» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
175 / 236
»»

fikus_ ::

Še dobro, da nisem volil svobode, tako da NISEM KRIV! :))

Sicer pa ja, čudno se obnašajo. Kaže da bo pri naslednjih volitvah (če bodo zdržali tako dolgo) spet prišel IJJ na vrh. Če je pameten, naj bo samo tiho in občasno prikaže s prstom na kontra stran.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

xseki ::

Kam pelje politika novih obrazov? So to res novi obrazi ali samo nastavljenci stricov iz ozadja? Sporočilo Marte Kos definitivno kaže na več težav v stranki GS.

49106 ::

Preseča me, da se med slovenski politiki najdejo načelni ljudje.

xseki je izjavil:

Kam pelje politika novih obrazov? So to res novi obrazi ali samo nastavljenci stricov iz ozadja? Sporočilo Marte Kos definitivno kaže na več težav v stranki GS.


A misliš, da so se vse te nove stranke, ki so krojile politiko (Zares, PS, SAB, SMC, LMŠ Svoboda), katapultirale v medijsko ospredje same od sebe?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

PersonaRuda ::

Invictus je izjavil:

No ja, kdo bo naslednji premier?

A bomo kaj JJ izvolili, da normiranci dobimo nazaj svoje davke?

Sovražim JJ (nikoli volil), a hkrati mi je to komedija, kar imamo sedaj (jih tudi nisem volil). Poltično sem desno usmerjen, a žal mi nimamo niti nikoli nismo imeli prave desne stranke.

Da še odgovorim na tvoje vprašanje: "Naslednji novi obraz od Boga poslan (Kučana-pfuj) bo po vsej verjetnosti Aleksander Čeferin, v kolikor še ne bo dobil 1 mandata na UEFI." Moje mnenje.

feryz ::

xseki je izjavil:

Marta Kos zapušča Gibanje Svoboda
In to že 3 mesece. Intenzivno zapušča. Baje.
Jaz bi jih zapustil pol sekunde po tistem, ko bi sprejel odločitev. Ta svojat pa niti tega ni sposobna v par mesecih.


Brezvladje prosim!!! Jutri zjutraj, nimajo kaj mečkati do novega leta.

FireSnake ::

xseki je izjavil:

Kam pelje politika novih obrazov? So to res novi obrazi ali samo nastavljenci stricov iz ozadja? Sporočilo Marte Kos definitivno kaže na več težav v stranki GS.


Ja, teta gre:
https://siol.net/novice/slovenija/marta...
sicer je to samo en kamen v vsem mozaiku, pa vendar.

PersonaRuda je izjavil:

Invictus je izjavil:

No ja, kdo bo naslednji premier?

A bomo kaj JJ izvolili, da normiranci dobimo nazaj svoje davke?

Sovražim JJ (nikoli volil), a hkrati mi je to komedija, kar imamo sedaj (jih tudi nisem volil). Poltično sem desno usmerjen, a žal mi nimamo niti nikoli nismo imeli prave desne stranke.

Da še odgovorim na tvoje vprašanje: "Naslednji novi obraz od Boga poslan (Kučana-pfuj) bo po vsej verjetnosti Aleksander Čeferin, v kolikor še ne bo dobil 1 mandata na UEFI." Moje mnenje.


Jaz sem volil N.Si, ni druge izbire.
Bi rekel: najmanjše zlo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

fikus_ ::

Še išče drugo "službo", zato je v odhajanju.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Malidelničar ::

feryz je izjavil:

xseki je izjavil:

Marta Kos zapušča Gibanje Svoboda
In to že 3 mesece. Intenzivno zapušča. Baje.
Jaz bi jih zapustil pol sekunde po tistem, ko bi sprejel odločitev. Ta svojat pa niti tega ni sposobna v par mesecih.


Brezvladje prosim!!! Jutri zjutraj, nimajo kaj mečkati do novega leta.


