» »

kotiček za cineaste in zgolj ljubitelje filmske umetnosti

kotiček za cineaste in zgolj ljubitelje filmske umetnosti

tomlin ::

The Power of the Dog

Letošnji prvak z 12 nominacijami je iztržil zgolj enega oskarja. Mislim, da upravičeno.
Strinjam se z nekim cineastom, ki je to »mojstrovino« imenoval pravljica. Film je scefran na mnoge nepovezane niti, ki nimajo najmanjše psihološke prepoznave. Je v mikserju pripravljen smuti iz faliranega študenta iz premožnega okolja, njegovega »možatega« brata, alkoholičarke, rahitičnega študenta medicine, ki secira zajce in za povrhu filmu režiserka doda še ščepec homoerotike. Film ima vonj po ženski (režiserka), hvala bogu, da ga ima, vsaj zame, feministke se z menoj ne bodo strinjale, hvala bogu, da se ne bodo, če bi se, bi mi ne bile pri srcu. A veste, da se ta pisana zadeva imenuje western. Ampak prosim, imeli smo italijanske westerne, ki so imeli nadiimek špageti, pa veste, da so bili za en razred boljši od nozelandskega westerna.

P.S.:Hvala patris-u, ki mi je omogočil ogled. Sledi ogled Coda.

Bolt ::

Pa vidš, da te nobeden ne j. Sirota mentalna.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

tomlin ::

Obrazci in predpisana navodila so za povprečne mentalne sirote, ki jim je ustvarjalnost v njihovem kognitivnem mehurčku nedosegljiva. V umetnosti ni niti predpisanih obrazcev niti zacementiranih pravil. Sprejmite to kot dobrohoten nasvet in "obrazec".
V tej temi prosim, da izrazite svoja čimbolj osebna opažanja in povejte ter predvsem OPREDELITE vašo! oceno filma. Izogibajte se klišejskim konstatacijam: film mi je všeč, film je dober etc. Skušajte analizirati ZAKAJ je dober, zakaj ti je všeč. Če citirate kake filmske kritike ter mnenja, navedite vir oziroma povezavo (link).
LP

tomlin ::

Admina prosim, da tale ptičji kakec izbriše. Itak je preveč smeti!

Bolt je izjavil:

Pa vidš, da te nobeden ne j. Sirota mentalna.

Bolt ::

tomlin je izjavil:


V tej temi prosim, da izrazite svoja čimbolj osebna opažanja...

Samo izražam svoja osebna opažanja, kot si želel.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

tomlin ::

Čemu se tako vročično razburjaš, da celo v privatnih sporočilih groziš, kako veš, kaj vse delam na internetu in na katerih forumih se nahajam. Upam da ti je znano, to je kaznivo dejanje. Samo prepričan sem, da tega 100% ne veš, ampak vseeno groziš. Kakšne silovite travme vse si doživljal, tvoj gnev je odjek tvojih nerešenih notranjih težkih doživetij. Prijateljsko ti svetujem, časi so težki, ne boš edini, poišči strokovno pomoč.

Bolt je izjavil:

tomlin je izjavil:


V tej temi prosim, da izrazite svoja čimbolj osebna opažanja...

Samo izražam svoja osebna opažanja, kot si želel.

Bolt ::

tomlin je izjavil:

Čemu se tako vročično razburjaš, da celo v privatnih sporočilih groziš, kako veš, kaj vse delam na internetu in na katerih forumih se nahajam. Upam da ti je znano, to je kaznivo dejanje. Samo prepričan sem, da tega 100% ne veš, ampak vseeno groziš. Kakšne silovite travme vse si doživljal, tvoj gnev je odjek tvojih nerešenih notranjih težkih doživetij. Prijateljsko ti svetujem, časi so težki, ne boš edini, poišči strokovno pomoč.

Se sploh ne razburjam. Ne vem zakaj bi se. Očitno imaš hude mentalne težave. Če kdo, si moraš poiskat pomoč le ti. Razumljivo je, da si taki kot ti tega ne priznajo in si zatiskajo oči pred očitnimi težavami. To ni samo moje skromno mišljenje, temveč tudi večine drugih. Ti je bilo že večkrat dokazano, pod različnimi uporabniškimi računi, da imaš velike težave sam s sabo, kar dokazuješ iz posta v post.
Kot sem ti že povedal, ti povem še enkrat:
"Takih pacientov res ne prenašam, zato ne se delat norca! To velja v vseh temah na forumu in za vse tvoje račune!"
Sam si se proglasil za mentalno siroto, zato to ne zanikaj in se sprijazni s tem, da ti ni pomoči.
LP
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bolt ()

tomlin ::

Mera je polna, vodstvo slotech ukrotite končno tega človeka. Prepričan sem, da je v svojem nekontroliranem besu nevarna oseba!

driver_x ::

Sem po branju prvega sporočila že nameraval kaj napisati o filmu, potem pa sem prebral še ostalo. Groza. Fajn bodite.

tomlin ::

Za to izjavo boš ti polagal račune, pa še za privat grožnje.

"Takih pacientov res ne prenašam, zato ne se delat norca! To velja v vseh temah na forumu in za vse tvoje račune!"

tomlin ::

O tej tvoji grožnji in žalitvi, se bova midva še pogovorila pred ustrezno institucijo.

"Pazi se in bodi pameten, če še
hočeš bilo kaj pisat na tem forumu, ker drugače ti sledijo podobne sankcije!
Takih pacientov res ne prenašam, zato ne se delat norca! To velja v vseh temah na forumu in za vse tvoje račune!
Vse vem kateri so, nč bat!
Bo šlo!"

Bolt ::

tomlin je izjavil:

O tej tvoji grožnji in žalitvi, se bova midva še pogovorila pred ustrezno institucijo.

"Pazi se in bodi pameten, če še
hočeš bilo kaj pisat na tem forumu, ker drugače ti sledijo podobne sankcije!
Takih pacientov res ne prenašam, zato ne se delat norca! To velja v vseh temah na forumu in za vse tvoje račune!
Vse vem kateri so, nč bat!
Bo šlo!"

Ti si res bolan. A to pišeš iz kakšne ustanove za mentalne sirote.
Ne vem kaj se tako vročično razburjaš, res bolje da nehaš, če ne te bodo še res kam odpeljali:))
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

D3m ::

Kaj se vidva faggota sedaj usajata?
|HP EliteBook|R5 6650U|

kuglvinkl ::

jezsus kristus, don't feed the troll.
Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rabljen prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
323377 (950) Rias Gremory
»

Veliki štirje pod drobnogledom države

Oddelek: Novice / NWO
254959 (3315) Jst
»

Najem stanovanja

Oddelek: Loža
183932 (3616) Invictus
»

Paypal-davki za študenta

Oddelek: Loža
202696 (2169) turkx90

Več podobnih tem