» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
182 / 236
»»

arnecan1 ::

fur80 je izjavil:

Golob se je celo postrigel? Samo, da ne bo pleše pa bo vse ok.


Zanimiv intervju.
https://www.rtvslo.si/slovenija/golob-p...

Drugače pa ko smo ravno pri Nemčiji in Sloveniji, če nas kaj tolaži ima Nemčija še večje probleme v zdravstvu, primanjkuje delavcev, pacientov ne morejo sprejemati, najbolj škriplje v Berlinu, kjer nimajo dovolj postelj, da bi sprejemali otroke v bolnico. Sem danes poslušal na val202, da portebujeo 50 000 zdravstvenih delavcev.

To pa je nakladanje. Vsaka čast.8-O

arnecan1 je izjavil:

fur80 je izjavil:

Golob se je celo postrigel? Samo, da ne bo pleše pa bo vse ok.


Zanimiv intervju.
https://www.rtvslo.si/slovenija/golob-p...

Drugače pa ko smo ravno pri Nemčiji in Sloveniji, če nas kaj tolaži ima Nemčija še večje probleme v zdravstvu, primanjkuje delavcev, pacientov ne morejo sprejemati, najbolj škriplje v Berlinu, kjer nimajo dovolj postelj, da bi sprejemali otroke v bolnico. Sem danes poslušal na val202, da portebujeo 50 000 zdravstvenih delavcev.

To pa je nakladanje. Vsaka čast.8-O


Za Goloba mislim, namreč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

Invictus ::

StarMafijec je izjavil:

Invictus je izjavil:

Pac furam normiranca preko agencije,ker mi to ustreza in mi prinasa najvec dobicka.


Potem še agencija pobere provizijo? Preko katere agencije pa?

Dobiti direktno delo kot enoosebna firma, je praktično nemogoče. Tudi, če noter prideš po priporočilo sodelavca/kolega/prijatelja, na koncu vklopijo v to agencijo, ki ima s to firmo pogodbo.

Seveda to velja za večje firme, preko malih se itak dela direkt. Ampak sam sem delal samo za velike.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kotanyi ::

Malidelničar je izjavil:

kotanyi: To da kot inženir NE voliš desno, oz. bom rekel dlakocepsko kompliciraš glede desnih koalicij, in delaš pač izgovore, je tvoj problem. Tu jaz ne morem nič pomagati na žalost. Ampak se pa zamisli, da ravno zato ker delaš izgovore in sam sebe prepričuješ o mentalnih akrobacijah, smo sedaj v tej situaciji. Ker drug pol pač tako ne dlakocepi in ve za kaj pri širši sliki gre 8-)


Meni ne moreš pomagati direktno, lahko pa pomagaš posredno in si priznaš da je edina potencialno desna stranka v Sloveniji NSi. Kadar se seveda ne pečajo s preoblečenimi komunajzli SDS.

Da pa še kdaj v lajfu volim SDS, ali pa celo SD (čeprav njih še nisem nikdar), hja, prej si odgriznem roko preden obkrožim. Trenutno bi tudi Goloba in Levico prej obkrožil (kar ne pomeni da jih tudi bom, just getting my point across).

SDS v trenutni obliki ni ne alternativa, ne desna, ne glede na to kakšne mentalne akrobacije se greste eni tule gor da jih tja razvrščate. Če kaj, so avtokratski ekonomopostkomunajzlasti populisti ki furajo kult osebnosti tipa KimIlSung.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

MrStein ::

Saj ti noben ni predlagal SDS. Zakaj vedno SDS vlečete na plan?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Unchancy ::

Minister: Janković me je opozoril, naj ZD Ljubljana in direktorico pustim čisto na miru


https://www.24ur.com/novice/slovenija/m...

