» »

Ukrajina Part IV

Ukrajina Part IV

««
66 / 123
»»

PrimoZ_ ::

VladarP je izjavil:

Zelenskemu bojo Kijevcani oziroma generali VSU sodili, ce ga ne evakuirajo prej. Ce bi spostoval Minsk 2 za kar je bil izvoljen, danes vojne nebi bilo. DNR in LNR bi imela omejeno autonomijo in bi bil konflikt zamrznjen in to je to. Tako je pa ze trajno izgubil na miljone ljudi in kvadratnih kilometrov ozemlja. Lahko pa, da je Zelenski ruski clovek in da namerno to vse dela, da Rusi dokoncno unicijo Ukrajino leglo nacizma. KGB je cudo.


Putler je CIA agent.

Z nemsmiselno vojno uničuje Rusijo in bogati ZDA. Ta CIA je res neverjetna!

VladarP ::

endelin je izjavil:

A ni Putler zravnal drugo največje sirsko mesto?;((


Osvobodil od vaših klavcev.
Akhmat sila

PrimoZ_ ::

VladarP je izjavil:

endelin je izjavil:

A ni Putler zravnal drugo največje sirsko mesto?;((


Osvobodil od vaših klavcev.


Itak. Vse pobiješ in je to to.

Bo že bog posortiral kdo je kdo :D

VladarP ::

PrimoZ_ je izjavil:

VladarP je izjavil:

endelin je izjavil:

A ni Putler zravnal drugo največje sirsko mesto?;((


Osvobodil od vaših klavcev.


Itak. Vse pobiješ in je to to.

Bo že bog posortiral kdo je kdo :D



Tebe nacista res sikera tam za nekega rusa, arabca al perzijca.
Akhmat sila

scythe ::

endelin je izjavil:

Vladar je danes v formi


Ni edini Ruski RAŠIST v formi, dost je takšnih. Pejt mal na telegram ali twiter, npr. Inter Slava Z....Ruska propaganda. Baje bojo TAKOJ uničili M142 in M260 sisteme, ko bodo dostavljeni v UA. Tak ko M777 havbice, na polno so se hvalili, kako so zasegli 82 M777 havbic, do danes niti enga dokaza!
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

VladarP ::

scythe je izjavil:

endelin je izjavil:

Vladar je danes v formi


Ni edini Ruski RAŠIST v formi, dost je takšnih. Pejt mal na telegram ali twiter, npr. Inter Slava Z....Ruska propaganda. Baje bojo TAKOJ uničili M142 in M260 sisteme, ko bodo dostavljeni v UA. Tak ko M777 havbice, na polno so se hvalili, kako so zasegli 82 M777 havbic, do danes niti enga dokaza!


Nevem zakaj gledas telegram, ce mas kockasti ekran doma, ki ti vsakodnevno govori resnico. :| ko pridete do Vladivostoka mi prosim javi, ker jaz tega kockastega ekrana ne uporabljam.
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

mackilla ::

nirburu je izjavil:

mackilla je izjavil:


Res me zanima kaj bi naj posnetek pomenil.


Ti je Lavrov razložil.

Da je Putinov gospodar Izrael?

VladarP ::



Sveti Vladimir združitelj Rusov
Akhmat sila

scythe ::

VladarP je izjavil:

scythe je izjavil:

endelin je izjavil:

Vladar je danes v formi


Ni edini Ruski RAŠIST v formi, dost je takšnih. Pejt mal na telegram ali twiter, npr. Inter Slava Z....Ruska propaganda. Baje bojo TAKOJ uničili M142 in M260 sisteme, ko bodo dostavljeni v UA. Tak ko M777 havbice, na polno so se hvalili, kako so zasegli 82 M777 havbic, do danes niti enga dokaza!


Nevem zakaj gledas telegram, ce mas kockasti ekran doma, ki ti vsakodnevno govori resnico. :| ko pridete do Vladivostoka mi prosim javi, ker jaz tega kockastega ekrana ne uporabljam.


