» »

Izogibanje vsega, kar je iz Rusije

Izogibanje vsega, kar je iz Rusije

Temo vidijo: vsi
««
7 / 114
»»

Koraaz ::

TheBlueOne je izjavil:

Naveza EU + Rusija bi bila fenomenalna. Posebej, ce bi Rusija imela stabilno demokracijo in pravno drzavo, kar pa ni mozno, ce zelis obdrzati sistem z oligarhi in ultraluksuzi. Navezava bi bila prakticno nepremagljiva, ker en ima manjkajoce vire, drug tehnologije.

Prav zalostno je, da moramo biti najboljsi prijatelji z nekom iz drugega kontinenta in proti sosedom.


Težko, da bo Rusija kdaj del EU (ker zahod potrebuje zunanjega sovražnika).

Če pa bi bila, ali bi bila tudi v šengnu? Če ja, bi bila to nočna mora za nadzor njihove zunanje meje.

Na 3.10 pa še komentar ruskega YTberja NFKRZja

voss_ ::

Mike_Rotch je izjavil:

Kakšne interese velesil?

Govorimo o svobodi odločanja. Torej, koliko lahko povprečen janez vpliva na politiko države, koliko se država trudi pobijati novinarje in politične nasprotnike, utišati "neprimerne govorice"...


Cancel culture je Zahodna stvar ne ruska.

Bake the cake bigot!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sirotka ()

Mato989 ::

gruntfürmich je izjavil:

Mike_Rotch je izjavil:

Govorimo o svobodi odločanja. Torej, koliko lahko povprečen janez vpliva na politiko države, koliko se država trudi pobijati novinarje in politične nasprotnike, utišati "neprimerne govorice"...

to imamo vsekakor večjo na zahodu.

ampak če se bo neki velesili sprdnilo pobiti vse slovence, ji nobeden ne bo oporekal ker smo nepomembni.



Samo ni zanimivo, imamo večjo svobodo odločanja čim pa nekaj zajebemo pa kličemo mami državo da uredi... primer CHF krediti... folk se je sam odločal za njih, noben diktator jih ni silil s pištolo vzet te kredite, vseeno pa so zajebali ker so neumni in zdaj bi morali na plečih zakonov reševat njihovo "svobodo odločanja"

Za moje pojme svoboda odločanja tudi pomeni ODGOVORNOST ZA POSLEDICE...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mike_Rotch ::

Država se vse to zelo trudi, samo na sofisticiran način... poglejmo samo kritive pri Covid... kaj ti misliš da so bile svobodne demokratične informacije vseh strani? Lepo te prosim...


Not this shit again.

primer CHF krediti... folk se je sam odločal za njih, noben diktator jih ni silil s pištolo vzet te kredite, vseeno pa so zajebali ker so neumni in zdaj bi morali na plečih zakonov reševat njihovo "svobodo odločanja"


Če te nekdo nategne to ni ravno svobodna odločitev.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Mike_Rotch je izjavil:

Država se vse to zelo trudi, samo na sofisticiran način... poglejmo samo kritive pri Covid... kaj ti misliš da so bile svobodne demokratične informacije vseh strani? Lepo te prosim...


Not this shit again.

primer CHF krediti... folk se je sam odločal za njih, noben diktator jih ni silil s pištolo vzet te kredite, vseeno pa so zajebali ker so neumni in zdaj bi morali na plečih zakonov reševat njihovo "svobodo odločanja"


Če te nekdo nategne to ni ravno svobodna odločitev.


Kako da ni... Svobodono si se odločil da boš nasedel propagandi... tako kot te nategnejo v top shopu... pa te zato ne rešujejo davkoplačevalci niti državni zakoni... kr tolažite se... mi smo K od svobodni, niti odločit se ne morem da ne bi dajal v penzijo ZPIZa ampak privat... tako nesvobodni smo... prave svobode skoraj več ni skupaj z napredkom tehnologije.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

TheBlueOne ::

Koraaz je izjavil:



Težko, da bo Rusija kdaj del EU (ker zahod potrebuje zunanjega sovražnika).

Če pa bi bila, ali bi bila tudi v šengnu? Če ja, bi bila to nočna mora za nadzor njihove zunanje meje.

Na 3.10 pa še komentar ruskega YTberja NFKRZja


Tega youtuberja spremljam in se ga ze nekajkrat postal v teh temah.

