» »

Izogibanje vsega, kar je iz Rusije

Izogibanje vsega, kar je iz Rusije

Temo vidijo: vsi
««
8 / 114
»»

PrimoZ_ ::

Kako očiten presek med rusofili in antivaxxerji

Televizijski voditelj Marko Potrč je v svojem prvem videoposnetku po začetku vojne v Ukrajini opozoril, da se z "ruskim medvedom" ne gre šaliti, a je več govoril o Združenih državah Amerike, ki jih je označil za vojnega hujskača.


Ginekolog Stanko Pušenjak je na Facebooku medtem izrazil mnenje, da je vojna v Ukrajini le odvračanje pozornosti od pandemičnega načrta, ki ga domnevno pripravljata Svetovna zdravstvena organizacija in Svetovni gospodarski forum.

Mr.B ::

mtosev je izjavil:

Ja ti kr dobi drugo stran kovanca, ker pri ruskem državnem mediju boš zagotovo dobil drugo stran kovanca. PS Lahko si pogledaš kako visoko Rusija kotira pri freedom of the press pa malo premisliš o tem. Enako velja za kitajski CGTN. A misliš, da tam kritizirajo kitajsko partijo, da poročajo iz Xinjianga, etc?

No vidis, kako si razgledan. Vsaj z informacijami...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Unchancy ::

D3m je izjavil:

Toše je hotel dodati vrednost Novaya Gazeta zaradi nobelove.

Popolnoma brezpredmetno.

Itak, Nobelovo nagrado se dobi na bolhi za 6pack, nje?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Unchancy ::

Neodvisnim medijem?

Kaj pa je to?


Ultimativni indikator je na primer, če novinarko nekega medija za rojstni dan Ljubljenega vodje ubijejo, ker je pisala stvari, ki so zelo živcirale Ljubljenega vodjo in njegove pajdaše. Ponavadi se to ne dogaja ritolizniškim medijem ampak neodvisnim medijem.
Saj ne, da je to nujni pogoj, ampak ko se že ravno omenja o Politkovsko, sem mislil, da bi to bila relevantna informacija.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

voss_ ::

Unchancy je izjavil:

Neodvisnim medijem?

Kaj pa je to?


Ultimativni indikator je na primer, če novinarko nekega medija za rojstni dan Ljubljenega vodje ubijejo, ker je pisala stvari, ki so zelo živcirale Ljubljenega vodjo in njegove pajdaše. Ponavadi se to ne dogaja ritolizniškim medijem ampak neodvisnim medijem.
Saj ne, da je to nujni pogoj, ampak ko se že ravno omenja o Politkovsko, sem mislil, da bi to bila relevantna informacija.


A to govoriš o tistih Savdijcih ki so razkosali tistega novinarja? Nisem slisal kakih hudih kritik.

Unchancy ::

A to govoriš o tistih Savdijcih ki so razkosali tistega novinarja? Nisem slisal kakih hudih kritik.


Ne samo da si glup, si tudi gluh?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

voss_ ::

Unchancy je izjavil:



Ne samo da si glup, si tudi gluh?


Lačen?

Unchancy ::

voss_ je izjavil:

Unchancy je izjavil:



Ne samo da si glup, si tudi gluh?


Lačen?


“Ne raste žito na Triglavu, videt čete Slovenci!” In smo videli.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

voss_ ::

Unchancy je izjavil:


“Ne raste žito na Triglavu, videt čete Slovenci!” In smo videli.


Če imaš na avtu za menjat katalizator to naredi že včeraj.

Me zanima kako bo z eko zahtevami in emisijami sedaj če se to vleče?

Unchancy ::

Fun fact: Lockheed SR71 black bird je bil cel iz titana. Ki je prišel iz Sovjetske zveze.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

D3m ::

True. xD
|HP EliteBook|R5 6650U|

korenje3 ::

Danes sem kupoval iz kitajske. Inox +30%, transport +100%. Tako da pripravite se. Kitajci tudi navijajo cene, čeprav nima nobene veze z rusijo.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

D3m ::

Pac-man bo herz odpovedal.



grem danes v rusko trgovina v Murgle center.

lp.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Unchancy ::

D3m je izjavil:

Pac-man bo herz odpovedal.



grem danes v rusko trgovina v Murgle center.

lp.

