» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
94 / 236
»»

GregiB ::

Polda je izjavil:

Če bi Ljubljano odstranili iz Slovenije bi imeli lahko dokaj normalno državo. Tam notri je vsaj 70% vseh čudakov v Sloveniji.


... približno tako, kot tista... ko se vsi vozijo v napačno smer...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

solatko ::

michael32 - Recimo po tvoje, da je res tako, zato mi boš z lahkoto naštel nekaj slovencev, ki presegajo ta dva južnaka in je njihovo delo za štirše množice, dvignili turistični obisk, v ljubljanski kotlini stagniranje položnic javnih podjetij,.... Če hočeš ojačati delo sodišč, moraš najprej spremeniti vso zakonodajo, ki so jo spisali v pisarnah Senice, Matoza, Čeferinov,... in v vsakem zakonu pustili luknje za procesne napake in zastaranje. Če nogometnemu sodniku vzameš piščalko, bo bolj težko sodil.

Polda - Vsaj toliko, kot jih je Merklova? Bedak, za ta vprašanja imaš državo, tako kot za socialo, policijo,.... Pojdi na mejno območje in jih lovi po gozdu in izvedi državljansko aretacijo, jih zadržiš do prihoda odgovornih oseb, ne smeš jih pa streljat ali drugače ogrožat, ker to ne dovoljujejo konvencije in EU predpisi.
V LJ je samo okoli 30%-ov ljubljančanov, ostalo so priseljenci, največ pa je Štajercev. Slovenskih štajercev je več v LJ, kot v MB.

Gregor P - Saj svečke menda veste to, mi ni potrebno razlagat rodovnika za 10+ kolen nazaj. Morda misliš na Grosuplje in grosupeljčane?

lynxslo5 - Bo držalo, kar mamo vprašaj katere narodnosti je bil poštar.
Delo krepa človeka

endelin ::

Tomaž Vesel gre v službo k tajkunu Odlazku.:))
Kakšna mafija vlada sloveniji. Nerealno.

To je verjetno nagrada za zasluge?;)

vsi so bogato nagrajeni. Ki so prcali

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Polda ::

solatko je izjavil:



Polda - Vsaj toliko, kot jih je Merklova? Bedak, za ta vprašanja imaš državo, tako kot za socialo, policijo,.... Pojdi na mejno območje in jih lovi po gozdu in izvedi državljansko aretacijo, jih zadržiš do prihoda odgovornih oseb, ne smeš jih pa streljat ali drugače ogrožat, ker to ne dovoljujejo konvencije in EU predpisi.
V LJ je samo okoli 30%-ov ljubljančanov, ostalo so priseljenci, največ pa je Štajercev. Slovenskih štajercev je več v LJ, kot v MB.



Seveda socialno moram jaz plačevati, da lahko taki kot si ti potem v Slovenijo preko južne meje vabite migrante in se delate neke humanitarce. Ko bi bilo potrebno pa kaj naredit pa ni nič z vami. Odpri vrata in se nehaj zajebavat.
V LJ je minimalno 150 000 iz bivše SFRJ. Štajercev je malo.

lynxslo5 ::

endelin je izjavil:

Tomaž Vesel gre v službo k tajkunu Odlazku.:))
Kakšna mafija vlada sloveniji. Nerealno.

To je verjetno nagrada za zasluge?;)

vsi so bogato nagrajeni. Ki so prcali


https://www.rtvslo.si/slovenija/tomaz-v...

Vesel je dobil službo v Dolenjskem listu. Sicer pa so njegove ambicije veliko večje. Baje, da hoče postati župan Ljubljane. To bo smeha, če se bosta res spopadla dva kandidata iz istega gnezda globoke države.

endelin ::

Odlazek vodi skladišče kamor se deponirajo uslužni politiki>:D

tomlin ::

Predsednik Zelenski se zahvaljuje Sloveniji za podporo. Upajmo, da Golob ne posluša Zelenskega s figo v žepu. Žal do sedaj Slovenci in predvsem slovenski levi pomembneži niso pokazali kakšne pozornosti do Ukrajinske tragedije, pač pa čedalje bolj odkrito podpirajo zločinsko Putinovo rusko politiko in to zelo odkrito, spomnimo samo pred nekaj dnevi sramotnega eksplicitnega negiranja Zahodne politike s strani poslancev Levice. Daj Golob obrzdaj Meseca & Co., iz tvojega gnezda so. Da znaš ministrom zapreti usta, si dokazal z utišanjem Hana na tiskovki!

Od 5:24

https://4d.rtvslo.si/arhiv/druge-vsebin...

lynxslo5 ::

https://www.rtvslo.si/slovenija/na-meji...

Ta vlada je res učinkovita. Sami super ukrepi v korist Slovencev. Proti draginji se bori tako, da bo čimveč ilegalnih migrantov lažje prečkako našo južno mejo. Bobnarca napoveduje tudi, da bodo olajšali pot do azila. Naša policija na meji ne bo več vračala migrantov na Hrvaško. Naši policicsti bodo v bistvu taksi in socialna služba za migrante.

Kebo ::

lynxslo5 je izjavil:

https://www.rtvslo.si/slovenija/na-meji...

