» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
145 / 236
»»

FireSnake ::

nejc: dvorni norček ne mene predalčkati levo/desno (jajota si lahko ti zarineš tja, kamor ne posije sonce).

Če cipa krši zakon: naj tudi plača!
In o tem, ali je kršila zakon ali ne, bodo sodili drugi, ne ona.

Pa niste ravno vi levaki vpili "smrt janšizmu"? To je, zate, sprejemljivo?
Ko nekdo vpije o smrti bi ga bilo takoj treba plozniti okoli uh, da se strezni.
Pa še bi lahko naštevali.

Mislim: kakšen pajac moraš biti, da nekoga politično opredeliš, ko samo izpostavi, da ena kura krši zakon.
Zelo zaščitniški si do nje. No, na ta račun se bomo tudi v prihodnje še veliko krohotali. Hvala, res si zabaven in nikoli ne razočaraš, ko je treba braniti še tako neumno idiotijo :)). Upam samo, da si za svoje delo plačan (vsaj sendvič in pingo).

nejclp je izjavil:

Urška Klakočar ni prekupčevala z orožjem, ni prejemala podkupnin, ni bila zaprta na Dobu, skratka, ni kriminalka.


Kaj ima to veze s tem, da je zdaj kar fino zaJ (pa ne prvič!).
Jajo je passe, kam ti še vedno rineš?

A, če je pleško prodajal pokalice lahko pa vsi politiki počno kar jih je volja?
To je tvoja obramba? RESNO? ;((
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

nejclp ::

FireSnake je izjavil:

nejc: dvorni norček ne mene predalčkati levo/desno (jajota si lahko ti zarineš tja, kamor ne posije sonce).

Če cipa krši zakon: naj tudi plača!
In o tem, ali je kršila zakon ali ne, bodo sodili drugi, ne ona.

Pa niste ravno vi levaki vpili "smrt janšizmu"? To je, zate, sprejemljivo?
Ko nekdo vpije o smrti bi ga bilo takoj treba plozniti okoli uh, da se strezni.
Pa še bi lahko naštevali.

Mislim: kakšen pajac moraš biti, da nekoga politično opredeliš, ko samo izpostavi, da ena kura krši zakon.
Zelo zaščitniški si do nje. No, na ta račun se bomo tudi v prihodnje še veliko krohotali. Hvala, res si zabaven in nikoli ne razočaraš, ko je treba braniti še tako neumno idiotijo :)). Upam samo, da si za svoje delo plačan (vsaj sendvič in pingo).

Ja, vpiti smrt janšizmu je zame popolnoma sprejemljivo, nič manj kot vpiti smrt fašizmu. Zaščitniški sem, ker nobene ženske ne gre označiti z izrazom, ki si ga uporabil. Goloba nisem volil in ga tudi nikoli be bom, sem večkrat jasno povedal, da sem volil Levico. Nikakršnega zakona ni kršila, odgovarjala je na novinarska vprašanja.

FireSnake je izjavil:



Kaj ima to veze s tem, da je zdaj kar fino zaJ (pa ne prvič!).
Jajo je passe, kam ti še vedno rineš?

A, če je pleško prodajal pokalice lahko pa vsi politiki počno kar jih je volja?
To je tvoja obramba? RESNO? ;((

Malce se skoncentriraj, pa skušaj ugotoviti, kdo je v diskurs vpeljal Jajota in komu sem pojasnil razliko med Urško in omenjenim. Besnite, ker je ženska in ji dol visi za osebke vaše sorte.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

FireSnake ::


Ja, vpiti smrt janšizmu je zame popolnoma sprejemljivo...


Hvala, to je vse, kar sem želel slišati.

Glede ostudne kloakarce pa ne bi, ker se mi gnusi. Jaz nič ne besnim, zgolj navajam dejstva.

