» »

Ukrajina Part IV

Ukrajina Part IV

««
67 / 123
»»

scythe ::

https://t.me/RVvoenkor

Prostovoljci, prostovoljci in vojni dopisniki ruske pomladi (rusvesna.su) delujejo v bojnih formacijah čet v Donbasu, Ukrajini in Siriji



Spet ruski kanali iz telegrama, a ne VladarP :D
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: scythe ()

VladarP ::

Ruski predsednik Vladimir Putin je izrazil podporo brazilskemu predsedniku J. Bolsonaru v zvezi s tragičnimi posledicami močnega deževja in poplav v severovzhodnih državah Brazilije.

V Rusiji delimo žalost tistih, ki so izgubili svoje najdražje zaradi divjanja elementov, in upamo na hitro okrevanje vseh žrtev.

#RusijaBrazilija


Podpora tudi iz moje strani, veliko poslovnih uspehov smo skupaj nanizali in se jih bomo. Elhamdulillah, da se vasa dezela z ljudstvom cimprej opomore.
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

fur80 ::

VladarP je izjavil:

Ruski predsednik Vladimir Putin je izrazil podporo brazilskemu predsedniku J. Bolsonaru v zvezi s tragičnimi posledicami močnega deževja in poplav v severovzhodnih državah Brazilije.

V Rusiji delimo žalost tistih, ki so izgubili svoje najdražje zaradi divjanja elementov, in upamo na hitro okrevanje vseh žrtev.

#RusijaBrazilija


Podpora tudi iz moje strani, veliko poslovnih uspehov smo skupaj nanizali in se jih bomo. Elhamdulillah, da se vasa dezela z ljudstvom cimprej opomore.


Ritolizniki Putlerjevi Rusi! :D Sem mislil, da ste neka sila bili včasih, sedaj pa vidim, da vsem lezete v rit kot kaki hlapci! Si ne bi mislil za Ruse nikoli! :D Za pol rublja, da Putler hlače dol, da imajo z oligarhi za nov beton in pleh! :D Še Indijci morajo vohat smrdljiv zadah Lavrova, kako tam prosi za kredite in prodaja pod ceno nafto in plin, za domačine APN4 v Bombaju! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

PrimoZ_ ::

Kozja sila v riti sila!

VladarP je izjavil:

EU se mora z Rusijo dogovoriti za izvoz 20 milijonov ton ukrajinske pšenice - vodja evropske diplomacije Borrell
@RVvoenkor


Jaz bom svojo požel tiktak, samo bo tona 450e.



Tudi kile je ne boš pridelal, samo nakladaš.

Zdej se pa pejt pelat en krog z multikultijem :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

D3m ::

Lel.

A tok izgubljajo ukrajinci?

xD
|HP EliteBook|R5 6650U|

sds ::

fur80 je izjavil:

VladarP je izjavil:

Ruski predsednik Vladimir Putin je izrazil podporo brazilskemu predsedniku J. Bolsonaru v zvezi s tragičnimi posledicami močnega deževja in poplav v severovzhodnih državah Brazilije.

V Rusiji delimo žalost tistih, ki so izgubili svoje najdražje zaradi divjanja elementov, in upamo na hitro okrevanje vseh žrtev.

#RusijaBrazilija


Podpora tudi iz moje strani, veliko poslovnih uspehov smo skupaj nanizali in se jih bomo. Elhamdulillah, da se vasa dezela z ljudstvom cimprej opomore.


Ritolizniki Putlerjevi Rusi! :D Sem mislil, da ste neka sila bili včasih, sedaj pa vidim, da vsem lezete v rit kot kaki hlapci! Si ne bi mislil za Ruse nikoli! :D Za pol rublja, da Putler hlače dol, da imajo z oligarhi za nov beton in pleh! :D Še Indijci morajo vohat smrdljiv zadah Lavrova, kako tam prosi za kredite in prodaja pod ceno nafto in plin, za domačine APN4 v Bombaju! :D


Raje se ne oglasaj, razumem, da imas raje crnce, ampak vseeno je malo ogabno.
I have no mouth, and I must scream

PrimoZ_ ::

D3m je izjavil:

Lel.