Iščem kakšno sliko od Ruskega zasega M777 havbic, 82 komadov bi bila idelna trofeja za dokaz, posebi za javnost! Sam ni pa ni dokaza, samo Ruske ¨čveke¨.
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

mackilla ::

scythe je izjavil:

VladarP je izjavil:

scythe je izjavil:

endelin je izjavil:

Vladar je danes v formi


Ni edini Ruski RAŠIST v formi, dost je takšnih. Pejt mal na telegram ali twiter, npr. Inter Slava Z....Ruska propaganda. Baje bojo TAKOJ uničili M142 in M260 sisteme, ko bodo dostavljeni v UA. Tak ko M777 havbice, na polno so se hvalili, kako so zasegli 82 M777 havbic, do danes niti enga dokaza!


Nevem zakaj gledas telegram, ce mas kockasti ekran doma, ki ti vsakodnevno govori resnico. :| ko pridete do Vladivostoka mi prosim javi, ker jaz tega kockastega ekrana ne uporabljam.


Iščem kakšno sliko od Ruskega zasega M777 havbic, 82 komadov bi bila idelna trofeja za dokaz, posebi za javnost! Sam ni pa ni dokaza, samo Ruske ¨čveke¨.

Jaz čakam na slike zajetih NATO generalov in admiralov iz Mariupola.

UkrFTW! ::

VladarP je izjavil:

Viktor Andrusiv, svetovalec vodje ministrstva za notranje zadeve Ukrajine je predlagal plačilo za odhod iz države vojaško sposobnih ljudi.
Po njegovih besedah se znesek od 3 do 5 tisoč dolarjev šteje za dovolj za odhod iz domovine.
# Ukrajina # Dezerterji


:))Torej bogati bodo lahko kupili svobodo, revni pa v front z nepremagljivim nasprotnikom :)) Sicer pa 40 milijonska Ukrajina ne more zbrati dva milijona teritorialcev, ze kle nekaj ne stima.

Bebo, a to, da ena Rusija še ni pregazila Ukrajine, ti pa štima?

l0g1t3ch ::

VladarP je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

VladarP je izjavil:

endelin je izjavil:

A ni Putler zravnal drugo največje sirsko mesto?;((


Osvobodil od vaših klavcev.


Itak. Vse pobiješ in je to to.

Bo že bog posortiral kdo je kdo :D



Tebe nacista res sikera tam za nekega rusa, arabca al perzijca.


LOL, nacisti...

Sm ti že par strani nazaj napisal, da bi te vsaj malo spoštoval, če bi se nehal sprenevaditi s temi nacisti :)

koyotee ::

Države članice Evropske unije so dosegle politični dogovor o embargu na uvoz ruske nafte, so za STA potrdili viri pri EU-ju. Podrobnosti še niso znane. Smernice glede embarga bodo predvidoma podali voditelji držav članic EU-ja.


Čakamo lavrova, da začne spet jokat.
Madžarsko pa se fukne ven z eu in se priklopi srbiji, popoln scenarij.

Vladarp že pripravljate pakete za bogato rusijo? Liter mleka pa zdenka sirčke ne pozabit!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

D3m ::

Sup bithchezzzzz.

kva je novega?
|HP EliteBook|R5 6650U|

nejclp ::

mackilla je izjavil:


Jaz čakam na slike zajetih NATO generalov in admiralov iz Mariupola.

Sem zasledil naracijo putinovcev na twiterju, da ker niso našli nato generalov in bioznanstvenikov, je to dokaz, da so jih, po direktivi Bidna in Zelenskega, azovci pobili, trupla pa razkosali do neraspoznavnosti. Resno.

D3m ::

Pravkar novica, da američani ne bodo pošiljali raketnega sistema Ukrajincem.

MSM?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

PrimoZ_ ::

D3m je izjavil:

Pravkar novica, da američani ne bodo pošiljali raketnega sistema Ukrajincem.

MSM?



Jaz sem pravi D3m.

Fejk D3m laže!

D3m je izjavil:

Sup bithchezzzzz.

kva je novega?



Zakaj si mi ukradel Nick????

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

kuall ::

koyotee je izjavil:

Madžarsko pa se fukne ven z eu in se priklopi srbiji, popoln scenarij.

mađari so pač ubrali taktiko nevtralne države, tako kot švicarji med 2. svetovno vojno. srbi pa odkrito držijo z rusi. tu je velika razlika. nevtralnost je vseeno treba spoštovati in takega pridobiti na svojo stran, ne pa ga porivat stran. saj podobno nevtralni so avstrijci, nemci, francozi, samo so malo potuhnjeni (zaenkrat).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

PrimoZ_ ::

l0g1t3ch je izjavil:




Rus crkuje, se svet raduje!!!

scythe ::

D3m je izjavil:

Pravkar novica, da američani ne bodo pošiljali raketnega sistema Ukrajincem.

