» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
67 / 236
»»

Gregor P ::

Meni brišejo komentarje tam že vsa leta pod različnimi mandati. Morda je pa samo v meni problem8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

kuall ::

nova vlada že rine v podporo rusiji. vse znam predvidevat. zato jih nisem volil kekcev komunajzarskih putler fanov.

bbbbbb2015 ::

Unchancy je izjavil:

V peklu je nastopila zima, ker se mi zdijo izjave Gregorja Golobiča dejansko smiselne:

"Ukrajini mora Slovenija stati ob strani"
Slovenija mora Ukrajini stati ob strani. "Zdi se mi zelo logično, da to naredi država, kot je Slovenija, ki je pravzaprav tudi računala na tovrstno solidarnost. Pa ne samo v času osamosvojitvene vojne, bojev, ampak tudi v času druge svetovne vojne," je dejal Golobič, ki je bil med podpisniki odprtega pisma vladi o položaju v Ukrajini.
Po njegovih besedah je paradoks očitati Ukrajincem, da se borijo za svojo državo, in "istočasno zavračati tezo nekaterih v Sloveniji, da je bil partizanski boj nepotrebno izzivanje, da je bila taktična kolaboracija pravzaprav meščanskih strank in Rimskokatoliške cerkve z okupatorji bolj smotrna, ker bi bilo manj žrtev". Ali res to želimo vsiliti Ukrajincem, se sprašuje Golobič.
"Res je cinizem, da se Ukrajince, ki so v drugi svetovni vojni tudi kot del Rdeče armade veliko prispevali, razglaša za dediče nacizma in podobno. To so perverzne stvari," uradno propagando Kremlja komentira Golobič in dodaja: "In zakaj jim ne bi pomagali? Jaz tukaj ne vidim problema. Govoriti o tem, da je to promocija vojne, je na neki način cinično. Vojna se lahko takoj konča, če Rusi ustavijo svoje početje in se vrnejo, od koder so prišli."


https://siol.net/novice/slovenija/nikol...


Golobiča sem jaz večkrat srečal. Korekten človek, pronicljiv, zelo inteligenten. Pa tudi tako, skromne narave. Denar ima rad, a nima potrebe, da se vozi v jaguarjem v službo. Sploh ne vem, kaj ta trenutek ta človek dela, samo tako večkat so ga demonizirali, Golobič to, Golobič ono. Golobičev ta človek, Golobičev uni človek.

Kar je rekel, 100% podpišem.

Hypathia ::

Ganon je izjavil:

Kaj se dogaja na RTV-ju. 8-O Poslušam govore novinarjev, kaj jim počne vodstvo, kako jim prepoveduje objavo prispevkov, jim grozi, jih žali, voditeljica tednika, Jelena Aščić, je bila na robu joka ... Zdaj so začeli še masovno brisati komentarje pod novicami o stavki na MMC-ju. Kje sem se znašel, na Madžarskem, na Poljskem? 8-O

Še enkrat sem preveril, zdaj so komentiranje celo onemogočili. Dno dna.

Režimski novinarčki bi radi nacionalno rtv, ki jo vsi plačujemo, izkoristili za furanje svoje agende, pa jim je vodstvo to preprečilo. Tko da, bravo vodstvo. Če družbeno politični delavci stavkajo naj pač stavkajo, kaj se potem silijo z delom.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

kuall ::

v tem intervjuju golobič začuda ni prijavil nobene neumnosti. lahko pa bi kritiziral vlado, ker rine putlerju v objem, tu je ena neumnost,ker tega ni rekel.

Hypathia ::

Nocoj Odmevov v obliki, kot so si jih zamislili ustvarjalci, ne bo. "Želeli smo pojasniti, zakaj stavkamo, kako stavkamo, za kaj se zavzemamo in zakaj je nujno treba ohraniti javni radiotelevizijski servis v Sloveniji. Danes bo to jasno z oddajo, ki jo pripravljata generalni direktor in njegova odgovorna urednica informativnega programa. To ne bodo Odmevi, kot smo jih želeli pripraviti," je na novinarski konferenci poseg vodstva, ki je na minimum okrnil dnevnoinformativne oddaje, komentiral voditelj Igor E. Bergant.