Imajo kakšne specialne čaje?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Unchancy ::

Bojkotiram ruske linke. :D
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

gwtlwesncw ::

Sem rad hodil v Rusko trgovino (škoda, da ni na Ruški c.)...
Tudi s šefico sva se rada kaj pogovarjala, zelo preračunljivo komunikativna, ene 3-5 let nazaj, če se ne motim?
Imamo sicer tam tam en flat za oddajo, ful blizu, res, samo že res dolgo nisem bil v tej trgovini...
Zdaj niti ne vem, če naj grem ali ne
:-(

l0g1t3ch ::

Jaz: Se odpoveste putinu?
D3m, stremetski: Se odpovem.
Jaz: In vsem njegovim delom?
D3m, stremetski: Se odpovem.
Jaz: In vsemu njegovemu napuhu?
D3m, stremetski: Se odpovem.

Drugače ne bo dunajca za vaju :D

ko bo rusija zgledala tako



bodo tudi ukrajino pustil pri miru.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

D3m ::

gwtlwesncw je izjavil:

Sem rad hodil v Rusko trgovino (škoda, da ni na Ruški c.)...
Tudi s šefico sva se rada kaj pogovarjala, zelo preračunljivo komunikativna, ene 3-5 let nazaj, če se ne motim?
Imamo sicer tam tam en flat za oddajo, ful blizu, res, samo že res dolgo nisem bil v tej trgovini...
Zdaj niti ne vem, če naj grem ali ne
:-(


Don't be a dick, dick.

Pejt pa pozdravi. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

gwtlwesncw ::

Ne bojim se kakšnega obsojanja, bojim se kakšnega jokanja, to se ne znajdem najbolj. Še jaz, smotko, sem ji napovedoval boljše čase, ko ji je pred leti nekaj škripalo, pa mislim, da je res bilo malo boljše potem.

voss_ ::

Meni je dober tisti kaviar namaz. Kaviarja drugače ne maram.

D3m ::

ZELENSKY: "Regarding NATO, I lost interest in this issue after we realized that NATO is not ready to accept Ukraine. The alliance is afraid of contradictory things and confrontation with the Russian Federation"

ouch.
|HP EliteBook|R5 6650U|

l0g1t3ch ::

voss_ je izjavil:

Meni je dober tisti kaviar namaz. Kaviarja drugače ne maram.

Ne maraš kaviarja ?
To gulag with you!

D3m ::

Evo peljem v računovodstvo fasciklje pa skočim v Ruski shop.

Poročam.
|HP EliteBook|R5 6650U|

mtosev ::

Putin loses allies in Latin America after invading Ukraine

Russia's growing engagement in Latin America has not been paying off politically. Most countries have condemned the invasion of Ukraine, and only a few old Soviet allies are standing with President Vladimir Putin.
Latin America was caught unawares by the war in Ukraine. Official reactions varied from unequivocal condemnation by Colombia, Chile and Guatemala, to expressions of solidarity with Putin from Nicaragua, Cuba and Venezuela.

Peru, Ecuador, Honduras and Mexico, currently leader of the rotating presidency of the UN Security Council, issued calls for a ceasefire and talks.

Argentinian foreign policy expert Juan Gabriel Tokatlian descibed the region's response as a "dramatic fragmentation."

"There was no coordination," Tokatlian, who is the vice director of Torcuato Di Tello University in Buenos Aires, said in a TV interview. The Organization of American States (OAS) drafted a joint statement, he pointed out, adding however that many countries including Uruguay, Jamaica, Argentina and Brazil refrained from signing it.
Solidarity with Putin

Brazil's response was bizarre: President Jair Bolsonaro initially declared himself "neutral" but was then reined in by Vice President, General Hamilton Mourao. Mourao condemned the Russian invasion of Ukraine and called for military support for Kyiv. Brazil's UN ambassador, meanwhile, has declared that Russia "crossed the red line."


Just a few days before the Russian invasion of Ukraine, President Bolsonaro had traveled to Moscow and had expressly shown solidarity with Russian President Vladimir Putin. Even Argentina's President Alberto Fernandez offered his country as a gateway for Russian investments in Latin America.

