» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
116 / 236
»»

murrieta ::

Unchancy je izjavil:

murrieta je izjavil:

Unchancy je izjavil:

murrieta je izjavil:

feryz je izjavil:

Kako pa te kmet proba nategniti? A si daš hlače dol in mu pokažeš zadnjo plat?

Ker drugače on nekaj prodaja, ti pa to kupiš, če ti paše. Kje je tukaj nateg?


V subvencijah in socialah. Iz mojih davkov se ga podpira, da me nateguje. Jaz se niti ne trudim, da mi mu kazal "zadnjo plat", ni vreden. Ampak glede davkov pa nimam izbire.

Tako kot mi nimamo izbire glede nategunske RTV.


Verjetno je tvoja bipolarna osebnost skocila na nek stranski tir. Ko prides nazaj lahko nadaljujeva.

Zgolj ti si prekratek, da bi lahko razumel yo res enostavno analogijo.

Ne, ti si prekratek, da bi dojel, da nimas vec argumentov, jaz pa nocem preskociti na temo kjer bi bil ti bolj domac in bi celo imel (lol, japajade) kaksen argument. Razen, ce priznas, da si idiot in pljuvas v lastno skledo. Sele takrat lahko zacneva o RTVSLO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

Unchancy ::

Idiot si dokazano ti. Iz posta v post.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

feryz ::

Kako te mora šele boleti, ker se plešasto govno že 60 let napaja iz naših davkov, pa nismo od njega dobili popolnoma nič koristnega, niti enega gnilega paradajza. Zgolj ogromno škode.
Jebi ga, tako pač je v življenju. Eni subvencioniramo druge. Baje to izvolimo. In imamo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

murrieta ::

Unchancy je izjavil:

Idiot si dokazano ti. Iz posta v post.

Mhm, quod erat demonstrandum.

Unchancy ::

Wow, tole bo pa čebelica v zvezku.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

feryz ::

Zakaj latinsko? Da izgledaš bolj pametno ali da izpadeš bolj neumno?
Včasih bi bil faca, danes imamo gugl translate.

PetarVeliki ::

murrieta je izjavil:

PetarVeliki je izjavil:

Na ljubljanski tržnici v nedeljo nek kekec malomeščanski pizdil na branjevko, da je domač paradajz za 3e predrag. Seveda nisem bil tiho in ga napizdil zakaj si ga ni sam pridelal.


Jaz si ga pridelam sam, ostalo pa kupim iz Spanije in Italije. Ker se enkrat vec ne bom placeval za nic. Ko bojo kmetje prisli z trznimi cenami do potrosnikov pa 100x raje kupim od njih (pa ne zato, ker bi bil kaj boljsi, ampak ker se mi zdi vredu podpirati domaco ekonomijo, ne pa spekulantske preprodajalce). Ampak, dokler me bojo pa poizkusili nategnit, ga pa zaradi mene lahko dajo tudi na kompost, pa ne ker si ga ne bi mogel privoscit, ampak ker ne bom podpiral prevarantov. Kjer ga veliko "kmetov" kupi zjutraj v Trstu (Si kdaj pogledal kaj pise na njihovih gajbicah? Le preberi si, pa bova videla, kako toleranten bos po tem, ko bos ugotovil, da ga kupujejo v Trstu po 50 centov na kilo in ga tebi prodajajo po 3 eure.)


Meni ga ne prodajajo, jaz v svojem rastlinjaku vzgojim letno do 300kg raznoraznih sort paradajza, ki ga konzerviramo na 15 nacinov. Paradajza med sezono pojem toliko, da ko serjem uzuni naslednje leto tam zraste sadika paradajza. Kupujem pa na trznici rdeco peso, krompir in ostalo kar ne vzgojimo sami. Seveda ne pri siptarjih.

Unchancy ::

feryz je izjavil:

Zakaj latinsko? Da izgledaš bolj pametno ali da izpadeš bolj neumno?
Včasih bi bil faca, danes imamo gugl translate.

Eni so malo kasneje odkrili to možnost in so vidno impresionirani nad tem :))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

murrieta ::

Unchancy je izjavil:

Wow, tole bo pa čebelica v zvezku.

Tvoja zagotovo ne. Samo izkazal si, da zagovarjas bullshit, ti je zmanjkalo argumentov, si pa prevelik narcis, da bi priznal, kljub temu, da ti je jasno, da si izpadel kreten. Ali pa si pac placan PRovc, ki ni vreden, denarja, ki ga dobi.