Glede pupe, ki je govorila, da je treba teptati voljo ljudstva: glede na tvojo analogijo bi se tudi lahko začeli dreti smrt totalitarizmu (ali kaj podobnega). Ane?
Ali pač ne, ker je "tvoja"?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

nejclp ::

Ja, lahko se dereš smrt golobizmu, zaradi mene, ne vem, kaj je tvoj point, pomoje nihče na levi niti trznil ne bi, razen v smehu, zakaj neki desnjakarje tako trigerira smrt janšizmu? A ker je janšizem dejansko zmerni fašizem?

Glede volje ljudstva, večina pač nima pravice odločat o manjšini in človekovih pravicah, pika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

FireSnake ::

Hehehe, še kar eno in isto trajbaš?
No, vse to ti je pa že bilo razloženo (preberi za nazaj - vse je že bilo napisano).
Če ponavljaš ene in iste neumnosti to ne bo postala resnica. Pika!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

nejclp ::

FireSnake je izjavil:

Hehehe, še kar eno in isto trajbaš?
No, vse to ti je pa že bilo razloženo (preberi za nazaj - vse je že bilo napisano).
Če ponavljaš ene in iste neumnosti to ne bo postala resnica. Pika!
Odgovoril sem na tvoja vprašanja, pomoje dovolj precizno. Niti ene stvari še nisi razložil, vse kar zmoreš je nekakšno besno izlivanje truizmov, ki ti jih v glavo vcepijo rumeni mediji in tvoji kameradi na forumu.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Nisi del debate, ampak debatiraš. Oziroma poskušaš.

Lepo si se opisal. Nejček norček. :D Sem bral nekaj tvojih zgornjih odgovorov. Si pa res zaljubljen v Kloakočarjevo, samo zato ker je vaša, ji odpuščaš neumnosti. Torej mi ne smemo vpiti: Smrt Kloaki, ki ji ni v deželi Slovenski enaki.

Ali: Smrt Kloakizmom v politiki in vrnitvi zdravega razuma.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Nisi del debate, ampak debatiraš. Oziroma poskušaš.

Lepo si se opisal. Nejček norček. :D Sem bral nekaj tvojih zgornjih odgovorov. Si pa res zaljubljen v Kloakočarjevo, samo zato ker je vaša, ji odpuščaš neumnosti. Torej mi ne smemo vpiti: Smrt Kloaki, ki ji ni v deželi Slovenski enaki.

Ali: Smrt Kloakizmom v politiki in vrnitvi zdravega razuma.

Narobe si razumel. Komot vpiješ omenjeno, nihče ti ne brani, sem jasno povedal. Lahko pa pričakuješ, da bo kdo odgovoril na tvoje vpitje.

paradajzos ::

A to je bil post s položaja moči?

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

A to je bil post s položaja moči?

Ne, nekoga ki ima mobilca in je zmerno pismen. Lahko vpiješ karkoli ti pade na pamet; če so tvoje izjave retardirane in žaljive, pa lahko pričakuješ, da ti bo kdo odgovoril.

paradajzos ::

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

A to je bil post s položaja moči?

Ne, nekoga ki ima mobilca in je zmerno pismen. Lahko vpiješ karkoli ti pade na pamet; če so tvoje izjave retardirane in žaljive, pa lahko pričakuješ, da ti bo kdo odgovoril.

Hecno, kako to velja vedno samo za eno stran… Saj vem, zgolj naključja in res dobri argumenti.:))

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

A to je bil post s položaja moči?

Ne, nekoga ki ima mobilca in je zmerno pismen. Lahko vpiješ karkoli ti pade na pamet; če so tvoje izjave retardirane in žaljive, pa lahko pričakuješ, da ti bo kdo odgovoril.

Hecno, kako to velja vedno samo za eno stran… Saj vem, zgolj naključja in res dobri argumenti.:))

Hočeš reči, če jaz vpijem Smrt janšizmu, bi moral kazensko odgovarjati? Zame veljajo drugačna pravila?

paradajzos ::

Ne, ti trdiš, da za 1111111 veljajo drugačna pravila kot zate. In priznajmo, defacto to drži.

