» »

Izogibanje vsega, kar je iz Rusije

Izogibanje vsega, kar je iz Rusije

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 114
»»

starfotr ::

Opažam trend, da bi nekteri radi npr. podrli kipe ruskih umetnikov, ki so postavljeni v njihovih državah.

Drugi trend je prenehanje prodaje ruskih izdelkov. To je predvsem v Baltskih državah.

Medtem, ko vsi z največjim veseljem še naprej vozijo avte, ki jih poganja nafta, si grejejo riti s plinom, uživajo v rudah in izdelkih, ki narejenih iz teh rud, ki prihajajo iz Rusije ipd.

Torej, dvoličnost kot po navadi.

Polni smo obsojanja, ne pometamo pa pred lastnim pragom.

In spet bo najbrž o vsem odločala cena. Ko gremo naslednjič v nakupovanje, ne bomo podprli soseda, pač pa najbrž spet enega tujca, ki dela v nemogočih pogojih in spotoma financirali še režime, katerih načeloma ne podpiramo. Ampak poceni izdelki in lagodnost so pa fajn.
  • zaklenilo: zee ()

styrian ::

Jaz pa sploh ne vem kaj bi bojkotiral, ker ne poznam nobenih ruskih izdelkov & storitev.

enemon ::

Če pa je zdaj in biti proti Rusiji no. Ovce zvesto sledijo svojim pastirjem. Sovražni govor na družbenih omrežjih se dopušča, če je uperjen proti Rusom. Antiwar LGBTQQQ+++++ podpira vojno proti Rusiji.

Načela veljajo, dokler so popularna. Svet je lep.

D3m ::

styrian je izjavil:

Jaz pa sploh ne vem kaj bi bojkotiral, ker ne poznam nobenih ruskih izdelkov & storitev.


Imaš Rusko trgovino v LJ center Murgle.
|HP EliteBook|R5 6650U|

gazibo ::

Italian university cancels Dostoevsky course over Ukraine crisis
https://english.almayadeen.net/news/Art...

:)) folku se je zmesal cist

starfotr ::

styrian je izjavil:

Jaz pa sploh ne vem kaj bi bojkotiral, ker ne poznam nobenih ruskih izdelkov & storitev.


Jaz ne bom nič bojkotiral. Ali naj se neham vozit? Naj neham piti pivo iz alu pločevink?

Bom pa še bolj podpiral naše domače pridelovalce hrane.

In upam, da bodo cene hrane narastle, da se bo znova splačalo kmetovat v Sloveniji. Ker to, da smo odvisni od vsega iz tujine, to ne pelje nikamor.

rejven ::

Ko bo realnost gospodarske prepletenosti usekala, se bo nehal s takimi neumnostmi. Zato tud še vedno vse laufa, pa čeprav po ovinkih. V tako soodvisnem svetu ne gre drugač.

mr_chai ::

Zelensky je nekaj najslabšega kar se je zgodilo Ukrajini.Bogi ljudje, le kako so bili lahko tako naivni, da so šli tega igralca volit. Hrabrega idiota, potrebovali bi pa modreca, k bi znal voditi politiko na obeh straneh.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Mat2000 ()

wragetz ::

Ena izmed mnogih neumnosti:

UKRAJINA
Zaradi razmer v Ukrajini in v PODPORO UKRAJINI, smo se v MM Trgovina d.o.o. sadikanadom.si odločili, da začasno USTAVIMO PRODAJO vseh sadik, ki so KAKORKOLI POVEZANE RUSIJO. Takoj pa smo umaknili iz prodaje sibirsko borovnico Leningrajski velikan in Kamčatka. Odločitev je odločil Boris Müller- direktor (ocenjuje, da poseduje cca. 50 vrst takšnih rastlin) Z jutrišnjim dnem bo v podjetju potekal natančen pregled zaloge rastlin. Sadike bomo tudi fizično umaknili v maloprodaji. Seveda bodo rastline profesionalno vzdrževane še naprej saj niso krive za nastalo situacijo....

mr_chai ::

wragetz je izjavil:

Ena izmed mnogih neumnosti:

