» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
5 / 236
»»

kriptobog ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://www.zurnal24.si/slovenija/jansa...

Je rekel, da bo državotvoren haha.

https://www.24ur.com/novice/volitve/sds...


To so mediji narobe zastopili. Rekel je rakotvorno.

gruntfürmich ::

Brščiča je prav užitek poslušat v oddaji faktor. Pravi da so edina desna stranka, kar ima prav. Ker razmetavanja denarja JJ označuje za hud levi populizem in podkupljanje.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Polda ::

Upam, da jim ne dajo niti 100 dni časa in že čez 1 mesec prva interpelacija. naj bo vsak teden 1 interpelacija samo udri po levakih Janez. Nagajaj jim kolikor je možno.

Zadnje dve leti sem vedno obesil za praznik SLO zastavo. Sedaj je ne bom več saj bodo na vlado prišli koloboranti yugofili izdajalci Slovenije.

kriptobog ::

Polda je izjavil:

Upam, da jim ne dajo niti 100 dni časa in že čez 1 mesec prva interpelacija. naj bo vsak teden 1 interpelacija samo udri po levakih Janez. Nagajaj jim kolikor je možno.

Zadnje dve leti sem vedno obesil za praznik SLO zastavo. Sedaj je ne bom več saj bodo na vlado prišli koloboranti yugofili izdajalci Slovenije.


Si ze pozabil kdo je romal v Jajce?

NuMaN ::

Že že, ampak je JJ baje kasneje spregledal.

Polda ::

Pa čim prej morajo ustanoviti preiskovalne komisije kot opozicija in preiskat Goloba in njegove račune po celem balkanu in plenjenje državnega denarja na Geniju. Preiskovalno komisijo za Zupančičevo in njeno sojenje in Zavca in njegove bahamske račune.
SDS totalni napad na tole novo skorupirano vlado nema milosti >:D
In preko EPP EU stranke čim več dreka zmetat na goloba seveda njegovega lastnega itak je umazan,d a se ven ne vidi gospod 15%.

IL_DIAVOLO ::

Polda je izjavil:

Upam, da jim ne dajo niti 100 dni časa in že čez 1 mesec prva interpelacija. naj bo vsak teden 1 interpelacija samo udri po levakih Janez. Nagajaj jim kolikor je možno.

Zadnje dve leti sem vedno obesil za praznik SLO zastavo. Sedaj je ne bom več saj bodo na vlado prišli koloboranti yugofili izdajalci Slovenije.


Aja, to pa bomo kar pozabili, da smo sli po poti Madzarske? Izdajalci Slovenije so tisti, ki so obkrožili stevilko 5.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

NuMaN ::

gruntfürmich je izjavil:

Brščiča je prav užitek poslušat v oddaji faktor. Pravi da so edina desna stranka, kar ima prav. Ker razmetavanja denarja JJ označuje za hud levi populizem in podkupljanje.


Pa tudi sedaj govori, da sta tako JJ kot Golob WEF-ovca.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Polda je izjavil:

Upam, da jim ne dajo niti 100 dni časa in že čez 1 mesec prva interpelacija. naj bo vsak teden 1 interpelacija samo udri po levakih Janez. Nagajaj jim kolikor je možno.

Zadnje dve leti sem vedno obesil za praznik SLO zastavo. Sedaj je ne bom več saj bodo na vlado prišli koloboranti yugofili izdajalci Slovenije.


Aja, to pa bomo kar pozabili, da smo sli po poti Madzarske? Izdajalci Slovenije so tisti, ki so obkrožili stevilko 5.


Številke niso bila enake vsepovsod. Treba je biti natančen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

kriptobog ::

NuMaN je izjavil:

Že že, ampak je JJ baje kasneje spregledal.


