» »

Ukrajina Part IV

Ukrajina Part IV

««
56 / 123
»»

D3m ::

Pound je angleški.
|HP EliteBook|R5 6650U|

VladarP ::

Ima kdo statistiko nacistov vrženih iz stroja(ranjeni, ubiti)? Na tujih forumih pišejo, da naj bi jih bilo 150k kar mi iskreno deluje premalo, glede na obseg spopadov.
Akhmat sila

TezkoDihanje ::

VladarP je izjavil:

Ima kdo statistiko nacistov vrženih iz stroja(ranjeni, ubiti)? Na tujih forumih pišejo, da naj bi jih bilo 150k kar mi iskreno deluje premalo, glede na obseg spopadov.


Številka je okoli 90-100 tisoč, večinoma so predstavniki ruskih manjšin, Moskovčanov je pa resda malo.

feryz ::

Šri lanka je kaput, čeprav 40 milijonov ljudi dolguje toliko, kot pri nas 2.
Dovolj je, da dva kravatarja izjavita, da je Šri lanka kaput. In je res.

TezkoDihanje ::

feryz je izjavil:

Šri lanka je kaput, čeprav 40 milijonov ljudi dolguje toliko, kot pri nas 2.
Dovolj je, da dva kravatarja izjavita, da je Šri lanka kaput. In je res.


Tko je, ko vzameš kredit od kitajcev... nimaš kaj. Črna gora ni bila daleč.

mackilla ::

D3m je izjavil:

Pound je angleški.

Kakšno vezo ima to?

bbbbbb2015 ::

tomlin je izjavil:

PUSSY RIOT O PREKLETSTVU MANIJAKA PUTINA, O BEDI V RUSIJI IN BEGU RUSOV NA ZAHOD
Samo čedalje slabše je. Kot sem rekla, vsak dan beležimo nove kazenske pregone aktivistov in tudi med svojimi
nastopi o njih govorimo ter na platnu prikazujemo posnetke aktivistov, ki so zaradi nasprotovanja vojni že v
zaporu. Kar želimo narediti, je povedati svetu, da Rusija protestira in da je novica, da 80 odstotkov Rusov
podpira vojno, lažna novica. Takšne informacije prihajajo neposredno od ruske vlade in gre za propagando. Radi
bi, da Zahod te propagande ne bi več širil.
https://n1info.si/novice/intervjuji/cla...


Osebno menim, da je res tako, kot pyčka bejba pravi. Vendar se ne strinjam s takim obnašanjem, kot ga imajo te punce, ki ne vem, če so aktivistke ali kaj so.

Čisto tako praktično me zanima, od česa živijo, od kod ji denar za avionsko karto ali kaj drugega?

Malo me spominjajo na našo osem marčevsko debelajsko, s pumpico, ki ima mnenje o vsem in se spozna na vse. Ko jo pa vprašaš, ka jona je, pravi da 'aktivistka'.

Recimo, zaprli so jih, ker so nage razgrajale po cerkvi. Zdaj ne vem če nage ali na 3/4 nage. Vseeno.

Potem so jih zaprli. Naj to isto probajo narediti v Sloveniji ali pa v Vatikanu. Ravno tako bodo pristale v zaporu.

yayo ::

na zahodu bi jih priprli, končale na sodišču, potem pa bi jih izpustili zaradi umetniške svobode in tolerance. V Rusiji je pa bil trdi zapor s prisilnim delom 16 ur na dan. Ena od P.R. je v zaporu naredila tak škandal, da so na koncu odpustili odgovrnega za zapore v Rusiji, ne spomnem se, če je bil minister, in bistveno omilili pogoje obveznega dela.

Go-ahead ::

Kot je že nekdo omenil, ne odgovarjajmoo pro ruskim trolom.

D3m ::

The Polish army has begun deploying its troops along the Ukrainian border to occupy western Ukraine. Belarus's president has said that if #Poland launches a military operation in #Ukraine, #Belarus will launch an offensive in the western part of the country.
#UkraineRussiaWar https://t.co/rVNl4tjzsn

Go-ahead je izjavil:

Kot je že nekdo omenil, ne odgovarjajmoo pro ruskim trolom.