Ta vlada je res učinkovita. Sami super ukrepi v korist Slovencev. Proti draginji se bori tako, da bo čimveč ilegalnih migrantov lažje prečkako našo južno mejo. Bobnarca napoveduje tudi, da bodo olajšali pot do azila. Naša policija na meji ne bo več vračala migrantov na Hrvaško. Naši policicsti bodo v bistvu taksi in socialna služba za migrante.

A si ti kdaj bil ob tej ograji? To ustavi mogoče kakšno srno, vsak ki ima 2 minuti časa pa jo prepleza ali gre pod njo, ker je na vsakih 50 metrov luknja pod ograjo/ni žice na vrhu.

lynxslo5 ::

Kebo je izjavil:

A si ti kdaj bil ob tej ograji? To ustavi mogoče kakšno srno, vsak ki ima 2 minuti časa pa jo prepleza ali gre pod njo, ker je na vsakih 50 metrov luknja pod ograjo/ni žice na vrhu.


Če naša ograja ni v redu, lahko postavimo takšno kot imajo Španci v Ceuti in Mellii. Če pa tudi ta ne bo v redu, pa postavimo takšno kot jo ima Izrael.

Ampak ne, mi jo bomo odstranili, čeprav vemo, da nam Avstrija že sedaj ne zaupa in noče odstraniti kontrole s Slovenijo, ker mi slabo varujemo Šengensko mejo. Poleg tega, da bo vlada odstranila ograjo, bo pa še olajšala postopek za prodobitev azila. Mladi Arabci iz azilenega doma že kličejo svoje bratrance, da naj čimprej pridejo v Slovenijo, saj meja je sedaj na stežaj odprta.

endelin ::

Haha kak shitstorm bi sedaj preživljala prejšnja vlada ce bi omejila hlajenje na 25 stopinj čez dan v javnih stavbah:)) kar skakali bi kdo bolj trpi.

Polda ::

lynxslo5 je izjavil:

https://www.rtvslo.si/slovenija/na-meji...

Ta vlada je res učinkovita. Sami super ukrepi v korist Slovencev. Proti draginji se bori tako, da bo čimveč ilegalnih migrantov lažje prečkako našo južno mejo. Bobnarca napoveduje tudi, da bodo olajšali pot do azila. Naša policija na meji ne bo več vračala migrantov na Hrvaško. Naši policicsti bodo v bistvu taksi in socialna služba za migrante.



Leto 2022, do aprila v 4 mesecih podeljenih 12 azilov takoj po volitvah 68.

Zdaj pa bodo še olajšali pridobitev azila torej bo mesečno minimalno 200 komadov.

lynxslo5 ::

Polda je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

https://www.rtvslo.si/slovenija/na-meji...

Ta vlada je res učinkovita. Sami super ukrepi v korist Slovencev. Proti draginji se bori tako, da bo čimveč ilegalnih migrantov lažje prečkako našo južno mejo. Bobnarca napoveduje tudi, da bodo olajšali pot do azila. Naša policija na meji ne bo več vračala migrantov na Hrvaško. Naši policicsti bodo v bistvu taksi in socialna služba za migrante.



Leto 2022, do aprila v 4 mesecih podeljenih 12 azilov takoj po volitvah 68.

Zdaj pa bodo še olajšali pridobitev azila torej bo mesečno minimalno 200 komadov.


Upam, da bo Bobnarca prva interpelirana. Vsak poskus, da se olajša pridobitev azila je pa treba zatreti z referendumom.

dexterboy ::

https://www.rtvslo.si/slovenija/na-meji...
Ne vem, je kaj inteligence v vladi? So rastline v parlamentu pametnejše?
We must build the gratest wall of them all ;(
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Buggy ::

rumenjaki imate se vedno zolcno jamo v tej temi? Cepetanje in cmeranje se zmeraj brez razloga?

Med tem sposobni bivsi ministri "najboljse vlade "nas bodo zazirali se naprej kot kaze...how do you feel about that?

Za nadomestilo plače so zaprosili Andrej Šircelj, Zdravko Počivalšek, Jože Podgoršek, Boštjan Koritnik, Mark Boris Andrijanič in Marjan Dikaučič.

...pa tako sposobni kadri so :))

lynxslo5 ::

Buggy je izjavil:

rumenjaki imate se vedno zolcno jamo v tej temi? Cepetanje in cmeranje se zmeraj brez razloga?

Med tem sposobni bivsi ministri "najboljse vlade "nas bodo zazirali se naprej kot kaze...how do you feel about that?

Za nadomestilo plače so zaprosili Andrej Šircelj, Zdravko Počivalšek, Jože Podgoršek, Boštjan Koritnik, Mark Boris Andrijanič in Marjan Dikaučič.

...pa tako sposobni kadri so :))


Odkrivaš toplo vodo.

V vseh vladah doslej, ki jim je potekel mandat, je bilo nekaj ministrov, ki so potem dobivali nadomestila. Enako velja za poslance vseh strank, ki so izpadli iz parlamenta.

