» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
72 / 236
»»

Hypathia ::

Sicer pa kmetavza nadaljuje s svojimi faux pasi. 'Na nesvobodo, da se bom morala podrediti nekim togim pravilom, ne pristajam', je izjavila o funkciji, katere bistvo je, da se držiš pravil in protokola.

Ampak to so pač posledice politike novih obrazov, ko se lahko vsak kmetavz in nesposobnež zavihti na najvišje državne funkcije.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

harvey ::

lynxslo5 je izjavil:



Pisunčki iz Golob TV mislijo, da smo izgubili spomin in ne vemo, zakaj so bile ograje na proslavi. Zato ker so podivjani levičarji hoteli vdreti na proslavo in jo motiti ter prekiniti. To samo kaže s kakšnimi ljudmi imamo opravka na levi opciji pri nas. Letos ograj ni bilo, ker desni Slovenci ne bodo šli motit in prekinjat državno proslavo samo zato, ker je letos leva opcija na oblasti. Razlika je očitna.


Čak, kaj je na sliki zgoraj - tehnična ovira, ograje pa ni 8-O

Proslava pred dnevom državnosti tokrat brez ograj in odprta za vse

 Dan - brez ograj

Dan - brez ograj

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Hypathia ::

Zdaj šele vidim, da imajo vsi v prvi vrsti slovenske zastavice v rokah, samo za ministra Mesca je to očitno prevelik napor/fašizem. Gnoj od človeka!
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Voss ::

A mislte, da drgač Fajonka pa Mesc mutita? Jst sm fix, da ma rada young boyse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

sds ::

Hypathia je izjavil:

Urška Klakočar Zupančič se je odzvala za 24ur.com: "Sinoči sem bila presenečena in počaščena ob aplavzu ter vzklikih obiskovalcev proslave ob mojem prihodu na praznovanje ob dnevu državnosti. Nisem pričakovala takšnega toplega sprejema in moje obračanje h gostom je bilo spontano. Če sem s tem užalila koga, pa se mu iskreno opravičujem. S to gesto sem pozdravila ljudi, ki so me izvolili in me izbrali za svojo predstavnico in jih nisem želela prezreti ali jim obrniti hrbta."

Prav neverjetno je, kako je ta kmetavzarka zabita. Ona dejansko misli, da je edina političarka, ki ji je folk v 30 letih zaploskal ob prihodu na proslavo, očitno ni še nobene gledala, saj je del bontona, da se najvišjim funkcionarjem zaploska, ko jih najavijo. Njeno siceršnjo nerazgledanost so opazili tudi v rdečem Dnevniku, a jo seveda r*tolizniško predstavili kot "simpatičnost, ker je Klopotača iz pravega gnezda.

Med odgovarjanjem na vprašanja o osamosvojitvi se je simpatično lovila, ko je morala preizkušati svoj spomin. https://www.dnevnik.si/1042991726

Tako da je lahko samo tiho z lažmi, da se jo kritizira zaradi tega ker je ženska, ker ji vsi MSM "neodvisni" pisunčki v r*t lezejo, medtem ko so prejšnjo oblast, moške ali ženske, kritizirali za vsako figo.

Kritikom odgovarja, da se z oblačili ukvarjamo, ker je predsedniški stol zasedla ženska. https://www.24ur.com/novice/slovenija/p...


Pusti jo no, dosegla je kar ti ne bos nikoli. Razen tega, da ima zenske reprodukcijske organe za razliko tvojega penisa.
I have no mouth, and I must scream

tomlin ::

Kašna samozavest neki, to je neotesanost, protokolarna nepismenost in predvsem zarukanost tvojega hlapca in dekle>:D

nejclp je izjavil:

Slovenčki vedno pizdijo, če je kdorkoli samozavesten in se ne obnaša kot hlapec.

sds ::

Hypathia je izjavil:

Zdaj šele vidim, da imajo vsi v prvi vrsti slovenske zastavice v rokah, samo za ministra Mesca je to očitno prevelik napor/fašizem. Gnoj od človeka!


