» »

Osmi marec in zakon o škodljivih ukrepih oblasti

Osmi marec in zakon o škodljivih ukrepih oblasti

1
2
3 4 5

telexdell ::

kotanyi je izjavil:



Fališ poanto. Mislim, sej drugače vas razumem. Prelahko je nasesti pravljici o dveh nasprotujočih si opcijah ki sta v stalnem konfliktu, in si izbrati svojo, po tvoje manj škodljivo stran. Ampak to je zgolj - pravljica. Gre zgolj za drugo plat istega kovanca. Meni je čisto vseeno če se bockajo posamezne struje znotraj iste partije. Jaz bi želel premik na normalno nemško desnosredinsko politiko, ki pa je ne bo dokler bo praktično celoten desni prostor zasedala stranka preoblečenih komunajzlov ki desničarstvo fura zgolj navidezno oziroma pri tako nerelevantnih minornih temah, kot so zgornje brezzvezne pištolce pa migranti ki še sami nočejo ostat pri nas. Na t.i. "levi" smo se, odkar ni več LDS-a, vsaj malo znebili tovrstne konsolidacije moči v eni stranki in dobili vsaj malce menjave generacij. Na t.i. "desni" ni ne pluralizma ne menjave generacij. Če kaj, je SDS zaradi tega še bolj škodljiv kot pa npr. SD.

Pod črto, ne, Matoz ni prav nikakršen napredek ampak zgolj more of the same. Napredek (pa čeprav minoren) je bil naprimer odstop zaradi sendviča.

Če vidiš prostor, imaš ideje in karizmo- dvigni rit izza računalnika in ustanovi takšno stranko. Verjemi, da bomo mnogi spregledali in od prefarbanih komunistov prešli k tebi.
Drugače pa- da so levi zgubili konsolidacijo moči v eni stranki je pa vic leta. Od propada LDS se pred vsakimi volitvami pokaže nov obraz- Golobič, Pahor, Jankovič, Cerar, Šarec, Golob... kateri konsolidira celo levico pod patronatom globoke države. Neke stranke od bivših novih obrazov propadejo ali se združijo z novim obrazom, stalnica SD pa pri tem bolj ali manj životari.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

Unchancy ::

kotanyi je izjavil:

telexdell je izjavil:

kotanyi je izjavil:



Glede strokovnjakov pa - če misliš, da gre pri raznih Zagožnih in Matozih za strokovnjake....hm.

Zagožen je že nekaj časa pokojen. Matoz pa je do sedaj dobil večino tožb, katere je globoka država sprožila proti tisti politični opciji katera jim sedaj povzroča abstinenčno krizo, ker ne vladajo.
Zate je zagotovo večji strokovnjak Golob, kateri dražje prodaja najcenejšo elektriko in si v žepe fila milijone našega denarja od tistega, kateri bo sedaj zasedel prestol Gen-i, pa še ne veš kdo bo.


Fališ poanto. Mislim, sej drugače vas razumem. Prelahko je nasesti pravljici o dveh nasprotujočih si opcijah ki sta v stalnem konfliktu, in si izbrati svojo, po tvoje manj škodljivo stran. Ampak to je zgolj - pravljica. Gre zgolj za drugo plat istega kovanca. Meni je čisto vseeno če se bockajo posamezne struje znotraj iste partije. Jaz bi želel premik na normalno nemško desnosredinsko politiko, ki pa je ne bo dokler bo praktično celoten desni prostor zasedala stranka preoblečenih komunajzlov ki desničarstvo fura zgolj navidezno oziroma pri tako nerelevantnih minornih temah, kot so zgornje brezzvezne pištolce pa migranti ki še sami nočejo ostat pri nas. Na t.i. "levi" smo se, odkar ni več LDS-a, vsaj malo znebili tovrstne konsolidacije moči v eni stranki in dobili vsaj malce menjave generacij. Na t.i. "desni" ni ne pluralizma ne menjave generacij. Če kaj, je SDS zaradi tega še bolj škodljiv kot pa npr. SD.

Pod črto, ne, Matoz ni prav nikakršen napredek ampak zgolj more of the same. Napredek (pa čeprav minoren) je bil naprimer odstop zaradi sendviča.


“Ma mislim, itak se vse med sabo zmenijo, ko gre za velke dnarje, kva ste naivčki, a vi pa mislite, da gre za dve različni skupini? Hahaha, butlji. Dokler se NASPROTNA SKUPINA ne skulira, bo sranje.”
Wait, waaaat?

