» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
170 / 236
»»

T440 ::

Ah, demokratični proces.
Le zakaj vlada hoče dodatna ministrstva, če pa še obstoječe ministrice to nočejo več biti?

T440 ::

Bemti, tole je summary zadnjih nekaj dni v energetiki naše države
- premogovnik Velenje se podpira, zato mora TEŠ šparati s premogom;
- HSE elektriko kupuje na trgu (v času popolnoma divjih cen)
- za šefa HSE dajo poročno pričo Goloba;
- država (torej davkoplacevalci) dokapitalizira HSE z 492 mio EUR;
- zdravstvo ne dobi nobene ponudbe za elektriko za 2023;

Unchancy ::

DeeJay je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Golob je hotel v policiji počistiti z vsemi nenašimi, ne glede na strokovne reference, ker je pač fašist in precej bolj radikalen od Janše, samo ima to prednost, da ga MSM ujčkajo.


upam, da izpolni predvolilno obljubo in počisti nesnago na policiji. Ko bo to urejeno, pa lahko naredi politično bolj neodvisno, sploh NPU.
S tedna v teden pa itak prihajajo na plano vse nezakonitosti Janševe vlade, tko da v naslednjih mesecih pričakujem ogromno obtožnic. Bo še veselo pokalo.

A zamenjava notranje ministrice je korak v tej smeri? Ker ni hotela kadrovati politično Golobjega kadra? Ah ja, zdaj gre za "sanacijo po prejšnji vladi", prej je šlo pa za …ehm… politično kadrovanje.:))

NuMaN je izjavil:

Hypathia je izjavil:

A zakaj je Holob čakal s čistko RTV-ja? Zato ker se je prej na legalen način ni dalo izpeljati in tudi to čistko bo izpeljal hitreje in temeljiteje kot JJ.
Jaz pa nisem konvertit in se lahko pritožujem nad levosučnimi MSM, ki so eden glavnih razlogov, da gre ta država počasi a zanesljivo v maloro.


A je bil RTV zadnji dve leti levosučen?
Verjetno je manjkal kak Tomašič, da bi se "uravnotežil", ker recimo ukinitev SC in Globusa sta samo zmanjšala moment.

Levosučnost medijev ti garantira FDV, ki je utrdba SD.

T440 je izjavil:

Ah, demokratični proces.
Le zakaj vlada hoče dodatna ministrstva, če pa še obstoječe ministrice to nočejo več biti?

Vlada je poštena in hoče na odprto ustanoviti Ministrstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

shmandi ::

Geho je izjavil:


Ne ti si preneumen, da bi vedel, da z nobeno vzgojo ne boš otroka naučil, da bo gay... ampak ok sej v jamah še niste vzel tega... :D

Vzgoja deluje! Očitno so te prepričali verjeti v pravljice...

Unchancy ::

T440 je izjavil:

Bemti, tole je summary zadnjih nekaj dni v energetiki naše države
- premogovnik Velenje se podpira, zato mora TEŠ šparati s premogom;
- HSE elektriko kupuje na trgu (v času popolnoma divjih cen)
- za šefa HSE dajo poročno pričo Goloba;
- država (torej davkoplacevalci) dokapitalizira HSE z 492 mio EUR;
- zdravstvo ne dobi nobene ponudbe za elektriko za 2023;

Zamisli si, kako hudo bi šele bilo, če precednik vlade ne bi bil elektro wonder boy Golob.

Hypathia je izjavil:

Tudi na drevesih niste povsem na tekočem. V bistvu znanost še ni povsem pojasnila razlogov za spolno orientacijo posameznika, se pa sklepa, da gre za kombinacijo obojega, nature & nurture. Medtem ko gre pri (LGB)TQ+ zadevah, ki se tudi čedalje bolj forsirajo tako v šolah kot preko medijev, v veliki meri za modne trende, na katere ima okolje in vzgoja bistven vpliv.

Dej nehi s temi bedarijami. SDSovci si ne morete pomagati, da ne bi zasrali vsega potencialno pozitivnega s kupom sranja, ki vam leti iz ust?
Ni čudno, da nam vladajo komunajzarji večino časa.

NuMaN je izjavil:

Preteklosti ne moreš izbrisati.
Pač 46 let podlage vzemi v račun, ni druge.
Ne se pa vedno zgovarjati na to.

Poskusi na RTV Slo pod članke pisati komentarje, v katerih ne šparaš golobje hunte. Cenzura vsega živega in seveda puščanje vsega možnega sranja, ki je proti nasprotni opciji. Pranje možganov je temeljito in prisilno financirano s strani davkoplačevalcev.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

FireSnake ::

Geho je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Preneumen, da bi razumel kaj sem napisal?
Očitno.

Ne ti si preneumen, da bi vedel, da z nobeno vzgojo ne boš otroka naučil, da bo gay... ampak ok sej v jamah še niste vzel tega... :D


Še vedno se ne sprenevedaš (ali si dejansko tako neumen)?
Še enkrat: o tem nisem govoril. Ti splezaj iz jame in se nauči razumeti prebrano.
Torej:
- kaj sem jaz napisal (poglej, je javno objavljeno)
- kaj si ti zdaj napletel (upam, da se spominjaš)
- kakšna je povezava med tem?
Popolnoma nobene povezave! Bleješ o nečem o čemer jaz sploh nisem govoril.
Torej: neumen ali se sprenevedaš?

