» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
172 / 236
»»

Hypathia ::

Sem naredila napako in za trenutek preklopila na Tarčo, gostilniški nivo histeričarke Erike je enostavno negledljiv, trdila je, da "vsi vedo" da je Snežič Janšev svetovalec, čeprav je JJ to večkrat zanikal, in to primerjala z zapisom črno na belem, da je Holobov svetovalec za varnost in komunikator s policijo v kazenskih postopkih in tako osebno zainteresiran, da odgovorna mesta zasedajo "naši" ljudje.

Eden od pomembnejših razlogov, da je ta država tako zabredla in da lahko razni Holobi počnejo kar hočejo, so tudi nesposobni novinarji in novinarke ala Erika Žnidaršič.

Utk je izjavil:

Hypathia je izjavil:

"Kot možnost, da bi si pri predsedniku vlade ponovno povrnila zaupanje, mi je Golob ponudil, da se s Policije odpusti določeno osebo, ki nima povezave s protesti ali s kakršnimkoli mandatom, ki bi ga pridobila v zadnjih dveh letih." Prav tako pa po njenem mnenju ne obstajajo kakršnikoli razlogi, da je zaposleni delal nezakonito. "Očitno se je zameril nekomu iz krogov predsednika vlade. To ponudbo sem seveda zavrnila," je dejala Bobnarjeva.

Takole izgledajo NE-pritiski na kadrovanje v policiji, kaj bo šele, ko si bo Holob na mesto ministra ustoličil poslušno marioneto.

Kaj to pomeni, da je tožilstvu prijavila Holoba?


Sporočila je tudi, da je na tožilstvo svoje zapise o tovrstnih pogovorih z imeni in priimki že odstopila, prav tako tudi na Komisijo za preprečevanje korupcije. "Ti organi bodo nato povedali svoje mnenje."
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

TESKAn ::

Hypathia je izjavil:

"Kot možnost, da bi si pri predsedniku vlade ponovno povrnila zaupanje, mi je Golob ponudil, da se s Policije odpusti določeno osebo, ki nima povezave s protesti ali s kakršnimkoli mandatom, ki bi ga pridobila v zadnjih dveh letih." Prav tako pa po njenem mnenju ne obstajajo kakršnikoli razlogi, da je zaposleni delal nezakonito. "Očitno se je zameril nekomu iz krogov predsednika vlade. To ponudbo sem seveda zavrnila," je dejala Bobnarjeva.

Takole izgledajo NE-pritiski na kadrovanje v policiji, kaj bo šele, ko si bo Holob na mesto ministra ustoličil poslušno marioneto.

Potem bomo imeli levega hojsa. Potem pa samo še porotirajo par generalnih na policiji, pa bomo na istem. Kaj veš, mogoče pa dobimo olaja nazaj...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Hypathia ::

Kot je danes potrdila pravosodna ministrica, policija ni neodvisen organ, tako da se je Hojs povsem upravičeno vmešaval v njihovo delovanje, da bi se tudi Janša, tako kot se je Golob, pa nimate dokazov, "vsi vedo" to pač ni.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Wrop ::

Tudi piškotkar na kubik se je oglasil. :)) Pravna država mora biti samo za "naše". Za ostale pa po potrebi. Do vratu v živem pesku, pa še vedno se dere JJ je kriv.

Wrop ::

Jaoo 8-O



Pritiskov ni bilo. Samo pravi se ni podpisal. :))
To, da smo banana država sem vedel, ampak, da je tako hudo, si pa nisem niti predstavljav. Saj je kot v filmu, ko mafija prepriča pričo, da spremeni svoje izjave. Še huje, ta priča je vrh policije.

T440 ::

Halo, pernatega je zdaj zapustil še WizzAir in dokončno ukinil polete med Ljubljano in Brusljem.... Madona, še Madžari nočejo več iz tega golobnjaka vzletati 8-O

b3D_950 ::

Še vedno greš lahko v London iz LJ.

Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

lynxslo5 ::

Takšnega trdorokca, revanšista in avtokrata kot je Golob nismo v Sloveniji imeli od časa Ivana Mačka-Matije.

xseki ::

Ali je Golob samo Janša z lasmi?

harvey ::

xseki je izjavil:

Ali je Golob samo Janša z lasmi?

Kolesarji tega še niso uvideli, je bil pa presežek danes Han v tarči, možak ni neumen, ima tisti politični občutek,vendar tole akrobatstvo je bilo še zanj precej bizarno, ko dobro ve da tele intervencije v policijo so težko sranje. Oplazil ga je (in ostale vladajoče) prijateljski ogenj strokovnosti, pravne države, spoštljivosti, kjer v debato vmešaš še Eichmanna in zapljinjanje pa kaže na novo orbito realnega.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

Utk ::

Zdaj everything goes, ker je bil Janša še hujši...ampak na kateri točki bojo kolesarji priznali, da sta že počasi tu nekje.

CiClon ::

Utk je izjavil:

Zdaj everything goes, ker je bil Janša še hujši...ampak na kateri točki bojo kolesarji priznali, da sta že počasi tu nekje.


Haha ti si zgleda nov tu.

JANŠA BAD!!!!!

Utk ::

Bi naredili spisek počasi?
- policija
- izguba elektrarn pri rekordnih cenah elektrike
- premogovnik uvaža premog, elektrarna pa stoji
- preklic zvišanja olajšave, kar je že samo po sebi dost katastrofalno za levo vlado, poleg tega je stvar zelo verjetno neustavna
- zakon o rtv samo zato, da se zamenja vodstvo, tudi zelo verjetno neustaven
- normiranci
- šopirjenje proti Hrvaški na začetku, zdaj so pa vse podpisali
- ministrstvo za pot v idiokracijo
- kupovanje "neodvisnih" novinarjev
- človek, ki ga varuje, dela na črno
- sledenje fursa brez odredbe sodišča

Komot kdo kopira in še kaj doda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

harvey ::

Utk je izjavil:



Komot kdo kopira in še kaj doda.

Ukinitev urgentnih centrov.
 null

null

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

111111111111 ::

Mare2 je izjavil:

Bobnarjeva pa ima itak že zrihtano funkcijo pri Musarjevi in sedaj pred odhodom hoče narediti štalo. Nekatere ženske so pač take.

Hi, hi, hi, dvoličnost levičarskega stremuha. Če so ministri zapuščali Janševo vlado ste jim ploskali, če pa vašo jih pa blatite. Hinavci.

T440 je izjavil:


- zdravstvo ne dobi nobene ponudbe za elektriko za 2023;

Evo vojno, ki jo je Golob napovedal.

novak-t je izjavil:


Se pravi, vi zafrustrirani sds-ovčke vse ne sds označite z levičarji? jaz nisem levičar, sploh pa ne z takšno levico, ki jo imamo v sloveniji. Sem pa desno sredinski volilec, ampak čakam na stranko vredno mojega glasa. Boš razumel ali ti moram narisat?

Tiho levičar. Pejt elektriko dokapitalizirat. leve ovčke ste nas stale že 1 miljardo €.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

CiClon ::

Utk je izjavil:

Bi naredili spisek počasi?
- policija
- izguba elektrarn pri rekordnih cenah elektrike
- premogovnik uvaža premog, elektrarna pa stoji
- preklic zvišanja olajšave, kar je že samo po sebi dost katastrofalno za levo vlado, poleg tega je stvar zelo verjetno neustavna
- zakon o rtv samo zato, da se zamenja vodstvo, tudi zelo verjetno neustaven
- normiranci
- šopirjenje proti Hrvaški na začetku, zdaj so pa vse podpisali
- ministrstvo za pot v idiokracijo
- kupovanje "neodvisnih" novinarjev
- človek, ki ga varuje, dela na črno
- sledenje fursa brez odredbe sodišča

Komot kdo kopira in še kaj doda.


Da na sestankih GD policije sedi in daja navodila nekdo, ki je obsojen na dve leti zapora za gospodarski kriminal in nima nobene funkcije v vladi :)

https://siol.net/novice/slovenija/janko...