Jaja. Vovk, ki si je nadel ovcjo kozo :))

matobeli ::

Ovčjo kožo pa klobuk pa palco in par psov da je ovčke držali tam kamor spadajo.

gruntfürmich ::

Polda je izjavil:

Zadnje dve leti sem vedno obesil za praznik SLO zastavo. Sedaj je ne bom več saj bodo na vlado prišli koloboranti yugofili izdajalci Slovenije.

Zastave ne boš več obešal ne zaradi tega ker so jugonostalgični komunisti znova na oblasti, ampak zaradi tega ker nisi zaveden slovenec, ampak retardiran volilec sđs-a in reden obiskovalec cerkve čeprav te je v mladosti župnik spolno zlorabljal, in kot tak nikoli ne more biti narodno zaveden in ponosen na to, da je slovenec!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

janezvalva ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Polda je izjavil:

Upam, da jim ne dajo niti 100 dni časa in že čez 1 mesec prva interpelacija. naj bo vsak teden 1 interpelacija samo udri po levakih Janez. Nagajaj jim kolikor je možno.

Zadnje dve leti sem vedno obesil za praznik SLO zastavo. Sedaj je ne bom več saj bodo na vlado prišli koloboranti yugofili izdajalci Slovenije.


Aja, to pa bomo kar pozabili, da smo sli po poti Madzarske? Izdajalci Slovenije so tisti, ki so obkrožili stevilko 5.

številka 5? nimam pojma, jaz sem obkrožil tam kjer je pisalo SDS.

se pa spodobi 100 dni miru za ta nove, da pokažejo kaj.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Zgodovina sprememb…

jimyboy ::

 https://tenant-lawyers.com/wp-content/uploads/2010/03/pigeonschool.jpg

https://tenant-lawyers.com/wp-content/uploads/2010/03/pigeonschool.jpg

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jimyboy ()

Polda ::

gruntfürmich je izjavil:

Polda je izjavil:

Zadnje dve leti sem vedno obesil za praznik SLO zastavo. Sedaj je ne bom več saj bodo na vlado prišli koloboranti yugofili izdajalci Slovenije.

Zastave ne boš več obešal ne zaradi tega ker so jugonostalgični komunisti znova na oblasti, ampak zaradi tega ker nisi zaveden slovenec, ampak retardiran volilec sđs-a in reden obiskovalec cerkve čeprav te je v mladosti župnik spolno zlorabljal, in kot tak nikoli ne more biti narodno zaveden in ponosen na to, da je slovenec!


Napisal sem zakaj je ne bom obešal če nisi sposoben dojeti kaj sem napisal potem si pač debil.
V cerkvi župnik ni mene spolno zlorabljal ampak sem jaz njega. Velika razlika.

jimyboy ::

 Slo-tech golobi.

Slo-tech golobi.

janezvalva ::

nehaj s šitpostingom. tukaj je razprava na visokem nivoju. :))
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

mirator ::

Polda je izjavil:

Upam, da jim ne dajo niti 100 dni časa in že čez 1 mesec prva interpelacija. naj bo vsak teden 1 interpelacija samo udri po levakih Janez. Nagajaj jim kolikor je možno.

Zadnje dve leti sem vedno obesil za praznik SLO zastavo. Sedaj je ne bom več saj bodo na vlado prišli koloboranti yugofili izdajalci Slovenije.

Ne vem na katerem planetu ti živiš, ker sedaj se bodo v miru raziskale vse kriminalne rabote prejšnje vlade. Ampak ne obupaj, čez ca 8 let se bo zopet vse obrnilo.

NuMaN ::

janezvalva je izjavil:

nehaj s šitpostingom. tukaj je razprava na visokem nivoju. :))


A nisi dal ti link do nekih pomankljivo oblečenih mladenk?

A si hotel samo poživiti temo?

Voss ::

Imam občutek, da bo tale forum gorel, ko se bodo čistke začele >:D

jimyboy ::

 Teja Jarc

Teja Jarc

NuMaN ::

A smo tako pomembni?

jimyboy ::

 Jenull

Jenull




 Tovariš Milan z udbo mafijsko malho denarja.