MSM?



Ista novica je bila 2 mesec nazaj za M777, da ni možno poslati havbice v UA, kje je pa danes M777? :D
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

D3m ::

Torej pridejo z zamikom. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

PrimoZ_ ::

D3m je izjavil:

Torej pridejo z zamikom. :D



Zakaj mi kradeš nick???



Russia - 4179, of which: destroyed: 2436, damaged: 74, abandoned: 316, captured: 1353

Tanks (739, of which destroyed: 413, damaged: 22, abandoned: 55, captured: 249)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

D3m ::

Nič nisem ukradel.
|HP EliteBook|R5 6650U|

fur80 ::

Raketni sistemi so že tam, boljše, da napišejo, da jih ne bo in ko bodo na fronti javijo, Rus pa naj naprej kokoši lovi z iskanderjem! ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

PrimoZ_ ::

D3m je izjavil:

Nič nisem ukradel.



Seveda si!!!

Kradeš indetiteto!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

D3m ::

Dokaz?
|HP EliteBook|R5 6650U|

PrimoZ_ ::

D3m je izjavil:

Dokaz?


Tvoje laži.
Jaz ne bi tako lagal.

fur80 ::

kuall je izjavil:

koyotee je izjavil:

Madžarsko pa se fukne ven z eu in se priklopi srbiji, popoln scenarij.

mađari so pač ubrali taktiko nevtralne države, tako kot švicarji med 2. svetovno vojno. srbi pa odkrito držijo z rusi. tu je velika razlika. nevtralnost je vseeno treba spoštovati in takega pridobiti na svojo stran, ne pa ga porivat stran. saj podobno nevtralni so avstrijci, nemci, francozi, samo so malo potuhnjeni (zaenkrat).


Zakaj je bila Švica nevtralna, se je vedelo da zaradi bank in rezerv, zakaj bi pa rada bila Madžarska in vseeno prejemala EU denar mi pa ni jasno. Ne bo šlo dolgo tako naprej. Madžarska se o lahko obrnila samo na "bogato" Rusijo še, izdelke pa prodajali Kitajcem, sploh poceni robo! :D

endelin ::

Putler se kurči samo zaradi jedrskega orožja. V nasprotnem primeru bi sedaj pasel koze na vzhodni strani urala

D3m ::

Pretiravaš PrimoZ.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

PrimoZ_ ::

D3m je izjavil:

Pretiravaš PrimoZ.


Nehi kradet nick!!!

D3m ::

Ukraine And Poland Nearer Confederation

https://southfront.org/ukraine-and-pola...
|HP EliteBook|R5 6650U|

VladarP ::

endelin je izjavil:

Putler se kurči samo zaradi jedrskega orožja. V nasprotnem primeru bi sedaj pasel koze na vzhodni strani urala


Amerika se kurci samo zaradi jederskega orožja, če ne bi Kadirov zdaj jedel kaviar u beli hiši.


Sicer pa iz USA se ena komedija.
:))

Biden zanika, da bi ZDA v Ukrajino poslale raketne sisteme, ki bi lahko ciljali na Rusijo
Ameriški predsednik Joe Biden je danes popoldne dejal, da ZDA ne nameravajo poslati v Ukrajino raketnih sistemov, ki bi lahko dosegli Rusijo.

ZDA so Ukrajini zagotovile znatno vojaško pomoč, odkar je Rusija konec februarja začela invazijo na državo.

Pojavila so se poročila, da se Bidenova administracija pripravlja na pošiljanje naprednih raketnih sistemov dolgega dosega v Kijev.

Vendar je Biden to danes zavrnil.
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

endelin ::

Vladar: Nato sesuje s konvecionalnim orožjem rusijo (vključno s cečeni) v dveh mesecih. Preprosto je tehnogija dosti boljša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

sds ::

endelin je izjavil:

Vladar: Nato sesuje s konvecionalnim orožjem rusijo (vključnons cečeni) v dveh mesecih

Seveda, veliki ekspert za Rusijo in Nato. Kje sploh najdes cas za svetovanje NATU in Rusiji, zraven pa se blebetas po slo-techu. Pravi car. Ali pa samo narcis. Cas bo pokazal.
I have no mouth, and I must scream

PrimoZ_ ::

D3m je izjavil:

Ukraine And Poland Nearer Confederation

https://southfront.org/ukraine-and-pola...



