» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
209 / 236
»»

nejc_nejc ::

Unilseptij je izjavil:

ne rabim koncesionarjev... naj pridejo delat v bolnišnice in zdravstvene domove, razen seveda tam, kjer jih ni, kar je tako ali tako namen koncesij po zakonu, namreč da dopolnjujejo javno mrežo, tam kjer občine/država ne more (odročni kraji, itd). Ne pa, da imaš največ koncesionarjev v Ljubljani, bolnišnice in ZD-ji pa imajo primanjkljaj zdravnikov... pa kdo je tu nor, prosim lepo. ZZZS kvote določa na podlagi kapacitet zdravstvenih ustanov in razpoložljivega denarja... in seveda se tukaj verjetno da kaj izboljšati, ampak to ni argument za razgradnjo javnega zdravstva.

Prvic, to kar imami je drzavno zdravstvo.
Brez koncesionarjev bomo brez zdravnikov.

Unilseptij ::

Nobenega državnega zdravstva nimamo.... to ste spet nekaj napletli, da mešate meglo. Imamo javno zdravstvo, kjer lokalne skupnosti (=občine) ustanavljajo in upravljajo zdravstvene ustanove in imamo javni sistem splošnega zdravstvenega zavarovanja, ki velja za vse in ga upravlja javni zavod ZZZS. Kaj je tukaj državnega, ne vem, razen da država iz proračuna financira primanjkljaje zdravstvene blagajne.

Zgodovina sprememb…

nejc_nejc ::

To, da ti zzzs doloci kvoto možganskih operacij, pol pa vpije, da plan ni izpolnjen, ker so jih izvedli premalo.....

jernejl ::

Unilseptij je izjavil:

Pa še nekaj... od kod ta obsedenost s "prosto" izbiro zdravnika... kdo to res želi in rabi. Kar jaz rabim, je, da me hitro, strokovno in brez dodatnih stroškov obravnava zdravnik, ko sem bolan. Načeloma me ne zanima, kdo to je, tako kot me ne briga, kateri avtomehanik mi popravlja avto, važno je, da dobro opravi.

No, marsikoga zelo zanima, ali ga bo pregledal/rezal zdravnik, o katerem je od ljudi, ki jim zaupa, ali pa na internetih, slišal/prebral dobra mnenja, ali pa dohtar, o katerem je slišal veliko slabega.
In marsikoga v resnici res ne zanima, ali zdravnik dela kot s.p. ali kot zaposlen, ker to pa za kvaliteto opravljenega dela načeloma ni pomembno.
Ti si pravo nasprotje. Tebe sploh ne zanima, ali te bo pregledal dober ali slab zdravnik, te pa zanima, ali ima s.p. ali pogodbo o zaposlitvi (ne vem, od kod ta obsedenost s tem... kdo to res želi in rabi vedet).
To je nekako tako, kot da ne bi poslušal izkušenj prijateljev o tem, kateri avtomehanik je dober in kateri šalabajzer, ampak bi te zanimalo zgolj to, ali dela kot s.p., ali pa je avtomehanična delavnica d.o.o. in je mehanik tam zaposlen. Ker slednje je blazno pomembno za kvalitetno opravljen servis :))
Kdo pa rabi dobrega avtomehanika, važno je, da dela preko pogodbe o zaposlitvi in da ni slučajno s.p., kajneda.

Poglejmo recimo sosednji temi o presaditvi las ali pa o operaciji oči. Ljudi _predvsem_ zanima, kje oziroma pri kom naj gredo pod nož. _Nihče_ se ne sprašuje, ali naj gre k s.p.-ju, d.o.o.-ju ali v delniško družbo. Ker je to popolnoma nepomembno. Slednje je pomembno zgolj za tiste, ki jim ne gre za zdravje ampak za širjenje neke zgrešene ideologije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

Unchancy ::

Unilseptij je izjavil:

Nobenega državnega zdravstva nimamo.... to ste spet nekaj napletli, da mešate meglo. Imamo javno zdravstvo, kjer lokalne skupnosti (=občine) ustanavljajo in upravljajo zdravstvene ustanove in imamo javni sistem splošnega zdravstvenega zavarovanja, ki velja za vse in ga upravlja javni zavod ZZZS. Kaj je tukaj državnega, ne vem, razen da država iz proračuna financira primanjkljaje zdravstvene blagajne.

To, da je plačevanje v ZZZS obvezno in izterjavo sprovaja FURS, je kar dober prvi znak, da gre za državni posel z vsemi značilnostmi državnih poslov.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Unilseptij ::

jernejl je izjavil:

Unilseptij je izjavil:

Pa še nekaj... od kod ta obsedenost s "prosto" izbiro zdravnika... kdo to res želi in rabi. Kar jaz rabim, je, da me hitro, strokovno in brez dodatnih stroškov obravnava zdravnik, ko sem bolan. Načeloma me ne zanima, kdo to je, tako kot me ne briga, kateri avtomehanik mi popravlja avto, važno je, da dobro opravi.

No, marsikoga zelo zanima, ali ga bo pregledal/rezal zdravnik, o katerem je od ljudi, ki jim zaupa, ali pa na internetih, slišal/prebral dobra mnenja, ali pa dohtar, o katerem je slišal veliko slabega.
In marsikoga v resnici res ne zanima, ali zdravnik dela kot s.p. ali kot zaposlen, ker to pa za kvaliteto opravljenega dela načeloma ni pomembno.
Ti si pravo nasprotje. Tebe sploh ne zanima, ali te bo pregledal dober ali slab zdravnik, te pa zanima, ali ima s.p. ali pogodbo o zaposlitvi (ne vem, od kod ta obsedenost s tem... kdo to res želi in rabi vedet).
To je nekako tako, kot da ne bi poslušal izkušenj prijateljev o tem, kateri avtomehanik je dober in kateri šalabajzer, ampak bi te zanimalo zgolj to, ali dela kot s.p., ali pa je avtomehanična delavnica d.o.o. in je mehanik tam zaposlen. Ker slednje je blazno pomembno za kvalitetno opravljen servis :))
Kdo pa rabi dobrega avtomehanika, važno je, da dela preko pogodbe o zaposlitvi in da ni slučajno s.p., kajneda.


Hehe, saj v bistvu imaš prav.... sem parkrat moral po sili razmer k zasebnikom in priznam, da me je bilo strah, ko sem videl improvizirane prostore "ambulante", zastarelo opremo in veseljaškega zdravnika, ki je ponujal kofe in nasploh bil ves sladek in nasmejan, ker je na koncu izstavil masten račun. Medtem, ko me v lokalnem zdravstvenem domu po dveh urah čakanja sprejme izgorela sestra in naveličana zdravnica, ker sem že osemdeseti pacient tisti dan... ampak samo takrat je občutek pravi :D in vem, da bo vse, kot je treba.

jernejl ::

Unilseptij je izjavil:

Hehe, saj v bistvu imaš prav.... sem parkrat moral po sili razmer k zasebnikom in priznam, da me je bilo strah, ko sem videl improvizirane prostore "ambulante", zastarelo opremo in veseljaškega zdravnika
Ne vem v kateri državi živiš, v sloveniji je tako, da so zasebne ambulante praviloma lepo opremljene, državne pa take, kot da bi se vrnil 50 let v preteklost.