Mi ni v cast. S tabo prerekati se je kot bi se spravil dojencku jemati liziko. To pocnem zaradi ostalih potencialnih fasistov, da jim pokazem kaksni kreteni ste in, da ne skrenejo na vasa pota popolnega idiotizma.

Unchancy je izjavil:

feryz je izjavil:

Zakaj latinsko? Da izgledaš bolj pametno ali da izpadeš bolj neumno?
Včasih bi bil faca, danes imamo gugl translate.

Eni so malo kasneje odkrili to možnost in so vidno impresionirani nad tem :))


Zato, ker je latinski izraz splosno znan za izkazovanje dokaza, slovenceljski kmecki jezik, pa nima sopomenke (uuuu, se ena beseda, ki je ne razumes). Naj ti po kmecko povem? "Izkazalo se je, da je krava vseeno breja!", bo bolje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

Unchancy ::

murrieta je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Wow, tole bo pa čebelica v zvezku.

Tvoja zagotovo ne. Samo izkazal si, da zagovarjas bullshit, ti je zmanjkalo argumentov, si pa prevelik narcis, da bi priznal, kljub temu, da ti je jasno, da si izpadel kreten.

Mi ni v cast. S tabo prerekati se je kot bi se spravil dojencku jemati liziko. To pocnem zaradi ostalih potencialnih fasistov, da jim pokazem kaksni kreteni ste in, da ne skrenejo na vasa pota popolnega idiotizma.

Ah, gnoj, ki zagovarja morilce in okupatorje in bi se jim prodal za poceni plin in nafto, sodi o boljših od sebe. Klasična “levičarska”.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

murrieta ::

Unchancy je izjavil:

murrieta je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Wow, tole bo pa čebelica v zvezku.

Tvoja zagotovo ne. Samo izkazal si, da zagovarjas bullshit, ti je zmanjkalo argumentov, si pa prevelik narcis, da bi priznal, kljub temu, da ti je jasno, da si izpadel kreten.

Mi ni v cast. S tabo prerekati se je kot bi se spravil dojencku jemati liziko. To pocnem zaradi ostalih potencialnih fasistov, da jim pokazem kaksni kreteni ste in, da ne skrenejo na vasa pota popolnega idiotizma.

Ah, gnoj, ki zagovarja morilce in okupatorje in bi se jim prodal za poceni plin in nafto, sodi o boljših od sebe. Klasična “levičarska”.


In se nadaljuje. :)) Kaj, ce bi doumel, da si "popusil"? Vec neumnosti, te ne dela nic bolj pametnega. Samo vecji bebec izpades.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

Unchancy ::

slovenceljski kmecki jezik


Takšni so leta 1941 z veseljem govorili nemško, ker "slovenceljski kmecki jezik".
Okupatorji se menjajo, kvizlingi pa se očitno vedno najdejo.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

murrieta ::

Unchancy je izjavil:

slovenceljski kmecki jezik


Takšni so leta 1941 z veseljem govorili nemško, ker "slovenceljski kmecki jezik".
Okupatorji se menjajo, kvizlingi pa se očitno vedno najdejo.


Blablablabla (ce kdo bere te nebuloze, naj prebere poste zgoraj, ko se je se trudil "argumentirati", saj ne, da je kaj bolje ampak, da bo jasno zakaj je zacel z 1941 ipd. Grims bullshitom), se enkrat, vec neumnosti, te ne bo naredilo nic bolj pametnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

Unchancy ::

murrieta je izjavil:

Unchancy je izjavil:

slovenceljski kmecki jezik


Takšni so leta 1941 z veseljem govorili nemško, ker "slovenceljski kmecki jezik".
Okupatorji se menjajo, kvizlingi pa se očitno vedno najdejo.


Blablablabla (ce kdo bere te nebuloze, naj prebere poste zgoraj, ko se je se trudil "argumentirati", saj ne, da je kaj bolje ampak, da bo jasno zakaj je zacel z 1941 ipd. Grims bullshitom), se enkrat, vec neumnosti, te ne bo naredilo nic bolj pametnega.

Vidim, da si doumel, “da si popušil”…
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

murrieta ::

Unchancy je izjavil:

murrieta je izjavil:

Unchancy je izjavil:

slovenceljski kmecki jezik


Takšni so leta 1941 z veseljem govorili nemško, ker "slovenceljski kmecki jezik".
Okupatorji se menjajo, kvizlingi pa se očitno vedno najdejo.


Blablablabla (ce kdo bere te nebuloze, naj prebere poste zgoraj, ko se je se trudil "argumentirati", saj ne, da je kaj bolje ampak, da bo jasno zakaj je zacel z 1941 ipd. Grims bullshitom), se enkrat, vec neumnosti, te ne bo naredilo nic bolj pametnega.

