» »

Izogibanje vsega, kar je iz Rusije

Izogibanje vsega, kar je iz Rusije

Temo vidijo: vsi
««
9 / 114
»»

DarwiN ::

Let's go, sankcije.. Let's go!

BTW, Coca cola in MCdonalds še kar nočeta prenehat "sodelovat" s teroristi. Kdor med vam je dober in moralen človek, veste kaj naredit. Res da ni veliko oz. je pljunek v morje, ampak boljše kot nič. Ostali boste pa tako ali tako našli kak izgovor, kak whataboutizem ali karkoli.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

korenje3 ::

dronyx je izjavil:

Dva dni sem imel trening, tako da nisem spremljal situacije v Ukrajini. Ali je zahod Ukrajincem že dostavil radarsko vodene protiletalske sisteme dolgega dosega? To bi hitro prizemljilo ruska vojaška letala in hkrati Ukrajini omogočilo, da z letalstvom napade ruske konvoje. Je pa seveda problem šolanje, ker za upravljanje takih sistemov potrebuješ kar nekaj časa treninga, sicer lahko pomotoma sestreliš kakšen lasten vojaški avion ali potniško letalo.

Stingerji so sicer v redu, ampak njihov problem je, da jih zlahka zmedejo infrardeče vabe, ki jih odmetavajo letala in helikopterji. Poleg tega ima večina vojaške letalske tehnike danes vgrajene senzorje, ki zaznavajo, da leti proti njim raketa. Za sestrelit civilna letala in helikopterje so pa stingerji ubijalsko orožje.

Druga možnost so droni z eksplozivi, ki jih daljinsko upravljajo najboljši COD igralci. Si predstavljate na tisoče dronov, ki ponoči napadejo vojaške konvoje? To je prihodnost vojskovanja iz naslonjača!

Če me kdo hoče najeti za vojaškega stratega sem na trgu in potrebujem denar.


ukrajinska vojska kolapsira po vseh črtah. it's just a matter of time.

naciste ob donbassu so obkolili. upam da bo no-mercy situacija za te naciste.

evo ... mali nacistek že popušča.

David Muir asked Zelensky on ABC News on Monday if he was willing to concede to Moscow's demand of recognizing Crimea as part of Russia, and the two breakaway republics of the Donbass as independent states.

"I'm ready for dialogue. We're not ready for a capitulation," Zelensky said.

damn tega bo hitro konec. 70% vojske za kijev pa še zmeraj čaka v vrsti...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MIHAc27 ()

D3m ::

Izgleda, da so Ukrajinci pomotoma ali pa celo namerno sestrelili Mig-21 v Romunskem zračnem prostoru.

S-300P

https://mobile.twitter.com/200_zoka/sta...
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

dronyx ::

Menda je Baiden (ZDA) prosil Venezuelo, Iran in Savdsko Arabijo naj povečajo izvoz nafte v ZDA. Savdska Arabija je menda odgovorila preprosto "NE".

D3m je izjavil:

Izgleda, da so Ukrajinci pomotoma ali pa celo namerno sestrelili Mig-21 v Romunskem zračnem prostoru.

Tu gre lahko za rusko propagando in dezinformacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

D3m ::

Možno.

Samo dejstvo ostaja, da je strmoglavilo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

dronyx ::

@korenje3: Ti si še večji rus od povprečnega rusa. Upam da imaš doma bogato zbirko babušk in kipcev Putina v rokoborski pozi.

D3m ::

Ni ne ruska ne ukrajinska propaganda.

Bom spremljal, če bo še kak info v bodoče.

P.s.

Lugansk oblast bo kmalu v celoti osvobojen.

Donetsk ima še dolgo pot.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

DarwiN ::

dronyx je izjavil:

@korenje3: Ti si še večji rus od povprečnega rusa. Upam da imaš doma bogato zbirko babušk in kipcev Putina v rokoborski pozi.

Prav srhljivo ja.. Ravno o tem sem govoril na začetku nitke. Da bo potrebnih nekaj dni/tednov, da desničarska propaganda zbere material za te zombije tipa korenje3... In čedalje več jih bo.