Go ahead
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

VladarP ::

bbbbbb2015 je izjavil:

tomlin je izjavil:

PUSSY RIOT O PREKLETSTVU MANIJAKA PUTINA, O BEDI V RUSIJI IN BEGU RUSOV NA ZAHOD
Samo čedalje slabše je. Kot sem rekla, vsak dan beležimo nove kazenske pregone aktivistov in tudi med svojimi
nastopi o njih govorimo ter na platnu prikazujemo posnetke aktivistov, ki so zaradi nasprotovanja vojni že v
zaporu. Kar želimo narediti, je povedati svetu, da Rusija protestira in da je novica, da 80 odstotkov Rusov
podpira vojno, lažna novica. Takšne informacije prihajajo neposredno od ruske vlade in gre za propagando. Radi
bi, da Zahod te propagande ne bi več širil.
https://n1info.si/novice/intervjuji/cla...


Osebno menim, da je res tako, kot pyčka bejba pravi. Vendar se ne strinjam s takim obnašanjem, kot ga imajo te punce, ki ne vem, če so aktivistke ali kaj so.

Čisto tako praktično me zanima, od česa živijo, od kod ji denar za avionsko karto ali kaj drugega?

Malo me spominjajo na našo osem marčevsko debelajsko, s pumpico, ki ima mnenje o vsem in se spozna na vse. Ko jo pa vprašaš, ka jona je, pravi da 'aktivistka'.

Recimo, zaprli so jih, ker so nage razgrajale po cerkvi. Zdaj ne vem če nage ali na 3/4 nage. Vseeno.

Potem so jih zaprli. Naj to isto probajo narediti v Sloveniji ali pa v Vatikanu. Ravno tako bodo pristale v zaporu.


NVO AGENTI, KI JIH PLAČUJE CIA S SOROŠEM IN OSTALIMI SATANISTI. IMAJO SREČO DA SO RUSI DOKAJ TOLERANTEN NAROD, ČE BI BILO PO KOZAŠKO BI JIM POSEKALI GLAVE ŽE ZDAVNAJ.
Akhmat sila

darkolord ::

feryz je izjavil:

Šri lanka je kaput, čeprav 40 milijonov ljudi dolguje toliko, kot pri nas 2.
Dovolj je, da dva kravatarja izjavita, da je Šri lanka kaput. In je res.
Če ima celo pleme bušmanov 500k kredita, bodo kaput, če ga ima en feryz, bo pa OK.

VladarP ::

Varšava nije dobila obećanu pomoć
Varšava nije dobila 144,6 miliona evra od Evropske komisije za pomoć ukrajinskim izbeglicama obećanih pre tri meseca.

Ovo je izjavio zamenik šefa Ministarstva unutrašnjih poslova zemlje, komesar za izbeglice Pavel Šefernaker.

"Troškovi za izbeglice iz Ukrajine koje snosimo su u milijardama, a ne u milionima evra. Prema tome, pomoć EU zemljama koje pomažu izbeglicama takođe treba da ide u milijardama, a ne u milionima evra", rekao je on, prenosi TASS.


:))
Akhmat sila

VladarP ::

Scholz in Macron sta med telefonskim pogovorom s Putinom pozvala predsednika Rusije, naj izpusti 2500 "branilcev Azovstala" - francoska vlada

https://t.me/ratnenovosti


:)):)) kva je ze un u karauli rekel, i ja bih da karam vesnu zmijanac al ne ide
Akhmat sila

scythe ::

VladarP je izjavil:

Varšava nije dobila obećanu pomoć
Varšava nije dobila 144,6 miliona evra od Evropske komisije za pomoć ukrajinskim izbeglicama obećanih pre tri meseca.

Ovo je izjavio zamenik šefa Ministarstva unutrašnjih poslova zemlje, komesar za izbeglice Pavel Šefernaker.

"Troškovi za izbeglice iz Ukrajine koje snosimo su u milijardama, a ne u milionima evra. Prema tome, pomoć EU zemljama koje pomažu izbeglicama takođe treba da ide u milijardama, a ne u milionima evra", rekao je on, prenosi TASS.