Vidim, da si doumel, “da si popušil”…


"Kvizling" (Quisling), "popusil"? A zdaj imas ze stockholmski sindrom? No daj ponovi se "stockholmski" bos izpadel res pameten.

Messiah/Nodi, se se ne bos navelical?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

Unchancy ::

Vidim, da si že na trdih drogah.

Da te še malo izobrazim:

https://fran.si/iskanje?Query=kvizling

Tisto drugo besedo pa verjetno poznaš, saj si jo uporabil tudi sam (ok, včasih res izpade, kot da ne veš, kakšne bedarije pišeš...).
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Unchancy ::

This just in:

Luka Mesec službeno pot v New York izkoristil za dopust

https://siol.net/novice/slovenija/luka-...

Kaže da zdaj predstavniki vlade na veliko mešajo privatno s službenim na državne stroške, "za to smo se borili, tovarišice in tovariši.
Mi se borimo za proletarce, najšibkejše in smo s službene poti prinesli cel kup vavčerjev za popuste v New Yorku, vsi, ki boste dopustovali tam, pridite, da vam pomagamo. Pa naj še kdo reče, da se ne brigamo za najšibkejše."
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

murrieta ::

Unchancy je izjavil:

Vidim, da si že na trdih drogah.

Da te še malo izobrazim:

https://fran.si/iskanje?Query=kvizling

Tisto drugo besedo pa verjetno poznaš, saj si jo uporabil tudi sam (ok, včasih res izpade, kot da ne veš, kakšne bedarije pišeš...).


A zdaj sva ze pri slovarju? :)) Se se spomnis, kaj je bila debata, ki bi jo rad argumentiral s ad-hominemi (uuuuu, latinski izraz, se eden, bojte se me :))), plagiatorstvom, 1941, slovarskim slovarjem? Pa ne, da si tak idiot, da mislis, da ti to kaj pomaga, da imas zdaj kaj bolj prav? Kaj pa ce bi raje sel nazaj na facebook?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

Unchancy ::

Lej, vse bo v redu. Potolaži se, spij kamilični čajček in danes malo prej spat. Do jutri boš že pozabil :))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

murrieta ::

Unchancy je izjavil:

Lej, vse bo v redu. Potolaži se, spij kamilični čajček in danes malo prej spat. Do jutri boš že pozabil :))

Ne rabim. Sem hitro uvidel, da si samo brezvezen nakladac, samo zanimalo me je kaj zmores. Razocaran. Vmes, ko se trudis opraviciti tvoj bullshit, malo gledam tv.

Mularija in po takih se zgledujete? Bebcih, ki niti lastnega razmisljanja niso sposobni tehtno upraviciti in se morajo zanasati na nasprotnikovo znanje? Tudi po tem, ko imajo na voljo na desetine accountov (Messiah, Nodi, pa verjetno se kdo). Ccccc. Mar res hocete, da so taki primitivci vas vzor? Za razmislit...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

Unchancy ::

Danes te verjetno bolijo kolena od vzpona na Vršič pa si malo siten. Saj bo boljše.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Polda ::

Manjka policijskega kadra zato ukinjajo avtocestno policijo. Včeraj policist pravi, da z nadzarovanjem meje nimajo težav, da imajo dovolj policistov.

Letos ilegalno mejo prestopilo več kot 8000 migrantov. Policisti pravijo, da lahko varujejo mejo. Več kot 90% jih izrazi namero za azil zato jih mora taxi policija peljati v azilni center kjer oa večina migrantov v nekaj dneh ali celo urah zapusti in gre naprej proti drugim državah (hvala bogu)

Ampak kakšno varovanje meje je to, da vsak, ki reče azil ga taxi Policija pelje v LJ ti pa potem prosto naprej. To ni nobeno varovanje ampak samo prevoz in nič drugega. Potem pa cvilijo, ker Avstrija podaljšuje nadzor. Res nam vladajo prvoklasni idioti.

Posilstvo migranta mladoletnice v azilnem domu ukrepali so tako,da so odstranili mladoletnico migrant pa še vedno hara po azilnem domu ali pa že posiljuje naprej v kateri drugi EU državi.

AtaŠtumf ::

Osebno ne vem, če se glede migrantov res to dogaja, kar vsi pišejo.

Če pa je to res, je pa svinjarija prve vrste.

Še vedno pa ne vem, po kakem ključu in logiki, dobijo ti ekonomski migranti prednost, pred ljudmi rojenimi in živečimi v Sloveniji?