Res naravnost neverjetno, kakšne ljudi imamo okoli nas. Še dobro da so vsaj ponekod benali RT in Sputnika, sicer bi še več teh pošasti prilezlo iz bližnjih lukenj.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

D3m ::

Pretiravati pa ni treba.

https://mobile.twitter.com/GeromanAT/st...

Današnje napredovanje.

Glejte črtkano črto.

Lp.
|HP EliteBook|R5 6650U|

dronyx ::

Siol pravi - Rusija bo najverjetneje bankrotirala 15. aprila

Kot sem enkrat že napisal se mi ne zdi primerno, da so zaplenili (zamrznili?) premoženje ruske centralne banke v tujini. To je verjetno še najhujši udarec za rusijo do sedaj. Rusija zna postati zares nevarna ko se ekonomsko zlomi in po moje to ni več daleč. Številna ruska podjetja bodo propadla in se ne bodo več pobrala. Po moje je možna tudi hiperinflacija v rusiji. Se je pa po moje Putin uštel. On je računal na to, da je svet v težavah po epidemiji Covid-19 in se ne bo ukvarjal z njegovimi "lokalnimi problemi". Pa je dobil silovite batine. Rusija pod Putinom praktično nima več nikakršne perspektive, hude posledice bo čutil pa cel svet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

D3m ::

Kdo je source?

Od koga je SiOL kopiral?

Ker sem tole že danes bral drugje in je v bistvu klik-bait novica.
|HP EliteBook|R5 6650U|

endelin ::

Haha korenje je res žalosten primerek zivega bitja. Tipček res verjame da lovijo nacije :D a ni še rekel zakaj je ravno putinov osebni prijatej in boss wagnerja naci:))

dronyx ::

McDonald's zapira 850 restavracij v Rusiji!

Tole bi znal biti odločile moment. Zadeve eskalirajo zelo hitro. Grem kar s strahom spat in zjutraj s strahom berem novice. Čeprav je ponoči še mrzlo, spim kar pri odprtem oknu, da lahko slišim, če slučajno že letijo ICBM. Na nočni omarici pa namesto ivermektina sedaj kalijev jodid.

Po moje bodo kmalu šle peči na drva za med. To je prihodnost ogrevanja, ne pa elektrika, plin, kurilno olje in kar je še podobnega. Bukova drevesa ti nihče ne more "weaponizirat". To so včasih dobro vedeli in vsak je imel na podeželju nekaj gozda za kurjavo pozimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

endelin ::

Še internet jim Putin ukine in bodo dejansko živeli kot v carski rusiji

Mr.B ::

DarwiN je izjavil:

Let's go, sankcije.. Let's go!

BTW, Coca cola in MCdonalds še kar nočeta prenehat "sodelovat" s teroristi. Kdor med vam je dober in moralen človek, veste kaj naredit. Res da ni veliko oz. je pljunek v morje, ampak boljše kot nič. Ostali boste pa tako ali tako našli kak izgovor, kak whataboutizem ali karkoli.

Sony ?, microsoft ? steam ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

endelin ::

Meni je resnično odbito kakšen "Cancel" so spustili Rusiji v slabih dveh tednih. Tega Putin in njegov kleptomansko-mafijski krog sigurno niso pricakovali. Lahko seveda 100x reče da gre po načrtih in kako so se pripravljali...my ass

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

dronyx ::

S tem, ko so v rusiji zaprli Mc'DOnalds se po je po mojih izračunih povečala možnost za splošni ljudski upor za 0,25%. Torej četrt bazične točke, če uporabim finančni žargon.

voss_ ::

D3m je izjavil:

Pretiravati pa ni treba.