Drugace se ne strinjam, da mora tale sovraznik biti Rusija. So teroristi cisto OK. Pravzaprav je bila Rusija na kar dobri poti, samo morali bi iti v smer demokracije in odprtih medijev. Oligarhi bi se verjetno pocutili OK, saj so ze danes bolj malo v Rusiji.

Kar se tice schengena, se nisem razmisljal kako bi bilo, ce bi kdaj dodajali Rusijo. :)

Pac Putin se je zakalkuliral in treba ga je ustaviti.

Mike_Rotch ::

tako kot te nategnejo v top shopu


Lahko prosim razložiš zakaj naj bi bil Topshop nateg.

mi smo K od svobodni, niti odločit se ne morem da ne bi dajal v penzijo ZPIZa ampak privat


Kako ne? Kdo te pa sili, da plačuješ v ZPIZ?

Mato989 ::

Mike_Rotch je izjavil:

tako kot te nategnejo v top shopu


Lahko prosim razložiš zakaj naj bi bil Topshop nateg.

mi smo K od svobodni, niti odločit se ne morem da ne bi dajal v penzijo ZPIZa ampak privat


Kako ne? Kdo te pa sili, da plačuješ v ZPIZ?


Vsak kjer se zaposlim... če bi pa lahko delal in dobil na TRR mojo bruto 2 plačo in se odločil da se prijavim v plačevanje v ZPIZ in ZZZS pa bi bila to SVOBODA...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

TheBlueOne ::

Mato989 je izjavil:


Samo ni zanimivo, imamo večjo svobodo odločanja čim pa nekaj zajebemo pa kličemo mami državo da uredi... primer CHF krediti... folk se je sam odločal za njih, noben diktator jih ni silil s pištolo vzet te kredite, vseeno pa so zajebali ker so neumni in zdaj bi morali na plečih zakonov reševat njihovo "svobodo odločanja"

Za moje pojme svoboda odločanja tudi pomeni ODGOVORNOST ZA POSLEDICE...


Je se nekaj kar je po kompleksnosti nad tvojim dojemanjem. Imenuje se pravna drzava. To je framework, v katerem strokovnjaki pisejo metode za resevanje kompleksnih tezav. Mi je pa jasno, da to doda toliko kompleksnosti, da ne mores razumeti koncnih rezultatov. To pa je normalno, ker nisi dostudiral prava in se poglobil v smer, ki ureja to podrocje. Ni pa pametno, da si mislis, da si intelektualno tako visoko, da menis, da si nasel neke preproste univerzalne resitve za sila kompleksne probleme. In ne, tvoje dedukcije sigurno niso popolne in sigurno ne upostevajo vsega.

Mike_Rotch ::

Vsak kjer se zaposlim... če bi pa lahko delal in dobil na TRR mojo bruto 2 plačo in se odločil da se prijavim v plačevanje v ZPIZ in ZZZS pa bi bila to SVOBODA...


Kje piše, da se moraš zaposliti? Če ne želiš plačevati prispevkov imaš vse možnosti. Če se zaposliš pa je seveda logično, da moraš upoštevati določena pravila.

voss_ ::

Dobra reklama za električna vozila

Unchancy ::

voss_ je izjavil:

Dobra reklama za električna vozila


Aha, ker to je možno naredit samo električnim vozilom, nje? Zdele bo hec, ko se bojo vsi oligarhi fijakal z Lado Nivo, LOL.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Mato989 ::

Mike_Rotch je izjavil:

Vsak kjer se zaposlim... če bi pa lahko delal in dobil na TRR mojo bruto 2 plačo in se odločil da se prijavim v plačevanje v ZPIZ in ZZZS pa bi bila to SVOBODA...


Kje piše, da se moraš zaposliti? Če ne želiš plačevati prispevkov imaš vse možnosti. Če se zaposliš pa je seveda logično, da moraš upoštevati določena pravila.


Aha, tako je to... no saj Putin je pol tudi Ukrajincem dal svobodno izbiro =) Ali NATO in EU ali pa vojna in so se odločili, pustmo naj pojejo posledico njihove odločitve =) Tako kot moram jaz ko se zaposlim, kaj pa sem se butelj tako odločil...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gruntfürmich ::

TheBlueOne je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:


to imamo vsekakor večjo na zahodu.

ampak če se bo neki velesili sprdnilo pobiti vse slovence, ji nobeden ne bo oporekal ker smo nepomembni.


