» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
161 / 236
»»

Polda ::

urli je izjavil:

kotanyi je izjavil:

BTW, maršal Twito se je že kej oglasil? Kustec, Počivavšek, Hojs, Vizjak, Simoniti še vedno dream team? Se je vsaj Kaco kej pohecal? Je še zmerom kriv narod ki ne prepozna našega dobrega dela in genija?

Oh, well...;((


Twitu ne gre več za dobrobit, že lep čas ga žene le še maščevanje. Upam, da ga nekako le uspejo upokojiti.




To lahko rečemo tudi za primorskega šhreka Holoba. Gre se mu samo za maščevanje.

Ganon ::

Sem zdaj poslušal Grimsa. Že takoj na začetku govora takoj laž za lažjo. In to s tresočim glasom in solzami v očeh. Neprecenljivo.

bbbbbb2015 ::

urli je izjavil:

kotanyi je izjavil:

BTW, maršal Twito se je že kej oglasil? Kustec, Počivavšek, Hojs, Vizjak, Simoniti še vedno dream team? Se je vsaj Kaco kej pohecal? Je še zmerom kriv narod ki ne prepozna našega dobrega dela in genija?

Oh, well...;((


Twitu ne gre več za dobrobit, že lep čas ga žene le še maščevanje. Upam, da ga nekako le uspejo upokojiti.


Torej, kot sem že večkrat rekel, jaz sem bolj liberalec po duši. Jaz sem glasoval 3xPROTI, ker pač mislim, da 3xDA vodi Slovenijo v siromaštvo.
Kot sem že tudi večkrat rekel in Fajonka in Lukec in Kordiš niso dosti vredni, ker pač doslej niso naredili nič.
Enako velja za Goloba.

Razen dviga davkov, za katerega bo menda posvetovalni referendum (a dvomim, da bo to kaj premaknilo predvsem Lukca in Kordiša), dolej niso še naredili nič. V zdravstvu še naprej brišejo napotnice in to je to.
Če vam je to všeč, pa to imejte.

Meni pač ni in bom seveda vedno glasoval proti takim butastm potezam trenutne vlade, ki samo trošijo denar in bohotijo ministrstva. Sedaj boste videli, kako se v teh novih ministrstvih zaposlujejo osebni trenerji in spiritualni svetovalci na zaupanje.

111111111111 ::

Zanimivo, da so dobili tudi referendum o vladi.

Leve ovčice so čisto zablodile.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

bbbbbb2015 ::

111111111111 je izjavil:

Zanimivo, da so dobili tudi referendum o vladi.

Leve ovčice so čisto zablodile.


Ta vlada, razen dviga davkov, še ni naredila nič. In če sem odkrit, s poslanci, kot je Zavec in Žnidaršič - dvomim da bodo.

Siromaštvo - here we come.

Zgodovina sprememb…

redtech ::

Obkrožen sem z ekonomtardi, ki so prepričani, da je več vlade dobro za njih.

GregiB ::

Opoziciji pa je le treba priznati nekaj... na vseh treh referendumih je doseglamreferendumski kvorum.... za...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

NuMaN ::

111111111111 je izjavil:

Zanimivo, da so dobili tudi referendum o vladi.

Leve ovčice so čisto zablodile.


Če ne bi JJ bil že od prejšnjega tisočletja dobesedno obseden z mediji ter da je to področje eno izmed glavnih srčik SDS, potem bi mogoče celo zakon o vladi padel.
Tako ni padel po inerciji. Pa tudi spomini na kovidovanje so sveži.

floyd1 ::

Jaz sem glasoval 3xPROTI, ker pač mislim, da 3xDA vodi Slovenijo v siromaštvo.

Kak argument? Ali so to na nori24 povedali? Potem ko je sds zagonil milijončke za svoj ego referendum, ki je povedal, da folk še vedno zaupa izvoljeni oblasti. V Sloveniji srednji sloj izumira že od 1990 dalje. Pa drugje po svetu ni ravno boljše.

Meni pač ni in bom seveda vedno glasoval proti takim butastm potezam trenutne vlade, ki samo trošijo denar in bohotijo ministrstva.

Kaj torej meniš o preteklih janezkovih novih uradih za preganjanje megle (npr. primčev), kjer se je zaposlilo precej sicer nezaposljivega strankarskega kadra?

