» »

Robert Englund prihaja na Grossmanov festival

Robert Englund prihaja na Grossmanov festival

hotig ::

Freddy Krueger bo prišel v Ormož in Ljutomer na Grossmannov festival fantastičnega filma. Jst ne bom mogel spati. Kot velik oboževalec franšize Nočna mora v ulici Brestov (Nightmare on Elm Street) sem pripravljen tudi prehoditi pot okoli 150km do Ormoža in Ljutomera, da bi ga srečal. Zdej pa ne bom spal skoraj 2 meseca :( Se vidimo, če preživimo ;((

c3p0 ::

Legendarni filmi za nas, takratne osnovnošolce. Mogoče se grem slikat z njim, na stare čase.

opeter ::

Super novica!
Tudi na RTV je članek na to temo, da bosta častna gosta festivala igralec Robert Englund in režiser Jack Sholder.
Grossmannov festival: v goste prihaja Robert Englund, filmski Freddy Krueger

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

hotig ::

c3p0 je izjavil:

Legendarni filmi za nas, takratne osnovnošolce. Mogoče se grem slikat z njim, na stare čase.


Jst mam tudi slikanje v planu, upam da bojo organiziral kakšno druženje z njim v maski. Potem pa slikanje, ko me objame okoli vratu s tisto roko ...:( ... postal bom model za plenice :D

c3p0 ::

Sem pred leti spet pogledal par teh filmov, pa ni to to. Ne moreš čez vzdušje, ki ga pričara 3. kopija videokasete na 30cm ekranu, kockaste HR podnapise, pa da sliko tu in tam malo zategne... :D

scipascapa ::

Retro :)

sivistol ::

hotig je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Legendarni filmi za nas, takratne osnovnošolce. Mogoče se grem slikat z njim, na stare čase.


Jst mam tudi slikanje v planu, upam da bojo organiziral kakšno druženje z njim v maski. Potem pa slikanje, ko me objame okoli vratu s tisto roko ...:( ... postal bom model za plenice :D


skozi ljutomer je do zdej blo vedno neki "sprehod 2 namazanih zombijev itd , komot prlet ti pokažem
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

Kurzweil ::

Itak, da pridemo spet na Grossmannov festival... bi si pa želel kakšen metal koncert več oz. da bi spet bil... danes gledam, festival je sedaj deljen na 2 dela, eden v Ljutomeru in eden v Ormožu?

Se spomnim pred leti, ko se je govorilo... itak da v veliki meri v hecu, da če pride na Grossmannov festival George A. Romero, da bodo na glavnem trgu igrali Slayer... ko smo že ravno pri tem... žal danes ni več niti Romera, niti skupine Slayer...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čakalne vrste za slikanje? [zdravnik]

Oddelek: Loža
111270 (990) gendale2018
»

Blejski vintgar

Oddelek: Loža
5862 (652) skyline
»

ARNES širi hrbtenično omrežje

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
326989 (4627) jype
»

Prepoznavnost slovenskih krajev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
614208 (2934) Shegevara
»

Tu pa tam (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5210460 (8577) strictom

Več podobnih tem