Zadnji stavek, si verjetno mislil zase, ne?
I have no mouth, and I must scream

tilen03 ::

harvey je izjavil:



Čak, kaj je na sliki zgoraj - tehnična ovira, ograje pa ni 8-O

Proslava pred dnevom državnosti tokrat brez ograj in odprta za vse

 Dan - brez ograj

Dan - brez ograj


Vsi, ki smo lani takšnega časa obstajali, vemo kaj so mislili s tem, da "ni ograje in je odprto za vse". Zdaj, ali ste se rodili po 25.06.2021, ali pa se sprenavedate. Ni potrebno odgovoriti, ker že vemo odgovor

Hypathia je izjavil:

Zdaj šele vidim, da imajo vsi v prvi vrsti slovenske zastavice v rokah, samo za ministra Mesca je to očitno prevelik napor/fašizem. Gnoj od človeka!

Kako se lepo sliši "minister Mesec" :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

sds ::

Voss je izjavil:

A mislte, da drgač Fajonka pa Mesc mutita? Jst sm fix, da ma rada young boyse.


Ti si predvsem nepismen kreten. Izkoristi poletne pocitnice, da se naucis vsaj za silo berljivo pisat.

Ne ni "cool", ce izpuscas crke in uporabljas angleske besede.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

Polda ::

Voss je izjavil:

A mislte, da drgač Fajonka pa Mesc mutita? Jst sm fix, da ma rada young boyse.



Mesec je gej. Fajonka pa je popušila pol Bruslja,da je dobila 5 minut slave.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Tale Ursola se pa ze konkretno sramoti. Jo bo Golob odrešil muk ali bo se naprej kot noj zagovarjal absolutno svobodo?



Ona se je sramotila že kot sodnica tako, da tole ni nič novega. Je pa definitivno ena najmanj inteligentnih oseb v DZ-ju. Ona in Masleša sta oba kupila šolo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

kopriva60918 ::

harvey je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:



Pisunčki iz Golob TV mislijo, da smo izgubili spomin in ne vemo, zakaj so bile ograje na proslavi. Zato ker so podivjani levičarji hoteli vdreti na proslavo in jo motiti ter prekiniti. To samo kaže s kakšnimi ljudmi imamo opravka na levi opciji pri nas. Letos ograj ni bilo, ker desni Slovenci ne bodo šli motit in prekinjat državno proslavo samo zato, ker je letos leva opcija na oblasti. Razlika je očitna.


Čak, kaj je na sliki zgoraj - tehnična ovira, ograje pa ni 8-O

Proslava pred dnevom državnosti tokrat brez ograj in odprta za vse

 Dan - brez ograj

Dan - brez ograj



Kdo sta ta dva izdajalska župnika? Gospod Janša jima je dobrodušno dal covid nadomestila, onadva se pa pogovarjata z glavnim komunistom. Tu bi morala naša Stranka poostriti nadzor in malce preverjati, s kom se družijo župniki, sicer se lahko kmalu zgodi, da bo komunistična UDBA spet špijonirala v cerkvah.

Polda ::

kopriva60918 je izjavil:



Kdo sta ta dva izdajalska župnika? Gospod Janša jima je dobrodušno dal covid nadomestila, onadva se pa pogovarjata z glavnim komunistom. Tu bi morala naša Stranka poostriti nadzor in malce preverjati, s kom se družijo župniki, sicer se lahko kmalu zgodi, da bo komunistična UDBA spet špijonirala v cerkvah.