:))


TASS- Russian News Agency...vse jasno :D
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

VladarP ::

scythe je izjavil:

VladarP je izjavil:

Varšava nije dobila obećanu pomoć
Varšava nije dobila 144,6 miliona evra od Evropske komisije za pomoć ukrajinskim izbeglicama obećanih pre tri meseca.

Ovo je izjavio zamenik šefa Ministarstva unutrašnjih poslova zemlje, komesar za izbeglice Pavel Šefernaker.

"Troškovi za izbeglice iz Ukrajine koje snosimo su u milijardama, a ne u milionima evra. Prema tome, pomoć EU zemljama koje pomažu izbeglicama takođe treba da ide u milijardama, a ne u milionima evra", rekao je on, prenosi TASS.


:))


TASS- Russian News Agency...vse jasno :D


Uporabi brskalnik in išči angleške zadetke, bo šlo?

Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

fur80 ::

VladarP je izjavil:

scythe je izjavil:

VladarP je izjavil:

Varšava nije dobila obećanu pomoć
Varšava nije dobila 144,6 miliona evra od Evropske komisije za pomoć ukrajinskim izbeglicama obećanih pre tri meseca.

Ovo je izjavio zamenik šefa Ministarstva unutrašnjih poslova zemlje, komesar za izbeglice Pavel Šefernaker.

"Troškovi za izbeglice iz Ukrajine koje snosimo su u milijardama, a ne u milionima evra. Prema tome, pomoć EU zemljama koje pomažu izbeglicama takođe treba da ide u milijardama, a ne u milionima evra", rekao je on, prenosi TASS.


:))


TASS- Russian News Agency...vse jasno :D


Uporabi brskalnik in išči angleške zadetke, bo šlo?



In kaj to tebe boli, če so dobili ali niso dobili denarja. Kot navijača morilcev Ukrajincev, bi moral skoraj biti vesel?

Se mi pa zdi, da Ruse skoraj bolj boli kako bomo v EU živeli, kot njih kako bodo oni, mi pa si le želimo čim dlje stran od njih,... :D

Putlerja skrbi kako nas bo zeblo, pa saj bo nas ne njega, v čem je finta, da sovražniku želiš le najboljše? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

fur80 ::

VladarP kaj tam v Rusiji sploh vedo, da imamo mi v EU med 1 in 2 pralna stroja na gospodinjstvo in ne enega na vas? Če bi že to ljudje vedeli bi Putlerja odnesli s prestola! :D

SmolWhale ::

Jaz sploh ne perem cunj, ker sem bogat. Kaj pa zdaj?

scythe ::

VladarP je izjavil:

scythe je izjavil:

VladarP je izjavil:

Varšava nije dobila obećanu pomoć
Varšava nije dobila 144,6 miliona evra od Evropske komisije za pomoć ukrajinskim izbeglicama obećanih pre tri meseca.

Ovo je izjavio zamenik šefa Ministarstva unutrašnjih poslova zemlje, komesar za izbeglice Pavel Šefernaker.

"Troškovi za izbeglice iz Ukrajine koje snosimo su u milijardama, a ne u milionima evra. Prema tome, pomoć EU zemljama koje pomažu izbeglicama takođe treba da ide u milijardama, a ne u milionima evra", rekao je on, prenosi TASS.


:))


TASS- Russian News Agency...vse jasno :D


Uporabi brskalnik in išči angleške zadetke, bo šlo?



Še vsejen ne spremeni dejstva, TASS- Russian News Agency, pa lahko daš na na EN ali RU jezik.

Ruska tiskovna agencija TASS, skrajšano TASS, je velika ruska državna tiskovna agencija, ustanovljena leta 1904. TASS je največja ruska tiskovna agencija in ena največjih tiskovnih agencij na svetu. TASS je registrirano kot zvezno državno enotno podjetje v lasti ruske vlade
.

SmolWhale je izjavil:

Jaz sploh ne perem cunj, ker sem bogat. Kaj pa zdaj?



