» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
85 / 236
»»

nejclp ::

Lahko ti subvencionira panele in električni avto.

Politična prepričanost nima veze z objektivnostjo.

link_up je izjavil:

mnja, podobno kot vege mesar. Ima rad zivali, zelo!

Kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Unchancy ::

GregiB je izjavil:

hipertija je izjavil:

Torej, dajte mi prosim volilci Svobode, kateri ste bili nategnjeni dodatno še z Mesecem, Fajonko itd. Kaj se je od volitev do danes izboljšalo. Prosim. Potem pa še mi prosim napišite tudi, kaj se je poslabšalo.
Nič bistvenega, ne izboljšalo, ne poslabšalo... Mi pa ni več treba brat žaljnja naroda s strani vlade in njenih vazalov... works for me...

Ajetko, “vi umazane živali”?!

Smrekar1 je izjavil:

Unchancy je izjavil:


Tip je glede na linkani članek ostal v okupatorski JLA do novembra 1991. Lahko noč, zadnji naj ugasne luč.


Neonacistično lažnivo trobilo neonacistično laže in trobi. Humar se je v TO zaposlil že 24.7.1991.

Link?

GregiB je izjavil:

Utk je izjavil:

1. jaz sem bil premlad za karkoli.


Tudi za spomin na grozote Titove diktature?
Na gospodarke akrobacije Milke Planinc?
Ti lahko Eva Irgl in Žan Mahnič vse razložita

Utk je izjavil:

2. jaz ne kandidiram za poveljnika slovenske vojske.


Je v pogojih tudi zasluge za osamosvojitev Slovenije? Se ne hecam... verjamem, da je plus, ampak je dejansko pogoj?

Zagotovo v pogojih ni udinjanje okupatorski vojski v času osamosvojitvene vojne za Slovenijo. V normalnih državah bi to bila močno negativna referenca.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Unchancy ::

bbbbbb2015 je izjavil:

nejclp je izjavil:

To kar si linkal, v nobenem primeru ne implicira kršitve poslovnika. Nikjer ni prepovedano, da predsednik DZ našteje neupravičeno odsotne.


Prebutast si ti za pravilnik, poslovnik in ostale zadeve, vezane na DZ.

Srbi imajo izraz za to 'prozivanje'. Ko javno izrečeš ime nekoga, ter mu (javno) prilepiš nekaj ali se sprašuješ nekaj, pri čemer impliciraš, da je ta nekdo nečesa kriv. Ali vsaj izrečeš nekaj, pri čemer impliciraš, da je nečesa kriv. V tem primeru neupravičeno odsoten.
Poslanci lahko delajo pri svoji poslanski bazi, lahko so na sestankih delovnih teles, lahko so na misijah.

Če niso v dvorani, še ne pomeni, da so neupravičeno odsotni.

Pa to je tako v angleškem parlamentu že več 100 let, zdaj bo pa nakokirana kura začela red delati in toilči s kladivom. Bejž bejž.

To je pocen futer za “stoku sitnog zuba”. Zanimivo kdo vse se s podporo te oslarije uvrsti v to zvrst favne.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Unchancy ::

tilen03 je izjavil:

Wrop je izjavil:

Pravilnik ne prepoveduje, da se poslanci sredi parlamenta pokakajo.

Sicer pa kje piše, da mora poslanec celo sejo presedeti na stolu, drugače jih lahko prva med prvimi javno okara, da ni javil odsotnosti?
Trenutno je svoboda, sedaj bodo morali poslanci javljati predsednici, če lahko grejo na WC.

Saj ni potrebno biti prisoten celo sejo. Gospa predsednica DZ je to tudi povedala. Slo se je za zacetek seje, ko se pricakuje, da so vsi prisotni.

Haha, gospa, tovariši so bili vedno častihlepni, čeprav smo bili vsi tovariši…

GregiB je izjavil:

Utk je izjavil:

Ampak zakaj je tega treba? To je čisto norčevanje iz države. Zame je to isto kot kakšna neumnost Janše. Drkanje. V škodo vseh.


Zna bit... mi je pa potegnilo nekaj drugega... smo leta 2022, tip pa je bil v JNA, izven slovenskega konflikta do junija 1991. Pa sem pogledal, koliko je bil takrat star...? 22, frišno iz vojne akademije... nosil je najnižji čin diplomiranca... podporočnik (ena zvezdica, brez obrobe... še pomnite?). Pri 22-ih. Kljub temu se je zdelo primerno, da ga na šolanje sprejmejo tako na ameriških, kot NATOjevih vojaških šolah. Zdelo se je primerno, da se mu dodeli visoke vojaško-dilomatske pozicije v evropskih in NATOjevih obrambnih silah. Janšatu pa gre vsa ta njegova kariera v nos že "od začetka", da je politično favoriziran in ne kaznovan zaradi poznega izstopa iz JNA.... pri 22... Člani katere stranke so pri 22 bili.... Janez Janša, Milan Zver, Vinko Gorenak, Šircelj, Brezigarjeva, Černač....?


Tapogumni so pri mlajših letih preskočili zid/žico in prestopili na slovensko stran. Naj gre za načelnika srbske vojske. Da bi to bilo v Sloveniji, bo moral počakati še kakšno leto, prav dolgo pa ne.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Unchancy ::

nejclp je izjavil:

A Janša ni služil vojaškega roka v JLA? Aja, zarad kile verjetno ne.

Pa kva ma to veze? A to je služil vojni rok v Fukoslaviji medtem ko je JLA napadla Slovenijo? A si ti neumen?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Unchancy ::

mn je izjavil:

>
> A novinar ne sme imeti političnega prepričanja?

Vsakdo ima politično prepričanje, pač popolne objektivnosti ni. Ampak, ko vidiš, da sta dve najresnejši kandidatki za funkcijo predsednika Slovenije dve bivši novinarki iz RTV, ko pogosto iz te televizije pristopajo k eni politični opciji, se pa malce vprašaš koliko je kaj zares objektivno poročanje iz te televizijske hiše?


Točno tole. Res ne vem, kako prtisnjeni morajo biti zagovorniki tega, da jim ne potegne, kako tečejo mnoge karierne poti “od neodvisnega novinarja na RTV Slo" do politika v SD ali Levici.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

AtaŠtumf ::

Seveda je "neodvisni novinar", samo vi ne razumete nejčkove definicije "neodvisnega novinarja".

Prosto po nejčku, "neodvisni novinar" je tisti, ki piše samo proti desnici in hvali leve stranke.

Pa nejček, vsak novinar ima lahko politično prepričanje, samo zelo sumljivo je, da se nekega novinarja proglaša za neodvisnega, na koncu pa dobi mesto kandidata za evropskega poslanca, kandidata za parlament ali dobro službico v kabinetu določene stranke.

Takoj, ko nek novinar preide v politiko, pade velik dvom v vse njegovo pisanje.

Popolnoma neodvisnega novinarja pa ni in ne more biti, saj ima vsak novinar nad seboj še vedno urednika in lastnika medija, ki mu daje plačo in bo vedno pisal, kakor mu lastnik reče, kje je Kučič delal na Delu, koliko člankov čez tajkuna Petriča je pisal, je pisal o Petriču, ko so ga preiskovali kriminalisti?

Zakaj ne, če trdiš, da je "neodvisni novinar"?

Zgodovina sprememb…

tilen03 ::

111111111111 je izjavil:


Glede lapanja levičarjev, da se bo sedaj vse delalo po zakonu in redu, kar precej strelajajo mimo sprejetih pravil? Se ti ne zdi? Ali namen opravičuje sredstva? Med korono niste bili zadovoljni z odloki, češ da so groba kršitev, sedaj pa kršitve protokola in poslovnikov tolerirate in celo spodbujate, ker vam gre na roko?