UKRAJINA
Zaradi razmer v Ukrajini in v PODPORO UKRAJINI, smo se v MM Trgovina d.o.o. sadikanadom.si odločili, da začasno USTAVIMO PRODAJO vseh sadik, ki so KAKORKOLI POVEZANE RUSIJO. Takoj pa smo umaknili iz prodaje sibirsko borovnico Leningrajski velikan in Kamčatka. Odločitev je odločil Boris Müller- direktor (ocenjuje, da poseduje cca. 50 vrst takšnih rastlin) Z jutrišnjim dnem bo v podjetju potekal natančen pregled zaloge rastlin. Sadike bomo tudi fizično umaknili v maloprodaji. Seveda bodo rastline profesionalno vzdrževane še naprej saj niso krive za nastalo situacijo....


Lep primer čredne neumnosti.

StarMafijec ::

Sem dobil danes mail, da Coursera umika vse tečaje, ki prihajajo iz Rusije.

WizzardOfOZ ::

Te blokade in podobne neumnosti laufajo samo zato, ker debili kar tekmujejo, kdo bi rusijo bolj zaje*al. Ker je to sedaj in. Čez pol leta bo to pozabljeno in bo kaj drugega za blokirat, pa bo spet isto.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

janezvalva ::

D3m je izjavil:

styrian je izjavil:

Jaz pa sploh ne vem kaj bi bojkotiral, ker ne poznam nobenih ruskih izdelkov & storitev.


Imaš Rusko trgovino v LJ center Murgle.

res? ima Milan to čez?
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

DarwiN ::

IMHO odgovornost ni toliko na posameznikih, ampak na politiki in velikih podjetjih. Podobno torej kot pri prehodu na zeleno energijo.. Posameznik pač naredi kolikor je pripravljen pomagati, lahko pa se še vedno vozi z letalom vsak dan, če želi. Politika in podjetja so tisti faktor, ki dela bistveno razliko.

Ampak ja. Rusijo je treba v čim večji meri in čim prej zradirat iz zemljevida, kar se tiče sodelovanja z njimi. Kar seveda ne gre čez noč. Za določene stvari bodo potencialno potrebna dolga leta (kot je denimo skenslanje plina in nafte).

Pravzaprav je treba it v totalne ekstreme. Tudi do te mere, da bo ekonomske posledice čutil ves svet. Smo namreč na ključni točki. Če se Rusiji "pogleda skozi prste", bo naslednja udarila Kitajska ali katera druga država.. Če se pa Rusijo takorekoč spremeni v Severno Korejo, bo pa to močan opomin ostalim državam. Teorija odvračanja.

Ampak jasno. Trumptardom vam gre vse to na živce, ker vas "nekaj" vleče proti Rusiji.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

janezvalva ::

kajvar? vodka?
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

wragetz ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Te blokade in podobne neumnosti laufajo samo zato, ker debili kar tekmujejo, kdo bi rusijo bolj zaje*al. Ker je to sedaj in. Čez pol leta bo to pozabljeno in bo kaj drugega za blokirat, pa bo spet isto.


Vse te neumnosti in sankcije bomo sami drago plačali.

D3m ::

janezvalva je izjavil:

D3m je izjavil:

styrian je izjavil:

Jaz pa sploh ne vem kaj bi bojkotiral, ker ne poznam nobenih ruskih izdelkov & storitev.


Imaš Rusko trgovino v LJ center Murgle.

res? ima Milan to čez?


Ne ena Rusinja. Drugo trgovino imaš pa v Mariboru.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mike_Rotch ::

Medtem, ko vsi z največjim veseljem še naprej vozijo avte, ki jih poganja nafta, si grejejo riti s plinom, uživajo v rudah in izdelkih, ki narejenih iz teh rud, ki prihajajo iz Rusije ipd.

Torej, dvoličnost kot po navadi.


Nobene dvoličnosti ampak realnost. Določene stvari je bolj enostavno bojkorirati kot druge. Tudi stopnja kontrole, ki jo ima potrošnik se razlikuje.

Z avtom se ne bom nehal voziti, ker so moje poti večinoma nujne, hkrati pa nimam pojma od kje pride gorivo. Kupovanje pizdarij iz eBaya, po drugi strani, z lahkoto pogrešam.