By March 3, the diplomatic chaos had settled. When the UN General Assembly voted on a resolution calling on Russia to cease its violence against Ukraine and to refrain from any threat of a similar nature against another UN member country, the majority of Latin American countries voted in favor. Bolivia, Cuba, El Salvador and Nicaragua abstained. Venezuela criticized the bill but was not allowed to vote because the country has not paid its UN dues.
Old memories resurface

While dealing with Russia's invasion of Ukraine, violations of international law may not have been the only thing on the minds of Latin American governments; they also have to grapple with public opinion in their own countries. Images of bombed-out houses and fleeing civilians flickering across screens for days have prompted demonstrations of solidarity with Ukraine in Latin America.
https://www.dw.com/en/putin-loses-allie...
Na diplomatski fronti rusom očitno ne gre dobro.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Phantomeye ::

voss_ je izjavil:

D3m je izjavil:

Sem slišal, da bo od Tošeta mama ponudila njegovo sobo begunki iz Ukrajine.

Da nav tok sam. ;)


Akhem, Toše...



Phantomeye je izjavil:

da če izbiraš med državnim ruskim medijem in neodvisnim medijem,


Neodvisnim medijem?

Kaj pa je to?


Medij, ki ni v lasti (oziroma nanj ne vplivajo) korporacije, države (vlade) ali druge interesne skupine (politične stranke itd.)

Seveda ne pomeni, da takšni mediji niso pristranski, ampak na drugačen način - ne delajo po ukazu neke višje instance.

voss_ ::

Phantomeye je izjavil:


Seveda ne pomeni, da takšni mediji niso pristranski, ampak na drugačen način - ne delajo po ukazu neke višje instance.


Takih ni. Razen par neodvisnih poročevalcev s Patreonom.

Phantomeye ::

voss_ je izjavil:

Phantomeye je izjavil:


Seveda ne pomeni, da takšni mediji niso pristranski, ampak na drugačen način - ne delajo po ukazu neke višje instance.


Takih ni. Razen par neodvisnih poročevalcev s Patreonom.


"Takih ni - zato je edina logična izbira ruski državni medij"

jep, legit

gruntfürmich ::

ahahaha, sem vedel da je največji problem če bo rusija dala sankcije na razvajeno evropo: https://www.rtvslo.si/svet/evropa/rusij...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

D3m ::

Trenutna mapa. ;)



P.S.

Izgleda, da bodo Turki trgovali z Rublji.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

voss_ ::

Phantomeye je izjavil:

voss_ je izjavil:

Phantomeye je izjavil:


Seveda ne pomeni, da takšni mediji niso pristranski, ampak na drugačen način - ne delajo po ukazu neke višje instance.


Takih ni. Razen par neodvisnih poročevalcev s Patreonom.


"Takih ni - zato je edina logična izbira ruski državni medij"

jep, legit


O čemu govoriš? Jaz dobivam novice s telegrama, ti pa s poptv o Ghost of Kiev, pa slavni Duck you borci s kačjega otoka, 15000 mrtvih Rusov...

Sparkxl ::

Jaz vam priporočam zerohedge. Ampak pozor, za zveste vernike v zahodno propagando zna biti boleče branje.
Ampak še obstaja upanje za človeštvo. Moja mati, klasičen primer konzumenta smeti, ki nam jih servirajo, mi včeraj pribije: marš...ne morem več gledat tega, lažejo da se kadi za njimi :)

DarwiN ::

D3m je izjavil:

Pac-man bo herz odpovedal.


lp.

To maš spet fake news? Še sploh prebiraš kaj druga? Zakaj imaš nevrone, če jih ne uporabljaš in deluješ kot začimba?
Patetično! Takšne kot si ti imata Putin in Trump najraje.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

FireSnake ::

mtosev je izjavil:

Moj odgovor si dobil.


Ne ga nisem dobil!
Na tole:
https://slo-tech.com/forum/t797944/p749...
nisi odgovoril, ampak si nametal kup nesmislov.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

voss_ ::

DarwiN je izjavil:

Zakaj imaš nevrone, če jih ne uporabljaš in deluješ kot začimba?



Bip bop, zato da kopiram kar na MSM govorijo, bip bop.

Vanadium ::

D3m je izjavil:

Izgleda, da bodo Turki trgovali z Rublji.


Je Hussein imel pomisleke, da bi trgovali z nafto v EUR pa vidimo kam ga je to pripeljalo, enako Gadafi samo, da je on hotu uvesti arabski zlati dinar... tudi vidimo kam je prispel...

res je pa da je Erdogan zviti lisac, ker se vedno suka okoli [sarcasem on] "pravične" strani in ni na strani "axis of evil"... [sarcasm off]

voss_ ::

Erdo je res svojevrsten model. Špila obe strani, vsi ga sovražijo, edino Turki v Nemčiji ne.

