» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
171 / 236
»»

fur80 ::

FireSnake je izjavil:

fur80 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

DeeJay je izjavil:


Trenutno je Golob na pravi poti, vendar bo za normalizacijo potreben še čas.


Škoda, da nisi tegale napisal na začetku.
Da bi takoj videli, da je prispevek neumnost in ne bi rabili brati naprej.
Drugič bolje označi, prosim.

fur80 je izjavil:


haha, kaj misliš, da si me sedaj prizadel?!


Ne, to ni bil moj namen.
Zgolj navesti dejstvo (lepo, da se strinjaš, to pa ja).


In kaj bi ti FireSnake rad, da Golob odstopi in se gre na ponovne volitve, ter da je Janez protikandidat?! :D Pa si kaj spremljal referendume in ostalo zadnje mesece, pa ti veš, da bi SDS po vseh napovedih še bolj popušo? Predlagam, da je Tanko ali Mahnič naslednji pobudnik referendumov! Meni je čisto pravilno, da se leva, desna opcija menjata na 4 do 8 let in se s tem preverja, ali je bilo vse ok, ter da se kadri prevetrijo, ampak na tak način zelo težko! ;)


Ne, nočem tega. To so tvoje blodnje!
Hotel sem, da mi pojasniš kako je tvoje blejanje povezano s tem kar sem napisal jaz.
Pa si preneumen, da bi to storil (si sam priznal).
Zato nadaljnja debata ni več potrebna. Zato ne vem čemu še kar pišeš? In vedno navržeš SDS. Jajota ni več, ti bučko, ti pa še kar opletaš z njim.


------------

Evo, volilci golobje hunte, tukaj je poročilo:
https://www.policija.si/images/stories/...

Upam, da ste ponosni in še naprej plešete.
Enim nam pa tole ni več smešno in se melodija se bo počasi izpela.


Dokler se borijo za stolčke je ok, kaj pa tebe ali mene boli kdo je glavni na policiji, kako lahko na to vplivam razen, da obkrožim stranko na vsake 4 leta?! Dokler ne vlačijo ljudi na silo, ki berejo ustavo, me ne briga! Plača je pa verjetno zelo lepa. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Unilseptij ::

FireSnake je izjavil:



Evo, volilci golobje hunte, tukaj je poročilo:
https://www.policija.si/images/stories/...

Upam, da ste ponosni in še naprej plešete.
Enim nam pa tole ni več smešno in se melodija se bo počasi izpela.

Res grozno... kaksne strasne stvari se dogajajo, da so ljudje celo vabljeni na sestanke... v glavnem, v primerjavi z JJ-jem, ki je z eno potezo razresil 100+ komandirjev policijskih postaj in imenoval svoje ljudi, je tole prazen dim.

Edino, kjer se strinjam z Lindavom, je da posebni "zaupniki" dolocenih veljakov, ki sodelujejo na uradnih sestankih drzavnih organov pa tam sploh niso zaposleni oz. nimajo nobene formalne vloge, nimajo kaj poceti tam in bi jih morali odsekati. To kaze, da Golob kljub drugacnim obljubam vlada malo po domace, s pomocjo zaupnikov, ki prenasajo zelje in ukaze vlade mimo ustaljenih uradnih poti. Zal je to verjetno posledica preteklih praks JJ-a, ki je ta pristop izpilil do popolnosti. Golob mora s tem nehati, ker deluje amatersko in upraviceno povzroca dvom v njegovo dobronamernost.

hipertija ::

Inu? Žej plejšeste?
Prekle za kurnk

Unilseptij ::

hehe, se kar plesemo... zal nas je JJ s svojimi rabotami naredil popolnoma neobcutljive za take malenkosti. Mediji seveda na veliko napihujejo in desnicarjem kar uhaja od zgrazanja, ampak to res ni nic in bo slo zelo hitro v pozabo.

hipertija ::

Juhuhuuhhu plejšimo
Prekle za kurnk

Hypathia ::

Unilseptij je izjavil:

hehe, se kar plesemo... zal nas je JJ s svojimi rabotami naredil popolnoma neobcutljive za take malenkosti. Mediji seveda na veliko napihujejo in desnicarjem kar uhaja od zgrazanja, ampak to res ni nic in bo slo zelo hitro v pozabo.

Vas "janšistične metode" nikoli niso motile, če so jih le izvajali pravi. In Golobov cilj tudi nikoli ni bil resnična depolitizacija policije ali česarkoli drugega ampak nastavljanje njemu zvestih kadrov.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

bbbbbb2015 ::

Unilseptij je izjavil:

Edino, kjer se strinjam z Lindavom, je da posebni "zaupniki" dolocenih veljakov, ki sodelujejo na uradnih sestankih drzavnih organov pa tam sploh niso zaposleni oz. nimajo nobene formalne vloge, nimajo kaj poceti tam in bi jih morali odsekati. To kaze, da Golob kljub drugacnim obljubam vlada malo po domace, s pomocjo zaupnikov, ki prenasajo zelje in ukaze vlade mimo ustaljenih uradnih poti. Zal je to verjetno posledica preteklih praks JJ-a, ki je ta pristop izpilil do popolnosti. Golob mora s tem nehati, ker deluje amatersko in upraviceno povzroca dvom v njegovo dobronamernost.