SouthFront (sometimes written South Front) is a multilingual website registered in Russia that "combines Kremlin talking points with detailed knowledge of military systems and ongoing conflicts... [and] attempts to appeal to military enthusiasts, veterans, and conspiracy theorists."[1] According to the European Union's EU vs Disinfo, SouthFront publishes news focused on "security issues, foreign policy, military analysis and reports on military hardware" while "loyally relaying whatever suits the Kremlin."[2]


Mentalni revež.

Pa še nick kradeš!!!

VladarP ::

Kitajska vojska je na obale Tajvana poslala 30 vojaških letal - otoško obrambno ministrstvo.

30. maja je 30 bojnih letal NOAK vstopilo v območje zračne obrambe otoka (vključno z 2 letali za radarsko odkrivanje in krmiljenje dolgega dosega KJ-500, 8 lovcev J-11, 6 J-16, 4 J-10, 2 Su- 35 lovcev in 2 Su-30 ter 6 šest Y-8).
t.me/RVvoenkor


Uvertura za septembersko deamerikanizacijo Tajvana.
Akhmat sila

fur80 ::

VladarP je izjavil:

endelin je izjavil:

Putler se kurči samo zaradi jedrskega orožja. V nasprotnem primeru bi sedaj pasel koze na vzhodni strani urala


Amerika se kurci samo zaradi jederskega orožja, če ne bi Kadirov zdaj jedel kaviar u beli hiši.


Sicer pa iz USA se ena komedija.
:))

Biden zanika, da bi ZDA v Ukrajino poslale raketne sisteme, ki bi lahko ciljali na Rusijo
Ameriški predsednik Joe Biden je danes popoldne dejal, da ZDA ne nameravajo poslati v Ukrajino raketnih sistemov, ki bi lahko dosegli Rusijo.

ZDA so Ukrajini zagotovile znatno vojaško pomoč, odkar je Rusija konec februarja začela invazijo na državo.

Pojavila so se poročila, da se Bidenova administracija pripravlja na pošiljanje naprednih raketnih sistemov dolgega dosega v Kijev.

Vendar je Biden to danes zavrnil.


Iz Lviva mogoče res ne! :D Drugače pa lahko že granato vržeš čez mejo, če si tam 5m stran! :D Ni vse za na twiter in telegram, nekaj raket pa Rusi še vseeno imajo! :D

sds ::

PrimoZ_ je izjavil:

D3m je izjavil:

Ukraine And Poland Nearer Confederation

https://southfront.org/ukraine-and-pola...



SouthFront (sometimes written South Front) is a multilingual website registered in Russia that "combines Kremlin talking points with detailed knowledge of military systems and ongoing conflicts... [and] attempts to appeal to military enthusiasts, veterans, and conspiracy theorists."[1] According to the European Union's EU vs Disinfo, SouthFront publishes news focused on "security issues, foreign policy, military analysis and reports on military hardware" while "loyally relaying whatever suits the Kremlin."[2]


Mentalni revež.

Pa še nick kradeš!!!

Se en ekspert za podajanje fake informaciji, sizofrenik in navaden naivec, ki verjame vsakemu bullshitu, ki ga sreca, ce se le ujema z njegovo agendo. Matr ste boscki. Adolescenco zagotovo prezivljate v soli za otroke s posebnimi potrebami.
I have no mouth, and I must scream

VladarP ::

sds je izjavil:

endelin je izjavil:

Vladar: Nato sesuje s konvecionalnim orožjem rusijo (vključnons cečeni) v dveh mesecih

Seveda, veliki ekspert za Rusijo in Nato. Kje sploh najdes cas za svetovanje NATU in Rusiji, zraven pa se blebetas po slo-techu. Pravi car. Ali pa samo narcis. Cas bo pokazal.