A tok izgubljajo ukrajinci?

xD



Zakaj si mi identiteto ukradel??

Kaj je narobe s tabo????

sds ::

D3m je izjavil:

Lel.

A tok izgubljajo ukrajinci?

xD


Itak, zato je pa celotna svojat, ki stojijo na strani ukrajinskih kriminalcev in morilcev tako butthurt. Bomo se malo pocakali, potem pa se jim bomo se nadaljna leta smejali kot bedakom, ki nasedajo vsakemu bullshitu, ki ga slisijo.
I have no mouth, and I must scream

PrimoZ_ ::

sds je izjavil:

fur80 je izjavil:

VladarP je izjavil:

Ruski predsednik Vladimir Putin je izrazil podporo brazilskemu predsedniku J. Bolsonaru v zvezi s tragičnimi posledicami močnega deževja in poplav v severovzhodnih državah Brazilije.

V Rusiji delimo žalost tistih, ki so izgubili svoje najdražje zaradi divjanja elementov, in upamo na hitro okrevanje vseh žrtev.

#RusijaBrazilija


Podpora tudi iz moje strani, veliko poslovnih uspehov smo skupaj nanizali in se jih bomo. Elhamdulillah, da se vasa dezela z ljudstvom cimprej opomore.


Ritolizniki Putlerjevi Rusi! :D Sem mislil, da ste neka sila bili včasih, sedaj pa vidim, da vsem lezete v rit kot kaki hlapci! Si ne bi mislil za Ruse nikoli! :D Za pol rublja, da Putler hlače dol, da imajo z oligarhi za nov beton in pleh! :D Še Indijci morajo vohat smrdljiv zadah Lavrova, kako tam prosi za kredite in prodaja pod ceno nafto in plin, za domačine APN4 v Bombaju! :D


Raje se ne oglasaj, razumem, da imas raje crnce, ampak vseeno je malo ogabno.


Ojej, pa še reinkarnacija - vx- a je nazaj


Rusom mora it za nohte, da so vse paciente rekrutiral :D

sds je izjavil:

D3m je izjavil:

Lel.

A tok izgubljajo ukrajinci?

xD


Itak, zato je pa celotna svojat, ki stojijo na strani ukrajinskih kriminalcev in morilcev tako butthurt. Bomo se malo pocakali, potem pa se jim bomo se nadaljna leta smejali kot bedakom, ki nasedajo vsakemu bullshitu, ki ga slisijo.


Tako kot vam, ki ste se cepili, bi rekel D3m in VladarP...

Ahaha...

Vse vas bomo cepili....

Vse!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

VladarP ::

Diplomanti opravljajo izpit iz ruskega jezika

30. maja so maturanti v Ljudski republiki Doneck začeli opravljati enotni državni izpit iz ruščine.

Danes je bilo odprtih vseh 14 izpitnih točk, od tega deset v Donecku.

t.me/buntcg


Diši po svobodi!
Akhmat sila

sds ::

PrimoZ_ je izjavil:

sds je izjavil:

fur80 je izjavil:

VladarP je izjavil:

Ruski predsednik Vladimir Putin je izrazil podporo brazilskemu predsedniku J. Bolsonaru v zvezi s tragičnimi posledicami močnega deževja in poplav v severovzhodnih državah Brazilije.

V Rusiji delimo žalost tistih, ki so izgubili svoje najdražje zaradi divjanja elementov, in upamo na hitro okrevanje vseh žrtev.

#RusijaBrazilija


Podpora tudi iz moje strani, veliko poslovnih uspehov smo skupaj nanizali in se jih bomo. Elhamdulillah, da se vasa dezela z ljudstvom cimprej opomore.