Župniki se družijo z mladimi fantiči kot je Mesec. Po proslavi so udarili trojčka. Mesca sem danes videl na urgenci in je hodil kot kavboj.

tilen03 je izjavil:


Kako se lepo sliši "minister Mesec" :)


Mesec ni minister ampak ministrant.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

kopriva60918 ::

Polda je izjavil:

kopriva60918 je izjavil:



Kdo sta ta dva izdajalska župnika? Gospod Janša jima je dobrodušno dal covid nadomestila, onadva se pa pogovarjata z glavnim komunistom. Tu bi morala naša Stranka poostriti nadzor in malce preverjati, s kom se družijo župniki, sicer se lahko kmalu zgodi, da bo komunistična UDBA spet špijonirala v cerkvah.



Župniki se družijo z mladimi fantiči kot je Mesec. Po proslavi so udarili trojčka. Mesca sem danes videl na urgenci in je hodil kot kavboj.



To ne more bit izgovor, saj je Mesec že čisto siv, primerno bi bilo, da si kakšne res mlade fantiče izberejo za pogovor namesto škodljivega Mesca, jih je v Cerkvi dovolj.

Polda ::

Hypathia je izjavil:

Zdaj šele vidim, da imajo vsi v prvi vrsti slovenske zastavice v rokah, samo za ministra Mesca je to očitno prevelik napor/fašizem. Gnoj od človeka!


feryz ::

Matr, ampak res. Od česa je pa ta mulc siv?
Desetletje in pol za mano, nikoli nič delal ali se sekiral, pa tak sivonja!? Pri meni z lučjo iščeš tiste tri sive lase. Če jih sploh najdeš.

Polda ::

feryz je izjavil:

Matr, ampak res. Od česa je pa ta mulc siv?
Desetletje in pol za mano, nikoli nič delal ali se sekiral, pa tak sivonja!? Pri meni z lučjo iščeš tiste tri sive lase. Če jih sploh najdeš.



Scientifically proven that cocaine and meth users will turn gray earlier in their youth.

kopriva60918 ::

Polda je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Zdaj šele vidim, da imajo vsi v prvi vrsti slovenske zastavice v rokah, samo za ministra Mesca je to očitno prevelik napor/fašizem. Gnoj od človeka!




Sramota, da v prvi vrsti sedijo neki ljubitelji Albanije in komunisti, pod vlado Gospoda Janše se to nikdar ne bi zgodilo! Pa niti častnega doktorata nimata.

Zgodovina sprememb…

Polda ::

Porast okužb v Sloveniji: Fafangel prihodnji teden o ukrepih


NE NE NE NE NE NE NE NE

Zdaj je svoboda in se pleše nobenih ukrepov Mario Fanfangl nema ništa.

Polda ::

Slovenija avstrijskemu nadzoru na mejah "absolutno nasprotuje," je danes poudarila ministrica Tatjana Bobnar. :)):)):)):))



Ta Bobnarca pa je res dobesedno blond v dno duše :))

Mislim, da bi morali testirati ministre tudi za IQ, ker pri tej Bobanrci inteligence ni.


Bobnarca pravi, da bo umaknila ograjo potem pa absolutno nasprotuje nadzoru na Avstrijski meji :))

Večinam igrantov noče ostati v komunistični Sloveniji in gre raje naprej proti Avstriji in odstranitev žice in bolj prijazna politika, do migrantov bo sigurno zajezila naval migrantov na južni meji :)) sploh letos, ko je največji naval ileglanih migrantov na Evropo po letu 2016. Naši azilni centri trenutno pokajo tako polni so in že iščejo nove nastanitve za migrante.