Ma nima pojma. Amerikanec ce ni ornk zadrogiran ne upa u spopad. Videno ze stokrat v Iraku in Afganistanu.
Akhmat sila

fur80 ::

VladarP je izjavil:

Kitajska vojska je na obale Tajvana poslala 30 vojaških letal - otoško obrambno ministrstvo.

30. maja je 30 bojnih letal NOAK vstopilo v območje zračne obrambe otoka (vključno z 2 letali za radarsko odkrivanje in krmiljenje dolgega dosega KJ-500, 8 lovcev J-11, 6 J-16, 4 J-10, 2 Su- 35 lovcev in 2 Su-30 ter 6 šest Y-8).
t.me/RVvoenkor


Uvertura za septembersko deamerikanizacijo Tajvana.


Ne bo je, tam je USA zadaj! ;) Kitajci pa res niso tak nori, kaj pa profirajo, če si podredijo Tajvan in par miljonov mrtvih? Če grejo pa Kitajci 30 let nazaj v gospodarstvu, bo pa tam državljanska vojna!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

VladarP ::

fur80 je izjavil:

VladarP je izjavil:

Kitajska vojska je na obale Tajvana poslala 30 vojaških letal - otoško obrambno ministrstvo.

30. maja je 30 bojnih letal NOAK vstopilo v območje zračne obrambe otoka (vključno z 2 letali za radarsko odkrivanje in krmiljenje dolgega dosega KJ-500, 8 lovcev J-11, 6 J-16, 4 J-10, 2 Su- 35 lovcev in 2 Su-30 ter 6 šest Y-8).
t.me/RVvoenkor


Uvertura za septembersko deamerikanizacijo Tajvana.


Ne bo je, tam je USA zadaj! ;) Kitajci pa res niso tak nori, kaj pa profirajo, če si podredijo Tajvan in par miljonov mrtvih? Če grejo pa Kitajci 30 let nazaj v gospodarstvu, bo pa tam državljanska vojna!



Doktoriral si iz neznanja. Sedi evo ti diploma.
Akhmat sila

D3m ::

PrimoZ_ je izjavil:

D3m je izjavil:

Ukraine And Poland Nearer Confederation

https://southfront.org/ukraine-and-pola...



SouthFront (sometimes written South Front) is a multilingual website registered in Russia that "combines Kremlin talking points with detailed knowledge of military systems and ongoing conflicts... [and] attempts to appeal to military enthusiasts, veterans, and conspiracy theorists."[1] According to the European Union's EU vs Disinfo, SouthFront publishes news focused on "security issues, foreign policy, military analysis and reports on military hardware" while "loyally relaying whatever suits the Kremlin."[2]


Mentalni revež.

Pa še nick kradeš!!!


Wikipedia......lamo.

Bitchezzzzzz
|HP EliteBook|R5 6650U|

sds ::

VladarP je izjavil:

sds je izjavil:

endelin je izjavil:

Vladar: Nato sesuje s konvecionalnim orožjem rusijo (vključnons cečeni) v dveh mesecih

Seveda, veliki ekspert za Rusijo in Nato. Kje sploh najdes cas za svetovanje NATU in Rusiji, zraven pa se blebetas po slo-techu. Pravi car. Ali pa samo narcis. Cas bo pokazal.


Ma nima pojma. Amerikanec ce ni ornk zadrogiran ne upa u spopad. Videno ze stokrat v Iraku in Afganistanu.

Dobro, to je ena stran medalje, mene bolj fascinira, da primitivca kot je PrimoZ_ starsi dejansko pripeljejo do pubertete. Ne vem, ce bi bil moj, bi ga vrgel v prvo greznico.
I have no mouth, and I must scream

VladarP ::

sds je izjavil:

VladarP je izjavil:

sds je izjavil:

endelin je izjavil:

Vladar: Nato sesuje s konvecionalnim orožjem rusijo (vključnons cečeni) v dveh mesecih

Seveda, veliki ekspert za Rusijo in Nato. Kje sploh najdes cas za svetovanje NATU in Rusiji, zraven pa se blebetas po slo-techu. Pravi car. Ali pa samo narcis. Cas bo pokazal.


Ma nima pojma. Amerikanec ce ni ornk zadrogiran ne upa u spopad. Videno ze stokrat v Iraku in Afganistanu.