Se mi zdijo pa takšni ukrepi potrošnikov izjemno dobrodošli. Prej, ko bo Putin ostal brez denarja, prej bo konec vojne.

JeBelaCesta ::

a Ruski car v Ljubljani še dela ? ;-)
drgač je pa itak važno samo, da še vedno teče plin iz Rusije v EU preko Ukrajine....

aja pa Shell kupuje rusko nafto po đabe ceni....
https://finance.yahoo.com/news/shell-bu...
lep pozdrav iz višav ;-)

Meiniken ::

Ah dej dej dej, povprečen moški se ne bo izogibal ženske iz rusije :))
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

starfotr ::

Ampak ja. Rusijo je treba v čim večji meri in čim prej zradirat iz zemljevida, kar se tiče sodelovanja z njimi. Kar seveda ne gre čez noč. Za določene stvari bodo potencialno potrebna dolga leta (kot je denimo skenslanje plina in nafte).


Kot, da imamo mi tu v rokah škarje in platno. Putin lahko zapre plin in bomo lepo vsi na hladnem. Ne bo nič počasi in dolga leta trajalo. Kitajska je lačna plina, Pakistan bo tudi imel nov plinovod iz Rusije. Če odrežejo EU, se bodo zadeve stekale drugam. Denarja bo še vedno veliko, bo prihajal iz drugih virov, če ne EU.

Zakaj pa ne bi tudi druge dobrine (sedaj ko lahko) ukinili? Na primer zakaj ne začnemo pri nekih osnovah. Izogibanje vsemu kar vsebuje palmovo olje, ker je zelo škodljivo za ozemlja in prebivalce in dela samo štalo. Ali pa avokadu. Morda kakavu oz. čokoladi?

Mogoče paradižniku iz Španije, ker ga pridelujejo in obirajo ilegalci iz Afrike in živijo v polivinalastih hišah?

Ali pa morda Kitajskim izdelkom? Vemo kaj je tam.

In za konec še USA izdelki in storitve. Ko oni tolčejo po svetu po nedolžnih, je to ok. Ko pa nekdo začne tolči pred našimi vrati, pa parpa stiska.

Če smo striktni in hočemo, da se ene prakse ukinejo, bodimo pravični in striktni do vseh. Koji k..c je sedaj samo Rusija na tapeti.

Ko bomo imeli plin iz US, bo to zelo zelo drago. Tudi letalski prevozi, ki ne bodo šli čez Ruski zračni prostor bodo precej dragi. Tako, kot je bilo včasih.

mtosev ::

Jaz nisem opazil noben oz nimam izdelkov iz Rusije, tak da nimam kaj bojkotirati.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

IL_DIAVOLO ::

Bodite carji in bojkotirajte mestni plin :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kuall ::

evo, koliko simpatizerjev putina leze iz lukenj. točno tako, kot sem napovedal. simpatizer putina je isti kot antivaxer. zblojen.

voss_ ::

Planet klovnov pač.

Milan university bans Dostoevsky books

Journalist @alessabocchi tweets, "Italy's main University in Milan just banned teaching Fyodor Dostoevsky because he's a Russian writer. Dostoevsky was sent to a Siberian labour camp for reading banned books in Tsarist Russia. We are reaching levels of hatred and stupidity that I thought were never possible."


Sicer so si menda premislili, samo že taki pozivi so komedija.

IL_DIAVOLO ::

Antivakserji smo imeli prav al kako? Ali si se back in 2020?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

-vx- ::

kuall je izjavil:

evo, koliko simpatizerjev putina leze iz lukenj. točno tako, kot sem napovedal. simpatizer putina je isti kot antivaxer. zblojen.


Ah se eden. Sicer je antivaxerstvo res cisto zblojeno, samo sam nisi nic kaj boljsi.

-vx- je izjavil:




Vidis? Gor nista dve barvi, kot jih razumejo tebi podobni omejenci (omejenci ravno zato, ker so omejeni v svojem dojemanju sveta), ampak jih je malo vec. Tudi, ce si daltonist, je si lahko zgoraj ogledas cel spekter sivin.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Maxlos ::

Poudarek je predvsem "izdelki".

voss_ ::

Mike_Rotch je izjavil:



Nobene dvoličnosti ampak realnost.