Sedaj boste videli, kako se v teh novih ministrstvih zaposlujejo osebni trenerji in spiritualni svetovalci na zaupanje.

Vir? Ali kristalna krogla?

Ta vada, razen dviga davkov, še ni naredila nič. In če sem odkrit, s poslanci, kot je Zavec in Žnidaršič - dvomim da bodo.

Mahnič in podobni retardirani ritolizniki janezka pa so intelektualna elita? Umiram od smeha...
Vlada pa je naredila največ, kar je po vladanju sds kulta lahko - normalizacijo izrednega stanja. Kumrovški diplomant pa leteči perjadi ne seže do obročka na taci...

Mimogrede - nekaj se govori, da žanek ne bo dobil novega računalnika za božička 8-). Pa saj jim v kleti ne bi nič pomagal...

D3m ::

Po drugi strani pa krivim tudi predlagatelje.

Reklame za 3xDA je bilo povsod.

3xPROTI nisem nikjer zasledil.

In ja folk je glup.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Kebo ::

redtech je izjavil:

Obkrožen sem z ekonomtardi, ki so prepričani, da je več vlade dobro za njih.

Pejdi živet v burkino faso, tam majo ziher manj vlade.

FireSnake ::

111111111111 je izjavil:

Zanimivo, da so dobili tudi referendum o vladi.

Leve ovčice so čisto zablodile.


Preveč dobro nam gre.
Ukiniti subvencije in naj cvili raja.
Pridnim nam bo vedno dobro šlo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

user4683 ::

Kebo je izjavil:

redtech je izjavil:

Obkrožen sem z ekonomtardi, ki so prepričani, da je več vlade dobro za njih.

Pejdi živet v burkino faso, tam majo ziher manj vlade.

Parlament imajo večji kot mi. "Več = bolje" praviš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: user4683 ()

bbbbbb2015 ::

floyd1 je izjavil:

Jaz sem glasoval 3xPROTI, ker pač mislim, da 3xDA vodi Slovenijo v siromaštvo.

Kak argument? Ali so to na nori24 povedali? Potem ko je sds zagonil milijončke za svoj ego referendum, ki je povedal, da folk še vedno zaupa izvoljeni oblasti. V Sloveniji srednji sloj izumira že od 1990 dalje. Pa drugje po svetu ni ravno boljše.

Meni pač ni in bom seveda vedno glasoval proti takim butastm potezam trenutne vlade, ki samo trošijo denar in bohotijo ministrstva.

Kaj torej meniš o preteklih janezkovih novih uradih za preganjanje megle (npr. primčev), kjer se je zaposlilo precej sicer nezaposljivega strankarskega kadra?

Sedaj boste videli, kako se v teh novih ministrstvih zaposlujejo osebni trenerji in spiritualni svetovalci na zaupanje.

Vir? Ali kristalna krogla?

Ta vada, razen dviga davkov, še ni naredila nič. In če sem odkrit, s poslanci, kot je Zavec in Žnidaršič - dvomim da bodo.

Mahnič in podobni retardirani ritolizniki janezka pa so intelektualna elita? Umiram od smeha...
Vlada pa je naredila največ, kar je po vladanju sds kulta lahko - normalizacijo izrednega stanja. Kumrovški diplomant pa leteči perjadi ne seže do obročka na taci...

Mimogrede - nekaj se govori, da žanek ne bo dobil novega računalnika za božička 8-). Pa saj jim v kleti ne bi nič pomagal...


Povedal sem že, da je veliko število ministrstev (za majhno državo) absolutno preveč. Vem, kako to gre z ministrstvi. Najprej se ustanovijo, nato rebalans proračuna in svež denar. Zmanjšati pa jih je zelo težko, če sploh.
Slovenija ima bruto produkt 61 MRD €, Hrvaška 67 mrd €, Avstrija 480 mrd €.

Poglej si "svetovalce" Kloakarice:
https://siol.net/novice/slovenija/vse-z...

Kakorkoli, zdaj bodo imeli Ministrstvo za svetlo bodočnost, pa bomo videli rezultate.

111111111111 ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Kakorkoli, zdaj bodo imeli Ministrstvo za svetlo bodočnost, pa bomo videli rezultate.

