» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
108 / 236
»»

111111111111 ::

Saj sem ti pripopal, da je bil Zlatko na protestih. A on sedaj ni več kulturnik? Protestniki so ga predstavljali kot mučenika kulturništva.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

Saj sem ti pripopal, da je bil Zlatko na protestih. A on sedaj ni več kulturnik? Protestniki so ga predstavljali kot mučenika kulturništva.

Piše, da naj bi bil "primitivni raper", ne pa kulturnik. Menda ne boš jajotovim medijem oporekal.

Utk ::

nejclp je izjavil:

Utk je izjavil:

Na petkovih protestih ni bilo nasilja, razen s strani policije.

Na sredinih tudi ne.

Mhm.
https://www.delo.si/novice/slovenija/po...

Ja, razen s strani policije, ni bilo nasilja. Hvala za članek, v katerem to piše.

nejclp ::

Utk je izjavil:

nejclp je izjavil:

Utk je izjavil:

Na petkovih protestih ni bilo nasilja, razen s strani policije.

Na sredinih tudi ne.

Mhm.
https://www.delo.si/novice/slovenija/po...

Ja, razen s strani policije, ni bilo nasilja. Hvala za članek, v katerem to piše.

Na petkovih protestih ni bilo nasiljA, razen s strani policije. Članek se nanaša na sredine, antivaxerske, genijalc.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:


Piše, da naj bi bil "primitivni raper", ne pa kulturnik. Menda ne boš jajotovim medijem oporekal.

A nisi ti za levico in je Zlatko za vas kulturnik najvišjega ranga? :) Boš oporekal sam sebi?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Piše, da naj bi bil "primitivni raper", ne pa kulturnik. Menda ne boš jajotovim medijem oporekal.

A nisi ti za levico in je Zlatko za vas kulturnik najvišjega ranga? :) Boš oporekal sam sebi?

Volim Levico, Zlatko pa ni ravno nekaj, kar bi konzumiral, ne. Četudi je bolj kulturnik, kot vaši govedarji na frajtonercah.

arnecan1 ::

nejclp je izjavil:

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Piše, da naj bi bil "primitivni raper", ne pa kulturnik. Menda ne boš jajotovim medijem oporekal.

A nisi ti za levico in je Zlatko za vas kulturnik najvišjega ranga? :) Boš oporekal sam sebi?

Volim Levico, Zlatko pa ni ravno nekaj, kar bi konzumiral, ne. Četudi je bolj kulturnik, kot vaši govedarji na frajtonercah.

In kaj zdaj, če moji starši radi poslušajo frajtonarco?

Jaz je ne, pa jih kljub temu ne žalim z govedarji.

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Volim Levico, Zlatko pa ni ravno nekaj, kar bi konzumiral, ne. Četudi je bolj kulturnik, kot vaši govedarji na frajtonercah.


Kaj so trol, ki levici dela antipropagando? Ce bi si tadesni zeleli kaj za levico, bi bilo, da bi bil Mesec tako nizkoten kot si ti.

nejclp ::

arnecan1 je izjavil:

nejclp je izjavil:

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Piše, da naj bi bil "primitivni raper", ne pa kulturnik. Menda ne boš jajotovim medijem oporekal.

A nisi ti za levico in je Zlatko za vas kulturnik najvišjega ranga? :) Boš oporekal sam sebi?

Volim Levico, Zlatko pa ni ravno nekaj, kar bi konzumiral, ne. Četudi je bolj kulturnik, kot vaši govedarji na frajtonercah.

In kaj zdaj, če moji starši radi poslušajo frajtonarco?

Jaz je ne, pa jih kljub temu ne žalim z govedarji.

Če podpirajo janšota, so govedarji, ja.

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


Volim Levico, Zlatko pa ni ravno nekaj, kar bi konzumiral, ne. Četudi je bolj kulturnik, kot vaši govedarji na frajtonercah.


Kaj so trol, ki levici dela antipropagando? Ce bi si tadesni zeleli kaj za levico, bi bilo, da bi bil Mesec tako nizkoten kot si ti.