Hinavščina. Kar jaz rabim ne bom bojkotiral, za druge me ne briga.

Slava Ukranini.

nejclp ::

Ne ga srat. Folk pač skuša narediti karkoli, da se vojna konča. Sankcije so dokaj učinkovite. Ko so Srbi v devetdesetih dobili po pički, so končno začeli govoriti o miru.

kopriva60918 ::

Upam, da gospod Janša, gospa Logar in gospa Beović čimprej naredijo seznam rusofilov, ki so cepljeni s Sputnik cepivom, da se jim omeji gibanje. Jeseni se pričakuje ruska različica virusa, alfa Putin.

Zgodovina sprememb…

starfotr ::

Sankcije so učinkovite? Ali lahko kak dokaz, prosim?

Ko smo nabili sankcije Rusiji, so se prilagodili. Postali so še močnejši.

Aston_11 ::

mr_chai je izjavil:

Zelensky je nekaj najslabšega kar se je zgodilo Ukrajini.Bogi ljudje, le kako so bili lahko tako naivni, da so šli tega igralca volit. Hrabrega idiota, potrebovali bi pa modreca, k bi znal voditi politiko na obeh straneh.

Spet ni problem Putin, temveč vsi drugi. Ko posilijo žensko, je po vaše problem ženska. Podobno kot pri muslijih. Ker so moški prasci, so zakrili in zaprli ženske in jim vzeli vse pravice. IDIOTI!

endelin ::

starfotr je izjavil:

Sankcije so učinkovite? Ali lahko kak dokaz, prosim?

Ko smo nabili sankcije Rusiji, so se prilagodili. Postali so še močnejši.

Seveda so. Čez eno leto bodo rusi molili da bi se Jelcin vrnil nazaj

;)Mr-chai je en smeh

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Mike_Rotch ::

Kot, da imamo mi tu v rokah škarje in platno. Putin lahko zapre plin in bomo lepo vsi na hladnem.


Ne bomo. Mogoče bo nekaj časa ogrevanje dražje, ampak pod črto bo to le premik k bolj vzdržni energetiki.

Zakaj pa ne bi tudi druge dobrine (sedaj ko lahko) ukinili? Na primer zakaj ne začnemo pri nekih osnovah. Izogibanje vsemu kar vsebuje palmovo olje, ker je zelo škodljivo za ozemlja in prebivalce in dela samo štalo. Ali pa avokadu. Morda kakavu oz. čokoladi?


Saj nekateri že delamo to. Ne sicer 100% in za vsako od naštetih stvari. Ampak, kot je že nekdo napisal, svet ni črnobel.

Hinavščina. Kar jaz rabim ne bom bojkotiral, za druge me ne briga.


Kako lepo je, ko rusofili razlagajo, da Ukrajina rabi razumnega predsednika, ki zna sklepati kompromise in popustiti pri kakšni stvari. Ironija :)

endelin ::

To je naravnost absurdno ko rusofili razlagajo kakšnega predsednika rabi ukrajina. Medtem ko norec iz kremlja ubija civile. Verjrtno bo razumen nekaj takega kot žival iz Čečenije. Tisto je za rusofile dober predsednik čeprav izgleda kot da je včeraj pobil par ljudi in gang rapeal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

DarwiN ::

kuall je izjavil:

evo, koliko simpatizerjev putina leze iz lukenj. točno tako, kot sem napovedal. simpatizer putina je isti kot antivaxer. zblojen.

In kar je še huje - trenutno so še zadržani. Ko se bo enkrat vojna ohladila in bodo prenehale curljati fotografije mrtvih otrok, in ko bo minilo dovolj časa, da njihova fake news propaganda sproducira alternativna dejstva, whataboutizme in teorije zarote.. TAKRAT jih bo še veliko več prilezlo iz lukenj. Boš opazil tudi pri naših zahodnjaških fake news kanalih.. FOX news, breitbart, OAN, ipd.. Bodo kar stopnjevali podporo Rusiji.