Počasi bo treba jahalne konje navadit vleči plug, ker ne bo za nafto in traktor.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

GregiB ::

Referendum o vodah - 104.312
Parlamentarne volitve - 279.897
Predsedniške volitve - 414.029
3x referendum - 303.413

To je domet... vse ostalo je odvisno od volilne udeležbe...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Mare2 ::

Upam, da bo sedaj pacient vsaj nekaj mesecev dal mir. Izgubil je na celi črti. Še najbolje je, da gre v penzijo. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

feryz ::

A se samo jaz počutim čudno? Kot da sem tudi jaz izgubil? Verjetno, ostali ste vsi profitirali. Blagor vam, ker vam bo jutri boljše.

D3m ::

Sva izgubila.
|HP EliteBook|R5 6650U|

bbbbbb2015 ::

Mare2 je izjavil:

Upam, da bo sedaj pacient vsaj nekaj mesecev dal mir. Izgubil je na celi črti. Še najbolje je, da gre v penzijo. :)


To je čisto v redu, tako kot je. Opozicija vedno čekira pozicijo, oz. vlado.
Ne verjamem, da bo opozicija "dala mir". Ampak to je bistvo - da je vedno čekiranje dela vlade. Kakšne koli. SDS pa je sicer največja od desnih strank, tako da že to je uspeh.
Levo do sredinski pol je (na žalost) preveč razdrobljen.

D3m ::

Kvorumi niso bili doseženi.


Lel.
|HP EliteBook|R5 6650U|

bbbbbb2015 ::

D3m je izjavil:

Sva izgubila.


Teza Tonina je, da je vsako glasovanje "proti Janši", t.j. ne glasuje se vsebinsko - ampak samo da ni Janša.

Zdajšnja vlada, še posebej levičarji, pa so to podpihovali.

Pravi test bo prišel čez zimo in na spomlad. Cene bodo šle še gor, enim bo težko preživeti. Ne verjamem, da bo kateri koli sposoben makroekonomist pomagal Golobovim. Tako da... Spomladi se vidimo, če ne prej in če boste preživeli.

D3m ::

Se bom potrudil, da preživim.

Vendar empatije z moje strani ne bo.

Razne humanitarne in podobne družbe ne podpiram več.

Fehtarjem in klošarjem sem rekel ne.
|HP EliteBook|R5 6650U|

bbbbbb2015 ::

D3m je izjavil:

Se bom potrudil, da preživim.

Vendar empatije z moje strani ne bo.

Razne humanitarne in podobne družbe ne podpiram več.

Fehtarjem in klošarjem sem rekel ne.


Več težav je s tem, kar si povedal. Nihče ne bo tebe vprašal, kaj ti podpiraš. Navedli bodo višji RTV prispevek in čav. Zadaj pa bodo znani dobavitelji dobivali denar.
Zdravstvo ni videti, da bo kaj bolje. Razen, da sedaj napotnice brišejo. V enem hipu bo nekdo predlagal, da se poveča prispevek.

Davek na nepremičnine oz. na premoženje, to so tudi mokre sanje levičarjev, oz. sedanjih buržujcev. Že se je malo pozabilo, kaj je mesec obljubljal:
https://siol.net/novice/slovenija/danes...

Ne verjamem, da bo sploh kakšno stanovanje zgrajeno. Zdaj se bodo 6 mesecev ukvarjali s stolčki.

Bo pa nekje padel nek davek. Plus 5 miljard si je zdajšnja vlada zopet izposodila (oz. na puf).

Ne vem, ne verjamem, da bodo ti ljudje zgodbo pripeljali do srečnega konca.

Hypathia ::

Povsem jasno je, da se bo končalo z brodolomom, ampak nima veze, puppet masterji bodo za nove volitve ponudili druge lutke in ovce bodo štartale nov krog ter tako še X puta.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

dexterboy ::

D3m je izjavil:

Sva izgubila.