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

Ne, ti trdiš, da za 1111111 veljajo drugačna pravila kot zate. In priznajmo, defacto to drži.

Ne, trdim, da so pravila za oba enaka. Jaz imam pravico, da se derem Smrt janšizmu, vi mate pravico, da se derete Smrt golobizmu. To pravico bom vedno branil. Izvolite pred parlament in se derite.

paradajzos ::

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Ne, ti trdiš, da za 1111111 veljajo drugačna pravila kot zate. In priznajmo, defacto to drži.

Ne, trdim, da so pravila za oba enaka. Jaz imam pravico, da se derem Smrt janšizmu, vi mate pravico, da se derete Smrt golobizmu. To pravico bom vedno branil. Izvolite pred parlament in se derite.

Ti si tisti, ki grozi s protiukrepi.

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Ne, ti trdiš, da za 1111111 veljajo drugačna pravila kot zate. In priznajmo, defacto to drži.

Ne, trdim, da so pravila za oba enaka. Jaz imam pravico, da se derem Smrt janšizmu, vi mate pravico, da se derete Smrt golobizmu. To pravico bom vedno branil. Izvolite pred parlament in se derite.

Ti si tisti, ki grozi s protiukrepi.
Jezuskristus.
Desnjakarji ste neverjetni, vsega vas je strah. "Odgovor" ni protiukrep, odgovor pomeni, da ti kdo odgovori na tvoj zapis na forumu s svojim zapisom na forumu.

paradajzos ::

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Ne, ti trdiš, da za 1111111 veljajo drugačna pravila kot zate. In priznajmo, defacto to drži.

Ne, trdim, da so pravila za oba enaka. Jaz imam pravico, da se derem Smrt janšizmu, vi mate pravico, da se derete Smrt golobizmu. To pravico bom vedno branil. Izvolite pred parlament in se derite.

Ti si tisti, ki grozi s protiukrepi.
Jezuskristus.
Desnjakarji ste neverjetni, vsega vas je strah. "Odgovor" ni protiukrep, odgovor pomeni, da ti kdo odgovori na tvoj zapis na forumu s svojim zapisom na forumu.

Ljubitelji Putina imate res neverjetno sposobnost spregledati dejstva:
1. Kdor koli je proti vam - barbara rov grožnje
2. Kdor koli je proti vam - grožnje full force represivni aparat države, ki je od 1945 v vaših rokah.

Ad 1. Ker nihče nikoli ni odgovarjal za to, so grožnje iz tega temnega kota toliko bolj kredibilne, enako pozivanje na “Smrt xyzmu”

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

Ljubitelji Jajota ste neverjetni, špilate žrtve in nabirate poceni politične točke na račun povojne tragedije in menite, da vas bojo normalni ljudje podprli?
Nismo leta 45, popolnoma si izgubljen v času in ne razumeš svojih pravic.
Torej trdiš, da se nimam pravice dret Smrt janšizmu, zaradi dogodkov po vojni?
A sem komu grozil? Zgolj odgovoril sem na debilnosti. Izvolite, z zastavami in harmonikami pred parlament, pa se derite kar hočete, ubogi zatirani desnjakarji.
A ste izgubili vsa jajca, pred leti ste se vsaj drli Janša je heroj, Kučana pa na gnoj, a ste takrat v jame leteli, pa nisem opazil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

link_up ::

@nejko, lepse se obnasaj.
In and Out

nejclp ::

link_up je izjavil:

@nejko, lepse se obnasaj.

Kaj sem pa takega napisal, da si užaljen?

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Narobe si razumel. Komot vpiješ omenjeno, nihče ti ne brani, sem jasno povedal. Lahko pa pričakuješ, da bo kdo odgovoril na tvoje vpitje.