Mah, za zdaj je to neko vladanje, ki bi ga jaz imenoval debakl, dno dna.

Vsak razumen človek pričakuje (Bobnarica, Lindav), da če je nastavljen na pozicijo, sme nekaj povedati ima neka pričakovanja. Če že odgovarja za nekaj.

Bobnarica odhaja, ker se stvari odvijajo mimo nje, brez nje, s strani ljudi, ki sploh nimajo nobene službe nikjer.

Toliko je baba inteligentna, da če bi šla k Golobu, ve, da ne bo nič sapremenila. Zato je šla v javnost in odstopila. S tem se je (NAJMANJ) zavarovala, da ne bi kakšne laži sfabricirali proti njej.

Pač, to ste si izvolili in pač ta cirkus zdaj glejte.

Saj ne bo to edini cirkus. Loredan bo zakuhal še večjo štalo. Ta je šele spuščen z verige.

Hypathia je izjavil:

Unilseptij je izjavil:

hehe, se kar plesemo... zal nas je JJ s svojimi rabotami naredil popolnoma neobcutljive za take malenkosti. Mediji seveda na veliko napihujejo in desnicarjem kar uhaja od zgrazanja, ampak to res ni nic in bo slo zelo hitro v pozabo.

Vas "janšistične metode" nikoli niso motile, če so jih le izvajali pravi. In Golobov cilj tudi nikoli ni bil resnična depolitizacija policije ali česarkoli drugega ampak nastavljanje njemu zvestih kadrov.


Ma, ne klopfaj zdaj tu nekega JJ vmes. Nima Janša s tem vsem skupaj nič. Golobja vlada je že od aprila 2022 ali maja, glej zdaj smo decembra 2022. Vsa štala tu vmes in po decembru 2022 v Sloveniji je izključno golobja. Vključnos futranjem HSE z miljoni. Naj začnejo v TEŠ6 že enkrat kuriti evre. Bo ceneje od premoga, ki ga itak nimajo.

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

DeeJay je izjavil:


Za zdravo okolje pač rabiš najprej plesen čisto odstranit, ker če čez samo prepleskaš, bo plesen kmalu spet prišla na plano in nisi nič naredil.

Mislim, da vsi vemo, kako se končajo zgodbe, ko se 40% populacije označuje za plesen, plevel, podgane, ki jih je treba odstraniti ampak levim fašistom je seveda dovoljeno vse.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Hypathia ::

Unchancy je izjavil:


Hypathia je izjavil:

Tudi na drevesih niste povsem na tekočem. V bistvu znanost še ni povsem pojasnila razlogov za spolno orientacijo posameznika, se pa sklepa, da gre za kombinacijo obojega, nature & nurture. Medtem ko gre pri (LGB)TQ+ zadevah, ki se tudi čedalje bolj forsirajo tako v šolah kot preko medijev, v veliki meri za modne trende, na katere ima okolje in vzgoja bistven vpliv.

Dej nehi s temi bedarijami. SDSovci si ne morete pomagati, da ne bi zasrali vsega potencialno pozitivnega s kupom sranja, ki vam leti iz ust?
Ni čudno, da nam vladajo komunajzarji večino časa

Jaz nisem nobena SDS-ovka, zanimajo me zgolj dejstva, če ta žalijo tvoja občutljiva čustveca, je to izključno tvoj problem.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

fur80 ::

Hypathia je izjavil:

DeeJay je izjavil:


Za zdravo okolje pač rabiš najprej plesen čisto odstranit, ker če čez samo prepleskaš, bo plesen kmalu spet prišla na plano in nisi nič naredil.

Mislim, da vsi vemo, kako se končajo zgodbe, ko se 40% populacije označuje za plesen, plevel, podgane, ki jih je treba odstraniti ampak levim fašistom je seveda dovoljeno vse.


Kakih 40% od kje vam ta podatek? A to je od Logarja še ali referendumov, spet so vas peljali na led, pa pošteno jih ni niti 20%, pa si priznaš ali ne.

PS. Od kdaj je odstop ministra ali človeka v demokraciji kaj slabega in znak poraza? Ženska bo šla na lepo plačano drugo službo, mi pa v jok! No v Washingtonu po porazu na volitvah ene ali druge stanke, mesto zapusti 20 000 birokratov in to prostovoljno, ker je to higjenično.

fur80 ::

Hypathia je izjavil:

Unchancy je izjavil:


Hypathia je izjavil:

Tudi na drevesih niste povsem na tekočem. V bistvu znanost še ni povsem pojasnila razlogov za spolno orientacijo posameznika, se pa sklepa, da gre za kombinacijo obojega, nature & nurture. Medtem ko gre pri (LGB)TQ+ zadevah, ki se tudi čedalje bolj forsirajo tako v šolah kot preko medijev, v veliki meri za modne trende, na katere ima okolje in vzgoja bistven vpliv.

Dej nehi s temi bedarijami. SDSovci si ne morete pomagati, da ne bi zasrali vsega potencialno pozitivnega s kupom sranja, ki vam leti iz ust?
Ni čudno, da nam vladajo komunajzarji večino časa



Meni je najbolj smešno to, da je obramboslovec iz Jugoslavije na FDV Titov štipendist označen za demokrata, "dr. električar" pa za komunista! :D Ne morem verjet.