Kaj smo samo 4-je? Žalostno. Kako preprosto je kupiti ljudem svetlo prihodnost in jih narediti odvisnike od drog... Kot je že bilo napisano; višji TV prispevek, zemljiško nadomestilo, dodatne pisarne za ministre gregorje.. Na momente se sprašujem, koliko skupnega imamo z rezidenti v Nemčiji leta 1936? Bomo sedaj fasali extra dajatev za vojno v UA? Nas bodo privili pri ogrevanj? Bo pujsa Nika dobila svoj oglasni prostor v večernih urah in kokodajsala o zdravem življenju in mavričnem sexu? Se bodo višji davki za večje privatnike prelevili v izgubo delovnih mest? Bo Zoki dobil zeleno luč za osebni pregled vse ženskih kandidatk za zaposlitev v zdravstvu? Trobim že leta; ak47 v vsako slovensko vas... za obrambo domačega ognja. Tole spodaj je sveže izpod peke. Da se vam vsaj malo zasvita, kam plovemo. In ne, Costa Concordia je v primerjavi s tem tropska plaža na Havajih.

Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

bbbbbb2015 ::

dexterboy je izjavil:

D3m je izjavil:

Sva izgubila.

Kaj smo samo 4-je? Žalostno. Kako preprosto je kupiti ljudem svetlo prihodnost in jih narediti odvisnike od drog... Kot je že bilo napisano; višji TV prispevek, zemljiško nadomestilo, dodatne pisarne za ministre gregorje.. Na momente se sprašujem, koliko skupnega imamo z rezidenti v Nemčiji leta 1936? Bomo sedaj fasali extra dajatev za vojno v UA? Nas bodo privili pri ogrevanj? Bo pujsa Nika dobila svoj oglasni prostor v večernih urah in kokodajsala o zdravem življenju in mavričnem sexu? Se bodo višji davki za večje privatnike prelevili v izgubo delovnih mest? Bo Zoki dobil zeleno luč za osebni pregled vse ženskih kandidatk za zaposlitev v zdravstvu? Trobim že leta; ak47 v vsako slovensko vas... za obrambo domačega ognja. Tole spodaj je sveže izpod peke. Da se vam vsaj malo zasvita, kam plovemo. In ne, Costa Concordia je v primerjavi s tem tropska plaža na Havajih.


Tole z ZDA ne rabiš pripenjati. Nima to veze ne z Evropo (EU), s Slovenijo še manj.
ZDA imajo več težav, kot je videti tako na prvi pogled.

Njihova največja (interna) težava je visoka razslojenost, ki se vleče vse od zmage Jenkijev v njihovi državljanski vojni. To je dolga zgodba, ki jo lahko ob priliki povem, samo nima pa veze z našo.

Kar pa ima veze, je pa, da nas je Hrvaška prehitela po bruto produktu (saj smo rasli precej, samo oni so imeli post-COVID pospešek). Avstrija pa je postala tako rekoč nedosegljiva.

To me zelo skrbi. Pa dolg me skrbi. Tile bodo nabasali še 5 miljard dolga.

dexterboy ::

To imaš prav in se strinjam. Kar želim doseči je samo to, da bi owce začele uporabljati tisti prepih med ušesi za kritično razmišljanje. Pa čeprav skozi prispevke, ki niso povezani s kokoško. Samo, da začnejo greti ušesa skozi možganski pretok...
Dolg 5 milijard me ne skrbi toliko, koliko me je strah tega, da se bodo v prihodnosti ŠE BOLJ zadolžili... Maršal twito je proti njim amater :(
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

D3m je izjavil:

Sva izgubila.

Smo izgubili. Upal sem, da se bo narod vsaj pri ministrstvih spametoval.

dexterboy je izjavil:

To imaš prav in se strinjam. Kar želim doseči je samo to, da bi owce začele uporabljati tisti prepih med ušesi za kritično razmišljanje. Pa čeprav skozi prispevke, ki niso povezani s kokoško. Samo, da začnejo greti ušesa skozi možganski pretok...
Dolg 5 milijard me ne skrbi toliko, koliko me je strah tega, da se bodo v prihodnosti ŠE BOLJ zadolžili... Maršal twito je proti njim amater :(

Nič. Bomo plesali, dokler bodo noge dale. POtem pa zelje in krompir.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Ganon ::

A to so Grimsovi, ali Koprivini računi na slo-techu? :))

lisaac ::

Če prav razumem večino..Je Slovenija zmagala s tem, ko je zadala še en poraz Janševi vladi s tem, da se dodatno plačuje še za TRI ministrstva? Noro! Prav čutim da smo PROFITIRALI, s tem ko bomo DODATNO PLAČEVALI dodatna ministrstva!

Draga Slovenija, imela boš to..kar si zaslužiš.