Nova možnost, da se nova vlada izkaže. In to proti Jankoviću.
Kokice...
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Wrop ::

Golob ne bo proti svoji kraljici naredil nič, kar bi jo ogrozilo. Ta kraljica neki ma :))

jest10 ::

Wrop je izjavil:

Bivši Genij, Novogoriški Steve Jobs, Preprodajalec in Rešitelj se je včeraj spet zlagal.
Poslušam jutranja poročila ob 5.30. Slišim, da je predsednik vlade včeraj povedal, da pa bo cena elektrike za srednja in velika podjetja 200 EUR. Mi, mala podjetja smo predvčeraj podpisali pogodbo VT 390,32 evrov in MT 238,11 EUR. Leta 2021 pa je bila VT 71,66 EUR, MT 50,52 EUR.

Bo pa naredil vse, da zaščiti svojo družino. Magari vso policijo zamenja. To mu pa verjamemo.
Bo še veselo, ko bo zasebni GEN-I kmalu začel socializirati svoje pretekle odločitve. Golob je svojo milijonsko nagrado lepo pobral. Na koncu bo še vesel, da ni dobil novega mandata na geniju.


No ja...
Je pa le malo razlike med BO, ter JE.

Utk ::

Unchancy je izjavil:

Minister: Janković me je opozoril, naj ZD Ljubljana in direktorico pustim čisto na miru


https://www.24ur.com/novice/slovenija/m...

Nova možnost, da se nova vlada izkaže. In to proti Jankoviću.
Kokice...

Verjetno bi tudi prisluhi med to direktorico in županom bili zanimivi. In verjetno bi tudi izginili iz spisov...

Me pa zanima, če bo ta minister še zmeraj minister za naslednje novo leto, če bo se res uprl zdravnikom in stricem. Šanse so majhne. Ena podobna je že letela...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Hypathia ::

Jenull se je končno zbudil in napovedal nov protest. https://www.rtvslo.si/slovenija/dan-pre...
Mu je pa treba priznati konsistentnost, vedno v isti vlogi pucfleka leve politične opcije, pa naj bo ta v opoziciji ali na oblasti.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Unchancy ::

Hypathia je izjavil:

Jenull se je končno zbudil in napovedal nov protest. https://www.rtvslo.si/slovenija/dan-pre...
Mu je pa treba priznati konsistentnost, vedno v isti vlogi pucfleka leve politične opcije, pa naj bo ta v opoziciji ali na oblasti.

Verjetno bo potem pozival, da zdravnike priklenejo na verigo v bolnicah, ki jim bo onemogočala, da zapustijo slovenski zdravstveni sistem in grejo v tujino.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Mare2 ::

Zdravnikom bi morali dvignt plače toliko, da jih ne bo mikalo it stran. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

lynxslo5 ::

Hypathia je izjavil:

Jenull se je končno zbudil in napovedal nov protest. https://www.rtvslo.si/slovenija/dan-pre...
Mu je pa treba priznati konsistentnost, vedno v isti vlogi pucfleka leve politične opcije, pa naj bo ta v opoziciji ali na oblasti.


Jenull bo seveda po naročilu Goloba naredil protest proti zdravnikom. To bo unikum na celem svetu. Ne poznam države na svetu, kjer bi režim na oblasti organiziral proteste proti zdravnikom.

lynxslo5 ::

https://www.rtvslo.si/okolje/v-stratesk...

Drugače pa, če še niste postali vegani, boste to kmalu morali postati. Avtokrat Golob je naredil Strateški svet za prehrano, kjer so v večini vegani.

Vsi vemo kam to pelje. Vprašanje je samo ali bomo morali jesti travo, ali pa nam bo Sončni kralj celo dovolil, da jemo pohane žuželke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lynxslo5 ()

Hypathia ::

V razvitih demokracijah gotovo ne, ampak Slovenija itak ne spada mednje, da ima Holob avtoritarne težnje je pa tako vsakemu, ki količkaj nepristransko spremlja politiko, jasno.

Unchancy je izjavil:


Verjetno bo potem pozival, da zdravnike priklenejo na verigo v bolnicah, ki jim bo onemogočala, da zapustijo slovenski zdravstveni sistem in grejo v tujino.