Hypathia ::

Mare2 je izjavil:


Poglej mnenje DeeJay-a. Tam je pravo besedilo, ti zgolj nabijaš za propadlo stranko. Policaje, ki so ukazali uporabiti vodni top in vse vmesne člene, cca 6 jih je do izvrševalcev, ki so uporabili vodni top s solzilcem, in ga usmerili direkt v glavo invalidu (se vid na videu, je bil z berglami), bil je miren protestnik, vso to verigo policajev je treba odstraniti iz policije za vedno.

Bobnarjeva pa ima itak že zrihtano funkcijo pri Musarjevi in sedaj pred odhodom hoče narediti štalo. Nekatere ženske so pač take.

Vi res mislite, da smo vsi zlate ribice in se ne spomnimo drhali, ki je razgrajala po ulicah, vpadala na ceste, pljuvala in napadala novinarje in policaje, zaustavljala avtomobile tujih delegacij... Ponovimo še enkrat, Slovenija je imela ene milejših antikovid ukrepov v EU, in ima eno bolj nežnih policij.

fur80 je izjavil:

No v Washingtonu po porazu na volitvah ene ali druge stanke, mesto zapusti 20 000 birokratov in to prostovoljno, ker je to higjenično.

Zakaj potem travmirate, ko Janša pride na oblast in postavlja svoje kadre? Ker ste hinavci, itak.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

Hypathia ::

fur80 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Tudi na drevesih niste povsem na tekočem. V bistvu znanost še ni povsem pojasnila razlogov za spolno orientacijo posameznika, se pa sklepa, da gre za kombinacijo obojega, nature & nurture. Medtem ko gre pri (LGB)TQ+ zadevah, ki se tudi čedalje bolj forsirajo tako v šolah kot preko medijev, v veliki meri za modne trende, na katere ima okolje in vzgoja bistven vpliv.


Haha, forsirajo se zadeve? :D Kaj misliš, da če bi mene forsirali, da bi bil potem peder? :D Jao kake mate eni no, ne moreš verjet! Hočejo dopovedat najstnikom, da ni nič narobe, da ne rabijo si dati štrika okoli vratu, če so drugačni, da ne bodo tepeni itd... ne vem kako lahko enega hetero motijo geji in lejzbike, noro, mogoče če maš nagnjena pa si ljubusumen ajde razumem!

Sem ti pojasnila, da znanost nima dokončenga odgovora kako se formira človekova spolna orientacija, jasno pa je, da je pri nekaterih bolj trdna, pri drugih pa fluidna in nanjo lahko znatno vplivajo zunanji faktorji. Še posebej pa to velja za "spolno identiteto" in ljudi, ki se identificirajo kot trans, kar je defakto "nalezljivo". Sicer pa me ne motijo posamezniki ampak ideologija, ki prodira tudi v naše šole kjer ji ni mesta.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Invictus ::

fur80 je izjavil:

"dr. električar" pa za komunista! :D Ne morem verjet.

Zakaj ne ? Saj hoce biti novi Tito, kot zgleda...

Njegov fotr je bil v prejsnjem sistemu tezka zivina v elektro poslu, zato je sinek tudi dobil svojo firmico za preprodajo elektrike in dobre cene.

Glede na izjave enega docenta, sinek tudi ni bil na nobenem izpitu, samo pisalo se je, da jih je naredil. Ampak to so ze govorice, ki se v Sloveniji dostikrat izkazejo za resnicne.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

fur80 ::

Hypathia je izjavil:

Mare2 je izjavil:


Poglej mnenje DeeJay-a. Tam je pravo besedilo, ti zgolj nabijaš za propadlo stranko. Policaje, ki so ukazali uporabiti vodni top in vse vmesne člene, cca 6 jih je do izvrševalcev, ki so uporabili vodni top s solzilcem, in ga usmerili direkt v glavo invalidu (se vid na videu, je bil z berglami), bil je miren protestnik, vso to verigo policajev je treba odstraniti iz policije za vedno.

Bobnarjeva pa ima itak že zrihtano funkcijo pri Musarjevi in sedaj pred odhodom hoče narediti štalo. Nekatere ženske so pač take.

Vi res mislite, da smo vsi zlate ribice in se ne spomnimo drhali, ki je razgrajala po ulicah, vpadala na ceste, pljuvala in napadala novinarje in policaje, zaustavljala avtomobile tujih delegacij... Ponovimo še enkrat, Slovenija je imela ene milejših antikovid ukrepov v EU, in ima eno bolj nežnih policij.

fur80 je izjavil:

No v Washingtonu po porazu na volitvah ene ali druge stanke, mesto zapusti 20 000 birokratov in to prostovoljno, ker je to higjenično.

Zakaj potem travmirate, ko Janša pride na oblast in postavlja svoje kadre? Ker ste hinavci, itak.


Jaz ne, meni je to logično, kako pa hočeš drugače delat, se se odločiš, da boš vladal! Normalno bi bilo, da se vsake 4 oz. 8 let zamenjajo vlade levo desno in kadri.

fur80 ::

Invictus je izjavil:

fur80 je izjavil:

"dr. električar" pa za komunista! :D Ne morem verjet.