“Odkar je LDS šel u 3pm, ni na levi nobene koordinacije več.”. Ja. Potem pa Kučan v Dražgošah udari po mizi in vsi stojijo mirno. :))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Gagatronix ::

Machete je izjavil:

Pomoje je več kosmatih človeških ribic v Sloveniji kot komunistov, a vseeno se ta termin pojavlja dnevno, kot bi bili v letu 1935. Res bizarna umetno sforsirana agenda s strani princa teme.


Ja, to se pa lahko Jajotu zahvalis, njega so leta 1980 zabrisali ven iz ZKJ, pa je se vedno zagrenjen zaradi tega.

telexdell ::

Unchancy je izjavil:



“Ma mislim, itak se vse med sabo zmenijo, ko gre za velke dnarje, kva ste naivčki, a vi pa mislite, da gre za dve različni skupini? Hahaha, butlji. Dokler se NASPROTNA SKUPINA ne skulira, bo sranje.”
Wait, waaaat?

“Odkar je LDS šel u 3pm, ni na levi nobene koordinacije več.”. Ja. Potem pa Kučan v Dražgošah udari po mizi in vsi stojijo mirno. :))

Očitno nam bo še naslednja 4 leta vladal Janša s prefarbanimi komunisti. Ker tudi takrat ne bo na obzorju prave desne stranka nam bo še naprej vladal Janša s prefarbanimi komunisti.
Očitno je pri nas le jokcanje kako hudo daj je, tako kot je in pa prefarbani komunisti večno. Pravi komunisti kar izginejo preko noči. Tisti kateri bi lahko kaj spremenili ne dvignejo svojih debelih riti z udobnih foteljev in prej postanejo prefarbani komunsiti, kot pravi desničarji...
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

kotanyi ::

telexdell je izjavil:

Drugače pa- da so levi zgubili konsolidacijo moči v eni stranki je pa vic leta. Od propada LDS se pred vsakimi volitvami pokaže nov obraz- Golobič, Pahor, Jankovič, Cerar, Šarec, Golob... kateri konsolidira celo levico pod patronatom globoke države. Neke stranke od bivših novih obrazov propadejo ali se združijo z novim obrazom, stalnica SD pa pri tem bolj ali manj životari.


To, kar opisuješ, je dejansko točno to - izguba koncentracije moči v eni stranki. :) Zdej, lahko sicer verjameš v budalaštino tipa deep state, ampak preprosto dejstvo je, da se in stranke in obrazi na t.i. levi menjajo, na desni pa je delo in lik LjubljenegaVodje že trideset let živ in zdrav. Še Levica, kolikor je sicer ne prenesem in si rajši odsekam dlan kot da jih volim, je definitivno prinesla nov veter in nove generacije v politiko. Tega jim ne morem zanikat.

Normalnejše desnosredinske opcije pa se seveda vedno najdejo. NSI pod Ljudmilo, Virant, Šarec do neke mere (kljub temu da so vas nategnili da je lev), pa majhne ribice ki se jim ni uspelo prebit v parlament. Sej se spomnite Viranta? Veste, kdo se je z vsemi topovi spravil nanj ko je postalo jasno, da se bo poskušal umestit v desni del spektra? Pa Ljudmile, ki se je iz katoliške matere menda prelevila v izdajalko ki je zdaj vsako drugo nedeljo na kofetu v Murglah? Pa Šarca, ki je tak neznanski levak da je dolga leta kot župan sodeloval z NSi? Le kdo jim je v predvolilnih kampanjah najbolj metal polena pod noge in povzročal afere?

Levičarski deep state? :))

Unchancy ::

A Kučana, ki pogleda iz omare vedno, ko jim zagusti, si pa spregledal? Zimzelen tudi vsaj tako dolgo kot Jajček.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

kotanyi ::

Unchancy je izjavil:

“Ma mislim, itak se vse med sabo zmenijo, ko gre za velke dnarje, kva ste naivčki, a vi pa mislite, da gre za dve različni skupini? Hahaha, butlji. Dokler se NASPROTNA SKUPINA ne skulira, bo sranje.”
Wait, waaaat?


Nisi razumel. Dokler se na desni dokončno ne znebimo preoblečenih komunajzlov ki se izdajajo za desničarje in uzurpirajo celoten desni politični prostor, do takrat ne bomo imeli normalne desne stranke ki bi izvajala normalno evropsko desno politiko.

Tega preprostega stavka ti ne bi smelo biti pretežko razumeti.