Tebi je to pretiravanje? Taki so največja grožnja naši demokraciji in vrednotam. Ne more človek kar sam nekaj po svoje govoriti. Trenutno je ključnega pomena da poslušamo medije in ne nasedamo dezinformacijam. To je ključno da premagamo covid.

dronyx ::

endelin je izjavil:

Meni je resnično odbito kakšen "Cancel" so spustili Rusiji v slabih dveh tednih. Tega Putin in njegov kleptomansko-mafijski krog sigurno niso pricakovali. Lahko seveda 100x reče da gre po načrtih in kako so se pripravljali...my ass

Sigurno tega niso pričakovali. Kot rečeno Putin je izkoristil Covid-19, samo se je uštel oziroma podcenil odziv zahoda. Upam da ga bodo njegovi tovariši prepričali, da je čas za odstop, ker sicer bo rusija končala v srednjem veku oziroma ob boku severne koreje.

Rusko politicheskoye rukovodstvo (политическое руководство), ki močno zaudarja po bivši Sovjetski zvezi in hladni vojni, bi se moralo zamisliti nad podatkom, da je za časa Putinovega režima državo že zapustilo več kot 5 milijonov ljudi, veliko dodatnih milijonov, zlasti pa mladih, si državo želi zapustiti v prihodnje in oditi drugam, velika večina v EU ali na zahod. To je za rusko politicheskoye rukovodstvo katastrofalen podatek, ki nazorno govori o tem, v kako napačno smer je šla postkomunistična tranzicija v Rusiji!


Tule moje daljše razmišljanje o trenutni situaciji v zvezi z rusijo. Put Out!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

voss_ ::

endelin je izjavil:

Haha korenje je res žalosten primerek zivega bitja. Tipček res verjame da lovijo nacije :D a ni še rekel zakaj je ravno putinov osebni prijatej in boss wagnerja naci:))


Sem že ene 10x prilepil video kako se sami hvalijo da so naci.

D3m ::

Ufffff. Kakšen blog.
|HP EliteBook|R5 6650U|

tomlin ::

Goriva danes več kot dovolj, cena višja pri bencinu za 10 in dizlu za 20 centov, kar je manj kot v Avstriji in Italiji ter več kot na Madžarskem. Kdor je včeraj natočil med 20 in 50 l. je torej v plusu od 2€ do 10€.
:D
https://twitter.com/LahovnikMatej/statu...


Poslušam na PlanetTv kmeta kako je natankal 400 l. nafte v traktor, do vrha napolnil rezervoarje v kombajnih in še natočil 2.000 l. v rezervoar. Upam, da ko kaj "švasa" pazi kam iskre letijo.:P
https://twitter.com/LahovnikMatej/statu...

mtosev ::

DarwiN je izjavil:

Let's go, sankcije.. Let's go!

BTW, Coca cola in MCdonalds še kar nočeta prenehat "sodelovat" s teroristi. Kdor med vam je dober in moralen človek, veste kaj naredit. Res da ni veliko oz. je pljunek v morje, ampak boljše kot nič. Ostali boste pa tako ali tako našli kak izgovor, kak whataboutizem ali karkoli.

https://twitter.com/BBCBreaking/status/...
McDonald’s will temporarily close all its restaurants in Russia, saying it “cannot ignore the needless human suffering unfolding in Ukraine”
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

D3m ::

Uffff.

Bodo pa zdravi.

Nič več junk food.
|HP EliteBook|R5 6650U|

tomlin ::

McDonald's se je pridružil bojkotu zverinske Putinove Rusije

McDonald's je zaradi spletnih kritik zaprl na stotine restavracij v Rusiji
https://fortune.com/2022/03/08/mcdonald...

Ne McDonald's niti Coca cola, ne bodo Putinova smrt. Pokončal ga bo "plin" in "banke"

DarwiN je izjavil:

Let's go, sankcije.. Let's go!

BTW, Coca cola in MCdonalds še kar nočeta prenehat "sodelovat" s teroristi. Kdor med vam je dober in moralen človek, veste kaj naredit. Res da ni veliko oz. je pljunek v morje, ampak boljše kot nič. Ostali boste pa tako ali tako našli kak izgovor, kak whataboutizem ali karkoli.