------------------
https://siol.net/posel-danes/novice/v-t...
Levaki: komentar?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Wrop ::

Sloboda bo depolitizirala vse kar lahko. RTV je takorekoč depolitiziran, sedaj še policija. Na vrsto pridejo tudi druge inštitucije in državno gospodarstvo, vse do zadnjega fikusa. Saj to so volilci tudi hoteli.

Utk ::

Od amaterjev v politiki ne moreš drugega pričakovat. Golob ima vse predispozicije, da postane levi Janša. Najbolj in edini pametni na njegovi strani, diktator in politik, ker po 4 letih oblasti, kaj šele 8-ih, se tej ne bo nikoli več prostovoljno odrekel. Ni on nek cmerar, ki mu je vseeno kaj je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Unchancy ::

Golob ima svetlo prihodnost, kot Mugabe leta 1980.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Wrop ::

Sedaj samo še čakamo genijevce koliko negativnega dobička so ustvarili s prodajo neproizvedene elektrike iz NEK v času remonta. Verjetno se pa gre za desetine milijonov.
Je pa vprašanje, če se bo dokapitalizacija HSE štela kot nedovoljena državna pomoč.

novak-t ::

111111111111 je izjavil:

novak-t je izjavil:

Še dobro, da sds ni nikjer nobenega svojega zaposlil, a ne? pa prejšnje 2 leti so toliko veliko delali, poleg teroriziranja folka, da bi si zaslužili bonitetne leta. Pa ne zaradi dobrih del, ampak da grejo čim prej v penzijo. Zakaj pa prejšnje 2 leti ni šla plača gor v gospodarstvu? v gospodarstvu je rast plač v zadnje pol leta večja kot prej 2 leti... Pa ne, ni zato zaslužna ne prejšnja ne sedajšnja vlada. Tako da ne seri klanfe, pa pejt svečkat drugam.

Golobček, vlada se ti sesuva. Pa je spet kriv Janša a ne? Vi levičarji vse delate prav, snežinke zarukane. :D

novak-t je izjavil:


A to se ti že blede? Jaz kritiziram delo politikov na podlagi rezultatov, ne pa glede na njihovo pripadnost (pa če je rezultat slab ali dober). Pač nisem kot zahojen levičar ali pa sdsova ovčka (kot ti), da bi kritiziral samo na podlagi tega, kdo je to naredu. Glede višine mojega iq si pa bolj daleč v vrsti, kateri bi se lahko o tem spoloh oglašal. Glede na tvojo komunikacijo, mislim da ti IQ vleče že v minus. najbolj da greš k svetemu janezu molit

Predvsem pa mi je všeč tvoja replika name, pove dosti o povprečnem stanju sds pripadnikom - zna bit, da jih bo kmalu razneslo od jeze

Oooooo... Imamo na forumu enega novega levičarja. Dobrodošel. :) Ne boš sploh poskušal argumentirati svojih neumnosti? :D

Se pravi, vi zafrustrirani sds-ovčke vse ne sds označite z levičarji? jaz nisem levičar, sploh pa ne z takšno levico, ki jo imamo v sloveniji. Sem pa desno sredinski volilec, ampak čakam na stranko vredno mojega glasa. Boš razumel ali ti moram narisat?

Wrop ::

Še kdo verjame, da Golob ni nič naročal DBL kako bo zdravnikom trl jajca? Bobnarca ga je popolnoma razkrinkala. Pri tem je razkrinkala še Golobov PR - bivše piškotkarje iz Prirejeno/Necenzurirano.

Unchancy ::

Wrop je izjavil:

Še kdo verjame, da Golob ni nič naročal DBL kako bo zdravnikom trl jajca? Bobnarca ga je popolnoma razkrinkala. Pri tem je razkrinkala še Golobov PR - bivše piškotkarje iz Prirejeno/Necenzurirano.

Cena Svobode. Po ovohavanju z Orbanom nedavno bo morda spet treba čekirat tečaj forinta.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

fur80 ::

shmandi je izjavil:

Geho je izjavil:


Ne ti si preneumen, da bi vedel, da z nobeno vzgojo ne boš otroka naučil, da bo gay... ampak ok sej v jamah še niste vzel tega... :D

Vzgoja deluje! Očitno so te prepričali verjeti v pravljice...


Mene res zanima kje si se ti učil spolnosti!? V šoli? :D haha ko so te zagrabili hormoni tam po 10-em letu, si šel učiteljico vprašat kaj smeš gledat in kaj ne? Kdo ga je vtaknil tja, ker mu je tako rekla učiteljica, župnik, oče,... naj dvigne roko! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

FireSnake ::

Levaki, komentar na tole:

Zakonodajno-pravna služba je PONOVNO podala mnenje, da je novela Zakona o dohodnini, o kateri naj bi DZ odločal po vetu Državnega sveta, neskladna z Ustavo RS (npr. ker prekinja tek zviševanja splošne davčne olajšave in s tem posledično njeno znižanje).
Že v prvem mnenju so obsežno obrazložili, da tudi v mnogih drugih delih novela ni skladna niti z Ustavo, niti z zahtevami iz Poslovnika DZ.