Dokler imamo v Sloveniji reveže in klošarje, ne bi smeli dati niti eura tujim migrantom!
ž

Pa še nekaj, če dobivajo subvencije eni, bi morali dobivati tudi drugi in če nočemo dati subvenicije in preplačaveti pšenice slovenskemu kmetu, zakaj bi potem morali preplačevati slovenske kulturnike in razne nevladnike?


Mi je pa vedno pri teh temah zanimiva mentalna akrobatika, ki jo eni delajo, ko hočejo opravičevati debilne golobizme, od sončka in morja, ki zdravita kitajski virus, do pomoči gasilcem, ki sedaj čudežno postane pomoč gaslikskim društvom...

In to od takih, ki so se obregnili na vsak citat vzet iz konteksta od Trumpa, bedaste twite Janše ipd. neumnosti desnakov!
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

murrieta ::

AtaŠtumf je izjavil:

Še vedno pa ne vem, po kakem ključu in logiki, dobijo ti ekonomski migranti prednost, pred ljudmi rojenimi in živečimi v Sloveniji?


Ne ves? Ti jaz razlozim. Ce ljudje nocejo delat za klosarijo, ki jim jo placujejo nasi "podjetniki", potem bi po logiki morali dvigniti place, do visine, ko bi bili ljudje pripravljeni iti delat za ta denar.

Ce izkoriscajo migrante, potem, ne samo, da jim ni treba dvigniti plac, se spustijo jih lahko. Toliko o kobilicarskem kapitalizmu, ki se ga gremo.

Enako kot ZDA, kjer izkoriscajo Mehicane in vse kar pride mimo iz juzne amerike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

AtaŠtumf ::

murrieta je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

Še vedno pa ne vem, po kakem ključu in logiki, dobijo ti ekonomski migranti prednost, pred ljudmi rojenimi in živečimi v Sloveniji?


Ne ves? Ti jaz razlozim. Ce ljudje nocejo delat za klosarijo, ki jim jo placujejo nasi "podjetniki", potem bi po logiki morali dvigniti place, do visine, ko bi bili ljudje pripravljeni iti delat za ta denar.

Ce izkoriscajo migrante, potem, ne samo, da jim ni treba dvigniti plac, se spustijo jih lahko. Toliko o kobilicarskem kapitalizmu, ki se ga gremo.

Enako kot ZDA, kjer izkoriscajo Mehicane in vse kar pride mimo iz juzne amerike.



Si zagovornik migrantov, torej podpiraš ta sistem?

Ali pa si za to, da se ukine pritok migrantov in posledično zruši ta sistem, ker naši kobiličarski kapitalisti ne bodo imeli več delovne sile, ki ne bo pripravljena delati za bagatelo, ker migrantov ne bo več?
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Utk ::

Jaz ne vem kaj imajo ilegalni migranti z delovnimi mesti in plačami? Kolk Sirijcev se je zaposlilo v Sloveniji?

murrieta ::

AtaŠtumf je izjavil:

murrieta je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

Še vedno pa ne vem, po kakem ključu in logiki, dobijo ti ekonomski migranti prednost, pred ljudmi rojenimi in živečimi v Sloveniji?


Ne ves? Ti jaz razlozim. Ce ljudje nocejo delat za klosarijo, ki jim jo placujejo nasi "podjetniki", potem bi po logiki morali dvigniti place, do visine, ko bi bili ljudje pripravljeni iti delat za ta denar.

Ce izkoriscajo migrante, potem, ne samo, da jim ni treba dvigniti plac, se spustijo jih lahko. Toliko o kobilicarskem kapitalizmu, ki se ga gremo.

Enako kot ZDA, kjer izkoriscajo Mehicane in vse kar pride mimo iz juzne amerike.



Si zagovornik migrantov, torej podpiraš ta sistem?

Ali pa si za to, da se ukine pritok migrantov in posledično zruši ta sistem, ker naši kobiličarski kapitalisti ne bodo imeli več delovne sile, ki ne bo pripravljena delati za bagatelo, ker migrantov ne bo več?


Ne, zadevo se resi zakonsko, poveca se stevilo (nenapovedanih!) inspekcij in uvede drakonske kazni za krsilce, recimo druzbenokoristno prisilno delo v kamnolomih, asvaltiranju cest sredi poletja ipd. Me zanima, kdo bi se nasel, da bi ga dvakrat dobili na krsitvi.

Place bi se dvignile in ljudje bi bili pripravljeni spet delati.