Nizkoten? Sem poosebljena prijaznost, odgovarjam z argumenti, žalim zgolj takrat, ko sem izzvan, pa še takrat se izogibam nizkotnim žaljivkam, ki jih uporabljate desnjakarji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Utk ::

nejclp je izjavil:

Utk je izjavil:

nejclp je izjavil:

Utk je izjavil:

Na petkovih protestih ni bilo nasilja, razen s strani policije.

Na sredinih tudi ne.

Mhm.
https://www.delo.si/novice/slovenija/po...

Ja, razen s strani policije, ni bilo nasilja. Hvala za članek, v katerem to piše.

Na petkovih protestih ni bilo nasiljA, razen s strani policije. Članek se nanaša na sredine, antivaxerske, genijalc.

Ja, članek se nanaša na nasilje s strani policije na sredinih protestih. Kaj ti ni jasno?

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:

žalim zgolj takrat, ko sem izzvan.


Ce zalis glede na neke subjektivne impulze, potem lahko vedno zalis. Kako pa na forumu ne bos izzvan? Posebej, ce furas popacene agende na smotan nacin.

Pac delujes kot antipropagandni trol narejen, da skodi Levici. Podobno kot Hypatia skodi svoji poziciji.

nejclp ::

Utk je izjavil:

nejclp je izjavil:

Utk je izjavil:

nejclp je izjavil:

Utk je izjavil:

Na petkovih protestih ni bilo nasilja, razen s strani policije.

Na sredinih tudi ne.

Mhm.
https://www.delo.si/novice/slovenija/po...

Ja, razen s strani policije, ni bilo nasilja. Hvala za članek, v katerem to piše.

Na petkovih protestih ni bilo nasiljA, razen s strani policije. Članek se nanaša na sredine, antivaxerske, genijalc.

Ja, članek se nanaša na nasilje s strani policije na sredinih protestih. Kaj ti ni jasno?

Članek se nanaša na odgovor policije na nasilje na sredinih protestih, sprenevedavko.

MisterM ::

Frajtonarca te ne naredi goveda, je inštrument z dolgo in pisano tradicijo, pa tudi narodnozabavna glasba varira v tako v kvaliteti izvajalcev kot kompleksnosti besedil in melodij. Govedo postaneš takrat, ko jo implicitno povezuješ s slovensko identiteto in praviš, da je le to edina prava slovenska glasba. Naši kulturniki so skozi čas razvijali in izvajali vse živo, od klasike, rocka, jazza, popevk, itd. in so ravno tako prispevali k naši bogati in pisani glasbeni kulturi.

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:

žalim zgolj takrat, ko sem izzvan.


Ce zalis glede na neke subjektivne impulze, potem lahko vedno zalis. Kako pa na forumu ne bos izzvan? Posebej, ce furas popacene agende na smotan nacin.

Pac delujes kot antipropagandni trol narejen, da skodi Levici. Podobno kot Hypatia skodi svoji poziciji.

A dej no, Levica bi morala goltat vaše govno, ki ga izločate vsakič, ko vam nova24 servira material.? Predolgo že rajate, temu je treba narediti konec.

Utk ::

Članek se nanaša na odgovor policije na nasilje na sredinih protestih, sprenevedavko.

Sprenedavate se tisti, ki mislite, da je bil odgovor policije karkoli drugega kot odgovor na "vprašanja" undercover policije ali oblasti (jaz ne vem kdo jih je plačal, ampak nekdo iz vlade ziher).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


A dej no, Levica bi morala goltat vaše govno, ki ga izločate vsakič, ko vam nova24 servira material.? Predolgo že rajate, temu je treba narediti konec.


Komu to? Ce me bos zasledil v politicnih temah sem izrazito proti SDS in Nova24 smatram za smeti.

Se pa verjetno zavedas, da delas skodo Levici s svojim nacinom? Ali tega ne razumes?

nejclp ::

MisterM je izjavil:

Frajtonarca te ne naredi goveda, je inštrument z dolgo in pisano tradicijo, pa tudi narodnozabavna glasba varira v tako v kvaliteti izvajalcev kot kompleksnosti besedil in melodij. Govedo postaneš takrat, ko jo implicitno povezuješ s slovensko identiteto in praviš, da je le to edina prava slovenska glasba. Naši kulturniki so skozi čas razvijali in izvajali vse živo, od klasike, rocka, jazza, popevk, itd. in so ravno tako prispevali k naši bogati in pisani glasbeni kulturi.