Leva hinavščina. :D

Kršitev protokola na prireditvi pa res ni škodovala državljanom. Četnikom pa tudi dol visi za politike in če gledajo proti njim ali ne. Kršitev poslovnika isto, to ni nek velik prekršek. Če pa je, pa naj plača kazen. Sicer vemo, da ni nič kršila, samo se je odločila za nekaj drugačnega.

Kar se tiče hinavščine. Janševa vlada je kršila protokol in s tem povzročala gromozansko škodo pravni državi, kredibilnosti slovenske politike in vlade ter sramoto državljanom. Kdaj? Hm, ne vem kaj naj izberem. Recimo Hojs in njegov "nepreklicni odstop".

In vi boste pametovali o kršitvah protokola. Pa jokali kako grozno je bilo, ker je obrnila hrbet četi. :)) Desna hinavščina. :D

111111111111 je izjavil:

Poslanec je lahko v komisiji, na sestanku, itd...

Zato obstajajo opravičila za odsotnost.

111111111111 je izjavil:

Za ugotavljanje upravičene odsotnosti so drugi organi, to ni naloga predsednice DZ. Bo treba poslovnik spremeniti tako da se poimensko navede prisotne poslance, opravičene in neopravičene poslance. In to pred vsako sejo, je treba vse poimensko navesti.

Gospa predsednica DZ ni ugotavljala, ali so upravičeni odsotnosti ali ne. Je zgolj navedla, kdo ni napovedal svoje odsotnosti. Informativno, a veš ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

Unchancy ::

Gospa predsednica DZ ni ugotavljala, ali so upravičeni odsotnosti ali ne. Je zgolj navedla, kdo ni napovedal svoje odsotnosti. Informativno, a veš


Hočeš reči, da je malo natepavala brezveze? A si drugače prepričan, da ne gre pri njenem javnem sramotenju poslancev za kakšen nedovoljen poseg pa to...?

Četnikom


Komu?

Janševa vlada je kršila protokol in s tem povzročala gromozansko škodo pravni državi, kredibilnosti slovenske politike in vlade ter sramoto državljanom.


In pri tem doživela ostro obsodbo z moje strani, na primer. Vlada golobje hunte se bi tebi lahko usrala direkt na glavo, pa bi jo ti verjetno še zmeraj opravičeval in hvalil.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Meizu ::

Evo tako razmišlja o demokraciji leva avantgarda. Folk je za njih preveč butast da bi mu dovolili da odloča. Avantgarda pravi da rtv moramo financirat in ni debate.


Niso vse stvari namenjene za odločanje ljudstva. Ste/smo preveč pod vplivom konzumerizma, da bi lahko takšne stvari prepuščal volji ljudstva.

Unchancy ::

Meizu je izjavil:

Evo tako razmišlja o demokraciji leva avantgarda. Folk je za njih preveč butast da bi mu dovolili da odloča. Avantgarda pravi da rtv moramo financirat in ni debate.


Niso vse stvari namenjene za odločanje ljudstva. Ste/smo preveč pod vplivom konzumerizma, da bi lahko takšne stvari prepuščal volji ljudstva.

Po drugi strani pa dajmo še malo oprat glave z ruskim šamponom iz RTV Slo in potem referendum o NATO, nje?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Masayoshi ::

Meizu je izjavil:

Evo tako razmišlja o demokraciji leva avantgarda. Folk je za njih preveč butast da bi mu dovolili da odloča. Avantgarda pravi da rtv moramo financirat in ni debate.


Niso vse stvari namenjene za odločanje ljudstva. Ste/smo preveč pod vplivom konzumerizma, da bi lahko takšne stvari prepuščal volji ljudstva.


Komu pa je dovoljeno o temu odločat?

Meizu ::


Po drugi strani pa dajmo še malo oprat glave z ruskim šamponom iz RTV Slo in potem referendum o NATO, nje?


Briga mene politika realno. Če je vam edini smisel RTVja to, da poslušate poročila in politiko, potem je to itak glavni razlog, zakaj se vam ne sme v roke prepuščat referendumskega odločanja o obstoju RTV kot celote. Sami sebe stavite v drek.

Komu pa je dovoljeno o temu odločat?


Parlamentu očitno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Masayoshi ::

Do takrat ko bi imela večino napačna opcija?

Meizu ::

Do takrat ko bi imela večino napačna opcija?


Jo je imela ravnokar dve leti, pa niste nič naredili. Tudi vam kadriranje preveč diši, da bi se temu odrekli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Masayoshi ::

Recimo Švicarjem gre odločanje o vsem mogočem z referendumi odlično. Mi verjetno prosto po levičarski aristokraciji nismo dovolj zreli?

Meizu ::

Masayoshi je izjavil:

Recimo Švicarjem gre odločanje o vsem mogočem z referendumi odlično. Mi verjetno prosto po levičarski aristokraciji nismo dovolj zreli?


Naiven si, če se primerjaš s švicarji. Daleč daleč smo mi od švice. Kot ljudstvo niti približno dovolj zreli.

Masayoshi ::

Meizu je izjavil:

Do takrat ko bi imela večino napačna opcija?


Jo je imela ravnokar dve leti, pa niste nič naredili. Tudi vam kadriranje preveč diši, da bi se temu odrekli.


Lol, se pravi je rtv namenjena pretežno za kadriranje pravega kadra politike? In zakaj potem ne bi smelo ljudstvo na referendumu odločiti da tega noče?

Meizu je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

Recimo Švicarjem gre odločanje o vsem mogočem z referendumi odlično. Mi verjetno prosto po levičarski aristokraciji nismo dovolj zreli?


Naiven si, če se primerjaš s švicarji. Daleč daleč smo mi od švice. Kot ljudstvo niti približno dovolj zreli.


Evo argument o zrelosti...lol. podn "demokrati"

Zgodovina sprememb…

Unchancy ::

Meizu je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

Recimo Švicarjem gre odločanje o vsem mogočem z referendumi odlično. Mi verjetno prosto po levičarski aristokraciji nismo dovolj zreli?


Naiven si, če se primerjaš s švicarji. Daleč daleč smo mi od švice. Kot ljudstvo niti približno dovolj zreli.

Hahaha, “narod še ni zrel za demokracijo, potrebno bo še mnogo petletk, predno mu bomo zaupali, do takrat pa bomo Mi skrbeli za njegovo dobro, ker nihče razen Nas tega ne more, ker edino Mi smo resnična Avantgarda.”
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Meizu ::

Evo argument o zrelosti...lol. podn "demokrati"


Ko boš znal argumentirat zakaj smo mi podobni švicarjem, potem se lahko pogovarjamo o podnu in zrelosti.

Lol, se pravi je rtv namenjena pretežno za kadriranje pravega kadra politike? In zakaj potem ne bi smelo ljudstvo na referendumu odločiti da tega noče?


Tale politični del absolutno seveda. Saj to je vendar v programski svet vpeljala janševa vlada, way back. Nadaljnji odgovor na tvojo izjavo se nadaljuje z naslednjim citatom tovariša Unchancyja.

Hahaha, "narod še ni zrel za demokracijo, potrebno bo še mnogo petletk, predno mu bomo zaupali, do takrat pa bomo Mi skrbeli za njegovo dobro, ker nihče razen Nas tega ne more."