Unilseptij ::

to je zato, ker gledaš samo fasado in lepo okrancljane prostore... kar je dejansko pomembno za tvoje zdravje, te pa ne zanima.

Zgodovina sprememb…

jernejl ::

Unilseptij je izjavil:

to je zato, ker gledaš samo fasado in lepo okrancljane prostore... kar je dejansko pomembno za tvoje zdravje, te pa ne zanima.

Sem že zgoraj zapisal, da je ravno nasprotno. Mene zanimajo dejavniki, ki vplivajo na zdravje in zdravljenje, ti pa imaš v glavo vcepljeno neko zblojeno ideologijo o tem, da je za zdravje pomembno zgolj in samo to, ali zdravnik dela kot s.p. ali ima pogodbo o zaposlitvi, vse drugo pa naj tebe in ostale paciente ne zanima.
In seveda tudi ne drži tvoja zgornja trditev, da te ne zanima, kdo te bo obravnaval. Še kako te zanima, pa ne zato, ker bi te zanimalo ali je dober ali slab, temveč zato, ker te zanima, po kakšni pogodbi opravlja svoje delo. Butasto, ampak... ljudje smo pač različni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

Unilseptij ::

Spet bluziš... jaz pravim, da je za moje zdravje ključno, da je zdravnik vključen v proces javnega zdravstva, ker le ta zagotavlja dolgoročno kvaliteto in razvoj storitev, dostop do moderne opreme ter konec koncev dejansko nadzor nad delom zdravnikov. Ti pa pač poslušaj frende in surfaj po netu, meni se to pač ne zdi dobra strategija, ko gre za moje zdravje ali zdravje mojih otrok.

Zgodovina sprememb…

jernejl ::

Unilseptij je izjavil:

Spet bluziš... jaz pravim, da je za moje zdravje ključno, da je zdravnik vključen v proces javnega zdravstva

Ravno nasprotno, obličnost pogodbe, po kateri zdravnik dela, je za tvoje zdravje popolnoma nepomembna.
Tisto kar je v resnici za tvoje zdravje pomembno, pa si že zgoraj zapisal, da te ne zanima.

Unilseptij ::

glej, ne znam niti ubesediti, kako absurdna je zame povezava pojma "samostojni podjetnik" ali "družba z omejeno odgovornostjo" ali karkoli podobnega (nekaj časa smo za tiste otroške srčne operacije uporabljali celo "avtorske pogodbe" :D) z zdravniško službo... to je norost in sploh ne morem resno debatirati o tem.

jernejl ::

Unilseptij je izjavil:

glej, ne znam niti ubesediti, kako absurdna je zame povezava pojma "samostojni podjetnik" ali "družba z omejeno odgovornostjo" ali karkoli podobnega (nekaj časa smo za tiste otroške srčne operacije uporabljali celo "avtorske pogodbe" :D) z zdravniško službo... to je norost in sploh ne morem resno debatirati o tem.

Norost je sploh o tem debatirati, ker je to popolnoma nepomembno za kvaliteto opravljenega dela, ampak kljub temu nekateri vestno vlečete to v debato o zdravstvu in poskusite obličnost pogodbe, po kateri zdravniki delajo, ali so espeji ali dooji ali zaposleni, predstaviti kot nekaj najpomembnejšega. Ideologija pač, ki ji ni mar za zdravje ljudi. Je že dr. Brecelj lepo povedal, da Levica samo zganja populizem čez trupla bolnikov.

Unchancy ::

Unilseptij je izjavil:

glej, ne znam niti ubesediti, kako absurdna je zame povezava pojma "samostojni podjetnik" ali "družba z omejeno odgovornostjo" ali karkoli podobnega (nekaj časa smo za tiste otroške srčne operacije uporabljali celo "avtorske pogodbe" :D) z zdravniško službo... to je norost in sploh ne morem resno debatirati o tem.

Res je, zdravnik bi moral biti nad temi zemeljskimi pojmi, moral bi se zavezati zgolj svojemu poslanstvu, živeti od darov skupnosti in seveda živeti v celibatu.
/s
Glavno da se predsednica parlamenta obnaša kot v Kardashianovih in da predsednik vlade vzame milijon nagrade za prepoceni prodano elektriko in bailouta svoj Gen-i s stotinami milijonov evrov davkoplačevalcev. Kva eni vse požrete, samo da je "prave" farbe...
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

coffeetime12 ::

Osredotočeni, zreli, zbrani, nasmejani, odrasli, intelektualno zabavni, lojalni, dnevne politike željni in nje odvisni, filozofsko nastrojeni, šolani, a istočasno upognjeno pripravljeni pogoltniti in lomiti ...

Lonsarg ::

Unilseptij je izjavil:

ZZZS kvote določa na podlagi kapacitet zdravstvenih ustanov in razpoložljivega denarja... in seveda se tukaj verjetno da kaj izboljšati, ampak to ni argument za razgradnjo javnega zdravstva.
Razgradnja bi bila ce gremo ZZZS ukinjat (pa se to ne nujno, javno zdravstvo pomeni da drzava zagotavlja to storitev enakovredno za vse, ne pa kako jo zagotavlja). Mi pa tle predlagamo le kako ZZZS izboljsat. V primeru, da ti ZZZS ne more odpravit skode, torej pozdravit, naj placa odskodnino v denarju. Ko je en dan cez rok za cakalno dobo hocem da mi nakazejo na TRR, vse stroske plus odskodnino ker niso zagotovili. Pa roke postavit se bolj stroge kot so.

Si res tako zaslepljen, da se ne strinjas s tem da bi bilo prav da ZZZS tako deluje?

Mimogrede kapacitete so omejene zgolj z organizacijo in denarjem. Ce placas vec tudi kapacitet dobis vec, enako ce bolje organiziras. Skratka ZZZS ni omejen z kapacitetami, pac pa je sam odgovoren da jih postavi ali pa zakupi!. Skratka nima izgovora.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Utk ::

Morali se bi odločit ali za državno ali javno zdravstvo. Če javno, več zavarovalnic, več privat ambulant, kam greš, tam gre denar. Če državno, je pa treba ukinit in zavarovalnice in vse, naj gre denar v proračun, zdravnik dela tolk pa tolk ur, dobi tako plačo, material je krit, vse to iz proračuna. Tako kot v šolstvu. Osnovna šola tudi ne pošlje na ministrstvo računa za vsakega učenca ko ga nauči eno črko. Zakaj mora sestra zaračunat vsakič ko nekomu termometer v rit vtakne, a če ne bi, pa ne bi dobila plače? Oba sistema sta lahko v redu in učinkovita, prvi zarad privatnikov, drugi zarad bistveno manj birokracije. Zdaj pa ni niti tič niti klinc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Yossarian ::

Tako Alojz Ihan kot tudi Janez Šušteršič in sedaj celo Robert Golob ugotavljajo, da je glavni problem ZZZS.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

hendriks ::

Unilseptij je izjavil:

Na koncu računam na Levico, ki mora odigrati svojo vlogo... samo ukinitev dopolnilnega zavarovanja ni dovolj, cilj je ohraniti javno zdravstvo.