Zdaj bo pa zanimivo gledati, kateri od poslancev, ki so jih bila v aprilu 2022 polna usta zagotovil o "pravni državi", "spoštovanju Ustave RS" ter "pravni varnosti in predvidljivosti", bo PONOVNO glasoval za sprejem takšne novele...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

No super, sam kaj ko bodo normirance namocili mimo tega.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

fur80 ::

FireSnake je izjavil:

Levaki, komentar na tole:

Zakonodajno-pravna služba je PONOVNO podala mnenje, da je novela Zakona o dohodnini, o kateri naj bi DZ odločal po vetu Državnega sveta, neskladna z Ustavo RS (npr. ker prekinja tek zviševanja splošne davčne olajšave in s tem posledično njeno znižanje).
Že v prvem mnenju so obsežno obrazložili, da tudi v mnogih drugih delih novela ni skladna niti z Ustavo, niti z zahtevami iz Poslovnika DZ.

Zdaj bo pa zanimivo gledati, kateri od poslancev, ki so jih bila v aprilu 2022 polna usta zagotovil o "pravni državi", "spoštovanju Ustave RS" ter "pravni varnosti in predvidljivosti", bo PONOVNO glasoval za sprejem takšne novele...


Seveda ne bodo sprejeli, če je to kršenje ustave, pa čeprav je bil zato referendum, saj tej niso Hojsi, ki se je skliceval na nemško ustavo, namesto slovenske.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Utk ::

Zdaj bo pa zanimivo gledati, kateri od poslancev, ki so jih bila v aprilu 2022 polna usta zagotovil o "pravni državi", "spoštovanju Ustave RS" ter "pravni varnosti in predvidljivosti", bo PONOVNO glasoval za sprejem takšne novele...

Jaz stavim na VSI od teh...

Wrop ::

Se mar obeta še depolitizacija ustavnega sodišča?

novak-t ::

Dvomim, da bo sprejeto. Konec koncev rabijo sedaj en glas več kot prej.

FireSnake ::

fur80 je izjavil:


Seveda ne bodo sprejeli, če je to kršenje ustave,....


Čemu so pa protiustavno sranje sploh hoteli sprejeti?
In ga še forsirajo?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

CiClon ::

Koalicija Roberta Goloba v noveli zakona o Fursu predvideva, da bodo lahko dacarji pri opravljanju finančne preiskave namestili sledilno napravo za ugotavljanje položaja in gibanja blaga. Uradna oseba bi namestila sledilno napravo na zunanji del prevoznega oziroma prenosnega sredstva.

Dejstvo je, da se ne blago in ne vozila ne vozijo sami, torej bi se sledilo tudi gibanju posameznikov. Možnosti za zlorabe realno obstajajo. >Zadeva je res mejna,< komentira pravni strokovnjak Rajko Pirnat. Bolje bi bilo, če bi o uporabi sredstva za tajno sledenje odločala oseba zunaj Fursa.


S Svobodnjaki ni šale. Se bo treba naučit plesat.

Invictus ::

Zakon zgleda v tej obliki ne bo sprejet. Ceprav sprejemnaje protiustavnih zakonov ni noben problem za nobeno vlado. Najprej sprejmejo, potem naj se pa drugi jebejo z protiustavnostjo in tozbami.

A je mozno sprejeti samo nekaj clenov zakona, drugih pac ne? Ali se mora zadeva razbiti na vec zakonov?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

fur80 ::

FireSnake je izjavil:

fur80 je izjavil:


Seveda ne bodo sprejeli, če je to kršenje ustave,....


Čemu so pa protiustavno sranje sploh hoteli sprejeti?
In ga še forsirajo?


Pa si ti videl kako se to v Sloveniji dela? Najprej se zakon objavi, potem se sprejema ali je ustaven ali ne, če kdo to sploh predlaga, praksa. Je pa vseeno Hojs prvak, ki je, čeprav so bili njegovi zakoni protiustavni v Sloveniji, trdil da v Nemčiji pa lahko imajo tak zakon, pa ni protiustaven! ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

FireSnake ::

Ne utrujaj s Hojsem. Jaz sem te konkretno vprašal.
Ali pač: ne razumeš? Če je tako, povej.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

fur80 ::

FireSnake je izjavil:

Ne utrujaj s Hojsem. Jaz sem te konkretno vprašal.
Ali pač: ne razumeš? Če je tako, povej.


Kako je lahko nekaj protiustavno, če še sploh ni bilo sprejeto, pa niti ustavno sodišče ni odločalo? Pomisli malo. Potem pa podaj predlog na ustavno sodišče!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Invictus ::

fur80 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Ne utrujaj s Hojsem. Jaz sem te konkretno vprašal.
Ali pač: ne razumeš? Če je tako, povej.


Kako je lahko nekaj protiustavno, če še sploh ni bilo sprejeto, pa niti ustavno sodišče ni odločalo? Pomisli malo. Potem pa podaj predlog na ustavno sodišče!

Vsak pravnik lahko preveri ali je nek zakon protiustaven, ni treba, da toi ugotov samo ustavno sodisce.

Sploh za zakon, ki se ni sprejet...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

FireSnake ::

fur80 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Ne utrujaj s Hojsem. Jaz sem te konkretno vprašal.
Ali pač: ne razumeš? Če je tako, povej.


Kako je lahko nekaj protiustavno, če še sploh ni bilo sprejeto, pa niti ustavno sodišče ni odločalo? Pomisli malo. Potem pa podaj predlog na ustavno sodišče!