Ritolizniki Putlerjevi Rusi! :D Sem mislil, da ste neka sila bili včasih, sedaj pa vidim, da vsem lezete v rit kot kaki hlapci! Si ne bi mislil za Ruse nikoli! :D Za pol rublja, da Putler hlače dol, da imajo z oligarhi za nov beton in pleh! :D Še Indijci morajo vohat smrdljiv zadah Lavrova, kako tam prosi za kredite in prodaja pod ceno nafto in plin, za domačine APN4 v Bombaju! :D


Raje se ne oglasaj, razumem, da imas raje crnce, ampak vseeno je malo ogabno.


Ojej, pa še reinkarnacija - vx- a je nazaj


Aha, se eden "ta cuden", ti bom kar v celoti pastal, da ne bos iskal za nazaj:



Hallucinations: If you notice your loved one responding to voices or images that aren’t there, the person may be having hallucinations. Remember that while you do not see or hear these things, the person having the hallucination experiences it as if it were completely real. Be gentle and sympathetic when approaching a loved one about a hallucination.

Delusions: Although delusions are related to hallucinations, they are not the same thing. Delusions involve false beliefs. A person suffering from a delusion may be paranoid about being watched, for example. Delusions may also include beliefs about the person’s level of fame, abilities, other people’s feelings toward the person, or future events.

Withdrawing from daily life: Loved ones sometimes notice that someone with schizophrenia stops bathing, displays a flat affect, or stops participating in the activities they once enjoyed.

Disorganized speech and thinking: If you ask a loved one with schizophrenia any question, you may get only partial answers, or the response may be completely unrelated to the question.

Abnormal motor behavior: People with schizophrenia often move and behave in ways that don’t make sense to those around them. The unusual movements can range from an unnatural posture to inappropriate outbursts of anger.


Matr, ampak me res zanima, a se gre kaksna psihiatricna bolnisnica kaksne vaje za rehabilitacijo tule? Ali pa gre dejansko pri vseh proukrajinskih osebkih tule za eno osebo? Dejansko si ne znam razloziti, toliko klinicnih primerov na kupu niti na FB ne najdes.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

PrimoZ_ ::

VladarP je izjavil:

Diplomanti opravljajo izpit iz ruskega jezika

30. maja so maturanti v Ljudski republiki Doneck začeli opravljati enotni državni izpit iz ruščine.

Danes je bilo odprtih vseh 14 izpitnih točk, od tega deset v Donecku.

t.me/buntcg


Diši po svobodi!


Po dreku smrdi!!!

Vse vas bomo cepili!

HahahahHahHahahahahahaahahaaa :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

VladarP ::

Asmaticarja tj. @tezkodihanje so pa danes hospitalizirali najprej na nevrolosko kliniko, da preverijo ce so ostali kaksni zametki sivih celic in sinaps. Po pregledu pa lezanje v zaprtem oddelku Ljubljana Polje dokler terapija ne prime. Za Primoza pa ni vec upanja, uprasanje casa je kdaj bo storil suicid.
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

PrimoZ_ ::

VladarP je izjavil:

Asmaticarja tj. @tezkodihanje so pa danes hospitalizirali najprej na nevrolosko kliniko, da preverijo ce so ostali kaksni zametki sivih celic in sinaps. Po pregledu pa lezanje v zaprtem oddelku Ljubljana Polje dokler terapija ne prime. Za Primoza pa ni vec upanja, uprasanje casa je kdaj bo storil suicid.


Haha

Prej se bo puta stegnu.

We will rave on Putin's grave :)

Jaz sem D3m!!!

On mi je ukradel indetiteto???

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

D3m ::

Fok is going on in here?? xD

P.S.

BREAKING NEWS

Netherlands expects Gazprom to stop gas supplies from May 31.

Dutch company Gasterra refuses to pay for Russian gas in rubles.

Reports.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

VladarP ::

Hersonska regija je začela izvažati žito v velikih količinah v Rusijo. Potekajo tudi pogovori o izvozu letošnje žetve pšenice in sončnic.

Za Rusijo se odpirajo nove poslovne možnosti - "dodatno" žito se lahko predela v moko ali škrob.