111111111111 ::

DeeJay je izjavil:

Zamenjava bo, ker delo ni bilo opravljeno in potem to za javnost prevedeno v "politični pritisk". Že to, da daš neke stvari prat v javnost je nizkotna poteza, ki nakazuje na neprofesionalnost funkcionarja na takem položaju.
Za zdravo okolje pač rabiš najprej plesen čisto odstranit, ker če čez samo prepleskaš, bo plesen kmalu spet prišla na plano in nisi nič naredil.
Če te pa že zanima razlika, je šlo prej za nastavljanje kadrov, ki bi omogočalo populistično avtoritativno vladanje z dopuščanjem pravim ljudem vtikat prste v marmelado brez posledic. Prekinjanje pomembnih preiskav NPU in jih za nedločen čas pospravit v predale, neimenovanje tožilcev, da se ne bi mogli umešavat.
Trenutno je Golob na pravi poti, vendar bo za normalizacijo potreben še čas.
Obtožnice za določene SDS ljudi se že pišejo in nekatere je že strah sodeč po odzivih na twitterju in medijih.

Golob dela temljito kadrovsko čistko in nastavlja same strokovne kadre. Super je.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

111111111111 ::

harvey je izjavil:


Ukinitev urgentnih centrov.
 null

null


Upajmo da tole pride skozi. ŽEna je zadovoljna. Ni več dežurstev. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

harvey ::

111111111111 je izjavil:


Upajmo da tole pride skozi. ŽEna je zadovoljna. Ni več dežurstev. :D


Eno je zadovoljstvo, drugo pa realnost, ki se (po)kaže potem na Žalah.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

111111111111 ::

harvey je izjavil:

111111111111 je izjavil:


Upajmo da tole pride skozi. ŽEna je zadovoljna. Ni več dežurstev. :D


Eno je zadovoljstvo, drugo pa realnost, ki se (po)kaže potem na Žalah.

Poglej iz svetle plati. Sedaj bo družinskih zdravnikov dovolj. Žena ima trenutno 3x mesečno dežurstvo. Sedaj bo slabša zdravniška oskrba, ker bo pač zdravniška ekipa pokrivala večje območje, ampak kaj češ. ČE je to rešitev vlade...

Pa ne vidite plusov, kolk se bo prišparalo na mesečni ravni? No pa jaz se ne sekiram. Bom imel vsako noč dohtarco na dosegu roke. Preostanek Slovenije pa to za kar so volili. Ni smešno ampak tako je stanje in se strinjam, da bo na žalah več prometa.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

fur80 ::

Hypathia je izjavil:

Unchancy je izjavil:


Poenostavitev. Ne da se mi iti v vse podrobnosti in variante. Če tega nisi skapirala, potem se izogibaj mojih postov, ker nimam časa za ilustracije.

Poenostavitev: ne pametuj o zadevah o katerih nimaš pojma in o lgbt+ ideologiji in njihovem zavzetju institucij, vključno s šolami, očitno ne veš nič.


Pa daj no lepo te prosim, moja mati je učiteljica na osnovni šoli, kako zavzetje institucij, kaj vam blede, kdo vas napaja z neumnostmi, to je že smešno, če ne bolano. Verjetno še mavrice več ne slikate in bi jo radi prepovedali? Kdo posluša male otroke kako "grešijo", kdo grozi, da če se ne cerkveno poročiš in prej sexaš greš v pekel, kdo deli dečke in deklice v zavodih, kje je največ homosexualcev na kupu, grem stavit, da v samostanih in Vatikanu, kdo je posilil 200 000 otrok v Franciji,...?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Polda ::

400 000 bedačkov je voliko Holoba dobili pa so Janšo 2.0 :)

Plešemo

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

fur80 ::

Polda je izjavil:

400 000 bedačkov je voliko Holoba dobili pa so Janšo 2.0 :)

Plešemo


Drugače nafta je 1.55EUR, pod Janezom je bila 1.5EUR z omejitvijo, če ne bi financirala to država bi bila 2EUR, kaj bomo rekli hvala Golob, da si porihtal poceni nafto!? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

fur80 ::

111111111111 je izjavil:

harvey je izjavil:

111111111111 je izjavil:


Upajmo da tole pride skozi. ŽEna je zadovoljna. Ni več dežurstev. :D


Eno je zadovoljstvo, drugo pa realnost, ki se (po)kaže potem na Žalah.