Lahko potem kar pri ministru začne, izkoriščevalskemu prascu, ki se masti z delom pri zasebniku, medtem ko Jenull trdo gara za javno dobro.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

Wrop ::

Za Jenula vemo, da vse dela zastonj, nikoli za svoj privat žep. Tip živi od zraka. :))

Wrop ::

Iskanje notranjega sovražnika se nadaljuje.
Bešič Loredan: "Zanimivo, ko je SDS v vladi, ni nikoli nobene napovedane stavke"

Zdravniki so SDS. :)) Čeprav je menjal pisarno, mu še vedno iz vsake omare skače JJ.

FireSnake ::

Kje so tisti, ki govorijo, da ne poznajo nobenega, ki bi jim bilo žal, da so volili golobjo hunto?
Jaz jih že kar nekaj.

Nepovezano z zgoraj napisanim:
včeraj sem se družil v relativno visokem akademskem krogu. Zraven nekaj gospodarstvenikov.
Sproščena debata. Kar naenkrat pa politika: eden ni kaj lepega rekel za goloba. Jaz sem bil tiho, bil sem pa zelo presenečen (pričakoval sem ravno nasprotno). Mogoče je še upanje.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Invictus ::

lynxslo5 je izjavil:

https://www.rtvslo.si/okolje/v-stratesk...

Drugače pa, če še niste postali vegani, boste to kmalu morali postati. Avtokrat Golob je naredil Strateški svet za prehrano, kjer so v večini vegani.

Vsi vemo kam to pelje. Vprašanje je samo ali bomo morali jesti travo, ali pa nam bo Sončni kralj celo dovolil, da jemo pohane žuželke.

Dokler ne zapre meja, je Avstrija dovolj blizu, da grem kupit meso.

Poleg tega poznam nekaj lokalnih kmetov, bomo že.

Najbolj se kaznuje vlado z denarnico...

Wrop je izjavil:

Za Jenula vemo, da vse dela zastonj, nikoli za svoj privat žep. Tip živi od zraka. :))

Jenul je komunistični aristokrat, saj je bil njegov oče precej visoko v bvvši Jugi.

Ziher par stanovanj, ki se oddajajo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

feryz ::

Wrop je izjavil:

Zdravniki so SDS. :)) Čeprav je menjal pisarno, mu še vedno iz vsake omare skače JJ.
Zdravniki nikoli ne začnejo štrajkati.
Samo skočijo na vlak, ko ta spelje s postaje.

GregiB ::

FireSnake je izjavil:

eden ni kaj lepega rekel za goloba. Jaz sem bil tiho, bil sem pa zelo presenečen (pričakoval sem ravno nasprotno). Mogoče je še upanje.


Lej... dejstvo je, da je Golob precej, če ne večino glasov dobil zato, ker je volilnemu telesu bil ponujen kot najboljši garant, da Janša (pro)pade. S tega stališča je sredinsko do levosredinsko volilno telo (še vedno) zadovoljno. In verjemi, ob popolnoma enaki ponudbi na volilnih listkih danes rezultat ne bi bil bistveno drugačen. Kar pa se tiče upanja... Upanje bo, ko se bodo na ponudbeni strani začeli pojavljati kandidati, ki se bi oz. bodo šli dejansko, državotvorno politiko. Te pa sedaj niti pod razno niso motivirani pristopiti. Za plačilo in zagarantirano družbeno blatenje je zadeva pač privlačna zgolj za oportuniste in/ali podkupljive, koruptivne šušmarje. In, kot večina volivcev, za to primarno krivim Puklastega...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Invictus ::

GregiB je izjavil:

Upanje bo, ko se bodo na ponudbeni strani začeli pojavljati kandidati, ki se bi oz. bodo šli dejansko, državotvorno politiko. Te pa sedaj niti pod razno niso motivirani pristopiti. Za plačilo in zagarantirano družbeno blatenje je zadeva pač privlačna zgolj za oportuniste in/ali podkupljive, koruptivne šušmarje. In, kot večina volivcev, za to primarno krivim Puklastega...

