» »

Ms/Samsung Zjeban seznam stikov

Ms/Samsung Zjeban seznam stikov

Motion ::

Na hitro. Včeri sem posodobu telefon (update z ONE UI4 in android 12)
Telefon se je normalno posobil. Ko odprem SMS aplikacijo ali pa aplikacijo za klicanje vidim da je veliko številk brez imena in priimka osebe ki jim pripada. Pogledam kaj je in vidim v na outlook računa da so vsi kontakti katerih ime in priimek se začneta z M do Ž brez številk. (recimo Txxx Vxxxx ali pa Oxxx Sxxxx) Z Search funkcijo jih še lahko vidim le da so sedaj brez pripadajoče telefonske številke (in posledično so najbrš skriti). Do pred posodbitvijo so bli kontakti pravilno sortirani ter prikazani na telefonu ( oziroma na več telefonih). Po posodbitvi je pa to sranje. Pomoje je zajeb na samsungovi strani. A se da kako povrnit stanje na Outlook računu. Se da na telefonu povrnit stanje na pred posodobitvijo

Motion ::

Kontaktov ki so imeli samo telefonsko številko pa sploh ni več. f******
Imam še en telefon ki ga ne rabim in na katerem se outlook kontakti še niso posodobli. Problem je da nevidim kako bi lahko lokalno izvozu kontakte v CSV.

Ales ::

A je tudi Samsung? Pojdi prav v aplikacijo Contacts ter potem klikni na hamburger meni (tri vodoravne črtice) zgoraj levo nad kontakti, na koncu menija bo "Manage contacts".

Tam imaš potem izbiro "Import/export contacts". Bo pa vCard format, kar je tudi čisto ok...

Motion ::

Ne je Xiaomi. Sej mi je ratalo jih sedaj izvozit v VCF. Sem jih uvozu v Google contacts brez problema. Nato sem jih izvozu kot CSV (outlook in google) vendar ne enega ne drugega CSV fajla outlook online noče uvozit.
Napiše "Prišlo je do napake
Oblika zapisa datoteke ni pravilna. Preverite, ali je bila datoteka izvožena v obliki zapisa Outlookove datoteke CSV. "
Problem za problemom


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenos imenika iz Nokia na Galay S7

Oddelek: Mobilne tehnologije
61145 (1033) harvey
»

Stiki Nokia Lumia

Oddelek: Mobilne tehnologije
232003 (1838) M7e7
»

sinhronizacija gmail stikov?

Oddelek: Mobilne tehnologije
2317745 (4454) Malcolm_Y
»

MSN - sprememba maila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
1018967 (6152) klemenSLO

Več podobnih tem