Unchancy ::

kotanyi je izjavil:

Unchancy je izjavil:

“Ma mislim, itak se vse med sabo zmenijo, ko gre za velke dnarje, kva ste naivčki, a vi pa mislite, da gre za dve različni skupini? Hahaha, butlji. Dokler se NASPROTNA SKUPINA ne skulira, bo sranje.”
Wait, waaaat?


Nisi razumel. Dokler se na desni dokončno ne znebimo preoblečenih komunajzlov ki se izdajajo za desničarje in uzurpirajo celoten desni politični prostor, do takrat ne bomo imeli normalne desne stranke ki bi izvajala normalno evropsko desno politiko.

Tega preprostega stavka ti ne bi smelo biti pretežko razumeti.

Haha, “sicer so vsi iste pizde, samo tvoji so malo slabši”
Tega preprostega povzetka ti ne bi smelo biti pretežko razumeti.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

telexdell ::

kotanyi je izjavil:


To, kar opisuješ, je dejansko točno to - izguba koncentracije moči v eni stranki. :) Zdej, lahko sicer verjameš v budalaštino tipa deep state, ampak preprosto dejstvo je, da se in stranke in obrazi na t.i. levi menjajo, na desni pa je delo in lik LjubljenegaVodje že trideset let živ in zdrav. Še Levica, kolikor je sicer ne prenesem in si rajši odsekam dlan kot da jih volim, je definitivno prinesla nov veter in nove generacije v politiko. Tega jim ne morem zanikat.

Normalnejše desnosredinske opcije pa se seveda vedno najdejo. NSI pod Ljudmilo, Virant, Šarec do neke mere (kljub temu da so vas nategnili da je lev), pa majhne ribice ki se jim ni uspelo prebit v parlament. Sej se spomnite Viranta? Veste, kdo se je z vsemi topovi spravil nanj ko je postalo jasno, da se bo poskušal umestit v desni del spektra? Pa Ljudmile, ki se je iz katoliške matere menda prelevila v izdajalko ki je zdaj vsako drugo nedeljo na kofetu v Murglah? Pa Šarca, ki je tak neznanski levak da je dolga leta kot župan sodeloval z NSi? Le kdo jim je v predvolilnih kampanjah najbolj metal polena pod noge in povzročal afere?

Levičarski deep state? :))

Znano je, da so se udbaši infiltrirali v vse pore naše družbe. Najdeš jih v cerkvi, najdeš jih pri prefarbanih komunistih in najdeš jih pri komunistih. Ko komunisti potegnejo tašknega udbaškega agenta na plano in mu v zahvala dajo službo predsednika vlade lahko le absolutni slepec ali idiot trdi, da je udbaš tisto, za kar se je izdajal. Šarec je sodeloval z NSi le v toliko, da je izdajal njihove nameni svojim idolom.
Seveda je pa najlaže biti čist tako, da vse kar je slabo daš drugam in pri sebi držiš vse, kar lahko druge prepričaš, da je dobro. Ko to ne gre več, pač tisto naprtiš drugim. To se vidi v vsakodnevni retoriki in dejanji levakov=komunistov. Lažejo, da se kadi in hkrati drugim očitajo laži . Kradejo, da smrdi in hkrati drugim očitajo kraje (forum 21). Če pogledamo po svetu, edino komunistične diktature imajo v imenu demokratična (demokratična ljudska republika Koreja, Nemška demokratična republika...) pa je v njih demokracija v temeljih zatrta. Komunisti trdijo, da se borijo za malega človeka, delavca, kmeta... pa za mandatarja ali župane največjih mest ali... ponujajo milijonarje. Če že ne na začetku mandatov, pa zagotovo na koncu.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

gruntfürmich ::

Unilseptij je izjavil:

moram priznati, da to drži... kot kaže se je ureditev spremenila, kot sem lahko preveril nekje 2009, prej je bilo že posedovanje kaznivo, zdaj je kaznivo le posedovanje (hramba) orožja, za katerega ni možno pridobiti orožnega dovoljenja.