Počakaj na naslednje volitve, ko se bo poslanska skupina Svoboda iz 41 skrčila na 10. Polovica jih bo dobivala poslansko nadomestilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lynxslo5 ()

Unchancy ::

solatko je izjavil:

lynxslo5 - Kakšen neverjeten um, sem čisti ljubljančan, rojen materi doma iz slovenskih Radeč, s slovenskim priimkom in hči čistokrvnih slovencev in očeta z Velikih Blok, spomeničarjem, vojaškim vojnim invalidom,.... Poglej še ti svoj rodovnik in bodi potem pameten.

Polda - Jebat ga, niso vsi fašisti, ki se skrivajo za domoljubnimi parolami.

Unchancy - Ti si pa tako zabit, da res nasedeš na vsako fake news. Sem čistokrvni Slovenec pa glede na dogajanja zadnjih 32 let, ne morem bit ravno ponosen na to, sploh pa na to, da mi mora pol Srb pokazati, da se da v mestu ogormno naredit, če se ne porabi ves denar za parcialne interese politikov. V Kopru pa je to dokazoval Črnogorec, kaj res ne premoremo poštenih in sposobnih Slovencev? Z njegovimi nelegalnimi rabotami pa naj se tako kot do sedaj ukvajajo organi pregona, seveda brez dokazov in po gostilniških govoricah.

Solatkič, pa koga brigajo tvoja krvna zrnca in tvoje basni, dej spel se in zraven prepevaj “Svetlim suncem obasjana, ponosito sred Balkana, Fukoslavija, Fukoslavija”
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Gregor P ::

solatko je izjavil:

Gregor P - Saj svečke menda veste to, mi ni potrebno razlagat rodovnika za 10+ kolen nazaj. Morda misliš na Grosuplje in grosupeljčane?

Kdo ali kaj so to svečke? Aha torej, če imaš za več kolen nazaj si bolj naci kot drugi?>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Buggy ::

Odkrivaš toplo vodo.


sploh ne! Poskusam se postavljam zgolj v vaso vlogo, ker me zanima kako je opletat z nekimi dejstvi, ki so vsem znani in jih sprevracat v neko kvazi novico. Rumenjaki bi ob tej novici skakli v luft in ploskali z usesi, rumeni poslanci bi pa se civkali okoli tega!
O naftinh derivatih, ki so sedaj cenejsi kot dva tedna nazaj in tudi cenej kot v vseh sosednjih regijah ne bo govora? Vcasih ste Goloba zaradi tega na kriz pribijal, ce ze ni bilo vec fokusa na njegovi frizuri, ker drugega pac nimate revseta...res ste zalostno smesni :))

Uzivajte se naprej v brezplodnem nabijanju low IQ bedarij. Ste pac samo simpaticni, za kej konkretnega se boste pa se nacakali...do takrat vam zelim uspesno nabijanje s trdo glavo v zid...kaj pa ves, mogoce vam rata zbit cegu :D

Arestantova diktatura je zgodovina, zdej mi dol visi kaj ovce bevskate....Good times ahead!

Slovenija ima prihodnost #plesem

A si ti kdaj bil ob tej ograji? To ustavi mogoče kakšno srno, vsak ki ima 2 minuti časa pa jo prepleza ali gre pod njo, ker je na vsakih 50 metrov luknja pod ograjo/ni žice na vrhu.


tale ograja je navaden joke...sem ze v tej temi limal slike...poglej malo nazaj kako super je

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

solatko ::

Polda - Več kot v MB pa južnjakov je v MB tudi večina, saj je vsaj en v družini iz juga, v LJ je pa 150k čistih, mešanih pa še ene 100k. Slovencev vprašanje, če je miljon v SLO. Če jih nebi bilo, bi se že zadavil s smetmi pa tudi kdo bi koče delal ne vem, slovenskih obrtnikov z znanjem in poštenjem je bolj malo.

tomlin - Zaradi podrajana ameriškim interesom, bo v naslednjih letih tragedija v celotni evropi, kavboji pa se na ves glas režijo norosti evropskih politikov. Jaz upam, da Golob drži z obema rokama figi v žepih.

Gregor P - Ali to ali pa večji hlapec po Cankarjevo. Samo, da ste desničarji patrioti, res bi vas bilo škoda, če bi vas migranti pojedli.
Delo krepa človeka

Buggy ::

FMY..kdo je v tej dezeli sploh desnicar? Lahko nehamo z opletanjem desnica-levica. Desne stranke nimamo! Zdrava desnica je bila ugrabljena s strani arestanta in prepakiran v revansizem ze dolgo nazaj pod rumenimi SDS minijoni. SD je pa kontrapol SDS strukturi, kar se lobijev tice in je zame tudi nesprejemljiv (jih cakam v zasedi da naredijo napako :D).
Kaj je danes slovenska desnica? Retoricno podhranjen Tonincek "Ostrzek" brez Novakove se nekaj stratesko trudi na tem podrocju (zdej sploh ker se bo oportunisticno distanciral od SDS), pa mu seveda tudi ne uspeva. Novakova for president!

AtaŠtumf ::

V Sloveniji prave desne stranke, pa tudi prave leve stranke ni.