Skratka, dvigniti je treba stevilko inspektorjev za delo iz 91 na okrog 500. Ampak ni problem, ker se so se sposobni sami financirat, podobno kot prometna policija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

Unchancy ::

murrieta je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

Še vedno pa ne vem, po kakem ključu in logiki, dobijo ti ekonomski migranti prednost, pred ljudmi rojenimi in živečimi v Sloveniji?


Ne ves? Ti jaz razlozim. Ce ljudje nocejo delat za klosarijo, ki jim jo placujejo nasi "podjetniki", potem bi po logiki morali dvigniti place, do visine, ko bi bili ljudje pripravljeni iti delat za ta denar.

Ce izkoriscajo migrante, potem, ne samo, da jim ni treba dvigniti plac, se spustijo jih lahko. Toliko o kobilicarskem kapitalizmu, ki se ga gremo.

Enako kot ZDA, kjer izkoriscajo Mehicane in vse kar pride mimo iz juzne amerike.

Torej so zagovorniki uvoza tisočev migrantov v Slovenijo - Levica & Co - v bistvu po tvoje glavni zagovorniki “kobiličarskega kapitalizma, ki se ga gremo”. Se pravi Mesec & Co zagovarjajo uvoz poceni delovne sile, zaradi česar kapitalistom ne bo treba dvignit plač.
Zanimivo, sem pa mislil, da je druga stran političnega spektra glavni problem.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

murrieta ::

Unchancy je izjavil:

murrieta je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

Še vedno pa ne vem, po kakem ključu in logiki, dobijo ti ekonomski migranti prednost, pred ljudmi rojenimi in živečimi v Sloveniji?


Ne ves? Ti jaz razlozim. Ce ljudje nocejo delat za klosarijo, ki jim jo placujejo nasi "podjetniki", potem bi po logiki morali dvigniti place, do visine, ko bi bili ljudje pripravljeni iti delat za ta denar.

Ce izkoriscajo migrante, potem, ne samo, da jim ni treba dvigniti plac, se spustijo jih lahko. Toliko o kobilicarskem kapitalizmu, ki se ga gremo.

Enako kot ZDA, kjer izkoriscajo Mehicane in vse kar pride mimo iz juzne amerike.

Torej so zagovorniki uvoza tisočev migrantov v Slovenijo - Levica & Co - v bistvu po tvoje glavni zagovorniki “kobiličarskega kapitalizma, ki se ga gremo”. Se pravi Mesec & Co zagovarjajo uvoz poceni delovne sile, zaradi česar kapitalistom ne bo treba dvignit plač.
Zanimivo, sem pa mislil, da je druga stran političnega spektra glavni problem.


Saj je. Zaradi njih imamo 91 inspektorjev za delo in prihodi so napovedani, kazni pa prenizke.

Sicer pa, nepovezano, brez migrantov ne bos penzije videl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

AtaŠtumf ::

murrieta je izjavil:

Unchancy je izjavil:

murrieta je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

Še vedno pa ne vem, po kakem ključu in logiki, dobijo ti ekonomski migranti prednost, pred ljudmi rojenimi in živečimi v Sloveniji?


Ne ves? Ti jaz razlozim. Ce ljudje nocejo delat za klosarijo, ki jim jo placujejo nasi "podjetniki", potem bi po logiki morali dvigniti place, do visine, ko bi bili ljudje pripravljeni iti delat za ta denar.

Ce izkoriscajo migrante, potem, ne samo, da jim ni treba dvigniti plac, se spustijo jih lahko. Toliko o kobilicarskem kapitalizmu, ki se ga gremo.

Enako kot ZDA, kjer izkoriscajo Mehicane in vse kar pride mimo iz juzne amerike.

Torej so zagovorniki uvoza tisočev migrantov v Slovenijo - Levica & Co - v bistvu po tvoje glavni zagovorniki “kobiličarskega kapitalizma, ki se ga gremo”. Se pravi Mesec & Co zagovarjajo uvoz poceni delovne sile, zaradi česar kapitalistom ne bo treba dvignit plač.
Zanimivo, sem pa mislil, da je druga stran političnega spektra glavni problem.


Saj je. Zaradi njih imamo 91 inspektorjev za delo in prihodi so napovedani, kazni pa prenizke.

Sicer pa, nepovezano, brez migrantov ne bos penzije videl.


Glede na vse pizdarje, ki jih določeni (sicer manjši del migrantov) počne, tudi dolge življenjske dobe ne!
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

murrieta ::

AtaŠtumf je izjavil:

Glede na vse pizdarje, ki jih določeni (sicer manjši del migrantov) počne, tudi dolge življenjske dobe ne!


