» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
28 / 236
»»

GregiB ::

LeQuack je izjavil:

Pa še podjetja prisilt da tudi plačujejo polni DDV, se pravi da si ga ne morejo odšteti na koncu. To je prava solidarnost z delavci.
Kateri DDV pa si odštejejo… na koncu?Misliš vstopni DDV? Torej na DV, katerega niso ustvarili? Katero podjetje pa ne plačuje polni D na DV, ki so ga ustvarili?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

link_up ::

ginekk je izjavil:

link_up je izjavil:

mah samo, da ni Jansa, pa ce pocrkamo. Ja tako zelo destruktiven narod smo. V resnici ne smemo biti preseneceni, saj so tisoc let hodili po nas. Imamo pa gozdove kjer se marsikaj in marsikdo najde.


Dej če rabiš za hrano, javim v PM, nočem da crkneš.


Za hrano imam, rabim za nepremicnine in Mavricij.
In and Out

tomlin ::

Kakršen minister, takšna vlada - ZADROGIRANA!


Gregor P ::

Kar se drog na splošno tiče, bi morale že zdavnaj biti ustrezno legalizirano - in to ne mislim samo na marihuano. Tako bi imel jasen in transparenten pregled nad prodajo in porabo, obenem pa bi lahko boljše nudil pomoč odvisnikom.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

TESKAn ::

Mah, spet projicirajo.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

FireSnake ::

link_up je izjavil:

mah samo, da ni Jansa, pa ce pocrkamo.


Kako bi ti crknil (tvoje besede), če smo imeli vešjo gospodarsko rast od napovedane?
Samo, če si lenuh. Drži to?

Gregor P je izjavil:

obenem pa bi lahko boljše nudil pomoč odvisnikom.


Boljšo pomoč?
Mi, delovni ljudje, pa naj to sponzoriramo?
Ja, pomoč: izolirat, da v stanju abstinenčne krize ne kradejo in izsiljujejo.
Praška dat v neomejenih količinah: pa naj papajo koliko jih je volja. Da je čim prej konec.

Poznam primer: v mladosti žrli ex. Zdaj pa žrejo tablete za depresijo in ne vem kaj vse še.
Na moj račun.
Zakaj smo mi to dolžni plačevati?

In ti to opravičuješ?

Jaz sem se tudi fino imel v mladosti. Celo kakšnega mačka prebolel. Zdaj pa dajem v malho in za take izmečke mi je škoda denarja.
S tem denarjem raje ceste pokrpajmo. Bo več koristi.

Droga NI družben problem, je odločitev vsakega posameznika ali si bo uničil življenje ali ne. Nismo živali in se svobodno odločimo. Ampak: za odločitvami je treba stati.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

tomlin ::

Čak mal "droga ni družbeni problem", a si ti tut not padu!


FireSnake je izjavil:

link_up je izjavil:

mah samo, da ni Jansa, pa ce pocrkamo.


Kako bi ti crknil (tvoje besede), če smo imeli vešjo gospodarsko rast od napovedane?
Samo, če si lenuh. Drži to?

Gregor P je izjavil:

obenem pa bi lahko boljše nudil pomoč odvisnikom.


Boljšo pomoč?
Mi, delovni ljudje, pa naj to sponzoriramo?
Ja, pomoč: izolirat, da v stanju abstinenčne krize ne kradejo in izsiljujejo.
Praška dat v neomejenih količinah: pa naj papajo koliko jih je volja. Da je čim prej konec.

Poznam primer: v mladosti žrli ex. Zdaj pa žrejo tablete za depresijo in ne vem kaj vse še.
Na moj račun.
Zakaj smo mi to dolžni plačevati?

In ti to opravičuješ?

Jaz sem se tudi fino imel v mladosti. Celo kakšnega mačka prebolel. Zdaj pa dajem v malho in za take izmečke mi je škoda denarja.
S tem denarjem raje ceste pokrpajmo. Bo več koristi.

Droga NI družben problem, je odločitev vsakega posameznika ali si bo uničil življenje ali ne. Nismo živali in se svobodno odločimo. Ampak: za odločitvami je treba stati.