Desne stranke izvajajo tudi tipično leve ukrepe in leve stranke izvajajo tudi tipično desne ukrepe.

Pa vseeno za lažjo komunikacijo uporabljamo MSM definicijo levice in desnice.

(od skrajno leve proti skrajno desni, samo glavne stranke pred volitvami 2022.)

Levica - SD - LMŠ - SAB - GS - SMC - NSi - SDS - SNS

dexterboy ::

Buggy je izjavil:

Odkrivaš toplo vodo.
sploh ne! Poskusam se postavljam zgolj v vaso vlogo, ker me zanima kako je opletat z nekimi dejstvi, ki so vsem znani in jih sprevracat v neko kvazi novico. Rumenjaki bi ob tej novici skakli v luft in ploskali z usesi, rumeni poslanci bi pa se civkali okoli tega! O naftinh derivatih, ki so sedaj cenejsi kot dva tedna nazaj in tudi cenej kot v vseh sosednjih regijah ne bo govora? Vcasih ste Goloba zaradi tega na kriz pribijal, ce ze ni bilo vec fokusa na njegovi frizuri, ker drugega pac nimate revseta...res ste zalostno smesni :)) Uzivajte se naprej v brezplodnem nabijanju low IQ bedarij. Ste pac samo simpaticni, za kej konkretnega se boste pa se nacakali...do takrat vam zelim uspesno nabijanje s trdo glavo v zid...kaj pa ves, mogoce vam rata zbit cegu :D
Arestantova diktatura je zgodovina, zdej mi dol visi kaj ovce bevskate....Good times ahead!
Slovenija ima prihodnost #plesem
A si ti kdaj bil ob tej ograji? To ustavi mogoče kakšno srno, vsak ki ima 2 minuti časa pa jo prepleza ali gre pod njo, ker je na vsakih 50 metrov luknja pod ograjo/ni žice na vrhu.
tale ograja je navaden joke...sem ze v tej temi limal slike...poglej malo nazaj kako super je

Opisujete to povprečnega volivca vladajoče stranke, spoštovani kolega? Priznam, da ste z opisom zadeli "žebico na glavico." ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Unchancy ::

solatko je izjavil:

Polda - Več kot v MB pa južnjakov je v MB tudi večina, saj je vsaj en v družini iz juga, v LJ je pa 150k čistih, mešanih pa še ene 100k. Slovencev vprašanje, če je miljon v SLO. Če jih nebi bilo, bi se že zadavil s smetmi pa tudi kdo bi koče delal ne vem, slovenskih obrtnikov z znanjem in poštenjem je bolj malo.

tomlin - Zaradi podrajana ameriškim interesom, bo v naslednjih letih tragedija v celotni evropi, kavboji pa se na ves glas režijo norosti evropskih politikov. Jaz upam, da Golob drži z obema rokama figi v žepih.

Gregor P - Ali to ali pa večji hlapec po Cankarjevo. Samo, da ste desničarji patrioti, res bi vas bilo škoda, če bi vas migranti pojedli.

Solatko, a ti delaš spiske po narodni pripadnosti in “čistokrvnosti”? Zelo rasistično se tole sliši...
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

bbbbbb2015 ::

lynxslo5 je izjavil:

Kebo je izjavil:

A si ti kdaj bil ob tej ograji? To ustavi mogoče kakšno srno, vsak ki ima 2 minuti časa pa jo prepleza ali gre pod njo, ker je na vsakih 50 metrov luknja pod ograjo/ni žice na vrhu.


Če naša ograja ni v redu, lahko postavimo takšno kot imajo Španci v Ceuti in Mellii. Če pa tudi ta ne bo v redu, pa postavimo takšno kot jo ima Izrael.

Ampak ne, mi jo bomo odstranili, čeprav vemo, da nam Avstrija že sedaj ne zaupa in noče odstraniti kontrole s Slovenijo, ker mi slabo varujemo Šengensko mejo. Poleg tega, da bo vlada odstranila ograjo, bo pa še olajšala postopek za prodobitev azila. Mladi Arabci iz azilenega doma že kličejo svoje bratrance, da naj čimprej pridejo v Slovenijo, saj meja je sedaj na stežaj odprta.


Bobnarica je res zmešana. Avstrijci krepijo nadzor, Madžari bodo zdaj imeli dodatno kontrolo meje na jugu. Sicer pa... Ko se te golazni preveč nabere, potem hočejo politiki nekje postaviti nek azilni dom, potem pa ponavadi izbruhnejo demonstracije.

No, bomo videli. Trenutno kar nekaj narodov postavlja ograje, edino biser od grde Bobnarice ga odstranjuje.

borcivasko ::

Poznam policista, ki pravi, da je Bobnarca spušila veliko kurcev, da je napredovala v policiji.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

dexterboy ::

Kje sem že slišal tisto frazo: "goreli bodo okopi...".
Bencin je šel dol, steklenih flaš pa imamo dovolj :)))

borcivasko je izjavil:

Poznam policista, ki pravi, da je Bobnarca spušila veliko kurcev, da je napredovala v policiji.