Tovariš, to ne bo držalo. Ljudstvu se že 30 let zaupa tako, da lahko v parlament voli ljudi, za katere menijo, da bodo izpolnili svoje poslanstvo v vseh točkah svoje kandidature - in tule se mi porodi vprašanje - zakaj volite ljudi, ki jim ne zaupate, jih pošljete v parlament, potem pa jočete, kako bi radi vsako reč odločali referendumsko? Potem bosta pa ta isti prišli jokat nazaj, kako je ta pa ta vlada popušila 100 miljonov eur za jajcanje po referendumih.

Referendumi so definitivno dobra stvar, tam kjer je input prebivalstva res pomemben - glede obstoja RTV kot kulturne ustanove pač ni, ker niti ni elementarne šanse, da bi konzumersko ljudstvo razumelo širši pomen obstoja javne hiše kot je RTV, njene vloge v družbi in družboslovju (in pri tem pustite politiko, to nima tu nobene veze), zatorej je potrebno usodo RTV hiše kvečjemu prepustiti objektivnemu mnenju stroke. Tule se diskusija več ali manj tudi konča, ker nonstop nabijate eno in isto kaseto o politiki in poročilih na rtv kot glavnem razlogu za ukinitev hiše, katere delovni obseg krepko krepko presega samo poročila in politično s tanjo gobec. Z drugimi besedami: Blagega pojma od pojma nimate o čem bi vi sploh radi glasovali na tem takozvanem referendumu in kaj bi sploh hoteli doseči. Pojma od pojma. Vbijte si to v glavo pa bo. Držite se svojega poklica, tam imate (upam) potrebno znanje in razumevanje sfere za dejansko kvalitetno politično udejstvovanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

nejclp ::

AtaŠtumf je izjavil:

Seveda je "neodvisni novinar", samo vi ne razumete nejčkove definicije "neodvisnega novinarja".

Prosto po nejčku, "neodvisni novinar" je tisti, ki piše samo proti desnici in hvali leve stranke.

A dej no, se trudiš bit zajedljiv? Sem napisal, kaj je to neodvisni novinar, a nisem?
Pa nejček, vsak novinar ima lahko politično prepričanje, samo zelo sumljivo je, da se nekega novinarja proglaša za neodvisnega, na koncu pa dobi mesto kandidata za evropskega poslanca, kandidata za parlament ali dobro službico v kabinetu določene stranke.
Takoj, ko nek novinar preide v politiko, pade velik dvom v vse njegovo pisanje.

Če je kvaliteten novinar, me res ne zanima, kje bo nadaljeval kariero. Novinar naj bi iskal resnico, ne pa jo politično uravnoteževal, saj resnica ni nikoli na sredini. Problem s tabo je, da te resnica ne zanima.

Popolnoma neodvisnega novinarja pa ni in ne more biti, saj ima vsak novinar nad seboj še vedno urednika in lastnika medija, ki mu daje plačo in bo vedno pisal, kakor mu lastnik reče, kje je Kučič delal na Delu, koliko člankov čez tajkuna Petriča je pisal, je pisal o Petriču, ko so ga preiskovali kriminalisti?

Zakaj ne, če trdiš, da je "neodvisni novinar"?

Dober lastnik se ne vtika v uredniško politiko, če pa se, tako kot Petrič, ki je s tem namenom Delo tudi kupil, potem je stvar novinarja, a bo pisal v fabrškem cajtengu in imel zagotovljeno plačico, ali pa ohranil hrbtenico. Kučič je Delo sicer zapustil 2017, je pa kasneje itak pisal o Petriču, recimo:
https://podcrto.si/dnevni-casopisi-3-de...
Priporočam tudi prvi in drugi del.
Lahko jim tudi kaj doniraš.

AtaŠtumf ::

Meizu je izjavil:


Referendumi so definitivno dobra stvar, tam kjer je input prebivalstva res pomemben - glede obstoja RTV kot kulturne ustanove pač ni, ker niti ni elementarne šanse, da bi konzumersko ljudstvo razumelo širši pomen obstoja javne hiše kot je RTV, njene vloge v družbi in družboslovju (in pri tem pustite politiko, to nima tu nobene veze), zatorej je potrebno usodo RTV hiše kvečjemu prepustiti objektivnemu mnenju stroke. Tule se diskusija več ali manj tudi konča, ker nonstop nabijate eno in isto kaseto o politiki in poročilih na rtv kot glavnem razlogu za ukinitev hiše, katere delovni obseg krepko krepko presega samo poročila in politično s tanjo gobec. Z drugimi besedami: Blagega pojma od pojma nimate o čem bi vi sploh radi glasovali na tem takozvanem referendumu in kaj bi sploh hoteli doseči. Pojma od pojma. Vbijte si to v glavo pa bo. Držite se svojega poklica, tam imate (upam) potrebno znanje in razumevanje sfere za dejansko kvalitetno politično udejstvovanje.


Kako zabavno je tole brati.

Ljudem dajemo pravico, da postavijo parlament in posledično vlado, ki upravlja z več milijardnim premoženjem in odloča o odločitvah, ki zadevajo praktično vsakega Slovenca, obenem pa nočemo dati pravice, da bi odločali o neki navadni radio televizijski hiši, ker je to nacionalnega in kulturnega pomena in ljudje tukaj niso dovolj dobri, da bi se pravilno odločili.

Odlična logika, daj nadaljuj še s tem, prosim...

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

Unchancy je izjavil:

nejclp je izjavil:

A Janša ni služil vojaškega roka v JLA? Aja, zarad kile verjetno ne.

Pa kva ma to veze? A to je služil vojni rok v Fukoslaviji medtem ko je JLA napadla Slovenijo? A si ti neumen?
ne, preden je napadla Slovenijo.
Jaz mam še višje kriterije kot ti.

Unchancy je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

nejclp je izjavil:

To kar si linkal, v nobenem primeru ne implicira kršitve poslovnika. Nikjer ni prepovedano, da predsednik DZ našteje neupravičeno odsotne.


Prebutast si ti za pravilnik, poslovnik in ostale zadeve, vezane na DZ.

Srbi imajo izraz za to 'prozivanje'. Ko javno izrečeš ime nekoga, ter mu (javno) prilepiš nekaj ali se sprašuješ nekaj, pri čemer impliciraš, da je ta nekdo nečesa kriv. Ali vsaj izrečeš nekaj, pri čemer impliciraš, da je nečesa kriv. V tem primeru neupravičeno odsoten.
Poslanci lahko delajo pri svoji poslanski bazi, lahko so na sestankih delovnih teles, lahko so na misijah.

Če niso v dvorani, še ne pomeni, da so neupravičeno odsotni.

Pa to je tako v angleškem parlamentu že več 100 let, zdaj bo pa nakokirana kura začela red delati in toilči s kladivom. Bejž bejž.

To je pocen futer za “stoku sitnog zuba”. Zanimivo kdo vse se s podporo te oslarije uvrsti v to zvrst favne.

Neverjetno, kako gojite in propagirate srbsko folkloro, hkrati pa se pridušate, da nas Golob rine v Srbijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Unchancy ::

Meizu je izjavil:

Evo argument o zrelosti...lol. podn "demokrati"


Ko boš znal argumentirat zakaj smo mi podobni švicarjem, potem se lahko pogovarjamo o podnu in zrelosti.

Lol, se pravi je rtv namenjena pretežno za kadriranje pravega kadra politike? In zakaj potem ne bi smelo ljudstvo na referendumu odločiti da tega noče?