Ko ste vpili smrt Jnašizmu, ste takoj vpili, da vam omejujeo svobodo govora, ko so vam povedali da se to ne sme. A niste pričakovali odgovora na svoje vpitje?

nejclp je izjavil:

Ne, nekoga ki ima mobilca in je zmerno pismen. Lahko vpiješ karkoli ti pade na pamet; če so tvoje izjave retardirane in žaljive, pa lahko pričakuješ, da ti bo kdo odgovoril.

Kaj so pa kolesarčki jokcali, ko so dobili kazni za svoje retardirane in žaljive izjave, polivanje stolov s krvjo, risanje svastike po poslancih, ki jim niso všeč. POtem pa v jok in na drevo, da jim je kršena svoboda govora... LEvičarji ste ene žaltave hinavske dvolične pičke. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

link_up ::

nejclp je izjavil:

link_up je izjavil:

@nejko, lepse se obnasaj.

Kaj sem pa takega napisal, da si užaljen?


Zdi se mi, da cutis noro potrebo po tem, da do doma isces le leve ovinke.
In and Out

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Narobe si razumel. Komot vpiješ omenjeno, nihče ti ne brani, sem jasno povedal. Lahko pa pričakuješ, da bo kdo odgovoril na tvoje vpitje.

Ko ste vpili smrt Jnašizmu, ste takoj vpili, da vam omejujeo svobodo govora, ko so vam povedali da se to ne sme. A niste pričakovali odgovora na svoje vpitje?


Kako se ne sme, če se sme? Itak da mi omejujete pravico govora, če se ne smem dreti Smrt janšizmu. Kdo nam je povedal, da se to ne sme, CK SDS?

111111111111 je izjavil:


Kaj so pa kolesarčki jokcali, ko so dobili kazni za svoje retardirane in žaljive izjave, polivanje stolov s krvjo, risanje svastike po poslancih, ki jim niso všeč. POtem pa v jok in na drevo, da jim je kršena svoboda govora... LEvičarji ste ene žaltave hinavske dvolične pičke. :D
Ne živimo v Putinovi Rusiji, da bi bilo našteto kaznivo.

link_up je izjavil:

nejclp je izjavil:

link_up je izjavil:

@nejko, lepse se obnasaj.

Kaj sem pa takega napisal, da si užaljen?


Zdi se mi, da cutis noro potrebo po tem, da do doma isces le leve ovinke.

Kako je to žaljivo do kogarkoli?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

michael32 ::

Golob namerava mastno nategniti upokojence. Najprej je vlada sprejela sramoten predlog, da bodo regres povišali za pet evrov. Sedaj pa hoče vlada še drugič nategnit upokojence, ko hoče izvesti redno uskladitev pokojnin že decembra, po kateri bodo upokojenci dobili samo 4,5% povišice. Če bi pokojnine redno uskladili februarja, kot je sedaj praksa, bi morala biti povišica veliko višja, saj se upošteva inflacija za predhodno leto.

paradajzos ::

nejclp je izjavil:

Ljubitelji Jajota ste neverjetni, špilate žrtve in nabirate poceni politične točke na račun povojne tragedije in menite, da vas bojo normalni ljudje podprli?
Nismo leta 45, popolnoma si izgubljen v času in ne razumeš svojih pravic.
Torej trdiš, da se nimam pravice dret Smrt janšizmu, zaradi dogodkov po vojni?
A sem komu grozil? Zgolj odgovoril sem na debilnosti. Izvolite, z zastavami in harmonikami pred parlament, pa se derite kar hočete, ubogi zatirani desnjakarji.
A ste izgubili vsa jajca, pred leti ste se vsaj drli Janša je heroj, Kučana pa na gnoj, a ste takrat v jame leteli, pa nisem opazil?