Po tej logiki, bi morali ~30% Slovenije izgnati in jih nadomestiti z migranti (mi lahko das kaksen kontraprimer, kjer so migranti bolj skodljivi od SDSa?). Gremo lahko kar po clanskih listinah SDS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

AtaŠtumf ::

murrieta je izjavil:


Skratka, dvigniti je treba stevilko inspektorjev za delo iz 91 na okrog 500. Ampak ni problem, ker se so se sposobni sami financirat, podobno kot prometna policija.


Odlična ideja, samo zraven še damo zakon, da država plača ves čas in izgubljen prihodek, ki je izgubljen, ko inšpektor opravlja svoje delo na mestu podjetja in se mora podjetje in zaposleni ukvarjati z njim, ter se ne morejo ukvarjasti z opravljanjem lastnega posla, obenem pa še zakon, da inšpektor osebno plača vse to, če je napačno opravil svoje delo.

murrieta je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

Glede na vse pizdarje, ki jih določeni (sicer manjši del migrantov) počne, tudi dolge življenjske dobe ne!


Po tej logiki, bi morali ~30% Slovenije izgnati in jih nadomestiti z migranti (mi lahko das kaksen kontraprimer, kjer so migranti bolj skodljivi od SDSa?). Gremo lahko kar po clanskih listinah SDS.


Zakaj bi se pa ustavili pri SDS, a ostale stranke ne delajo pizdarij?
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Zgodovina sprememb…

murrieta ::

AtaŠtumf je izjavil:

murrieta je izjavil:


Skratka, dvigniti je treba stevilko inspektorjev za delo iz 91 na okrog 500. Ampak ni problem, ker se so se sposobni sami financirat, podobno kot prometna policija.


Odlična ideja, samo zraven še damo zakon, da država plača ves čas in izgubljen prihodek, ki je izgubljen, ko inšpektor opravlja svoje delo na mestu podjetja in se mora podjetje in zaposleni ukvarjati z njim, ter se ne morejo ukvarjasti z opravljanjem lastnega posla, obenem pa še zakon, da inšpektor osebno plača vse to, če je napačno opravil svoje delo.


A si otrok? Ti ni cisto nic jasno? Koliko nadomestila dobis, ce policaj opravlja rutinsko kontrolo?

AtaŠtumf je izjavil:

Zakaj bi se pa ustavili pri SDS, a ostale stranke ne delajo pizdarij?


Ne. Drugih skrajnih fasisticnih strank nimamo. Tudi nobena se ne povezuje z neonacisti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

AtaŠtumf ::

murrieta je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

murrieta je izjavil:


Skratka, dvigniti je treba stevilko inspektorjev za delo iz 91 na okrog 500. Ampak ni problem, ker se so se sposobni sami financirat, podobno kot prometna policija.


Odlična ideja, samo zraven še damo zakon, da država plača ves čas in izgubljen prihodek, ki je izgubljen, ko inšpektor opravlja svoje delo na mestu podjetja in se mora podjetje in zaposleni ukvarjati z njim, ter se ne morejo ukvarjasti z opravljanjem lastnega posla, obenem pa še zakon, da inšpektor osebno plača vse to, če je napačno opravil svoje delo.


A si otrok? Ti ni cisto nic jasno? Koliko nadomestila dobis, ce policaj opravlja rutinsko kontrolo?


Če bo inšpektor vsak dan v mojem podjetju, glede na tvoj predlog dviga, je prav, da se moje delo tudi plača, saj pride v moj objekt in me ne ustavi na javni ulici?
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

murrieta ::

AtaŠtumf je izjavil:

murrieta je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

murrieta je izjavil:


Skratka, dvigniti je treba stevilko inspektorjev za delo iz 91 na okrog 500. Ampak ni problem, ker se so se sposobni sami financirat, podobno kot prometna policija.


Odlična ideja, samo zraven še damo zakon, da država plača ves čas in izgubljen prihodek, ki je izgubljen, ko inšpektor opravlja svoje delo na mestu podjetja in se mora podjetje in zaposleni ukvarjati z njim, ter se ne morejo ukvarjasti z opravljanjem lastnega posla, obenem pa še zakon, da inšpektor osebno plača vse to, če je napačno opravil svoje delo.


A si otrok? Ti ni cisto nic jasno? Koliko nadomestila dobis, ce policaj opravlja rutinsko kontrolo?