Daj še enkrat preberi kaj si napisal. Pa ti res verjameš, da imamo v Sloveniji javno zdravstvo?? V Sloveniji imamo slabo delujoče državno zdravstvo. Javno zdravstvo pomeni, da ti kot pacient prosto izbiraš h kateremu zdravniku boš šel, zavarovalnica pa ti povrne strošek zdravstvene storitve. Tako enostavno je to.

Yossarian je izjavil:

Tako Alojz Ihan kot tudi Janez Šušteršič in sedaj celo Robert Golob ugotavljajo, da je glavni problem ZZZS.


Nekateri tulimo že par let o tem. In prav je, da se ZZZS ukine. Kakšne neverjetne svinjarije se dogajajo je lepo in z viri podkrepljeno napisano tukaj: https://t.co/ZuztjWUSsN

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hendriks ()

Unilseptij ::

Lonsarg je izjavil:

Unilseptij je izjavil:

ZZZS kvote določa na podlagi kapacitet zdravstvenih ustanov in razpoložljivega denarja... in seveda se tukaj verjetno da kaj izboljšati, ampak to ni argument za razgradnjo javnega zdravstva.
Razgradnja bi bila ce gremo ZZZS ukinjat (pa se to ne nujno, javno zdravstvo pomeni da drzava zagotavlja to storitev enakovredno za vse, ne pa kako jo zagotavlja). Mi pa tle predlagamo le kako ZZZS izboljsat. V primeru, da ti ZZZS ne more odpravit skode, torej pozdravit, naj placa odskodnino v denarju. Ko je en dan cez rok za cakalno dobo hocem da mi nakazejo na TRR, vse stroske plus odskodnino ker niso zagotovili. Pa roke postavit se bolj stroge kot so.

Si res tako zaslepljen, da se ne strinjas s tem da bi bilo prav da ZZZS tako deluje?

Mimogrede kapacitete so omejene zgolj z organizacijo in denarjem. Ce placas vec tudi kapacitet dobis vec, enako ce bolje organiziras. Skratka ZZZS ni omejen z kapacitetami, pac pa je sam odgovoren da jih postavi ali pa zakupi!. Skratka nima izgovora.


Ne razumeš narave zdravstvenega zavarovanja, ki v resnici ni pravo zavarovanje. Pravo zavarovanje (recimo pri avtu) omejuje tako maksimalno višino škode (=stroška zdravljenja) kot tudi definira izjeme (recimo, da si vozil pijan, ali so ti avto poškodovali v nemirih, vojnah, itd.), nič od tega pa ne more veljati za pravo javno zdravstvo. Zato prosim, ne želite si tega, da ZZZS garantira storitev, ker takoj ko bo to res, bodo morali določiti tudi izjeme, kar pomeni, da bodo najbolj bolni v najtežjih razmerah pač ostali brez kritja. Tako kot je v Ameriki. Še enkrat, ne pravim, da je na ZZZS vse v redu in da ni treba podrobno pogledati, kaj počnejo in kako izboljšati sistem, ampak samo in izključno v smeri, da zdravstvo ostane javno in ohranimo solidarnost med zdravimi in bolnimi.

Kar se tiče kapacitet, pa je očitno, da tvoja logika ne drži... ZZZS ima denar za družinske zdravnike, pa jih vseeno ni.

Zgodovina sprememb…

hendriks ::

"Tako kot je v Ameriki."

Evo ga! Spet Amerika! Bognedaj pogledat čez mejo v Avstrijo. Đizs, eni ste čisto zmešani..

Lonsarg ::

Unilseptij je izjavil:

Zato prosim, ne želite si tega, da ZZZS garantira storitev, ker takoj ko bo to res, bodo morali določiti tudi izjeme, kar pomeni, da bodo najbolj bolni v najtežjih razmerah pač ostali brez kritja. Tako kot je v Ameriki. Še enkrat, ne pravim, da je na ZZZS vse v redu in da ni treba podrobno pogledati, kaj počnejo in kako izboljšati sistem, ampak samo in izključno v smeri, da zdravstvo ostane javno in ohranimo solidarnost med zdravimi in bolnimi.
Wow, ti si res globoko zaslepljen, a ce ZZZS garantira nekaj in dobi odgovornost je to kar naenkrst ze ameriski sistem haha!

Omejitve in izjeme SO in BODO, zivis v iluziji ce mislis da je vse v Slovenski kosarici. Ni, celo tabele obstajajo katere posege se sme koliko starim delat, to ze vse JE, samo na zelo slab neorganiziran nacin. Vecinoma sploh niso uradne in ima vsak zavod svoje smernice, namesto da bi ZZZS to urejal, kolobocija totalna.

Tudi cakalna vrsta je omejitev in ljudje umrejo, dejansko je to najgrsa mozna omejitev! Najbolj nehumana, veliko bolj humano je neko drago zavarovanje odstranit iz kosarice kot pa da nekdo osnove ne dobi zaradi cakalne vrste, ja OSNOVE trenutno ne dobimo v trenutni ureditvi.

Glavna poanta pa itak niso omejitve, ampak slaba organiziranost, ampak dokler ne bo pritiska na ZZZS se to ne bo popravilo. Dokler ima ZZZS the easy way out tako da ustvarja cakalne vrste bo sranje, to je neizpodbitno dejstvo.

Unilseptij ::

no, lepo, da je zdaj jasno, kako razmišljaš in te bolni v resnici ne zanimajo, razen, če imajo samo kakšen prehlad :D. Čakalne vrste so namenjene temu, da so vsi obravnavani enakopravno, tako klošar kot milijonar... in to je glavni point javnega zdravstva. Seveda pa je vsem v interesu, da so čim krajše, ampak ZZZS tukaj nima mehanizmov, da bi to lahko rešil sam.

FireSnake ::

Pa dodajmo še to o čemer se je govorilo zgoraj:
- policija (brutalna podreditev s kadrovanjem in pritiski)
vir: https://siol.net/novice/slovenija/to-so...
- brutalno kadrovanje drugod (pozor, na viru ni vsega) klik
- izguba elektrarn pri rekordnih cenah elektrike
- premogovnik uvaža premog, elektrarna pa stoji
- preklic zvišanja olajšave, kar je že samo po sebi dost katastrofalno za levo vlado, poleg tega je stvar zelo verjetno neustavna
- zakon o rtv samo zato, da se zamenja vodstvo, tudi zelo verjetno neustaven
- normiranci
- šopirjenje proti Hrvaški na začetku, zdaj so pa vse podpisali
- ministrstvo za pot v idiokracijo
- kupovanje "neodvisnih" POKVARJENIH novinarjev klik in klik in klik
- človek, ki ga varuje, dela na črno
- sledenje fursa brez odredbe sodišča
- fiasko morje + sonce zdravita kovid. Temu se je smejalo 3/4 Evrope
- kurbinsko poplesavanje mimo častne čete in obračanje hrbta
- vodenje sej državnega zbora malo po svoje
- zaposlovanje oseb v kabinetih, ki še same ne vedo zakaj so tam (team building mislim, da)
- rušenje vodilnih kadrov in nastavljanje svojega gnoja (strokovnost nima veze, kot so prej obljubljali)
- Golob ima raje mamilarje, ki vlamljajo na tujo posest kot pa DUTB
- pol milijarde za nevladnike: predvsem LGT++++
- posiljevanje LG+++ v šole
- otroke v posvojitev LG+++++
- nevladniki narekujejo kakšni bodo zakoni
- tri nova ministrstva
- proti (!!!) manjši obdavčitvi plač
- nezmožnost pogajanja z zdravniki (podal jim je lažne obljube)
-