Ljubitelji Putina ste klasični ljubitelji dvojnih meril. Poveličujete povojne in medvojne množične morilce in ste hkrati zelo senzibilni na mikroagresije (razen na tiste, ki jih povzročate sami). Ste za pravice žensk in podtikanje ghb puncam na vaših zabavah. Ste za enakopravno obravnavo in se ne sekirate, če kakšen od vaših v zameno za službo pričakuje spolne protiusluge od ženske.
Res ste krasna pasma.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

nejclp je izjavil:

Ljubitelji Jajota ste neverjetni, špilate žrtve in nabirate poceni politične točke na račun povojne tragedije in menite, da vas bojo normalni ljudje podprli?
Nismo leta 45, popolnoma si izgubljen v času in ne razumeš svojih pravic.
Torej trdiš, da se nimam pravice dret Smrt janšizmu, zaradi dogodkov po vojni?
A sem komu grozil? Zgolj odgovoril sem na debilnosti. Izvolite, z zastavami in harmonikami pred parlament, pa se derite kar hočete, ubogi zatirani desnjakarji.
A ste izgubili vsa jajca, pred leti ste se vsaj drli Janša je heroj, Kučana pa na gnoj, a ste takrat v jame leteli, pa nisem opazil?

Ljubitelji Putina ste klasični ljubitelji dvojnih meril. Poveličujete povojne in medvojne množične morilce in ste hkrati zelo senzibilni na mikroagresije (razen na tiste, ki jih povzročate sami). Ste za pravice žensk in podtikanje ghb puncam na vaših zabavah. Ste za enakopravno obravnavo in se ne sekirate, če kakšen od vaših v zameno za službo pričakuje spolne protiusluge od ženske.
Res ste krasna pasma.

Točno veš, da ne podpiram fašizma in s tem tudi ne Putina. Skačeš iz teme na temo, kot ena zmešana kura, kaj boš še privlekel v debato, bullmastife? Popolnoma jasen sem bil o pravicah, ki so za vse enake. Dejansko blebetaš.

MrStein ::

Nazaj na vlado...


"Ravno zato, ker smo uvedli primerjalnik cen, se je cena osnovne košarice v času enega meseca znižala za 15 odstotkov," je izpostavil Golob in dodal, da bodo s tem pristopom zagotovo nadaljevali in košarico razširili še na več živil.

Bold statement.
Koliko od vas je to košarico sploh pogledal?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

nejclp ::

Ni treba gledat, trgovine gledajo, point je konkurenca, kao. Da trgovine tekmujejo s cenami.

MrStein ::

Trgovine ves čas gledajo. Ne rabijo "pomoči" vlade pri tem.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

paradajzos ::

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

nejclp je izjavil:

Ljubitelji Jajota ste neverjetni, špilate žrtve in nabirate poceni politične točke na račun povojne tragedije in menite, da vas bojo normalni ljudje podprli?
Nismo leta 45, popolnoma si izgubljen v času in ne razumeš svojih pravic.
Torej trdiš, da se nimam pravice dret Smrt janšizmu, zaradi dogodkov po vojni?
A sem komu grozil? Zgolj odgovoril sem na debilnosti. Izvolite, z zastavami in harmonikami pred parlament, pa se derite kar hočete, ubogi zatirani desnjakarji.
A ste izgubili vsa jajca, pred leti ste se vsaj drli Janša je heroj, Kučana pa na gnoj, a ste takrat v jame leteli, pa nisem opazil?

Ljubitelji Putina ste klasični ljubitelji dvojnih meril. Poveličujete povojne in medvojne množične morilce in ste hkrati zelo senzibilni na mikroagresije (razen na tiste, ki jih povzročate sami). Ste za pravice žensk in podtikanje ghb puncam na vaših zabavah. Ste za enakopravno obravnavo in se ne sekirate, če kakšen od vaših v zameno za službo pričakuje spolne protiusluge od ženske.
Res ste krasna pasma.

Točno veš, da ne podpiram fašizma in s tem tudi ne Putina. Skačeš iz teme na temo, kot ena zmešana kura, kaj boš še privlekel v debato, bullmastife? Popolnoma jasen sem bil o pravicah, ki so za vse enake. Dejansko blebetaš.