Nisem bil dovolj precizen? Sem povedal, kdaj je govedo govedo, a nisem? Tudi tole je lahko frajtonerca


Utk je izjavil:

Članek se nanaša na odgovor policije na nasilje na sredinih protestih, sprenevedavko.

Sprenedavate se tisti, ki mislite, da je bil odgovor policije karkoli drugega kot odgovor na "vprašanja" undercover policije ali oblasti (jaz ne vem kdo jih je plačal, ampak nekdo iz vlade ziher).

Hojs, jasno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

cias ::

Kaj je nova vlada sploh naredila za Slovence? Razen da so preglasili 3 referendume proti istospolnim porokam in sedaj na ulici ni več dovoljeno tepsti geje?

TheBlueOne ::

cias je izjavil:

Kaj je nova vlada sploh naredila za Slovence? Razen da so preglasili 3 referendume proti istospolnim porokam in sedaj na ulici ni več dovoljeno tepsti geje?


Imajo nek normalen pristop, imajo manire itn. Ce bi v SDS stilu hvalil, potem so sigurno te planirane kratkorocne pomoci "Nekaj kar dobi mali clovek". Ostale pa bolj zanima kam zadeve ciljajo in trenutno ne deluje slabo.

AtaŠtumf ::

Seveda je, s svojimi pametnimi izjavami je postavila Slovenijo na mapo debilnih izjav politikov, da sonček in morska vodica zdravita kitajski virus.

TheBlueOne ::

AtaŠtumf je izjavil:

Seveda je, s svojimi pametnimi izjavami je postavila Slovenijo na mapo debilnih izjav politikov, da sonček in morska vodica zdravita kitajski virus.


Kaj ni to vzeto iz konteskta?

Drugace jaz zivim v tujini in lahko recem, da je SDS naredil tako sramoto, da bodo v EU verjetno dejansko ukrepi, ki preprecujejo diktatorske poteze po SDSovsko.

Utk ::

Kaj ni to vzeto iz konteskta?

Ne.

Drugace jaz zivim v tujini in lahko recem, da je SDS naredil tako sramoto, da bodo v EU verjetno dejansko ukrepi, ki preprecujejo diktatorske poteze po SDSovsko.

Haha. Belgijci, Danci, Nizozemci bi nam predavali o demokraciji...naj raje sebe pogledajo. Avstrijci in Nemci so pa itak lahko samo tiho.

AtaŠtumf ::

TheBlueOne je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

Seveda je, s svojimi pametnimi izjavami je postavila Slovenijo na mapo debilnih izjav politikov, da sonček in morska vodica zdravita kitajski virus.


Kaj ni to vzeto iz konteskta?

Drugace jaz zivim v tujini in lahko recem, da je SDS naredil tako sramoto, da bodo v EU verjetno dejansko ukrepi, ki preprecujejo diktatorske poteze po SDSovsko.


Nič ni vzeto iz konteksta, poglej si video na 24ur, če želiš.

Tole je pa celotna njegova izjava:

"Da imamo val poleti, je dobro, saj imamo na voljo dve naravni zdravili. Sonce in D vitamin in morsko slano vodo. Vsi gremo lahko na morje in se tam pozdravimo, se ne šalim,” je glede boja zoper širjenja koronavirusa pojasnil Robert Golob.

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


A dej no, Levica bi morala goltat vaše govno, ki ga izločate vsakič, ko vam nova24 servira material.? Predolgo že rajate, temu je treba narediti konec.


Komu to? Ce me bos zasledil v politicnih temah sem izrazito proti SDS in Nova24 smatram za smeti.

Se pa verjetno zavedas, da delas skodo Levici s svojim nacinom? Ali tega ne razumes?

Ne, mislim, da ne škodim, dokler je v Levici Kordiš. Saj sem samo nepomembnež, ki se oglaša na Slotechu, nobene politične moči nimam.