Poglej iz svetle plati. Sedaj bo družinskih zdravnikov dovolj. Žena ima trenutno 3x mesečno dežurstvo. Sedaj bo slabša zdravniška oskrba, ker bo pač zdravniška ekipa pokrivala večje območje, ampak kaj češ. ČE je to rešitev vlade...

Pa ne vidite plusov, kolk se bo prišparalo na mesečni ravni? No pa jaz se ne sekiram. Bom imel vsako noč dohtarco na dosegu roke. Preostanek Slovenije pa to za kar so volili. Ni smešno ampak tako je stanje in se strinjam, da bo na žalah več prometa.


Že pri koroni smo govorili, da bo treba korono plačat, 10 miljard pufa, je za Slovenijo veliko, vavčerje je treba plačat, bone in dodatke med korono, maske in ostale servietke. Kriv pa sedanji minister, ker ni denarja, kje pa ste živeli zadnja 3 leta in koliko je bilo realne storilnosti države? Koliko ljudi je bilo na zavodih in prejemalo nadomestila, kaj je to Janez iz svojega žepa delal, smo imeli to v rezervi? Tako kot je trošil bi mu človek privoščil, da naj popravi sedaj to kar je in so delali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Unchancy ::

Hypathia je izjavil:

Unchancy je izjavil:


Poenostavitev. Ne da se mi iti v vse podrobnosti in variante. Če tega nisi skapirala, potem se izogibaj mojih postov, ker nimam časa za ilustracije.

Poenostavitev: ne pametuj o zadevah o katerih nimaš pojma in o lgbt+ ideologiji in njihovem zavzetju institucij, vključno s šolami, očitno ne veš nič.

Pazi, lgbtq čaka v zasedi, da te spreobrne!
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Mare2 ::

111111111111 je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Bobnarjeva pa ima itak že zrihtano funkcijo pri Musarjevi in sedaj pred odhodom hoče narediti štalo. Nekatere ženske so pač take.

Hi, hi, hi, dvoličnost levičarskega stremuha. Če so ministri zapuščali Janševo vlado ste jim ploskali, če pa vašo jih pa blatite. Hinavci.

T440 je izjavil:


- zdravstvo ne dobi nobene ponudbe za elektriko za 2023;

Evo vojno, ki jo je Golob napovedal.

novak-t je izjavil:


Se pravi, vi zafrustrirani sds-ovčke vse ne sds označite z levičarji? jaz nisem levičar, sploh pa ne z takšno levico, ki jo imamo v sloveniji. Sem pa desno sredinski volilec, ampak čakam na stranko vredno mojega glasa. Boš razumel ali ti moram narisat?

Tiho levičar. Pejt elektriko dokapitalizirat. leve ovčke ste nas stale že 1 miljardo €.



Kot prvo, nisem levičar. V policiji je treba prečistiti kadre. Tisti, ki so zaplinjevali celoten Center Ljubljane, vodni top s solzilcem (solzilec ni dovoljen v tovrstnih napravah) usmeriti v invalida z berglo, špricati otroke v Tivoliju... nimajo kaj iskat v policiji. Še več, odgovarjati bi morali za svoja dejanja.

Tudi vodstveni kader mora biti zaupanja vreden in to predsedniku trenutne vlade in ne prejšnje. Tako pač je. Podpiram menjave v trenutni stuaciji.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Hypathia ::

fur80 je izjavil:


Pa daj no lepo te prosim, moja mati je učiteljica na osnovni šoli, kako zavzetje institucij, kaj vam blede, kdo vas napaja z neumnostmi, to je že smešno, če ne bolano. Verjetno še mavrice več ne slikate in bi jo radi prepovedali? Kdo posluša male otroke kako "grešijo", kdo grozi, da če se ne cerkveno poročiš in prej sexaš greš v pekel, kdo deli dečke in deklice v zavodih, kje je največ homosexualcev na kupu, grem stavit, da v samostanih in Vatikanu, kdo je posilil 200 000 otrok v Franciji,...?