Hahahahaha. :D
OK, torej, neumen.
Nisi sam kriv, ne skrbi.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Sc0ut ::

T440 je izjavil:

Bemti, tole je summary zadnjih nekaj dni v energetiki naše države
- premogovnik Velenje se podpira, zato mora TEŠ šparati s premogom;
- HSE elektriko kupuje na trgu (v času popolnoma divjih cen)
- za šefa HSE dajo poročno pričo Goloba;
- država (torej davkoplacevalci) dokapitalizira HSE z 492 mio EUR;
- zdravstvo ne dobi nobene ponudbe za elektriko za 2023;


Zamisli si medije da bi se to dogajalo v času JJ-ja. Pa drugač nisen janšev.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

DeeJay ::

Unchancy je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Golob je hotel v policiji počistiti z vsemi nenašimi, ne glede na strokovne reference, ker je pač fašist in precej bolj radikalen od Janše, samo ima to prednost, da ga MSM ujčkajo.


upam, da izpolni predvolilno obljubo in počisti nesnago na policiji. Ko bo to urejeno, pa lahko naredi politično bolj neodvisno, sploh NPU.
S tedna v teden pa itak prihajajo na plano vse nezakonitosti Janševe vlade, tko da v naslednjih mesecih pričakujem ogromno obtožnic. Bo še veselo pokalo.

A zamenjava notranje ministrice je korak v tej smeri? Ker ni hotela kadrovati politično Golobjega kadra? Ah ja, zdaj gre za "sanacijo po prejšnji vladi", prej je šlo pa za …ehm… politično kadrovanje.:))



Zamenjava bo, ker delo ni bilo opravljeno in potem to za javnost prevedeno v "politični pritisk". Že to, da daš neke stvari prat v javnost je nizkotna poteza, ki nakazuje na neprofesionalnost funkcionarja na takem položaju.
Za zdravo okolje pač rabiš najprej plesen čisto odstranit, ker če čez samo prepleskaš, bo plesen kmalu spet prišla na plano in nisi nič naredil.
Če te pa že zanima razlika, je šlo prej za nastavljanje kadrov, ki bi omogočalo populistično avtoritativno vladanje z dopuščanjem pravim ljudem vtikat prste v marmelado brez posledic. Prekinjanje pomembnih preiskav NPU in jih za nedločen čas pospravit v predale, neimenovanje tožilcev, da se ne bi mogli umešavat.
Trenutno je Golob na pravi poti, vendar bo za normalizacijo potreben še čas.
Obtožnice za določene SDS ljudi se že pišejo in nekatere je že strah sodeč po odzivih na twitterju in medijih.
Don't f with me.

CiClon ::

Za katere SDSovce se pišejo obtožnice? :))

FireSnake ::

Sc0ut je izjavil:

T440 je izjavil:

Bemti, tole je summary zadnjih nekaj dni v energetiki naše države
- premogovnik Velenje se podpira, zato mora TEŠ šparati s premogom;
- HSE elektriko kupuje na trgu (v času popolnoma divjih cen)
- za šefa HSE dajo poročno pričo Goloba;
- država (torej davkoplacevalci) dokapitalizira HSE z 492 mio EUR;
- zdravstvo ne dobi nobene ponudbe za elektriko za 2023;


Zamisli si medije da bi se to dogajalo v času JJ-ja. Pa drugač nisen janšev.


+1
In zaradi tega so se mi levi priskutili (no, tudi zaradi laganja - tudi na tem portalu)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

fur80 ::

Invictus je izjavil:

fur80 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Ne utrujaj s Hojsem. Jaz sem te konkretno vprašal.
Ali pač: ne razumeš? Če je tako, povej.


Kako je lahko nekaj protiustavno, če še sploh ni bilo sprejeto, pa niti ustavno sodišče ni odločalo? Pomisli malo. Potem pa podaj predlog na ustavno sodišče!

Vsak pravnik lahko preveri ali je nek zakon protiustaven, ni treba, da toi ugotov samo ustavno sodisce.

Sploh za zakon, ki se ni sprejet...


Ti si pa res za hece! :D Kaj to v google vpišeš, pa ti da, DA in NE ven?

FireSnake je izjavil:

fur80 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Ne utrujaj s Hojsem. Jaz sem te konkretno vprašal.
Ali pač: ne razumeš? Če je tako, povej.


Kako je lahko nekaj protiustavno, če še sploh ni bilo sprejeto, pa niti ustavno sodišče ni odločalo? Pomisli malo. Potem pa podaj predlog na ustavno sodišče!


Hahahahaha. :D
OK, torej, neumen.
Nisi sam kriv, ne skrbi.


haha, kaj misliš, da si me sedaj prizadel?! :D Seveda sem neumen, pa še ponosen na to! :D imam tak mali IQ, da se na termometru vidi!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Wrop ::

CiClon je izjavil:

Za katere SDSovce se pišejo obtožnice? :))

Za katere se ne? Bo seznam krajši. Svoboda bo izpolnilna sanje levičarjev in obglavila opozicijo.

fur80 ::

FireSnake je izjavil:

Sc0ut je izjavil:

T440 je izjavil:

Bemti, tole je summary zadnjih nekaj dni v energetiki naše države
- premogovnik Velenje se podpira, zato mora TEŠ šparati s premogom;
- HSE elektriko kupuje na trgu (v času popolnoma divjih cen)
- za šefa HSE dajo poročno pričo Goloba;
- država (torej davkoplacevalci) dokapitalizira HSE z 492 mio EUR;
- zdravstvo ne dobi nobene ponudbe za elektriko za 2023;


Zamisli si medije da bi se to dogajalo v času JJ-ja. Pa drugač nisen janšev.