DarwiN ::

Let's go!!! 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

D3m ::

Lel.
|HP EliteBook|R5 6650U|

FireSnake ::

tomlin je izjavil:

McDonald's se je pridružil bojkotu zverinske Putinove Rusije

McDonald's je zaradi spletnih kritik zaprl na stotine restavracij v Rusiji
https://fortune.com/2022/03/08/mcdonald...

Ne McDonald's niti Coca cola, ne bodo Putinova smrt. Pokončal ga bo "plin" in "banke"

DarwiN je izjavil:

Let's go, sankcije.. Let's go!

BTW, Coca cola in MCdonalds še kar nočeta prenehat "sodelovat" s teroristi. Kdor med vam je dober in moralen človek, veste kaj naredit. Res da ni veliko oz. je pljunek v morje, ampak boljše kot nič. Ostali boste pa tako ali tako našli kak izgovor, kak whataboutizem ali karkoli.


Naj še pri nas to sranje zaprejo.
Nobene škode.

Hilti je začel z bojkotom, to je pa druga zgodba.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

D3m ::

Bomo pa mi ponudili kakšno verigo s hitro prehrano v Rusiji.
|HP EliteBook|R5 6650U|

tomlin ::

BMZ, mar ni to rahlo psihotično po Lacanu? Jaz nisem siguren. Boštjan, pregled pri vaši soprogi bi bil primeren. Ne dajte se zmesti, naj vas ne bo strah, imate terapevtko dobesedno v hiši.

https://reporter.si/clanek/slovenija/go...

D3m ::

Ups...

BioLabs v UA potrjeni s strani Nuland.

https://mobile.twitter.com/shehzadyouni...
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mr.B ::

dronyx je izjavil:

endelin je izjavil:

Meni je resnično odbito kakšen "Cancel" so spustili Rusiji v slabih dveh tednih. Tega Putin in njegov kleptomansko-mafijski krog sigurno niso pricakovali. Lahko seveda 100x reče da gre po načrtih in kako so se pripravljali...my ass

Sigurno tega niso pričakovali. Kot rečeno Putin je izkoristil Covid-19, samo se je uštel oziroma podcenil odziv zahoda. Upam da ga bodo njegovi tovariši prepričali, da je čas za odstop, ker sicer bo rusija končala v srednjem veku oziroma ob boku severne koreje.

Rusko politicheskoye rukovodstvo (политическое руководство), ki močno zaudarja po bivši Sovjetski zvezi in hladni vojni, bi se moralo zamisliti nad podatkom, da je za časa Putinovega režima državo že zapustilo več kot 5 milijonov ljudi, veliko dodatnih milijonov, zlasti pa mladih, si državo želi zapustiti v prihodnje in oditi drugam, velika večina v EU ali na zahod. To je za rusko politicheskoye rukovodstvo katastrofalen podatek, ki nazorno govori o tem, v kako napačno smer je šla postkomunistična tranzicija v Rusiji!


Tule moje daljše razmišljanje o trenutni situaciji v zvezi z rusijo. Put Out!

Imaš prov,
Cel zahod je imel pred 2022 težave z inflacijo in dogovi. A ni tebi sedaj lažje, ko rešijemo te probleme in si ponavljaš Putin je kriv, da je bencin cca 1.8€.

D3m je izjavil:

Ups...

BioLabs v UA potrjeni s strani Nuland.

https://mobile.twitter.com/shehzadyouni...

Da ne bo slučajno kak exsotičen strup prišel ven, ki je bil odgovoren zadnjih deset let za umore po evropi...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Mr.B ::

No ukrajina je tudi zacela.....
Ukraine bans exports of several grains, sugar, salt, meat
Ukraine's government has banned exports of rye, barley, buckwheat, millet, sugar, salt, and meat until the end of this year, according to a cabinet resolution.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

D3m ::

Kakšen dodaten razlog zakaj?
|HP EliteBook|R5 6650U|

voss_ ::

D3m je izjavil:

Ups...

BioLabs v UA potrjeni s strani Nuland.

https://mobile.twitter.com/shehzadyouni...