Druga dva referenduma mi pa nista bila tako antipatična, kot tale z dodatni ministrstvi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lisaac ()

svecka ::

poabil si še na višji RTV prispevek, sedaj ko so "svobodni" notri. Ene 7 evrop po glavi v družini ali 25 eurov na gospodinjstvo. to so bile zadnje njihove zahteve.

Malidelničar ::

bbbbbb2015 je izjavil:

D3m je izjavil:

Se bom potrudil, da preživim.

Vendar empatije z moje strani ne bo.

Razne humanitarne in podobne družbe ne podpiram več.

Fehtarjem in klošarjem sem rekel ne.


Več težav je s tem, kar si povedal. Nihče ne bo tebe vprašal, kaj ti podpiraš. Navedli bodo višji RTV prispevek in čav. Zadaj pa bodo znani dobavitelji dobivali denar.
Zdravstvo ni videti, da bo kaj bolje. Razen, da sedaj napotnice brišejo. V enem hipu bo nekdo predlagal, da se poveča prispevek.

Davek na nepremičnine oz. na premoženje, to so tudi mokre sanje levičarjev, oz. sedanjih buržujcev. Že se je malo pozabilo, kaj je mesec obljubljal:
https://siol.net/novice/slovenija/danes...

Ne verjamem, da bo sploh kakšno stanovanje zgrajeno. Zdaj se bodo 6 mesecev ukvarjali s stolčki.

Bo pa nekje padel nek davek. Plus 5 miljard si je zdajšnja vlada zopet izposodila (oz. na puf).

Ne vem, ne verjamem, da bodo ti ljudje zgodbo pripeljali do srečnega konca.


bbbbbb2015: zelo dobro napisano.
Čeprav moraš razumeti D3m, sam razmišljam podobno kot on. V smislu, 'ljudje so izbrali, zdaj pa naj imajo'.

Jaz tudi nimam več empatije da bi kar tako v blef dajal denar in zbiral za ljudi. Seveda ne pomeni, da ne bi pomagal nekomu, ki mu je ob cesti spušala guma, ali pa nesti težko vrečko starki po stopnicah. Seveda bi, logično da bi. Poanta je drugje: sva že z mojo govorila, da za dobrodelne zadeve ne dava niti centa, nikoli več. Dala sva nazadnje za potres v Petrinji na Hrvaškem in recimo ok če bi bila katastrofa tipa recimo kot je bil plaz v Logu pod Mangartom, seveda bi dala (poplave, plazovi, požari itd.).
Ampak za razne Anite Ogulin, Rdeče križe in Karitase, pa za zgodbe na Preverjeno! pa ne vem kakšno zbiranje za zdravstvene zadeve za otroke, kjer ima država več kot dovolj da pomaga dečkom kot je mali nesrečni Kris, ne pa da dajemo na kup denar; niti centa več ne dava, absolutno nikoli več! Pomagali si bomo v sorodstvu, pa tisti res ožji prijatelji/znanci, pa v vasi tisti ljudje, ki jih res poznam, lepo po načelu 'jaz enkrat pomagam tebi ti drugič pomagaš meni', oz. si morava itak pomagati sama sebi, ker ne računava na državno pomoč ker sva "bogataša".

D3m: Pozabil pa si nekaj: problem je, kot piše bbbbbb2015, da drži 'ljudje so izbrali, zdaj pa naj imajo' ampak obenem tudi drži 'izbrali so TUDI za tebe'. Tako, da se kar pripravi :P
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

AtaŠtumf ::

Vlada in Nikica sta včeraj slavili zasluženo veliko zmago, ponovno.

Sedaj ni več izgovorov in morajo v naslednjih nekaj letih prikazati konkretne rezultate.

A vem, da bomo poslušali njihove apologete na naslednjih volitvah, da v tako kratkem času niso mogli kaj veliko narediti.

Sicer je tukaj vedno zanimivo, da poslušamo kako je SDS zafurala državo za 1000 let in to samo v 2 letih vladanja v zelo šibki vladi, naslednja vlada pa s popolno oblastjo ne more nič narediti v 4 letih...

Pa pustimo to.