- premogovnik Velenje se podpira, zato mora TEŠ šparati s premogom
- HSE elektriko kupuje na trgu (v času popolnoma divjih cen)
- za šefa HSE dajo poročno pričo Goloba
- država (torej davkoplacevalci) dokapitalizira HSE z 492 mio EUR
- zdravstvo ne dobi nobene ponudbe za elektriko za 2023
- na sestankih GD policije sedi in daja navodila nekdo, ki je obsojen na dve leti zapora za gospodarski kriminal in nima nobene funkcije v vladi
- rekordno zadolževanje
- finančni načrt temelji na predpostaki, da bo poleti 2023 šlo vse na bolje
- podiranje ograje (dajanje očitnega pozitivnega signala beguncem)
- Tarča 8.12.2022 zvečer: noče/ne zna odgovoriti na KONKRETNO vprašanje o kadrovskih čistkah v policiji
- krčenje nujne medicinske pomoči
https://www.rtvslo.si/zdravje/krcenje-m...
- javni sektor štrom po 200EUR gospodarstvo pa po 450EUR
(kasneje dali kapico na 217 klik)
- odstopi ti minister za notranje zadeve, ker se brutalno vmešavaš v kadrovanje na policiji naslednji dan pa v EU parlamentu razlagaš o vladavini prava
- pol milijarde vržeš v firmo, ki proizvaja elektriko, drugi dan blodiš o sončni prihodnosti
- mesec noče ministrstva, ki ga je sam izsilil klik
- 170 MIO injekcija ELES-u klik
- zafiksan mesečnik: izvoz je trenutno največja Ahilova peta našega gospodarstva klik
- Elektro Ljubljana Miloviću plačal 308.800 evrov, a ne najde pogodbe in poročil klik in klik
- Plačil Golobovemu “varnostniku” ne najdejo https://www.dnevnik.si/1043003949 (in klik na drugo povezavo iz prejšnje alineje)
- Dne 9.8.2022 je piarovka Goloba, gospa Vesna Vuković povedala takole: Vprašali smo jo o njenih pričakovanjih, kako bo ta poteza sprejeta v javnosti, ali je bila v stiku s predstavniki GS že prej, in če lahko pojasni okoliščine v zvezi z obtožbami, ki so se v nekaterih medijih pojavile zaradi nakazil podjetja Gen-I njenemu nekdanjemu podjetju. Kje je odgovor? klik in klik
- minister za zdravje gobezda a ne pove nič konkretnega klik in klik
- Kloaka Pečečniku očita, da je kapitalist! Da je treba zmanjšati ogljični odtis. Ona pa s falkonom na Dunaj klik. Ko ji to rečejo to zbanalizira na potovanje s kočijami.
- zadolževanje še pa še klik
- Kloakarca noče na zdravniški pregled klik. Kaj skriva?
- med tem na ministrstvu zaposlijo že četrtega "neodvisnega" novinarja klik
- protest proti samemu sebi glede zdravniške krize (golob + mesec) klik
- čefoti, ki so volili goloba ne plešejo več kola klik
- tile lažnivci bi se šli depolitizacijo RTV?
- predsednica, ki jo podpirajo zmaga, njen mož pa ne pozabi pobrato 800€ mesečno klik
- torej denar vleče iz blagajne davke pa plačuje v tujini. Drag avto z DE tablicami klik
- taista predsednica z Rolexom na roki (vrednim 30 000€) govori so socialni državi klik, klik
- omenimo še sporne dokumente klik
- ni direkt povezano z vlado a gliha vkup štriha opanković zopet pod drobnogledom klik
- nesposoben minister za zdravje pokaže, kaj je 20 nesposobnih prisklednikov delalo en mesec od jutra do večera NIČ OD NIČ klik celo direktor ZZZS Samo Fakin reče, da “Minister očitno ne ve, koliko ne ve.”
- počasi bodo vladali eno leto a niso pokazali nič, razen gospodarske škode, brezglavega kadrovanja z "njihovimi" (pred volitvami so obljubljali strokovnjake a je kasneje ena ministrica rekla, da minister ne rabi biti strokovnjak je to dematirala klik + še en vir obstaja za eno drugo ministrico, ki je govorila o enem ministru [VIR?])
- je pa v tem času sam sebi podvojil plačo klik
- sodnikom dal 600€ a od njih ni izpogajal nič (pa imamo rekordne vrste) klik


Verjetno bomo dodali še nekaj od tega:
- Presoja zakona o RTV
- Petrol pripravlja tožbe
- ministrica pravi, da minister ne rabi biti strokovnjak, čeprav so to pred volitvami obljubljali (rabimo vir!)
- 600€ sodnikom


Dodal sem:
- vir o 170 MIO za ELES
- malo musarce, ki jo je usrtan golobnjak podpiral + viri
- opankovič, s katerim se ližejo + vir
- nesposoben minister za zdravje se hvali z nečim, kar ni vredno počenega groša + vir
- golob si podvoji plačo
- ministrica o tem, da je minister lahko vsak bedak (ker ne rabi biti strokovnjak)
- sodnikom meče denar v faco a v zameno ne zahteva nič

A sem še kaj pozabil?

Hvala vsem za prispevke! Priporočam se za vire. O vsem smo govorili tukaj na slo-tech (imeli smo povezave).

P.S. Vesel bi bil, če se komu da, da bi za alineje poiskali vire (malo veliko je tega, za enega).
Pa tisto o treh ministrstvih bo treba spremeniti v dva.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

kajtimara ::

"Niko ne sme da vas bije!" by Urška Klakočar Zupančič.
Policaji so reve pod novo vlado :)

vir: https://www.24ur.com/novice/slovenija/p...


Zgodovina sprememb…

Lonsarg ::

Unilseptij je izjavil:

no, lepo, da je zdaj jasno, kako razmišljaš in te bolni v resnici ne zanimajo, razen, če imajo samo kakšen prehlad :D. Čakalne vrste so namenjene temu, da so vsi obravnavani enakopravno, tako klošar kot milijonar... in to je glavni point javnega zdravstva. Seveda pa je vsem v interesu, da so čim krajše, ampak ZZZS tukaj nima mehanizmov, da bi to lahko rešil sam.
Seveda trenutno ZZZS nima vzvoda, zato pa ga je treba reformirat.