Tovariš Milan z udbo mafijsko malho denarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jimyboy ()

Wrop ::


Svobodnjaki že iščejo kadre iz svojega velikega bazena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wrop ()

Malidelničar ::

Wrop - dr. Golob se zaveda, da je v težavah. Reši ga edino NSI, ki pa ji mora obljubiti, da bo zastavil reformni sredinski program in zrušil te iste strice, ki so mu pomagali do zmage. Če ima jajca, da dokaže da je CHAD. Ker v nasprotnem primeru bo končal kot Cerar ali pa Šarec. Bomo videli, kako se bo odločil.

P.S. če Golob ne bo CHAD, nas v roku pol leta do 1 leta čakajo naslednje volitve in novi CHAD na vidiku: Stevanović in Resnica.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Zgodovina sprememb…

NuMaN ::

Kaj blodiš - če Resnica ni uspela zdaj, ne bo niti v prihodnje.

Je pa lahko kar zadovoljen z izidom.

deadbeef ::

Sedaj bo vse drugače! Čuti se Svoboda! Komaj čakam, da ta samoklicani Steve Jobs sestavi vlado in da Slovenijo popelje v zeleni prehod, kjer se bosta cedila med in mleko.

solatko ::

kuall - Vsak tretji slovenec ima končano osnovno šolo in je zaprisežen volilec SDS, kar ne pomeni desno, temveč zaprisežen komunist forever. JJ si je v svojih mandatih privoščil dve kardinalne napake Zoran Jankovič in Robert Golob. Dobri gospodarstveniki vrženi na cesto, avtomatsko predstavljajo najvišji nivo v politiki, ki s takimi drekači kot je JJ opravijo z levo roko. Zoki je vzel LJ, Robert bo vzel Slovenijo, skupaj pa bosta naredila življenje v tej državi zelo prijetno, v nasprotju z desnimi politiki, ki brez groženj ne morejo živet. Goloba so izvolili predvsem zato, ker zelo dobro poznajo druge, predvsem desne politike.

kopriva60918 - Prvi je z žalitvami naroda začel Twitko, kakor seješ, tako žanješ. Komaj čakam propad in popravke janševe politike in spreminjanja zgodovine. Vidva sta prezabita, da bi lahko komurkoli kaj pojasnjevala, plešcu pa so pojasnili volilci. Janez je utrujen od razmišljanja, kako ga bo pravosodje obravnavalo sedaj, po toliko napakah in kriminalnih dejanj zadnjih dveh let.

SmolWhale - Dve leti nam je šlo na kozlanje in sedaj bi se nam kolcalo? Menjaj zdravnika in zdravila.

sammy73 - Kako vas je več, če ste najboj pridni volilci? Vsi desni ste predvčerajšnjim volili, velika volilna udeležba pa vam je pokazala, da vas ni niti četrtina, kajti 30%-ov, ki je ostala doma, so levičarji.

svecka - JJ je največji nategun, kar jih je videl svet, najbolj zagrižen komunist, vas je prepričal, da je desničar, ha, ha, ha,:D>:D8-):))
Delo krepa človeka

Bela_Krajina ::

Kako ves, kaj so tisti, ki so ostali doma? Morda pa niso nic od tega. Morda zivijo v svojem paralelnem sistemu.

SmolWhale ::

Bela_Krajina je izjavil:

Kako ves, kaj so tisti, ki so ostali doma? Morda pa niso nic od tega. Morda zivijo v svojem paralelnem sistemu.


MORDA SO PA ZOMBIJI ?