Se opravičujem, stisnil napačen gumb :(
Hotel sem napisati, da so to potem policisti nesposobni, da si ne znaj najti boljše "baburine", da jim ga potegne :))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

Polda ::

Večina policajev sploh ne podpira izpirjene Bobnarce, ker babura bo spremenila policijo v village people. Samo čakam, da jim bo zrihtala roza uniforme namesto pištol pa bodo imeli dildote.

Polda ::

solatko je izjavil:

Polda - Več kot v MB pa južnjakov je v MB tudi večina, saj je vsaj en v družini iz juga, v LJ je pa 150k čistih, mešanih pa še ene 100k. Slovencev vprašanje, če je miljon v SLO. Če jih nebi bilo, bi se že zadavil s smetmi pa tudi kdo bi koče delal ne vem, slovenskih obrtnikov z znanjem in poštenjem je bolj malo.

tomlin - Zaradi podrajana ameriškim interesom, bo v naslednjih letih tragedija v celotni evropi, kavboji pa se na ves glas režijo norosti evropskih politikov. Jaz upam, da Golob drži z obema rokama figi v žepih.

Gregor P - Ali to ali pa večji hlapec po Cankarjevo. Samo, da ste desničarji patrioti, res bi vas bilo škoda, če bi vas migranti pojedli.




Solatko kot Ljubljančana te razumem, da za vsako stvar potrebuješ južnaka, da ti kaj naredi verjetno kličeš tudi da zmti zabije cvek za sliko.

Na podeželju je drugače ljudje znamo delati sami.

V Lj je sigurno 150k čistokrvnih iz bivših sfrj tu sploh ni dvoma.

dexterboy ::

Ali kdo ve, kdaj se izteče famoznih 100 dni nove vlade? Mar ni to že septembra ali pa je začetek oktobra? (treba si je nabaviti zalogo kokic in coca cole, še bolje pepsija)
Sem globoko prepričan, da bo takrat na ilicah obdobje rajanja in veseljačenja :)))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

evrodolar ::

Polda je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

solatko je izjavil:

lynxslo5 - Kakšen neverjeten um, sem čisti ljubljančan,


Tudi Zlatan Čordić je kao čisti Ljubljančan, rojen v Ljubljani, v resnici pa je čisti Bošnjak. Slovence v Ljubljani, ki bi imeli vsaj dva kolena nazaj slovensko poreklo danes najdeš samo še na Žalah.



Če bi Ljubljano odstranili iz Slovenije bi imeli lahko dokaj normalno državo. Tam notri je vsaj 70% vseh čudakov v Sloveniji.


S tem se strinjam, sam javne finance bi se pa takoj sesule. Z vsakim kilometrom dlje od Ljubljane se bolj šmugla (pa nisem iz Ljubljane :P)

Gregor P ::

Sami policisti kar cenijo te tehnične ovire in so mnenja, da jim je v pomoč. Tudi ni Cerar takrat z veseljem postavljal te ograje, ampak jo je moral s težkim srcem, ker tedaj pač očitno ni imel druge izbire glede na realnost in informacije s terena.

Dvomim da si nas veliko ljudi želi te ograje, najbrž bi rajši, da je nikoli ne bi bilo; ampak je vsaj v določenem času pač odigrala svojo vlogo.

Le kot PV imaš na voljo vse nujne informacije, ali jo dejansko potrebujemo ali ne - lahko pa seveda sprejemaš neodgovorno tudi povsem všečne politične odločitve in potem vsi trpimo posledice.

Torej jaz sem osebno proti ograji, a vprašanje, kakšno odločitev bi sprejel kot PV, ko bi me soočili z vsemi informacijami - ker tudi če si ultra liberalec je tvoja naloga kot PV, da zaščitiš javni red, ljudi in njihovo premoženje :|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

bbbbbb2015 ::

Gregor P je izjavil:

Sami policisti kar cenijo te tehnične ovire in so mnenja, da jim je v pomoč. Tudi ni Cerar takrat z veseljem postavljal te ograje, ampak jo je moral s težkim srcem, ker tedaj pač očitno ni imel druge izbire glede na realnost in informacije s terena.

Dvomim da si nas veliko ljudi želi te ograje, najbrž bi rajši, da je nikoli ne bi bilo; ampak je vsaj v določenem času pač odigrala svojo vlogo.

Le kot PV imaš na voljo vse nujne informacije, ali jo dejansko potrebujemo ali ne - lahko pa seveda sprejemaš neodgovorno tudi povsem všečne politične odločitve in potem vsi trpimo posledice.

Torej jaz sem osebno proti ograji, a vprašanje, kakšno odločitev bi sprejel kot PV, ko bi me soočili z vsemi informacijami - ker tudi če si ultra liberalec je tvoja naloga kot PV, da zaščitiš javni red, ljudi in njihovo premoženje :|


Ograja je namenjena temu, da odvrača nelegalne migracije. Nelegalne migracije organizirajo ljudje, ki na tem in na stiski teh ljudi hočejo zaslužiti.
Kot je nekdo rekel, če ta ograja ne preprečuje migracij, je treba postaviti večjo, pa če še ta ne, potem pa panele 8m visoke če je treba.