"Želeli smo pripraviti polnokrvne odmeve, ki bi gledalce obširno obvestili o tem, kaj se je danes pomembnega zgodilo doma in v tujini. Želeli smo predstaviti novega direktorja RTV Slovenija ali pa v. d., želeli smo predstaviti dogajanje na zasedanju programskega sveta, želeli smo predstaviti dogajanje na protestu pred DZ-jem, želeli smo predstaviti politično soočenje predstavnikov parlamentarnih strank, ki imajo različne poglede na to, kako naj RTV Slovenija v naslednjih dneh tednih, mesecih in letih deluje," je nadaljeval Bergant in dodal, da so v posebnem intervjuju želeli pokazati tudi mnenje "najvplivnejšega slovenskega državljana ta čas Aleksandra Čeferina".


In za koji k*rac je treba Čeferina spraševat kaj si misli o zadevi? Itak vsi vemo kaj bi povedal: Janša je bad in kriv, režimski novinarčki in Holob so the best, četudi Videtiču prepove komentiranje politike in mu tako krši osnovne pravice.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

sds ::

Hypathia je izjavil:

Janša je bad in kriv, režimski novinarčki in Holob so the best, četudi Videtiču prepove komentiranje politike in mu tako krši osnovne pravice.


Pa se prav bi imel, KPJ ni naredila toliko skode Sloveniji kot JJ.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

tomlin ::

V TEH PRELOMNIH ČASIH RUSKE AGRESIJE JE ZA MAJHNO SLOVENIJO POMEMBNO, DA

SMO POD DOKAJ VARNIM DEŽNIKOM NATO PAKTA.

K SREČI SMO IMELI PREDSEDNIKA DRNOVŠKA, VELIKEGA ZAGOVORNIKA VKLJUČITVE V EU IN

NATO, MNOGO JE BILO NASPROTOVANJ RAVNO IZ KUČANOVEGA KROGA. SPOMNIMO:



29.11.2001 Drnovšek: Zveza NATO ni le obveznost, ampak tudi varnost





Res je, da zveza Nato predstavlja navsezadnje tudi obveznost, tega se moramo

zavedati. Obveznost kakšnih skupnih akcij. Vendar poglejmo tudi po drugi strani. To

ni samo obveznost, za nas je tudi neka varnost, precej večja varnost. In če

pogledamo zadnje desetletje, n to okolje, ki je našo varnost najpomembnejše. Kje bo

Nato najbolj aktiven? Ravno na Balkanu. V jugovzhodni Evropi imamo sile Nato

pravzaprav povsod, v vseh državah, od Bosne in Hercegovine do, do Makedonije do

Kosova. V glavnem potem dobijo tudi mandat OZN, zato tudi pravim, da Nato vedno

bolj nastopa v v okviru OZN in se mu priključijo potem tudi še druge države. Vendar

na Balkanu je v bistvu Nato vzpostavil varnost in skrbi za varnost po dolgoletnem

prelivanju krvi. S tem je tudi na nek način zagotovil našo varnost in jo precej

zvišal. Tako, da se na koncu tudi sam včasih, tudi v tem primeru, saj nikoli ne

gledamo enoznačno, sam vprašam kakšne minuse nosi Nato. Nosi jih torej.


Nosi torej. Nosi tudi kakšne obveznosti, ki nam morda včasih ne bodo všeč, ko se

bomo morali kje angažirati. Neko sodelovanje v tej kolektivni obrambi z naše

strani. Slovenija je navsezadnje majhna država, ki je obkrožena s samimi večjimi

sosedi. Vem, da nismo kratkoročno ogroženi od nikogar, tudi na srednji rok najbrž

ne, kaj bo na dolgi rok, seveda pa nihče ne ve. Ampak kot majhna, manjša država,

pravzaprav manjša od vseh sosednjih držav, bi se kljub vsemu bolje počutil v okviru

neke takšne obrambne zveze, v kateri so velike zahodne demokratične države, ki

imajo podobne poglede in vrednote, kot jih imamo mi. Tako da na koncu mi to nekako

prevaga, kljub vsemu. Prihodnosti nihče ne more predvideti, zlasti daljne. Zdi se

mi, da je kljub vsemu več razlogov za vključitev, kot pa proti tej vključitvi.