+1
In zaradi tega so se mi levi priskutili (no, tudi zaradi laganja - tudi na tem portalu)


Seveda, če je levičarjev 80%, desnih pa 20%, katerih se bo iz Triglava bolj slišalo!

FireSnake ::

DeeJay je izjavil:


Trenutno je Golob na pravi poti, vendar bo za normalizacijo potreben še čas.


Škoda, da nisi tegale napisal na začetku.
Da bi takoj videli, da je prispevek neumnost in ne bi rabili brati naprej.
Drugič bolje označi, prosim.

fur80 je izjavil:


haha, kaj misliš, da si me sedaj prizadel?!


Ne, to ni bil moj namen.
Zgolj navesti dejstvo (lepo, da se strinjaš, to pa ja).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

fur80 ::

FireSnake je izjavil:

DeeJay je izjavil:


Trenutno je Golob na pravi poti, vendar bo za normalizacijo potreben še čas.


Škoda, da nisi tegale napisal na začetku.
Da bi takoj videli, da je prispevek neumnost in ne bi rabili brati naprej.
Drugič bolje označi, prosim.

fur80 je izjavil:


haha, kaj misliš, da si me sedaj prizadel?!


Ne, to ni bil moj namen.
Zgolj navesti dejstvo (lepo, da se strinjaš, to pa ja).


In kaj bi ti FireSnake rad, da Golob odstopi in se gre na ponovne volitve, ter da je Janez protikandidat?! :D Pa si kaj spremljal referendume in ostalo zadnje mesece, pa ti veš, da bi SDS po vseh napovedih še bolj popušo? Predlagam, da je Tanko ali Mahnič naslednji pobudnik referendumov! Meni je čisto pravilno, da se leva, desna opcija menjata na 4 do 8 let in se s tem preverja, ali je bilo vse ok, ter da se kadri prevetrijo, ampak na tak način zelo težko! ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

bbbbbb2015 ::

Moram reči, da sem prebral pismo Lindava Bobnarici. Ne v detajle, samo preletel.

Bistvo spora je, da Golob jemlje ljudi iz policije, kot mu paše in kje mu paše. Da ti ljudje (premeščeni) kličejo svoje (bivše?) šefe, da odhajajo (in se zahvaljujejo za vse ribe). In tam premeščajo šefe "iz golobovega konca".

In da imajo težave pri premeščanju "materialnih sredstev" (ahah, pištolico bi s sabo nesli? Naj jim jo faking Golob kupi!)

Oh, no. Šerifi na delu. Ahahah. Kakšni šalabajzeri. Bobnarica pa ne zna reda nardit.

Unchancy ::

Wrop je izjavil:

Se mar obeta še depolitizacija ustavnega sodišča?

Hja, Ribičič že dolgo ni bil na ustavnem sodišču, on bi bil idealen kandidat za ustavnega sodnika, da bi bilo sodišče potem manj spolitizirano.
Morda še kakšen s FDV..
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Wrop ::

bbbbbb2015 je izjavil:


In da imajo težave pri premeščanju "materialnih sredstev" (ahah, pištolico bi s sabo nesli? Naj jim jo faking Golob kupi!)
Oh, no. Šerifi na delu. Ahahah. Kakšni šalabajzeri. Bobnarica pa ne zna reda nardit.


So res menjali že 50 ljudi na vrhu policije? To so meni take številke, da mejijo že na fantastiko?

Unchancy ::

CiClon je izjavil:

Koalicija Roberta Goloba v noveli zakona o Fursu predvideva, da bodo lahko dacarji pri opravljanju finančne preiskave namestili sledilno napravo za ugotavljanje položaja in gibanja blaga. Uradna oseba bi namestila sledilno napravo na zunanji del prevoznega oziroma prenosnega sredstva.

Dejstvo je, da se ne blago in ne vozila ne vozijo sami, torej bi se sledilo tudi gibanju posameznikov. Možnosti za zlorabe realno obstajajo. >Zadeva je res mejna,< komentira pravni strokovnjak Rajko Pirnat. Bolje bi bilo, če bi o uporabi sredstva za tajno sledenje odločala oseba zunaj Fursa.


S Svobodnjaki ni šale. Se bo treba naučit plesat.

Vdihnimo s polnimi Svobodnimi pljuči.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Invictus ::

Unchancy je izjavil:

Wrop je izjavil:

Se mar obeta še depolitizacija ustavnega sodišča?

Hja, Ribičič že dolgo ni bil na ustavnem sodišču, on bi bil idealen kandidat za ustavnega sodnika, da bi bilo sodišče potem manj spolitizirano.
Morda še kakšen s FDV..

FDVjevec ne more biti na ustavnem sodiscu...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

feryz ::

Skorumpiranost v vrhu policije presega domišljijo vsakega na tem forumu. Ker to ni policija, ampak ustanova za obrambo politikov in koritnikov pred zakoni in sodišči.
Zato je prva zadeva, ki se jo loti politika, da posnaži prejšnje in postavi svoje. Se pravi da zaščiti sebe.

