» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
177 / 236
»»

Utk ::

phnj90 je izjavil:

Se opravičujem, nisem mogel vedeti, da bo ljudstvo tudi mene kot izkoriščevalsko drhal želelo nabosti na vile, ker so neke histerične finančne novinarke uspele zdemonizirati čisto zakonito obliko samostojnega podjetništva. Kar mene preseneča, je, da nikogar drugega ne moti.

Mene moti še marsikaj drugega, ampak volitve so ble...

Unchancy ::

Bešič Loredan je poudaril, da gre za delovni dokument, ki so ga konec novembra predstavili strokovnim deležnikom in "ni bil mišljen za širšo javnost". Po njegovih besedah je dokument v roke dobila direktorica enega od zdravstvenih domov, ki je blizu opozicijskemu SDS-u, in ga je nato posredovala vsem drugim direktorjem in županom. Na ministrstvu za zdravje bodo, če bodo dobili objektivno sled, to tudi prijavili ustreznim organom, "saj da gre za posredovanje nečesa, kar ni bilo nikoli uradno".

V Svobodi je treba pazit, kaj rečeš, ker nikoli ne veš, kdaj te "uzme magla".

Pa kje so nabrali te trdorokce in trinoge v to totalitarno vlado?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

111111111111 ::

urli je izjavil:

Tvoj ljubi Jajo bi dal pa na 900€ :)) Sicer pa vzami tabelete, si čisto penast.

Bi. Meni na račun. :)

nejclp je izjavil:


No ja

Uau, kako lepo napisan govor. GA vidim kar v drugačni luči. Združevanje in jebanje naroda skupaj z roko v roki z EU.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Unchancy ::

V sporu med zdaj že nekdanjo ministrico za notranje zadeve Tatjano Bobnar in premierjem Robertom Golobom se je znašel tudi direktor policijske uprave Nova Gorica Evgen Govekar. Ta kategorično zavrača medijske navedbe o svojem političnem udejstvovanju, kot laž je označil tudi navedbo o tem, da naj bi bil med simpatizerji Janeza Janše.

Ojej, obtoženi je zanikal miselni zločin? Kaj poreče Svobodna Inkvizicija na to?

https://siol.net/novice/slovenija/govek...
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

111111111111 ::

phnj90 je izjavil:

Se opravičujem, nisem mogel vedeti, da bo ljudstvo tudi mene kot izkoriščevalsko drhal želelo nabosti na vile, ker so neke histerične finančne novinarke uspele zdemonizirati čisto zakonito obliko samostojnega podjetništva. Kar mene preseneča, je, da nikogar drugega ne moti.

Hja, če pa ni jajo. Takle imamo, takole ste izvolili, kaj sedaj jambrate. Saj ste vedeli da volite levo proti Akrapoviču, Boscarolu, Slovenikima tajkunoma.

Utk je izjavil:


Mene moti še marsikaj drugega, ampak volitve so ble...

V pol leta so naredili kar veliko škode. Čaka nas še 3,5 leta. Mislim da na koncu ne bomo imel električnih avtomobilov, ampak kočije in zadruge.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

phnj90 ::

Ni potrebe za tako bedasto dvopolno posploševanje, saj je bilo možno voliti za pripadnike večih strank na volitvah in sem volil tisto, kjer je bil največji presek interesov in to ni bilo neko fantaziranje o izkoriščevalski drhali... Ne morem pomagati, če nekateri politiki vedno znova z ritjo podrejo, kar so mogoče z rokami sicer poskušali narediti in jim strupen jezik in prsti prehitevajo pamet. Dajmo mu torej 100MEUR (moralo bi zadoščati), da gre v penzijo, da se končno napravi selekcija in da se polom odvzame (anti)mobilizacijski motiv, ker včasih se res moraš vprašati o motivih enega ali drugega pola.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: phnj90 ()

Unchancy ::

MrStein je izjavil:

Golob naklada pred evropskim parlamentom:

https://www.rtvslo.si/evropska-unija/go...


Mednarodna "špeckahla" kot vrednota slovenske politike

https://www.portalplus.si/5096/speckahl...