Kljub vsemu bi se bolje počutil znotraj, kot pa zunaj. Lahko pride le še tudi do

nepredvidljivih situacij, še kriz v svetu in prav pa je seveda, ker gre za zelo

pomembna vprašanja, pomembna vprašanja v prihodnosti, pomembna vprašanja za našo

državo. Prav je, da se o tem pogovorimo, da izmenjamo argumente.



Posvetovalni referendum o vstopu Slovenije v Evropsko unijo in zvezo NATO je bil izveden 23. marca 2003. ZA NATO, ZA EU 66,08 % 89,64 %

Unchancy ::

Hypathia je izjavil:

Nocoj Odmevov v obliki, kot so si jih zamislili ustvarjalci, ne bo. "Želeli smo pojasniti, zakaj stavkamo, kako stavkamo, za kaj se zavzemamo in zakaj je nujno treba ohraniti javni radiotelevizijski servis v Sloveniji. Danes bo to jasno z oddajo, ki jo pripravljata generalni direktor in njegova odgovorna urednica informativnega programa. To ne bodo Odmevi, kot smo jih želeli pripraviti," je na novinarski konferenci poseg vodstva, ki je na minimum okrnil dnevnoinformativne oddaje, komentiral voditelj Igor E. Bergant.

"Želeli smo pripraviti polnokrvne odmeve, ki bi gledalce obširno obvestili o tem, kaj se je danes pomembnega zgodilo doma in v tujini. Želeli smo predstaviti novega direktorja RTV Slovenija ali pa v. d., želeli smo predstaviti dogajanje na zasedanju programskega sveta, želeli smo predstaviti dogajanje na protestu pred DZ-jem, želeli smo predstaviti politično soočenje predstavnikov parlamentarnih strank, ki imajo različne poglede na to, kako naj RTV Slovenija v naslednjih dneh tednih, mesecih in letih deluje," je nadaljeval Bergant in dodal, da so v posebnem intervjuju želeli pokazati tudi mnenje "najvplivnejšega slovenskega državljana ta čas Aleksandra Čeferina".


In za koji k*rac je treba Čeferina spraševat kaj si misli o zadevi? Itak vsi vemo kaj bi povedal: Janša je bad in kriv, režimski novinarčki in Holob so the best, četudi Videtiču prepove komentiranje politike in mu tako krši osnovne pravice.

Želeli so izkoristiti svoj neomejen dostop do RTV za svoje interese. Seveda na naše stroške. “Po domače”. Lepa demonstracija miselnosti.
To, da večino ljudi BK za to, jih ne ovira, da ne bi vsem vsilili svoje agende v času, ko ljudje pričakujejo, da bodo videli Dnevnik in Odmeve.
Switch off pa je. Ali pa se zamenja program.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

kopriva60918 ::

shm je izjavil:

tomlin je izjavil:

NAJPREJ SE NAUČI BRATI, POTEM PA BLEBETAJ IN MEKETAJ, TAKOJ SPET SDS, A TE TUDI PONOČI MUČI

MORA SDS.

57. člen




Tle si zdej citiral zakon ki je trenutno v veljavi in sem ti ga jst linkal v prejsnem postu. Predlog spremembe zakona ti je linkal mal prej Utk in v njem je edina sprememba 57. clena to da se odstrani 14.tocka.
Ne vem al si funkcionalno nepismen al zanalasc siris naprej lazi.


Ne boš nas naplahtal, domoljubi vemo, da je kriv Golob, ne pa Gospod Janša. Vse je lepo napisano v naših domoljubnih medijih v službi resnice, ti nikoli ne lažejo, ampak objektivno poročajo.

Hypathia ::

Unchancy je izjavil:


Želeli so izkoristiti svoj neomejen dostop do RTV za svoje interese. Seveda na naše stroške. “Po domače”. Lepa demonstracija miselnosti.
To, da večino ljudi BK za to, jih ne ovira, da ne bi vsem vsilili svoje agende v času, ko ljudje pričakujejo, da bodo videli Dnevnik in Odmeve.
Switch off pa je. Ali pa se zamenja program.