In res je bilo podobno pri antivaxerjih. Nenazadnje gre v večini premerov za iste ljudi - desničarje in trumptarde. Pri vrhu vsakega vala, ko so številke strmo naraščale, so malo stopili s plina, se poskrili v luknje. Ampak takoj ko so začele številke padat, so ponovno udarili v polnem sijaju.

Tko da se kar pripravi. Če bo vojna trajala dlje časa, bo skoraj pol slo-techa pro-Putin. Oziroma vsaj glasni bodo tako.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Mike_Rotch ::

Sankcije so učinkovite? Ali lahko kak dokaz, prosim?


Kakšen dokaz točno želiš? To, da se je ruska ekonomija v 1 tednu praktično sesula sama vase ni dovolj dober dokaz?

IL_DIAVOLO ::

Maxlos je izjavil:

Poudarek je predvsem "izdelki".


Bodimo hinavski kajne? Saj smo vendar v EU.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

endelin ::

Pa dajte rusofili malo pogledat ekonomske novice iz mother Russia. Divja popoln kaos. Še Deripaska joka kako bo leto 1998 izgledalo kot joke.
Nekateri že govorijo o gospodarski depresiji da lahko nastopi.

Najverjetneje bo tudi v rusiji zaradi vojne umrlo precej civilov in hude overall stiske

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

no comment ::

Jaz bi naredil kontra, "posvojil" bi vse športnike/kulturnike/znanstvenike in tudi ostale Ruse, ki bi se hoteli prostovoljno odreči Putinovi Rusiji. Ne vem ravno kaj sporočamo Rusom, če jih bojkotiramo na vseh področjih. Ne želimo jih na "Zahodu", doma ne smejo povedat kar si mislijo...

Poleg tega, če ne bomo pobrali ruske smetane mi, jo bodo ZAGOTOVO Kitajska ali ZDA...

Glugy ::

starfotr je izjavil:

Opažam trend, da bi nekteri radi npr. podrli kipe ruskih umetnikov, ki so postavljeni v njihovih državah.

Drugi trend je prenehanje prodaje ruskih izdelkov. To je predvsem v Baltskih državah.

Medtem, ko vsi z največjim veseljem še naprej vozijo avte, ki jih poganja nafta, si grejejo riti s plinom, uživajo v rudah in izdelkih, ki narejenih iz teh rud, ki prihajajo iz Rusije ipd.

Torej, dvoličnost kot po navadi.

Polni smo obsojanja, ne pometamo pa pred lastnim pragom.

In spet bo najbrž o vsem odločala cena. Ko gremo naslednjič v nakupovanje, ne bomo podprli soseda, pač pa najbrž spet enega tujca, ki dela v nemogočih pogojih in spotoma financirali še režime, katerih načeloma ne podpiramo. Ampak poceni izdelki in lagodnost so pa fajn.


No mislim da ni bit treba pretirano inteligenten da ugotoviš da gre za simbolizem. Nafta pač kljub temu da jo ima Rusija na pretek ni nek simbol Rusije. Gre za simbolne geste da se pokaže da držimo z Ukrajino. Vsaka simbolna gesta še kako veliko pomeni v tako težkih časih kot je vojna. Ne gre samo za vojno številk ampak za vojno prepričanj in volje do boja za svobodo.

starfotr ::

Mike_Rotch je izjavil:

Sankcije so učinkovite? Ali lahko kak dokaz, prosim?


Kakšen dokaz točno želiš? To, da se je ruska ekonomija v 1 tednu praktično sesula sama vase ni dovolj dober dokaz?


Četudi se jim je vse sesulo, še vedno niso nehali živet. Še vedno niso žejni, lačni in še vedno tolčejo po Ukrajini. Torej, sankcije so vredne točno nič.

Oni se bodo že znašli in nekako živeli naprej.

Vojna se pa ne bo končala naslednji teden.