Še nasvet za IJJ napišem, Janša bodi tiho in se ne oglašaj več do praktično konca tega golobčkovega mandata, ne vlagaj referendumov in poišči nov obraz na desni strani, pa že vnaprej ti povem, da bo novi obraz neuspešen v prvem poskusu, Logar je enostavno tvoja kopija in ga ljudje ne bo(m)do volili, morda boš imel več sreče z naslednjim poskusom, če pa res hočeš narediti spremembo pa pojdi v pokoj in postani stric iz ozadja desnici!

Janša, reši te lahko edino Putin in da bo ogromno energetska kriza v EU in Sloveniji kjer bo še nejček šel na cesto in nesel golobčka ven iz parlamenta čez zaprta vrata, pa da se Nikica oglaša vsak dan!

Pa še nasvet za golobčka, zaposli Nikico in ji daj neko brezvezno mesto, kjer bo mislila, da lahko nekaj naredi, obenem pa bo morala držati jezik za zobmi ves čas, ker, če se bo oglašala ves čas kot sedaj, bomo imeli na naslednjih volitvah tebe in nje poln k**** in vaju bomo oba zmetali na cesto.
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Invictus ::

Super brezzvezen referendum za zapravljanje kesa...

Vsi ti zakoni bi bili lahko cisto lepo sprejeti v parlamentu, pa refernduma sploh ne bi rabili. V rednem postopku na sejah. Sam zdaj bo imela vladajoca koalicija izgovor, saj je ljudstvo glasovalo ZA.

Zakon o RTV SLO - cisto tehnicna zadeva. Novi zakon bo slabsi, oz. bo poslovanje RTV manj transparentno. Ce bi bili (oz. bi hoteli) zamenjati trenutno sranje, je cisto dovolj zakonodaje, da se znebis jansevih ljudi. Tako kot se je on ostalih. Zdaj bo postala RTV SLO spet malo manjsa greznica, in se vedno velika porabnoica drzavnega in nasega denarja BREZ KONtROLE.

Zakon o dolgotrajni oskrbi. Ta bi moral biti ze zdavnaj sprejet, da se poskrbi za starejse, tudi na nacin, ki njim ni vsec.

Zakon o vladi. Zdaj je vlada dobila bianco menico, da spreminja strukturo vlade kakor jo hoce. Za vsakega kolega, zasluzenega, ali dobrega fafaca bo zdaj na voljo neko ministrstvo.

Pac je bil referendum proti Jansi. Na nase stroske...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

-Wall ::

dexterboy je izjavil:

To imaš prav in se strinjam. Kar želim doseči je samo to, da bi owce začele uporabljati tisti prepih med ušesi za kritično razmišljanje. Pa čeprav skozi prispevke, ki niso povezani s kokoško. Samo, da začnejo greti ušesa skozi možganski pretok...
Dolg 5 milijard me ne skrbi toliko, koliko me je strah tega, da se bodo v prihodnosti ŠE BOLJ zadolžili... Maršal twito je proti njim amater :(


Tezko bos kogarkoli vzpodbujal v razmisljanje s tem, da jim pastas Tuckerja, najbolj pritlehno republikansko trobilo, ki je zasluzil miljone samo zato, da je govoril kar so bogatasi hoteli slisati.

S tem predvsem prikazujes, da si ti sam nesposoben kriticnega razmisljanja.

Na, malo realnosti o Tuckerju:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

nejclp ::

Invictus je izjavil:

Super brezzvezen referendum za zapravljanje kesa...

Pac je bil referendum proti Jansi. Na nase stroske...

Ki ga je Janša zrihtal. Na tvoje stroške. Zaznavam zmerno deprimiranost na desnici, fantje, ne obupat, saj niti glasov z Marsa še niso prešteli.

Wrop ::

AtaŠtumf je izjavil:

Vlada in Nikica sta včeraj slavili zasluženo veliko zmago, ponovno.

Za kar ji je treba čestitati.

AtaŠtumf je izjavil:

Sedaj ni več izgovorov in morajo v naslednjih nekaj letih prikazati konkretne rezultate.

A vem, da bomo poslušali njihove apologete na naslednjih volitvah, da v tako kratkem času niso mogli kaj veliko narediti.

Točno tako se bo zgodilo.

AtaŠtumf je izjavil:

Sicer je tukaj vedno zanimivo, da poslušamo kako je SDS zafurala državo za 1000 let in to samo v 2 letih vladanja v zelo šibki vladi, naslednja vlada pa s popolno oblastjo ne more nič narediti v 4 letih...