Je pa to kar velik pretres na levi.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

peaks ::

Po puklavemu in golumu sledi kdo?

fikus_ ::

Novi obraz :))
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

StarMafijec ::

2004: JJ (SDS) vs Anton Rop (LDS)
2008: JJ (SDS) vs Borut Pahor (SD)
2011: JJ (SDS) vs Zoran Janković (PS)
2014: JJ (SDS) vs Miro Cerar ml. (SMC)
2018: JJ (SDS) vs Marjan Šarec (LMŠ)
2022: JJ (SDS) vs Robert Golob (GS)
2023: JJ (SDS) vs ???

fikus_ ::

Rop in Pahor nista bila nova obraza v politiki.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

StarMafijec ::

Janković, Šarec in Golob tudi ne.

arnecan1 ::

PersonaRuda je izjavil:

Invictus je izjavil:

No ja, kdo bo naslednji premier?

A bomo kaj JJ izvolili, da normiranci dobimo nazaj svoje davke?

Sovražim JJ (nikoli volil), a hkrati mi je to komedija, kar imamo sedaj (jih tudi nisem volil). Poltično sem desno usmerjen, a žal mi nimamo niti nikoli nismo imeli prave desne stranke.

Da še odgovorim na tvoje vprašanje: "Naslednji novi obraz od Boga poslan (Kučana-pfuj) bo po vsej verjetnosti Aleksander Čeferin, v kolikor še ne bo dobil 1 mandata na UEFI." Moje mnenje.

Imaš NSi ali SLS. Sicer nista liberalni, razen NSi pri gospodarstvu.

Je pa bila Virantova Državljanska lista, rahlo desna liberalna stranka.

In nekoč je kazalo, da bi Cerar lahko bil sredinska liberalna stranka, pa je potem zavil precej na levo. Zakaj, ne vem. Mogoče pritiski stricev iz ozadja.

P.S.: Prej sem pozabil na atomsko bombo slovenske politike, Golob se je izmotaval in sprenevedal za vpliv in zaposlitev Milovića. Javno, pred kamerami, v parlamentu, hramu demokracije. Kje je Milović zaposlen, ne vem. Mogoče na Gen-i, mogoče dobi denar pod mizo, mogoče je plačan z uslugami. Ima pa nezdrav vpliv na represivne organe. Z žegnom Goloba. Verjetno pa celo vsaj delno po njegovih navodilih.

Zakaj je Necenzurirano dobivalo denaz z GEN-ija? In koliko? Ni še odgovora.

Koliko denarja je dobila Vukovićeva? Obljubila je pojasnilo. Nisem ga že zasledil.

Golob je javno rekel, da bi zaposlil Cirmana. Ker je sposoben. Ni pa omenil, da je plačan pristranski novinar.

No, zaposlil je Modica. In Vukovićevo. In svojo poročno pričo. In Milović je njegova desna roka. Neuradna. Iz sence.

In civilna družba, vsaj leva, je to prinesla na oblast. Sedaj pa so večinoma tiho, ko bi bilo potrebno kaj reči. Hja, malo jih je sram. Kakšen je tudi dobil kakšno zaposlitev ali drugo uslugo.

Npr. Maljevec, ustanovitelj inštituta 8.marec, je sedaj minister v tej vladi. In Golob se tudi javno opravičuje nevoljenemu inštitutu, ker ga ni povabil na sestanek.

Hišica iz kart. Bomo videli, koliko vetra bo vzdržala.

TheBlueOne ::

StarMafijec je izjavil:

2004: JJ (SDS) vs Anton Rop (LDS)
2008: JJ (SDS) vs Borut Pahor (SD)
2011: JJ (SDS) vs Zoran Janković (PS)
2014: JJ (SDS) vs Miro Cerar ml. (SMC)
2018: JJ (SDS) vs Marjan Šarec (LMŠ)
2022: JJ (SDS) vs Robert Golob (GS)
2023: JJ (SDS) vs ???


Ceferin? Imam obcutek, da ima sirse EU ambicije.