Puklasti je tukaj ravno toliko kriv kot pernati. Poleg tega ima slovensaka politika dober poslovni model, saj inteligenten za manj sranja na trgu zasluži precej več. Tako gredo v politiko samo šalabajzerji, idioti, primitivci, pač tisti, ki se ne znajo prodati na trgu. V politiko se ne hodi zaradi plače, ampak zaradi "dodatkov"...

Sicer pa opažam podobno stanje po celi Evropi. V vladi sami amaterji, mladi, z zblojenimi idejami, brez izkušenj, izvoljeni na valu populizma, s strici iz ozadja. Kar poglejte nemško vlado.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

mn ::

Invictus je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

https://www.rtvslo.si/okolje/v-stratesk...

Drugače pa, če še niste postali vegani, boste to kmalu morali postati. Avtokrat Golob je naredil Strateški svet za prehrano, kjer so v večini vegani.

Vsi vemo kam to pelje. Vprašanje je samo ali bomo morali jesti travo, ali pa nam bo Sončni kralj celo dovolil, da jemo pohane žuželke.

Dokler ne zapre meja, je Avstrija dovolj blizu, da grem kupit meso.

Poleg tega poznam nekaj lokalnih kmetov, bomo že.

Najbolj se kaznuje vlado z denarnico...



Čeprav zna biti, da te bodo ravno preko kmeta poskusili udariti. Torej manj spodbud za živali in krmne rastline, ter več za ostalo. Posledica bi bila potem dražje meso, mleko, ...

Ne vem kako drugače bi lahko vplivali na našo prehrano. Mogoče še kakšne malice bodo v javnih zavodih, ali pa pri pranju možganov, reklamah, itd... Da nadomestijo "meso je zdravo" reklame z "meso ni zdravo" reklamami. Mi, narod, pa "ćemo sve pozlatiti".

Invictus ::

Meni pernati takoj ni bil všeč, ko si je v stranko proipeljal cel kup bab. za katere še nikoli nismo slišali. Večinoma:

- dobro zgledajo - sploh Urška in tista za pravosodje.
- ločene ali samske
- brez neke pametne kariere
- nesposobne opravljati svoje delo
- srednjih let

Zato pa težijo s temi modernim, new-agevskimi zadevami, ki jih take babnice promovirajo in verjamejo vanje. Kot tista naša komisarksa, ki je bila šamanka...

Ampak za podret so pa skoraj vse. Urška sploh :D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

GregiB ::

Invictus je izjavil:

Puklasti je tukaj ravno toliko kriv kot pernati. Poleg tega ima slovensaka politika dober poslovni model, saj inteligenten za manj sranja na trgu zasluži precej več. Tako gredo v politiko samo šalabajzerji, idioti, primitivci, pač tisti, ki se ne znajo prodati na trgu. V politiko se ne hodi zaradi plače, ampak zaradi "dodatkov"...

Sicer pa opažam podobno stanje po celi Evropi. V vladi sami amaterji, mladi, z zblojenimi idejami, brez izkušenj, izvoljeni na valu populizma, s strici iz ozadja. Kar poglejte nemško vlado.


Se strinjam z napisanim... Zakaj pa krivdo pripisujem (predvsem) Puklastemu je zato, ker sem dojemal slovensko politiko za dokaj stabilno, uravnoteženo do 4. zbora parlamenta in sočasnega razpada LDS-a. Začetka slovenske politične radikalizacije. In medtem, ko je levo nihalo začelo nihati bolj v levo na raznolike načine je desna radikalizacija potekala sorazmerno "in your face" z kanibalizacijo desnice in diskvalifikacijo vsega neSDSovskega... Pač... my point of view...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Unchancy ::

Mare2 je izjavil:

Zdravnikom bi morali dvignt plače toliko, da jih ne bo mikalo it stran. :)

Jeba, ane, ker zdravniki lahko uspejo s svojim znanjem kjerkoli - za razliko od raznoraznih družboslovnih sralcev, ki izhajajo iz raznih levajzarskih bazenov.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

FireSnake ::

Invictus je izjavil:


Ampak za podret so pa skoraj vse. Urška sploh :D.