Tale politični del absolutno seveda. Saj to je vendar v programski svet vpeljala janševa vlada, way back. Nadaljnji odgovor na tvojo izjavo se nadaljuje z naslednjim citatom tovariša Unchancyja.

Hahaha, "narod še ni zrel za demokracijo, potrebno bo še mnogo petletk, predno mu bomo zaupali, do takrat pa bomo Mi skrbeli za njegovo dobro, ker nihče razen Nas tega ne more."


Tovariš, to ne bo držalo. Ljudstvu se že 30 let zaupa tako, da lahko v parlament voli ljudi, za katere menijo, da bodo izpolnili svoje poslanstvo v vseh točkah svoje kandidature - in tule se mi porodi vprašanje - zakaj volite ljudi, ki jim ne zaupate, jih pošljete v parlament, potem pa jočete, kako bi radi vsako reč odločali referendumsko? Potem bosta pa ta isti prišli jokat nazaj, kako je ta pa ta vlada popušila 100 miljonov eur za jajcanje po referendumih.

Referendumi so definitivno dobra stvar, tam kjer je input prebivalstva res pomemben - glede obstoja RTV kot kulturne ustanove pač ni, ker niti ni elementarne šanse, da bi konzumersko ljudstvo razumelo širši pomen obstoja javne hiše kot je RTV, njene vloge v družbi in družboslovju (in pri tem pustite politiko, to nima tu nobene veze), zatorej je potrebno usodo RTV hiše kvečjemu prepustiti objektivnemu mnenju stroke. Tule se diskusija več ali manj tudi konča, ker nonstop nabijate eno in isto kaseto o politiki in poročilih na rtv kot glavnem razlogu za ukinitev hiše, katere delovni obseg krepko krepko presega samo poročila in politično s tanjo gobec. Z drugimi besedami: Blagega pojma od pojma nimate o čem bi vi sploh radi glasovali na tem takozvanem referendumu in kaj bi sploh hoteli doseči. Pojma od pojma. Vbijte si to v glavo pa bo. Držite se svojega poklica, tam imate (upam) potrebno znanje in razumevanje sfere za dejansko kvalitetno politično udejstvovanje.


Lej kolega, ob tvojem zapisu mi pride na misel določen politik iz preteklosti, za katerega so nekateri trdili, da je bil dober pri gradnji avtocest…
RTV naj bi imela resnično pomembno vlogo na veliko področjih, ampak na političnem dela takšno škodo že ves čas in to svojo politično pristranskost vleče tudi v druga področja delovanja, da ni več zanimivo in da je skupna bilanca učinka po mojem krepko negativna. Ker se tega očitno ne da spremeniti, je čas, da se projekt postavi na tržne temelje in vzdržuje sam sebe in se s tem neha prisiljevati vse državljane Slovenije, da to podpiramo in financiramo.

Neverjetno, kako gojite in propagirate srbsko folkloro

Če deluje...
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Masayoshi ::

Meizu je izjavil:

Evo argument o zrelosti...lol. podn "demokrati"


Ko boš znal argumentirat zakaj smo mi podobni švicarjem, potem se lahko pogovarjamo o podnu in zrelosti.

Lol, se pravi je rtv namenjena pretežno za kadriranje pravega kadra politike? In zakaj potem ne bi smelo ljudstvo na referendumu odločiti da tega noče?


Tale politični del absolutno seveda. Saj to je vendar v programski svet vpeljala janševa vlada, way back. Nadaljnji odgovor na tvojo izjavo se nadaljuje z naslednjim citatom tovariša Unchancyja.

Hahaha, "narod še ni zrel za demokracijo, potrebno bo še mnogo petletk, predno mu bomo zaupali, do takrat pa bomo Mi skrbeli za njegovo dobro, ker nihče razen Nas tega ne more."


Tovariš, to ne bo držalo. Ljudstvu se že 30 let zaupa tako, da lahko v parlament voli ljudi, za katere menijo, da bodo izpolnili svoje poslanstvo v vseh točkah svoje kandidature - in tule se mi porodi vprašanje - zakaj volite ljudi, ki jim ne zaupate, jih pošljete v parlament, potem pa jočete, kako bi radi vsako reč odločali referendumsko? Potem bosta pa ta isti prišli jokat nazaj, kako je ta pa ta vlada popušila 100 miljonov eur za jajcanje po referendumih.

Referendumi so definitivno dobra stvar, tam kjer je input prebivalstva res pomemben - glede obstoja RTV kot kulturne ustanove pač ni, ker niti ni elementarne šanse, da bi konzumersko ljudstvo razumelo širši pomen obstoja javne hiše kot je RTV, njene vloge v družbi in družboslovju (in pri tem pustite politiko, to nima tu nobene veze), zatorej je potrebno usodo RTV hiše kvečjemu prepustiti objektivnemu mnenju stroke. Tule se diskusija več ali manj tudi konča, ker nonstop nabijate eno in isto kaseto o politiki in poročilih na rtv kot glavnem razlogu za ukinitev hiše, katere delovni obseg krepko krepko presega samo poročila in politično s tanjo gobec. Z drugimi besedami: Blagega pojma od pojma nimate o čem bi vi sploh radi glasovali na tem takozvanem referendumu in kaj bi sploh hoteli doseči. Pojma od pojma. Vbijte si to v glavo pa bo. Držite se svojega poklica, tam imate (upam) potrebno znanje in razumevanje sfere za dejansko kvalitetno politično udejstvovanje.



Kakšne blesarije ste sposobni sproducirat kavč socialisti za obrambo svojih medijev in službic...bruh. Daj ti meni raje argument zakaj je ljudstvo nezrelo za odločanje o financiranju ene medijske hiše? Kdo odloča o tem da je ljudstvo zrelo/nezrelo? Parlament? Hojs in Janša? Mesec in Asta?

murrieta ::

Masayoshi je izjavil:

Kakšne blesarije ste sposobni sproducirat kavč socialisti za obrambo svojih medijev in službic...bruh. Daj ti meni raje argument zakaj je ljudstvo nezrelo za odločanje o financiranju ene medijske hiše?


Ljudstvo je nezrelo za karkoli, kar je povezano s cimerkoli, kar ni na prvo zogo. Ker jim mozgani ne nesejo dlje. Sam si dokaz za to, ce bi razmisljal, tega vprasanja sploh ne bi postavil.

Masayoshi ::

O tem da je ljudstvo nezrelo pa odločata Meizu in murieta. Celo odločata o tem kakšno vprašanje lahko zrelo ljudstvo postavi.

Pravita tudi da ljudstvu možgani dlje ne nesejo. Sama seveda nista ljudstvo saj sta samozvana socialistična avantgarda.

Zgodovina sprememb…

Meizu ::

Kakšne blesarije ste sposobni sproducirat kavč socialisti za obrambo svojih medijev in službic...bruh.


Kvečjemu je realnost bolj takšna, da vaši odzivi na relativno objektivne zapise pomena, v tem primeru, RTV hiše (kot npr. tale citat v tem postu), kažejo visoko stopnjo sebičnosti, ignorance, škodoželjnosti, egoizma in tega, da bi si radi poštimali pogoje za svojo rit, hkrati pa kot kolateralno škodo zajebali par deset tisoč ljudi, od tega par tisoč tam zaposlenih in več kot 10 tisoč tistih, ki z RTV hišo neposredno sodelujejo kot zunanji izvajalci.

Sam sem z RTV hišo kot kulturnik že neštetokrat sodeloval kot zunanji izvajalec in mi pri tem niti enkrat ni bila vsiljena nikakršna politika ne levega, kot tudi ne desnega pola. Tole znašanje nad hišo je zagnal Janša in janševi vojaki temu pridno ploskate. Nič drugega ni tule. Ko bi pa enkrat RTV sesuli, bi pa že našli novo tarčo za drkat.