Dedek še živi? :))
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: scythe ()

fur80 ::

SmolWhale je izjavil:

Jaz sploh ne perem cunj, ker sem bogat. Kaj pa zdaj?


Kot povprečen Rus tam za Uralom?

UkrFTW! ::

VladarP je izjavil:

Obiskal prele rusko trgovino v Murglah in kaj bi jaz drugega kupil kot ovsene kosmiče, kaviar, kvas in gorbušo(grbabi losos) v konzervah.


Prioporočam kaviar kamčatka.
https://ruskatrgovina.si/index.php?id_p...

Srečen si lahko, da nisi obiskal trgovine v fašistični rusiji. #prazne police #ničvreden rubelj

Satan je po narodnosti rus.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: UkrFTW! ()

sds ::

VladarP je izjavil:

EU ne deluje. To se vidi na primeru Madzarske, Brexita, pa v drugem soliranju z tem ko drzave odpirajo racune z rusko valuto brez dogovora v Bruslju. V EU ni enotnosti. EU mora Azija anektirat v Euroazijsko unijo s sedezem v Pekingu in Moskvi in bo mir, Ameriko pa trajno izolirat.

EU koristi samo malim banana drzavam, kot je Slovenija. Ko bo sla EU cugrunt bos mel Avstrijo do Kranja, Italijo do Logatca, Prekmurje na Madzarskem ostalo pa bo vzela Hrvaska. Velike ribe jejo male ribice.


Sorry se ne strinjam. EU je edina opcija, da majhne drzave kot je Slovenija, preprosto ne pojejo druge drzave. Ne v obliki vojne ampak, da jih preprosto pokupijo

Nekaj drugega pa je, ko EU zacne zagovarjati zmesane poteze, kar je naredila v primeru Rusije. Pac vojne so stalnica in Ukrajina ni nekaj posebnega. To, da se gre pa EU vojno, na nacin kot se jo gre, poti Rusiji, je pa naravnost noro. Izkazuje popolno nesposobnost introspekcije.

Skratka sem ZA EU, in sem proti bullshitu proti Rusiji. S tem naj se ukvarja ZDA, ki je celotno zgodbo povzrocila. Ne pa da se umesavamo zraven in si delamo krizo zaradi bedakov na drugi strani oceana.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: marjanmb ()

SmolWhale ::

fur80 je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Jaz sploh ne perem cunj, ker sem bogat. Kaj pa zdaj?


Kot povprečen Rus tam za Uralom?




Dedek je živ in srečen, ker rusija zmaguje.
Je pa Ukrajinec..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

Pac-Man ::

Pravijo, da so danske harpune v Ukrajini.

https://twitter.com/Flash43191300/statu...
Ukraine for today received enough 'Harpoon' anti-ship missiles to sink the entire Black Sea Fleet of the Russian Federation, – Serhii Bratchuk, speaker of the Odesa Regional Military Administration says.

https://mil.in.ua/en/news/harpoon-what-...

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Comandante ::

Pravijo, da so danske harpune v Ukrajini.

Odlicno, cas je da se zito iz skladisc spravi v svet (kolikor ga niso pokradli tatovi rabljenih wc skoljk in pralnih strojev).

Predvidevam, da je za ladje kriticnih zadnjih nekaj deset navticnih milj okoli Kacjega otoka, preden priplujejo v romunske teritorialne vode. Od Odese do romunskih teritorialnih vod je 85 navticnih milj, to je za povprecno tovorno ladjo cca 4 ure plovbe.

endelin ::

Kanela pejt se raj s focusom mal vozit :)

Pac-Man ::

Pac-Man je izjavil:

https://twitter.com/LivFaustDieJung/sta...

gre pa za to

https://twitter.com/fosron/status/15294...
A Lithuanian organization is buying a Bayraktar🚩drone for Ukraine 🇺🇦. Approved by Lithuanian 🇱🇹 and Turkey 🇹🇷 defence ministries, and the manufacturer. It costs 5 mil 🇪🇺. There's 3 weeks to collect the money. Details in🧵 Just one word, crazy!