Tale pa sploh zmaga da so čakalne vrsne namenjene enokopravnosti lol. Ja ful je bolj enakopravno da vsi čakajo 2 mesca kot če vsi čakajo 2 dni... Pa mimogrede Slovensko zdravstvo dela po vezah tako da je enakopravnost zelo slaba (in veze ne boš NIKOLI ukinil v državnih ustanovah, to je dejstvo). Enakopravnost lahko dosežemo le tako da se ZZZS prisili da plača odškodnino pacientu, če mu ne more v kratkem roku zagotovit. Pa magari tako da pacientom da denar pa gredo sami v tujino če niso zmožni v Sloveniji organizirat. Edino tako pridemo do vsaj približne enakopravnosti.

Zagovorniki slabih sistemov pozabljate da ravno vztrajanje pri slabem javnem zdravstvu pomeni da bomo dobili vzporedno najgršo verzijo privatnega. Recimo verzijo kot je v Srbiji, kjer moraš kuverto prinest če hočeš normalno oskrbo. Fun fact, ceneje je v srbiji kuverto prinest kot v Sloveniji plačat prispevek ZZZSju :)

feryz ::

Samo bedak lahko misli, da bo boljše, če 4 milijarde, ki jih dobi ZZZS, razdeli na 5 ali 10 privatnih zavarovalnic.
Ta isti bedak misli, da jih bo v tem primeru zdravstvo dobilo 5. V resnici bo zdravstvo dobilo namesto štirih, dve milijardi. Narod pa prst v rit namesto antibiotika.

MrStein ::

Prepir je sicer odveč, ker v kratkem bo v EU veljal prost pretok zdravstvenih storitev. Pacienti (in njihov denar) bodo šli tja, kjer boljše delajo.
Ideologi pa v jok....
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

hendriks ::

MrStein je izjavil:

Prepir je sicer odveč, ker v kratkem bo v EU veljal prost pretok zdravstvenih storitev. Pacienti (in njihov denar) bodo šli tja, kjer boljše delajo.


A imaš kak link za tole? A to pomeni, da bom lahko od delodajalca zahteval, da mi zdravstveni prispevek ne odvede od plače?

Unchancy ::

Unilseptij je izjavil:

no, lepo, da je zdaj jasno, kako razmišljaš in te bolni v resnici ne zanimajo, razen, če imajo samo kakšen prehlad :D. Čakalne vrste so namenjene temu, da so vsi obravnavani enakopravno, tako klošar kot milijonar... in to je glavni point javnega zdravstva. Seveda pa je vsem v interesu, da so čim krajše, ampak ZZZS tukaj nima mehanizmov, da bi to lahko rešil sam.

"Milijonar" plača par sto evrov in je jutri ali čez teden ali dva pri specialistu. Nekdo z manj denarja pa čez pol leta. Otroci pa čez pet let pri ortodontu (za keš pa čez 14 dni ali en mesec). Grejt sakses iz enakopravnosti.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

111111111111 ::

Unilseptij je izjavil:

Kar se tiče kapacitet, pa je očitno, da tvoja logika ne drži... ZZZS ima denar za družinske zdravnike, pa jih vseeno ni.

Tole si preberi:
Osnovna začetna plača diplomirane babice v porodnišnici, ko začne pri 23 letih delati, bo po novem 41. plačni razred, kar znaša 2114 evrov bruto. Bodoči zdravnik takrat še študira, saj njegov študij traja šest let. Ko postane pri 27 letih specializant, je uvrščen v 38. plačni razred, kar pomeni, da ima osnovno plačo 1879 evrov bruto, torej 235 evrov bruto manj kot babica začetnica.
Med specializacijo plačno napreduje, a ko opravi specialistični izpit, se mu napredovanja izbrišejo in začne na novo: kot mlad zdravnik specialist, denimo ginekologije in porodništva v zdravstvenem domu, star je 33 let, je uvrščen v 45. plačni razred, kar pomeni, da ima plačo 2473 evrov bruto. V tem času je babica napredovala trikrat in je uvrščena v 47. plačni razred. Pri isti starosti bo torej imela diplomirana babica 116 evrov (neto) višjo plačo od zdravnika specialista.

Vir: https://www.facebook.com/MladiZdravniki...

Potem se pa sprašuj zakaj zdravnikov ni.

Del krivde nosi ministrstvo za zdravje, ker občina lahko poveča plačo družinskemu zdravniku za 5 razredov, če ministrstvo odobri. To že Janševa vlada ni odobrila, ne vem pa kako je s to vlado.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

bbbbbb2015 ::

Unilseptij je izjavil:

Spet bluziš... jaz pravim, da je za moje zdravje ključno, da je zdravnik vključen v proces javnega zdravstva, ker le ta zagotavlja dolgoročno kvaliteto in razvoj storitev, dostop do moderne opreme ter konec koncev dejansko nadzor nad delom zdravnikov. Ti pa pač poslušaj frende in surfaj po netu, meni se to pač ne zdi dobra strategija, ko gre za moje zdravje ali zdravje mojih otrok.


Če je zdravnik v javnem zdravstvu (=proces javnega zdravstva) ne zagotavlja ne dolgoročne kvalitete, niti dostopa do moderne opreme.

"Javno" pomeni, da lahko k doktorju pride vsak. Javno zdravstvo imajo in Avstrijci in Belgijci.

Pri nas v Sloveniji je *DRŽAVNO* zdravstvo, ki ga zagovarjajo predvsem tisti, ki imajo nek hasek od tega zdravstva, na nek način. Državo zdravstvo pa imajo res redkokje, na Kubi, v Severi Koreji, Venezueli.

V Španiji, ki jo je nekdo dal kot primer, nimajo državnega, ampak javno zdravstvo.

Tudi državno zdravstvo ne garantira nič, še zdravljenja ne (=vrste, =osebe brez doktorja).

Pri nas se pogosto derejo JAVNO JAVNO, vsi enaki javno, vsi enaki, solidarnost. Ta javno je dejanskodržavno, za "vsi enaki" pa sem rekel, da je tako nazadnje razmišljal Mao na Kitajskem in so zabredli globoko v blato. Še Marxovo kapitalno delo Kapital NE OMENJA IN NE PREDPOSTAVLJA, da so vsi enaki.

Enakost je nebuloza malih buržujev, ki sebe prodajajo kot levico.

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Golob: "Stanje v zdravstvu je še slabše, kot si kdor koli misli"

Določeni: ohraniti! ne spremeniti!

Zanimiva logika teh "določenih"
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

AtaŠtumf ::

Kako lepo od Urške, da je davkoplačevalcem privarčevala dinarčke, pa tej gospe je treba dati prav priznanje "žid leta".

ps: Človek lahko samo upa, da stroške reform ne računa ista oseba, kot pa to šparanje...
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()

FireSnake ::

Tole gre pa na tisti moj seznam, hvala za vir.
Se vidi, da ima v kabinetu en kup nesposobnih cip, ki jim niti računstvo ne gre.

Nazadnje bo skupek teh cip naračunal, da so s štirimi drugimi obiski privarčevali 20 jurjev in je zategadelj Slovenija kloaki dolžna 10 + jurjev razlike.

Če še do sedaj enim pajacem ni bilo jasno, da je ta kura brez vsake pameti upam, da je po tem razgaljenju jasno.
Ali imajo, nemara, zagovorniki zdaj že novo razlago.