In potem Bobnarca absolutno nasprotuje Avstriji :))

Unchancy ::

Gospod je izjavil:

GOLOBJI PROTOKOL

Ne vem katera prireditev je tole, a je v sklopu maturantskega plesa?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Hypathia ::

Ja in Pahor je vzpodbujal: "Ajde, miška mala, gremo! To mi deli, to mi deli!"
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Unchancy ::

Namišljeni prijatelj se naj nas usmili...
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

kopriva60918 ::

Polda je izjavil:

Slovenija avstrijskemu nadzoru na mejah "absolutno nasprotuje," je danes poudarila ministrica Tatjana Bobnar. :)):)):)):))



Ta Bobnarca pa je res dobesedno blond v dno duše :))


Ta baba si misli, da ima ona besedo pri delu tujih organov? Kaj bo naslednje, bo šla na mejo preverjat, če avstrijski policisti opravljajo svoje delo? Gospodu Hojsu ne seže do gležnjev.

nejclp ::

Polda je izjavil:

Porast okužb v Sloveniji: Fafangel prihodnji teden o ukrepih


NE NE NE NE NE NE NE NE

Zdaj je svoboda in se pleše nobenih ukrepov Mario Fanfangl nema ništa.

Ukrepi so lahko tudi smiselni. Ne pa da policija kaznuje raznašalca, ki si privošči burek.

Hypathia je izjavil:

Ja in Pahor je vzpodbujal: "Ajde, miška mala, gremo! To mi deli, to mi deli!"

Totalno mu je šov ukradla, revčku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

sds ::

Hypathia je izjavil:

Ja in Pahor je vzpodbujal: "Ajde, miška mala, gremo! To mi deli, to mi deli!"

Kaj je transeksualec, si se zaljubil in ti ljubosumje ven seka?
I have no mouth, and I must scream

Unchancy ::

sds je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Ja in Pahor je vzpodbujal: "Ajde, miška mala, gremo! To mi deli, to mi deli!"

Kaj je transeksualec, si se zaljubil in ti ljubosumje ven seka?

Kakor koli navijaško gledaš na to, težko zagovarjaš to otročje obnašanje nekoga na tako visokem položaju. To je že na Hojsovem nivoju bedarij.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

dexterboy ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Tale Ursola se pa ze konkretno sramoti. Jo bo Golob odrešil muk ali bo se naprej kot noj zagovarjal absolutno svobodo?
A nista z Golobom ljubezenska golobčka in v orgazmičnem odnosu ali pa sem jest to napačno zasledil, bilo je nekje okoli volitev ali takoj za tem...

Voss je izjavil:

A mislte, da drgač Fajonka pa Mesc mutita? Jst sm fix, da ma rada young boyse.
Vidim večji problem pri njemu, ker ona rabi mlado meso... jbg, ženske pri njenih letih bi sexale z širokim "razponom" moških, od 25 do 55 ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

sds ::

Unchancy je izjavil:

sds je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Ja in Pahor je vzpodbujal: "Ajde, miška mala, gremo! To mi deli, to mi deli!"

Kaj je transeksualec, si se zaljubil in ti ljubosumje ven seka?

Kakor koli navijaško gledaš na to, težko zagovarjaš to otročje obnašanje nekoga na tako visokem položaju. To je že na Hojsovem nivoju bedarij.


Hojs? Gospodicna je neskodljiva, je pac odraz druzbe kretenov (mogoce bi morali kot lastnost naroda namesto "prijaznosti" (ki je zlagana), zaceti raje oglasevati - "Slovenija, dezela popolnih idiotov in provincialnih pokvarjencev"), Hojs je bil pa konkretno skodljiv in pokvarjen (pac tako kot kompleten SDS in njegovo volilno telo - "gliha skp striha"). Tako, da tega niti primerjati ne mores.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

Unchancy ::

sds je izjavil:

Unchancy je izjavil:

sds je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Ja in Pahor je vzpodbujal: "Ajde, miška mala, gremo! To mi deli, to mi deli!"

Kaj je transeksualec, si se zaljubil in ti ljubosumje ven seka?

Kakor koli navijaško gledaš na to, težko zagovarjaš to otročje obnašanje nekoga na tako visokem položaju. To je že na Hojsovem nivoju bedarij.


