» »

Nepismenost

Nepismenost

Ashrack ::

Zanimivi, so mi komentarji, tipa:
Na žalost moj kasko je 1700EUR, Triglav. Na wiz sem dal izračun in tud tam je prišlo astronomsko.
od 2017 do 2022 sm ful menjavala avte, zimo 2020 pa bil brez avta ker sm imel tolko dela da sm cele dneve samo delal doma in avta nism rabu.

No nabavil sem avto ki je bil nov 42.000EUR in so mi nabili nenormalno drag kasko. Zdej ga mam do julija, potem ko podaljšam gledam kako bi prišel do bolj poceni varjante.
Avto je 2.3L 280 konjev, dal sm 31.000EUR, nov je 42.000EUR ... Kako bi šel ceneje skozi ? 2020 November do 2021 Junij, nism mel avta, potem pa junija 2021 Focus MK2.5, 2021 September Focus MK4, nesreče nism mel nikoli v lajfu, kako naredit da dam manj? Kr sad zadeva, predrago.

vir: [izbrisana tema]

Zdaj ali ta oseba dejansko ni pismena ali pa samo nizkega inteligenčnega količnika
....
  • zaklenilo: zee ()

sparklyslo ::

Zdaj ali ta oseba dejansko ni pismena ali pa samo nizkega inteligenčnega količnika


:))Verjetno kar oboje

WhiteAngel ::

V čem je težava? Lepo drži rdečo nit, smiselne povedi in objava, razdeljena na dva odstavka: opis problema in zgodovinski kontekst. Slog je pa ja ... prost.

endelin ::

OP je v redu un oranzni Focus ST od shintarota kaj:)

WhiteAngel ::

Recimo tole je pa katastrofa:

Ori je izjavil:


zdravo
zanima me delo vnos podatkov, ter računovodstvo. Nimam sicer izkusenj, bi se pa mogoeče naučil.Kje iskati kakšne tečaje za vnos podatkov oz. kaj je potrebno se naučiti za to delo.tudi računovodstvo mi je zanimivo v srednji šoli je bil edini predmet kjer mi je bilo vse jasno, mi je kar mal žal da nisem šel naprej v vode računovodstva. Kje iskati takšna dela? Kje se naučiti

hvala,lp


- Trikrat ponovi isto vprašanje na random mestih.
- Tam, kjer so nujna končna ločila, jih izpušča, ponekod jih zamenjuje z vejicami.
- Za končnimi ločili ne dela presledka in moraš 2x prebrati, če je decimalna pika, ime domene ali kakšen tretji separator.
- En kup typotov.

kuall ::

Po moje imate nizek iq kr vi v tej temII , ker ne razumete, da ti ljudje pišejo samo površno in v narečju, bolj iz lenobe, kar je ok. Ta forum si itq ne zasluži boljšga..

feryz ::

Če hočeš na 100 portalih napisati 10 tisoč komentarjev dnevno, drugače ne gre.
Malo nadrekaš, malo telefon "popravi" in izpade tako, kot izpade.
Kdo bi se sekiral?

Meni je bolj fascinantno, da folk sprašuje gluposti po forumih in čaka na odgovor.
Če bi isto vprašanje vnesel v gugl, bi v momentu zvedel to kar rabi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

bobiii16 ::

ljudje vi niste normalni. V službo se vozit z avtom za 45000€, plačevat lizing in registracjo s kaskom 2000e. Za to bi morali imeti plačo vsaj 10000 €
ampak res ste debili


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

kilometri avtomobila , hitro vprašanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
845348 (4526) zobnik
»

zemljevid gozdnih poti

Oddelek: Loža
286244 (4274) krneki0001
»

Kupujem avtomobil

Oddelek: Na cesti
297010 (5973) Jackal
»

Vase najvecje sanje!

Oddelek: Loža
211500 (1221) TESKAn

Več podobnih tem