Ja, Marcel si je privlekel Zizeka, Bergant si je pa želel Čeferina, da bi naredil Studio Odmeve, v katerih bi skupaj udrihala po Janši in lezla v r*t Holobu, kot se za režimske zlate prinašalce spodobi.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

tomlin ::

GOLOBIČ:
moje telo je moja pravica, moja koža so meje moje države
:):):)
"Potem pa pride pandemija in država reče: dajte se cepiti. Opa, to je pa moja ... To je pa v nasprotju s tem, kar ste mi prej govorili, da sem jaz odgovoren zase. To je prvi konflikt, ki je nastopil. Jaz sem zase, moje telo je moja pravica, moja koža so meje moje države,"

dexterboy ::

Pandemija, ki je bila zadnji dve leti je "piškin dim" od prave pandemije, šlo se je za trajno kratenje pravic in svobode. Ko vam bo to kapnilo, bo že vč'kasno.
Golob ima možnost pokazati EU, da lahko kokoška najbolje zvozi tako neke viruse kot pomanjkanje energentov. Ponavljam, IMA MOŽNOST! Ampak se bojim, da ob takšnih mistrantih človek dobi močno željo seltve v jame in 25.000 let v preteklost...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

bbbbbb2015 ::

dexterboy je izjavil:

Pandemija, ki je bila zadnji dve leti je "piškin dim" od prave pandemije, šlo se je za trajno kratenje pravic in svobode. Ko vam bo to kapnilo, bo že vč'kasno.
Golob ima možnost pokazati EU, da lahko kokoška najbolje zvozi tako neke viruse kot pomanjkanje energentov. Ponavljam, IMA MOŽNOST! Ampak se bojim, da ob takšnih mistrantih človek dobi močno željo seltve v jame in 25.000 let v preteklost...


A ma daj ne serji. Italijani so v Bergamu masivno pakirali starčke v truge. Na severu Italije so imeli nenormalno dosti mrtvih. V Španiji v določenih domovih za ostarele ni bilo *nikogar* za oskrbo, vsi bolni, eni starčki pomrli v posteljah.
Špance in Italijane je zmodrilo, tebe očitno ne.

Zato ne zajebavaj anticepilec eden.

Če bo jesen huda, bodo ukrepi zopet tu. Pa zdaj če bo šef NIJZ uni zavaljen tjuln ali kak drug naddirektor.
Še več, prebolel covid (ali cepivo) lani te ne bo kaj dosti ščitil.

Zgodovina sprememb…

karafeka ::

dexterboy je izjavil:


Golob ima možnost pokazati EU, da lahko kokoška najbolje zvozi tako neke viruse kot pomanjkanje energentov. Ponavljam, IMA MOŽNOST! Ampak se bojim, da ob takšnih mistrantih človek dobi močno željo seltve v jame in 25.000 let v preteklost...

Ja, človek 3 tedne pred volitvami ni imel praktično nobene skupine oz. stranke, še zdaj lovi ljudi okrog v strankah, ki so komaj dobile 2%. Ampak hej, upanje umre zadnje...nažalost bomo mi prej.

dexterboy ::

@bbbbbb2015; ne bom ti oporekal, vsak ima pravico do svojega mnenja. Imamo pa mikrobiologa v familiji in se ne morem strinjati s tem, kar zagovarja večina, žal. Lahko opišem v temi, ki je ponovno vstala od mrtvih ( https://slo-tech.com/forum/t792660/0 ), tukaj oblikujemo komentarje o vladi in "svobodnjakih", ki so pri koritu. Če pustimo sedaj ob strani "pandemične ukrepe", ki se imajo za zgoditi šele jeseni, ker je zgleda premalo homoseksualcev za "opičjo kozo" in novo "strašno" pandemijo, bi se raje jaz vprašal, ali ta vlada sploh kaj razmišlja o naslednjih dveh mesecih? Gorivo gre ponoči v nove višave, peki napovedujejo višje cene kruha, položnici za štrom je zopet dodana omrežnina... Ljudje, če bodo lačni in brez osnovnih potreb, ne bo ustavila nobena "kovidna" meja med občinami...
https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/ce-s...
Pa da me ne boš narobe razumel, da ti nočem podati replike. Še kako bi rad :)