Geho ::

LOL
Janša je pametno tiho, se drži Sun Tzujevega reka: "Do not interrupt the enemy when it is making mistake."
Hišica golobova se je začela podirati, zdaj se samo še skregajo za ministrske stolčke in smo lahko 100%, da vlada ne bo do konca mandata...

Kar se pa tiče pregona korupcije:
Takole se to dela v tujini, pri nas pa nekomu dokažejo prst v marmeladi pa nikomu ništa! To je glavni problem, številka 1 pri nas!

lisaac ::

StarMafijec je izjavil:

2004: JJ (SDS) vs Anton Rop (LDS)
2008: JJ (SDS) vs Borut Pahor (SD)
2011: JJ (SDS) vs Zoran Janković (PS)
2014: JJ (SDS) vs Miro Cerar ml. (SMC)
2018: JJ (SDS) vs Marjan Šarec (LMŠ)
2022: JJ (SDS) vs Robert Golob (GS)
2023: JJ (SDS) vs ???



Tokrat bo dobil konkurenco iz svojih vrst ...Logar s svojo stranko :)

fikus_ ::

Če se Logar odloči za svojo stranko, pritegne nekaj podobnih ljudi in uspe prepričati volivce, da ni IJJ potaknjenec, se zna politično prizorišče dosti spremeniti.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

TheBlueOne ::

Bi bilo bolj optimalno, ce je kdo iz gospodarstva. Dvomim, da koga prepricas, da Logar ni IJJ potaknjenec, kakor dvomim, da ne bi sel v vlado z SDS, kar je priblizno enak problem.

Bi moral biti kdo, ki ni iz te generacije pijanckov in Nova24 oprancev ampak bi moral biti uspesen in zelo konkreten. Kaj takega bi levi zelo zelo otezilo morebitne zmage, verjetno dolgo ne bi imeli sans. Pac nujno bi se moral distancirat od teh starckov s socilisticnimi prijemi in tega SDSovega medija. Logar pa bi v bistvu moral konkretno reformirat in pomladit stranko SDS, ne pa delat svoje.

bbbbbb2015 ::

Geho je izjavil:

LOL
Janša je pametno tiho, se drži Sun Tzujevega reka: "Do not interrupt the enemy when it is making mistake."
Hišica golobova se je začela podirati, zdaj se samo še skregajo za ministrske stolčke in smo lahko 100%, da vlada ne bo do konca mandata...

Kar se pa tiče pregona korupcije:
Takole se to dela v tujini, pri nas pa nekomu dokažejo prst v marmeladi pa nikomu ništa! To je glavni problem, številka 1 pri nas!


Da se ne prekinja sovražnika, ko dela napako, je sicer rekel Napoleon.

Če se bodo pa skregali, pa bomo še videli. Menim, da je že sedaj večini (poslancev) jasno, da so eni samo po naključju tam (Zavec, Žnidaršič). Če bo golobja svoboda preživela 4 leta, še ni jasno. Menim, da ne bo, vendar se bodo oblasti držali do zadnjega. Že samo Golob ima masla na glavi. Vendar stricem paše, če ima vsakdo, sploh Golob - stikalo za izklop.
Dokler strici iz ozadja nemoteno harajo (aka Jamnik, Petrič, uhati Debeljak), jih briga, če ima folk doktorja ali ga nima. Lahko štrajkajo vsi doktorji in še vsi pacienti zapovrh.

Ko bodo nenadoma levi mediji vlekli ven izpiske Goloba iz Romunije ali kakšno korupcijo v zdravstvu ali pač nekaj at random... Potem je Golobu zadnja ura odbila. Vendar se to ne bo zgodilo prej, preden ne bo zopet nek "nov obraz" ready-to-run. In bo obljubil vse to in še več, kar je obljubil Golob. Fajonka pa se bo drla, da bo pa zdaj drugače. Mesec in klapa bodo izpadli. Že sedaj so *komaj* spraskali skupaj 4% glasov.