Unchancy ::

DeeJay je izjavil:

Unchancy je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Golob je hotel v policiji počistiti z vsemi nenašimi, ne glede na strokovne reference, ker je pač fašist in precej bolj radikalen od Janše, samo ima to prednost, da ga MSM ujčkajo.


upam, da izpolni predvolilno obljubo in počisti nesnago na policiji. Ko bo to urejeno, pa lahko naredi politično bolj neodvisno, sploh NPU.
S tedna v teden pa itak prihajajo na plano vse nezakonitosti Janševe vlade, tko da v naslednjih mesecih pričakujem ogromno obtožnic. Bo še veselo pokalo.

A zamenjava notranje ministrice je korak v tej smeri? Ker ni hotela kadrovati politično Golobjega kadra? Ah ja, zdaj gre za "sanacijo po prejšnji vladi", prej je šlo pa za …ehm… politično kadrovanje.:))



Zamenjava bo, ker delo ni bilo opravljeno in potem to za javnost prevedeno v "politični pritisk". Že to, da daš neke stvari prat v javnost je nizkotna poteza, ki nakazuje na neprofesionalnost funkcionarja na takem položaju.
Za zdravo okolje pač rabiš najprej plesen čisto odstranit, ker če čez samo prepleskaš, bo plesen kmalu spet prišla na plano in nisi nič naredil.
Če te pa že zanima razlika, je šlo prej za nastavljanje kadrov, ki bi omogočalo populistično avtoritativno vladanje z dopuščanjem pravim ljudem vtikat prste v marmelado brez posledic. Prekinjanje pomembnih preiskav NPU in jih za nedločen čas pospravit v predale, neimenovanje tožilcev, da se ne bi mogli umešavat.
Trenutno je Golob na pravi poti, vendar bo za normalizacijo potreben še čas.
Obtožnice za določene SDS ljudi se že pišejo in nekatere je že strah sodeč po odzivih na twitterju in medijih.


Jaja, ko se zgodi “naši vladi” gre seveda za “neprofesionalnost funkcionarja”, ko se zgodi “njihovi vladi”, gre za “žvižgaštvo”.
Mimogrede, kako se je že oprala iranska milijarda dolarjev?

Invictus je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Wrop je izjavil:

Se mar obeta še depolitizacija ustavnega sodišča?

Hja, Ribičič že dolgo ni bil na ustavnem sodišču, on bi bil idealen kandidat za ustavnega sodnika, da bi bilo sodišče potem manj spolitizirano.
Morda še kakšen s FDV..

FDVjevec ne more biti na ustavnem sodiscu...

Če ima pravno izobrazbo je verjetno lahko vseeno.

fur80 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

DeeJay je izjavil:


Trenutno je Golob na pravi poti, vendar bo za normalizacijo potreben še čas.


Škoda, da nisi tegale napisal na začetku.
Da bi takoj videli, da je prispevek neumnost in ne bi rabili brati naprej.
Drugič bolje označi, prosim.

fur80 je izjavil:


haha, kaj misliš, da si me sedaj prizadel?!


Ne, to ni bil moj namen.
Zgolj navesti dejstvo (lepo, da se strinjaš, to pa ja).


In kaj bi ti FireSnake rad, da Golob odstopi in se gre na ponovne volitve, ter da je Janez protikandidat?! :D Pa si kaj spremljal referendume in ostalo zadnje mesece, pa ti veš, da bi SDS po vseh napovedih še bolj popušo? Predlagam, da je Tanko ali Mahnič naslednji pobudnik referendumov! Meni je čisto pravilno, da se leva, desna opcija menjata na 4 do 8 let in se s tem preverja, ali je bilo vse ok, ter da se kadri prevetrijo, ampak na tak način zelo težko! ;)


Mi vsi bi radi, da se Golob neha obnašat še slabše kot…Janša. Kaj bi šele bilo, če bi ga mediji secirali tako kot so Janšo…
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

fur80 ::

Unchancy je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Unchancy je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Golob je hotel v policiji počistiti z vsemi nenašimi, ne glede na strokovne reference, ker je pač fašist in precej bolj radikalen od Janše, samo ima to prednost, da ga MSM ujčkajo.


upam, da izpolni predvolilno obljubo in počisti nesnago na policiji. Ko bo to urejeno, pa lahko naredi politično bolj neodvisno, sploh NPU.
S tedna v teden pa itak prihajajo na plano vse nezakonitosti Janševe vlade, tko da v naslednjih mesecih pričakujem ogromno obtožnic. Bo še veselo pokalo.

A zamenjava notranje ministrice je korak v tej smeri? Ker ni hotela kadrovati politično Golobjega kadra? Ah ja, zdaj gre za "sanacijo po prejšnji vladi", prej je šlo pa za …ehm… politično kadrovanje.:))



Zamenjava bo, ker delo ni bilo opravljeno in potem to za javnost prevedeno v "politični pritisk". Že to, da daš neke stvari prat v javnost je nizkotna poteza, ki nakazuje na neprofesionalnost funkcionarja na takem položaju.
Za zdravo okolje pač rabiš najprej plesen čisto odstranit, ker če čez samo prepleskaš, bo plesen kmalu spet prišla na plano in nisi nič naredil.
Če te pa že zanima razlika, je šlo prej za nastavljanje kadrov, ki bi omogočalo populistično avtoritativno vladanje z dopuščanjem pravim ljudem vtikat prste v marmelado brez posledic. Prekinjanje pomembnih preiskav NPU in jih za nedločen čas pospravit v predale, neimenovanje tožilcev, da se ne bi mogli umešavat.
Trenutno je Golob na pravi poti, vendar bo za normalizacijo potreben še čas.
Obtožnice za določene SDS ljudi se že pišejo in nekatere je že strah sodeč po odzivih na twitterju in medijih.