"Passing around dildos and butt plugs...kids are just playing with them...that's a really like, cool part of my job".... je povedal ravnatelj https://twitter.com/JackPosobiec/status...

Unchancy je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Unchancy je izjavil:


Poenostavitev. Ne da se mi iti v vse podrobnosti in variante. Če tega nisi skapirala, potem se izogibaj mojih postov, ker nimam časa za ilustracije.

Poenostavitev: ne pametuj o zadevah o katerih nimaš pojma in o lgbt+ ideologiji in njihovem zavzetju institucij, vključno s šolami, očitno ne veš nič.

Pazi, lgbtq čaka v zasedi, da te spreobrne!


Jaz sem zanje nedotakljiva, indoktrinaciji so najbolj podvrženi neinformirani osebki, še posebej tisti z veliko željo po virtue signalingu.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

fur80 ::

Hypathia je izjavil:

fur80 je izjavil:


Pa daj no lepo te prosim, moja mati je učiteljica na osnovni šoli, kako zavzetje institucij, kaj vam blede, kdo vas napaja z neumnostmi, to je že smešno, če ne bolano. Verjetno še mavrice več ne slikate in bi jo radi prepovedali? Kdo posluša male otroke kako "grešijo", kdo grozi, da če se ne cerkveno poročiš in prej sexaš greš v pekel, kdo deli dečke in deklice v zavodih, kje je največ homosexualcev na kupu, grem stavit, da v samostanih in Vatikanu, kdo je posilil 200 000 otrok v Franciji,...?


"Passing around dildos and butt plugs...kids are just playing with them...that's a really like, cool part of my job".... je povedal ravnatelj https://twitter.com/JackPosobiec/status...


Kaj ima s tem kak slovenski gej par? Če je človek nor ali pedofil sodi v institucijo ali zapor, da tega človeka predstavljaš kot ideologijo LGTB je pa neumno, da pa ti na to nasedaš je pa še bolj smešno! Tak človek se strinjam nima več kaj početi na šoli.

Hypathia ::

Nima več kaj početi v šoli, lol, a misliš da to počne na lastno pest? Vse ta gradiva in smernice so odobrene na višjih instancah. Potegni že enkrat glavo iz peska in se sooči z realnostjo, da je danes to reprezentativno stališče lgbt+ idelogije, ki se jo potiska v šole.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

fur80 ::

Hypathia je izjavil:

Nima več kaj početi v šoli, lol, a misliš da to počne na lastno pest? Vse ta gradiva in smernice so odobrene na višjih instancah. Potegni že enkrat glavo iz peska in se sooči z realnostjo, da je danes to reprezentativno stališče lgbt+ idelogije, ki se jo potiska v šole.


Pa daj nehaj no, cepiva, Zelenski, LGBT, ravna zemlja, Bill Gates,... kaj mate to kak fetiš? Povej kje se lahko prepričam in na kakšen način na tvoje trditve, pa ne mi sedaj o zastavicah in paradah ali youtube posnetkih, daj primer da si grem to pogledat v Sloveniji, potem pa lahko še skočiš do lokalnega župnika in mu zaupaš svoje grehe, preverjeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

peaks ::

Blonda je pa cist out...vceraj na tarci.Po oceh se ji vidi, da je precej bolna. Sicer pa ne pomnim, kdaj bi nekoga v parlamentu tako popadal bes. Katastrofa kaj imamo mi na polozajih.

FireSnake ::

Totalna živčna razvalina, se strinjam.
Pa na eno vprašanje ni odgovorila.
V eno je lajala svoje.