Isti refleks leta 2020, ko je Jajotova vlada pljuvala po lastni državi. Dejansko se Želatinasti in Jajo ne razlikujeta kaj preveč, le da ima Želatinasti precej večjo podporo FDV medijev in establishmenta in zato večji potencial za delat škodo.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

FireSnake ::

Združevalen, ne razdira.
Čakaj, ne.

Levaki, komentar?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Wrop ::

Dan prej ti odstopi ministrica, ker se vmešavaš v delo policije in vzpostavljaš vzporedni sistem varovanja. Drugi dan pred evropskimi poslanci razlagaš o vladavini prava.
En dan prej vržeš pol milijarde v eno firmo, ki proizvaja elektriko, drug dan pa sanjaš o sončni prihodnosti.

FireSnake ::

Pa dajmo:

- policija (brutalna podreditev s kadrovanjem in pritiski)
vir: https://siol.net/novice/slovenija/to-so...
- izguba elektrarn pri rekordnih cenah elektrike
- premogovnik uvaža premog, elektrarna pa stoji
- preklic zvišanja olajšave, kar je že samo po sebi dost katastrofalno za levo vlado, poleg tega je stvar zelo verjetno neustavna
- zakon o rtv samo zato, da se zamenja vodstvo, tudi zelo verjetno neustaven
- normiranci
- šopirjenje proti Hrvaški na začetku, zdaj so pa vse podpisali
- ministrstvo za pot v idiokracijo
- kupovanje "neodvisnih" novinarjev
- človek, ki ga varuje, dela na črno
- sledenje fursa brez odredbe sodišča
- fiasko morje + sonce zdravita kovid. Temu se je smejalo 3/4 Evrope
- kurbinsko poplesavanje mimo častne čete in obračanje hrbta
- vodenje sej državnega zbora malo po svoje
- zaposlovanje oseb v kabinetih, ki še same ne vedo zakaj so tam (team building mislim, da)
- rušenje vodilnih kadrov in nastavljanje svojega gnoja (strokovnost nima veze, kot so prej obljubljali)
- Golob ima raje mamilarje, ki vlamljajo na tujo posest kot pa DUTB
- pol milijarde za nevladnike: predvsem LGT++++
- posiljevanje LG+++ v šole
- otroke v posvojitev LG+++++
- nevladniki narekujejo kakšni bodo zakoni
- tri nova ministrstva
- proti (!!!) manjši obdavčitvi plač
- nezmožnost pogajanja z zdravniki (podal jim je lažne obljube)
-

- premogovnik Velenje se podpira, zato mora TEŠ šparati s premogom
- HSE elektriko kupuje na trgu (v času popolnoma divjih cen)
- za šefa HSE dajo poročno pričo Goloba
- država (torej davkoplacevalci) dokapitalizira HSE z 492 mio EUR
- zdravstvo ne dobi nobene ponudbe za elektriko za 2023
- na sestankih GD policije sedi in daja navodila nekdo, ki je obsojen na dve leti zapora za gospodarski kriminal in nima nobene funkcije v vladi
- rekordno zadolževanje
- finančni načrt temelji na predpostaki, da bo poleti 2023 šlo vse na bolje
- podiranje ograje (dajanje očitnega pozitivnega signala beguncem)
- Tarča 8.12.2022 zvečer: noče/ne zna odgovoriti na KONKRETNO vprašanje o kadrovskih čistkah v policiji
- krčenje nujne medicinske pomoči
https://www.rtvslo.si/zdravje/krcenje-m...
- javni sektor štrom po 200€ gospodarstvo pa po 450€
- odstopi ti minister za notranje zadeve, ker se brutalno vmešavaš v kadrovanje na policiji naslednji dan pa v EU parlamentu razlagaš o vladavini prava
- pol milijarde vržeš v firmo, ki proizvaja elektriko, drugi dan blodiš o sončni prihodnosti
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

bbbbbb2015 ::

T440 je izjavil:

Sodstvu vračamo ugled in skrbimo, da v pravni državi dobro teče.
https://siol.net/novice/crna-kronika/mu...
Tožilko že tretjič ujeli pijano, tokrat med službenim časom in v službenem vozilu


To žensko osebno poznam.