Tole pisanje zgoraj ni drugega kot norčevanje ene blont cipe iz delovnega naroda.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

FireSnake ::

Pa dodajmo še to o čemer se je govorilo zgoraj:
- policija (brutalna podreditev s kadrovanjem in pritiski)
vir: https://siol.net/novice/slovenija/to-so...
- brutalno kadrovanje drugod (pozor, na viru ni vsega) klik
- izguba elektrarn pri rekordnih cenah elektrike
- premogovnik uvaža premog, elektrarna pa stoji
- preklic zvišanja olajšave, kar je že samo po sebi dost katastrofalno za levo vlado, poleg tega je stvar zelo verjetno neustavna
- zakon o rtv samo zato, da se zamenja vodstvo, tudi zelo verjetno neustaven
- normiranci
- šopirjenje proti Hrvaški na začetku, zdaj so pa vse podpisali
- ministrstvo za pot v idiokracijo
- kupovanje "neodvisnih" POKVARJENIH novinarjev klik in klik in klik
- človek, ki ga varuje, dela na črno
- sledenje fursa brez odredbe sodišča
- fiasko morje + sonce zdravita kovid. Temu se je smejalo 3/4 Evrope
- kurbinsko poplesavanje mimo častne čete in obračanje hrbta
- vodenje sej državnega zbora malo po svoje
- zaposlovanje oseb v kabinetih, ki še same ne vedo zakaj so tam (team building mislim, da)
- rušenje vodilnih kadrov in nastavljanje svojega gnoja (strokovnost nima veze, kot so prej obljubljali)
- Golob ima raje mamilarje, ki vlamljajo na tujo posest kot pa DUTB
- pol milijarde za nevladnike: predvsem LGT++++
- posiljevanje LG+++ v šole
- otroke v posvojitev LG+++++
- nevladniki narekujejo kakšni bodo zakoni
- tri nova ministrstva
- proti (!!!) manjši obdavčitvi plač
- nezmožnost pogajanja z zdravniki (podal jim je lažne obljube)
-

- premogovnik Velenje se podpira, zato mora TEŠ šparati s premogom
- HSE elektriko kupuje na trgu (v času popolnoma divjih cen)
- za šefa HSE dajo poročno pričo Goloba
- država (torej davkoplacevalci) dokapitalizira HSE z 492 mio EUR
- zdravstvo ne dobi nobene ponudbe za elektriko za 2023
- na sestankih GD policije sedi in daja navodila nekdo, ki je obsojen na dve leti zapora za gospodarski kriminal in nima nobene funkcije v vladi
- rekordno zadolževanje
- finančni načrt temelji na predpostaki, da bo poleti 2023 šlo vse na bolje
- podiranje ograje (dajanje očitnega pozitivnega signala beguncem)
- Tarča 8.12.2022 zvečer: noče/ne zna odgovoriti na KONKRETNO vprašanje o kadrovskih čistkah v policiji
- krčenje nujne medicinske pomoči
https://www.rtvslo.si/zdravje/krcenje-m...
- javni sektor štrom po 200EUR gospodarstvo pa po 450EUR
(kasneje dali kapico na 217 klik)
- odstopi ti minister za notranje zadeve, ker se brutalno vmešavaš v kadrovanje na policiji naslednji dan pa v EU parlamentu razlagaš o vladavini prava
- pol milijarde vržeš v firmo, ki proizvaja elektriko, drugi dan blodiš o sončni prihodnosti
- mesec noče ministrstva, ki ga je sam izsilil klik
- 170 MIO injekcija ELES-u klik
- zafiksan mesečnik: izvoz je trenutno največja Ahilova peta našega gospodarstva klik
- Elektro Ljubljana Miloviću plačal 308.800 evrov, a ne najde pogodbe in poročil klik in klik
- Plačil Golobovemu “varnostniku” ne najdejo https://www.dnevnik.si/1043003949 (in klik na drugo povezavo iz prejšnje alineje)
- Dne 9.8.2022 je piarovka Goloba, gospa Vesna Vuković povedala takole: Vprašali smo jo o njenih pričakovanjih, kako bo ta poteza sprejeta v javnosti, ali je bila v stiku s predstavniki GS že prej, in če lahko pojasni okoliščine v zvezi z obtožbami, ki so se v nekaterih medijih pojavile zaradi nakazil podjetja Gen-I njenemu nekdanjemu podjetju. Kje je odgovor? klik in klik
- minister za zdravje gobezda a ne pove nič konkretnega klik in klik
- Kloaka Pečečniku očita, da je kapitalist! Da je treba zmanjšati ogljični odtis. Ona pa s falkonom na Dunaj klik. Ko ji to rečejo to zbanalizira na potovanje s kočijami.
- zadolževanje še pa še klik
- Kloakarca noče na zdravniški pregled klik. Kaj skriva?
- med tem na ministrstvu zaposlijo že četrtega "neodvisnega" novinarja klik
- protest proti samemu sebi glede zdravniške krize (golob + mesec) klik
- čefoti, ki so volili goloba ne plešejo več kola klik
- tile lažnivci bi se šli depolitizacijo RTV?
- predsednica, ki jo podpirajo zmaga, njen mož pa ne pozabi pobrato 800€ mesečno klik
- torej denar vleče iz blagajne davke pa plačuje v tujini. Drag avto z DE tablicami klik
- taista predsednica z Rolexom na roki (vrednim 30 000€) govori so socialni državi klik, klik
- omenimo še sporne dokumente klik
- ni direkt povezano z vlado a gliha vkup štriha opanković zopet pod drobnogledom klik
- nesposoben minister za zdravje pokaže, kaj je 20 nesposobnih prisklednikov delalo en mesec od jutra do večera NIČ OD NIČ klik celo direktor ZZZS Samo Fakin reče, da “Minister očitno ne ve, koliko ne ve.”
- počasi bodo vladali eno leto a niso pokazali nič, razen gospodarske škode, brezglavega kadrovanja z "njihovimi" (pred volitvami so obljubljali strokovnjake a je kasneje ena ministrica rekla, da minister ne rabi biti strokovnjak je to dematirala klik + še en vir obstaja za eno drugo ministrico, ki je govorila o enem ministru [VIR?])
- je pa v tem času sam sebi podvojil plačo klik
- sodnikom dal 600€ a od njih ni izpogajal nič (pa imamo rekordne vrste) klik
- kloaka v že tretjem sporočilu (20 dni po dogodku!) glede poti na Dunaj s Falkonom vedno bolj laže in se zapleta (je v stroških zajet tudi pristanek na Dunaju?). Njenemu kabinetu niti računstvo ne gre od rok, kamolišele kaj drugega klik


Verjetno bomo dodali še nekaj od tega:
- Presoja zakona o RTV
- Petrol pripravlja tožbe


Dodal sem:
- tretje pojasnilo kloakarce 20 dni po razkritju + vir

A sem še kaj pozabil?

Hvala vsem za prispevke! Priporočam se za vire. O vsem smo govorili tukaj na slo-tech (imeli smo povezave).