NATO bo oporekal. Razen, ce nas napadejo ZDA, potem bo vse skupaj zelo bizarno.

oporekal mora bi, nič pa ne bi ukrenil če bi nas rusi napadli. pustili bi da nas zradirajo, ker smo totalno nepomembni.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

TheBlueOne ::

gruntfürmich je izjavil:


oporekal mora bi, nič pa ne bi ukrenil če bi nas rusi napadli. pustili bi da nas zradirajo, ker smo totalno nepomembni.


No ce ti tako reces potem sem potolazen, da verjetno ni tako.

GregiB ::

Mike_Rotch je izjavil:


Kako ne? Kdo te pa sili, da plačuješ v ZPIZ?


Zakon o pokojninskem in invalidskem zavarovanju (ZPIZ-2)
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

-vx- ::

Mike_Rotch je izjavil:

Kako ne? Kdo te pa sili, da plačuješ v ZPIZ?


Opozoril bi taksne in drugacne pametnjakovice, ki bi radi jemali kredite v CHF (ali ne placevali pokojnin, jih placevali minimalne itd), da se zadeve znajo zakomplicirat in stavite na nekaj kar zna biti precej problematicno, ko se boste hoteli upokojiti.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Mike_Rotch ::

Aha, tako je to... no saj Putin je pol tudi Ukrajincem dal svobodno izbiro =) Ali NATO in EU ali pa vojna in so se odločili, pustmo naj pojejo posledico njihove odločitve =) Tako kot moram jaz ko se zaposlim, kaj pa sem se butelj tako odločil...


Razen parih detajlov imaš prav (Putin jim v resnici ni dal izbire, NATO več kot očitno ni srž problema).

Ampak to spet nima popolnoma nobene veze s tem o čemer govorimo. Prav tako ultimat ne pomeni, da je dejanje legitimno in upravičeno. Če ti ropar reče "denar ali življenje" ne pomeni, da je ena od teh dveh opcij dobra druga pa slaba.

Zakon o pokojninskem in invalidskem zavarovanju (ZPIZ-2)


Preberi še enkrat pozorno, pa boš videl, da to ni res.

Sicer je pa enačenje obveznega plačila dajatev s kršenjem temeljnih pravic in svoboščin precej neumna igra.

gruntfürmich ::

TheBlueOne je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:


oporekal mora bi, nič pa ne bi ukrenil če bi nas rusi napadli. pustili bi da nas zradirajo, ker smo totalno nepomembni.


No ce ti tako reces potem sem potolazen, da verjetno ni tako.

lahko si potolažen, vseeno pa če tako misliš si resnično pomilovanja vreden in nimaš pojma o mednarodni politiki.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

mtosev ::

Mislim, da tukaj še nisem napisal. Telemach je umaknil RT news in RTR planeta iz kabelske. Ruske državne medije nisem spremljal tako da mi je tole OK. :D

Obveščamo vas, da pri Telemachu ruskih programov ne prenašamo na podlagi določil Uredbe sveta Evropske unije z dne 1. 3. 2022, ki operaterjem oddajanje teh programov prepoveduje.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

voss_ ::

mtosev je izjavil:

ki operaterjem oddajanje teh programov prepoveduje.


Svoboda!

TheBlueOne ::

gruntfürmich je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:


oporekal mora bi, nič pa ne bi ukrenil če bi nas rusi napadli. pustili bi da nas zradirajo, ker smo totalno nepomembni.


No ce ti tako reces potem sem potolazen, da verjetno ni tako.

lahko si potolažen, vseeno pa če tako misliš si resnično pomilovanja vreden in nimaš pojma o mednarodni politiki.


Kaj sploh tehtas? S tem bi bil obstoj NATO zveze irelevanten. Ti tehtas, da vrednost drzave in NATO pakta ne doseze cene obrambe te drzave, kjer sploh ne omenjas kdo bi napadel.

In dejansko je zate nekdo pomilovanja vreden, ce predvideva, da bi NATO deloval, kjer ti niti sam ne omenis kaj je v tvoji fantaziji celotna realnost?

Si verjetno froc aneda?

Phantomeye ::

Utk je izjavil:

Moški pa od tam nadaljujejo pot do Evrope, z namenom da zase in za svojo družino pridobijo azil.