PrimoZ_ ::

Tito 2.0

D3m ::

Vanadium je izjavil:

D3m je izjavil:

Izgleda, da bodo Turki trgovali z Rublji.


Je Hussein imel pomisleke, da bi trgovali z nafto v EUR pa vidimo kam ga je to pripeljalo, enako Gadafi samo, da je on hotu uvesti arabski zlati dinar... tudi vidimo kam je prispel...

res je pa da je Erdogan zviti lisac, ker se vedno suka okoli [sarcasem on] "pravične" strani in ni na strani "axis of evil"... [sarcasm off]


V 4 valutah bodo trgovali.

Yuan, USD, EUR in Rubelj.
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m ::

Dobro jih trolajo.

https://twitter.com/200_zoka/status/150...

Krepnu od smeha.
|HP EliteBook|R5 6650U|

korenje3 ::

https://twitter.com/GeromanAT/status/15...

pro-nacisti a že kej zategujete denarnice?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Koraaz ()

voss_ ::

korenje3 je izjavil:

https://twitter.com/GeromanAT/status/15...

pro-nacisti a že kej zategujete denarnice?


Nikoli ne uganeš kako se reče tistemu kraju tam v sredini.

korenje3 ::

voss_ je izjavil:

korenje3 je izjavil:

https://twitter.com/GeromanAT/status/15...

pro-nacisti a že kej zategujete denarnice?


Nikoli ne uganeš kako se reče tistemu kraju tam v sredini.


Nazistan?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

voss_ ::

Sicer nisem sam preverjal če drži, ni ba noben napisal da ni res v celi temi.

The city inside the encircled Ukranian blob is called Crematorium. Can't make that shit up.

>The name of the city comes from the name of the station Kramatorska. V. A. Nikonov assumed that this toponym arose from the name Kramatorsk plant, which, in turn, was derived from the French word crématoire "big oven"

korenje3 ::

Nazi getting a taste of their own crematoring ;)
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

D3m ::

Kmalu bodo zaprli kotel.

Ali se obeta predaja ali bombardiranje?

cca. 40.000 - 60.000 UA vojakov
|HP EliteBook|R5 6650U|

voss_ ::

Pomoje se bojo udali ker so Zelenjskevi komandanti menda že vsi zbežali. Govorim za Mariupol, tam sedaj Rusi po zvočnikih pozivajo na Game over.

korenje3 ::

tam ja največ azovih nacistov. To je treba prečistit z orožjem.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

dronyx ::

Dva dni sem imel trening, tako da nisem spremljal situacije v Ukrajini. Ali je zahod Ukrajincem že dostavil radarsko vodene protiletalske sisteme dolgega dosega? To bi hitro prizemljilo ruska vojaška letala in hkrati Ukrajini omogočilo, da z letalstvom napade ruske konvoje. Je pa seveda problem šolanje, ker za upravljanje takih sistemov potrebuješ kar nekaj časa treninga, sicer lahko pomotoma sestreliš kakšen lasten vojaški avion ali potniško letalo.

Stingerji so sicer v redu, ampak njihov problem je, da jih zlahka zmedejo infrardeče vabe, ki jih odmetavajo letala in helikopterji. Poleg tega ima večina vojaške letalske tehnike danes vgrajene senzorje, ki zaznavajo, da leti proti njim raketa. Za sestrelit civilna letala in helikopterje so pa stingerji ubijalsko orožje.

Druga možnost so droni z eksplozivi, ki jih daljinsko upravljajo najboljši COD igralci. Si predstavljate na tisoče dronov, ki ponoči napadejo vojaške konvoje? To je prihodnost vojskovanja iz naslonjača!

Če me kdo hoče najeti za vojaškega stratega sem na trgu in potrebujem denar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

mtosev ::

EU bo letos zmanjšala uvoz ruskega plina za 66%.
EU pledges to cut Russian gas imports by two-thirds before the end of the year
The European Commission, the executive arm of the EU, wants to cease its buying of fossil fuels from Russia before 2030. And it has now presented a new pledge to reduce its purchases of Russian gas by two-thirds before the end of the year.

https://www.cnbc.com/2022/03/08/eu-pled...
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()
««
8 / 114
»»