P.S. Vesel bi bil, če se komu da, da bi za alineje poiskali vire (malo veliko je tega, za enega).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

111111111111 ::

AtaŠtumf je izjavil:

Kako lepo od Urške, da je davkoplačevalcem privarčevala dinarčke, pa tej gospe je treba dati prav priznanje "žid leta".

ps: Človek lahko samo upa, da stroške reform ne računa ista oseba, kot pa to šparanje...

A smo že videli slike uradnega dogodka? Jaz sem videl samo tiste, ko se reži na koncertu. :D

Očitno pri njej ne šteje ogljični odtis. Važno da je problem meso, ki onesnažuje na polno. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Unilseptij ::

Zakaj moderatorji dopuščajo tako nizkotno zmerjanje predsednice parlamenta... s cipo in ne vem kaj še. Če se prav spomnim, ste v preteklosti poste, kjer so ljudje namigovali, da so Janša&co. garjavi psi in podobno, dosledno brisali... kar je seveda prav, da ne bo pomote. Kje so tudi naše vrle feministke oz. feministi :D, ki se drugače oglašajo ob vsaki malenkosti.

Priznam, da mi gre na živce tudi Firesnake-ovo trolanje s tem brezveznim seznamom... naj ga objavi enkrat na mesec ali četrtletje, če že mora, ne pa vendar vsak dan trikrat, prosim lepo.

111111111111 ::

Unilseptij je izjavil:

Zakaj moderatorji dopuščajo tako nizkotno zmerjanje predsednice parlamenta... s cipo in ne vem kaj še. Če se prav spomnim, ste v preteklosti poste, kjer so ljudje namigovali, da so Janša&co. garjavi psi in podobno, dosledno brisali... kar je seveda prav, da ne bo pomote. Kje so tudi naše vrle feministke oz. feministi :D, ki se drugače oglašajo ob vsaki malenkosti.

Priznam, da mi gre na živce tudi Firesnake-ovo trolanje s tem brezveznim seznamom... naj ga objavi enkrat na mesec ali četrtletje, če že mora, ne pa vendar vsak dan trikrat, prosim lepo.

Objavlja samo ko so novosti in tega je ogromno. :D Ko bo vlada delala manj neumnosti, bo tudi seznam manjkrat objavljen. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Mare2 ::

Unilseptij je izjavil:

Zakaj moderatorji dopuščajo tako nizkotno zmerjanje predsednice parlamenta... s cipo in ne vem kaj še. Če se prav spomnim, ste v preteklosti poste, kjer so ljudje namigovali, da so Janša&co. garjavi psi in podobno, dosledno brisali... kar je seveda prav, da ne bo pomote. Kje so tudi naše vrle feministke oz. feministi :D, ki se drugače oglašajo ob vsaki malenkosti.

Priznam, da mi gre na živce tudi Firesnake-ovo trolanje s tem brezveznim seznamom... naj ga objavi enkrat na mesec ali četrtletje, če že mora, ne pa vendar vsak dan trikrat, prosim lepo.


Se strinjam s dejstvom, da tako zmerjanje s cipo pokaže zgolj na zelo primitivnega človeka, pisca tistega sporočila. Tudi v odnosu do žensk pri takem človeku očitno nima nobene zveze z normalnostjo. Tisti seznam bi bil v redu 1x na leto. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

FireSnake ::

Unilseptij je izjavil:

Zakaj moderatorji dopuščajo tako nizkotno zmerjanje predsednice parlamenta... s cipo in ne vem kaj še. Če se prav spomnim, ste v preteklosti poste, kjer so ljudje namigovali, da so Janša&co. garjavi psi in podobno, dosledno brisali... kar je seveda prav, da ne bo pomote. Kje so tudi naše vrle feministke oz. feministi :D, ki se drugače oglašajo ob vsaki malenkosti.

Priznam, da mi gre na živce tudi Firesnake-ovo trolanje s tem brezveznim seznamom... naj ga objavi enkrat na mesec ali četrtletje, če že mora, ne pa vendar vsak dan trikrat, prosim lepo.


Ali je v "žaljivem" komentarju kakšna neresnica? Pravzaprav pa: tu so se pisale razne smrti janšizmu in tako dalje. Grozilo z orožjem (želiš link???). Zdaj pa je eno nedolžno pisanje resnice preveč? Resno?

Nadalje: seznam nalašč objavljam bolj sproti, ker golobja hunta naredi toliko neumnosti, da bi enkrat na mesec vzelo preveč časa.
Tudi to me jezi, da sem nekatere vire izgubil (tako daleč nazaj se mi pa ne da kopati). Zato to zdaj delam bolj sproti. Ker so mi levaki tudi očitali, da ne navajam virov ampak kar na pamet. Zdaj so tiho, kot riti!

Zate je trolanje, za nekoga drugega pač ne:
https://slo-tech.com/forum/t800067/p781...

Verjamem pa, da te zadeva moti. Mene bi tudi, če bi podpiral golobjo hunto. Tako sem pa vnaprej povedal kaj nas čaka.
Rekel sem tudi, da bom počakal do decembra in potem sodil. Pa ni bilo treba, ker so z neumnostmi in divjim kadrovanjem začeli že pred dejanskim nastopom.

Edit: enako gre za uporabnika mare2.
Enkrat na leto?
Ti smrdi golobji drek, ane?
Najprej, da ni virov, zdaj je pa prepogosto. Kaj bo naslednji poskus diskreditacije?
Levaki, sami izgovori vas skup držijo. Samo tega ste sposobni.

Naredite pa listo pozitivnih stvari, ki jih golobja hunta spravi skupaj. Vi korenjaki! Pa bomo primerjali čigav seznam bo daljši.
Čakamo!!!

In, NE, to ni spam. A sem jaz kriv, če golobja hunta sproducira vsaj eno neumnost na dan?

Vi tak plešete, nimate časa tega brat.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

link_up ::

ja seveda, enkrat na leto, pa se za takrat naj se uporabi prestopno ane? Kako pa vi poimenujete zensko, ki ze tretjic blebece o isti stvari? Pokvarjen radio?
In and Out

Lonsarg ::

Spam je takrat ko se ponavlja in ko zasede neprimerljivo veliko skrolanja po ekranu glede na nove info. Skratka če vsebino velikosti dveh ekranov ponovno copy pastaš in dodaš zgolj dve alineji to po vsaki definiciji definitivno je spam.

Skratka issue ni repost, issue je da je treba skrolat dva ekrana, najdi način da bo razen novosti ostalo "collapsable" ali pa v nekem linku (ja delno je kriv tudi forum ker mislim da žal ne podpira collapsable).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Mare2 ::

link_up je izjavil:

ja seveda, enkrat na leto, pa se za takrat naj se uporabi prestopno ane? Kako pa vi poimenujete zensko, ki ze tretjic blebece o isti stvari? Pokvarjen radio?