Bela_Krajina ::

solatko pac ugiba, se je pa sigurno ustel za kaksnega. Ne mores, clovek , tako posplosevat kar nekaj po svoje. Kritiziras druge, jih obtozujes nekaj, kar tudi sam pocnes , le da iz druge strani.

mojsterleo ::

Golobescu že lomasti po trgovini s porcelanom. Zakaj vabiti v koalicijo KULovske kadre, če so volilci jasno povedali da KUL kadri niso kul?
Očitno spet neka navodila palčka iz Murgel. Sem čul da luči tam že gorijo pozno v noč. :))

Zgodovina sprememb…

japapajade ::

solatko je izjavil:

kuall - Vsak tretji slovenec ima končano osnovno šolo in je zaprisežen volilec SDS, kar ne pomeni desno, temveč zaprisežen komunist forever. JJ si je v svojih mandatih privoščil dve kardinalne napake Zoran Jankovič in Robert Golob. Dobri gospodarstveniki vrženi na cesto, avtomatsko predstavljajo najvišji nivo v politiki, ki s takimi drekači kot je JJ opravijo z levo roko. Zoki je vzel LJ, Robert bo vzel Slovenijo, skupaj pa bosta naredila življenje v tej državi zelo prijetno, v nasprotju z desnimi politiki, ki brez groženj ne morejo živet. Goloba so izvolili predvsem zato, ker zelo dobro poznajo druge, predvsem desne politike.

kopriva60918 - Prvi je z žalitvami naroda začel Twitko, kakor seješ, tako žanješ. Komaj čakam propad in popravke janševe politike in spreminjanja zgodovine. Vidva sta prezabita, da bi lahko komurkoli kaj pojasnjevala, plešcu pa so pojasnili volilci. Janez je utrujen od razmišljanja, kako ga bo pravosodje obravnavalo sedaj, po toliko napakah in kriminalnih dejanj zadnjih dveh let.

SmolWhale - Dve leti nam je šlo na kozlanje in sedaj bi se nam kolcalo? Menjaj zdravnika in zdravila.

sammy73 - Kako vas je več, če ste najboj pridni volilci? Vsi desni ste predvčerajšnjim volili, velika volilna udeležba pa vam je pokazala, da vas ni niti četrtina, kajti 30%-ov, ki je ostala doma, so levičarji.

svecka - JJ je največji nategun, kar jih je videl svet, najbolj zagrižen komunist, vas je prepričal, da je desničar, ha, ha, ha,:D>:D8-):))


Nevrjamem da je stvar tako simpl, kar se goloba in jankota tiče, oba sta delala v gospodarstvu in z politiko sta si bila z roko v roki.. dokler je stvar funkcjonirala in so se delil denar je bil mir, vsaka stvar pa enkrat pride do konca... ker če gledaš njuno poslovanje ne moreš delat takih stvari kot sta jih brez žegna politike..

isto za goloba nemorš rečt da je nek nov obraz politike, pomoje si niti predstavljal do bo dobil toliko taktičnih volilcev in je sam seb reku.. fak ka pa zdej.. :D

111111111111 ::

ripmork je izjavil:

V vsakem primeru je pa lepo videt, da novontalim satelitom polnim koruptivnih ksihtov ni uspelo prit v parlament, Jelinčič je pa s podporo pod 2% odletel tudi z državne podpore. :)
Levica se bo morala mal zamislit; Mesec se je moral že večkrat distancirat od izjav Kordiša. Bodisi ga bojo moral mal zdresirat, al pa kak drug obraz najt.

Jankovič je plesal na Golobovi fešti. Res je čista ta nova politika. :D

Solatka razmetava. :) Se je po volitvah prelevil v cepilca in kapitalista. Golob bo imel prava cepiva, ki jih bo solatko z veseljm pogotnil ali si vbrizgal, kar bo pač golob povedal. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Polda ::

Evo prioriteta sračjega gnezda Goloba umaknit ograjo na meji.
Po letu 2016 največji naval v Evropo iz bv in afrike v prvih treh mesecih več kot 40k.
Ograjo bo strašilo umaknil in poslal signal, da je Slovenija odprta nič drugega ne bo kot Avstrija bo spet ukrepala in poslala vojsko na mejo.

To je pa to, ko to grdo sračje gnezdo Golob posluša nevladnike iz Metelkove.