Kar pa je tu problem, da je odvisnica od alkohola. Pač za delo na tožilstvu moraš imeti karakter, ona ga nima. Pije pa že X let. Sigurno od leta 2011, ko sem jo prvič srečal. Morda edino takrat ni tako očitno pila.

Njo bi pa bilo potrebno poslati na zdravljenje. Kakšen je postopek, ne vem. Drugače je ženska zanikovalka vsega. Če se ulična svetilka malo ziba ali sta kar dve svetilki, je problem v svetilki, ne v njej. Nima to z Golobom in vlado in ničim veze. Srečal sem tudi večkrat njenega šefa. V redu možakar, samo zgleda, da noče imeti veze ne z njo ne z ničim.

Nekdo bi tej ženski moral razložiti in jo prepričati, da gre na zdravljenje. Zgleda da nihče od njenih sodelavcev z šefom na čelu noče imeti nič z njo.

Pač jebiga, tako je. Imeti dobre sodelavce v službi je danes redkost.

Zgodovina sprememb…

bbbbbb2015 ::

Wrop je izjavil:

Jaz sem slike dal iz MMC. Tam se pričakuje, da oblast obravnavajo enako. :))

Začel se je lov.
Če kdo pobere kakega novega zdravstvenega ministra na cesti, naj ga nese na Gregorčičevo in ga prijavi pod najdene predmete.


To brezplačno svetovanje je tako... Moj sorodnik (pokojni že sicer) je imel navado reči:

Vsaka stvar je vredna toliko, kolikor si zanjo plačal.

V tem stavku je zelo globoka resnica. Poskusite jo najti.

Wrop ::

Ali pa: "Ni zastonj kosila". Sploh pa ne na teh nivojih. Saj ni nujno, da se plača direktno v denarju.
Mislim, da dva dni nazaj, v oddaji Faktor, je eden od gostov lepo razložil. To kar se grejo, se v normalnih državah ne dogaja. Na vsakega varnostnika, ki ga vidimo ob Golobu, je v ozadju še precej ljudi, ki jih ne vidimo.

xseki ::

Zaupali so jim papež, kraljica in predsedniki, Golob njihovega varovanja noče
https://www.24ur.com/novice/slovenija/n...

Wrop ::

Da pa nobeden nič ne ve, pa nobeden ga ne pozna, nato pa do samo malo smo se videli, pa malo pogovarjali in do naredili smo tako, kot so nam oni svetovali. Brez plačila, brez pogodb, samo za našo varnost se nam gre. Seveda še vedno popolnoma zaupamo policiji, ampak, spet ne toliko, da bi nas varovali.
A so Merkelco tudi varovali privat varnostniki? Pa Macrona in Bidna?

Wrop ::

bbbbbb2015 ::

Wrop je izjavil:

Ali pa: "Ni zastonj kosila". Sploh pa ne na teh nivojih. Saj ni nujno, da se plača direktno v denarju.
Mislim, da dva dni nazaj, v oddaji Faktor, je eden od gostov lepo razložil. To kar se grejo, se v normalnih državah ne dogaja. Na vsakega varnostnika, ki ga vidimo ob Golobu, je v ozadju še precej ljudi, ki jih ne vidimo.


Jaz mislim, glede na že vse videno v Sloveniji (iz moje strani), da je stvar dokaj banalna:
- ta človek ne more biti zaposlen, niti ne more nuditi storitve PVju, niti ne more delati kot podizvajalec nekoga, ki bi nudil storitve varovanja, niti ne more biti svetovalec, ki bi svetoval svetovalcu za varnost PV

Razlog je ta, ker bi moral prestati "preverko", oziroma bi moral imeti permanentno (5 ali 10 let velja) "clearance". Ampak ta permanentno pomeni, da te najedajo vsako leto. In tvojo banko in sosede in tudi tvoje poslovne partnerje, če stvar tako nanese.
Preverka mora biti brezhibna za nazaj. Da ti sodijo zaradi korupcije, je seveda velik madež. ČETUDI NISI OBSOJEN, nisem ziher, da bi dobil pozitivno preverko za tiste največje stopnje.