Zakaj ne ? Saj hoce biti novi Tito, kot zgleda...

Njegov fotr je bil v prejsnjem sistemu tezka zivina v elektro poslu, zato je sinek tudi dobil svojo firmico za preprodajo elektrike in dobre cene.

Glede na izjave enega docenta, sinek tudi ni bil na nobenem izpitu, samo pisalo se je, da jih je naredil. Ampak to so ze govorice, ki se v Sloveniji dostikrat izkazejo za resnicne.


Pa glej s takimi brezvezimi forami ne prideš nikamor, imeti bogatega in uspešnega fotra pa se verjetno, da ni kazen ampak priložnost. Lahko bi sinek šel tudi na FDV in naredil neko obramboslovje in bil isto PV, se strinjaš?

Mene ne boš prepričal, da tisti, ki najbolj skače v zrak, da ni komunist, potem v resnici tudi res ni, tolko ponavljajo tito, komunisti, ko pa malo prebereš pa vsi v partiji, dokler je bilo lepo, potem pa hop novim državnim službam naproti. Gorenjak policaj ali milica, drugo leto pa v prvi vrsti v cerkvi, boš rekel, da se mu je Jezus prikazal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Unilseptij ::

Invictus je izjavil:

fur80 je izjavil:

"dr. električar" pa za komunista! :D Ne morem verjet.

Zakaj ne ? Saj hoce biti novi Tito, kot zgleda...

Njegov fotr je bil v prejsnjem sistemu tezka zivina v elektro poslu, zato je sinek tudi dobil svojo firmico za preprodajo elektrike in dobre cene.

Glede na izjave enega docenta, sinek tudi ni bil na nobenem izpitu, samo pisalo se je, da jih je naredil. Ampak to so ze govorice, ki se v Sloveniji dostikrat izkazejo za resnicne.

A to govoris za podiplomski ali dodiplomski studij... ali je morda koristil veze ze v srednji soli in mogoce sploh ne zna brati in pisati?

fur80 ::

Hypathia je izjavil:

fur80 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Tudi na drevesih niste povsem na tekočem. V bistvu znanost še ni povsem pojasnila razlogov za spolno orientacijo posameznika, se pa sklepa, da gre za kombinacijo obojega, nature & nurture. Medtem ko gre pri (LGB)TQ+ zadevah, ki se tudi čedalje bolj forsirajo tako v šolah kot preko medijev, v veliki meri za modne trende, na katere ima okolje in vzgoja bistven vpliv.


Haha, forsirajo se zadeve? :D Kaj misliš, da če bi mene forsirali, da bi bil potem peder? :D Jao kake mate eni no, ne moreš verjet! Hočejo dopovedat najstnikom, da ni nič narobe, da ne rabijo si dati štrika okoli vratu, če so drugačni, da ne bodo tepeni itd... ne vem kako lahko enega hetero motijo geji in lejzbike, noro, mogoče če maš nagnjena pa si ljubusumen ajde razumem!

Sem ti pojasnila, da znanost nima dokončenga odgovora kako se formira človekova spolna orientacija, jasno pa je, da je pri nekaterih bolj trdna, pri drugih pa fluidna in nanjo lahko znatno vplivajo zunanji faktorji. Še posebej pa to velja za "spolno identiteto" in ljudi, ki se identificirajo kot trans, kar je defakto "nalezljivo". Sicer pa me ne motijo posamezniki ampak ideologija, ki prodira tudi v naše šole kjer ji ni mesta.


Ne rabiš znanosti, če lahko vase pogledaš, kako si se spolno orientiral in na kak način. Pri vereuku so nam govorili, da če bomo sexali pred poroko, da je to greh in lahko greš v pekel, pa je kdo to poslušal? Kaka ideologija kam prodira, ideologije nastaviš, ljudje se pa odločijo kako naprej, vsak zase! A ko meni cerkveni zvonec zvoni 30m stran od hiše, pa v mojo hišo ne prodira kaka ideologija, kaj šele v šole, ti če nočeš te LGBT, lahko lepo ignoriraš, ne moreš pa govorit, da je drugi ne smejo. Ko je pa nekemu zajebanemu fotru sin gej, je pa kriva TV? :D A če bo meni sin rekel, da bi šel v cerkev, je OK, če bi pa šel na parado ponosa, ga pa ne smem spustiti in zakaj ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Wrop ::

HSE tako dobro posluje, da so poslanci raje kar zaprli sejo pred javnostjo, da slušajno konkurenca ne bo kopirala tega skritega znanja. :))
Vsak zaposlen na HSE, bo lahko dobil milijonček državne nagrade, kot Golob, ki ga bodo enkrat morali vrniti ali pa tudi ne.
Očitno nekatere že od malega učijo, če kaj zajebejo, jih bo itak fotr denarno pokril, ko odrastejo, pa to pokriva država. Nikoli pa iz svojih žepov.
Za nacionalni interes se gre :))

Unchancy ::

HAHA, pa ti veš, da so vsi ti, ki si jih naštel bili izvoljeni iz stani ljudstva?!

Milošević tudi. Pa še kdo...