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

Kaj ni to vzeto iz konteskta?

Ne.

Drugace jaz zivim v tujini in lahko recem, da je SDS naredil tako sramoto, da bodo v EU verjetno dejansko ukrepi, ki preprecujejo diktatorske poteze po SDSovsko.

Haha. Belgijci, Danci, Nizozemci bi nam predavali o demokraciji...naj raje sebe pogledajo. Avstrijci in Nemci so pa itak lahko samo tiho.


Kaj potem ne bo nobenih covid ukrepov in ne bo kakor naj bi bilo, torej, da se regulirala glede na zasedenost intenzivnih? Se ti zdi, da podcenjujejo covid in bo ogromno sranje jeseni? Bodi prosim specificen. Kar vidim od priporocil, so naceloma podobna.

Tujcem je slo na jetra tocno to, kar je slo na jetra vecini v Sloveniji.

AtaŠtumf ::

nejclp je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


A dej no, Levica bi morala goltat vaše govno, ki ga izločate vsakič, ko vam nova24 servira material.? Predolgo že rajate, temu je treba narediti konec.


Komu to? Ce me bos zasledil v politicnih temah sem izrazito proti SDS in Nova24 smatram za smeti.

Se pa verjetno zavedas, da delas skodo Levici s svojim nacinom? Ali tega ne razumes?

Ne, mislim, da ne škodim, dokler je v Levici Kordiš. Saj sem samo nepomembnež, ki se oglaša na Slotechu, nobene politične moči nimam.


Saj vemo, ne rabiš tega na glas govorit, tudi tvoje mnenje ima tako težo, kakor si jo tudi sam daješ.

Pač nepomembnež na slo-techu.

TheBlueOne je izjavil:

Utk je izjavil:

Kaj ni to vzeto iz konteskta?

Ne.

Drugace jaz zivim v tujini in lahko recem, da je SDS naredil tako sramoto, da bodo v EU verjetno dejansko ukrepi, ki preprecujejo diktatorske poteze po SDSovsko.

Haha. Belgijci, Danci, Nizozemci bi nam predavali o demokraciji...naj raje sebe pogledajo. Avstrijci in Nemci so pa itak lahko samo tiho.


Kaj potem ne bo nobenih covid ukrepov in ne bo kakor naj bi bilo, torej, da se regulirala glede na zasedenost intenzivnih? Se ti zdi, da podcenjujejo covid in bo ogromno sranje jeseni? Bodi prosim specificen. Kar vidim od priporocil, so naceloma podobna.

Tujcem je slo na jetra tocno to, kar je slo na jetra vecini v Sloveniji.


Glede na prve epidemiologa v državi, če dobiš kitajski virus, ti predpišemo teden morja in sončka!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()

nejclp ::

AtaŠtumf je izjavil:

nejclp je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


A dej no, Levica bi morala goltat vaše govno, ki ga izločate vsakič, ko vam nova24 servira material.? Predolgo že rajate, temu je treba narediti konec.


Komu to? Ce me bos zasledil v politicnih temah sem izrazito proti SDS in Nova24 smatram za smeti.

Se pa verjetno zavedas, da delas skodo Levici s svojim nacinom? Ali tega ne razumes?

Ne, mislim, da ne škodim, dokler je v Levici Kordiš. Saj sem samo nepomembnež, ki se oglaša na Slotechu, nobene politične moči nimam.


Saj vemo, ne rabiš tega na glas govorit, tudi tvoje mnenje ima tako težo, kakor si jo tudi sam daješ.

Pač nepomembnež na slo-techu.

Ja, si ne delam iluzij. Jih volim, pa tudi direkt povem, kdaj ga serjejo.

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Ne, mislim, da ne škodim, dokler je v Levici Kordiš. Saj sem samo nepomembnež, ki se oglaša na Slotechu, nobene politične moči nimam.


Itak skodis, ker dajes vtis, da so taki kot si ti predstavniki Levice, ki pa ima dejnasko zelo uglajenega koordinatoja, ki se trudi, da ne bi bilo tega.

