Tidule ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Normalno odraščal brez očeta ali mame? Kako?

Ker v tvoji pravljicni dezeli vsi otroci zivijo z ljubecemi heterospolnimi starsi in je to edini sveti standard? Vse ostale pa v jarke pometat, ker clovek ne more bit normalen, ce odstopa od svetega standarda retardirancev tvojega kova?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

IL_DIAVOLO ::

Ni nobena pravljica, da otrok brez očeta ne odraste v moškega in da otrok brez matere ne zna spoštovati žensk.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

murrieta ::

Utk je izjavil:

Samo da tu boste levičarji ploskali


Ne, ne bojo levicarji ploskali, vsakdo, ki ni zaplankan kreten, posiljen s pravlicami s strani cerkve in mu niso mozgani ze cisto segnili, bo to pozdravil, ne glede ali je levicar ali desnicar.

Pac zaplankani bedaki, kot si ti, pa tako ali tako ne sodite na isti planet in ni nikomur mar za vas.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ni nobena pravljica, da otrok brez očeta ne odraste v moškega in da otrok brez matere ne zna spoštovati žensk.


Glede, na to, da so milenijske generacije narcisticne picke, ki so bolj podobni zenskam, kot moskim, dejansko ni nobene razlike. Vseeno je, ali se rodis s penisom ali vagino, na koncu bos zenska. S penisom ali vagino.

Moski bojo z nasimi predmilenijskimi generacijami izumrli in ostale bojo samo lezbijke. S penisom ali brez.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

Tidule ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ni nobena pravljica, da otrok brez očeta ne odraste v moškega in da otrok brez matere ne zna spoštovati žensk.

Poglej sebe. Si odlicen primer tega da si odrascal v za tvoje pojme idealni druzini, pa si dalec od normalnega. Si odlicen dokaz tega da zgolj spol starsev nic ne pomeni in da tudi "idealne" druzine vzgajajo retardirance.

Kaj je po tvojem torej resitev? Evtanazije vsakega otroka, ki izgubi enega od bioloskih starsev? A velja to tudi za locitve?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

IL_DIAVOLO ::

Tebi pa je izoblikovala družba in poklic v to kar si pač danes:)

Nimamo kaj :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Tidule ::

Odgovora pa nimas, kaj? Zalostno.

Utk ::

Jaz sem normalen in objektiven, skoraj vsi drugi ste pa verski blazneži. Nekateri levi, drugi desni, zame ni razlike.

Mike_Rotch ::

lynxslo5 je izjavil:

Utk je izjavil:

Ja, v teoriji je to prav, v praksi se bo pa potem pritiskalo na CSD, da mora dat otroka istospolnim, če ne, jih bojo obtožili česa. Ali pa obratno, ko bo desna vlada. Če smo zdaj rekli, da je to po zakonu možno, prav, super, ampak od tu naprej pustimo to "stroki".


CSD-ji so napolnjeni s kadrom Anje Kopač Mrak. Tam so same feministke in lezbijke. One bodo sedaj pri posvojitvah dale prednost homo parom. Če pa kakšen peder slučajno ne bo takoj dobil otroka v posvojitev, bo pa preko odvetniške pisarne Čeferin tožil državo, da je diskriminiran in dobil odškodnino.


Super. To se rešuje s tožbami na sodišču, ne s sistemsko diskriminacijo.

endelin ::

Kakšno spoštovanje imajo "leftardi" (sopomenka za najbolj skrajni protestniki) do sodnikov v Zda ker jim ni po godu odločitev. Ravno aktualna novica
https://www.yahoo.com/entertainment/bre...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Mike_Rotch ::

endelin je izjavil:

Zakaj samski ne morejo posvojiti otrok? To ni diskriminacija?


Saj ga lahko.

poweroff ::

endelin je izjavil:

Ps: jaz sem prestar za na fronto:))

OK, boomer.
sudo poweroff

tilen03 ::

lynxslo5 je izjavil:

Zdej ko so homoseksualci pri nas dosegli, da lahko še otroke posvajajo, a nam bodo potem dali mir z njihovimi paradami. Ne bodo nam dali miru. Zdej bodo verjeto še zahtevali, da imajo homoseuslaci prekupno pravico za nakup otrok preko kataloga v Mercatorju.

Homosekuslacem nikoli ne bo dovolj. Najprej so imeli en dan v letu za svojo parado. Potem so to razširili na cel teden, pa jim tudi to ni bilo dovolj in sedaj že cel mesec paradirajo.
Po novem Slovenija stopa v društvo najbolj izrojenih držav, kjer bodo tudi pri nas osebki iz spodnje fotografije posvajali otroke.

endelin ::

Mike_Rotch je izjavil:

endelin je izjavil:

Zakaj samski ne morejo posvojiti otrok? To ni diskriminacija?


Saj ga lahko.

A res? Lahko daš prošnjo in dobiš froca? Ali daš prošnjo in te potem prva na csd skensla ker je premalo točk?:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

murrieta ::

Utk je izjavil:

Jaz sem normalen in objektiven, skoraj vsi drugi ste pa verski blazneži. Nekateri levi, drugi desni, zame ni razlike.


Ti si desni verski blaznez, celotne tvoja preteklost postanja govori tocno o tem, ce se zdaj sprenevedas... si se vedno moteni, desno orientirani, verski blaznes. Se eden od kretenov, ki celotno drzavo rinejo v srednji vek.

endelin je izjavil:

Mike_Rotch je izjavil:

endelin je izjavil:

Zakaj samski ne morejo posvojiti otrok? To ni diskriminacija?


Saj ga lahko.

A res? Lahko daš prošnjo in dobiš froca? Ali daš prošnjo in te potem prva na csd skensla ker je premalo točk?:))


Saj je vseeno, samo, da otroka ne vzgaja gnoj od duhovniskih pedofilov v t.i. "sirotisnicah", da ne recem "RKC kurbenhausih". Kjerkoli bojo vzgojeni, vsaj ne bojo zlorabljani s strani duhovscine (aka pedofilov). To, da se istospolne partnerje rine naprej kot spolno sprevrzenost je samo zato, ker predstavljajo konkurenco RKC pedofilom in omogocajo, da RKC ostane brez stalne zaloge otrok, nad katerimi se bojo lahko izzivljali po sirotisnicah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

Utk ::

murrieta je izjavil:

Utk je izjavil:

Jaz sem normalen in objektiven, skoraj vsi drugi ste pa verski blazneži. Nekateri levi, drugi desni, zame ni razlike.


Ti si desni verski blaznez, celotne tvoja preteklost postanja govori tocno o tem, ce se zdaj sprenevedas... si se vedno moteni, desno orientirani, verski blaznes. Se eden od kretenov, ki celotno drzavo rinejo v srednji vek.

Samo verski blazneži imate strašno potrebo žalit vse po spisku.

Saj je vseeno, samo, da otroka ne vzgaja gnoj od duhovniskih pedofilov v t.i. "sirotisnicah",

Veš ti kdaj je v Sloveniji nazadnje obstajala cerkvena sirotišnica? Kaj pa necerkvena?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Polda ::

Nekaj ustavnih sodnikov ima več besede kot miljon ljudi, ki je bilo na referendumu. Sramota
««
«
1 / 7
»»