To sem že malo pozabil, treba je it na eno šolanje pa tako. Jaz sem to imel svojčas zaradi NATO nekih zahtev, samo pravim, ubitačno najedanje. Niti ne vem, kdo to dela v Sloveniji. Verjetno Sova.

Zdaj drugi razlog, zakaj je ta človek vpleten v "korupcijo" pa je, da je bil verjetno "kontaktni igralec". To je lahko bilo vezano na njegovo službo (nekdanjo) varovanja, lahko pa tudi je kaj delal na črno.
Kontaktni igralec prenese plačilo od stranke A do stranke B. Stranka A je lahko spoštovani predsednik spoštovane države, stranka B pa regionalni diler s čim.

Kontaktni igralec se mu reče zato, ker:
- te lahko oropajo, potrebno je poznavanje osebne oborožitve
- lahko stakneš kroglo na strani stranke A, B ali nekje vmes
- se lahko zapleteš v sodne in policijske preiskave, kjer si lahko (edina!) yebena partija v celi zadevi, ostali se ne spomnijo nič
- pričakuje se, da veš, kako tečejo protiobveščevalni postopki, da ravno po telefonu ne naročaš ljubic ali plačuješ s kreditno
- se mu zaupa absolutno, da bo denar nedotaknjen prepotoval pot od A do B

Kontaktni igralec je dobro plačan in ne sprašuje nič. Niti ga ne zanima nič. Niti ne govori nič.

Tu gre za nek primer "kontaktni igralec gone bad". Zakaj in kako, ne vem.

Presenetilo bi vas, kdo so v tej državi lahko vse kontaktni igralci. Zdaj ne upam več povedati, samo skratka, tudi *zelo* izobraženi ljudje so to bili. Pa da ne boste najedali preveč, kao koruptivna Slovenija. "Kontaktni igrač" je bil že v Jugoslaviji, oni so s kufri potovali po celem svetu.

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

>> En dan prej vržeš pol milijarde v eno firmo, ki proizvaja elektriko, drug dan pa sanjaš o sončni prihodnosti.

Sončni Kralj, lepšega vzdevka ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

FireSnake ::

Pritiskov ni bilo:
https://siol.net/novice/slovenija/golob...
kak se pa ta cigan laže!
Preveč samozavesten in nadut.
Z blatom bi bilo treba zafilati to lažnivo smrdljivo gofljo!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

arnecan1 ::

Wrop je izjavil:

Tudi Štrukelj že brusi nože.

Hja, začutil je, da je Golob ranljiv in takoj napadel. Kakor hijena.

Sicer pa je Štrukelj Levica, Golob pa tranzicijski tajkun. Nimata glih nekih stičnih točk.

Wrop ::

Dobro, imata skupno vlado. Pa saj si sami lahko določijo plačo. Kaj pa je še teh nekaj 100 milijonov. Sedaj je svoboda.

arnecan1 ::

Wrop je izjavil:

Dobro, imata skupno vlado. Pa saj si sami lahko določijo plačo. Kaj pa je še teh nekaj 100 milijonov. Sedaj je svoboda.

Če dobijo šolniki, se vstane celotni preostali javni sektor.

111111111111 ::

Govori se, da si bodo v HSE izplačali letne nagrade za uspešnost.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

lynxslo5 ::

xseki je izjavil:

Zaupali so jim papež, kraljica in predsedniki, Golob njihovega varovanja noče
https://www.24ur.com/novice/slovenija/n...

Podobno paranojo pred lastnimi varnostniki, ki so potem končali v gulagih, je nekoč imel Stalin.

Unilseptij ::

No ja, policija je prestreljena z JJ-jevimi kadri. Golob noče, da JJ ve vse, kar se dogaja z njim in to po mojem ni paranoja ampak zdrava pamet.