Skodis jim, ker vidis, da te mnogi poistovetijo z levico, ker dejansko delujes tocno tako kakor SDSovci prikazejo Levico. Pac futras confimation bias vernikom, kar pa je najslabse mozno. Razen, ce si SDS trol, potem pa ti kar gre. Ampak mislim, da tudi si, ker ponujaso tudi kontra tocno enako strankarsko obmetavanje dreka. Diskusijo tiscis na nivo, ki je primeren bolj za Novo24 kot kam drugam.

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


Ne, mislim, da ne škodim, dokler je v Levici Kordiš. Saj sem samo nepomembnež, ki se oglaša na Slotechu, nobene politične moči nimam.


Itak skodis, ker dajes vtis, da so taki kot si ti predstavniki Levice, ki pa ima dejnasko zelo uglajenega koordinatoja, ki se trudi, da ne bi bilo tega.

Skodis jim, ker vidis, da te mnogi poistovetijo z levico, ker dejansko delujes tocno tako kakor SDSovci prikazejo Levico. Pac futras confimation bias vernikom, kar pa je najslabse mozno. Razen, ce si SDS trol, potem pa ti kar gre. Ampak mislim, da tudi si, ker ponujaso tudi kontra tocno enako strankarsko obmetavanje dreka. Diskusijo tiscis na nivo, ki je primeren bolj za Novo24 kot kam drugam.

Sem kdaj napisal kaj, kar nisem podprl z argumenti? Volim Levico, prav zato menim, da jo lahko tudi kritiziram.

Gregor P ::

cias je izjavil:

Kaj je nova vlada sploh naredila za Slovence? Razen da so preglasili 3 referendume proti istospolnim porokam in sedaj na ulici ni več dovoljeno tepsti geje?

... včasih je dobro, tudi če ne naredijo nič:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Sem kdaj napisal kaj, kar nisem podprl z argumenti? Volim Levico, prav zato menim, da jo lahko tudi kritiziram.


Recimo primer zakaj trolas. Ti recemo, da je lahko v solah omejen obseh woke zadev, toliko, da spoznajo ampak ne nonstop, da ni manipulacije. Kakor zelimo tudi za cerkve.

Ti pa bos verjetno obrnil v "Bi prepovedali, da se o tem sploh govori, razen v teh in teh izjemah...".

Pac obrnes zadeve na ofenzivno noto, tudi tam, kjer je nek kompromis. In potem z ofenzivno noto nekoga po nepotrebnem sprozis. Potem pa si napaden in se zalite.

Argumente pa uporabljas tudi deloma, tudi izven konteksta itn.

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


Sem kdaj napisal kaj, kar nisem podprl z argumenti? Volim Levico, prav zato menim, da jo lahko tudi kritiziram.


Recimo primer zakaj trolas. Ti recemo, da je lahko v solah omejen obseh woke zadev, toliko, da spoznajo ampak ne nonstop, da ni manipulacije. Kakor zelimo tudi za cerkve.

Ti pa bos verjetno obrnil v "Bi prepovedali, da se o tem sploh govori, razen v teh in teh izjemah...".

Pac obrnes zadeve na ofenzivno noto, tudi tam, kjer je nek kompromis. In potem z ofenzivno noto nekoga po nepotrebnem sprozis. Potem pa si napaden in se zalite.

Argumente pa uporabljas tudi deloma, tudi izven konteksta itn.

Se opravičujem, bom vzel na znanje, res si ne želim, da bi zaradi mene kdo spol zamenjal, pa bi mu potem bilo žal.

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:



Argumente pa uporabljas tudi deloma, tudi izven konteksta itn.
Se opravičujem, bom vzel na znanje, res si ne želim, da bi zaradi mene kdo spol zamenjal, pa bi mu potem bilo žal.


Vidis, to je odlicen primer sarkasticnega obracanja, ki lepo dopolni kar ti pravim.

FireSnake ::

.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:



Argumente pa uporabljas tudi deloma, tudi izven konteksta itn.
Se opravičujem, bom vzel na znanje, res si ne želim, da bi zaradi mene kdo spol zamenjal, pa bi mu potem bilo žal.


Vidis, to je odlicen primer sarkasticnega obracanja, ki lepo dopolni kar ti pravim.