In take so se odločili ščititi:
https://siol.net/novice/slovenija/dutb-...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

T440 ::

Tistim, ki flancajo o kruti policiji in nehumani uporabi solzivca: ko imaš opravka z drhaljo, ki za Stevanovićem skače po obvoznici med prometom, takrat je to (žal) sorazmeren ukrep.

T440 ::

aja, res da mi gre golob malo na živce, ampak da se mu bodo pa zadeve pričele podirati tako hitro in predvsem s takšno dinamiko, si pa nisem mislil... Poleti ste še trolali o dveh mandatih, zdaj mislim da vam je tudi največjim zagovornikom te koalicije že jasno, da niti dve leti ne bo šlo.

preprosto ni to, kar ste mislili/upali/verjeli/sanjali da je.
Se tisti, ki vam je edini kriterij SDNJ, ugotavljate, da ga v bistvu niti ne izpolnjuje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T440 ()

fur80 ::

T440 je izjavil:

aja, res da mi gre golob malo na živce, ampak da se mu bodo pa zadeve pričele podirati tako hitro in predvsem s takšno dinamiko, si pa nisem mislil... Poleti ste še trolali o dveh mandatih, zdaj mislim da vam je tudi največjim zagovornikom te koalicije že jasno, da niti dve leti ne bo šlo.

preprosto ni to, kar ste mislili/upali/verjeli/sanjali da je.
Se tisti, ki vam je edini kriterij SDNJ, ugotavljate, da ga v bistvu niti ne izpolnjuje.


Mogoče imaš celo prav, ampak alternative ni! :D

feryz ::

No, ste videli kako se to dela?
Če dovolj močno politično pritisneš na policijo, ta spremeni mnenje in potrdi, da političnih pritiskov ni.
Kako je vse enostavno. Ko gre za eno izmed bolj skorumpiranih organizacij pri nas, kar policija zagotovo je.

FireSnake ::

Utk je izjavil:

Bi naredili spisek počasi?
- policija
- izguba elektrarn pri rekordnih cenah elektrike
- premogovnik uvaža premog, elektrarna pa stoji
- preklic zvišanja olajšave, kar je že samo po sebi dost katastrofalno za levo vlado, poleg tega je stvar zelo verjetno neustavna
- zakon o rtv samo zato, da se zamenja vodstvo, tudi zelo verjetno neustaven
- normiranci
- šopirjenje proti Hrvaški na začetku, zdaj so pa vse podpisali
- ministrstvo za pot v idiokracijo
- kupovanje "neodvisnih" novinarjev
- človek, ki ga varuje, dela na črno
- sledenje fursa brez odredbe sodišča

Komot kdo kopira in še kaj doda.



- policija (brutalna podreditev s kadrovanjem in pritiski)
vir: https://siol.net/novice/slovenija/to-so...
- izguba elektrarn pri rekordnih cenah elektrike
- premogovnik uvaža premog, elektrarna pa stoji
- preklic zvišanja olajšave, kar je že samo po sebi dost katastrofalno za levo vlado, poleg tega je stvar zelo verjetno neustavna
- zakon o rtv samo zato, da se zamenja vodstvo, tudi zelo verjetno neustaven
- normiranci
- šopirjenje proti Hrvaški na začetku, zdaj so pa vse podpisali
- ministrstvo za pot v idiokracijo
- kupovanje "neodvisnih" novinarjev
- človek, ki ga varuje, dela na črno
- sledenje fursa brez odredbe sodišča
- fiasko morje + sonce zdravita kovid. Temu se je smejalo 3/4 Evrope
- kurbinsko poplesavanje mimo častne čete in obračanje hrbta
- vodenje sej državnega zbora malo po svoje
- zaposlovanje oseb v kabinetih, ki še same ne vedo zakaj so tam (team building mislim, da)
- rušenje vodilnih kadrov in nastavljanje svojega gnoja (strokovnost nima veze, kot so prej obljubljali)
- Golob ima raje mamilarje, ki vlamljajo na tujo posest kot pa DUTB
- pol milijarde za nevladnike: predvsem LGT++++
- posiljevanje LG+++ v šole
- otroke v posvojitev LG+++++
- nevladniki narekujejo kakšni bodo zakoni
- tri nova ministrstva
- proti (!!!) manjši obdavčitvi plač
- nezmožnost pogajanja z zdravniki (podal jim je lažne obljube)
-