Sam moški si pač pri nas, ali pa v Nemčiji, ne zasluži azila, če je pustil družine nekje drugje. Če so na varnem, ne rabi azila. Če so v nevarnosti, je pa sploh škoda besed. Če rabimo ljudi, se naj v teh kampih organizira neko šolanje, pa bomo pobrali koga rabimo. Ne moremo pa kar vzet avtomatsko (samo) tistih, ki so najboljši plavalci, skakalci, ali karkoli.


Ne vem, kako bi ti ravnal v situaciji, kjer bi moral prepotovat pol sveta po nevarni poti? Bi vlačil otroke s sabo in tvegal njihovo smrt ali bi jih pustil na varnem in potem poskrbel, da pridete skupaj?

Ker kampi so relativno varni - ampak so še zmeraj kampi, kjer nimaš posebne svobode in si tam ko kak pes, ki v zavetišču čaka, da ga nekdo posvoji. Kar si sam pravzaprav rekel o pobiranju tistih, ki jih rabimo...

voss_ ::

Phantomeye je izjavil:



Ne vem, kako bi ti ravnal v situaciji, kjer bi moral prepotovat pol sveta po nevarni poti? Bi vlačil otroke s sabo in tvegal njihovo smrt ali bi jih pustil na varnem in potem poskrbel, da pridete skupaj?


Torej, tako kot ko smo gledali slike tistega utopljenega otroka par let nazaj. Ker je očka hotel v Kanado po boljše zastonj zobe. Majhna cena.

-vx- ::

Russia will stop 'in a moment' if Ukraine meets terms - Kremlin

https://www.reuters.com/world/kremlin-s...
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

frke ::

Evropska unija proti Rusiji ni uvedla nobenih sankcij.
Gre za omejeno finančno-tržno operacijo za stabilizacijo in deputnizacijo ruskega gospodarstva.
Tako ko bodo cilji doseženi bo operacija končana.

-vx- ::

frke je izjavil:

Evropska unija proti Rusiji ni uvedla nobenih sankcij.
Gre za omejeno finančno-tržno operacijo za stabilizacijo in deputnizacijo ruskega gospodarstva.
Tako ko bodo cilji doseženi bo operacija končana.


Ma briga nas za sankcije proti Rusiji. Problem so obratne sankcije s strani Rusije.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

frke ::

Kako si sploh upaaš uporabiti besedo "SANKCIJA"?
Obsojen si na 15 let zapora in zaplembo vsega premoženja!!!

Phantomeye ::

voss_ je izjavil:

Phantomeye je izjavil:



Ne vem, kako bi ti ravnal v situaciji, kjer bi moral prepotovat pol sveta po nevarni poti? Bi vlačil otroke s sabo in tvegal njihovo smrt ali bi jih pustil na varnem in potem poskrbel, da pridete skupaj?


Torej, tako kot ko smo gledali slike tistega utopljenega otroka par let nazaj. Ker je očka hotel v Kanado po boljše zastonj zobe. Majhna cena.


Kot sem rekel, otroci niso za na čolne.

FireSnake ::

-vx- je izjavil:

frke je izjavil:

Evropska unija proti Rusiji ni uvedla nobenih sankcij.
Gre za omejeno finančno-tržno operacijo za stabilizacijo in deputnizacijo ruskega gospodarstva.
Tako ko bodo cilji doseženi bo operacija končana.


Ma briga nas za sankcije proti Rusiji. Problem so obratne sankcije s strani Rusije.


Ti bi jebao
a da ne uđe?

Ne gre to tako.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Reycis ::

Mato989 je izjavil:

Pomisleke zoper prepoved uvoza ruske nafte je medtem slišati iz Nemčije, ki iz te države uvozi približno 55 odstotkov plina ter 42 odstotkov nafte in premoga. Nemška zunanja ministrica Annalena Baerbock je takšno potezo označila za nesmiselno, saj je ni mogoče ohraniti na dolgi rok. "Nič ne pomaga, če čez tri tedne ugotovimo, da imamo v Nemčiji le še nekaj dni električne energije in da moramo zato te sankcije odpraviti," je dejala za nemško javno radiotelevizijo.


Se že začenja...