In točno to je tudi razlog, zakaj je bil Janša in njegov referendumski poziv gladko zavrnjen. Če vam je to težko razumet je pa to še dodaten razlog zakaj je bila zavrnitev referenduma dobra.

Masayoshi je izjavil:

O tem da je ljudstvo nezrelo pa odločata Meizu in murieta. Celo odločata o tem kakšno vprašanje lahko zrelo ljudstvo postavi.

Pravita tudi da ljudstvu možgani dlje ne nesejo. Sama seveda nista ljudstvo saj sta samozvana socialistična avantgarda.


Seveda ne nesejo, saj to stalno dokazujete med drugim v tej temi.

Vaša jajcanja so podobna temu, da bi rad sesul Slovensko Vojsko zato, ker je na vrhu general ter osebje pripadnik leve ali desne stranke, prikladno pa pozabimo, kaj vse so pa dejansko funkcije slovenske vojske recimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Meizu ::

Lej kolega, ob tvojem zapisu mi pride na misel določen politik iz preteklosti, za katerega so nekateri trdili, da je bil dober pri gradnji avtocest...
RTV naj bi imela resnično pomembno vlogo na veliko področjih, ampak na političnem dela takšno škodo že ves čas in to svojo politično pristranskost vleče tudi v druga področja delovanja, da ni več zanimivo in da je skupna bilanca učinka po mojem krepko negativna. Ker se tega očitno ne da spremeniti, je čas, da se projekt postavi na tržne temelje in vzdržuje sam sebe in se s tem neha prisiljevati vse državljane Slovenije, da to podpiramo in financiramo.


Torej se spravite nad politično komponento v tej hiši, ne mi ga srat z referendumi o financiranju javne hiše, to je čista norost. Ker s tem dejansko uničujete slovensko kulturo oziroma, kar je od nje še ostalo. Kultura pa s politiko nikoli ni imela ničesar skupnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

RedDrake ::

Malce splošne replike glede RTVSLO.

Večine ljudi pri RTV ne moti politika v poročilih ali na spletni strani. Ta je kakršna je, itak vemo, da je njihov faks včasih bil FSPN, kjer so bili deležni precej politične indoktrinacije in da z FDV ni zelo bistveno drugače (čeprav je bolje).
Večino ljudi moti 3000 (vsaj toliko se piše/govori) ljudi, izmed katerih jih kar precej fura precej tak luksuzni/glamurozni lifestyle. Neke vrste influencerji, ampak plačani z obveznim prispevkom.
Ja, se strinjam da moramo imeti lastno produkcijo filmov, dokumentarcev, in splošne kulturne vsebine. AMPAK! To se lahko reši povsem drugače.
Imam izkušnje z RTV produkcijo, v mojih prostorih so snemali Vrenka 1 in sedaj tudi Vrenka 2. Tekom teh snemalnih dni sem spoznal precej ljudi, vsi so več ali manj kul, o politiki se sicer nismo pogovarjali, a bi dal roko v ogenj da jih je pol volilcev Levice ali vsaj SD-ja, ostalih pol pa trenutno Svobode. AMPAK! V ekipi 30+ ljudi je sta bili samo DVE (2) zaposleni na RTV. Ostali so zunanji izvajalci.
Vprašam zakaj je tako?
Ker tisti, ki delajo na RTV po 8-ih urah rečejo "mi gremo" in gredo, tudi če je to sredi kadra. In če hočejo stvari posnet, morajo najet zunanje. Tako zalo javnosektoraško se je to slišalo (in predvsem znano, ko občasno bijem boje z mlini na veter naše birokracije).
Ok, razumem ta problem, ampak ZAKAJ jih je potem 3000?! Zakaj ni potem budget isti kot zdaj, zaposlenih je tistih 400-500 urednikov/novinarjev/producentov/tehnične ekipe za oddaje v živo (in prenose)/orkestra (čeprav tole je že ZELO iffy), ostalo je pa stvar trga in razpisov, kdo bo za njih delal produkcijo?
To je tisto kar mene moti. Naj objavijo organizacijsko strukturo celotnega zavoda od direktorja do zadnje čistilke (najbrž so vse outsourcane-a sicer, ampak ajde za prispodobo bo), brez imen, samo položaj in plačo, pa da vidimo koliko je špeha.
Jaz bi itak želel, da bi bili takšni podatki javno dostopni za _VSE_ javne zavode/ustanove/holdinge/ministrstva/organe/ipd ... (razen varnostno občutljivih zadev seveda). Komot brez imen, ta sploh niso pomembna, ker ne gre za to da X na položaju Y ne dela nič. Gre za to, da za rezultat R kao poskrbi 10 ljudi, v privat sektorju pa za dosego R furajo trije, ki so mogoče plačani malo bolje. Za to se gre.

Še enkrat, 100% sem da se da sklestit število ljudi tam na manj kot polovico, ohranit isti nivo produkcije in ohranit isti nivo budget-a.
Sicer s tem se recimo zagotovo ne bi znebili raznih večnih a-la Miša Molk, ki jo kavalir BREZ TABLIC (ki ne sme na cesto), pripelje po novem krožišču do RTV-ja in tam zapre pot avtobusu, lepa diva pa maha občudovalcem, ki jo gledajo.
Ahhh, tak Grace Kelly vibe. Dokler iste osebe ne srečaš v lokalnem merkatorju, ko naredi vrsto 30-ih ljudi na blagajni, ker pri polnem vozičku na traku reče "ah nekaj sem pozabila" in odmagli za 5 minut med police. Ljudje, ki se imajo za več. Mrgoli jih tam po RTV. Zadnje čase tudi po parlamentu, kot kaže, ampak ajde, uni so itak odrešeniki.


Pa še replika na tole vlado.
Glede na obljube aprila sem pričakoval hitrejše posege in odločitve. Pričakoval sem tudi da bodo stvari vsaj na začetku uspeli brez nekih zahebov in da bo vlada obstajala svoja 4 normalna leta. Ko so se formirali in šli 3/4 Levica retard mode, sem bil v to že mnogo mnogo manj siguren (zapisi so v tej ali v temi od volitev). Sedaj sem pa prepričan da so definitivno v igri za nagrado "kateri novi obraz bo povzročil predčasne volitve najhitreje" (ker glanzkopf trenutno nima šanse za alternativo, hvala Bogu).

Meizu ::

RedDrake je izjavil:

Malce splošne replike glede RTVSLO.