- premogovnik Velenje se podpira, zato mora TEŠ šparati s premogom
- HSE elektriko kupuje na trgu (v času popolnoma divjih cen)
- za šefa HSE dajo poročno pričo Goloba
- država (torej davkoplacevalci) dokapitalizira HSE z 492 mio EUR
- zdravstvo ne dobi nobene ponudbe za elektriko za 2023
- na sestankih GD policije sedi in daja navodila nekdo, ki je obsojen na dve leti zapora za gospodarski kriminal in nima nobene funkcije v vladi
- rekordno zadolževanje
- finančni načrt temelji na predpostaki, da bo poleti 2023 šlo vse na bolje
- podiranje ograje (dajanje očitnega pozitivnega signala beguncem)


Prosim, če me kdo še lahko dopolne. Hvala ostalim za prispevke.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

fur80 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Nima več kaj početi v šoli, lol, a misliš da to počne na lastno pest? Vse ta gradiva in smernice so odobrene na višjih instancah. Potegni že enkrat glavo iz peska in se sooči z realnostjo, da je danes to reprezentativno stališče lgbt+ idelogije, ki se jo potiska v šole.


Pa daj nehaj no, cepiva, Zelenski, LGBT, ravna zemlja, Bill Gates,... kaj mate to kak fetiš? Povej kje se lahko prepričam in na kakšen način na tvoje trditve, pa ne mi sedaj o zastavicah in paradah ali youtube posnetkih, daj primer da si grem to pogledat v Sloveniji, potem pa lahko še skočiš do lokalnega župnika in mu zaupaš svoje grehe, preverjeno.


Pozabil si še kemtrejls, ko diskreditiraš sogovornika, sam z glavo v krtini. Najbolj pali.

FireSnake je izjavil:


Prosim, če me kdo še lahko dopolne. Hvala ostalim za prispevke.


Če bo šlo tako naprej, bo še JaJo spet dobra opcija. Vsaj se ni udinjal vsem skrajno levim norostim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Miki N ::

c3p0 je izjavil:



Če bo šlo tako naprej, bo še JaJo spet dobra opcija. Vsaj se ni udinjal vsem skrajno levim norostim.


Jajo je dobra alternativa vsem novodobnim norostim, ker je sam rahlo nor. Krejzi Jajo, so mu rekli. :))

49106 ::

c3p0 je izjavil:

fur80 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Nima več kaj početi v šoli, lol, a misliš da to počne na lastno pest? Vse ta gradiva in smernice so odobrene na višjih instancah. Potegni že enkrat glavo iz peska in se sooči z realnostjo, da je danes to reprezentativno stališče lgbt+ idelogije, ki se jo potiska v šole.


Pa daj nehaj no, cepiva, Zelenski, LGBT, ravna zemlja, Bill Gates,... kaj mate to kak fetiš? Povej kje se lahko prepričam in na kakšen način na tvoje trditve, pa ne mi sedaj o zastavicah in paradah ali youtube posnetkih, daj primer da si grem to pogledat v Sloveniji, potem pa lahko še skočiš do lokalnega župnika in mu zaupaš svoje grehe, preverjeno.


Pozabil si še kemtrejls, ko diskreditiraš sogovornika, sam z glavo v krtini. Najbolj pali.



Tudi reptiliansi obvezno sodijo zraven!

c3p0 ::

FireSnake je izjavil:


In take so se odločili ščititi:
https://siol.net/novice/slovenija/dutb-...


Nujno rabimo zakon, kjer se bodo razni skvoterji lahko po hitrem postopku odstranili. Se pojavljajo tudi v zasebni lastnini, pa jim legalno ne moreš nič (beri: razen da se tožariš 2 leti, med tem pa ti uničijo prostor, lastnine pa tako nima, BPP dobi 1-2-3 in ga boli).