Dokler se borijo za stolčke je ok, kaj pa tebe ali mene boli kdo je glavni na policiji, kako lahko na to vplivam razen, da obkrožim stranko na vsake 4 leta?! Dokler ne vlačijo ljudi na silo, ki berejo ustavo, me ne briga! Plača je pa verjetno zelo lepa. ;)

A bejž no, zdaj te pa politično kadrovanje naenkrat ne briga več? :))

Zakaj potem travmirate, ko Janša pride na oblast in postavlja svoje kadre?

Ker njim PRIPADAJO ti položaji. Oni so tisti "bolj enakopravni" v tej državi. Ne more zdaj en Janša nekaj štrene mešat!
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

fur80 ::

Hypathia je izjavil:

fur80 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Tudi na drevesih niste povsem na tekočem. V bistvu znanost še ni povsem pojasnila razlogov za spolno orientacijo posameznika, se pa sklepa, da gre za kombinacijo obojega, nature & nurture. Medtem ko gre pri (LGB)TQ+ zadevah, ki se tudi čedalje bolj forsirajo tako v šolah kot preko medijev, v veliki meri za modne trende, na katere ima okolje in vzgoja bistven vpliv.


Haha, forsirajo se zadeve? :D Kaj misliš, da če bi mene forsirali, da bi bil potem peder? :D Jao kake mate eni no, ne moreš verjet! Hočejo dopovedat najstnikom, da ni nič narobe, da ne rabijo si dati štrika okoli vratu, če so drugačni, da ne bodo tepeni itd... ne vem kako lahko enega hetero motijo geji in lejzbike, noro, mogoče če maš nagnjena pa si ljubusumen ajde razumem!

Sem ti pojasnila, da znanost nima dokončenga odgovora kako se formira človekova spolna orientacija, jasno pa je, da je pri nekaterih bolj trdna, pri drugih pa fluidna in nanjo lahko znatno vplivajo zunanji faktorji. Še posebej pa to velja za "spolno identiteto" in ljudi, ki se identificirajo kot trans, kar je defakto "nalezljivo". Sicer pa me ne motijo posamezniki ampak ideologija, ki prodira tudi v naše šole kjer ji ni mesta.


Aja pa še to potem pa zaključim! ;) K vereuku si verjetno bila, pa pri spovedi kot otrok? A,da tam govoriš 70 let staremu dedeku v spovednici, kaj si delal narobe, to ti je pa OK, pa v tistem strahu takrat ko si mali marsikaj poveš, kar te učijo, da je narobe, dela pa to vsak, ker je normalno in zdravo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Unchancy ::

Hypathia je izjavil:

fur80 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Tudi na drevesih niste povsem na tekočem. V bistvu znanost še ni povsem pojasnila razlogov za spolno orientacijo posameznika, se pa sklepa, da gre za kombinacijo obojega, nature & nurture. Medtem ko gre pri (LGB)TQ+ zadevah, ki se tudi čedalje bolj forsirajo tako v šolah kot preko medijev, v veliki meri za modne trende, na katere ima okolje in vzgoja bistven vpliv.


Haha, forsirajo se zadeve? :D Kaj misliš, da če bi mene forsirali, da bi bil potem peder? :D Jao kake mate eni no, ne moreš verjet! Hočejo dopovedat najstnikom, da ni nič narobe, da ne rabijo si dati štrika okoli vratu, če so drugačni, da ne bodo tepeni itd... ne vem kako lahko enega hetero motijo geji in lejzbike, noro, mogoče če maš nagnjena pa si ljubusumen ajde razumem!

Sem ti pojasnila, da znanost nima dokončenga odgovora kako se formira človekova spolna orientacija, jasno pa je, da je pri nekaterih bolj trdna, pri drugih pa fluidna in nanjo lahko znatno vplivajo zunanji faktorji. Še posebej pa to velja za "spolno identiteto" in ljudi, ki se identificirajo kot trans, kar je defakto "nalezljivo". Sicer pa me ne motijo posamezniki ampak ideologija, ki prodira tudi v naše šole kjer ji ni mesta.

Pa dej že odjebi s temi bedarijami, lepo prosim! Čudno, da je kdaj sploh bil potem kakšen gej rojen v klasični družini, le kje se je naučil tega?
Zdaj pa - če nekdo ob tem, da dobi informacije o vseh možnih oblikah spolne identitete, pogrunta, da ni straight ampak da je gej, pomeni da je bil očitno ta del njega potlačen in zatrt in je takšna informacija zgolj dobrodošla, saj bo lahko živel svoje polno življenje.
Res ne razumem, zakaj ste nekateri tako obremenjeni s tem, kako drugi ljudje živijo svoje življenje?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

TESKAn ::

Res ne razumem, zakaj ste nekateri tako obremenjeni s tem, kako drugi ljudje živijo svoje življenje?

Ker s tem, ko neke skupine ne morejo več zatirat, izgubljajo svojo moč.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

CiClon ::

Tale Milović, ki naj bi bil potemnjeno ime v onem pismu in ki zgleda kar menja ljudi po policiji in drugod, čeprav je brez vsake funkcije, je pa tudi biser...

https://siol.net/novice/slovenija/janko...