Če bo inšpektor vsak dan v mojem podjetju, glede na tvoj predlog dviga, je prav, da se moje delo tudi plača, saj pride v moj objekt in me ne ustavi na javni ulici?


Sem ti razlozil. Vseeno je, kaj blebetas, ne bomo svetovnega precedensa na tem podrocju izumljali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

AtaŠtumf ::

murrieta je izjavil:


AtaŠtumf je izjavil:

Zakaj bi se pa ustavili pri SDS, a ostale stranke ne delajo pizdarij?


Ne. Drugih skrajnih fasisticnih strank nimamo. Tudi nobena se ne povezuje z neonacisti.


Govorila sva o škodi, ki naj bi jo delali, ne o tem, katero slikico na steni ta teden hvalijo...

In težko razlagaš, da je edino SDS, od vseh slovenskih strank, delala škodo slovenskim državljanom.
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

murrieta ::

AtaŠtumf je izjavil:

murrieta je izjavil:


AtaŠtumf je izjavil:

Zakaj bi se pa ustavili pri SDS, a ostale stranke ne delajo pizdarij?


Ne. Drugih skrajnih fasisticnih strank nimamo. Tudi nobena se ne povezuje z neonacisti.


Govorila sva o škodi, ki naj bi jo delali, ne o tem, katero slikico na steni ta teden hvalijo...

In težko razlagaš, da je edino SDS, od vseh slovenskih strank, delala škodo slovenskim državljanom.


Tudi to sem ti ze razlozil, lahko pa ponavljas v neskoncnost.

AtaŠtumf ::

murrieta je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

murrieta je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

murrieta je izjavil:


Skratka, dvigniti je treba stevilko inspektorjev za delo iz 91 na okrog 500. Ampak ni problem, ker se so se sposobni sami financirat, podobno kot prometna policija.


Odlična ideja, samo zraven še damo zakon, da država plača ves čas in izgubljen prihodek, ki je izgubljen, ko inšpektor opravlja svoje delo na mestu podjetja in se mora podjetje in zaposleni ukvarjati z njim, ter se ne morejo ukvarjasti z opravljanjem lastnega posla, obenem pa še zakon, da inšpektor osebno plača vse to, če je napačno opravil svoje delo.


A si otrok? Ti ni cisto nic jasno? Koliko nadomestila dobis, ce policaj opravlja rutinsko kontrolo?


Če bo inšpektor vsak dan v mojem podjetju, glede na tvoj predlog dviga, je prav, da se moje delo tudi plača, saj pride v moj objekt in me ne ustavi na javni ulici?


Sem ti razlozil. Vseeno je, kaj blebetas, ne bomo svetovnega precedensa na tem podrocju izumljali.


Zakaj ne?

Saj ga izumljamo za vsako drugo zadevo, zakaj bi bilo tukaj kaj drugače?

Zakaj bi lahko inšpektor načrtno uničeval poštena podjetja s tem, da jim trati njihov čas, ne bi pa nosil nobene odgovornosti za svoja dejanja.

Tole je tipičen primer v Sloveniji: "Daj mi pravice, daj mi moč, daj mi subvencijo, daj mi finance, a odgovornosti pa ne želim sprejeti nobene!"

murrieta je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

murrieta je izjavil:


AtaŠtumf je izjavil:

Zakaj bi se pa ustavili pri SDS, a ostale stranke ne delajo pizdarij?


Ne. Drugih skrajnih fasisticnih strank nimamo. Tudi nobena se ne povezuje z neonacisti.


Govorila sva o škodi, ki naj bi jo delali, ne o tem, katero slikico na steni ta teden hvalijo...

In težko razlagaš, da je edino SDS, od vseh slovenskih strank, delala škodo slovenskim državljanom.


Tudi to sem ti ze razlozil, lahko pa ponavljas v neskoncnost.


solatko nehaj in piši pod svojim nickom, če že hočeš, ni samo JJ škodljiv v Sloveniji, imajo tudi ostali politiki dvolj masla na svoji glavi in tudi dovolj škode so ostali naredili!

Pa to ne pomeni, da SDS in JJ ni kriva za svoj del pizdarij!
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Zgodovina sprememb…

murrieta ::

AtaŠtumf je izjavil:

Zakaj bi lahko inšpektor načrtno uničeval poštena podjetja s tem, da jim trati njihov čas, ne bi pa nosil nobene odgovornosti za svoja dejanja.


Tudi tukaj ne bomo delali svetovnega precedensa in ustanavljali posebne inspekcijske odrede, ki bodo, s samim svojim prihodom unicili podjetje. /s

Bi pa poslali v primeru krsitev, odgovorne osebe na prisilno delo, se razume, cez vikend in namesto dopusta.