111111111111 ::

Unilseptij je izjavil:

No ja, policija je prestreljena z JJ-jevimi kadri. Golob noče, da JJ ve vse, kar se dogaja z njim in to po mojem ni paranoja ampak zdrava pamet.

Torej je še vedno kriv Janša, da se mora Golob ukvarjati z lastnim varovanjem in ne more nič drugega delati, ker je policija prestreljena z JJ kadri?

A ni trenutna vlada zaotavljala, da bo zaupala delu policije in se v le-tega ne bo vmešavala kot prejšnja?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Dimnik ::

Unilseptij je izjavil:

No ja, policija je prestreljena z JJ-jevimi kadri. Golob noče, da JJ ve vse, kar se dogaja z njim in to po mojem ni paranoja ampak zdrava pamet.


Vic dneva

lynxslo5 ::

Unilseptij je izjavil:

No ja, policija je prestreljena z JJ-jevimi kadri. Golob noče, da JJ ve vse, kar se dogaja z njim in to po mojem ni paranoja ampak zdrava pamet.

Tudi JJ je nasledil varnostnike iz policije v katero že desetletja kadruje leva opcija, pa ni zganjal takega cirkusa in paranoje kot Golob. Največja sramota za Goloba je pa ta, da bolj kot slovenskim policistom zaupa nekemu Srbijancu s sumljivo kriminalno preteklostjo.

Utk ::

Najhuje pri tem je, da dela nekaj po svoje in po domače, kot da ima firmico s 3 zaposlenimi, ne pa države za vodit. Tudi o energetiki, za kar naj bi bil strokovnjak, ni povedal še nič pametnega, zna pa kritizirat druge, ki vsaj nekaj predlagajo.

AtaŠtumf ::

Pleši miško, pleši

Gradnja kanalizacije: lastniki znova protestirali, posredovala Policija

Tako izgleda nova koalicija GS, ZJ in SD v Ljubljani.

Koliko kolesarčkov bo prišlo pred magistrat?
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

FireSnake ::

111111111111 je izjavil:

Govori se, da si bodo v HSE izplačali letne nagrade za uspešnost.


Pravilno!
Saj pa imajo zdaj.
Čim več naj si izplačajo.
Samo troši!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Wrop ::

AtaŠtumf je izjavil:

Pleši miško, pleši

Gradnja kanalizacije: lastniki znova protestirali, posredovala Policija

Tako izgleda nova koalicija GS, ZJ in SD v Ljubljani.

Koliko kolesarčkov bo prišlo pred magistrat?


Je pozabil je vzeti ustavo sabo? Ker je dovolj, da se vsedeš in bereš, pa ti policaji ne morejo nič.

lynxslo5 ::

Kje so zdej vse te nevladne organizacije in Nika Kovač, ki so se tako angažirale okoli referenduma. Ko Janković ogroža pitno vodo v Ljubljani, so tiho.

Dimnik ::

Nimajo časa, plešejo kot golobček veleva

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

TESKAn ::

Dimnik je izjavil:

Nimajo časa, plešejo kot golobček veleva

Čaki malo, nekaj si tle zamešal, glede na znalce v tej temi je i8m 'šef' golobje vlade. Get your (alternative) facts straight.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

FireSnake ::

Končno se je nekdo zmigal:
https://siol.net/novice/slovenija/knovs...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

c3p0 ::

AtaŠtumf je izjavil:

Pleši miško, pleši

Gradnja kanalizacije: lastniki znova protestirali, posredovala Policija

Tako izgleda nova koalicija GS, ZJ in SD v Ljubljani.

Koliko kolesarčkov bo prišlo pred magistrat?


Nič, mogoče pa bodo kak bager pobarvali na roza in povzročili škodo gradbincu.

c3p0 ::

lynxslo5 je izjavil:

Kje so zdej vse te nevladne organizacije in Nika Kovač, ki so se tako angažirale okoli referenduma. Ko Janković ogroža pitno vodo v Ljubljani, so tiho.


Menda je zdaj nekje v J. Ameriki, kjer prejema nova navodila in pije caipirinho na litre, cena cachaçe je baje skokovito poskočila.