Kaki modeli pridejo pri nas na pozicije moči, to je komedija. Čeprav ni glih presentljivo, ker je Golob na GenI vzel tudi Krkoviča za svetovalca za sončne elektrarne :))

FireSnake ::

Unilseptij je izjavil:

Zal je to verjetno posledica preteklih praks JJ-a


Prosim, da takšne neumnosti napišeš najprej.
Da se takoj vidi in preskoči.

Še eden, ki je obseden z jajotom (in verjetno: baba rekla baba kazala).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

Unchancy je izjavil:


Pa dej že odjebi s temi bedarijami, lepo prosim! Čudno, da je kdaj sploh bil potem kakšen gej rojen v klasični družini, le kje se je naučil tega?
Zdaj pa - če nekdo ob tem, da dobi informacije o vseh možnih oblikah spolne identitete, pogrunta, da ni straight ampak da je gej, pomeni da je bil očitno ta del njega potlačen in zatrt in je takšna informacija zgolj dobrodošla, saj bo lahko živel svoje polno življenje.
Res ne razumem, zakaj ste nekateri tako obremenjeni s tem, kako drugi ljudje živijo svoje življenje?

Spolna identiteta nima nobene veze s tem ali si straight ali ne, glede na to, da ti več kot očitno niso jasne niti osnove, se namesto odjebavanja tistih, ki so jim, raje sam izobrazbi. Lahko začneš kar z Gays Against Groomers https://twitter.com/againstgrmrs/status..., ker ne boš verjel, tudi geji nasprotujejo indoktrinaciji otrok v šolah z lgbt+ ideologijo.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

CiClon ::

V poročilu v.d. generalnega direktorja policije Boštjana Lindava je jasno razvidno, da je Golobov krog poskušal kadrovati v policiji, ter da je nekdanji policijski specialec, zdaj pa neformalni Golobov svetovalec Miloš Njegoslav Milović praktično vodil projekt vzpostavljanja posebne skupine za varovanje predsednika vlade in njegove družine. Vodja skupine je sicer nekdanji specialec Robert Kešpert, ki je bil v preteklosti premeščen, ker so člani njegove skupine pomagali skrivati policijskega specialca, ki je pijan pretepel ženo. Prav tako je po naših informacijah v skupini policist, ki je bil v rizičnem stiku s tujimi obveščevalci.


Hahahahah

Hypathia ::

fur80 je izjavil:


Aja pa še to potem pa zaključim! ;) K vereuku si verjetno bila, pa pri spovedi kot otrok? A,da tam govoriš 70 let staremu dedeku v spovednici, kaj si delal narobe, to ti je pa OK, pa v tistem strahu takrat ko si mali marsikaj poveš, kar te učijo, da je narobe, dela pa to vsak, ker je normalno in zdravo.

Ti torej enačiš LGBT+ z RKC? Samo potem mi ni jasno zakaj nasprotuješ verouku v šolah, če meniš, da lgbt+ ideologija spada vanjo.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Pat_MaGroin ::

V HSE, kljub 500 milijonski pomoči države, izplačali božičnico v višini 1900 NETO.

Ja, ta mesec nakažem višje prispevke za penzijo :).

In pa še: Fursovi inšpektorji bodo lahko tajno sledili brez odredbe sodišča
Vladne predlagane spremembe zakona o finančni upravi uvajajo tudi možnost sledenja pooblaščenih oseb, to je davčnih inšpektorjev in carinikov.

HE HE HE

Zgodovina sprememb…

Malidelničar ::

Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Dimnik ::

Hypathia ::

V še večjem sijaju so se pokazali novinarčki s svojimi medlimi naslovi, ki bi bili v primeru Janše precej bolj udarni, in pa Holobovi pucfleki Lobnikar, Švarc Pipanova in Kociprova, ki so dobivali popadke ob vsaki potezi prejšnje vlade, danes je pa zanje direktno vmešavanje PV v delo policije povsem normalno in del demokratične ureditve.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

user4683 ::

In še s finančnega ministrstva:
https://www.finance.si/9006752/Delo-o-p...

Še za težka kriminalna dejanja morajo za sledenje dobiti dovoljenje sodišča. FURS pa bi rad sledil kar po lastnem navdihu. Bo čez nekaj let kriminalcem verjetno lažje na sodišču, ko bodo lahko izločali na ta način pridobljene dokaze :))

fur80 ::

user4683 je izjavil:

In še s finančnega ministrstva:
https://www.finance.si/9006752/Delo-o-p...

Še za težka kriminalna dejanja morajo za sledenje dobiti dovoljenje sodišča. FURS pa bi rad sledil kar po lastnem navdihu. Bo čez nekaj let kriminalcem verjetno lažje na sodišču, ko bodo lahko izločali na ta način pridobljene dokaze :))


A mestni redar te pa lahko ustavi in zadrži?

Državni zbor bo na predlog finančnega ministrstva Klemna Boštjančiča odločal tudi o tem, ali vas bodo, če bodo na Fursu ocenili, da vozite blago, lahko davkarji sledili.

A to mislijo, da se bo lahko za kombijem peljal ali avtom!?