Res je. S pomočjo družbeno političnih delavcem se da ljudi prepričati, da za vsako leto JJ, je potrebno 5 let ne JJ, da se stvari "normalizirajo".

AtaŠtumf je izjavil:


Še nasvet za IJJ napišem, Janša bodi tiho in se ne oglašaj več do praktično konca tega golobčkovega mandata, ne vlagaj referendumov in poišči nov obraz na desni strani, pa že vnaprej ti povem, da bo novi obraz neuspešen v prvem poskusu, Logar je enostavno tvoja kopija in ga ljudje ne bo(m)do volili, morda boš imel več sreče z naslednjim poskusom, če pa res hočeš narediti spremembo pa pojdi v pokoj in postani stric iz ozadja desnici!

Nekdo mora vsaj malo nadzirati vlado.
Neuspešen bo prvi obraz in prav tako bo tudi drugi obraz in tretji. Logar je takoj bil označen za kopijo JJ. Prav tako bo enako označen katerikoli drugi iz SDS. Za leve je problematičen že Tonin. Za posebno rdeče, pa že sredina.

AtaŠtumf je izjavil:


Pa še nasvet za golobčka, zaposli Nikico in ji daj neko brezvezno mesto, kjer bo mislila, da lahko nekaj naredi, obenem pa bo morala držati jezik za zobmi ves čas, ker, če se bo oglašala ves čas kot sedaj, bomo imeli na naslednjih volitvah tebe in nje poln k**** in vaju bomo oba zmetali na cesto.

Za Nikco ni pametno, da se zaposli pri Golobu. Samo pomisli. Nekdo ti pomaga pri sprejemanju zakonodaje, dela ti PR v tvojo korist, brez direktnih plačil, pri tem pa še lahko obdržiš obraz, da nimaš z vlado nič. Češnjica na torti je pa še to, da za potrebe PR, ne prazneš strankarske blagajne. Še več, preko nevladne organizacije, ki se financira iz tujine, ti še plačujejo plakate, ki sploh niso poceni in delajo v tvojo korist. Naredili so si zanimiv obvod financiranja. To bo šlo, dokler tega ne bo začela uporabljati tudi desnica. Modro rumeni plakati, samo brez strankarskega imena, samo še eno nestrankarsko organizacijo ustanovijo. Sicer bodo takrat vsi skočili v luft, da je to nedovoljeno financiranje.

nejclp ::

Wrop je izjavil:

Logar je takoj bil označen za kopijo JJ.

Zdaj je jasno, da je Logar Murgeljski plačanec. Se vam ne zdi čudno sploh, da se ni oglašal?


Milo rečeno? Če ste nežni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

MrStein ::

HitraSperma je izjavil:

Kdo šteje koliko porazov ima že letos SDS (vključno s današnjim 3x porazom)?

A kdo šteje uspehe Svobode?
Aja, ne glejte nas, glejte Janšo!
Formula, ki deluje že 20 let.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

TESKAn ::

A kdo šteje uspehe Svobode?
Aja, ne glejte nas, glejte Janšo!
Formula, ki deluje že 20 let.

Sej bi, pa se mormo z referendumi ukvarjat...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

user4683 ::

Danes jim bo uspelo "privarčevati" 120 milijonov pri plačah vseh zaposlenih (od tistih na minimalcu naprej), normirancih in ljudeh ki legalno oddajajo. Treba šparat, da se napraska za dvig plač v JU.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: user4683 ()

nejclp ::

MrStein je izjavil:

HitraSperma je izjavil:

Kdo šteje koliko porazov ima že letos SDS (vključno s današnjim 3x porazom)?

A kdo šteje uspehe Svobode?
Aja, ne glejte nas, glejte Janšo!
Formula, ki deluje že 20 let.

Jebiga, boste morali predložiti kaj boljšega, kot je Janša. Čeprav, ko gledam tale cvetober desnjakarski, kaj boljšega ne premorete.

Wrop ::

nejclp je izjavil:

Wrop je izjavil:

Logar je takoj bil označen za kopijo JJ.

Zdaj je jasno, da je Logar Murgeljski plačanec. Se vam ne zdi čudno sploh, da se ni oglašal?


Milo rečeno? Če ste nežni?