Zgleda bo letos pšenica ornk draga, moram navit ceno najmanj na 450e po toni. Če ne bo toče zdaj v zadnjem času, si jo obetam najmanj 25 ton.

https://www.slovenskenovice.si/novice/s...

Veliki državnik in vodja Madžarske!
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

D3m ::

Hungarian Prime Minister Orban said that there is "no agreement" between the EU countries on the oil embargo against Russia.

There is no compromise on the embargo on Russian oil at the EU summit because of the "irresponsible position of the European Commission," he added.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PrimoZ_ ::

VladarP je izjavil:

Hersonska regija je začela izvažati žito v velikih količinah v Rusijo. Potekajo tudi pogovori o izvozu letošnje žetve pšenice in sončnic.

Za Rusijo se odpirajo nove poslovne možnosti - "dodatno" žito se lahko predela v moko ali škrob.


Zgleda bo letos pšenica ornk draga, moram navit ceno najmanj na 450e po toni. Če ne bo toče zdaj v zadnjem času, si jo obetam najmanj 25 ton.

https://www.slovenskenovice.si/novice/s...

Veliki državnik in vodja Madžarske!


In to obdelas z multikultijem.

Dej ne laži :D

VladarP ::

Akhmat sila

sds ::

VladarP je izjavil:

https://www.slovenskenovice.si/novice/s...

8-)

Evo, ucinki Goloba se ze kazejo :)
I have no mouth, and I must scream

l0g1t3ch ::

Russian origin Latvians are changing their names to Latvian sounding names to remove the fascist stink from their names

koyotee ::

D3m je izjavil:

Hungarian Prime Minister Orban said that there is "no agreement" between the EU countries on the oil embargo against Russia.

There is no compromise on the embargo on Russian oil at the EU summit because of the "irresponsible position of the European Commission," he added.


V preteklih dneh so namreč iz Ukrajine prišla opozorila, da bi se naftovodu Družba, ki poteka čez ukrajinsko ozemlje proti članicam EU-ja in prek katerega se oskrbuje Madžarska, lahko tudi "kaj zgodilo".


Čas je da se odfuka madžarsko iz eu, pa naj se sparijo s srbijo, bodo skupaj 30 let zadaj.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

D3m ::

Chill.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: PrimoZ_ ()

PrimoZ_ ::

D3m je izjavil:

Chill.


Pravi največji debil!

In kradljivec nickov!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

Netrunner ::

Kakšna je trenutno situacija? Smo korak bližje koncu vojne ali smo korak bližje 3 svetovni vojni?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

VladarP ::

The Times: Russia takes control of the global wheat market.

According to the British publication, Russia's goal to increase agricultural exports by 50% by 2024 is quite achievable. An important factor in the growth of Russian exports is wheat, the world export of which Moscow has already taken under control.

In April alone, Russian grain exports increased by 18%. Significantly increased world grain prices have allowed the Russian budget to receive $1.9 billion in tax revenues on grain exports since the beginning of the year.

In addition, the publication notes that the export of wheat from Russia covers the deficit formed in the world grain market, including a drop in supplies from Ukraine by 32%.


Sicer lih prele sem kuhal palento. In zanimivo poreklo koruznega zdroba.




8-)8-)8-)

Netrunner je izjavil:

Kakšna je trenutno situacija? Smo korak bližje koncu vojne ali smo korak bližje 3 svetovni vojni?


Vojna ni problem, vojna je trenutno rešitev da se zadavi reptilijance in zato naj traja.
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

l0g1t3ch ::

Hrana za reveže.

Se vidi da si ekonomski in mentalni ubožec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

VladarP ::

l0g1t3ch je izjavil:

Hrana za reveže.

Se vidi da si ekonomski in mentalni ubožec.


Res je. Teknila bo ta hrana za reveže ob domačemu beef jerkyiju, ki ga sušim v dehidratorju. 1300g govejega stegna 18e pri najboljšem sosedu danes.
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

l0g1t3ch ::

VladarP je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Hrana za reveže.