Ja, človek 3 tedne pred volitvami ni imel praktično nobene skupine oz. stranke, še zdaj lovi ljudi okrog v strankah, ki so komaj dobile 2%. Ampak hej, upanje umre zadnje...nažalost bomo mi prej. Sej vem, da je zelo nehuman odgovor, ampak od hrane ne bomo umrli. Spomni se pesmi vojakov v Vukovarju. Kaj je bil tekst, raje ne napišem.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

https://siol.net/novice/slovenija/nikol...

Kaj je s temi državnimi sekretarji?
Se bo povečalo število?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

bbbbbb2015 ::

dexterboy je izjavil:

@bbbbbb2015; ne bom ti oporekal, vsak ima pravico do svojega mnenja. Imamo pa mikrobiologa v familiji in se ne morem strinjati s tem, kar zagovarja večina, žal. Lahko opišem v temi, ki je ponovno vstala od mrtvih ( https://slo-tech.com/forum/t792660/0 ), tukaj oblikujemo komentarje o vladi in "svobodnjakih", ki so pri koritu. Če pustimo sedaj ob strani "pandemične ukrepe", ki se imajo za zgoditi šele jeseni, ker je zgleda premalo homoseksualcev za "opičjo kozo" in novo "strašno" pandemijo, bi se raje jaz vprašal, ali ta vlada sploh kaj razmišlja o naslednjih dveh mesecih? Gorivo gre ponoči v nove višave, peki napovedujejo višje cene kruha, položnici za štrom je zopet dodana omrežnina... Ljudje, če bodo lačni in brez osnovnih potreb, ne bo ustavila nobena "kovidna" meja med občinami...
https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/ce-s...
Pa da me ne boš narobe razumel, da ti nočem podati replike. Še kako bi rad :)


Moteče je, ker je to pomanjkanje goriva zakuhal Holob in uni blesavec Han, ko ne obvladata vladanja. Moteče in zaskrbljujoče je, da tega še sedaj ne razumeta, ter zopet (podobno kot v primeru Marinblu) pošiljata neke inšpektorčke nadlegovat trgovce, ko že itak imajo dosti problemov z gorivom.

Preden me napadete, kaj pa ima Holob s tem, vam bom pojasnil takole... Pri vsaki (drastični?) spremembi cene - navzgor ali navzdol, za vsako storitev, je potrebno preveriti elastičnost ponudbe. Trgovci z gorivom imajo to že utečen biznis, dovažajo gorivo in v državi je malo do nič zaprašenih cistern ki ne vozijo. Vse so v pogonu, ker to so večinoma vozila na lizing. OK, morda kako ni, ampak to so kvečjemu stare cistene za kurilno olje. Dobavo goriva je mogoče pvoečati do max. 30%, tako da te iste cisterne vozijo še turo ali dve izven delavnika 8 ur. Poraba pa je bila po moje 400% povečana. Oz. povečana do nivoja, da je goriva zmanjkalo.

Pravilen pristop bi bil, da se uvede regulacija marže trgovcev *IN* znižanje trošarine tako, da je cena višja za npr. 3-4 cente/L. Za tako povišanje nihče ne bo šel masovno tankat. Za 14 pa zopet zvišanje trošarine, zopet 3-4 cente. V 3 mesecih se pride na željeno raven, brez pretresov.

Una konja pa na naglo povečata ceno za 20 centov/L in povzročita pomanjkanje in izgubo časa in še marsikdo je ostal doma, ker ni uspel natankati praznega rezervoarja.

Zgodovina sprememb…

harvey ::

Pravilen pristop bi bil, da se uvede regulacija marže trgovcev *IN* znižanje trošarine tako, da je cena višja za npr. 3-4 cente/L. Za tako povišanje nihče ne bo šel masovno tankat. Za 14 pa zopet zvišanje trošarine, zopet 3-4 cente. V 3 mesecih se pride na željeno raven, brez pretresov.