Daj no, to je le pro-Ruska propaganda in je bilo debonkano že 2 tedna nazaj.

Mr.B ::

voss_ je izjavil:

D3m je izjavil:

Ups...

BioLabs v UA potrjeni s strani Nuland.

https://mobile.twitter.com/shehzadyouni...


Daj no, to je le pro-Ruska propaganda in je bilo debonkano že 2 tedna nazaj.

Poka#imi novico, na objavljen video, ce je izjave gospe debunkana.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

D3m ::

Mislil je sarkastično.
|HP EliteBook|R5 6650U|

mtosev ::

The European Commission welcomes today's agreement of Member States to adopt further targeted sanctions in view of the situation in Ukraine and in response to Belarus's involvement in the aggression. In particular, the new measures impose restrictive measures on 160 individuals and amend Regulation (EC) 765/2006 concerning restrictive measures in view of the situation in Belarus and Regulation (EU) 833/2014 concerning Russia's actions destabilising the situation in Ukraine. These amendments create a closer alignment of EU sanctions regarding Russia and Belarus and will help to ensure even more effectively that Russian sanctions cannot be circumvented, including through Belarus.

For Belarus, the measures introduce SWIFT prohibitions similar to those in the Russia regime, clarify that crypto assets fall under the scope of "transferable securities" and further expand the existing financial restrictions by mirroring the measures already in place regarding Russia sanctions.

In particular, the agreed measures will:

Restrict the provision of SWIFT services to Belagroprombank, Bank Dabrabyt, and the Development Bank of the Republic of Belarus, as well as their Belarusian subsidiaries.
Prohibit transactions with the Central Bank of Belarus related to the management of reserves or assets, and the provision of public financing for trade with and investment in Belarus.
Prohibit the listing and provision of services in relation to shares of Belarus state-owned entities on EU trading venues as of 12 April 2022.
Significantly limit the financial inflows from Belarus to the EU, by prohibiting the acceptance of deposits exceeding €100.000 from Belarusian nationals or residents, the holding of accounts of Belarusian clients by the EU central securities depositories, as well as the selling of euro-denominated securities to Belarusian clients.
Prohibit the provision of euro denominated banknotes to Belarus.

For Russia, the amendment introduces new restrictions on the export of maritime navigation and radio communication technology, adds Russian Maritime Register of Shipping to the list of state-owned enterprises subject to financing limitations and introduces a prior information sharing provision for exports of maritime safety equipment.

In addition, it also extends the exemption relating to the acceptance of deposits exceeding €100.000 in EU banks to Swiss and EEA nationals.

Finally, the EU confirmed the common understanding that loans and credit can be provided by any means, including crypto assets, as well as further clarified the notion of "transferable securities", so as to clearly include crypto-assets, and thus ensure the proper implementation of the restrictions in place.

Furthermore, the amendment introduces new restrictions.

Furthermore, an additional 160 individuals have been listed in respect of actions undermining or threatening the territorial integrity, sovereignty and independence of Ukraine.

The listed individuals include:

- 14 oligarchs and prominent businesspeople involved in key economic sectors providing a substantial source of revenue to the Russian Federation - notably in the metallurgical, agriculture, pharmaceutical, telecom and digital industries -, as well as their family members.

- 146 members of the Russian Federation Council, who ratified the government decisions of the 'Treaty of Friendship, Cooperation and Mutual Assistance between the Russian Federation and the Donetsk People's Republic' and the 'Treaty of Friendship, Cooperation and Mutual Assistance between the Russian Federation and the Luhansk People's Republic'.

Altogether, EU restrictive measures now apply to a total of 862 individuals and 53 entities.