Se grem stavit, da bo na koncu ministrica vseeno popustila.
Diversity is our greatest strength

FireSnake ::

Kitajci samo čakajo, da bi ta plin in nafto kupili oni.
Zaenkrat je še čas. Čez 3 mesece ne bo več šanse igrati frajerja.
Češ, premislili smo si. Bo vlak odpeljal. Švaburjeki se tega zavedajo.
Useki rečejo HOP in mi moramo skočiti.
Kdo nam bo povrnil gospodarsko škodo? Tudi pri nas bodo ljudje na cesti zaradi teh sankcij. Kdo jim bo pomagal?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

D3m ::

Sem slišal, da bo od Tošeta mama ponudila njegovo sobo begunki iz Ukrajine.

Da nav tok sam. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mr.B ::

mtosev je izjavil:

Mislim, da tukaj še nisem napisal. Telemach je umaknil RT news in RTR planeta iz kabelske. Ruske državne medije nisem spremljal tako da mi je tole OK. :D

Obveščamo vas, da pri Telemachu ruskih programov ne prenašamo na podlagi določil Uredbe sveta Evropske unije z dne 1. 3. 2022, ki operaterjem oddajanje teh programov prepoveduje.

No vidiš, samo takoj si vzhičen, ko te vprašamo za alt vire, v končni fazi rabiš obe strani kovanca da dobiš občutek, na katerem koncu je večja farsa. Ampak kot kaže si se odločil za zahodno predstavo, ji verjameš. Ti bo nodi povedal kako se je to izšlo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Kripto mesi ::

D3m je izjavil:

Sem slišal, da bo od Tošeta mama ponudila njegovo sobo begunki iz Ukrajine.

Da nav tok sam. ;)

begunka bi jo manj zažirala kot toše

FireSnake ::

Mr.B je izjavil:

mtosev je izjavil:

Mislim, da tukaj še nisem napisal. Telemach je umaknil RT news in RTR planeta iz kabelske. Ruske državne medije nisem spremljal tako da mi je tole OK. :D

Obveščamo vas, da pri Telemachu ruskih programov ne prenašamo na podlagi določil Uredbe sveta Evropske unije z dne 1. 3. 2022, ki operaterjem oddajanje teh programov prepoveduje.

No vidiš, samo takoj si vzhičen, ko te vprašamo za alt vire, v končni fazi rabiš obe strani kovanca da dobiš občutek, na katerem koncu je večja farsa. Ampak kot kaže si se odločil za zahodno predstavo, ji verjameš. Ti bo nodi povedal kako se je to izšlo.


On RT niti odpre ne!

Imaš prav. Obe strani je treba prebrati. V točki, kjer govorijo isto je resnica.
Ostalo je nepotreben balast, zavajanje in propaganda.

Ampak, enim tega ne boš dotumbal. Tu te pajaci avtomatično označijo za rusofila (kdo si je sploh izmislil to bedasto besedo?), če greš na RT.
Bi bilo smešno, če ne bi bilo žalostno.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

Ja sori idiotizme kot so RT pa ne mislim brati. Mam kaj pametnejšega za početi kot brati Putina in kaj si on misli. Če vam paše brati takšen stuff pa super za vas. Lahko vam priporočam tudi infowars od Alex Jones, pa breitbart news.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

FireSnake ::

Za tebe, ko ne znaš nastaviti filtra v možganih je res bolje, da tega ne bereš.
Za ostale je pa to dober vir informacij. Pa še ažuren zapovrh.

No, pa nam razloži kaj je narobe s tema dvema (samo podam primere):
https://www.rt.com/news/551436-fire-lon...
https://www.rt.com/news/551438-germany-...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

Ja res dober vir informacij. Si si kdaj pogledal kar poroča echo of moscow ali rain tv? Ja mogoče ti samo paše državna ruska propaganda ane?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mike_Rotch ::

Za ostale je pa to dober vir informacij. Pa še ažuren zapovrh.


Kaj točno je dobrega na njem? Kakšne koristi imaš od medija v lasti države, ki novinarjem grozi z zaporom? Ne prcam, čisto resno me zanima tvoja racionalizacija.

tikitoki ::

FireSnake je izjavil:

Za tebe, ko ne znaš nastaviti filtra v možganih je res bolje, da tega ne bereš.
Za ostale je pa to dober vir informacij. Pa še ažuren zapovrh.

No, pa nam razloži kaj je narobe s tema dvema (samo podam primere):
https://www.rt.com/news/551436-fire-lon...
https://www.rt.com/news/551438-germany-...