Kar ni problem, saj seveda noben "podjetnik" nikoli ne krsi delovne zakonodaje. /s

AtaŠtumf je izjavil:

solatko nehaj in piši pod svojim nickom


Tvoje dusevne motnje me pac ne zanimajo, pojdi do psihiatra, ce imas privide.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

Unchancy ::

murrieta je izjavil:

Unchancy je izjavil:

murrieta je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

Še vedno pa ne vem, po kakem ključu in logiki, dobijo ti ekonomski migranti prednost, pred ljudmi rojenimi in živečimi v Sloveniji?


Ne ves? Ti jaz razlozim. Ce ljudje nocejo delat za klosarijo, ki jim jo placujejo nasi "podjetniki", potem bi po logiki morali dvigniti place, do visine, ko bi bili ljudje pripravljeni iti delat za ta denar.

Ce izkoriscajo migrante, potem, ne samo, da jim ni treba dvigniti plac, se spustijo jih lahko. Toliko o kobilicarskem kapitalizmu, ki se ga gremo.

Enako kot ZDA, kjer izkoriscajo Mehicane in vse kar pride mimo iz juzne amerike.

Torej so zagovorniki uvoza tisočev migrantov v Slovenijo - Levica & Co - v bistvu po tvoje glavni zagovorniki “kobiličarskega kapitalizma, ki se ga gremo”. Se pravi Mesec & Co zagovarjajo uvoz poceni delovne sile, zaradi česar kapitalistom ne bo treba dvignit plač.
Zanimivo, sem pa mislil, da je druga stran političnega spektra glavni problem.


Saj je. Zaradi njih imamo 91 inspektorjev za delo in prihodi so napovedani, kazni pa prenizke.

Sicer pa, nepovezano, brez migrantov ne bos penzije videl.

You can’t have cake and eat it.

(mi lahko das kaksen kontraprimer, kjer so migranti bolj skodljivi od SDSa?). Gremo lahko kar po clanskih listinah SDS


Brez težav se lahko domislim kakšnega mega škodljivca iz MOLa.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Polda ::

Utk je izjavil:

Jaz ne vem kaj imajo ilegalni migranti z delovnimi mesti in plačami? Kolk Sirijcev se je zaposlilo v Sloveniji?



Zakaj pa bi migranti delali če ti delaš namesto njih ?
On ni prišel delat on je prišel živet in cuzat socialno.
Itak pa denarja za migrante bo več kot dovolj saj nas bodo svobodni Golobčniki lepo obdavčili tako, da ne bo problema. Sploh sedaj, ko bodo olajšali azilno zakonodajo, da bo še ekonomski migrant tretiran kot begunec.

tomlin ::

Čeprav profil več kot očitno upravlja šaljivec, mu med drugim sledijo na ministrstvu za obrambo ter ministrstvu

za izobraževanje, znanost in šport. :D


Davke vam zvišujemo v vaše dobro. Da ne bo pomote.:D>:D;(







https://twitter.com/kloakocar/status/15...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomlin ()

tomlin ::

tomlin je izjavil:

Čeprav profil več kot očitno upravlja šaljivec, mu med drugim sledijo na ministrstvu za obrambo ter ministrstvu

za izobraževanje, znanost in šport. :D


Davke vam zvišujemo v vaše dobro. Da ne bo pomote.:D>:D;(







https://twitter.com/kloakocar/status/15...

dexterboy ::

:) :) :D :D :)) :))
o, fak, kwa sm se nasmeju.... smeh... solze...
on topic;
v pi..di smo:

ampak rešiti moramo Ukrajino :))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

MisterM ::

No, če na Fox News tako trdijo, potem pa je najbrž že res. Sploh, ko je podano na tako jasen in razumljiv način.

Pat_MaGroin ::

A to ste ze imel v zobeh, da je sodelavka Mirovnega inštituta zdaj zaposlena na MNZ? :)

tilen03 ::

Poslanka nekatere stranke je lani uporabljala ponarejeno potrdilo o izpolnjevanju PCT pogoja. Kaj mislite, za katero stranko gre?

Namig: Se en poslanec te iste stranke je hotel preckati mejo brez potrdila. Kasneje je obrazlozil, da je samo preverjal delo hrvaskih policistov na meji.

Unchancy ::

Skupaj z mamo?>:D
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

tomlin ::

nejclp ::

tomlin je izjavil:


Ni hudič. Ameriška pizdica je to izjavila? Resno?
««
116 / 236
»»