In ko so Rusi priklopili Krim, smo to gladko požrli kot, da ni nič. Zakaj takrat nismo dvignili vsega in bojkotirali vsega iz Rusije? Zakaj nismo mi zaprli plina na naših ventilih? Nimajo samo Rusi ventilov za zapret. Tudi pri nas so.

kuall ::

DarwiN je izjavil:

Nenazadnje gre v večini premerov za iste ljudi - desničarje in trumptarde.

ne moreš vsega slabega v svojem poenostavljenem pogledu na svet pripisat desničarjem, janši in trumpu.
saj jaz tudi to rad delam, da "levake" obtožim vsega slabega, se pa vsaj zavedam, da to ni resnica, pač malo v hecu. ti pa nisem ziher, da se zavedaš.

tikitoki ::

starfotr je izjavil:

Opažam trend, da bi nekteri radi npr. podrli kipe ruskih umetnikov, ki so postavljeni v njihovih državah.

Drugi trend je prenehanje prodaje ruskih izdelkov. To je predvsem v Baltskih državah.

Medtem, ko vsi z največjim veseljem še naprej vozijo avte, ki jih poganja nafta, si grejejo riti s plinom, uživajo v rudah in izdelkih, ki narejenih iz teh rud, ki prihajajo iz Rusije ipd.

Torej, dvoličnost kot po navadi.

Polni smo obsojanja, ne pometamo pa pred lastnim pragom.

In spet bo najbrž o vsem odločala cena. Ko gremo naslednjič v nakupovanje, ne bomo podprli soseda, pač pa najbrž spet enega tujca, ki dela v nemogočih pogojih in spotoma financirali še režime, katerih načeloma ne podpiramo. Ampak poceni izdelki in lagodnost so pa fajn.


K da ma folk cas preverjati od kje je vsaka dobrina, ki jo uporabljajo.

kuall ::

dejstvo je, da je putin produkt levičarske vzgoje. levičarji so ga naredili takega kot je in mu utrdili sistem vladanja, kjer je diktatorja skor nemogoče vreči iz oblasti.

starfotr ::

tikitoki je izjavil:



K da ma folk cas preverjati od kje je vsaka dobrina, ki jo uporabljajo.


Jah mango recimo ne raste pri nas. Kumare sredi zime tudi ne.

In ve se, kaj je ob katerem letnemu času na voljo sveže in kaj vloženo/konzervirano/sušeno ipd.

tikitoki ::

Jaz se strinjam z bojkotom Rusije. Kreteni z napadom jederskih elektrarn ogrozajo celotno evropo. Ce tu ne potegnemo crte, potem je cisto jasno, da lahko po nas gazi kdorkoli hoce. Cimprejsnja popolna blokada.

Mislim, da bo hitro vlozeno vleiko sredstev v druge vire zemeljskega plina in nafte in bo nato rusija trajno postavljena na stranski tir. Kar je ze skrajni cas, ker je izredno slabo, ce te lahko psihopat izsiljuje z dostavo tako pomembnih dobrin.

starfotr je izjavil:

tikitoki je izjavil:



K da ma folk cas preverjati od kje je vsaka dobrina, ki jo uporabljajo.


Jah mango recimo ne raste pri nas. Kumare sredi zime tudi ne.

In ve se, kaj je ob katerem letnemu času na voljo sveže in kaj vloženo/konzervirano/sušeno ipd.


Kje v rusiji gojijo mango?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

kuall ::

če pa bi se recimo zgodilo, da bi desničarji res potegnili s putinom in levičarji z ukrajinci pa z veseljem prestopim na levo stran, vsaj v tem primeru, ker bi imeli prav. saj je neumnost delati vse tako kot ti veli tvoja skupina/ideologija, jaz se nimam za ideologa ampak za razumenga človeka. če en politik dela vse tako kot se tebi zdi prav ga podpiraš stalno. problem je da večina ljudi ne razmišlja s svojo glavo ampak dobiva ideje od politikov, namesto da bi politiki dobivali ideje od ljudi.

s1m0n ::

Že tak gredo cene surovin v višave ampak vseeno je treba nekako rusiji pokazati kdo je gazda!
Trenutno je največji udar na nafto, plin, kovine, les, pšenico... Bomo že preživeli nafte in plina ne bo zmanjkalo saj se rusija izvoz ne bo kar tako odpovedala. Si bi verjetno s tem zabili zadnji žebelj v krsto.
««
«
1 / 114
»»