V treh dneh in pol so zbrali 5 mio $ za Bajraktar.

https://twitter.com/LT_OSCE/status/1530...
We did it!

Million thanks to everyone who joined us in this fantastic journey!

€5m for #Bayraktar for Ukraine collected in 3,5 days!

‘Impossible’ is just an opinion!

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

TezkoDihanje ::

Russian Soldiers Didn't Leave Ukraine on May 26th For A Reason! But They Still Want To!

VladarP ::

Letališči Donetsk in Mariupol bosta obnovljeni. O tem je z dopisnikom RIA Novosti govoril Denis Pushilin.
Predsednik DNR je poudaril, da je ključni dejavnik pri tem zagotavljanje varnosti letenja.
# Rusija # DNR


Inshalah

Rakete letijo! Zračni alarm skoraj po vsej Ukrajini
Obstajajo informacije, da so na poti v Volyn videli križarsko raketo.
t.me/RVvoenkor


Akhmat sila, Bog je velik
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

scythe ::

Pac-Man je izjavil:

Pravijo, da so danske harpune v Ukrajini.

https://twitter.com/Flash43191300/statu...
Ukraine for today received enough 'Harpoon' anti-ship missiles to sink the entire Black Sea Fleet of the Russian Federation, – Serhii Bratchuk, speaker of the Odesa Regional Military Administration says.

https://mil.in.ua/en/news/harpoon-what-...




Dvomim da so jih že dobili, še 1 teden ni od prve novice, da bodo Danci dali tele ¨Harpoon¨. Edino če novice prihaja z zamudo do nas, nekatera vojaška poročila iz UA imajo zamik 24-48ur, da nebi izdali lokacije.
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

TezkoDihanje ::

scythe je izjavil:

Dvomim da so jih že dobili, še 1 teden ni od prve novice, da bodo Danci dali tele ¨Harpoon¨. Edino če novice prihaja z zamudo do nas, nekatera vojaška poročila iz UA imajo zamik 24-48ur, da nebi izdali lokacije.


Ne gre to več tako. Prvo pošljejo v Ukrajino, potem pa naznanijo.

VladarP ::

Ukrajinci doživeli hladen tuš:
"Evropska unija je prisiljena kupovati rusko nafto, da" Putin ne bi zaslužil več nekje drugje "- vodja Evropske komisije Ursula von der Leyen

Vedno moramo najti pravo ravnovesje, da ne bi preveč škodovali našemu gospodarstvu. Cene so se dvignile in Rusi zdaj služijo več za manj, je dejala vodja najvišjega izvršnega organa EU.

Ta izjava je že povzročila naval sovraštva v ukrajinskih družbenih omrežjih.
t.me/RVvoenkor


Komedija od unije se nadaljuje :)):)):))

Ruska vojska je v Ukrajini uporabila najnovejši težki metalec ognja TOS-2 "Tosochka"

Ustrezne informacije posreduje @tass_agency s sklicevanjem na vire na ministrstvu za obrambo.

"Sistemi so bili uporabljeni v regiji Harkov," je povedal vir.

Ruski težki ognjemetni sistem TOS-2 "Tosochka" je bil razvit iz TOS-1A "Solncepek", ki se je uspešno uporabljal v Siriji in Iraku.

Sistem je nameščen na "Tornado-U" in ima povečan domet streljanja z avtomatskim krmilnim sistemom.

@anna_news


Sucuralahu same dobre novice 8-)
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

Stikalo ::

Rusi so res velesila v preprodaji naftnih derivatov. EU se je pa navlekla tega sranja. Saj je praktično vse kar primeš narejeno iz nafte.

EU bi morala v prvi vrsti začeti vrtati po svojih naftnih zalogah. Pri nas bi morali takoj začeti s hidravličnim lomljenjem v Petišovcih. Seveda pa ruski lobi financira razne eko naciste, ki preprečijo take stvari.

VladarP ::

Stikalo je izjavil:

Rusi so res velesila v preprodaji naftnih derivatov. EU se je pa navlekla tega sranja. Saj je praktično vse kar primeš narejeno iz nafte.