Kar se pa korupcije iz Bruslja tiče, glej to sceno poznam zelo dobro. Bruselj je nabit s projekti, uslugami, stranskimi in obstranskimi posli. Saj da si ne boš mislil, Washington ni kaj dosti drugačen. Samo pač treba je igrati več partij šaha naenkrat. Basanje denarja v kufre (dobesedno) je pravzaprav vulgarno.

Moje mnenje je, da je Eva solirala, si nagrabila kup cvenka, nakar so jo zaštihali v hrbet, verjetno ta una črna, Maria, tudi iz parlamenta. Ki je pomenljivo rekla, da se bo "verjetno" še marsikaj "zvedelo". Tako da, Evo (in še par njih) bodo virtualno obredno sežgali na grmadi, ostali pa bodo biznis furali dalje.

fikus_ ::

Za "zelenca" v politiki, kateri bi izhajal iz gospodarstva, bi bilo zelo težko kaj konkretnega narediti, ker nima zaledja, podobno mislečega kadra kar tako na voljo. Verjetno bi ga stare politične struje kar hitro povozile. Nekaj takšnega se je zgodilo Šarcu, ki je na koncu taktično odstopil in računal, da se bodo na novo dogovorili.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

bbbbbb2015 ::

fikus_ je izjavil:

Za "zelenca" v politiki, kateri bi izhajal iz gospodarstva, bi bilo zelo težko kaj konkretnega narediti, ker nima zaledja, podobno mislečega kadra kar tako na voljo. Verjetno bi ga stare politične struje kar hitro povozile. Nekaj takšnega se je zgodilo Šarcu, ki je na koncu taktično odstopil in računal, da se bodo na novo dogovorili.


Šarec je nesposoben, pa še nadut je postal zapovrhu. Zdaj še nekaj praska okoli, samo povedno je, da ni bil izvoljen za čisto nič.

Šerec je taktično odstopil, ker je zaupal kalkulaciji spletkarčka Murčija, ki se je zakalkuliral. Nima Šarec pojma, kaj bi naj. Razen da razpreda o zgodbah z zajci, ognjem, krofi pa kar je še takih stvari.

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

bbbbbb2015 je izjavil:


Moje mnenje je, da je Eva solirala, si nagrabila kup cvenka, nakar so jo zaštihali v hrbet, verjetno ta una črna, Maria, tudi iz parlamenta. Ki je pomenljivo rekla, da se bo "verjetno" še marsikaj "zvedelo". Tako da, Evo (in še par njih) bodo virtualno obredno sežgali na grmadi, ostali pa bodo biznis furali dalje.

Jaz mislim, da ni solirala, ampak je hotela nekaj kar ji niso hoteli dati. Malo je zagrozila, ker pac ji je ego zrastel, pa so jo zrtvovali.

Na koncu se ji ne bo zgodilo nic...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

fikus_ ::

bbbbbb2015 je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Za "zelenca" v politiki, kateri bi izhajal iz gospodarstva, bi bilo zelo težko kaj konkretnega narediti, ker nima zaledja, podobno mislečega kadra kar tako na voljo. Verjetno bi ga stare politične struje kar hitro povozile. Nekaj takšnega se je zgodilo Šarcu, ki je na koncu taktično odstopil in računal, da se bodo na novo dogovorili.


Šarec je nesposoben, pa še nadut je postal zapovrhu. Zdaj še nekaj praska okoli, samo povedno je, da ni bil izvoljen za čisto nič.

Šerec je taktično odstopil, ker je zaupal kalkulaciji spletkarčka Murčija, ki se je zakalkuliral. Nima Šarec pojma, kaj bi naj. Razen da razpreda o zgodbah z zajci, ognjem, krofi pa kar je še takih stvari.


Šarca sem dal za primer, kaj se politiku brez močnega zaledja zgodi. Tedaj mu je manjkalo veliko kilometrine v državni politiki, ampak se do sedaj še ni dosti več naučil. Zanj bi bilo bolje, da bi ostal župan.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

TheBlueOne ::

fikus_ je izjavil:

Za "zelenca" v politiki, kateri bi izhajal iz gospodarstva, bi bilo zelo težko kaj konkretnega narediti, ker nima zaledja, podobno mislečega kadra kar tako na voljo. Verjetno bi ga stare politične struje kar hitro povozile. Nekaj takšnega se je zgodilo Šarcu, ki je na koncu taktično odstopil in računal, da se bodo na novo dogovorili.