Jaja, ko se zgodi “naši vladi” gre seveda za “neprofesionalnost funkcionarja”, ko se zgodi “njihovi vladi”, gre za “žvižgaštvo”.
Mimogrede, kako se je že oprala iranska milijarda dolarjev?

Invictus je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Wrop je izjavil:

Se mar obeta še depolitizacija ustavnega sodišča?

Hja, Ribičič že dolgo ni bil na ustavnem sodišču, on bi bil idealen kandidat za ustavnega sodnika, da bi bilo sodišče potem manj spolitizirano.
Morda še kakšen s FDV..

FDVjevec ne more biti na ustavnem sodiscu...

Če ima pravno izobrazbo je verjetno lahko vseeno.

fur80 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

DeeJay je izjavil:


Trenutno je Golob na pravi poti, vendar bo za normalizacijo potreben še čas.


Škoda, da nisi tegale napisal na začetku.
Da bi takoj videli, da je prispevek neumnost in ne bi rabili brati naprej.
Drugič bolje označi, prosim.

fur80 je izjavil:


haha, kaj misliš, da si me sedaj prizadel?!


Ne, to ni bil moj namen.
Zgolj navesti dejstvo (lepo, da se strinjaš, to pa ja).


In kaj bi ti FireSnake rad, da Golob odstopi in se gre na ponovne volitve, ter da je Janez protikandidat?! :D Pa si kaj spremljal referendume in ostalo zadnje mesece, pa ti veš, da bi SDS po vseh napovedih še bolj popušo? Predlagam, da je Tanko ali Mahnič naslednji pobudnik referendumov! Meni je čisto pravilno, da se leva, desna opcija menjata na 4 do 8 let in se s tem preverja, ali je bilo vse ok, ter da se kadri prevetrijo, ampak na tak način zelo težko! ;)


Mi vsi bi radi, da se Golob neha obnašat še slabše kot…Janša. Kaj bi šele bilo, če bi ga mediji secirali tako kot so Janšo


Kaj pa bo, pustil Janezove kadre in delal tako kot on hoče in zakaj je bil izvoljen. Poglej koliko ljudi zapusti Washington, ko se zamenjajo demokrati in republikanci, samo tam sami odpeketajo, v Sloveniji moraš imet kladivo, da ga dobiš iz stolčka.

Aja, da ne bo pomote, na FDV so hodili tudi Janša, Grims, Logar,.... tako kot imajo največ partijcev SDS, meni je smešno, da že 30 let pluvajo sami po sebi, pa se tega sploh ne zavedajo!

Pa poglejmo: Golob:
Robert Golob se je rodil 23. januarja 1967 v Šempetru pri Gorici.[3] Študiral je na Fakulteti za elektrotehniko, kjer je leta 1989 diplomiral. Magistriral je tri leta pozneje, doktoriral pa leta 1994.[4] Po končanem doktoratu je kot Fulbrightov štipendist gostoval na Georgia Institute of Technology v Atlanti.

Janša:
Leta 1982 je na takratni Fakulteti za sociologijo, politične vede in novinarstvo končal študij Splošne ljudske obrambe in družbene samozaščite (danes obramboslovja). se pravi FDV[27]

In potem je levičar FDV-jevec in desničar naravoslovec? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

hipertija ::

Plešeste?
Prekle za kurnk

FireSnake ::

fur80 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

DeeJay je izjavil:


Trenutno je Golob na pravi poti, vendar bo za normalizacijo potreben še čas.


Škoda, da nisi tegale napisal na začetku.
Da bi takoj videli, da je prispevek neumnost in ne bi rabili brati naprej.
Drugič bolje označi, prosim.

fur80 je izjavil:


haha, kaj misliš, da si me sedaj prizadel?!


Ne, to ni bil moj namen.
Zgolj navesti dejstvo (lepo, da se strinjaš, to pa ja).


In kaj bi ti FireSnake rad, da Golob odstopi in se gre na ponovne volitve, ter da je Janez protikandidat?! :D Pa si kaj spremljal referendume in ostalo zadnje mesece, pa ti veš, da bi SDS po vseh napovedih še bolj popušo? Predlagam, da je Tanko ali Mahnič naslednji pobudnik referendumov! Meni je čisto pravilno, da se leva, desna opcija menjata na 4 do 8 let in se s tem preverja, ali je bilo vse ok, ter da se kadri prevetrijo, ampak na tak način zelo težko! ;)


Ne, nočem tega. To so tvoje blodnje!
Hotel sem, da mi pojasniš kako je tvoje blejanje povezano s tem kar sem napisal jaz.
Pa si preneumen, da bi to storil (si sam priznal).
Zato nadaljnja debata ni več potrebna. Zato ne vem čemu še kar pišeš? In vedno navržeš SDS. Jajota ni več, ti bučko, ti pa še kar opletaš z njim.