Kloakarce se niti s palico ne bi dotikal (gravž od gravža).
Nekega nivoja pa ravno nimaš ti.
Čakam samo, da še rečeš, da ti je pujsa pepa lepa :))
(saj niti ne vem katera je bolj anti: kloaka ali pujsa pepa)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Unchancy ::

GregiB je izjavil:

FireSnake je izjavil:

eden ni kaj lepega rekel za goloba. Jaz sem bil tiho, bil sem pa zelo presenečen (pričakoval sem ravno nasprotno). Mogoče je še upanje.


Lej... dejstvo je, da je Golob precej, če ne večino glasov dobil zato, ker je volilnemu telesu bil ponujen kot najboljši garant, da Janša (pro)pade. S tega stališča je sredinsko do levosredinsko volilno telo (še vedno) zadovoljno. In verjemi, ob popolnoma enaki ponudbi na volilnih listkih danes rezultat ne bi bil bistveno drugačen. Kar pa se tiče upanja... Upanje bo, ko se bodo na ponudbeni strani začeli pojavljati kandidati, ki se bi oz. bodo šli dejansko, državotvorno politiko. Te pa sedaj niti pod razno niso motivirani pristopiti. Za plačilo in zagarantirano družbeno blatenje je zadeva pač privlačna zgolj za oportuniste in/ali podkupljive, koruptivne šušmarje. In, kot večina volivcev, za to primarno krivim Puklastega...

Itak. Večino časa so na oblasti “levi”, vsega slabega so pa krivi “desni”. Fuck logic.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

nejclp ::

FireSnake je izjavil:

Invictus je izjavil:


Ampak za podret so pa skoraj vse. UrĹĄka sploh :D.


Kloakarce se niti s palico ne bi dotikal (gravĹž od gravĹža).
Nekega nivoja pa ravno nimaĹĄ ti.
Äakam samo, da ĹĄe reÄeĹĄ, da ti je pujsa pepa lepa :))
(saj niti ne vem katera je bolj anti: kloaka ali pujsa pepa)
Ti pa z

GregiB ::

Unchancy je izjavil:

Itak. Večino časa so na oblasti “levi”, vsega slabega so pa krivi “desni”. Fuck logic.

No, pa dejmo obrnat ploščo... Koliko krivde, da so na oblasti oz. vsaj večinsko izvoljeni "levi" pa nosijo "desni"? Pa o "krivdi" v napisanem se nisem obregal ob samo politiko ampak o kvaliteti politikov samih. In ko se spuščaš v politiko sem kar prepričan, da si "ogledaš" irgalcev na obeh (vseh) poljih...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Geho ::

Invictus je izjavil:

Meni pernati takoj ni bil všeč, ko si je v stranko proipeljal cel kup bab. za katere še nikoli nismo slišali. Večinoma:

- dobro zgledajo - sploh Urška in tista za pravosodje.
- ločene ali samske
- brez neke pametne kariere
- nesposobne opravljati svoje delo
- srednjih let

Zato pa težijo s temi modernim, new-agevskimi zadevami, ki jih take babnice promovirajo in verjamejo vanje. Kot tista naša komisarksa, ki je bila šamanka...

Ampak za podret so pa skoraj vse. Urška sploh :D.

Če pa Uršula dobro zgleda, potem pa tebi ni več pomoči. Get laid and your standards up.
Če katera dobro zgleda je tale grška poslanka v EU parlamentu, ki jo zdaj vlačijo okrog.

Invictus ::

Če ne drugega, se gre za izziv da podereš predsednico državnega zbora. Še vedno je najlepša med vsemi prejšnjimi >:D.

In ni tako slaba, videl v živo, je skoraj moja soseda. Sam zgleda je bolj pri Pernatem kot doma...

3 mesece športa, pa bi bila še boljša...

Drugače je pa moto trenutne politike samo anti-Puklasti. Drugega programa ni...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

GregiB ::

FireSnake je izjavil:

Kloakarce se niti s palico ne bi dotikal (gravž od gravža).
Nekega nivoja pa ravno nimaš ti.