Pa prizadeval si bo, da ostale EU sprejmejo več migrantov glede na kvote Ha ha ha ha ha pol EU ga bo nabilo na K.

Ograja je kar naenkrat bolj pomembna kot npr zdravstvo in druge stvari bebec primorski in 400 000 možgansko mrtvih volilcev.

matobeli ::

Seveda, afričani niso pripravljeni ponovno poprijet za puško, zgolj zato ker leži v koruzi. So se naučili da tam kjer je puška v koruzi čaka Hans s kombajnom.

gruntfürmich ::

solatko je izjavil:

kuall - Vsak tretji slovenec ima končano osnovno šolo in je zaprisežen volilec SDS, kar ne pomeni desno, temveč zaprisežen komunist forever. JJ si je v svojih mandatih privoščil dve kardinalne napake Zoran Jankovič in Robert Golob. Dobri gospodarstveniki vrženi na cesto, avtomatsko predstavljajo najvišji nivo v politiki, ki s takimi drekači kot je JJ opravijo z levo roko. Zoki je vzel LJ, Robert bo vzel Slovenijo, skupaj pa bosta naredila življenje v tej državi zelo prijetno, v nasprotju z desnimi politiki, ki brez groženj ne morejo živet. Goloba so izvolili predvsem zato, ker zelo dobro poznajo druge, predvsem desne politike.


v resnici sta golob (LDS) in janša (SĐS) dve plati istega kovanca; oba pro-globalista ki delujeta v skladu s svetovnimi trendi globalizacije. ni tu neke nove politike, še manj da bi bil jašna kakorkoli desničar. ampak večina slovencev pač misli da je janša desničar, ker so umsko prizadeti.

no v glavnem politika je v 90% ista, le da je razlika v niansah (janša tala malo več svoboščin, kar se vidi pri določenih zadevah), in koga imata v ozadju; janša ima cerkvenjaške fašiste, golob & co pa tekovine komunistov.
politika pa je v 90% enaka; v skladu z mednarodno agendo ki jo narekuje mednarodni kapital ki tudi večinsko usmerja in vodi zahodno politiko.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Miki N ::

gruntfürmich je izjavil:



v resnici sta golob (LDS) in janša (SĐS) dve plati istega kovanca; oba pro-globalista ki delujeta v skladu s svetovnimi trendi globalizacije. ni tu neke nove politike, še manj da bi bil jašna kakorkoli desničar. ampak večina slovencev pač misli da je janša desničar, ker so umsko prizadeti..


To tudi jaz podtalno reklamiram. Še več v EU trenutno verjetno ni recimo temu izvoljivega politika, ki ne bi bil priklopljen na "globohomo software update center".

In še enkrat "globohomo" ni neka skrivna soba v švicarskih Alpah kjer Klaus v šnelfukericah in metuljčku z ostalimi degeni kuje svetovne plane ampak je preprosto trend svetovne politike, ki mu vsi v grobem sledijo. Ima pa verjetno nekatere prominentne mnenjske voditelje in PR "think tanke" - ampak v osnovi je to "politična moda", če želite.

In sledijo ji vsi od GOloba, Jajota in Macrona in Lepenovke - celo Putina. Ja VSI so isti. Dobesedno. In vsi vas vidijo kot ovce za šišanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

PINki ::

Miki N ::

PINki je izjavil:



TL;DR Brščo in Kos sta odkrila stranko SDNJ. :))

Mene pa zanima zakaj vsi ti veleanalitiki ne berejo SLotecha, bi jim bilo veliko bolj jasno, ne pa da se zdaj čudijo kot pijana žurerka na kavču zjutraj? A?

tilen03 ::

Miki N je izjavil:


Mene pa zanima zakaj vsi ti veleanalitiki ne berejo SLotecha, bi jim bilo veliko bolj jasno

Seveda berejo, celotna politika spremlja Slo-Tech politične teme, ker je kvaliteta analiz in debat na najvišjem nivoju ;)

AtaŠtumf ::

Kaj se sploh še pogovarjamo o SDNJ in Janši?