Večine ljudi pri RTV ne moti politika v poročilih ali na spletni strani. Ta je kakršna je, itak vemo, da je njihov faks včasih bil FSPN, kjer so bili deležni precej politične indoktrinacije in da z FDV ni zelo bistveno drugače (čeprav je bolje).
Večino ljudi moti 3000 (vsaj toliko se piše/govori) ljudi, izmed katerih jih kar precej fura precej tak luksuzni/glamurozni lifestyle. Neke vrste influencerji, ampak plačani z obveznim prispevkom.
Ja, se strinjam da moramo imeti lastno produkcijo filmov, dokumentarcev, in splošne kulturne vsebine. AMPAK! To se lahko reši povsem drugače.
Imam izkušnje z RTV produkcijo, v mojih prostorih so snemali Vrenka 1 in sedaj tudi Vrenka 2. Tekom teh snemalnih dni sem spoznal precej ljudi, vsi so več ali manj kul, o politiki se sicer nismo pogovarjali, a bi dal roko v ogenj da jih je pol volilcev Levice ali vsaj SD-ja, ostalih pol pa trenutno Svobode. AMPAK! V ekipi 30+ ljudi je sta bili samo DVE (2) zaposleni na RTV. Ostali so zunanji izvajalci.
Vprašam zakaj je tako?
Ker tisti, ki delajo na RTV po 8-ih urah rečejo "mi gremo" in gredo, tudi če je to sredi kadra. In če hočejo stvari posnet, morajo najet zunanje. Tako zalo javnosektoraško se je to slišalo (in predvsem znano, ko občasno bijem boje z mlini na veter naše birokracije).
Ok, razumem ta problem, ampak ZAKAJ jih je potem 3000?! Zakaj ni potem budget isti kot zdaj, zaposlenih je tistih 400-500 urednikov/novinarjev/producentov/tehnične ekipe za oddaje v živo (in prenose)/orkestra (čeprav tole je že ZELO iffy), ostalo je pa stvar trga in razpisov, kdo bo za njih delal produkcijo?
To je tisto kar mene moti. Naj objavijo organizacijsko strukturo celotnega zavoda od direktorja do zadnje čistilke (najbrž so vse outsourcane-a sicer, ampak ajde za prispodobo bo), brez imen, samo položaj in plačo, pa da vidimo koliko je špeha.
Jaz bi itak želel, da bi bili takšni podatki javno dostopni za _VSE_ javne zavode/ustanove/holdinge/ministrstva/organe/ipd ... (razen varnostno občutljivih zadev seveda). Komot brez imen, ta sploh niso pomembna, ker ne gre za to da X na položaju Y ne dela nič. Gre za to, da za rezultat R kao poskrbi 10 ljudi, v privat sektorju pa za dosego R furajo trije, ki so mogoče plačani malo bolje. Za to se gre.

Še enkrat, 100% sem da se da sklestit število ljudi tam na manj kot polovico, ohranit isti nivo produkcije in ohranit isti nivo budget-a.
Sicer s tem se recimo zagotovo ne bi znebili raznih večnih a-la Miša Molk, ki jo kavalir BREZ TABLIC (ki ne sme na cesto), pripelje po novem krožišču do RTV-ja in tam zapre pot avtobusu, lepa diva pa maha občudovalcem, ki jo gledajo.
Ahhh, tak Grace Kelly vibe. Dokler iste osebe ne srečaš v lokalnem merkatorju, ko naredi vrsto 30-ih ljudi na blagajni, ker pri polnem vozičku na traku reče "ah nekaj sem pozabila" in odmagli za 5 minut med police. Ljudje, ki se imajo za več. Mrgoli jih tam po RTV. Zadnje čase tudi po parlamentu, kot kaže, ampak ajde, uni so itak odrešeniki.


Pa še replika na tole vlado.
Glede na obljube aprila sem pričakoval hitrejše posege in odločitve. Pričakoval sem tudi da bodo stvari vsaj na začetku uspeli brez nekih zahebov in da bo vlada obstajala svoja 4 normalna leta. Ko so se formirali in šli 3/4 Levica retard mode, sem bil v to že mnogo mnogo manj siguren (zapisi so v tej ali v temi od volitev). Sedaj sem pa prepričan da so definitivno v igri za nagrado "kateri novi obraz bo povzročil predčasne volitve najhitreje" (ker glanzkopf trenutno nima šanse za alternativo, hvala Bogu).


No, tole je recimo že bolj fair play zapis. Se strinjamo, marsikdo od nas se strinja (tudi zunanji izvajalci, med katere spadam trenutno sam), da se bi dalo stvari na RTV v marsičem izboljšati in optimizirati, ampak med optimizacijo ter referendumom za ukinitev financiranja je pa pač megalomanska razlika.

link_up ::

Meizu je izjavil:

Evo argument o zrelosti...lol. podn "demokrati"


Ko boš znal argumentirat zakaj smo mi podobni švicarjem, potem se lahko pogovarjamo o podnu in zrelosti.

Lol, se pravi je rtv namenjena pretežno za kadriranje pravega kadra politike? In zakaj potem ne bi smelo ljudstvo na referendumu odločiti da tega noče?


Tale politični del absolutno seveda. Saj to je vendar v programski svet vpeljala janševa vlada, way back. Nadaljnji odgovor na tvojo izjavo se nadaljuje z naslednjim citatom tovariša Unchancyja.

Hahaha, "narod še ni zrel za demokracijo, potrebno bo še mnogo petletk, predno mu bomo zaupali, do takrat pa bomo Mi skrbeli za njegovo dobro, ker nihče razen Nas tega ne more."


Tovariš, to ne bo držalo. Ljudstvu se že 30 let zaupa tako, da lahko v parlament voli ljudi, za katere menijo, da bodo izpolnili svoje poslanstvo v vseh točkah svoje kandidature - in tule se mi porodi vprašanje - zakaj volite ljudi, ki jim ne zaupate, jih pošljete v parlament, potem pa jočete, kako bi radi vsako reč odločali referendumsko? Potem bosta pa ta isti prišli jokat nazaj, kako je ta pa ta vlada popušila 100 miljonov eur za jajcanje po referendumih.

Referendumi so definitivno dobra stvar, tam kjer je input prebivalstva res pomemben - glede obstoja RTV kot kulturne ustanove pač ni, ker niti ni elementarne šanse, da bi konzumersko ljudstvo razumelo širši pomen obstoja javne hiše kot je RTV, njene vloge v družbi in družboslovju (in pri tem pustite politiko, to nima tu nobene veze), zatorej je potrebno usodo RTV hiše kvečjemu prepustiti objektivnemu mnenju stroke. Tule se diskusija več ali manj tudi konča, ker nonstop nabijate eno in isto kaseto o politiki in poročilih na rtv kot glavnem razlogu za ukinitev hiše, katere delovni obseg krepko krepko presega samo poročila in politično s tanjo gobec. Z drugimi besedami: Blagega pojma od pojma nimate o čem bi vi sploh radi glasovali na tem takozvanem referendumu in kaj bi sploh hoteli doseči. Pojma od pojma. Vbijte si to v glavo pa bo. Držite se svojega poklica, tam imate (upam) potrebno znanje in razumevanje sfere za dejansko kvalitetno politično udejstvovanje.


Daj ne sanjaj o nekem globjem pomenu pa druzbenem doprinosu RTV. Dol mi visi kaj si oni domisljajo. Jaz placam prispevek zato, da vzdrzujejo oddajnike in pozimi prenasajo skoke. Ostalo dni so lahko prosti.
In and Out

Meizu ::

Daj ne sanjaj o nekem globjem pomenu pa druzbenem doprinosu RTV. Dol mi visi kaj si oni domisljajo. Jaz placam prispevek zato, da vzdrzujejo oddajnike in pozimi prenasajo skoke. Ostalo dni so lahko prosti.


Zato si pa tudi pri tej razpravi irelevanten.

Kaj bo meni letališče pučnik, jaz se vozim z avtom. Kaj bodo meni železnice, kaj mi bo luka koper, jaz si svojo zelenjavo sadim doma.

Glih tako zvenite pajaci.

Zahtevam referendum o ukinitvi financiranja in dokapitalizacije podjetij, sami se znajdite, dol mi visi kaj si vi domišljate, jaz kupujem na Amazonu iz nemčije.

Pa lahko takšne cvetačkice naštevam do zjutraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Masayoshi ::

Meizu je izjavil:

Kakšne blesarije ste sposobni sproducirat kavč socialisti za obrambo svojih medijev in službic...bruh.