V pol ure z dvema naročnikoma pa niti 10 ogledov. Si ga sam naredu?
In kaj naj bi to sploh prikazovalo ali dokazovalo? Da Logar ni bi označen kot kopija JJ? :))

nejclp ::

Wrop je izjavil:

nejclp je izjavil:

Wrop je izjavil:

Logar je takoj bil označen za kopijo JJ.

Zdaj je jasno, da je Logar Murgeljski plačanec. Se vam ne zdi čudno sploh, da se ni oglašal?


Milo rečeno? Če ste nežni?


V pol ure z dvema naročnikoma pa niti 10 ogledov. Si ga sam naredu?
In kaj naj bi to sploh prikazovalo ali dokazovalo? Da Logar ni bi označen kot kopija JJ? :))

Ja, uploadal sem ga sam, pa ekskluzivno ga lahko pogledajo le tisti, ki imajo link. Dokazovalo pa naj bi, da ste v Noriškem zblojeni do amena.

TheBlueOne ::

Invictus je izjavil:



Pac je bil referendum proti Jansi. Na nase stroske...


Katerega je organiziral kar sam JJ?

FireSnake ::

dexterboy je izjavil:


Kaj smo samo 4-je? Žalostno.


5.
Jaz sem tudi rekel: naj cvili raja!
Saj smo tako izvolili.
Jaz sem upal, da vsaj tole za ministrstva rata. Pa ni.
Ukinit subvencije, ker tole ujčkanje nikamor ne pelje.
Tudi jaz isto: ni več talanja denarja raznoraznim organizacijam. Naj se znajdejo po svoje.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

nejclp ::

FireSnake je izjavil:

dexterboy je izjavil:


Kaj smo samo 4-je? Žalostno.


5.
Jaz sem tudi rekel: naj cvili raja!
Saj smo tako izvolili.
Jaz sem upal, da vsaj tole za ministrstva rata. Pa ni.
Ukinit subvencije, ker tole ujčkanje nikamor ne pelje.
Tudi jaz isto: ni več talanja denarja raznoraznim organizacijam. Naj se znajdejo po svoje.

8. Marec se je znašel po svoje. Razne cerkvene organizacije majo pa probleme s tem, da ne bi cuzale denarja davkoplačevalcev.
https://erar.si/etc/nevladne/#transakci...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Wrop ::

nejclp je izjavil:

Wrop je izjavil:

nejclp je izjavil:

Wrop je izjavil:

Logar je takoj bil označen za kopijo JJ.

Zdaj je jasno, da je Logar Murgeljski plačanec. Se vam ne zdi čudno sploh, da se ni oglašal?
Milo rečeno? Če ste nežni?


V pol ure z dvema naročnikoma pa niti 10 ogledov. Si ga sam naredu?
In kaj naj bi to sploh prikazovalo ali dokazovalo? Da Logar ni bi označen kot kopija JJ? :))

Ja, uploadal sem ga sam, pa ekskluzivno ga lahko pogledajo le tisti, ki imajo link. Dokazovalo pa naj bi, da ste v Noriškem zblojeni do amena.

:))
Največji nasprotniki JJ, pa najbolj gledajo Nova24TV. Tako slaba, na skrivaj pa gledajo in v slabi kvaliteti lepijo izseke na net.

nejclp ::

Wrop je izjavil:

nejclp je izjavil:

Wrop je izjavil:

nejclp je izjavil:

Wrop je izjavil:

Logar je takoj bil označen za kopijo JJ.

Zdaj je jasno, da je Logar Murgeljski plačanec. Se vam ne zdi čudno sploh, da se ni oglašal?
Milo rečeno? Če ste nežni?


V pol ure z dvema naročnikoma pa niti 10 ogledov. Si ga sam naredu?
In kaj naj bi to sploh prikazovalo ali dokazovalo? Da Logar ni bi označen kot kopija JJ? :))

Ja, uploadal sem ga sam, pa ekskluzivno ga lahko pogledajo le tisti, ki imajo link. Dokazovalo pa naj bi, da ste v Noriškem zblojeni do amena.

:))
Največji nasprotniki JJ, pa najbolj gledajo Nova24TV. Tako slaba, na skrivaj pa gledajo in v slabi kvaliteti lepijo izseke na net.

Absolutno, nisem ignorant in gledam vse. Nimam pa nič proti ignorantom, prav zabavni ste.
««
161 / 236
»»