Janša je preteklost, v novem mandatu praktično nima moči, sedaj je vse na golobčku in njegovih levih prijateljih v vladi in v civilni družbi.

Sedaj ali mu rata, ali ne, je samo na njem!

Poraz ali zmage njegove vlade je edino in samo na golobčku.

Glasov je s prijateljčki dobil več kot dovolj, Slovenija se je odočila, sedaj pa da vidimo kaj zmore.

V tem mandatu ne bo dovolj, da bodo govorili samo SDNJ, v tem mandatu se pričakuje in zahteva dejanja.

Sam resnično upam na uspeh njegove vlade in si želim, da nam je vsem bolje.


ps: Osebno upam, da bo golobček povabil Levico in SD v vlado, NSi naj lepo ostane izven, saj so sodelovali z SDS v prejšnji vladi in jih v tej niti pod razno ne sme biti, vsaj glede na vse predvolitvene debate.

Če pa želi povabiti še ase iz SAB, LMŠ in nevladnih organizacij naj, je to čisto njegova odločitev in njegovi volilici bodo 100% zelo zadovoljni s tako potezo.

janezvalva ::

Miki N je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:



v resnici sta golob (LDS) in janša (SĐS) dve plati istega kovanca; oba pro-globalista ki delujeta v skladu s svetovnimi trendi globalizacije. ni tu neke nove politike, še manj da bi bil jašna kakorkoli desničar. ampak večina slovencev pač misli da je janša desničar, ker so umsko prizadeti..


To tudi jaz podtalno reklamiram. Še več v EU trenutno verjetno ni recimo temu izvoljivega politika, ki ne bi bil priklopljen na "globohomo software update center".

In še enkrat "globohomo" ni neka skrivna soba v švicarskih Alpah kjer Klaus v šnelfukericah in metuljčku z ostalimi degeni kuje svetovne plane ampak je preprosto trend svetovne politike, ki mu vsi v grobem sledijo. Ima pa verjetno nekatere prominentne mnenjske voditelje in PR "think tanke" - ampak v osnovi je to "politična moda", če želite.

In sledijo ji vsi od GOloba, Jajota in Macrona in Lepenovke - celo Putina. Ja VSI so isti. Dobesedno. In vsi vas vidijo kot ovce za šišanje.

kaj so to "šnelfukerice"? me zanima.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

TheBlueOne ::

PINki je izjavil:



Tezko se prebijas skozi to. Sem se nasmejal, ko tem tipom ocitno se familije ne dajo glasov. :D

"Vi pa spremljate najbolj politino korektno odajo slovenskih televozij." Rece voditelj. Zanimivo kako taka TV uravnotezi goste. :D Kaj ne manjka vsaj en odlicen "globalist", ce ze imajo dva posebneza, ki sta morda "lokalista" ali kakorkoli si pravijo.

link_up ::

@solatko ali res pri svojih letih verjames temu kar pises? S svojimi izkusnjami bi lahko ze dojel, da je zgodovina vedno le ena plat medalje. Kriticnost morda?
In and Out

AtaŠtumf ::

Sicer tale faktor ni slaba oddaja, samo včasih imajo konkretno slabe goste, recimo Brščič, Vodeb, Norma, ...

Ko je gostoval kak Simič, Mamić, Pezdir, Lahovnik, Jeretič, Lukšič, Nežmah, ... se pa splača ogledati

Stikalo ::

Golob je že napovedal da bo odstranil ograjo :D haha. Verjetno pri svoji vili ali kako?



ograja je res za odstranit

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Stikalo ()

arnecan1 ::

AtaŠtumf je izjavil:


ps: Osebno upam, da bo golobček povabil Levico in SD v vlado, NSi naj lepo ostane izven, saj so sodelovali z SDS v prejšnji vladi in jih v tej niti pod razno ne sme biti, vsaj glede na vse predvolitvene debate.