Entourage brez čuftike pa očitno ne more dosti, vsaj MSM-ja ne zmore priklicat.

bbbbbb2015 ::

c3p0 je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

Pleši miško, pleši

Gradnja kanalizacije: lastniki znova protestirali, posredovala Policija

Tako izgleda nova koalicija GS, ZJ in SD v Ljubljani.

Koliko kolesarčkov bo prišlo pred magistrat?


Nič, mogoče pa bodo kak bager pobarvali na roza in povzročili škodo gradbincu.


Tega jaz čisto ne razumem. Ampak zdaj pa tudi vseh variant ne poznam. Očitno lastniki nočejo, da gre kanalizacija čez njihova zemljišča. To bi jih potem morali razlastiti, pa plačati odškodnino, pa tako.

Pa čisto zares ne vem, če občina lahko vtožuje "javni" interes.

Pa tudi ne razumem, zakaj niso zbrali trase, kjer teče občinska zemlja, občinska cesta ali nekaj. Saj to je point občinske kanalizacije in občinske zemlje. Poznam situacijo v enem drugem mestu in so kanalizacijo speljali pod občinskimi cestami. Čistilna pa je pri nekih daljnovodih, na občinski zemlji, itak degradirano območje, takorekoč.

Pa sicer Policija opozarja MOL, da oni ne bodo preverjali upravičenja občine.To sicer ni v redu. Upravičenje vsakega, ki kliče policijo, bi morali preveriti.

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

A zdaj se je Jankovič še Golobu zameril?

Kaj se bo Golob na koncu skurbal kar z Janšo?!?!

A je malo pozabil, kdo ga je sploh spravil gor?

Ta "javni interes" in ločitev med občino in državo je sama po sebi rak rana sistema. Država se je rešila odgovornosti za večino infrastrukture, ob tem ni odpustila nič ljudi, zraven pa še zajebava občine, ki hočejo kaj narediti.

Kaj jih moti kanalizacija 10m pod zemljo, mi ni jasno, sploh ker ne gre za zazidljiva zemljišča, ampak za njive in pašnike ali še kaj slabšega. Dosti te zemlje se pa niti ne izkorišča ne, samo lastniki so. Saj se gre lahko pogledati kako zanemarjeno je vse skupaj. Na eni strani te zahojence moti puščanje teh cevi N metrov pod zemljo, na drugi strani pa nimajo problemov podžubrivati teh istih zemljišč s človeškimi in živalskimi fekalijami...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

RedDrake ::

Invictus je izjavil:


Kaj jih moti kanalizacija 10m pod zemljo, mi ni jasno, sploh ker ne gre za zazidljiva zemljišča, ampak za njive in pašnike ali še kaj slabšega. Dosti te zemlje se pa niti ne izkorišča ne, samo lastniki so. Saj se gre lahko pogledati kako zanemarjeno je vse skupaj. Na eni strani te zahojence moti puščanje teh cevi N metrov pod zemljo, na drugi strani pa nimajo problemov podžubrivati teh istih zemljišč s človeškimi in živalskimi fekalijami...

Lol.
Od Save do ceste so eksluzivno njive in travniki za košnjo.
Na drugi strani ceste ma pa velik ljudi vrtičke in podobno. Večinoma razni reveži iz kakšnih socialnih blokov v bližnjem Polju/Zalogu.
Zoki spet dela za male ljudi.

fikus_ ::

+ vodovarstveno območje.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Invictus ::

Ma ja, tisti vrtički so ponavadi najbolj zastrupljen del narave. Saj se je videlo takrat, ko so pucali okoli Žal. So morali poklicati ekipo za nevarne snovi, toliko sranja je bilo v tistih barakah.

Lastniki zemlje tam so pravi slovenski kmetje, tako po pameti, karakterju in stopnji alkoholizma. Stari prdci, ki morajo delati neko sranje, da se počutijo pomembne. 1x na terenu, da ne dela sranja v eni gostilni ali pa doma.

Drugače je pa praktično cela ljubljanska kotlina vodovarstveno območje, bomo potem ukinili kar vso kanalizacijo?