FireSnake ::

Ni dovolj jasno razloženo?
Ne, ni in ne bi smel biti!
Naj papajo.
Jih kdo sili?
Samo, naj ne zahtevajo nič.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

tomlin ::

a bejž no!

FireSnake je izjavil:

Ni dovolj jasno razloženo?
Ne, ni in ne bi smel biti!
Naj papajo.
Jih kdo sili?
Samo, naj ne zahtevajo nič.

tomlin ::

Rabiš pomoč?

Tule jo najdeš:

CENTER ZA ZDRAVLJENJE ODVISNIH OD PREPOVEDANIH DROG (CZOPD)
Naslov: Grablovičeva ulica 48, 1000 Ljubljana

Telefon: 015874970

Gregor P je izjavil:

Kar se drog na splošno tiče, bi morale že zdavnaj biti ustrezno legalizirano - in to ne mislim samo na marihuano. Tako bi imel jasen in transparenten pregled nad prodajo in porabo, obenem pa bi lahko boljše nudil pomoč odvisnikom.

SmolWhale ::

Wow kakšni omejenci. :))
Za Tomlina že vem, da je navaden NPC, zdaj sem dal še ohnjenokačo na seznam....

Excuse me while i light my spliff!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

LeQuack ::

GregiB je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Pa še podjetja prisilt da tudi plačujejo polni DDV, se pravi da si ga ne morejo odšteti na koncu. To je prava solidarnost z delavci.
Kateri DDV pa si odštejejo… na koncu?Misliš vstopni DDV? Torej na DV, katerega niso ustvarili? Katero podjetje pa ne plačuje polni D na DV, ki so ga ustvarili?


Kakšno dodano vrednost pa je končna fizična oseba (aka kupec) naredila nad izdelkom, da mora polni DDV plačati za izdelek?
Quack !

tomlin ::

Nedvomno rabiš pomoč tudi ti, pokliči CZOPD




SmolWhale je izjavil:

Wow kakšni omejenci. :))
Za Tomlina že vem, da je navaden NPC, zdaj sem dal še ohnjenokačo na seznam....

Excuse me while i light my spliff!

SmolWhale ::

Aha, si že bil v cerkvi danes?

tomlin ::

dej spel se že

SmolWhale ::

Hahaha triggered. Potrebuješ pomoč, če te takole jezajo besede. Pa župnika pozdravi ane!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

kopriva60918 ::

Vidva, ne se kregat! Domoljubi moramo združiti moči za boj proti levakom in za Gospoda Janeza Janšo, ne pa med sabo.

japapajade ::

Mladi zdravniki na FB: "V primeru drastičnih omejitev dela izven matične ustanove zdravnikom, zaposlenim v bolnišnicah in ZD-jih, brez konkretnega povišanja plačila v državnih zdr. ustanovah, ni potrebno imeti kristalne krogle, da lahko napovemo: plaz odhodov zdravnikov iz bolnišnic in ZD-jev, sesuvanje terciarja, padec kvalitete izobraževanja za specializante ter privatizacijo zdravstva po balkanskem modelu. Pod črto - katastrofo za slovensko javno zdravstvo."

kokice..

SmolWhale ::

kopriva60918 je izjavil:

Vidva, ne se kregat! Domoljubi moramo združiti moči za boj proti levakom in za Gospoda Janeza Janšo, ne pa med sabo.


S tem se strinjam spoštovana gospa Kopriva, a žal se moramo tudi znebiti takšnih mongloidnih osebkov kot je Tomlin. Res da je vsak glas pomemben, a to meče slabo luč na nas vse.

Lp in se vidimo v soboto na protestu!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

lynxslo5 ::

japapajade je izjavil:

Mladi zdravniki na FB: "V primeru drastičnih omejitev dela izven matične ustanove zdravnikom, zaposlenim v bolnišnicah in ZD-jih, brez konkretnega povišanja plačila v državnih zdr. ustanovah, ni potrebno imeti kristalne krogle, da lahko napovemo: plaz odhodov zdravnikov iz bolnišnic in ZD-jev, sesuvanje terciarja, padec kvalitete izobraževanja za specializante ter privatizacijo zdravstva po balkanskem modelu. Pod črto - katastrofo za slovensko javno zdravstvo."

kokice..