Se vidi da si ekonomski in mentalni ubožec.


Res je. Teknila bo ta hrana za reveže ob domačemu beef jerkyiju, ki ga sušim v dehidratorju. 1300g govejenga stegna 18e pri najboljšem sosedu danes.


Nimaš za kaj takega.
Natepavas polento in sanjaš o mesu.

VladarP ::

l0g1t3ch je izjavil:

VladarP je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Hrana za reveže.

Se vidi da si ekonomski in mentalni ubožec.


Res je. Teknila bo ta hrana za reveže ob domačemu beef jerkyiju, ki ga sušim v dehidratorju. 1300g govejenga stegna 18e pri najboljšem sosedu danes.


Nimaš za kaj takega.
Natepavas polento in sanjaš o mesu.


Akhmat sila

l0g1t3ch ::

VladarP je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

VladarP je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Hrana za reveže.

Se vidi da si ekonomski in mentalni ubožec.


Res je. Teknila bo ta hrana za reveže ob domačemu beef jerkyiju, ki ga sušim v dehidratorju. 1300g govejenga stegna 18e pri najboljšem sosedu danes.


Nimaš za kaj takega.
Natepavas polento in sanjaš o mesu.




Random fejk račun.

Ruski vojaki, ki v Ukrajini ne želijo izpolnjevati vojaških dolžnosti, so po naročilu Kremlja od nadrejenih prejeli ultimat: ali se borijo ali pa bodo ruske oblasti njihove žene in otroke prisilno preselile na daljni vzhod Rusije.

VladarP ::

l0g1t3ch je izjavil:

VladarP je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

VladarP je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Hrana za reveže.

Se vidi da si ekonomski in mentalni ubožec.


Res je. Teknila bo ta hrana za reveže ob domačemu beef jerkyiju, ki ga sušim v dehidratorju. 1300g govejenga stegna 18e pri najboljšem sosedu danes.


Nimaš za kaj takega.
Natepavas polento in sanjaš o mesu.




Random fejk račun.

Ruski vojaki, ki v Ukrajini ne želijo izpolnjevati vojaških dolžnosti, so po naročilu Kremlja od nadrejenih prejeli ultimat: ali se borijo ali pa bodo ruske oblasti njihove žene in otroke prisilno preselile na daljni vzhod Rusije.



Od 1.februarja do danes sem zapravil samo v Merkatorju 3000e, ki jih ti škrbavec videl nisi, ker si socialni problem.

Akhmat sila

l0g1t3ch ::

Revše :)

Za gostilno hodiš nabavljat, pa se hvališ da je zate :))

l0g1t3ch ::

P.S. Kup mi čike mulc, k boš ravno v trgovini :))

D3m ::

Vidva pa meni gajbo, mladiča.

P.S.

The EU needs to reach an agreement with Russia to export 20 million tons of Ukrainian wheat - head of European diplomacy Borrell
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Bostjan_321 ::

Z vladarjem bo treba na pivo.
Bova razpravljala o kmetijstvu in samooskrbi.

Kot je bilo nekoč v jugi.
Pa orožje za zaščito pred bandami!

VladarP ::

l0g1t3ch je izjavil:

P.S. Kup mi čike mulc, k boš ravno v trgovini :))


Dela se primi pa bos imel

l0g1t3ch ::

VladarP je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

P.S. Kup mi čike mulc, k boš ravno v trgovini :))


Dela se primi pa bos imel


Mam tolk, da se poserjem na vso tvojo in Rusko revščino!

VladarP ::

Bostjan_321 je izjavil:

Z vladarjem bo treba na pivo.
Bova razpravljala o kmetijstvu in samooskrbi.

Kot je bilo nekoč v jugi.
Pa orožje za zaščito pred bandami!


Naredi varno rokovanje z orožjem v Medvodah v JBI, učlanis se v strelsko drustvo, pridobiš nabavno dovoljenje in ti zrihtam rex zero pištolo - 20%. Rex Zero je najboljša izpeljanka Sig Sauerja trenutno na svetu! Brazilija jih je kupila na tisoče.
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

fur80 ::

General Staff: Russian troops withdraw from Mykolaivka in Kherson Oblast.