Samo vam pa res dogaja, a to je bila na kongresu kaka uzbuna, da je treba pritisnit in se aktivira? Kolega na FB z 2 dni delovne dobe, vsak dan blati po vladi, ko ga srečam javim kaj so mu obljubili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Wrop ::

Tajno sledenje fursa in ustavljanje in zadrževanje mestnega redara, to je itak eno in isto. :)) Pozabil si še JJ vplesti. Le javi, kaj so mu obljubili in povej še za svojo, da naredimo primerjavo.

Malidelničar je izjavil:

Komentar?
https://siol.net/novice/slovenija/fides...


Ministrica je izgubila stik z realnostjo. Ravnokar so vrgli pol TEŠa samo v HSE, tu pa meče drek na sindikat FIDES. Zdravniki lahko komot še HSEjevo božičnico zahtevajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wrop ()

Utk ::

Redar te lahko ustavi, ne sme ti pa sledit. Isto furs. Če mislijo, da kaj prevažaš, te naj pregledajo, za to že imajo pooblastila, če ne, naj odfakofajo.

bbbbbb2015 ::

fur80 je izjavil:

user4683 je izjavil:

In še s finančnega ministrstva:
https://www.finance.si/9006752/Delo-o-p...

Še za težka kriminalna dejanja morajo za sledenje dobiti dovoljenje sodišča. FURS pa bi rad sledil kar po lastnem navdihu. Bo čez nekaj let kriminalcem verjetno lažje na sodišču, ko bodo lahko izločali na ta način pridobljene dokaze :))


A mestni redar te pa lahko ustavi in zadrži?

Državni zbor bo na predlog finančnega ministrstva Klemna Boštjančiča odločal tudi o tem, ali vas bodo, če bodo na Fursu ocenili, da vozite blago, lahko davkarji sledili.

A to mislijo, da se bo lahko za kombijem peljal ali avtom!?


Problem je več stvari. Roba iz pristanišča v Kopru, za katero se uveljavlja odbitek DDV (torej se DDV ne plača), potem pa ta doba nekje ponikne. Rastoder je mel neke vhodne fakture. Neki Romuni so baje kupili robo. Bog ne ve, kje je to končalo.

Druga stvar pa so verjetno - avti. Podobno se lahko uveljavi odbitek DDV, potem pa recimo avto razstavijo in dele prodajo na črnem trgu.

Potem pa so ljudje, kot so kolesarji in vrhunski športniki, ki davke plačujejo drugje, bivakirajo pa v Sloveniji. Pro forma v Monaku, v realnosti drugje.

Na en podoben način so Beckerja zašili Nemci. Pa Španci so fuzbalerje šivali, ki so tudi plačevali davke kaj jaz vem kje. Premalo skratka.

Ne vem pa za davčno v Evropi, ki bi vam sledila ko lopovu.

Nemški dacarji so imeli enostavno, a učinkovito finto, kako so lovili Nemce. Postavili so se pred vse večje depozitne banke v Luxemburgu, ter slikali na skrivaj nemške tabilice. Potem pa so naslednjič, ko je ta nemška tablica prečkala mejo, skoraj okrog obrnili avto. Vrtali so z vrtalnikom v votle prostore avta, ter jih dajali na rentgen.

V Nemčiji do ene vsote (mislim da 20.000EUR) ni potrebno povedati imena in priimka trgovcu z zlatom. Tam so ko veverice kuovali zlato in ga fizično nosili v Luxembourg.

To o sledenju je pa malo za lase privlečeno.

Osebno menim, da naj raje najprej porihtajo Apple, Google, Facebook in kar je še takih. Ker ti utajujejo še več davkov.

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

https://siol.net/novice/slovenija/to-so...
Se cipa dela neumno ali sploh ne ve kaj govori?

Kaj, če bi Pleško rekel enako?

Pa priznala je, da je minister lahko bedak, ki nima pojma o tem.
Čakaj: lak pa strokovnjaki?
Na tem forumu so jih obljubljali.
Kako gre zdaj to skupaj?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Problem je več stvari. Roba iz pristanišča v Kopru, za katero se uveljavlja odbitek DDV (torej se DDV ne plača), potem pa ta doba nekje ponikne. Rastoder je mel neke vhodne fakture. Neki Romuni so baje kupili robo. Bog ne ve, kje je to končalo.

To je stvar preiskave, sodišča, nalogov itd, in s tem ni nič narobe. Nekaj drugega je pa carinik v svojem cliotu, ki se odloči sledit nekomu kar tako. Brez naloga ti ne sme nihče sledit. Najmanj pa carinik.

Unchancy ::

Hypathia je izjavil:

Unchancy je izjavil:


Pa dej že odjebi s temi bedarijami, lepo prosim! Čudno, da je kdaj sploh bil potem kakšen gej rojen v klasični družini, le kje se je naučil tega?
Zdaj pa - če nekdo ob tem, da dobi informacije o vseh možnih oblikah spolne identitete, pogrunta, da ni straight ampak da je gej, pomeni da je bil očitno ta del njega potlačen in zatrt in je takšna informacija zgolj dobrodošla, saj bo lahko živel svoje polno življenje.
Res ne razumem, zakaj ste nekateri tako obremenjeni s tem, kako drugi ljudje živijo svoje življenje?