Je vedno zanimivo videt, kaj imajo takile, ki se s palico ne bi dotikali za ene boginje doma...
Sicer pa, ajde... vsebino stran.. katera od 35 parlamentarnih rožic pa bi bila vredna tvoje palice?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

mn ::

Unchancy je izjavil:

GregiB je izjavil:

FireSnake je izjavil:

eden ni kaj lepega rekel za goloba. Jaz sem bil tiho, bil sem pa zelo presenečen (pričakoval sem ravno nasprotno). Mogoče je še upanje.


Lej... dejstvo je, da je Golob precej, če ne večino glasov dobil zato, ker je volilnemu telesu bil ponujen kot najboljši garant, da Janša (pro)pade. S tega stališča je sredinsko do levosredinsko volilno telo (še vedno) zadovoljno. In verjemi, ob popolnoma enaki ponudbi na volilnih listkih danes rezultat ne bi bil bistveno drugačen. Kar pa se tiče upanja... Upanje bo, ko se bodo na ponudbeni strani začeli pojavljati kandidati, ki se bi oz. bodo šli dejansko, državotvorno politiko. Te pa sedaj niti pod razno niso motivirani pristopiti. Za plačilo in zagarantirano družbeno blatenje je zadeva pač privlačna zgolj za oportuniste in/ali podkupljive, koruptivne šušmarje. In, kot večina volivcev, za to primarno krivim Puklastega...

Itak. Večino časa so na oblasti “levi”, vsega slabega so pa krivi “desni”. Fuck logic.


Ampak, dobro preberi kaj je napisal. Jaz se recimo z njim strinjam, se spominjam Janše pa Grimsa že 20+ let nazaj, ko sem vsaj jaz imel občutek, da so ostale stranke (z izjemo kakega Jelinčiča, in še kakega padalca), oziroma da so ostale mainstream stranke precej državotvorne, medtem ko je SDS rušil in pretirano kritiziral brez ponujene alternative vse, kar ni prišlo iz njihovih logov. In ja, ta razkol je po moje vsaj, začel ravno SDS.

Je pa danes to žal Modus Operandi skoraj vse slovenske politike, edino Nsi še nekako poizkuša držati nek nivo.

Golob je imel samo 1 točko na programu: ne maram Janše. Vse ostalo je bilo visokoleteče nabijanje brez vsebine v smislu. Imam rešitev za revščino: več zasluži! Evo, problem solved.

Gospod ::

Lp.

bbbbbb2015 ::

GregiB je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Kloakarce se niti s palico ne bi dotikal (gravž od gravža).
Nekega nivoja pa ravno nimaš ti.


Je vedno zanimivo videt, kaj imajo takile, ki se s palico ne bi dotikali za ene boginje doma...
Sicer pa, ajde... vsebino stran.. katera od 35 parlamentarnih rožic pa bi bila vredna tvoje palice?


Glej, tole je preuranjeno. Nardit je treba tekmovanje Miss državnega zbora 2022. Se javim v komisijo za ocenjevanje, bom računal znižano ceno/uro.

Pa ko bodo punce dale yoške na izvolite, trebuščka noter potegnile, pa tangice pa tako - bi se lahko kvalificirano odločili. Prej pa je vse to preuranjeno.

Tam recimo lahko Kloakarica zapleše v štiklih in to ne bo vzeto za slabo, recimo.

Lahko bi naredili tudi Miss slovenske vlade 2022. Sam tam bi jih Makedončeto potolkla do daske. Ona misli, da je na Miss tekmovanju vsak delovni dan.

Zgodovina sprememb…

stratosD ::

E.Irgl vs.Kloakarca chicken fight recimo?;)

Gospod ::

Še preden bo v Ljubljani zapadel prvi sneg bo GOLOB odletel.
Lp.

bbbbbb2015 ::

stratosD je izjavil:

E.Irgl vs.Kloakarca chicken fight recimo?;)


A to je mišljeno v mokrih majicah? Ali kako?