FireSnake ::

Res je.
Danes, če si mamilar lahko delaš kar ti paše.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

lisaac ::

Samo vprašanje časa je kdaj se bo Lukec prvi obrnil proti Golobu, nato še Fajonka.. in sledil bo padec cirkusa na vladi. Edin žalostno je to da ni prave alternative.. vsaj jaz jo ne vidim.

feryz ::

Kaj pa rabiš alternativo!? Ok, ti jo jaz povem, brezvladje.
Ta je daleč najboljša. Vsaj dohtarji, šolniki in ostali, super preobremenjeni javnosektorski garači, se nimajo s kom pričkati o plačah.

Invictus ::

Brezvladje v Sloveniji zal ne gre, ker ostale javne storitve (policija, zdravstvo, solstvo, javna uprava) nista v praksi neodvisna in ne funkcionirata brez vlade.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

NuMaN ::

lisaac je izjavil:

Samo vprašanje časa je kdaj se bo Lukec prvi obrnil proti Golobu, nato še Fajonka.. in sledil bo padec cirkusa na vladi. Edin žalostno je to da ni prave alternative.. vsaj jaz jo ne vidim.


Naivnež. Šele so si začeli greti stolčke ... Spomni se še Plemenitega, Desusa in ultramoralnih, ne vem zakaj bi bilo sedaj drugače.

xseki ::

Polda je izjavil:

400 000 bedačkov je voliko Holoba dobili pa so Janšo 2.0 :)

Plešemo

Zelo žalostno če se bo res tako izkazalo.

RedDrake ::

Jaz pa nekako pogrešam komentar naše nove predsednice. Kar nekako je ni nikjer.
Vem, da uradno še nima funkcije, ampak vseeno, ona je ultra nadmoralna, ko pride do raznih kršitev zakonov in/ali ustave. Zdaj jo je pa "uzela magla".

Dejansko je pri teh instant strankah vedno lahko maček v žaklju. Meni je bilo že več ali manj jasno, ko sem gledal zadnje soočenje in Golob ni hotel obsoditi knjižice, ki jo je bral Glanzkopf. Ko pa se je pokazala dream-team ekipa sestavljena iz LDS-ovcev, bivših FSPN-jevcev/RTV-jevcev in Ljubljankovičevih kadrov, je bilo pa jasno praktično vse.
Marsikak minister je imho šel v tole brez krčmarjevega računa, ker sploh niso vedeli v kaj se spuščajo.
IMHO bo odšel še kdo, če ne bo prej koalicija razpadla.

Dejansko bi bilo za vse "bolje" če bi SDNJ volilci volili SD. Tam vsaj veš pri čem si, več ali manj.

Geho ::

Utk je izjavil:

Bi naredili spisek počasi?
- policija
- izguba elektrarn pri rekordnih cenah elektrike
- premogovnik uvaža premog, elektrarna pa stoji
- preklic zvišanja olajšave, kar je že samo po sebi dost katastrofalno za levo vlado, poleg tega je stvar zelo verjetno neustavna
- zakon o rtv samo zato, da se zamenja vodstvo, tudi zelo verjetno neustaven
- normiranci
- šopirjenje proti Hrvaški na začetku, zdaj so pa vse podpisali
- ministrstvo za pot v idiokracijo
- kupovanje "neodvisnih" novinarjev
- človek, ki ga varuje, dela na črno
- sledenje fursa brez odredbe sodišča

Komot kdo kopira in še kaj doda.

Podprejo kandidatko za predsednico države, kjer njen mož blagomalo javno dela mahinacije s podjetji v tujini a nikomu ništa! Only in slovenistan.

RedDrake ::

Pa še tole.
Spet se občasno omenja Črnčec. IMHO ima ta tip en tak konkreten "hard-on" za zhebat Glanzkopfa. Podobno kot Urbanija na Veselinoviča in svoje bivše "kolege" na RTV.
Neizogibno taki ljudje počnejo neumnosti in takšne stvari so potem eksluzivno slab PR. Dober "leader" bi take zmental ven iz stranke ASAP.
««
172 / 236
»»