To je pa tako, ko Golob nima svojega programa in ga slepo prepisuje od Levice.

FireSnake ::

SmolWhale je izjavil:

Wow kakšni omejenci. :))
Za Tomlina že vem, da je navaden NPC, zdaj sem dal še ohnjenokačo na seznam....

Excuse me while i light my spliff!


Še en "napreden", ki rad ekspirementira.
Naredi nam uslugo in se predoziraj.
Državni proračun ti bo hvaležen.
Za take: raje vidim, da politika pokrade kot pa, da se en sam cent vrže skozi okno.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

WizzardOfOZ ::

eni bi pa radi, da se transparentno vse dela, da se točno vidi, kam gre denar in da so vse plače v js/ju javne, da se točno vidi koliko kdo zasluži in da se kdaj neumnosti tudi omejijo.
ne pa da en učitelj računalništva na osnovi šoli vleče 4300 bruto. to je posmeh vsem v realnem sektorju, kjer takih plač ni.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

SmolWhale ::

FireSnake je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Wow kakšni omejenci. :))
Za Tomlina že vem, da je navaden NPC, zdaj sem dal še ohnjenokačo na seznam....

Excuse me while i light my spliff!


Še en "napreden", ki rad ekspirementira.
Naredi nam uslugo in se predoziraj.
Državni proračun ti bo hvaležen.
Za take: raje vidim, da politika pokrade kot pa, da se en sam cent vrže skozi okno.


Z Ganjo se ne moreš predozirat, sem večkrat poskusil. Droge so kul, poskusi, mogoče boš malo manj zategnjen, sicer dvomim, ker takšne komplekse kot jih imaš ti pridobiš že v otroštvu. Si hodil h verouku? Razumem tvojo stisko in sočustvujem s tabo.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

tomlin ::

ČE BO GOLOB PODPRL TO SRAMOTO ODVISNIKOV MESCA, KORDIŠA, TAŠNER-VATOVCA POTEM NAJ ČIMPREJ ZAKLJUČI SVOJO GODLJO!!!!!!!!

SmolWhale ::

Kaj se dereš NPC??? A si ok?

Veš kaj je hecno, da si ti pravi odvisnik od socialnih omrežij, bolje rečeno - prebiranja komentarjev pod novicam in kopiranjem oz krajo le-teh. Jaz bi te dal na odvajanje in psihiatrijo, ker tole je zaskrbljujoče...

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

tomlin ::

Slušne halucinacije najpogostejši simptom ob zlorabi halucinogenih substanc. Definitivno

potrebuješ pomoč, pokliči CZOPD, resno!


SmolWhale je izjavil:

Kaj se dereš NPC??? A si ok?

Veš kaj je hecno, da si ti pravi odvisnik od socialnih omrežij, bolje rečeno - prebiranja komentarjev pod novicam in kopiranjem oz krajo le-teh. Jaz bi te dal na odvajanje in psihiatrijo, ker tole je zaskrbljujoče...

Lp

feryz ::

tomlin je izjavil:

ČE BO GOLOB PODPRL TO SRAMOTO ODVISNIKOV MESCA, KORDIŠA, TAŠNER-VATOVCA POTEM NAJ ČIMPREJ ZAKLJUČI.
Golob rabi samo SD. Tem zadošča par dobrih menedžerskih služb in konec.
Ampak ... gliha vkup štriha, zato je povabil čim več lopovov noter. Da se ustvari megla in lahko družno kradejo.

Kdor je mislil, da ne bodo kradli, je navaden ultra bedak. Osnovni problem smo rešili, vsi ostali ostanejo in bodo še večji.

tomlin ::

Tale screenshot roma na policijo!!!!!!!!!

"Z Ganjo se ne moreš predozirat, sem večkrat poskusil. Droge so kul, poskusi, mogoče boš malo manj zategnjen, sicer dvomim, ker takšne komplekse kot jih imaš ti pridobiš že v otroštvu. Si hodil h verouku? Razumem tvojo stisko in sočustvujem s tabo."