Invictus ::

Gospod je izjavil:

Še preden bo v Ljubljani zapadel prvi sneg bo GOLOB odletel.

V ljubljani je že bil sneg, tako da si mal falil...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Unchancy ::

GregiB je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Itak. Večino časa so na oblasti “levi”, vsega slabega so pa krivi “desni”. Fuck logic.

No, pa dejmo obrnat ploščo... Koliko krivde, da so na oblasti oz. vsaj večinsko izvoljeni "levi" pa nosijo "desni"? Pa o "krivdi" v napisanem se nisem obregal ob samo politiko ampak o kvaliteti politikov samih. In ko se spuščaš v politiko sem kar prepričan, da si "ogledaš" irgalcev na obeh (vseh) poljih...

No pa dajmo. V državi, kjer si je po svoji naravi 45 let partija (“levica”) na vse vsaj minimalno pomembne položaje namestila temeljito “preverjene” kadre, so leta 1990 prišli na oblast outsiderji, ki jih do takrat nihče od “preverjenih” ni spustil zraven. Ali so bili odkrito proti partiji ali so bili nesposobni ali kaj drugega.
No, ti so prišli na oblast. Popolnoma jasno je bilo, da jim je establishment dovolil ostati na oblasti samo tako dolgo, dokler niso opravili umazanega in tveganega dela, s katerim se je partija izognila romunskemu in vojvodinskemu scenariju.
Nato so furali svojo zgodbo dalje kot prej 45 let, le da opozicije niso smeli preveč očitno fizično odstraniti (razen…).
Na vseh ključnih pozicijah v JU, izobraževanju, podjetjih in pravosodju še vedno stari “preverjeni” kadri.
Kakšne možnosti bi pri tem dal opoziciji? Kakšna je možnost vpliva opozicije? Tukaj so spremembe zelo počasne in težki karakterji tipa Janša nimajo nobene možnosti uspeha in konsekventnosti, ker jih sistem takoj, ko dvignejo glavo, opali z gorjačami iz vseh možnih mest.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

urli ::

Gospod je izjavil:

Golob po odletel klik


Pomembno je le, da na oblasti ni norih fašistov. Ostalo so malenkosti.

Unchancy ::

urli je izjavil:

Gospod je izjavil:

Golob po odletel klik


Pomembno je le, da na oblasti ni norih fašistov. Ostalo so malenkosti.

A uprizarjanje lova na čarovnice in organiziranje vzporedne politične policije ni fašizem?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

GregiB ::

Unchancy je izjavil:

Nato so furali svojo zgodbo dalje kot prej 45 let, le da opozicije niso smeli preveč očitno fizično odstraniti (razen…).
Glede na to, da se še zdaj gremo Nemce in partizane, se bo verjetno KPJjevce vleklo še daleč v 22-eto stoletje...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

lynxslo5 ::

urli je izjavil:

Gospod je izjavil:

Golob po odletel klik


Pomembno je le, da na oblasti ni norih fašistov. Ostalo so malenkosti.

Trenutno je na oblasti največji avtokrat in trdorokec. Takšne avtoritarne oblasti kot jo imamo sedaj ni bilo v Sloveniji vse od časov Franceta Popita.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lynxslo5 ()

FireSnake ::

Invictus je izjavil:

Če ne drugega, se gre za izziv da podereš predsednico državnega zbora. Še vedno je najlepša med vsemi prejšnjimi >:D.

In ni tako slaba, videl v živo, je skoraj moja soseda. Sam zgleda je bolj pri Pernatem kot doma...

3 mesece športa, pa bi bila še boljša...

Drugače je pa moto trenutne politike samo anti-Puklasti. Drugega programa ni...


Pernati jo poriva (tako pravijo).
Boljša bi bila, če gre na boks, da jo popravijo. edino tako.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Wrop ::

Unchancy je izjavil:

urli je izjavil:

Gospod je izjavil:

Golob po odletel klik


Pomembno je le, da na oblasti ni norih fašistov. Ostalo so malenkosti.