Background

Today's decision builds on the wide-ranging and unprecedented packages of measures the EU has been taking in response to Russia's acts of aggression on Ukraine's territorial integrity. As guardian of the EU Treaties, the European Commission is in charge of monitoring the enforcement of EU sanctions across the Union. The EU stands united in its solidarity with Ukraine and will continue to support Ukraine and its people together with its international partners, including through additional political, financial and humanitarian support.
https://ec.europa.eu/commission/pressco...
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

FireSnake ::

Nismo mi na slovenskem forumu?
Kaj bi naj ta copy/paste pomenil?


https://www.rt.com/news/551588-us-russi...
Čas bo pokazal, ali je res ali ne.
Useki so se dokazano lagali v primeru bljiznjega vzhoda. Jih ni niti sram priznati.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

gruntfürmich ::

baje da ruske trgovine v sloveniji vodijo bolj ali manj ukrajinke, pa izdelki tam so dostikrat narejeni v nemčiji; tako mi je moja rekla.

tako da to morda niso ruski izdelki, ampak izdelki iz EU za v rusijo...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

dronyx ::

Sam ne vidim več avtov z ruskimi registrskimi pri nas. Prej jih je bilo kar precej. Očitno so se poskrili. Poznam pa eno, ki je po očetu rusinja, po materi pa slovenka in ima v šoli težave, ker ji zaradi tega sošolci sedaj težijo. Ta ruski napad na Ukrajino ima bistveno širše razsežnosti, kot jih ima pred očmi Put Out. Vojaško je invazija že sedaj popolni polom. Ruska vojska je še večji razhod, kot je bila JLA. Kakšna velesila neki. Vojaško ne pomeni nič, razen ker je nevarna zaradi jedrskega orožja.

Sparkxl ::

Tudi napoleon in hitler sta bila istega mnenja kot ti

Mike_Rotch ::

Od kdaj sta se Napoleon in Hitler branila pred rusko okupacijo?

Rusi imajo odlično logistično podporo znotraj države (predvsem železnice), čez mejo pa ta očitno popolnoma razpade.

dronyx ::

Mike_Rotch je izjavil:

Rusi imajo odlično logistično podporo znotraj države (predvsem železnice), čez mejo pa ta očitno popolnoma razpade.

Biti agresor kjerkoli v tujini je zelo težko. ZDA nimajo ravno zanič vojske in logistične podpore pa so se morali umaknit iz Afganistana. Delovati dlje časa na ozemlju, kjer so ti praktično vsi sovražni je izjemno težko. Tudi če neko ozemlje pridobiš, ga težko obraniš. Da se lotiš invazije na 44 milijonsko državo, ki jo podpora praktično cel zahod, moraš biti res nor.

TheBlueOne ::

Tudi cena je problem. Kot prvo invazije, potem pa se, da drzavo drzis in po moznosti pridobis na svojo stran. Rusija pa je obubozana, postaja cucek Kitajske itn.

LeQuack ::

A zahodni svet ima že načrte kako razkosati Rusko ozemlje, če zgubi to vojno?
Quack !

gwtlwesncw ::

Ni konec, dokler zelo korpulentna gospa ne zapoje Katjuše, beri - nukice ne zadenejo ciljev.

TheBlueOne ::

Rusijo bi razkosal kdo drug kot zahod. Menda ni tako homogena kot deluje na prvi pogled.

voss_ ::

TheBlueOne je izjavil:

Rusijo bi razkosal kdo drug kot zahod. Menda ni tako homogena kot deluje na prvi pogled.


Homogen je samo Zahod. Poglej kako smo se vsi enoglasno, demokratsko odločili da si nabijemo cene za to da Zelenskij ostane na vrhu v Ukrajini.

dronyx ::

TheBlueOne je izjavil:

Rusijo bi razkosal kdo drug kot zahod. Menda ni tako homogena kot deluje na prvi pogled.

Če ne bi bilo Putina in bi se Rusija demokratizirala bi verjetno sama razpadla na več držav. Zato je bil Putin zahodu morda celo v interesu, ker lažje obvladovat enega diktatorja, kot deset. Plus vse je strah da bi nastale še nove nestabilne države, vsaka z jedrskim orožjem bivše SZ. Skrajno neprijetna situacija. Že s Severno Korejo imajo ogromno težav.
««
9 / 114
»»