Sarkazem je prepovedan na slotechu? Vse možnosti imaš, enako kot jaz, da me demantiraš in prezentiraš nasprotna stališča, tebe pač moti, da nasprotujem tvojim prepričanjem. Recimo, da enačiš znanstvene teorije z vero.

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Sarkazem je prepovedan na slotechu? Vse možnosti imaš, enako kot jaz, da me demantiraš in prezentiraš nasprotna stališča, tebe pač moti, da nasprotujem tvojim prepričanjem. Recimo, da enačiš znanstvene teorije z vero.


Verjetno si pozabil, da se strinjamo. Nestrinjanje pride samo iz tvojih spinov. Mojih prepricanj pa ne poznas.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


Sarkazem je prepovedan na slotechu? Vse možnosti imaš, enako kot jaz, da me demantiraš in prezentiraš nasprotna stališča, tebe pač moti, da nasprotujem tvojim prepričanjem. Recimo, da enačiš znanstvene teorije z vero.


Verjetno si pozabil, da se strinjamo. Nestrinjanje pride samo iz tvojih spinov. Mojih prepricanj pa ne poznas.
Tvoja prepričanja poznam, kolikor si jih demonstriral. Se ne strinjava. Menim, da bi morali o teorijah spola otroci zvedeti bistveno več. Dokler obstajajo primeri, da zaradi disforije spola otroci razmišljajo o samomoru.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:

Tvoja prepričanja poznam, kolikor si jih demonstriral. Se ne strinjava. Menim, da bi morali o teorijah spola otroci zvedeti bistveno več. Dokler obstajajo primeri, da zaradi disforije spola otroci razmišljajo o samomoru.


Seveda se strinjamo, si pozabil? V solah morajo biti te posebne verzije odnosov omenjene kot normalne. Smo se pogovarjali, kaksna ura ali dve pri naravi in druzbi.

Ce pa mislis pridigati cele teorije, pa je seznam dolg, sole pa ze sedaj preobsirne kar se tice kolicine ponujenega znanja.

Drugace povedano, to vecine ne zanima, imamo druge prioritete itn. RKC ima vec podpore, da bi bil v soli verouk, tako da je treba vsem ideoloskim temam nasprotovati, ce zadeve niso informativne ampak so manipulativne.

nejclp ::

Teorije spolov niso ideološka tema, še manj pa vera.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:


Volim Levico, Zlatko pa ni ravno nekaj, kar bi konzumiral, ne. Četudi je bolj kulturnik, kot vaši govedarji na frajtonercah.

Torej so bili kulturniki na sredinih protestih. A ni levica strpna do drugačnih? Ali samo do tistih, ki vam sedejo?

nejclp je izjavil:

Če podpirajo janšota, so govedarji, ja.


Zakaj?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

darksamurai ::

nejclp je izjavil:

Teorije spolov niso ideološka tema, še manj pa vera.

Ne, to so čisto resna taprava 100% resnična "znanost". ;)
Te "teorije" so nastale ko se je nekaj "woke" osebkov vzajemno preučevalo in napisalo znanstveni članek. Tukaj niso upoštevali peer-reviewov, ni bilo neodvisnih raziskovalcev, zanemarili so vse psihološke motnje itd.

Človek, ki se identificira kot "žnj" in sebe "znanstveno" analizira in napiše članek je potem to 100% res. Tako to gre pri teorijah spola. Kje je meja? Človek lahko reče da je žnj spola, ne sme pa reči da se identificira kot žirafa. To pa kar naenkrat ni več res ali OK. :))

tilen03 ::

jernejl je izjavil:


Komot predstaviš pravilno metodologijo izračuna podpore vladi, da vidimo, kje v postopku so "anketarji" udarili mimo, in kolikšna je torej dejanska podpora, če ni taka, kot pravijo, da je. Hvala.

Si predstavljaš, kako dobro oceno bi dejansko morala dobiti vlada JJ, če bi anketarji upoštevali pandemijo (in na koncu še vojno v bližini)? So potem tedanje ocene tudi "narobe"?