EU bi morala v prvi vrsti začeti vrtati po svojih naftnih zalogah. Pri nas bi morali takoj začeti s hidravličnim lomljenjem v Petišovcih. Seveda pa ruski lobi financira razne eko naciste, ki preprečijo take stvari.


Jbg pac Evropejci Rusije ne morejo kolonizirat kot polovico Afrike in ziveti na tujih plecih celo zgodovino.
Akhmat sila

Stikalo ::

VladarP je izjavil:

Stikalo je izjavil:

Rusi so res velesila v preprodaji naftnih derivatov. EU se je pa navlekla tega sranja. Saj je praktično vse kar primeš narejeno iz nafte.

EU bi morala v prvi vrsti začeti vrtati po svojih naftnih zalogah. Pri nas bi morali takoj začeti s hidravličnim lomljenjem v Petišovcih. Seveda pa ruski lobi financira razne eko naciste, ki preprečijo take stvari.


Jbg pac Evropejci Rusije ne morejo kolonizirat kot polovico Afrike in ziveti na tujih plecih celo zgodovino.


Rusija je navlekla EU z naftnimi derivati in potem pobija ljudi in izsiljuje. To se ji pa pač ne bo izšlo. Rusija je šla v Ukrajino samo izkjučno z land grab mišljenjem. Če bi ukrajina začela prodajati naftne derivate = manj denarja za rusijo. Zato je potrebno ukrajince pobiti in jim vzeti zemljo.

bbbbbb2015 ::

TezkoDihanje je izjavil:

scythe je izjavil:

Dvomim da so jih že dobili, še 1 teden ni od prve novice, da bodo Danci dali tele ¨Harpoon¨. Edino če novice prihaja z zamudo do nas, nekatera vojaška poročila iz UA imajo zamik 24-48ur, da nebi izdali lokacije.


Ne gre to več tako. Prvo pošljejo v Ukrajino, potem pa naznanijo.



To je res. Samo bo težko potopiti Ruse. Nazadnje so se odmaknili od obale. Te Danske harpune so relativno stare - blok I. So jih pa Danci svojčas kupili precej. Kolikor razumem, so Američanito od Dancev odkupili in dali naprej Ukrajincem. Danci bodo verjetno dobili modernejše harpune. Ali bodo kaj doplačali, verjetno bodo.

mackilla ::

VladarP je izjavil:

Stikalo je izjavil:

Rusi so res velesila v preprodaji naftnih derivatov. EU se je pa navlekla tega sranja. Saj je praktično vse kar primeš narejeno iz nafte.

EU bi morala v prvi vrsti začeti vrtati po svojih naftnih zalogah. Pri nas bi morali takoj začeti s hidravličnim lomljenjem v Petišovcih. Seveda pa ruski lobi financira razne eko naciste, ki preprečijo take stvari.


Jbg pac Evropejci Rusije ne morejo kolonizirat kot polovico Afrike in ziveti na tujih plecih celo zgodovino.

Ne moremo Evropejci kolonizirati Rusije to lahko naredijo samo muslimani. Rusi so pusiji. Upam,da bo veliki car Putin naredil projekt podoben nemškemu Lebensbornu. Vzameš 100 ruskih žensk in 10 Čečenov in jih namestiš v posebne ustanove,da se plodijo. To ponoviš po vsej Rusiji. Inshallah.

VladarP ::

mackilla je izjavil:

VladarP je izjavil:

Stikalo je izjavil:

Rusi so res velesila v preprodaji naftnih derivatov. EU se je pa navlekla tega sranja. Saj je praktično vse kar primeš narejeno iz nafte.

EU bi morala v prvi vrsti začeti vrtati po svojih naftnih zalogah. Pri nas bi morali takoj začeti s hidravličnim lomljenjem v Petišovcih. Seveda pa ruski lobi financira razne eko naciste, ki preprečijo take stvari.


Jbg pac Evropejci Rusije ne morejo kolonizirat kot polovico Afrike in ziveti na tujih plecih celo zgodovino.