Druge sanse na desni ne vidim, ker skoraj ni vazno kaj se pojavi na levi, dokler tam strasijo JJ, Grims ... in nam kot njihovo realnost pokazejo Nova24 nimajo nobenih pravih sans. Kdo pa bo gledal te tipe s prijemi starih atov in medijem, ki ima stil severnokorejske TV?

bbbbbb2015 ::

Invictus je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:


Moje mnenje je, da je Eva solirala, si nagrabila kup cvenka, nakar so jo zaštihali v hrbet, verjetno ta una črna, Maria, tudi iz parlamenta. Ki je pomenljivo rekla, da se bo "verjetno" še marsikaj "zvedelo". Tako da, Evo (in še par njih) bodo virtualno obredno sežgali na grmadi, ostali pa bodo biznis furali dalje.

Jaz mislim, da ni solirala, ampak je hotela nekaj kar ji niso hoteli dati. Malo je zagrozila, ker pac ji je ego zrastel, pa so jo zrtvovali.

Na koncu se ji ne bo zgodilo nic...


Mah, glej, to sceno poznam zelo podrobno. V grobem, ma kakšno lobiranje...
Evropsko komisijci hodijo spletkarit v Divje gosi:
https://www.thewildgeese.eu/

Evropski parlamentarci pa na trg Luxembourg, tam imaš kup enega folka po 17h. Ob 19h pa se spakirajo v podzemne garaže in jih šoferji razvozijo okrog.

Če greš 2 ulici naprej, imaš "stalna predstavništva", aka proizvajalcev avtov, mest, izolacij, združenja za napredek v svobodi, vladavini prava, pravic šibkih, pravic depriviligiranih, ni da ni.

Enkrat vam moram to poslikati.

Moj nekdanji šef je bil Grk, on mi je pripovedoval zgodbe od svojih sorojakov iz Parlamenta in generalnih direktoratov.

Lahko samo rečem, da je verjetno tudi miš, ki zleze iz koša za odpadke at random, tudi skorumpirana. Samo to počnejo na zelo zelo fin način.

TheBlueOne ::

fikus_ je izjavil:



Šarca sem dal za primer, kaj se politiku brez močnega zaledja zgodi. Tedaj mu je manjkalo veliko kilometrine v državni politiki, ampak se do sedaj še ni dosti več naučil. Zanj bi bilo bolje, da bi ostal župan.


Sarca je pokopala levica. V bistvu so se v koleno ustelili v levici, ko so sli allin, kar se vidi trenutno, ko so dovili SDS fobijo in pozrejo kaj kislega. Sarec je drugace imel unikatno tezko situacijo.

111111111111 ::

49106 je izjavil:

Preseča me, da se med slovenski politiki najdejo načelni ljudje.

Sam nimajo podpore. Srčno upam, da pri naslednjih volitvah v ospredje pride NSi. Se mi zdijo še najbolj stranka z vizijo in imajo kar nekaj strokovnjakov.

feryz je izjavil:

xseki je izjavil:

Marta Kos zapušča Gibanje Svoboda
In to že 3 mesece. Intenzivno zapušča. Baje.
Jaz bi jih zapustil pol sekunde po tistem, ko bi sprejel odločitev. Ta svojat pa niti tega ni sposobna v par mesecih.


Brezvladje prosim!!! Jutri zjutraj, nimajo kaj mečkati do novega leta.

Tehnično vlado. Boscaroli.

FireSnake je izjavil:

Jaz sem volil N.Si, ni druge izbire.
Bi rekel: najmanjše zlo.