According to the most recent update by the General Staff, Russian forces suffered significant losses and had to withdraw from the village of Mykolaivka as a result of an offensive of Ukraine's forces.

#Mykolaivka in #Kherson has been liberated. More to follow. Panic is beginning to spread through the ranks of the #Russian forces in nearby villages.


https://twitter.com/KyivIndependent/sta...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

VladarP ::

l0g1t3ch je izjavil:

VladarP je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

P.S. Kup mi čike mulc, k boš ravno v trgovini :))


Dela se primi pa bos imel


Mam tolk, da se poserjem na vso tvojo in Rusko revščino!


Nimas ti 0
Akhmat sila

l0g1t3ch ::

VladarP je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

VladarP je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

P.S. Kup mi čike mulc, k boš ravno v trgovini :))


Dela se primi pa bos imel


Mam tolk, da se poserjem na vso tvojo in Rusko revščino!


Nimas ti 0


VladarP ::

l0g1t3ch je izjavil:

VladarP je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

VladarP je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

P.S. Kup mi čike mulc, k boš ravno v trgovini :))


Dela se primi pa bos imel


Mam tolk, da se poserjem na vso tvojo in Rusko revščino!


Nimas ti 0





Kaj tukaj gledamo
Akhmat sila

l0g1t3ch ::

Promet zadnjih 90 dni, sem pofiltriral da kaže samo zneske nad 1000€.

Kaj so prihodni in kaj odhodki boš pa že dojel, tud če si bolj počasen :)

fur80 ::

VladarP je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

VladarP je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

VladarP je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

P.S. Kup mi čike mulc, k boš ravno v trgovini :))


Dela se primi pa bos imel


Mam tolk, da se poserjem na vso tvojo in Rusko revščino!


Nimas ti 0





Kaj tukaj gledamo


Nekaj malo jačega kot tvoje 3000€ v Merkatorju! :D haha

LightBit ::

VladarP je izjavil:

Kaj tukaj gledamo

Luleke.

l0g1t3ch ::

l0g1t3ch je izjavil:

Promet zadnjih 90 dni, sem pofiltriral da kaže samo zneske nad 1000€.

Kaj so prihodni in kaj odhodki boš pa že dojel, tud če si bolj počasen :)


1.4 sm še del kripto profitov izplačal, ker sm dva dni prej prodal večji še preostali del ETH ko je dosegel 3400$

Da bom malo -vx- jezil :D

D3m ::

fur80 je izjavil:

General Staff: Russian troops withdraw from Mykolaivka in Kherson Oblast.

According to the most recent update by the General Staff, Russian forces suffered significant losses and had to withdraw from the village of Mykolaivka as a result of an offensive of Ukraine's forces.

#Mykolaivka in #Kherson has been liberated. More to follow. Panic is beginning to spread through the ranks of the #Russian forces in nearby villages.


https://twitter.com/KyivIndependent/sta...


Katera?
|HP EliteBook|R5 6650U|

kuall ::

endelin je izjavil:

Putler se kurči samo zaradi jedrskega orožja. V nasprotnem primeru bi sedaj pasel koze na vzhodni strani urala

še to se je nehal, ko je zvedel, da veter piha na vzhod v ukrajini. :))

VladarP ::

fur80 je izjavil:

VladarP je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

VladarP je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

VladarP je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

P.S. Kup mi čike mulc, k boš ravno v trgovini :))


Dela se primi pa bos imel


Mam tolk, da se poserjem na vso tvojo in Rusko revščino!


Nimas ti 0





Kaj tukaj gledamo


Nekaj malo jačega kot tvoje 3000€ v Merkatorju! :D haha


To kar je objavil v dobro jaz letno dam GLS, Ferspedu in SŽ za transport.
Akhmat sila
««
67 / 123
»»