SmolWhale je izjavil:

FireSnake je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Wow kakšni omejenci. :))
Za Tomlina že vem, da je navaden NPC, zdaj sem dal še ohnjenokačo na seznam....

Excuse me while i light my spliff!


Še en "napreden", ki rad ekspirementira.
Naredi nam uslugo in se predoziraj.
Državni proračun ti bo hvaležen.
Za take: raje vidim, da politika pokrade kot pa, da se en sam cent vrže skozi okno.


Z Ganjo se ne moreš predozirat, sem večkrat poskusil. Droge so kul, poskusi, mogoče boš malo manj zategnjen, sicer dvomim, ker takšne komplekse kot jih imaš ti pridobiš že v otroštvu. Si hodil h verouku? Razumem tvojo stisko in sočustvujem s tabo.

Lp


Naj policija ugotovi kdo dela reklamo za mamila!!!!!!!!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomlin ()

tomlin ::

Se popolnoma strinjam ultrabedak je PV. Zakaj je vlekel mlade lopove v koalicijo splošno ni znano, imeli ga bodo na špagci, dejansko je cepec. Zadostovali so mu že SD.

feryz je izjavil:

tomlin je izjavil:

ČE BO GOLOB PODPRL TO SRAMOTO ODVISNIKOV MESCA, KORDIŠA, TAŠNER-VATOVCA POTEM NAJ ČIMPREJ ZAKLJUČI.
Golob rabi samo SD. Tem zadošča par dobrih menedžerskih služb in konec.
Ampak ... gliha vkup štriha, zato je povabil čim več lopovov noter. Da se ustvari megla in lahko družno kradejo.

Kdor je mislil, da ne bodo kradli, je navaden ultra bedak. Osnovni problem smo rešili, vsi ostali ostanejo in bodo še večji.

SmolWhale ::

tomlin je izjavil:

Tale screenshot roma na policijo!!!!!!!!!

"Z Ganjo se ne moreš predozirat, sem večkrat poskusil. Droge so kul, poskusi, mogoče boš malo manj zategnjen, sicer dvomim, ker takšne komplekse kot jih imaš ti pridobiš že v otroštvu. Si hodil h verouku? Razumem tvojo stisko in sočustvujem s tabo."

SmolWhale je izjavil:

FireSnake je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Wow kakšni omejenci. :))
Za Tomlina že vem, da je navaden NPC, zdaj sem dal še ohnjenokačo na seznam....

Excuse me while i light my spliff!


Še en "napreden", ki rad ekspirementira.
Naredi nam uslugo in se predoziraj.
Državni proračun ti bo hvaležen.
Za take: raje vidim, da politika pokrade kot pa, da se en sam cent vrže skozi okno.


Z Ganjo se ne moreš predozirat, sem večkrat poskusil. Droge so kul, poskusi, mogoče boš malo manj zategnjen, sicer dvomim, ker takšne komplekse kot jih imaš ti pridobiš že v otroštvu. Si hodil h verouku? Razumem tvojo stisko in sočustvujem s tabo.

Lp


Naj policija ugotovi kdo dela reklamo za mamila!!!!!!!!!!!



HAHAAHHAHAH

Ok NPC

I dare you!

111111111111 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

a si jezen, ker tvoj idol mi zmagal na volitvah? :))

Saj je zmagal vaš idol. Na katerem ne najdete napake. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

tomlin ::

LEVICA - KATASTOFA SLOVENSKE POLITIKE IN GOLOBOVE VLADE

Situacija Ukrajina-Rusija se še naprej zaostruje, Miha Kordiš pa kuje slogane v stilu “mir tujini, krofe

domovini“. Stranka Levica je kritična glede vojaške pomoči Ukrajini, ki se je dobesedno čez noč znašla v vojni.