Če pa želi povabiti še ase iz SAB, LMŠ in nevladnih organizacij naj, je to čisto njegova odločitev in njegovi volilici bodo 100% zelo zadovoljni s tako potezo.

Če te prav razumem, Golob ne sme povabiti v vlado tretje stranke po glasovih, to je NSi, povabi pa naj "civilno družbo" ala inštitut 8. marca, kateri sploh niso bili na volitvah?

Le kam plovemo, draga Slovenija, s takšnimi državljani?8-O

AtaŠtumf ::

arnecan1 je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:


ps: Osebno upam, da bo golobček povabil Levico in SD v vlado, NSi naj lepo ostane izven, saj so sodelovali z SDS v prejšnji vladi in jih v tej niti pod razno ne sme biti, vsaj glede na vse predvolitvene debate.

Če pa želi povabiti še ase iz SAB, LMŠ in nevladnih organizacij naj, je to čisto njegova odločitev in njegovi volilici bodo 100% zelo zadovoljni s tako potezo.

Če te prav razumem, Golob ne sme povabiti v vlado tretje stranke po glasovih, to je NSi, povabi pa naj "civilno družbo" ala inštitut 8. marca, kateri sploh niso bili na volitvah?

Le kam plovemo, draga Slovenija, s takšnimi državljani?8-O


To golobček govori, to je napovedal pred volitvami, to je očitno Slovenija želela in izvolila.

Zakaj bi sedaj poteptali voljo ljudi, ki so golobčka izvolili.

Ali pa nisi spremljal soočenj in nisi tega vedel, predenj si volil golobčka?

arnecan1 ::

AtaŠtumf je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:


ps: Osebno upam, da bo golobček povabil Levico in SD v vlado, NSi naj lepo ostane izven, saj so sodelovali z SDS v prejšnji vladi in jih v tej niti pod razno ne sme biti, vsaj glede na vse predvolitvene debate.

Če pa želi povabiti še ase iz SAB, LMŠ in nevladnih organizacij naj, je to čisto njegova odločitev in njegovi volilici bodo 100% zelo zadovoljni s tako potezo.

Če te prav razumem, Golob ne sme povabiti v vlado tretje stranke po glasovih, to je NSi, povabi pa naj "civilno družbo" ala inštitut 8. marca, kateri sploh niso bili na volitvah?

Le kam plovemo, draga Slovenija, s takšnimi državljani?8-O


To golobček govori, to je napovedal pred volitvami, to je očitno Slovenija želela in izvolila.

Zakaj bi sedaj poteptali voljo ljudi, ki so golobčka izvolili.

Ali pa nisi spremljal soočenj in nisi tega vedel, predenj si volil golobčka?

Nisem volil ne Goloba ne Janše.

Kdor pa hoče zardeljeo državo, pa bo jo tudi dobil.

Samo življenje zaradi tega ne bo boljše.

bbbbbb2015 ::

gruntfürmich je izjavil:

Miki N je izjavil:

Znajo kar lepo potrkljati s kozarčki in se kaki šali nasmejati v neformalnem vzdušju - resno.

da, ko je treba razdeliti nakradeno davkoplačevalsko pogačo so zelo dobri kolegi in se vse zmenijo. ko pa je treba stopiti pred kamere in razdvajati narod, pa so najhujši sovražniki. po mojem so bolj zrežirani kot ameriški reality šovi.
ampak kaj čmo...


Verjamem, da bo SDS igrala opozicijo, kot je do sedaj. Verjamem tudi, da bo imel Holob težave. Saj nima kadra. Ampak, tega se je lotil, naj se sedaj ubada s tem.
V praksi pa mislim, da se bo politični prostor izčistil.

Na primer, nikjer na svetu nimajo Upokojenske stranke. Mi smo jo imeli (v parlamentu). To se je sedaj sčistilo, recimo.
««
5 / 236
»»