Ne moremo Evropejci kolonizirati Rusije to lahko naredijo samo muslimani. Rusi so pusiji. Upam,da bo veliki car Putin naredil projekt podoben nemškemu Lebensbornu. Vzameš 100 ruskih žensk in 10 Čečenov in jih namestiš v posebne ustanove,da se plodijo. To ponoviš po vsej Rusiji. Inshallah.



Sam osebno se zalagam, da se tudi v Sloveniji in celotni Evropi cimprej razglasi islamski kalifat. Da se ustavi to moralno propadanje in destrukcija. Da se prepove vse haram izdelke in da narod zivi moralno izpravno. #duhovnavertikala
Akhmat sila

scythe ::

bbbbbb2015 je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

scythe je izjavil:

Dvomim da so jih že dobili, še 1 teden ni od prve novice, da bodo Danci dali tele ¨Harpoon¨. Edino če novice prihaja z zamudo do nas, nekatera vojaška poročila iz UA imajo zamik 24-48ur, da nebi izdali lokacije.


Ne gre to več tako. Prvo pošljejo v Ukrajino, potem pa naznanijo.



To je res. Samo bo težko potopiti Ruse. Nazadnje so se odmaknili od obale. Te Danske harpune so relativno stare - blok I. So jih pa Danci svojčas kupili precej. Kolikor razumem, so Američanito od Dancev odkupili in dali naprej Ukrajincem. Danci bodo verjetno dobili modernejše harpune. Ali bodo kaj doplačali, verjetno bodo.


Tudi sam sem prebral, da naj bi dobili blok I. Zna se zgoditi, da dobijo mix RGM-84. RGM-84A ima domet cca 130km, to je prva čist prva verzija. Drugače so RGM-84A/C/D/F/G verzija za blok I. Če dobijo RGM-84F, potem imajo kar dober domet cca 280km, to je max za block I.

It is possible that Ukraine could ultimately receive a mixture of RGM-84 variants, from Denmark, as well as other countries, as long as they are all compatible with the launchers and its control systems.
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

mackilla ::

VladarP je izjavil:

mackilla je izjavil:

VladarP je izjavil:

Stikalo je izjavil:

Rusi so res velesila v preprodaji naftnih derivatov. EU se je pa navlekla tega sranja. Saj je praktično vse kar primeš narejeno iz nafte.

EU bi morala v prvi vrsti začeti vrtati po svojih naftnih zalogah. Pri nas bi morali takoj začeti s hidravličnim lomljenjem v Petišovcih. Seveda pa ruski lobi financira razne eko naciste, ki preprečijo take stvari.


Jbg pac Evropejci Rusije ne morejo kolonizirat kot polovico Afrike in ziveti na tujih plecih celo zgodovino.

Ne moremo Evropejci kolonizirati Rusije to lahko naredijo samo muslimani. Rusi so pusiji. Upam,da bo veliki car Putin naredil projekt podoben nemškemu Lebensbornu. Vzameš 100 ruskih žensk in 10 Čečenov in jih namestiš v posebne ustanove,da se plodijo. To ponoviš po vsej Rusiji. Inshallah.



Sam osebno se zalagam, da se tudi v Sloveniji in celotni Evropi cimprej razglasi islamski kalifat. Da se ustavi to moralno propadanje in destrukcija. Da se prepove vse haram izdelke in da narod zivi moralno izpravno. #duhovnavertikala

Tako je Ahac. Naj se zgodi njegova volja. A bo slanina haram? Saj če jo bomo uživali v zmernih količinah bo vredu? Mar ne? Kaj pa ocvirki? Špeh? Ruski kvas? V zdravilnih dozah? Salama pa mlejku.

VladarP ::

Najnovejše informacije s terena govorijo o padcu Severodonetska. Več virov je potrdilo, da je celotno mesto v rokah "zavezniških sil". Tega nihče ni pričakoval. Ne na ta način in ne v tem tempu.
# FrontDonbas # Severodonetsk


Vse lažje in lažje Rusi opravljajo z to nacistično konvertitsko falango.

Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

sbawe64 ::

IAEA: U ukrajinskoj nuklearki velike količine plutonija. Ukrajina: To su ruske laži
https://www.index.hr/vijesti/clanak/iae...
2020 is new 1984
Corona World order

scythe ::

Neki novega v UA.