Velikostni red je pomemben, marža je čez palec ene 15x manjša od dajatev. In tu je več manevra, ki ima na dolgi rok večje učinke kot centki pri marži.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

tilen03 ::

Vceraj se je lepo pokazalo, kako pomemben je RTV za dobrobit Slovencev. Bravo vlada

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

111111111111 ::

CiClon je izjavil:

In zaradi česa naj bi bil partizanski odpor dober in pravilen, če bi lahko za nazaj denimo lahko natančno.preračunali, da je povzročil več žrtev kot če ga ne bi bilo? Mogoče zato, ker potem določeni povzpetniki ne bi naredili revolucije? :D

Isto za Ukrajino - če bi bilo jasno, da bo izid vojne isti in pomoč Ukrajini samo podaljšuje vojno ter pomnoži število žrtev in škode - zakaj že bi bilo Dobro in Pravilno pošiljati orožje Ukrajini? Lol

Tale stop war se je zelo hitro spremenil v važno da Ukr zmaga, ne glede na trajanje in stroške/žrtve.

Ukrajina je žrtveno jagnje, da se ustavi Rusijo pri napredovanju. Praktično nobenih žrtev za EU samo nekaj finančnega vložka, da zamanjša moč Ruskega medveda.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

sds ::

karafeka je izjavil:

Ja, človek 3 tedne pred volitvami ni imel praktično nobene skupine oz. stranke, še zdaj lovi ljudi okrog v strankah, ki so komaj dobile 2%.


Ja, a ni zalostno. Clovek, ki se pojavi iz nic, brez stranke, nabere neke ljudi po okolici, se zdi volilcem boljsa izbira kot 30 let stara stranka. A ni noro. Kaksen poden mora biti SDS, da ljudje raje volijo Goloba, kot njih.
I have no mouth, and I must scream

111111111111 ::

link_up je izjavil:

Golobek je drugace zlati maturant.

Še en dokaz da izobrazba še ne da zdrave pameti.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

sds ::

111111111111 je izjavil:

Ukrajina je žrtveno jagnje


Res je, tole je Ameriska proxy vojna, Rusija pa ni napredovala nikamor in brez ZDA tudi v Ukrajino ne bi.

111111111111 je izjavil:

link_up je izjavil:

Golobek je drugace zlati maturant.

Še en dokaz da izobrazba še ne da zdrave pameti.

Tvoja brezizobrazba pa tudi ne.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

111111111111 ::

sds je izjavil:


Tvoja brezizobrazba pa tudi ne.

Tako je.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

tilen03 ::

Jonas:opozicija 1:0

GregiB ::

tilen03 je izjavil:

Jonas:opozicija 1:0



Eh, nastopaško klovnarstvo... sicer od njega kaj več res ne gre pričakovat... Se bo pa po mojem res velik oglašal, zdaj... ko je dobil velik oder...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Hypathia ::

Jonas je samo en klovn več, ki bo še znižal nivo debate v parlamentu, ki se bo pod vodstvom Svobode in UKZ, ki očitno meni, da je funkcija predsednika DZ namenjena samopromociji, dokončno spremenila v cirkus.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Unchancy ::

tilen03 je izjavil:

Jonas:opozicija 1:0


Jonas aka Miš Slovenije 2022 >:D
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

MrStein ::

sds je izjavil:

karafeka je izjavil:

Ja, človek 3 tedne pred volitvami ni imel praktično nobene skupine oz. stranke, še zdaj lovi ljudi okrog v strankah, ki so komaj dobile 2%.


Ja, a ni zalostno. Clovek, ki se pojavi iz nic, brez stranke, nabere neke ljudi po okolici, se zdi volilcem boljsa izbira kot 30 let stara stranka. A ni noro. Kaksen poden mora biti SDS, da ljudje raje volijo Goloba, kot njih.

Kakšen poden so šele druge stranke, ki so dobile še manj glasov.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

sds ::

Hypathia je izjavil:

Jonas je samo en klovn več, ki bo še znižal nivo debate v parlamentu, ki se bo pod vodstvom Svobode in UKZ, ki očitno meni, da je funkcija predsednika DZ namenjena samopromociji, dokončno spremenila v cirkus.