Ti imas problem z obicajnimi informacijami, zivis pa v utvari, da lahko filtriras profesionalno propagando:)

Na ARSO napisejo, da dobro ohranjamo obdelovalne povrsine, tvoj zakljucek je, da smo pozidali vse pridelovalne povrsine in bomo umrli od lakote. BTW, poglej kaksno topografsko karto, ti bo mogoce jasno zakaj imajo nekatere drzave vec obdelovalnih povrsin na prebivalca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Mr.B ::

mtosev je izjavil:

Ja sori idiotizme kot so RT pa ne mislim brati. Mam kaj pametnejšega za početi kot brati Putina in kaj si on misli. Če vam paše brati takšen stuff pa super za vas. Lahko vam priporočam tudi infowars od Alex Jones, pa breitbart news.

No , verjetno NI PRVIČ, ko te sprašujemo o virih, novicah, časopisih, pač karkoli da dobimo drugo stran kovanca.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

mtosev ::

Ja ti kr dobi drugo stran kovanca, ker pri ruskem državnem mediju boš zagotovo dobil drugo stran kovanca. PS Lahko si pogledaš kako visoko Rusija kotira pri freedom of the press pa malo premisliš o tem. Enako velja za kitajski CGTN. A misliš, da tam kritizirajo kitajsko partijo, da poročajo iz Xinjianga, etc?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

D3m ::

Kdo je lastnik Freedom of the Press?
|HP EliteBook|R5 6650U|

FireSnake ::

mtosev je izjavil:

Ja res dober vir informacij. Si si kdaj pogledal kar poroča echo of moscow ali rain tv? Ja mogoče ti samo paše državna ruska propaganda ane?


Vprašal sem te za konkretni dve novici.
Pa ne zahajaj s teme pogovora.
Ozko zastavljeno vprašanje sem ti zastavil.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

mtosev ::

Moj odgovor si dobil. Ne bo delovalo. Ruskega sranja ne mislim brati. Če nisi sposoben ločiti normalnih medijev ti jaz ne morem pomagati. Lahko bi malo pokukal tudi druge ruske medije glede kako ti je všeč državni RT. Npr. Novaya Gazeta. Urednik je celo dobil nobelovo nagrado za mir.
Dmitry Andreyevich Muratov (Russian: ??????? ????????? ???????; born 29 October 1961) is a Russian journalist, television presenter and the editor-in-chief of the Russian newspaper Novaya Gazeta.[1] He was awarded the 2021 Nobel Peace Prize jointly with Maria Ressa for "their efforts to safeguard freedom of expression, which is a precondition for democracy and lasting peace."[2]

Muratov co-founded the pro-democracy newspaper Novaya Gazeta in 1993 with several other journalists. He was the newspaper's editor-in-chief from 1995 to 2017, and again assumed the position in 2019. The newspaper is known for its reporting on sensitive topics such as governmental corruption, human rights violations,[3] electoral fraud, police violence, and other misuses of power.[4] As editor-in-chief he was a vocal advocate for an independent press[4] and published articles by Anna Politkovskaya that scrutinised the Putin administration. Muratov helped to create "the only truly critical newspaper with national influence in Russia today", according to the Committee to Protect Journalists.[5]
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

D3m ::

Nobelovo nagrado za mir je dobil tudi Obama.

Pa vemo kako je temu stregel
|HP EliteBook|R5 6650U|

Phantomeye ::

D3m je izjavil:

Nobelovo nagrado za mir je dobil tudi Obama.

Pa vemo kako je temu stregel



Kaj hočeš povedat? da če izbiraš med državnim ruskim medijem in neodvisnim medijem, katerega urednik je dobitnik nobelove nagrade za mir, je državni medij bolj smiselna izbira - zato, ker je tvoje mnenje, da si Obama ni zaslužil nobelove nagrade?

Ker kar se mene tiče, tu ni nobene povezave.

D3m ::

Toše je hotel dodati vrednost Novaya Gazeta zaradi nobelove.

Popolnoma brezpredmetno.
|HP EliteBook|R5 6650U|

voss_ ::

D3m je izjavil:

Sem slišal, da bo od Tošeta mama ponudila njegovo sobo begunki iz Ukrajine.

Da nav tok sam. ;)


Akhem, Toše...



Phantomeye je izjavil:

da če izbiraš med državnim ruskim medijem in neodvisnim medijem,


Neodvisnim medijem?

Kaj pa je to?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: voss_ ()
««
7 / 114
»»