According to a graphic drawing published on the Telegram chanel "RYBAR" on May 27, 2022, France would have delivered 28 Spy'Ranger drones to Ukraine.


X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

TezkoDihanje ::

VladarP je izjavil:

Najnovejše informacije s terena govorijo o padcu Severodonetska. Več virov je potrdilo, da je celotno mesto v rokah "zavezniških sil". Tega nihče ni pričakoval. Ne na ta način in ne v tem tempu.
# FrontDonbas # Severodonetsk


Vse lažje in lažje Rusi opravljajo z to nacistično konvertitsko falango.



Kere bebave imaš ti, lmao... :))



V petih tednih ofenzive v Donbasu, so Rusi zasedli cca 500km², kar je manj kot so jih izgubili severno in vzhodno od Harkova.

Za informacijo,
Slovenija ima 20.273 km², Ukrajina v mednarodno priznanih mejah pa 603.548 km².

VladarP ::

Povzetek Generalštaba oboroženih sil Ukrajine. Glavna stvar:

V Donbasu se nadaljuje ofenziva zavezniških sil Rusije in LDNR, obstreljevanje položajev oboroženih sil Ukrajine in zračno izvidništvo v drugih smereh.

V smeri Slavjansk se ruska vojska pripravlja na novo epizodo ofenzive, za katero iz Ruske federacije po železnici uvaža orožje in vojaško opremo. Ruske oborožene sile s podporo topništva poskušajo razviti ofenzivo na območju Pasika.

Ruska stran je nameravala obkoliti ukrajinsko vojsko v bližini Lisičanska in Severodonetska, da bi dosegla administrativne meje regije Lugansk. Napredovali so v smeri vasi Borovskoye.

Boji potekajo v bližini Kamyshevakhija in Novoluganskega. Enako je na celotni stični črti v smeri Avdiivka.

Dva nosilca križarskih raket Caliber sta pripravljena za uporabo v Črnem morju.
Akhmat sila

Pac-Man ::

sbawe64 je izjavil:

IAEA: U ukrajinskoj nuklearki velike količine plutonija. Ukrajina: To su ruske laži
https://www.index.hr/vijesti/clanak/iae...

Največja nuklearka v Evropi ima pač veliko odpadnega goriva. Ne vem kaj je tu čudnega?



Shoot and scoot Caesarjev po fašistih.

https://twitter.com/SputnikATO/status/1...

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

VladarP ::

Rusija bo v Ljudsko republiko Doneck poslala 500 gradbenih vozil in 15000 strokovnjakov in gradbincev, da bi obnovili prometno infrastrukturo republike.

Na prvi stopnji je naloga obnoviti 5 mostov in popraviti 230 kilometrov cest.

Da lahko Rusija obnovi prometno infrastrukturo v dokaj kratkem času, je bilo mogoče zabeležiti ne tako dolgo nazaj na primeru Krima in gradnje zvezne avtoceste Tavrida.
Akhmat sila

TezkoDihanje ::

VladarP je izjavil:

Rusija bo v Ljudsko republiko Doneck poslala 500 gradbenih vozil in 15000 strokovnjakov in gradbincev, da bi obnovili prometno infrastrukturo republike.

Na prvi stopnji je naloga obnoviti 5 mostov in popraviti 230 kilometrov cest.

Da lahko Rusija obnovi prometno infrastrukturo v dokaj kratkem času, je bilo mogoče zabeležiti ne tako dolgo nazaj na primeru Krima in gradnje zvezne avtoceste Tavrida.


A ti veš, kakšne so ceste po Rusiji? A ti je treba povedat, da so čisto u kurcu??

Pac-Man ::

Sicer staro, ampak sem šele danes videl.

Oryx sledi tudi, kaj je Ukrajini obljubljeno in kaj dostavljeno:

Answering The Call: Heavy Weaponry Supplied To Ukraine

Kanadčani so obljubili neznano količino Excaliburjev.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pac-Man ()
««
56 / 123
»»