Kvečjemu je realnost bolj takšna, da vaši odzivi na relativno objektivne zapise pomena, v tem primeru, RTV hiše (kot npr. tale citat v tem postu), kažejo visoko stopnjo sebičnosti, ignorance, škodoželjnosti, egoizma in tega, da bi si radi poštimali pogoje za svojo rit, hkrati pa kot kolateralno škodo zajebali par deset tisoč ljudi, od tega par tisoč tam zaposlenih in več kot 10 tisoč tistih, ki z RTV hišo neposredno sodelujejo kot zunanji izvajalci.

Sam sem z RTV hišo kot kulturnik že neštetokrat sodeloval kot zunanji izvajalec in mi pri tem niti enkrat ni bila vsiljena nikakršna politika ne levega, kot tudi ne desnega pola. Tole znašanje nad hišo je zagnal Janša in janševi vojaki temu pridno ploskate. Nič drugega ni tule. Ko bi pa enkrat RTV sesuli, bi pa že našli novo tarčo za drkat.

In točno to je tudi razlog, zakaj je bil Janša in njegov referendumski poziv gladko zavrnjen. Če vam je to težko razumet je pa to še dodaten razlog zakaj je bila zavrnitev referenduma dobra.

Masayoshi je izjavil:

O tem da je ljudstvo nezrelo pa odločata Meizu in murieta. Celo odločata o tem kakšno vprašanje lahko zrelo ljudstvo postavi.

Pravita tudi da ljudstvu možgani dlje ne nesejo. Sama seveda nista ljudstvo saj sta samozvana socialistična avantgarda.


Seveda ne nesejo, saj to stalno dokazujete med drugim v tej temi.

Vaša jajcanja so podobna temu, da bi rad sesul Slovensko Vojsko zato, ker je na vrhu general ter osebje pripadnik leve ali desne stranke, prikladno pa pozabimo, kaj vse so pa dejansko funkcije slovenske vojske recimo.


Ah, si pa končno le povedal. Ljudstvo o tem ne sme odločati ker bi bilo lahko ogroženi tvoji prihodki kulturnika. Le zakaj misliš da si več vreden in da ti plačila s strani davkoplačevalcev kar pripadajo in da plačniki o tem koga plačujemo nikakor ne smo odločati. Ker nam možgani ne nesejo, za zaslužit na trgu in vas plačevat pa smo dobri. Bruh.

link_up ::

Meizu je izjavil:

Daj ne sanjaj o nekem globjem pomenu pa druzbenem doprinosu RTV. Dol mi visi kaj si oni domisljajo. Jaz placam prispevek zato, da vzdrzujejo oddajnike in pozimi prenasajo skoke. Ostalo dni so lahko prosti.


Zato si pa tudi pri tej razpravi irelevanten.

Kaj bo meni letališče pučnik, jaz se vozim z avtom. Kaj bodo meni železnice, kaj mi bo luka koper, jaz si svojo zelenjavo sadim doma.

Glih tako zvenite pajaci.

Zahtevam referendum o ukinitvi financiranja in dokapitalizacije podjetij, sami se znajdite, dol mi visi kaj si vi domišljate, jaz kupujem na Amazonu iz nemčije.

Pa lahko takšne cvetačkice naštevam do zjutraj.


Ce pa tumpas o druzboslovju na tehnicnem forumu. FDV naj cimprej ukinejo.
In and Out

tomlin ::

Štajni dobro si analiziral Golobovo streljanje kozlov.

Golob, v streljanju kozlov sta s Kučanom tam tam, dokaj izenačena.

Težka bo s to bizarno vlado, komaj nekaj dni imajo oblast pa toliko zdrsov!!!!


"Ni res, da večina prebivalcev Zahodnega Balkana podpira Rusijo. Pa tudi če bi bilo to res, se takšnih izjav ne

daje, ker so podcenjujoče do Nesrbov oziroma večine prebivalcev Zahodnega Balkana, ki zaradi vojn na območju

nekdanje Jugoslavije (1991-1999) ne marajo ne Srbov ne Rusov"..

https://www.portalplus.si/4897/golobovi...

Meizu ::

Ah, si pa končno le povedal. Ljudstvo o tem ne sme odločati ker bi bilo lahko ogroženi tvoji prihodki kulturnika. Le zakaj misliš da si več vreden in da ti plačila s strani davkoplačevalcev kar pripadajo in da plačniki o tem koga plačujemo nikakor ne smo odločati. Ker nam možgani ne nesejo, za zaslužit na trgu in vas plačevat pa smo dobri. Bruh.


Zakaj so šolniki plačani iz strani države? Zakaj so ministrstva financirana iz strani države? Zakaj podjetja prejemajo konstantne subvencije, ko jih je treba iz dreka ven povlečt? Zakaj uporabniki avtomobilov s plačili cestnih taks neposredno financiramo slovenske železnice? Zakaj je bilo potrebno z državnim denarjem reševati težave letališča na brniku? Zakaj je potrebno z državnim denarjem plačevati športne zveze in jim podeljevati sredstva za razvoj? Zakaj kmetje prejemajo državna nadomestila? Zakaj politične stranke prejemajo državna denarna sredstva? Zakaj tehnološki center prejema državna sredstva? Zakaj fakultete prejemajo državna sredstva? Zakaj obstaja javno zdravstvo? Zakaj država subvencionira delodajalce pri izplačilih minimalnih plač? Zakaj imajo podjetniki davčne olajšave v primeru normiranega prikaza stroškov? Zakaj je država zmetala miljarde evrov v bančništvo?

Vse ukinit, delat pejmo v nemčijo sem pa pridemo samo srat po forumih.

A naštevam še do jutri?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Masayoshi ::

Meizu je izjavil:

Daj ne sanjaj o nekem globjem pomenu pa druzbenem doprinosu RTV. Dol mi visi kaj si oni domisljajo. Jaz placam prispevek zato, da vzdrzujejo oddajnike in pozimi prenasajo skoke. Ostalo dni so lahko prosti.


Zato si pa tudi pri tej razpravi irelevanten.

Kaj bo meni letališče pučnik, jaz se vozim z avtom. Kaj bodo meni železnice, kaj mi bo luka koper, jaz si svojo zelenjavo sadim doma.

Glih tako zvenite pajaci.

Zahtevam referendum o ukinitvi financiranja in dokapitalizacije podjetij, sami se znajdite, dol mi visi kaj si vi domišljate, jaz kupujem na Amazonu iz nemčije.

Pa lahko takšne cvetačkice naštevam do zjutraj.


Ti in tvoja RTV ste odhodki proračuna. Gospodarstvo, ki rabi ceste, prevoz...smo pa prihodki. Brez nas ni nič javnega sektorja in ne države. Brez javne RTV pa boste nastradali zgolj in le priskledniki, ki v prihodke z delom na rtv ne prinesete nič razen minusa.

Meizu ::

Ce pa tumpas o druzboslovju na tehnicnem forumu. FDV naj cimprej ukinejo.


Kaj želiš s tem povedat? Da ste/smo tehničarji tako zabiti da ne vidimo preko svoje pazduhe?

Ti in tvoja RTV ste odhodki proračuna.


Pa si pozabil naštet še vsa društva, občine, knjižnice, pošto slovenije, železnice, letalski promet v sloveniji, pa še lahko naštevam.

Nič od tega naštetega ni prihodek proračuna.

Torej vse te prisklednike ukinemo?

Gospodarstvo, ki rabi ceste, prevoz...smo pa prihodki.