Hojs? Gospodicna je neskodljiva, je pac odraz druzbe kretenov (mogoce bi morali kot lastnost naroda namesto "prijaznosti" (ki je zlagana), zaceti raje oglasevati - "Slovenija, dezela popolnih idiotov in provincialnih pokvarjencev"), Hojs je bil pa konkretno skodljiv in pokvarjen (pac tako kot kompleten SDS in njegovo volilno telo - "gliha skp striha"). Tako, da tega niti primerjati ne mores.

Ti pa zelo rad daješ kolektivne pavšalne sodbe. Morda malo premisliš o tem? Imeti na položaju predsednika parlamenta nekoga, ki se obnaša kot najstnik, je neškodljivo? Se ne bi strinjal.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

sds ::

Unchancy je izjavil:

sds je izjavil:

Unchancy je izjavil:

sds je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Ja in Pahor je vzpodbujal: "Ajde, miška mala, gremo! To mi deli, to mi deli!"

Kaj je transeksualec, si se zaljubil in ti ljubosumje ven seka?

Kakor koli navijaško gledaš na to, težko zagovarjaš to otročje obnašanje nekoga na tako visokem položaju. To je že na Hojsovem nivoju bedarij.


Hojs? Gospodicna je neskodljiva, je pac odraz druzbe kretenov (mogoce bi morali kot lastnost naroda namesto "prijaznosti" (ki je zlagana), zaceti raje oglasevati - "Slovenija, dezela popolnih idiotov in provincialnih pokvarjencev"), Hojs je bil pa konkretno skodljiv in pokvarjen (pac tako kot kompleten SDS in njegovo volilno telo - "gliha skp striha"). Tako, da tega niti primerjati ne mores.

Ti pa zelo rad daješ kolektivne pavšalne sodbe. Morda malo premisliš o tem? Imeti na položaju predsednika parlamenta nekoga, ki se obnaša kot najstnik, je neškodljivo? Se ne bi strinjal.


Popolnoma neskodljivo. Dejansko je predstavnica naroda, vecina slovenceljnov se v njeni starosti obnasa enako. Kot narcisi, kar pravzaprav tudi so (pojdi pogledat teme o el. kolesih, el. skirojih, urah, sportnih urah, traktorjih,...)

Hojs je bil pa skodljiv pizdun, ki se je hotel omastiti z davkoplacevalskim denarjem in je nastavljal kadre za potencialni drzavni udar in vsesplosno kontrolo ljudi s strani fasisticne stranke SDS. Zelo velika razlika. Prvo je neskodljivo in neumno enako kot vecina slovenceljnov, drugo je pa kriminal.

Ergo: kokos? Brez dvoma. Pizda, ki vlece Slovenijo v korupcijo, diktaturo, policijsko drzavo, v enoumje kmetavzov in dosmrtno vodenje novega diktatorja (aka marsala)? NE.

(Mimogrede, o pavsalstvu bos pa lahko govoril, ko bos prvic skurcal tebi ljubo politicno opcijo, ki te placuje, da imas sploh kaj za jesti in nisi samo klosar z internetnim dostopom. Do takrat pa si lahko na to temo samo tiho.)
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

Unchancy ::

Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

sds ::

Unchancy je izjavil:

https://e-maribor.si/kako-danes-sluzi-d...

Bos moral pa kaksen bolj relevanten vir podati, tudi jaz lahko naredim stran unchancyjeidiot.com in gor objavim karkoli.

Recimo kako sodomiziras svojo mamo z jubilejnim pendrekom, ki ti ga je dal za zasluge Hojs.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

Unchancy ::

Poišči si strokovno pomoč.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

sds ::

Unchancy je izjavil:

Poišči si strokovno pomoč.

Primerjas kriminalca s kokosjo, navajas vire, ki so popolen bullshit, zgrazas se nad nepomembnim nepoznavanjem protokola (naj omenim, da se je Pahor dotikal kraljice UK), zagovarjas fasiste...