Severnjaki (Švedska, Finska, tudi Nemčija) se soočajo z dejstvom, da se migranti ne asimilirajo, si en najdejo dela, se začnejo ukvarjati s kriminimi dejavnostmi, se zapirajo v gete itd. Na meji s severno Evropo se postavljajo dodatne ograje, tudi na meji s Poljsko.

Slovenija je (za razliko od Nemčije) majhna država, vsaka pizdarija, ki jo bo naredil ilegalni migrant, od vlomov, do smeti, do kraj, do nadlegovanja ljudi - bo odmevala. Odlazkova in Proplus falanga bo seveda podpirala to - vendar do ene mere. Novica, polna krvi solz in še česa bolj ogabnega - je super novica.

V jeseni bo zagotovo šlo na tesno, zato se bo toleranca ljudi sigurno znižala. Če bi bila Bobnarica pametna, bi počakala, kaj se bo zgodilo v jeseni in preko zime. Vsaj jaz bi tako ravnal.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

ker tudi če si ultra liberalec je tvoja naloga kot PV, da zaščitiš javni red, ljudi in njihovo premoženje :|

Na kakšen način to dela ograja? Ograja ni neka ovira. Edina ograja, ki bi nas res obvarovala pred kriminalom je ograja okoli parlamenta in vlade v Ljubljani. 20 metrov visoka.

Sami policisti kar cenijo te tehnične ovire in so mnenja, da jim je v pomoč.

Policajev je tolk, da bi lahko en stal vsakih 500 metrov 24/7. V resnici ena patrulja "varuje" po 20, 30 km meje. Kaj delajo drugi, bogve. Od 670 km meje s Hrvaško je ograja postavljena na dobrih 200 km. Tudi tam kjer uradno je, je v resnici ni povsod. Tam kjer je, pa zajebava domačine, ne pa migrantov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Utk ::

Ograja je namenjena temu, da odvrača nelegalne migracije. Nelegalne migracije organizirajo ljudje, ki na tem in na stiski teh ljudi hočejo zaslužiti.
Kot je nekdo rekel, če ta ograja ne preprečuje migracij, je treba postaviti večjo, pa če še ta ne, potem pa panele 8m visoke če je treba.

Tudi če bi bilo to res, pa ni, kak smisel ima ta ograja na meji s Hrvaško? Tu je že zdavnaj prepozno. Vsaj 1000 km prepozno. Vi si kar postavte ograjo okol Bruslja. Pa ne hodte ven.

Na meji s severno Evropo se postavljajo dodatne ograje, tudi na meji s Poljsko.

Normalno, sej neumnost ni omejena na Cerarja in Janšo. Če ne bi dobila namiga od zgoraj, da je to kul, sigurno ne bi šel nekdo znotraj EU postavljat ograje na mejo, in to pri državi, ki naj bi šla vsak čas v šengen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

tomlin ::

pravzaprav nimam nič proti južnjakom! Toda dokler bodo fantazirali o SFRJ kot o izgubljenem

raju, volili levico, ki jih žejne stalno vozi čez vodo, dokler bodo tolerirali lj-šerifa in podobne tipe, ki

so ofrnažili stotine njihovih ljudi, toliko časa jih ne morem šteti za modre, trezne državljane in

volivce.


solatko je izjavil:

Polda - Več kot v MB pa južnjakov je v MB tudi večina, saj je vsaj en v družini iz juga, v LJ je pa 150k čistih, mešanih pa še ene 100k. Slovencev vprašanje, če je miljon v SLO. Če jih nebi bilo, bi se že zadavil s smetmi pa tudi kdo bi koče delal ne vem, slovenskih obrtnikov z znanjem in poštenjem je bolj malo.

dexterboy ::

rahlo off topic, ker se bom dotaknil ZokiGrada, tema je pa o vladi;
Vladavina Šerifa Konjeviča, ki bi že zdavnaj moral končati pred strelskim vodom, se bo končala ali tako, da bo sam prenehal kandidirati za župana ali pa ga bo pojedla noč, oz. "naravna nesreča", ker ne glede na proti kandidata, ga bo volila večina pučanstva te kotline. Meni je moja mama enkrat razlagala, ko sem jo peljal domov, oba z očetom že upokojenca, kako Zoki "trpi", ker se na njega zgrinjajo takšne obsodbe in koliko pokvarjenih ljudi mu meče polena pod noge. Resno, kako nisem takrat od šoka končal v steni pod predorom na Šmartinki, mi še zdej ni jasno !?!?!? Da ne uspem prepričati lastnih staršev, je dovolj velik kazatelj tega, kako močno volilno skupino ("bazen volivcev") ima Srbin, ker mi je mama potlej še razlagala, kako so drugi upokojenci, seveda debatirajo po ZD-ih, ko čakajo na pregled, istega prepričanja....
To je tisto, kar me žalosti, da ljudje ne spregledajo od slepote najlepšega mesta, nje. Vsakič, ko pogledam Stožice, pa ograjo nasproti stadiona na Dunajski pred križiščem z Drenikovo, pa mini blokce, ki rastejo kjerkoli je mogoče, brez pametne infrastrukturne ureditve, pa še kaj pozabil, me prime, da moja noga nikoli več ne stopi v to kotlino. Parkomati v vsaki kurčevi ulici, še pod Šmarno so ga postavili, redarji s pooblastili Divjega Zahoda... Solatko & Co. pa z erekcijo po Tivoliju.