Kordiš je poudaril, da resnični heroji v tej vojni ne streljajo, ampak dezertirajo – na obeh straneh – in dodal,

da za Nato in prijatelje poslano orožje ni obramba napadenega ljudstva, kot gre propaganda, ampak poskus

dodatnega zaostrovanja konflikta in izčrpavanja obeh strani. Naj vendar Golob prekliče koalicijsko pogodbi in izžene Levico-

SmolWhale ::

Prvič v življenju se strinjam z Levico, bravo!!

Pa za legalizacijo marihuane so tudi, bravo!

Kaj je NPC Tomlin a se ti čisto trga danes? Dovolj interneta za danes, da se ne boš razpočil!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

Sc0ut ::

Ne razumem al je Golob kreten ali kaj. Levica katere on sploh ne rabi mu diktira vse. V 1 tednu mu bo uspelo vse ujevat.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

tomlin ::

Ni kaj razumeti, se nič ne motiš. Z Golobom smo dobili junkie's diktaturo - beri diktaturo Levice

Sc0ut je izjavil:

Ne razumem al je Golob kreten ali kaj. Levica katere on sploh ne rabi mu diktira vse. V 1 tednu mu bo uspelo vse ujevat.

SmolWhale ::

tomlin je izjavil:

Ni kaj razumeti, se nič ne motiš. Z Golobom smo dobili junkie's diktaturo - beri diktaturo Levice

Sc0ut je izjavil:

Ne razumem al je Golob kreten ali kaj. Levica katere on sploh ne rabi mu diktira vse. V 1 tednu mu bo uspelo vse ujevat.


Saj to ni nič slabega, joint za dobro jutro, kokain za malico, heroin za večerjo, bi se dalo tako živet.

Bravo vlada!

tomlin ::

Država postaja ujetnik junkie's diktature Levice. Uvod pa doživljamo tu na slotech z raznimi small whales, za

smejat ali za jokat, kakor vam drago.

SmolWhale ::

če ti kaj ni všeč odpeketaj, tule v Sloveniji bomo pa legalizirali vse droge!!!!!

In plesali do jutra! Rave ON!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

AtaŠtumf ::

tomlin je izjavil:

LEVICA - KATASTOFA SLOVENSKE POLITIKE IN GOLOBOVE VLADE

Situacija Ukrajina-Rusija se še naprej zaostruje, Miha Kordiš pa kuje slogane v stilu “mir tujini, krofe

domovini“. Stranka Levica je kritična glede vojaške pomoči Ukrajini, ki se je dobesedno čez noč znašla v vojni.

Kordiš je poudaril, da resnični heroji v tej vojni ne streljajo, ampak dezertirajo – na obeh straneh – in dodal,

da za Nato in prijatelje poslano orožje ni obramba napadenega ljudstva, kot gre propaganda, ampak poskus

dodatnega zaostrovanja konflikta in izčrpavanja obeh strani. Naj vendar Golob prekliče koalicijsko pogodbi in izžene Levico-


Tole ima Kordiš celo prav, problem je le v tem, da smo dali zaveze NATO aliansi in se jih bomo morali držatii.

Lahko pa naredimo referendum za izstop iz Nata in vidimo, kaj se bodo ljudje odločili.


Sicer bo pa kmalu golobček povabljen v Bruselj in mu bodo kmalu izbili take in podobne "komunistične" ideje iz glave.

Ali finance in boš delal po naše, ali delaj po svoje brez naših financ!


ps: BTW osebno se tudi strinjam z legalizacijo vseh drog, ter tudi prostitucije in pobrane davke nameniti preventivi in zdravljenju teh oseb.


ps2: Samo upam, da golobčkove besede po potavnju iz Bruslja ne bodo prevelik šok za nekatere tukaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()

tomlin ::

Kolikor je znano je (so) stric(i) iz ozadja zahteval(i), da Golob pod nujno da vodilno vlogo Levici v koaliciji.