Dreka špricat po polju pa ni problem, čeprav se gre za vodovarstveno območje?!?!?!?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

fikus_ ::

Iz tistega dreka zraste kruh, ki ga ješ. Če pa meniš, da se dela/šprica v nasprotji z zakonodajo, pravilniki, je pa pravi naslov inšpekcija.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

bbbbbb2015 ::

Invictus je izjavil:


Drugače je pa praktično cela ljubljanska kotlina vodovarstveno območje, bomo potem ukinili kar vso kanalizacijo?


Pa če je to res, zakaj občina ne spelje kanalizacije pod (občinskimi) cestami. Tako imajo vse civilizacije narejeno.

Pa če je kje treba novo čistilno naredit - se pač naredi nova čistilna.

Nadlegovati privat lastnike za nek drek ni v redu po definiciji.

Danes ti vrednost nepremičnine za vsako figo pade. Če imaš kje služnost, pa sploh.

Wrop ::

Pri nas kanalizacija pod občinskimi cestami pomeni, da imamo luknje na vsakih 50 metrov. Očitno ne znajo jaškov delati.
Drugače pa na tem območju se ne spomnim, da bi kadarkoli smrdelo. Tako, da gnojnice verjetno ne smejo polivati po teh zemljiščih.

Invictus ::

Kako, da ne.

Lokalni kmet peljal enih 15 cistern gnojščice mimo moje bajte spomladi ravno na tisto območje. Tisto kar sem videl.

Nekaj časa je bil zakon, da se na vodovarstvenih območjih ne sme polivati gnojščice. Keber zakon. Potem so z naslednjo vladoi to ukinili.

Njiva, travnik že tako ali tako nimata cene, ne moreš jih pa kupiti če nimaš statusa kmeta, ki ga ne moreš dobiti, če nimaš dohodka iz kmetijskih dejavnosti vsaj 10k na leto.

Ti fucking kmeje imajo v Sloveniji čisto preveč pravic.

BTW. Slovenija je samo nekaj čez 30% samozadostna pri hrani. Tako da se mi za kmete sladko jebe...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Unchancy ::

Unilseptij je izjavil:

No ja, policija je prestreljena z JJ-jevimi kadri. Golob noče, da JJ ve vse, kar se dogaja z njim in to po mojem ni paranoja ampak zdrava pamet.

Jaja, treba zamenjat vse od nove ministrice (se je menda nalezla), šefa policije, do snažilk in fikusov in stolov. Ker sovražnik nikoli ne spi ali “neprijatelj uvijek vreba”.
V resnici si pa Taubi dela pretorijansko gardo, katere edina naloga bo varovanje ljubljenega vodje naslednjih 1000 let.

AtaŠtumf je izjavil:

Pleši miško, pleši

Gradnja kanalizacije: lastniki znova protestirali, posredovala Policija

Tako izgleda nova koalicija GS, ZJ in SD v Ljubljani.

Koliko kolesarčkov bo prišlo pred magistrat?

Tale Ljubljana z Jokerjem je prava sramota in ogledalo Slovenije, ki je očitno ni več.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Unchancy ::

https://www.rtvslo.si/slovenija/je-civi...

Le zakaj "Posnetek ni na voljo"?

Hahahahaha, "zakaj bi leva civilna družba protestirala proti levi vladi"? Sem pa mislil, da je civilna družba nekako politično neodvisna. A niso rekli, da bo civilna družba ključna pri "depolitizaciji RTV"? A tista "leva"?

OMFG, kako direkt se ljudem prizna, da jih nategujejo. Erika, profesionalno opravljeno.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Mare2 ::

Neumnost. Sploh ne veš, zakaj gre. Torej, zakaj bi šli na ulice, saj Golob ne žali naših slovenskih žensk.

Še "pacient", taglavn od tistih skrajnih desničarjev se je umiril. Kar se mene tiče, je cilj dosežen. Naj Golob še do konca počisti policijo, RTV, državno upravo tik pred odhodom politično nastavljenih skrajnežev in bo mir. Hvala bogu. :)
Zaupam Golobu.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo
««
177 / 236
»»