Glede na to, da si ti začel tepst strawmana in me označil za ljubitelja Jajota, lahko zapreš. Razen če spet ne razumeš, kaj si napisal.

nejclp ::

Ja ma je zastonj marketing. Predvidevam. Saj so težili, da metodologija ni OK. Torej upoštevajo.Je pa teh 15% malce za lase privlečeno, ziher ni zasluga omenjene strani.

paradajzos je izjavil:


Glede na to, da si ti začel tepst strawmana in me označil za ljubitelja Jajota, lahko zapreš. Razen če spet ne razumeš, kaj si napisal.

Ne, ti si me prvi označil za ljubitelja Putina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

paradajzos ::

nejclp je izjavil:

Ja ma je zastonj marketing. Predvidevam. Saj so težili, da metodologija ni OK. Torej upoštevajo.Je pa teh 15% malce za lase privlečeno, ziher ni zasluga omenjene strani.

paradajzos je izjavil:


Glede na to, da si ti začel tepst strawmana in me označil za ljubitelja Jajota, lahko zapreš. Razen če spet ne razumeš, kaj si napisal.

Ne, ti si me prvi označil za ljubitelja Putina.

Ti si pa res slabo pismen. Še prej si me označil za desnjakarja. Kar je isto kot ljubitelj Jajota v tvijih krogih.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

paradajzos je izjavil:


Ti si pa res slabo pismen.

Slabo pismen? Označil sem te za ljubitelja Jajota, ker si ti mene označil za ljubitelja Putina. Že par dni nazaj, danes pa spet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

nejclp ::

paradajzos je izjavil:


Še prej si me označil za desnjakarja. Kar je isto kot ljubitelj Jajota v tvijih krogih.
aja, centrist. Volil si pa Logarja, ker je sredinski, anede?

paradajzos ::

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:


Ti si pa res slabo pismen.

Slabo pismen? Označil sem te za ljubitelja Jajota, ker si ti mene označil za ljubitelja Putina. Že par dni nazaj, danes pa spet.

Pred tem si ti mene označil za člana SDS/ljubitelja Jajota/desnjakarja (nekaj od tega). Vedno intelektualno šibkejši začne tepst strawmana.

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:


Še prej si me označil za desnjakarja. Kar je isto kot ljubitelj Jajota v tvijih krogih.
aja, centrist. Volil si pa Logarja, ker je sredinski, anede?

Ker ga ni podprl zadnji šef Komunistične partije Slovenije. Kar tebe “v boju proti totalitarcem “ ne bo oviralo, da podpreš njegovo kandidatko, kajne?

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:


Ti si pa res slabo pismen.

Slabo pismen? Označil sem te za ljubitelja Jajota, ker si ti mene označil za ljubitelja Putina. Že par dni nazaj, danes pa spet.

Pred tem si ti mene označil za člana SDS/ljubitelja Jajota/desnjakarja (nekaj od tega). Vedno intelektualno šibkejši začne tepst strawmana.

Priznam, intelektualno si močnejši. Ampak, volil si Logarja, anede.

paradajzos ::

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:


Ti si pa res slabo pismen.

Slabo pismen? Označil sem te za ljubitelja Jajota, ker si ti mene označil za ljubitelja Putina. Že par dni nazaj, danes pa spet.

Pred tem si ti mene označil za člana SDS/ljubitelja Jajota/desnjakarja (nekaj od tega). Vedno intelektualno šibkejši začne tepst strawmana.

Priznam, intelektualno si močnejši. Ampak, volil si Logarja, anede.

In ti boš volil NPM, kajne?

nejclp ::

paradajzos je izjavil:


Ker ga ni podprl zadnji šef Komunistične partije Slovenije. Kar tebe “v boju proti totalitarcem “ ne bo oviralo, da podpreš njegovo kandidatko, kajne?

Niti najmanj, saj pravim, da faßistov ne podpiram.

paradajzos je izjavil:


In ti boš volil NPM, kajne?