Nič ne rabite. Imate tehnologijo, delajte od doma, al pa pejte delat v nemčijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Masayoshi ::

Se lahko napenjaš do onemoglosti ampak javna rtv ni ključna za nič v tej državi, razen za vaše apanaže. Praktično vse kar naštevaš sam je pa potrebno za delovanje države. Prekleti prisklednik domišljavi...

Kulturnik my ass. Kdo ke konzumira tvojo kulturo? Ostali priskledniki pa noben drug...

Zgodovina sprememb…

Meizu ::

Masayoshi je izjavil:

Se lahko napenjaš do onemoglosti ampak javna rtv ni ključna za nič v tej državi, razen za vaše apanaže. Praktično vse kar naštevaš sam je pa potrebno za delovanje države. Prekleti prisklednik domišljavi...


Heh... Si ti en kobajaši majkemi :)

Po moji osebni statistiki sem si do sedaj 95% prihodka prislužil sam s svojim delom, kot zasebni podjetnik. To je veliko višji odstotek prihodka, kot si nas pa ti koštal s svojim delom in večnimi finančnimi injekcijami, da ne bi vi vsi pristali v jarkih in pometali cesto...

Ampak ti niti pred svojim pragom ne znaš pomest, kaj šele da bi bil dober za cesto pometat.

Masayoshi ::

Meizu je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

Se lahko napenjaš do onemoglosti ampak javna rtv ni ključna za nič v tej državi, razen za vaše apanaže. Praktično vse kar naštevaš sam je pa potrebno za delovanje države. Prekleti prisklednik domišljavi...


Heh... Si ti en kobajaši majkemi :)

Po moji osebni statistiki sem si do sedaj 95% prihodka prislužil sam s svojim delom, kot zasebni podjetnik. To je veliko višji odstotek prihodka, kot si nas pa ti koštal s svojim delom in večnimi finančnimi injekcijami, da ne bi vi vsi pristali v jarkih in pometali cesto...

Ampak ti niti pred svojim pragom ne znaš pomest, kaj šele da bi bil dober za cesto pometat.


Lol, zasebni podjetnik, ki ga plačuje javna davkoplačevalska rtv... pejd na trg bebec. Naj kakšen iz svojega žepa plača tvoje umotvore. Ne gre a ne. Zato se pa borimo za javno financirano rtv...

Meizu ::

Lol, zasebni podjetnik, ki ga plačuje javna davkoplačevalska rtv... pejd na trg bebec.


Tudi brat ne znaš. 95% + 5% = 100

Matematika pravi, da sem do sedaj posavgal 5% denarja, kateri je razdeljen med številne televizije, od proplusa, pa tudi do rtv. Preostanek prihodkov je prihodek neposredno iz trga, smartass.

Na trgu sem že leta, mojo kulturo veselo konzumira veliko število ljudi, precej več kot dovolj, da lahko živim več kot spodobno življenje. Kje je pa tebi življenje zafrustriralo lajf do te točke, da sedaj svoj drek zlivaš tu na forumu ti pa jaz ne znam povedat. Če se čutiš, da si si zajebal izobrazbo in delo in si sedaj nesrečen, ter posledično čutiš potrebo, da ga poskusiš uničiti še drugim... Priporočam obisk pri psihiatru, kobajaši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Masayoshi ::

Lol, bi bil pa prvi "kulturnik" v Sloveniji(razen estradnikov, Werner si to ti?) ki 95% denarja zasluži na trgu. Lažeš kot pes teče, zato se pa tako bojiš da bi lahko plačniki odločali ali naj te še naprej plačujejo...

Meizu ::

Lol, bi bil pa prvi "kulturnik" v Sloveniji(razen estradnikov, Werner si to ti?) ki 95% denarja zasluži na trgu.


Kako pa ti veš koliko jaz zalužim in kdo so moji viri zaslužka? A si ti kak vladni insajder tam noter in šrotaš po mojih osebnih podatkih? Gospodarstvo nas je itak stalo največ do zdaj in to zato, da prodajate nek neuporaben software in hardware, vse kar rabimo je firma za hladilnike, pralni stroj, avto, ter oblačila, hrana. Ostali greste lahko vsi na cesto.

S tabo se da samo na tak način pogovarjat, no pa se dajva, da udarimo tam, kjer te bo zapeklo malo ;)

Masayoshi ::

Ja dajva, s tem samo kažeš domet slo prislednikov. Vam ni jasno kdo vas plačuje in od česa živite. V trenutku ko gospodarstva več ne bi bilo bi pocrkali kot podgane. Brez kvazi domišljavih, nesposobnih karkoli zaslužiti na trgu, "kulturnikov" bi pa velika večina delavnih ljudi v slo bistveno bolje živela. Ne, nismo isti, bednik izkoriščevalski priskledniški.

Dimnik ::

Masayoshi je izjavil:

Ja dajva, s tem samo kažeš domet slo prislednikov. Vam ni jasno kdo vas plačuje in od česa živite. V trenutku ko gospodarstva več ne bi bilo bi pocrkali kot podgane. Brez kvazi domišljavih, nesposobnih karkoli zaslužiti na trgu, "kulturnikov" bi pa velika večina delavnih ljudi v slo bistveno bolje živela. Ne, nismo isti, bednik izkoriščevalski priskledniški.


Dobro napisano, zato nočejo referenduma in še dvignili bi prispevek

dexterboy ::

nejclp je izjavil:

Disciplinirat jih je treba.

Unchancy je izjavil:

Utk je izjavil:

"Večina prebivalcev na ..... premier Robert Golob.
Ta res ni prav pečen. https://www...
Tole je sramotno promoviranje ruskih interesov v Sloveniji. Nekaterim je bilo že pred meseci jasno, da je to “intimna opcija” tistih, ki se deklarirajo za “leve”. Zdaj to na stranska vrata postaja uradno vladno stališče. Kdaj bo hunta začela fizično preganjati vse, ki niso na strani ruskih okupatorjev v Ukrajini?
Fašisti podpirajo putina direktno, levi pacififisti indirektno. Uradno stališče vlade je jasno, ne seri.
Nejko, si pozabil, da so fojbe sedaj spucane?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

FireSnake ::

nejclp je izjavil:

Wrop je izjavil:

V javnost je prišla še ena žalostna novica.
Izgubili smo še dva neodvisna novinarja. Kritični misleci bodo kmalu ostali brez neodvisnih in kritičnih novinarjev.

Svoboda.

Kučiča poznam osebno in ni samo odličen in sposoben novinar, ampak eden redkih ljudi, ki jih spoštujem.


Poznaš ti qrac.
Četudi bi: to je pa pomembno, zakaj že?

nejclp je izjavil:

A novinar ne sme imeti političnega prepričanja?


Ne!
Kaj ni jasno?

Lajal si o neodvisnosti.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Masayoshi je izjavil:

Sprenevedanje ti ne leži. Pisal je o Levica nasprotnikih...ma, pa zaključujem s tabo. Si pokazal tako razkošen debatni talent v dialogu z 111111 da ti sploh ne morem parirat.


Nalašč potem skuša sogovornika zvleči od rdeče niti.
Večinoma mu rata.
Fokusiranemu sogovorniku pa ne, tam pa pogori. Od tam naprej pa sam iz sebe dela budalo. Kaj je temu namen ne vem. Po moje je plačan trol (spama skozi celoten delovni dan).
Treba preveriti vikende: smekarja smo razkrinkali, med vikendi je plačano levo trobilo obmolknilo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si
««
85 / 236
»»