Tiste ocene so pravilne, če je minilo vsaj 100 dni od nastopa vlade. V manj kaj veliko ne moreš narediti. Sploh, če imaš ne-državotvorno opozicijo. Anketo je naročila komercialna televizija. Kako se oni preživljajo, pa vsi vemo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Tvoja prepričanja poznam, kolikor si jih demonstriral. Se ne strinjava. Menim, da bi morali o teorijah spola otroci zvedeti bistveno več. Dokler obstajajo primeri, da zaradi disforije spola otroci razmišljajo o samomoru.

Otroci o samomoru razmišljajo še zaradi neuslišane ljubezni, ker niso naredili levela v igrici in ker morajo doma pospravit mizo. Čigava odgovornost je to?

TheBlueOne je izjavil:


Drugace povedano, to vecine ne zanima, imamo druge prioritete itn. RKC ima vec podpore, da bi bil v soli verouk, tako da je treba vsem ideoloskim temam nasprotovati, ce zadeve niso informativne ampak so manipulativne.

As simple as that.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

Volim Levico, Zlatko pa ni ravno nekaj, kar bi konzumiral, ne. Četudi je bolj kulturnik, kot vaši govedarji na frajtonercah.
Torej so bili kulturniki na sredinih protestih. A ni levica strpna do drugačnih? Ali samo do tistih, ki vam sedejo?

Si me dobil, praznuj. En. Še dva rabiš, da bojo kulturniki.

Če podpirajo janšota, so govedarji, ja.


Zakaj?

Ker janšota podpirajo govedarji.

darksamurai je izjavil:

nejclp je izjavil:

Teorije spolov niso ideološka tema, še manj pa vera.

Ne, to so čisto resna taprava 100% resnična "znanost". ;)
Te "teorije" so nastale ko se je nekaj "woke" osebkov vzajemno preučevalo in napisalo znanstveni članek. Tukaj niso upoštevali peer-reviewov, ni bilo neodvisnih raziskovalcev, zanemarili so vse psihološke motnje itd.

Človek, ki se identificira kot "žnj" in sebe "znanstveno" analizira in napiše članek je potem to 100% res. Tako to gre pri teorijah spola. Kje je meja? Človek lahko reče da je žnj spola, ne sme pa reči da se identificira kot žirafa. To pa kar naenkrat ni več res ali OK. :))

Harakiri ti svetujem, dark samuraj.Tudi biologi ločujejo biološki spol od družbenega.

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Tvoja prepričanja poznam, kolikor si jih demonstriral. Se ne strinjava. Menim, da bi morali o teorijah spola otroci zvedeti bistveno več. Dokler obstajajo primeri, da zaradi disforije spola otroci razmišljajo o samomoru.

Otroci o samomoru razmišljajo še zaradi neuslišane ljubezni, ker niso naredili levela v igrici in ker morajo doma pospravit mizo. Čigava odgovornost je to?

.

Tvoji, moji ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

tomlin ::

Dolžnost predsednika vlade RS je, da nujno sproži postopek, ali je minister Luka Mesec bil na seji pod

vplivom kokaina,



https://twitter.com/Kornelij4/status/15...

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Teorije spolov niso ideološka tema, še manj pa vera.

Zaenkrat so popolnoma ideološka tema.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nejclp ::

Ker jo desnjakarji politizirate.

tomlin je izjavil:

Dolžnost predsednika vlade RS je, da nujno sproži postopek, ali je minister Luka Mesec bil na seji pod

vplivom kokaina,



https://twitter.com/Kornelij4/status/15...

Strokovnjaki za kokain, ki so bili do zdaj intoksicirani in pod mizo obležani zgolj na gasilski veselici.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Ker janšota podpirajo govedarji.

In Janša je imel boljšo ministrsko ekipo. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

FireSnake ::

https://siol.net/novice/slovenija/sds-v...

Tole bo prvi test za plesno ekipo.
Da vidimo, kako imajo slo-tech "poznavalci" pojma o podpori.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Ker janšota podpirajo govedarji.

In Janša je imel boljšo ministrsko ekipo. :D

Mhm, večinoma na kokainu in alkoholu.
««
108 / 236
»»