Absolutno, u redu predsednica bo. Pa še ženska. Very woke z moje strani. Škoda, da ni črna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

paradajzos ::

Ja ja, do 22.06.1941 ste bili frendi z Dolfetom, kajne? Angela Vode bi lahko kaj povedala o tem.

Angela Vode @ Wikipedia

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

Ja ja, do 22.06.1941 ste bili frendi z Dolfetom, kajne? Angela Vode bi lahko kaj povedala o tem.

Angela Vode @ Wikipedia

Fino, da nimam nič s povojnimi poboji, a ne? Mam pa s paktom Molotov Ribbentrop?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

paradajzos ::

Malo uporabljam tvoj pristop.

Absolutno, u redu predsednica bo. Pa še ženska. Very woke z moje strani. Škoda, da ni črna.


Ne bo, gre za nekoga, ki je levi skrajnež s totalitarnimi tendencami. Ampak glavno da smo "proti totalitarcem". Dejansko ti je pisana na kožo.
Barva kože je dejansko nepomembna. Edina pozitivna stvar pri njej je, da je ženska, kar je pomembno za emancipacijo žensk v slovenski družbi.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

Malo uporabljam tvoj pristop.

Nisem opazil.

wcpapir ::

Prvi krog sem volil dohtarco, ki je dosegla zame zmago. Amapak ok, Resnica postaja razpoznavna, s vsakimi volitvami bo bolje ;)

Drugi krog grem NPM, samo da sem proti SDS. To je moje poslanstvo, pred kovidom nisem nikoli hodil na volitve.

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

Malo uporabljam tvoj pristop.

Absolutno, u redu predsednica bo. Pa še ženska. Very woke z moje strani. Škoda, da ni črna.


Ne bo, gre za nekoga, ki je levi skrajnež s totalitarnimi tendencami. Ampak glavno da smo "proti totalitarcem".
Barva kože je dejansko nepomembna. Edina pozitivna stvar pri njej je, da je ženska, kar je pomembno za emancipacijo žensk v slovenski družbi.

Musarca je levi skrajnež? Ona je dejansko centristka. Kar ti nisi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

paradajzos ::

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Malo uporabljam tvoj pristop.

Absolutno, u redu predsednica bo. Pa še ženska. Very woke z moje strani. Škoda, da ni črna.


Ne bo, gre za nekoga, ki je levi skrajnež s totalitarnimi tendencami. Ampak glavno da smo "proti totalitarcem".
Barva kože je dejansko nepomembna. Edina pozitivna stvar pri njej je, da je ženska, kar je pomembno za emancipacijo žensk v slovenski družbi.

Musarca je levi skrajnež?

Zvesto bo bojevala bitke kulturnega boja za stran, ki je mahnjena na to.

nejclp ::

paradajzos je izjavil:


Zvesto bo bojevala bitke kulturnega boja za stran, ki je mahnjena na to.

Liberalnega centra? Woke Hwoodske agende? Globalističnih neoliberalcev?

paradajzos ::

A to si ti po novem?

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

A to si ti po novem?

Nikakor, sem skrajni levičar. Libertarni socialist. Nisem pa tankie, tako da sem vedno proti fašistom. Mi gremo prvi pred zid, ko stalinisti ali pa fašisti prevzamejo oblast.

matobeli ::

Za paradajza:
To so tvoji strahovi. In nihče drug, ki ni Janez Janša jih ne bo moral rešiti.

Zdej pa odrasti in se nauči živeti s to hibo in nehaj uničevat debato.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

paradajzos ::

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

A to si ti po novem?

Nikakor, sem skrajni levičar. Libertarni socialist. Nisem pa tankie, tako da sem vedno proti fašistom. Mi gremo prvi pred zid, ko stalinisti ali pa fašisti prevzamejo oblast.

No, NPM je povsem na tvoji liniji.
««
145 / 236
»»