To zgoraj sem napisal zato, ker si ne želim, da bi "golobarnik" in njegov volivni bazen to prenesel na celotno kokoško. Sicer vas je kar nekaj tukaj že napisalo, da imate vsaj eno od oblik "pljuvalnika svinčenih kroglic", mene pa ta misija še čaka, vsaj glede na vskodnevno dogajanje. In, BTW, kaj se dogaja s čivavo iz Šubičke, Je blondinka na dopustu?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

kopriva60918 ::

Moje sožalje, jaz ne vem, kako bi ravnala, če bi imela levnuharje za starše. Na srečo si že ogleduješ orodje za hitrostni transport svinca, tako da boš lahko v družini prepričljivo vzpostavil red in prepričal starša, da se približata domoljubni politični opciji.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Utk je izjavil:


Policajev je tolk, da bi lahko en stal vsakih 500 metrov 24/7. V resnici ena patrulja "varuje" po 20, 30 km meje. Kaj delajo drugi, bogve.

A lhko prosim o konkretnih številkah? Koliko poliscistov bi rabil na hrvaški meji za 24/7 na 500m?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Utk ::

650 km x 2 (na km) x 4 (izmene).

Slovenija se je obvezala, da bo imela 3000 policajev na šengen meji. Plus ostali, ki so itak v obmejnih krajih. Tudi carinikov se zato ni odpuščalo. Kam so šli iz avstrijske, italijanske meje? 3000 na 650 km je skoraj 5 na km.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

FireSnake ::

https://siol.net/siol-plus/kolumne/izre...


Vlada Roberta Goloba je izredne razmere razglasila, da bi odstavila generalnega direktorja RTVS, direktorja televizije, direktorja radia, vse programske svetnike, vse nadzornike ... Težko popravljive posledice za državo bodo, če tega ne storimo, so sporočili. In že so sklicali vrsto izrednih sej parlamenta.

Koliko od tega drži?
Ker siol je tudi svojega denarja vreden....
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Utk ::

Če je res ali ne, ni odvisno od tega kdo je napisal, če si za to ali ne, pa ne bi smelo bit odvisno niti od tega kdo to dela niti od tega zakaj to dela.
Ker ste skoraj vsi neobjektivni in nenormalni levičarji ali desničarji, boste ali za to, ali proti temu, samo glede na to ali ste proti Janši ali za Janšo.
Bogi reveži na umu vsi skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

dexterboy ::

kopriva60918 je izjavil:

Moje sožalje, jaz ne vem, kako bi ravnala, če bi imela levnuharje za starše. Na srečo si že ogleduješ orodje za hitrostni transport svinca, tako da boš lahko v družini prepričljivo vzpostavil red in prepričal starša, da se približata domoljubni politični opciji.

Ne vem, od kje si povlekla takšne zaključke ;)
Nikakor ne želim spremeniti mnenja ali pa prepričanja staršev, težji element periodnega sistema sem omenjal zaradi obrambe, ne nasilja v družini, đizs, so tablete krive? Glede na to, kaj vse so sposobni levi sproducirati od zakonodaje, bo znalo biti v jesensko / zimskem obdobju še kako pestro... A ŠTEKAŠ zdej?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Gregor P ::

Utk je izjavil:


Normalno, sej neumnost ni omejena na Cerarja…
… še vedno v trenutku, ko se je kot PV odločil za tehnično oviro, je zagotovo vedel, da je izgubil vsaj 50% svojih volivcev (in da ga je najmanj vsak drugi SMC-jevec vprašal, kaj se vendar gre, če je z njim vse v redu?!?), a je še vedno šel v to; očitno je moral imeti takšne informacije na mizi, da preprosto ni imel druge boljše možnosti v danem trenutku.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Utk ::

To lahko rečeš za vsako odločitev vsakega predsednika. Tudi za Putina.
Ampak to preprosto zmeraj ni res.

Tudi če bi ograja malenkost pomagala, pa ne, to ne odtehta postavljanje ograje v 21. stoletju v EU na meji, na kateri nikoli ni bilo nobene ograje, celo med vojno ne, nikoli prej niti meje ne, niti je kmalu in za zmeraj, upajmo, več ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

oo7 ::

Ograja je pomagala policistom pri nadzoru meje. Itak bi pa morali vse vrniti nazaj na Hrvaško kateri ileglano prestopijo SLO mejo zato imamo uradne mejne prehode. Pa tudi nekdo, ki gre čez 5 ali 10 varnih držav ni več begunec.
Zdaj pa mislijo še olajšati pogoje za pridobitev azila v Sloveniji, da bo še več socialnih turistov kot, da jih že zdaj ni preveč namesto, da bi poskrbeli za tiste Slovence, ki res nimajo nič.
Bobnarjeva pa itak misli samo na kariero in na nič drugega. Pod Šarcem je migrante vračala nazaj na Hrvaško je bila azilna zakonodaja dobra sedaj pod nevladniki jih ne bo več in azilna zakonodaja ni več dobra samo še solidarnost in urejene varne migracije in policiste dobesedno spremeniti v taxi prevoznike. . Baba brez obraza čisti primer ostarele Barbie lutke s katero upravlja vsak, ki jo drži.