Ah po tem, ko smo se znebili Hojsa, Vizjaka, Jelincica, Pocivalska,... lahko pa tudi kaksen ostane. Se vedno mora nekdo dajati kontre Goebbelsovim neskoncno ponovljenim lazem, tako, da pravzaprav enega rabimo.

Komaj cakam, da pride Grims, spet z nekimi grafi, in nekaj kaze, cesar nihce ne vidi.

Razen tega, je pa Jonci povedal bistvo: nimate podpore, da bi lahko referendum dobili, samo stran bi se vrgel denar, pokazalo pa bi se na vas. In seveda gonilo o tem, kako ste vrgli stran davkoplacevalski denar, ki bi lahko namesto tega sel za pomoc kmetom, 24/7 pred zupanskimi volitvami.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

GregiB ::

Hypathia je izjavil:

Jonas je samo en klovn več,


Je klovn... ni pa en več... večine klovnov v parlamentu smo se z volitvami znebili... Neto učinek je kar OK...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

MrStein ::

tilen03 je izjavil:

Jonas:opozicija 1:0


aaaah, sem mislil, da bo rekel "koji kurac" pa je rekel "jebemti"... :(

Dalje sigurno nadaljuje na enakem intelektualnem nivoju.
...

Tip je idealni politik. Sem že na polovici videoposnetka, pa še kar nič ni povedal.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

sds ::

MrStein je izjavil:

tilen03 je izjavil:

Jonas:opozicija 1:0


aaaah, sem mislil, da bo rekel "koji kurac" pa je rekel "jebemti"... :(

Dalje sigurno nadaljuje na enakem intelektualnem nivoju.
...

Tip je idealni politik. Sem že na polovici videoposnetka, pa še kar nič ni povedal.


Prekompleksno je zate. Pusti. Ne bos razumel. Skoda truda.

(Nalasc napisano z enostavcnimi povedmi, da bos razumel)
I have no mouth, and I must scream

MrStein ::

Hypathia je izjavil:

Jonas je samo en klovn več

Dostojen nadomestek Jelinčiča?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

AtaŠtumf ::

Sam predlagam, da se ob referendumskem vprašnju glede števila ministrstev izkoristi še za druga vprašanje.


Recimo ideje Levice, ali še hočemo biti člani NATA?

Ideje državljanov, če hočemo še plačevati obvezni prispevek za RTVSlo?

Ali ste za to, da dajemo sankcije Rusiji, kot posledice za njihovo agresijo nad Ukrajino?


Pa se bo hitro nabrala udeležba in hitro bomo dobili odgovore na kar nekaj vprašanj, ki nas tarejo.

Plus hitro bomo videli, če je ta Vlada demokratična in pripravljena imeti te referndume?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()

karafeka ::

MrStein je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Jonas je samo en klovn več

Dostojen nadomestek Jelinčiča?

Se že na daleč sliši, da je naslednik Trčeka. Ko je skoz neke vzporednice ven metal, o svojem privatnem življenju, pa predavanjih in kako je včasih vse to lavfalo, nič pa o vsebini, no razen tega da je bil vedno default proti desnici.


Jelenčič je bil vsaj direkten in vsakmu povedal kaj misli, predvsem volilcem. Naredu pa tudi ni nič koristnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: karafeka ()

Unchancy ::

AtaŠtumf je izjavil:

Sam predlagam, da se ob referendumskem vprašnju glede števila ministrstev izkoristi še za druga vprašanje.


Recimo ideje Levice, ali še hočemo biti člani NATA?

Ideje državljanov, če hočemo še plačevati obvezni prispevek za RTVSlo?

Ali ste za to, da dajemo sankcije Rusiji, kot posledice za njihovo agresijo nad Ukrajino?


Pa se bo hitro nabrala udeležba in hitro bomo dobili odgovore na kar nekaj vprašanj, ki nas tarejo.

Plus hitro bomo videli, če je ta Vlada demokratična in pripravljena imeti te referndume?