A uprizarjanje lova na čarovnice in organiziranje vzporedne politične policije ni fašizem?


Temu se reče depolitizicija :))

70 % ljudi, torej velika večina, slavi zmago in se roga tem 20 % desničarjem iz SDS.
Trenutno zmagovalci izvajajo 3. točko svojega programa. Po prvih dveh točkah "samo, da ni JJ", so začeli z "le, da ni JJ".
Vzrok za probleme je itak je JJ. Vse bomo mi uredili v dveh mandatih. Če se pa kdo ne strinja in govori proti našim genijalcem, je pa janšist.

Vsi si kritični misleci na kupu, pa drugega, kot kadrovanja nismo videli. Levica nekaj brca, ampak oni za svoj program vsako leto rabijo 18 mesecev prihodkov in 12 mesecev odhodkov ter ekonomske sužnje.
Stalno iskanje notranjih sovražnikov ter deli in vladaj, po novoreku svoboda. Le kaj bi lahko šlo narobe?

Lutkovna predstava se nadaljuje.

FireSnake ::

lynxslo5 je izjavil:

urli je izjavil:

Gospod je izjavil:

Golob po odletel klik


Pomembno je le, da na oblasti ni norih fašistov. Ostalo so malenkosti.

Trenutno je na oblasti največji avtokrat in trdorokec. Takšne avtoritarne oblasti kot jo imamo sedaj ni bilo v Sloveniji vse od časov Franceta Popita.


Ampak, ampak Jajo ™!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Unchancy ::

GregiB je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Nato so furali svojo zgodbo dalje kot prej 45 let, le da opozicije niso smeli preveč očitno fizično odstraniti (razen…).
Glede na to, da se še zdaj gremo Nemce in partizane, se bo verjetno KPJjevce vleklo še daleč v 22-eto stoletje...

Glede na vsakoletne rdeče procesije, ki mi zelo živo vračajo spomine na mladost in obvezne partijske proslave “tekovin”, imaš verjetno prav.

Wrop je izjavil:

Unchancy je izjavil:

urli je izjavil:

Gospod je izjavil:

Golob po odletel klik


Pomembno je le, da na oblasti ni norih fašistov. Ostalo so malenkosti.

A uprizarjanje lova na čarovnice in organiziranje vzporedne politične policije ni fašizem?


Temu se reče depolitizicija :))

70 % ljudi, torej velika večina, slavi zmago in se roga tem 20 % desničarjem iz SDS.
Trenutno zmagovalci izvajajo 3. točko svojega programa. Po prvih dveh točkah "samo, da ni JJ", so začeli z "le, da ni JJ".
Vzrok za probleme je itak je JJ. Vse bomo mi uredili v dveh mandatih. Če se pa kdo ne strinja in govori proti našim genijalcem, je pa janšist.

Vsi si kritični misleci na kupu, pa drugega, kot kadrovanja nismo videli. Levica nekaj brca, ampak oni za svoj program vsako leto rabijo 18 mesecev prihodkov in 12 mesecev odhodkov ter ekonomske sužnje.
Stalno iskanje notranjih sovražnikov ter deli in vladaj, po novoreku svoboda. Le kaj bi lahko šlo narobe?

Lutkovna predstava se nadaljuje.

In ko bojo odstranili še zadnjega janšista, rezultatov pa ne bo in ne bo, bojo ugotovili, da so zagotovo spregledali še cel kup janšistov, ki so krivi za slabe rezultate.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Wrop ::

Dve so še odstavili oz. sta se kar sami. Ena janšistka je Bobnarca druga pa M. Kos.
Pred pretepom na levi sredini je vedno idila. Po pretepu, pa vsi govorijo, kako je bilo nemogoče delati v taki družbi. Samo pomislimo na Šarca. Pa se je spet šel ravsat.

Invictus ::

urli je izjavil:

Gospod je izjavil:

Golob po odletel klik


Pomembno je le, da na oblasti ni norih fašistov. Ostalo so malenkosti.

Saj so.

Edino da so zdaj levi....
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x
««
182 / 236
»»