------------

Evo, volilci golobje hunte, tukaj je poročilo:
https://www.policija.si/images/stories/...

Upam, da ste ponosni in še naprej plešete.
Enim nam pa tole ni več smešno in se melodija se bo počasi izpela.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Unchancy ::

Kaj pa bo, pustil Janezove kadre in delal tako kot on hoče in zakaj je bil izvoljen. Poglej koliko ljudi zapusti Washington, ko se zamenjajo demokrati in republikanci, samo tam sami odpeketajo, v Sloveniji moraš imet kladivo, da ga dobiš iz stolčka.


Kaj pa naj bi Janša naredil, pustil Serpentinškove kadre? Ampak ko "ne-levi" menjajo kadre, je medijska scena polna zgražanja o kadrovskih cunamijih. Vemo pa, da pod partijsko vlado morajo biti še hišne miši v stranki.
In ves ta spektakel o tem, kako bojo zdaj menjali politično nastavljene kadre - ja kdo pa jih zdaj menja? Politika. Torej so spet politično nastavljeni. Ja, saj vem, tele "naši" so pa drugačni, majkemi.

Aja, da ne bo pomote, na FDV so hodili tudi Janša, Grims, Logar,.... tako kot imajo največ partijcev SDS, meni je smešno, da že 30 let pluvajo sami po sebi, pa se tega sploh ne zavedajo!

Pa poglejmo: Golob:
Robert Golob se je rodil 23. januarja 1967 v Šempetru pri Gorici.[3] Študiral je na Fakulteti za elektrotehniko, kjer je leta 1989 diplomiral. Magistriral je tri leta pozneje, doktoriral pa leta 1994.[4] Po končanem doktoratu je kot Fulbrightov štipendist gostoval na Georgia Institute of Technology v Atlanti.


Kdo je podprl Goloba? Zadnji šef Centralnega Komiteja Zveze Komunistov Slovenije. Kdo je zaprl Janšo leta 1988? Taisti komunajzar.
Če bi si Golob upal kandidirat brez podpore Kučana in Jankovića in bi pokazal malo hrbtenice, bi ga sam takoj podprl proti Janši. Ampak gre samo za še enega "same old same old" cronya, ki je zrasel med old boysi in je zdaj njihov "mladi up" in krinka.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

BCSman ::

Koliko je relevanten doktorat iz elektrotehnike, če se model ukvarja z mešetarskimi posli preprodaje elektrike? Bolj ustrezna bi bila triletna ekonomska.

fur80 ::

Unchancy je izjavil:

Kaj pa bo, pustil Janezove kadre in delal tako kot on hoče in zakaj je bil izvoljen. Poglej koliko ljudi zapusti Washington, ko se zamenjajo demokrati in republikanci, samo tam sami odpeketajo, v Sloveniji moraš imet kladivo, da ga dobiš iz stolčka.


Kaj pa naj bi Janša naredil, pustil Serpentinškove kadre? Ampak ko "ne-levi" menjajo kadre, je medijska scena polna zgražanja o kadrovskih cunamijih. Vemo pa, da pod partijsko vlado morajo biti še hišne miši v stranki.
In ves ta spektakel o tem, kako bojo zdaj menjali politično nastavljene kadre - ja kdo pa jih zdaj menja? Politika. Torej so spet politično nastavljeni. Ja, saj vem, tele "naši" so pa drugačni, majkemi.

Aja, da ne bo pomote, na FDV so hodili tudi Janša, Grims, Logar,.... tako kot imajo največ partijcev SDS, meni je smešno, da že 30 let pluvajo sami po sebi, pa se tega sploh ne zavedajo!

Pa poglejmo: Golob:
Robert Golob se je rodil 23. januarja 1967 v Šempetru pri Gorici.[3] Študiral je na Fakulteti za elektrotehniko, kjer je leta 1989 diplomiral. Magistriral je tri leta pozneje, doktoriral pa leta 1994.[4] Po končanem doktoratu je kot Fulbrightov štipendist gostoval na Georgia Institute of Technology v Atlanti.


Kdo je podprl Goloba? Zadnji šef Centralnega Komiteja Zveze Komunistov Slovenije. Kdo je zaprl Janšo leta 1988? Taisti komunajzar.
Če bi si Golob upal kandidirat brez podpore Kučana in Jankovića in bi pokazal malo hrbtenice, bi ga sam takoj podprl proti Janši. Ampak gre samo za še enega "same old same old" cronya, ki je zrasel med old boysi in je zdaj njihov "mladi up" in krinka.


HAHA, pa ti veš, da so vsi ti, ki si jih naštel bili izvoljeni iz stani ljudstva?! A drugače se Titova štipendija vrača, če prestopiš med katoličane? ;) Kdo je kriv, ljudstvo? Kot je rekel Kramberger, komunisti so slabi, še bolj pa prefarbani komunisti!

BCSman je izjavil:

Koliko je relevanten doktorat iz elektrotehnike, če se model ukvarja z mešetarskimi posli preprodaje elektrike? Bolj ustrezna bi bila triletna ekonomska.


Ta pa zmaga! :D Verjetno je doktorat kupil v Prištini! :D Vse kar je več od FDV obramboslovca in prodaja kulic se šteje za irelevantno! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()
««
170 / 236
»»