A to si bil ti, ki si uporabljal tisto žaljenje ženske za dvigovanje svojega ega? Bom napisal zgolj svoje mnenje: Zelo primitivno dejanje. Lahko bi te bilo sram. Ne vem, kdo te je vzgajal.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

FireSnake ::

Lonsarg je izjavil:

Spam je takrat ko se ponavlja in ko zasede neprimerljivo veliko skrolanja po ekranu glede na nove info. Skratka če vsebino velikosti dveh ekranov ponovno copy pastaš in dodaš zgolj dve alineji to po vsaki definiciji definitivno je spam.

Skratka issue ni repost, issue je da je treba skrolat dva ekrana, najdi način da bo razen novosti ostalo "collapsable" ali pa v nekem linku (ja delno je kriv tudi forum ker mislim da žal ne podpira collapsable).


Collapse ne podpira, žal. O linku sem pa razmišljal že pred kratkim.
Ga uvedem: v kratkem.

Se bo pa izgubil efekt števila škodljivosti in neumnosti, ki ga golobja hunta sproducira.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

AtaŠtumf ::

Unilseptij je izjavil:

Zakaj moderatorji dopuščajo tako nizkotno zmerjanje predsednice parlamenta... s cipo in ne vem kaj še. Če se prav spomnim, ste v preteklosti poste, kjer so ljudje namigovali, da so Janša&co. garjavi psi in podobno, dosledno brisali... kar je seveda prav, da ne bo pomote. Kje so tudi naše vrle feministke oz. feministi :D, ki se drugače oglašajo ob vsaki malenkosti.

Priznam, da mi gre na živce tudi Firesnake-ovo trolanje s tem brezveznim seznamom... naj ga objavi enkrat na mesec ali četrtletje, če že mora, ne pa vendar vsak dan trikrat, prosim lepo.


Se strinjam, da bi bilo treba vso nizkotno zmerjanje vseh politikov redno brisati z jasnimi pravili, kaj se lahko napiše in kaj ne.

A, vmes se je uporabljalo za določene politike najbolj nizkotne izraze, nekatere določeni še danes uporabljajo, pa se jih ni brisalo, sedaj je pa vse prišlo do izraza cipa, pa osebno ne verjamem, da je izraz cipa, najbolj nizkotna klasifikacija kakega politika na slo-techu.


Glede firesnakeovega seznama pa samo tole, če ne bi ga nova vlada tako srala, tega seznama ne bi bilo, škoda je edino, da ne more biti tak seznam pri vsaki vladi oz. temi nek sticky, kjer bi se samo dopisovalo bedarije vlade gor.

Če ga pa posta vsaki dve minuti, pa je to čisto njegova zadeva, saj tudi drugi postajo vedno ene in iste poste v druge teme.

ps: Pa še tole dodam, takoj, ko bodo neka jasna pravila, kaj je dopuščeno, kaj pa ne, se bo tudi komunikacija počasi spravila na višjo raven.

In določene funkcije v državi si zaslužijo spoštovanje, a sedaj jokati, ker se Urško obmetava z vzdevkom cipa je pa malce smešno, ko pa že leta in leta poslušamo negativne vzdevke za določene politike; cmerar, komedijant, šivilja, barbika, puklavec, ... Cipa je samo eskalacija vsega tega.
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()

Unilseptij ::

Glej, saj vemo, da to prihaja iz kleti na Trstenjakovi... moj predlog je v bistvu konstruktiven :D, ker enostavno pretiravate in dosežete kontraefekt, ko se nobenemu normalnemu teh nebuloz in stalnega ponavljanja enega in istega ne da več brati. Glede zmerjanja pa je le treba biti pošten, desničarji sami zmerjate in žalite in zato velikokrat pokasirate nazaj z obrestmi... če vas ne izuči, vam ne moremo pomagati. Naša Uršika zala pa res nobenemu še ni rekla žal besede, zato tega ni možno primerjati. Pa vseeno je drugače reči smrt janšizmu (ki je koncept oz. ideologija) kot pa da je konkretna oseba cipa, čeprav je jasno (vsaj vsem, ki še imamo par možganskih celic), da to pač ni.

Pa saj drugače se ne sekiram, samo danes, ko je ravno nedelja in sem zjutraj hotel pogledati na forum, če je kaj novega, me je pa kar malo pogrelo, zakaj se tako sranje dopušča s strani moderatorjev... njim je bil namreč moj post namenjen, ker si ne delam utvar, da bo osebam, ki dejansko to počnejo, to kaj pomagalo k razmisleku.

Zgodovina sprememb…

AtaŠtumf ::

Unilseptij je izjavil:

Glej, saj vemo, da to prihaja iz kleti na Trstenjakovi... moj predlog je v bistvu konstruktiven :D, ker enostavno pretiravate in dosežete kontraefekt, ko se nobenemu normalnemu teh nebuloz in stalnega ponavljanja enega in istega ne da več brati. Glede zmerjanja pa je le treba biti pošten, desničarji sami zmerjate in žalite in zato velikokrat pokasirate nazaj z obrestmi... če vas ne izuči, vam ne moremo pomagati. Naša Uršika zala pa res nobenemu še ni rekla žal besede, zato tega ni možno primerjati. Pa vseeno je drugače reči smrt janšizmu (ki je koncept oz. ideologija) kot pa da je konkretna oseba cipa, čeprav je jasno (vsaj vsem, ki še imamo par možganskih celic), da to pač ni.

Pa saj drugače se ne sekiram, samo danes, ko je ravno nedelja in sem zjutraj hotel pogledati na forum, če je kaj novega, me je pa kar malo pogrelo, zakaj se tako sranje dopušča s strani moderatorjev.


Seveda, potem pa svizec zavije čokolado.

Si že pozabil, koliko časa se je pustilo znanega kolesarskega forumaša, da je v vsaki temi omenil metanje v jame drugačemislečih?

Sicer, pa še danes ne vem, kaj točno, naj bi janšizem sploh pomenil?

Podrejanje oblasti?

Zapiranje občanov na svojo občino?

Zatiranje protestov?

Podrejanje medijev?

Podrejanje policije?

Menjava vseh kadrov?

Vodenje vlade s trdo roko oz. my way or the highway?


Kaj specifično od tega je unikatno za janšizem in da še ni videno v kaki drugi vladi ali (zahodni evropski) državi?
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Unilseptij ::

Vse, kar si omenil, plus grajenje kulta osebnosti velikega vodje, ki ima vedno prav in se spozna na vse... potem je pa to že kar približno to, bi rekel.

AtaŠtumf ::

Unilseptij je izjavil:

Vse, kar si omenil, plus grajenje kulta osebnosti velikega vodje, ki ima vedno prav in se spozna na vse... potem je pa to že kar približno to, bi rekel.



Vse to, kar sem omenil?

Večino tega izvaja danes Golob.

Kult osebnosti?

Po kakem ključu si volil SMC, LMŠ, SAB (vse stranke, kjer je predsednik/ca stranke že v imenu stranke, torej dobesedno gradijo stranko na kultu osebnosti), pa če še izpostavim GS (koliko članov njihove stranke si sploh poznal, da si jih volil?).

Še celo GS je dobila glasove edino in samo na podlagi ene skuštrane osebe, ne verjamem, da danes po 8 mesecih znaš našteti iz glave 10 poslacev te stranke, a to ni kult osebnosti?
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()
««
209 / 236
»»