Dobro, to je ena stran medalje, mene bolj fascinira, da primitivca kot je PrimoZ_ starsi dejansko pripeljejo do pubertete. Ne vem, ce bi bil moj, bi ga vrgel v prvo greznico.


Bravo :))
Akhmat sila

PrimoZ_ ::

Lažete

Jaz sem D3m!!!

sds ::

VladarP je izjavil:

sds je izjavil:

VladarP je izjavil:

sds je izjavil:

endelin je izjavil:

Vladar: Nato sesuje s konvecionalnim orožjem rusijo (vključnons cečeni) v dveh mesecih

Seveda, veliki ekspert za Rusijo in Nato. Kje sploh najdes cas za svetovanje NATU in Rusiji, zraven pa se blebetas po slo-techu. Pravi car. Ali pa samo narcis. Cas bo pokazal.


Ma nima pojma. Amerikanec ce ni ornk zadrogiran ne upa u spopad. Videno ze stokrat v Iraku in Afganistanu.

Dobro, to je ena stran medalje, mene bolj fascinira, da primitivca kot je PrimoZ_ starsi dejansko pripeljejo do pubertete. Ne vem, ce bi bil moj, bi ga vrgel v prvo greznico.


Bravo :))


Ma ne, zgrazanja vredno, dejansko sem sele preko njega zacel dobro razumeti pojem detomora. Vedno se mi je zdelo to kot nekaj groznega, ampak, ko poslusas kretenizme, ki se jih zneblja, zacnes razumeti, da je vcasih to edina moznost. Najboljsa moznost. To ali pa da vzgojis novega Hitlerja, Stalina, Putina, Zelenskya. Sociopata, zaradi katerega se te bo celotna druzba sramovala - tebe kot starsa, ne njega kot genetsko napako, ki so napacno ji pustili priti do pubertete.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

VladarP ::

EU se mora z Rusijo dogovoriti za izvoz 20 milijonov ton ukrajinske pšenice - vodja evropske diplomacije Borrell
@RVvoenkor


Jaz bom svojo požel tiktak, samo bo tona 450e.

sds je izjavil:

VladarP je izjavil:

sds je izjavil:

VladarP je izjavil:

sds je izjavil:

endelin je izjavil:

Vladar: Nato sesuje s konvecionalnim orožjem rusijo (vključnons cečeni) v dveh mesecih

Seveda, veliki ekspert za Rusijo in Nato. Kje sploh najdes cas za svetovanje NATU in Rusiji, zraven pa se blebetas po slo-techu. Pravi car. Ali pa samo narcis. Cas bo pokazal.


Ma nima pojma. Amerikanec ce ni ornk zadrogiran ne upa u spopad. Videno ze stokrat v Iraku in Afganistanu.

Dobro, to je ena stran medalje, mene bolj fascinira, da primitivca kot je PrimoZ_ starsi dejansko pripeljejo do pubertete. Ne vem, ce bi bil moj, bi ga vrgel v prvo greznico.


Bravo :))


Ma ne, zgrazanja vredno, dejansko sem sele preko njega zacel dobro razumeti pojem detomora. Vedno se mi je zdelo to kot nekaj groznega, ampak, ko poslusas kretenizme, ki se jih zneblja, zacnes razumeti, da je vcasih to edina moznost. Najboljsa moznost. To ali pa da vzgojis novega Hitlerja, Stalina, Putina, Zelenskya. Sociopata, zaradi katerega se te bo celotna druzba sramovala - tebe kot starsa, ne njega kot spako clovestva.


Nima on intelektualne kapacitete, da bi bil ljubljanski kralj ulice ne pa neka zgodovinsko pomembna osebnost.
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

sds ::

VladarP je izjavil:

Nima on intelektualne kapacitete, da bi bil ljubljanski kralj ulice ne pa neka zgodovinsko pomembna osebnost.


Ne vem, si upas tvegati, da zna s pokvarjenostjo nadoknaditi?
I have no mouth, and I must scream

VladarP ::

sds je izjavil:

VladarP je izjavil:

Nima on intelektualne kapacitete, da bi bil ljubljanski kralj ulice ne pa neka zgodovinsko pomembna osebnost.


Ne vem, si upas tvegati, da zna s pokvarjenostjo nadoknaditi?


Z retardiranostjo prej.
Akhmat sila
««
66 / 123
»»