Vsekakor pa, Ne verjamem, da je Levica sploh pošteno prišla v parlament, mislim, da je tista stotinka procenta,

ki je padla iz neba ob enajstih pogoljufana. Nič nimam proti Vučku, samo šlamastika s tremi napačnimi poslanci

je znak da je s tisto stotinko procenta za uvrstitev Levice vse zelo močno narobe.



lynxslo5 je izjavil:

japapajade je izjavil:

Mladi zdravniki na FB: "V primeru drastičnih omejitev dela izven matične ustanove zdravnikom, zaposlenim v bolnišnicah in ZD-jih, brez konkretnega povišanja plačila v državnih zdr. ustanovah, ni potrebno imeti kristalne krogle, da lahko napovemo: plaz odhodov zdravnikov iz bolnišnic in ZD-jev, sesuvanje terciarja, padec kvalitete izobraževanja za specializante ter privatizacijo zdravstva po balkanskem modelu. Pod črto - katastrofo za slovensko javno zdravstvo."

kokice..


To je pa tako, ko Golob nima svojega programa in ga slepo prepisuje od Levice.

AtaŠtumf ::

Glede DVK bi bilo pošteno, da dobijo vsi odpoved in nova garnitura prešteje vse še enkrat!

Pa verjetno se ne bo rezultat bistveno spremenil, samo zaupanje bi bilo pa občutno višje.

tomlin ::

Dobro ata, ti se kar strinjaj z legalizacijo vseh drog, toda zaenkrat velja prepoved in verjemo, še dolgo

bo!!!!!!!!


AtaŠtumf je izjavil:

tomlin je izjavil:

LEVICA - KATASTOFA SLOVENSKE POLITIKE IN GOLOBOVE VLADE

Situacija Ukrajina-Rusija se še naprej zaostruje, Miha Kordiš pa kuje slogane v stilu “mir tujini, krofe

domovini“. Stranka Levica je kritična glede vojaške pomoči Ukrajini, ki se je dobesedno čez noč znašla v vojni.

Kordiš je poudaril, da resnični heroji v tej vojni ne streljajo, ampak dezertirajo – na obeh straneh – in dodal,

da za Nato in prijatelje poslano orožje ni obramba napadenega ljudstva, kot gre propaganda, ampak poskus

dodatnega zaostrovanja konflikta in izčrpavanja obeh strani. Naj vendar Golob prekliče koalicijsko pogodbi in izžene Levico-


Tole ima Kordiš celo prav, problem je le v tem, da smo dali zaveze NATO aliansi in se jih bomo morali držatii.

Lahko pa naredimo referendum za izstop iz Nata in vidimo, kaj se bodo ljudje odločili.


Sicer bo pa kmalu golobček povabljen v Bruselj in mu bodo kmalu izbili take in podobne "komunistične" ideje iz glave.

Ali finance in boš delal po naše, ali delaj po svoje brez naših financ!


ps: BTW osebno se tudi strinjam z legalizacijo vseh drog, ter tudi prostitucije in pobrane davke nameniti preventivi in zdravljenju teh oseb.


ps2: Samo upam, da golobčkove besede po potavnju iz Bruslja ne bodo prevelik šok za nekatere tukaj.

FireSnake ::

SmolWhale je izjavil:

FireSnake je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Wow kakšni omejenci. :))
Za Tomlina že vem, da je navaden NPC, zdaj sem dal še ohnjenokačo na seznam....

Excuse me while i light my spliff!


Še en "napreden", ki rad ekspirementira.
Naredi nam uslugo in se predoziraj.
Državni proračun ti bo hvaležen.
Za take: raje vidim, da politika pokrade kot pa, da se en sam cent vrže skozi okno.


Z Ganjo se ne moreš predozirat, sem večkrat poskusil. Droge so kul, poskusi, mogoče boš malo manj zategnjen, sicer dvomim, ker takšne komplekse kot jih imaš ti pridobiš že v otroštvu. Si hodil h verouku? Razumem tvojo stisko in sočustvujem s tabo.

Lp

Ne govorim o travi.
Trde droge pa žri koliko te je volja.
Le, ne pričakuj, da bomo davkoplačevalci pokrivali kar koli od posledic tega.
Do narkomanov, izmečkov, imam ničelno toleranco.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

tomlin ::

Ata, in komu naj bi jih dali zaveze. Rusom?