Spolna identiteta nima nobene veze s tem ali si straight ali ne, glede na to, da ti več kot očitno niso jasne niti osnove, se namesto odjebavanja tistih, ki so jim, raje sam izobrazbi. Lahko začneš kar z Gays Against Groomers https://twitter.com/againstgrmrs/status..., ker ne boš verjel, tudi geji nasprotujejo indoktrinaciji otrok v šolah z lgbt+ ideologijo.

Poenostavitev. Ne da se mi iti v vse podrobnosti in variante. Če tega nisi skapirala, potem se izogibaj mojih postov, ker nimam časa za ilustracije.

Ok, nazaj na vlado. Lej lej, kaj je mačka privlekla na plano:

Švarc Pipanova: Policija ni kadrovsko neodvisna od vlade

https://siol.net/novice/slovenija/to-so...

Ja ti hudič ti, a zdaj pa policiji ni treba bit več politično neodvisen? A ker so zdaj "naši" gor? Bruh bruh bruh.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Hypathia ::

No, Lindava so pa kar hitro upognili: Lindav dopolnil poročilo: Pritiskov na delo Policije od nastopa te vlade ni bilo https://www.24ur.com/novice/slovenija/p... Je treba plačevati položnice, pa nima vsak zagotovljene fine službice v kabinetu predsednice države. Izgleda da mu je Holobov mafijski enforcer čustveno pojasnil kako zadeve stojijo.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

Hypathia ::

Unchancy je izjavil:


Poenostavitev. Ne da se mi iti v vse podrobnosti in variante. Če tega nisi skapirala, potem se izogibaj mojih postov, ker nimam časa za ilustracije.

Poenostavitev: ne pametuj o zadevah o katerih nimaš pojma in o lgbt+ ideologiji in njihovem zavzetju institucij, vključno s šolami, očitno ne veš nič.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

MooSheeca ::

FireSnake je izjavil:

D3m je izjavil:


Moja, ki dela v šolstvu pravi, da se tudi LGBT+ bolezen širi oz. jo vzpodbujajo učitelji.


Lahko kaj več?

Če prav razumem, MOL že vrsto let na polno vzpodbuja in forsira lgbt simboliko po mestnih deloviščih. Osebno sem opazil plakate "prijazni do lgbt gibanja"/"lgbt prijazno delovno mesto" po raznih knjižnicah, domovih krajanov, občinskih stavbah, šolah.
Zadnjič na volitvah sem pa videl mavrično zastavo v osnovnošolski avli preko imen padlih borcev, mi je blo zlo cringe in sem kar fotknu.

FireSnake ::

Za pedre je LJ prijazna, drži.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

NuMaN ::

feryz je izjavil:

Nah. Stare, zguljene face.
Rabimo nekaj frišnega, mladega. Po možnosti tudi lepšega. Da jo vsaj gledaš lahko. Teh dveh se ne da.


Danes je dala neko izjavo, pa sem se spomnil na tvoj post.
A bi bila Pipanova OK?

FireSnake ::

Zdravniki januarja stavkajo.
Potrjeno.
Golube lajal, naredil pa nič.
Trpela bo pa uboga raja.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Cipa kloakarca v tarči: noče odgovoriti na vprašanje.
Vidno živčna.
Super za gledat.


Roke ji kar letijo, ko vodo pije.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

"Kot možnost, da bi si pri predsedniku vlade ponovno povrnila zaupanje, mi je Golob ponudil, da se s Policije odpusti določeno osebo, ki nima povezave s protesti ali s kakršnimkoli mandatom, ki bi ga pridobila v zadnjih dveh letih." Prav tako pa po njenem mnenju ne obstajajo kakršnikoli razlogi, da je zaposleni delal nezakonito. "Očitno se je zameril nekomu iz krogov predsednika vlade. To ponudbo sem seveda zavrnila," je dejala Bobnarjeva.

Takole izgledajo NE-pritiski na kadrovanje v policiji, kaj bo šele, ko si bo Holob na mesto ministra ustoličil poslušno marioneto.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

bbbbbb2015 ::

FireSnake je izjavil:

Cipa kloakarca v tarči: noče odgovoriti na vprašanje.
Vidno živčna.
Super za gledat.


Roke ji kar letijo, ko vodo pije.


Zna biti, da bodo po Tarči dvignili RTV prispevek. Bodo rekli, a je blo zanimiu? A je blo super za gledat?

No, pol pa pare na sunce! (prevod iz čefurščine: Gimi som moni.)

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Hypathia je izjavil:

"Kot možnost, da bi si pri predsedniku vlade ponovno povrnila zaupanje, mi je Golob ponudil, da se s Policije odpusti določeno osebo, ki nima povezave s protesti ali s kakršnimkoli mandatom, ki bi ga pridobila v zadnjih dveh letih." Prav tako pa po njenem mnenju ne obstajajo kakršnikoli razlogi, da je zaposleni delal nezakonito. "Očitno se je zameril nekomu iz krogov predsednika vlade. To ponudbo sem seveda zavrnila," je dejala Bobnarjeva.

Takole izgledajo NE-pritiski na kadrovanje v policiji, kaj bo šele, ko si bo Holob na mesto ministra ustoličil poslušno marioneto.

Kaj to pomeni, da je tožilstvu prijavila Holoba?
««
171 / 236
»»