111111111111 ::

Utk je izjavil:

650 km x 2 (na km) x 4 (izmene).

Slovenija se je obvezala, da bo imela 3000 policajev na šengen meji. Plus ostali, ki so itak v obmejnih krajih. Tudi carinikov se zato ni odpuščalo. Kam so šli iz avstrijske, italijanske meje? 3000 na 650 km je skoraj 5 na km.

Hmmm... Verjetno na prehodih državne meje rabiš večjo ekipo kot je 5 na en kilometer. Za pregled vlakov, avtobusov, tovornjakov, ki vstopajo v državo? To je tudi potrebno upoštevati, spisati maloobmejne prehode kjer je vedno prisotna ekipa 2 ljudi torej te pride že tukaj 8 na vsak maloobmejni prehod. Za patruljo sta vedno 2 policista. Domnevam pa da šengen ni samo varovanje meje, ampak še cel kup drugih aktivnosti.

Utk je izjavil:

To lahko rečeš za vsako odločitev vsakega predsednika. Tudi za Putina.
Ampak to preprosto zmeraj ni res.

Tudi če bi ograja malenkost pomagala, pa ne, to ne odtehta postavljanje ograje v 21. stoletju v EU na meji, na kateri nikoli ni bilo nobene ograje, celo med vojno ne, nikoli prej niti meje ne, niti je kmalu in za zmeraj, upajmo, več ne bo.

Odvisno kakšen bo pritisk beguncev v EU. TAko kot so sedaj organizirani niso bili še nikdar.

Ljubljana je bila ograjena. Ograje na meji so bile in so, mogoče se je o tem samo manj pisalo in pri nas jih ni bilo, ker smo bili s hrvati praktično bratska država.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Na maloobmejnih sta 2, en dopoldan, en popoldan, ponoči je zaprt.
Seveda je šengen še kaj drugega. Zato jih pa je tričetrt v pisarni namesto na terenu...
Ne zagovarjaj neumnosti, lepo te prosim.
Kdaj je bila Ljubljana ograjena? Smo zdaj v taki situaciji? Ograja naredi več škode kot koristi, to je vsa resnica. Zagovarjate jo samo zato, ker jo je postavil Cerar ali pa zato, ker je Janša ni odstranil. Vsem normalnim je pa jasno, da je ograja brez veze. Tudi tistim, ki jim ni do migrantov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Gregor P ::

Ampak zakaj jo je postavil potem Cerar? Pri Janši bi avtomatično rekli, da zato, ker je avtokrat. Vendar Cerar jo je postavil ne glede na dejstvo, da je s tem podpisal obsodbo, da nikoli več ne bo premier, vsaj kar se liberalcev tiče. Očitno ni bila tako enostavna odločitev:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

111111111111 ::

Utk je izjavil:

Na maloobmejnih sta 2, en dopoldan, en popoldan, ponoči je zaprt.
Seveda je šengen še kaj drugega. Zato jih pa je tričetrt v pisarni namesto na terenu...
Ne zagovarjaj neumnosti, lepo te prosim.
Kdaj je bila Ljubljana ograjena? Smo zdaj v taki situaciji? Ograja naredi več škode kot koristi, to je vsa resnica. Zagovarjate jo samo zato, ker jo je postavil Cerar ali pa zato, ker je Janša ni odstranil. Vsem normalnim je pa jasno, da je ograja brez veze. Tudi tistim, ki jim ni do migrantov.

Ne zagovarjam neumnosti, premalo poznam ustroj policije, da bi lahko bil pameten, zato pa te prosim za konkretne številke, da je tvoja splošna trditev 1 policist na 500m sploh možna.

Madžarska ima veliko manj pritiska ilegalnih migrantov, ker že od začetka zagovarja strogo politiko priseljevanja in posledično manjše stroške.

Lep primer v svetu je Avstralija, ki ima ograjo kar naravno in se točno ve, da če dobijo čoln z ilegalnimi migranti, ne bo prišel do tega, da bi prosili za azil.

Tudi naša trenutna ograja (sicer sem videl samo tisto ob Kolpi, ki je bila pa pošteno zaraščena in je izredno oteževala prehod) je imela bolj psiholočki učinek, da ima Slovenija omejit4ev gibanja zunaj legalnih mejnih prehodov.

Gregor P je izjavil:

Ampak zakaj jo je postavil potem Cerar? Pri Janši bi avtomatično rekli, da zato, ker je avtokrat. Vendar Cerar jo je postavil ne glede na dejstvo, da je s tem podpisal obsodbo, da nikoli več ne bo premier, vsaj kar se liberalcev tiče. Očitno ni bila tako enostavna odločitev:|

Po moje je šlo za pritisk EU, da je treba zaščititi šenghensko mejo. nič več nič manj. Ampak očitno nismo bili preveč uspešni, saj je Avstrija zaprla svoje meje.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

««
94 / 236
»»