Tudi jaz, sem navijal za kombinacijo NSi + SDS, da bi se na levi bedaki malo zbrihtali in razrečili vrste v 4 letih, tako pa je spet naplavilo ološ nekih starih/novih obrazov.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

111111111111 je izjavil:


Tehnično vlado. Boscaroli.


On samo naredi stranko in bi znalo biti, da desna pride na oblast. Pod pogojem, da SDS pade dovolj nizko in NSi pridobi.

Geho ::

In smo spet pri problemu številka 1 v bananasrespubljik slovenistan...

MrStein ::

TheBlueOne je izjavil:

Bi bilo bolj optimalno, ce je kdo iz gospodarstva.

Tako kot Janković ali Golob?
Ali še bolj iz gospodarstva? Z nič izkušnjami v politiki? Brez stranke? Jo ustanovi 5 minut pred volitvami?

V zvezi s tem: pravi čas za "izdelavo" naslednje vlade je zdaj. Ne pa na vrat na nos zadnjih 5 minut. Potem pa igrajo kot tenisači na tekmi nogometa.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

CiClon ::

Ironično je, da levaki obtožujejo desnjake, da so sekta, ker stalno volijo JJ, ampak kaj drugega kot sekta so pa sami, ki bi volili tudi opico, samo da ni JJ :) V bistvu si oboji zaslužijo drug drugega.

Pravi blackpill je to, da ni šanse, da si tak narod izvoli dobro oblast. Mogoče kak mandat bo po sreči celo ratalo, ampak na dolgi rok piši kuči propalo...

TheBlueOne ::

MrStein je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Bi bilo bolj optimalno, ce je kdo iz gospodarstva.

Tako kot Janković ali Golob?
Ali še bolj iz gospodarstva? Z nič izkušnjami v politiki? Brez strank? Jo ustanovi 5 minut pred volitvami?

V zvezi s tem: pravi čas za "izdelavo" naslednje vlade je zdaj. Ne pa na vrat na nos zadnjih 5 minut. Potem pa igrajo kot tenisači na tekmi nogometa.


To kar je trenutno glavni problem sigurno ne bo zrusilo vlade. Je SDS dosti previsoko postavil lestvico. Jaz bi drugace nekoga iz gospodarstva na desni. Je pa res, da vejretno nobeno podjetje ni tako papesko, da bi 100% zdrazalo nek moralni vpogled v poslovanje.

Je pa res, da bi kaj novega skoraj morali videti ze sedaj. Vse kar vidim pa je, da je NSi nekoliko bolj samozavesten.

MrStein ::

bbbbbb2015 je izjavil:


Šerec je taktično odstopil, ker je zaupal kalkulaciji spletkarčka Murčija, ki se je zakalkuliral. Nima Šarec pojma, kaj bi naj. Razen da razpreda o zgodbah z zajci, ognjem, krofi pa kar je še takih stvari.

Že off topic, ampak to ni bila slaba poteza. Se je elegantno izognil minskemu polju covid-a.
Sicer ni prišel vem z nekim velikim pozitivnim rezultatom, ampak alternativa je bila ocena "minus milijon". Tako da... (pa še minister je danes)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

fikus_ ::

Šarec ni vedel, kaj pomeni covid, prav tako ijj ne. Verjamem, pa da bi bil odziv šarca na covid nekoliko (ne bistveno) drugačen, kot je bil odziv ijj.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

CiClon ::

MrStein je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:


Šerec je taktično odstopil, ker je zaupal kalkulaciji spletkarčka Murčija, ki se je zakalkuliral. Nima Šarec pojma, kaj bi naj. Razen da razpreda o zgodbah z zajci, ognjem, krofi pa kar je še takih stvari.

Že off topic, ampak to ni bila slaba poteza. Se je elegantno izognil minskemu polju covid-a.
Sicer ni prišel vem z nekim velikim pozitivnim rezultatom, ampak alternativa je bila ocena "minus milijon". Tako da... (pa še minister je danes)


Čakaj malo... on je bil takrat predsednik vlade, z odstopom je pa to izgubil in na koncu je njegova stranka pristala celo pod parlamentarnim pragom. Slabše alternative skoraj ni mogel izbrati. To da je zdaj minister, je posledica edino tega, da se je Golob žele združit z njegovo stranko, komot bi se temu odrekel in bi Šarec danes bil politični mrtvec.