Pa dejmo zraven še za osnovnošolce organizirat referendum o tem, koliko ur pouka na teden, katere predmete in kakšna prehrana:

1. 0
2. N/A zaradi 1.
3. burgerji, pomfri, hot dogi, slaščce, koka kola
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Masayoshi ::

Če smo imeli referendum za vstop v NATO ga lahko imamo tudi za izstop. Pa o financiranju RTV je tudi smiselen. Naj to financira tisti ki to gleda.

Unchancy ::

Masayoshi je izjavil:

Če smo imeli referendum za vstop v NATO ga lahko imamo tudi za izstop. Pa o financiranju RTV je tudi smiselen. Naj to financira tisti ki to gleda.

Se strinjam, dajmo en časovni okvir - recimo po petih letih referendum o NATO. Tako da se tisti z možgani lahko zorganiziramo in prodamo svoje nepremičnine in odselimo brez prevelikega padca vrednosti svojega premoženja.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Masayoshi ::

Aha, novo nabijanje, vrednost premoženja bi ob izstopu iz NATA drastično padla ;))

Unchancy ::

Masayoshi je izjavil:

Aha, novo nabijanje, vrednost premoženja bi ob izstopu iz NATA drastično padla ;))

Ne, sploh ne…
Ampak lej, pustimo se presenetiti glede tega, en določen čas, prosim, da lahko brez panike gremo iz nornhausa.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Masayoshi ::

Seveda da ne bi...noben nas ne ogroža.

Unchancy ::

Masayoshi je izjavil:

Seveda da ne bi...noben nas ne ogroža.


No, Russia will not invade Ukraine
A large-scale military operation does not fit into Moscow’s cost-benefit calculus.

https://www.aljazeera.com/opinions/2022...

Putin does not need to invade Ukraine to get his way
https://www.chathamhouse.org/2021/12/pu...

WHY RUSSIA ISN’T ABOUT TO INVADE UKRAINE SOON
https://pursuit.unimelb.edu.au/articles...
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Masayoshi ::

Unchancy je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

Seveda da ne bi...noben nas ne ogroža.


No, Russia will not invade Ukraine
A large-scale military operation does not fit into Moscow’s cost-benefit calculus.

https://www.aljazeera.com/opinions/2022...

Putin does not need to invade Ukraine to get his way
https://www.chathamhouse.org/2021/12/pu...

WHY RUSSIA ISN’T ABOUT TO INVADE UKRAINE SOON
https://pursuit.unimelb.edu.au/articles...


Ja, imamo Rusijo za sosedo a ne...

Unchancy ::

Masayoshi je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

Seveda da ne bi...noben nas ne ogroža.


No, Russia will not invade Ukraine
A large-scale military operation does not fit into Moscow’s cost-benefit calculus.

https://www.aljazeera.com/opinions/2022...

Putin does not need to invade Ukraine to get his way
https://www.chathamhouse.org/2021/12/pu...

WHY RUSSIA ISN’T ABOUT TO INVADE UKRAINE SOON
https://pursuit.unimelb.edu.au/articles...


Ja, imamo Rusijo za sosedo a ne...

Kaj, a ti je treba narisat?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Masayoshi ::

Ja daj nariši no. Kako si sds bumbarji predstavljate da živimo 80 let v preteklosti.

Unchancy ::

Masayoshi je izjavil:

Ja daj nariši no. Kako si sds bumbarji predstavljate da živimo 80 let v preteklosti.


Ne bom se več vtikal v tvoje debate s samim sabo.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Masayoshi ::

Unchancy je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

Ja daj nariši no. Kako si sds bumbarji predstavljate da živimo 80 let v preteklosti.


Ne bom se več vtikal v tvoje debate s samim sabo.


Še dobro, kaj pametnega od tebe pač ni bilo brati, vključno z zgornjim poizkusom humorja al česa...

Unchancy ::

Masayoshi je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

Ja daj nariši no. Kako si sds bumbarji predstavljate da živimo 80 let v preteklosti.


Ne bom se več vtikal v tvoje debate s samim sabo.


Še dobro, kaj pametnega od tebe pač ni bilo brati, vključno z zgornjim poizkusom humorja al česa...

Z janšisti ne debatiram.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.
««
67 / 236
»»