Mislim, da rabis pomoc predvsem ti. Pojdi nazaj gnoj kidat in se ne ukvarjaj s politiko, si preneumen (oz. bom drugace rekel - primeren kader za SDS, mogoce bos boljsi kot Hojs).
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

Unchancy ::

Težava debatiranja z ruskimi boti je, da so za to plačani, na drugi strani gre pa za moj prosti čas. In definitivno ni vredno tega.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

sds ::

Unchancy je izjavil:

Težava debatiranja z ruskimi boti je, da so za to plačani, na drugi strani gre pa za moj prosti čas. In definitivno ni vredno tega.


No vidis, jaz pa si vzamem cas, da debatiram z SDSovimi boti kot si ti. Ker s tem opravljam druzbenokoristno delo. In mi je v cast, po drugi strani ste pa tako intelektualno inferiorni, da niti ne terja nekega napora, obljublja pa veliko smeha na vas racun.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

Unchancy ::

zeh
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

sds ::

Unchancy je izjavil:

zeh

Pravilno, pojdi spat. Da prebrodis alkoholno krizo. Prevec neumnosti si natrosil v prevec kratkem casu, izgleda da si v deliriju.
I have no mouth, and I must scream

Unchancy ::

:)
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

sds ::

Lol, tvoj "vir":





A to jansisticni bedaki smatrate kot dokaz? Kokoske niti omenja ne :)) :)) :)) :))

Tak formular zlahka potegnem ven tudi iz SFRJ in recem, da si dokazan sodelavec UDBE. :))

Zboljenec, niti sam ne ves kaj postas.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

Unchancy ::

:O
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

sds ::

:))
I have no mouth, and I must scream

Unchancy ::

:(
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

sds ::

sds je izjavil:

:))
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

Unchancy ::

sds je izjavil:

sds je izjavil:

:))

Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

sds ::

Unchancy je izjavil:

sds je izjavil:

sds je izjavil:

:))


Ja, tak si kot Hojs. Pizdun. Ne rabis tega se prikazati s sliko, jasno je.
I have no mouth, and I must scream

Unchancy ::

:))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

sds ::

Stockholmski sindrom?
I have no mouth, and I must scream

Unchancy ::

Ni navodil? :D Spij pingota.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

lynxslo5 ::

Hypathia je izjavil:

Urška Klakočar Zupančič se je odzvala za 24ur.com: "Sinoči sem bila presenečena in počaščena ob aplavzu ter vzklikih obiskovalcev proslave ob mojem prihodu na praznovanje ob dnevu državnosti. Nisem pričakovala takšnega toplega sprejema in moje obračanje h gostom je bilo spontano. Če sem s tem užalila koga, pa se mu iskreno opravičujem. S to gesto sem pozdravila ljudi, ki so me izvolili in me izbrali za svojo predstavnico in jih nisem želela prezreti ali jim obrniti hrbta."

Prav neverjetno je, kako je ta kmetavzarka zabita. Ona dejansko misli, da je edina političarka, ki ji je folk v 30 letih zaploskal ob prihodu na proslavo, očitno ni še nobene gledala, saj je del bontona, da se najvišjim funkcionarjem zaploska, ko jih najavijo. Njeno siceršnjo nerazgledanost so opazili tudi v rdečem Dnevniku, a jo seveda r*tolizniško predstavili kot "simpatičnost, ker je Klopotača iz pravega gnezda


Ima res poceni izgovore. Ljubljančani so ploskali tudi tistemu profesorju iz Radovljice, ki je na Prešercu kazal golo rit in testise. Isti Ljubljančani so včeraj ploskali tudi njej. To, da na Državni slovesnosti folk ploska, ne more biti izgovor, da kršiš državni protokol in se infantilno obnašaš, čeprav si star 45 let. Kaj lahko še pričakujemo od Klakočarjeve? Da bo delala piruete, ko bo sprejela predsednika Britanskega parlamenta?
««
72 / 236
»»