Wrop ::

Teden se še ni dobro niti začel, pa že odstopi iz strank. :)) Kaj, je že zmanjkalo dobrih funkcij, za švicarsko elito?
Če se novogoriški Putin slovenske politike ukvarja z nastavljanjem policajev po N. Gorici, potem se bo kmalu začel ukvarjati še z nastavljanjem pravovernih čistilk po JS. Svoje varovanje je že privatiziral. Za Marto se pa nič ne najde? Pa tako raznolike ljudi z različnimi prepričanji in idejami so imeli v stranki, sedaj mu je še Marta odšla.
Sudo Golob je s pomočjo volilcev začel brisati po sistemskih datotekah. Brisal bo toliko časa in temeljito, da briše že, če nisi izrazito lev, da se sistem verjetno naslednjič ne bo več pobral.
Ostali bodo samo še aparatčiki. Na polno se problematizira še tistih par % medijev, ki niso zvočnik trenutne vlade.

bbbbbb2015 ::

Wrop je izjavil:

Teden se še ni dobro niti začel, pa že odstopi iz strank. :)) Kaj, je že zmanjkalo dobrih funkcij, za švicarsko elito?


A so gospica kakšno dohodnino pljačali v Slovenjistan republjik? Niso?
A gospica imajo vsaj slovenačke tabljic na BMWju? Cestni sklad je le cestni sklad. Da zakrpamo eno luknjo med Brnikom in Ljubljano. A nimajo. Bejž bejž. No, sicer pa jih Moralni kompas Slovenije ™ tut nima.

Hmmm... A so se gospica v švajcarsku vsaj peljali vsaj s S5 (Sierra Five) avionom? Da so vsaj takso za avion pljačali in kakšno zavarovanjece za 25k (+ davek na zavarovanje) v Sloveniji... Niso????

Ja, kaj bi pa pol ženska rada?

Zgodovina sprememb…

arnecan1 ::

bbbbbb2015 je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Za "zelenca" v politiki, kateri bi izhajal iz gospodarstva, bi bilo zelo težko kaj konkretnega narediti, ker nima zaledja, podobno mislečega kadra kar tako na voljo. Verjetno bi ga stare politične struje kar hitro povozile. Nekaj takšnega se je zgodilo Šarcu, ki je na koncu taktično odstopil in računal, da se bodo na novo dogovorili.


Šarec je nesposoben, pa še nadut je postal zapovrhu. Zdaj še nekaj praska okoli, samo povedno je, da ni bil izvoljen za čisto nič.

Šerec je taktično odstopil, ker je zaupal kalkulaciji spletkarčka Murčija, ki se je zakalkuliral. Nima Šarec pojma, kaj bi naj. Razen da razpreda o zgodbah z zajci, ognjem, krofi pa kar je še takih stvari.

Nov obraz. Šarec.



Oni zadaj je skoraj umrl od smeha, ko je poslušal o žički.

Bobnarjeva pa od sramote.

To je bil nekoč baje Dončič slovenske politike.

Po besedah naših nepristranskih medijev.

Sedaj imamo novega. Obraz mislim.

Sliši na Golob. Je vrhunski gospodarstvenik (državno-monopolnega podjetja), preskakoval je razrede (nekje v osnovni šoli), je izredno pošten (vam bodo povedali Vukovićeva, Milović in njegova poročna priča ter banka v zakotni metropoli 2 mio Bukarešte), je strokovnjak (kako je dokapitaliziral z par 100 mio elektro gospodarstvo in nastavil razne odpisane Debeljake in Jamnike) in celo rad pleše. Pa še dobrotnik je, vse nas je poslal na morje zaradi Covida.

arnecan1 ::

CiClon je izjavil:

Ironično je, da levaki obtožujejo desnjake, da so sekta, ker stalno volijo JJ, ampak kaj drugega kot sekta so pa sami, ki bi volili tudi opico, samo da ni JJ :) V bistvu si oboji zaslužijo drug drugega.