Daj pomiri se pred spanjem pozno je že:)

AtaŠtumf ::

FireSnake je izjavil:


Ne govorim o travi.
Trde droge pa žri koliko te je volja.
Le, ne pričakuj, da bomo davkoplačevalci pokrivali kar koli od posledic tega.
Do narkomanov, izmečkov, imam ničelno toleranco.


Vseeno katera droga je, danes so res prepovedane in izgovora za visoke kazni teh izmečkov ni, pa če je zadet o trave ali koke.


Zagovarjam pa legalizacijo vseh drog, samo posledice nosiš sam, narediš kaznivo dejanje pod vplivom drog zelo stroga kazen (vsaj 1x višja, kot pa, če si trezen in ne pod vplivom drog), plus v službi enaka toleranca kot alkohol 0,0!

Enako posledice predoziranja plačaš sam!

Tudi ne strinjam se s tem, da bi država pridelovala ali prodajala droge, naj trg prodaja in prideluje, če želi.

Država pa naj pobere davke in te davke nameni za zdravljenje teh oseb in preventivo.

tomlin je izjavil:

Ata, in komu naj bi jih dali zaveze. Rusom?

Daj pomiri se pred spanjem pozno je že:)


Vstopil si v zvezo Nato, bile so dane določene zaveze, te zaveze trenutno ne izpolnjujemo, slej, ko prej bo prišel ukaz, da jih bomo morali izpolniti!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()

SmolWhale ::

Če sem zavarovan moje predoziranje plača zavarovalnica. Legalizirat vse droge in postanemo mali Amsterdam!!! Obenem pa se znebimo vseh Albancev v mečkah!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

tomlin ::

Ata, smrdi po goljufiji in to je dejstvo!!!!!!!

AtaŠtumf je izjavil:

Glede DVK bi bilo pošteno, da dobijo vsi odpoved in nova garnitura prešteje vse še enkrat!

Pa verjetno se ne bo rezultat bistveno spremenil, samo zaupanje bi bilo pa občutno višje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomlin ()

tomlin ::

Ata,
Za vstop v EU je glasovalo 89,61 % volilcev, za vstop v zvezo NATO pa 66,05 % volivcev. Izida obeh referendumov

sta bila zavezujoča in neponovljiva, to je to!


Zaveze pa delno izpolnjujemo ves čas, kar je poudarila zadnjič že ex-ministrica za obrambo Ljubica Jelušič: "s

figo v žepu". SRAMOTA!


AtaŠtumf je izjavil:

FireSnake je izjavil:


Ne govorim o travi.
Trde droge pa žri koliko te je volja.
Le, ne pričakuj, da bomo davkoplačevalci pokrivali kar koli od posledic tega.
Do narkomanov, izmečkov, imam ničelno toleranco.


Vseeno katera droga je, danes so res prepovedane in izgovora za visoke kazni teh izmečkov ni, pa če je zadet o trave ali koke.


Zagovarjam pa legalizacijo vseh drog, samo posledice nosiš sam, narediš kaznivo dejanje pod vplivom drog zelo stroga kazen (vsaj 1x višja, kot pa, če si trezen in ne pod vplivom drog), plus v službi enaka toleranca kot alkohol 0,0!

Enako posledice predoziranja plačaš sam!

Tudi ne strinjam se s tem, da bi država pridelovala ali prodajala droge, naj trg prodaja in prideluje, če želi.

Država pa naj pobere davke in te davke nameni za zdravljenje teh oseb in preventivo.

tomlin je izjavil:

Ata, in komu naj bi jih dali zaveze. Rusom?

Daj pomiri se pred spanjem pozno je že:)


Vstopil si v zvezo Nato, bile so dane določene zaveze, te zaveze trenutno ne izpolnjujemo, slej, ko prej bo prišel ukaz, da jih bomo morali izpolniti!

SmolWhale ::

Zakaj mislite da je Holob imel zabavo v Cvetličarni? Že to je nakazlo namen legalizacije drog!

RAVE ON! Plešemo do jutra in dlje!

Hvala vse volilcen GS!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

tomlin ::

DVE STRANI ISTEGA KOVANCA, KI KROJI USODO SLOVENIJE




TRAGIČNO!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomlin ()
««
28 / 236
»»