Pravi blackpill je to, da ni šanse, da si tak narod izvoli dobro oblast. Mogoče kak mandat bo po sreči celo ratalo, ampak na dolgi rok piši kuči propalo...

Janša ni tista tradicionalna, konzervativna desnica. Je populist, gospodarsko precej tam, kjer je tudi ime njegove stranke.

On se sicer razglasa za desnico in njegovi volivci se imajo za desnico, tisti pravi konzervativci in desni liberalci ga imajo za populista. Njegovi volivci volijo desnico, izvolijo pa populista. Je pa res, da je operativen, ima izkušnje, zna se obnašati kot politik, zna pa tudi twitati neumnosti.

Je pa v Sloveniji tudi problem, ker je naša levica skrajna levica. Pa še nesposobna povrh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

phnj90 ::

No, po drugi strani, dolgčas nam ne bo ne tako in ne drugače :-)

Wrop ::

Levica se je tudi že lotila Goloba.
Primerneje je reči, da imamo dandanes cenovno, ne pa energetske krize, in povzročil jo je pohlep špekulantov.


Prodaja po 50 € in nakupi nazaj po 400 €. Karikirano.

Cel teden bomo gledali kako bo frčalo perje. Kosi so kar preventivno odleteli iz boja.

arnecan1 ::

Wrop je izjavil:

Levica se je tudi že lotila Goloba.
Primerneje je reči, da imamo dandanes cenovno, ne pa energetske krize, in povzročil jo je pohlep špekulantov.


Prodaja po 50 € in nakupi nazaj po 400 €. Karikirano.

Cel teden bomo gledali kako bo frčalo perje. Kosi so kar preventivno odleteli iz boja.

Eh, to ni letelo osebno na Goloba. Pač kritika sistema.

Sedaj pa bi res bilo prehitro, da vlada razpade. Dokler še bo kaj denarja,bo muzika. In ples.

Marta Kos pa je ta trenutek verjetno izbrala, ker je vedela, do bo bolelo dvakratno. Bobnarjeva in ona hkrati.

Malidelničar ::

arnecan1: Ne razumem v bistvu taktike Marte Kos .....
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

fur80 ::

Malidelničar je izjavil:

arnecan1: Ne razumem v bistvu taktike Marte Kos .....


Slepi manevri, da se spreobrne pozornost novinarjev nova24, RTV, POP,..! :D Dajo jim Marto, Bobnarco in policijo, da lahko lajajo v nedogled in imajo drugje mir, kdo je glavni policije in minister za NZ niti ni neka strateško gospodarsko pomembna funkcija! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

xseki ::

Delo vlade Roberta Goloba po dobrih šestih mesecih od prisege kot pozitivno ocenjuje 45 odstotkov sodelujočih v javnomnenjski raziskavi, ki jo je za časnik Delo opravil inštitut Mediana. Medtem se je podpora največji parlamentarni stranki Gibanje Svoboda še okrepila in je najvišja doslej. Na vrhu lestvice najbolj priljubljenih politikov je odhajajoči predsednik države Borut Pahor.
https://www.24ur.com/novice/slovenija/v...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()

redtech ::

Slepilni manevri za... ?

T440 ::

Volivci,
kakšno je kaj počutje? Ne bom dodatno prilival olja na ogenj in vam vtiral soli v rane, ki pečejo in skelijo, zatorej le dober večer vam želim.

fur80 ::

T440 je izjavil:

Volivci,
kakšno je kaj počutje? Ne bom dodatno prilival olja na ogenj in vam vtiral soli v rane, ki pečejo in skelijo, zatorej le dober večer vam želim.


Verjetno bo nova stranka Logar, Bobnar, Kos,... :D Sicer malo prehitro.

T440 ::

Uf, novi obrazi.
Juhej!
««
175 / 236
»»