307. člen KZ

(1) Kdor protipravno sestavi, izdela, ponuja, proda, menja, dostavi, uvozi, izvozi, vnese v državo ali iznese iz nje strelno, kemično, biološko ali jedrsko orožje, strelivo ali eksploziv ali vojaško orožje in vojaško opremo, katerih promet, nabava in posest posameznikom, pravnim osebam in podjetnikom niso dovoljeni ali so omejeni, ali pri tem posreduje, ali kdor tako orožje, strelivo ali eksploziv, razen strelnega orožja ali streliva, za katero se lahko izda orožna listina, protipravno pridobi ali hrani, se kaznuje z zaporom od šestih mesecev do petih let.

kolikor se spomnim v svoji sedaj 13 letni zgodovini posedovanja orožnega lista, jer bila enkrat vmes neka spošna akcija legalizacije neregistriranega orožja.
prepovedano orožje iz A kategorije pa itq nisi pod nobenim 'normalnim' pogojem mogel legalizirat. tako da se nič ne bat zaradi te točke v zakonu.

prej je bilo že posedovanje kaznivo, zdaj je kaznivo le posedovanje (hramba) orožja, za katerega ni možno pridobiti orožnega dovoljenja

kar je na nek način tudi logično. če legaliziraš normalen kos orožja, ki ga prej nisi, pomeni da ni s tem kosom nič narobe, ker ga tudi nisi protipravno pridobil (pogoj iz zakona). in tu je morda kazen čisto odveč.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

kotanyi ::

Unchancy je izjavil:

Tega preprostega stavka ti ne bi smelo biti pretežko razumeti.


Očitno sem se motil. Mea culpa. :)

Unchancy ::

kotanyi je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Tega preprostega stavka ti ne bi smelo biti pretežko razumeti.


Očitno sem se motil. Mea culpa. :)

Tudi jaz sem se, kot kaže.>:D
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

telexdell ::

kotanyi je izjavil:



Nisi razumel. Dokler se na desni dokončno ne znebimo preoblečenih komunajzlov ki se izdajajo za desničarje in uzurpirajo celoten desni politični prostor, do takrat ne bomo imeli normalne desne stranke ki bi izvajala normalno evropsko desno politiko.

Tega preprostega stavka ti ne bi smelo biti pretežko razumeti.

Vsak demokratično razgledan človek bo volil karkoli, kar je desno od ponosnih naslednikov komunistov= SD, LMŠ, SAB- levica je itak ekstrem enako kot ekstremna desnica in njih volijo le absolutni bedaki. Dokler bodo desno od komunistov prefarbani komunisti bomo volili njih. Ko pa bo na sceno stopila resna desna stranka, v kateri ne bo udbašev in potaknjencev globoke države bomo volili pa njih. Torej, namesto lapanja, premaknite debele riti, pride s programom na plano, pa vas bomo demokrati volili.
Je takšno preprosto zadevo zares tako težko razumeti?
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

kotanyi ::

telexdell je izjavil:

...udbaši...


Lej, meni se ne da več. Si sicer skoraj blizu da spregledaš kako zelo so te nategnili tako levi kot drugi levi, ampak če ne vidiš dreves zaradi gozda, jebiga.

Unchancy ::

tako levi kot drugi levi

Pri čemer so eni ("TVOJI") veliko slabši od drugih.:))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

kotanyi ::

"Sovražim komuniste, zato bom volil - še hujše komuniste!"

Unchancy ::

kotanyi je izjavil:

"Sovražim komuniste, zato bom volil - še hujše komuniste!"

“moji komunisti so boljši od tvojih komunistov, zato dajva volit za moje, čeprav so pokvarjeni eni in drugi." :))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

bbbbbb2015 ::

Unilseptij je izjavil:

moram priznati, da to drži... kot kaže se je ureditev spremenila, kot sem lahko preveril nekje 2009, prej je bilo že posedovanje kaznivo, zdaj je kaznivo le posedovanje (hramba) orožja, za katerega ni možno pridobiti orožnega dovoljenja.


Ma glej, zakon o orožju ima dolg rep. Slovenija je ena (redkih) držav, ki ima dokaj liberalno stališče do orožja. To imamo srečo. V državah, kot je Italija je municija 9x19 prepovedana, pri nas pa lahko, če ti to paše (in imaš denar) nabaviš MG42 mitraljez.

To z EU je sedaj malo zakon skompliciralo, ampak realno gledano, Avstrijci in Čehi se niso pustili kaj dosti motiti. A so bile pa zakonske spremembe zaradi streljanja v Franciji. Realno gledano, to s Slovenijo nima veze ama čisto nič.

kotanyi ::

Unchancy je izjavil:

kotanyi je izjavil:

"Sovražim komuniste, zato bom volil - še hujše komuniste!"

“moji komunisti so boljši od tvojih komunistov, zato dajva volit za moje, čeprav so pokvarjeni eni in drugi." :))



Ti kar izvoli volit svoje komuniste. Jaz jih ne bom. Samo ne nam potem prodajat bučk o tem da si nek strašen desničar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

Unchancy ::

kotanyi je izjavil:

Ti kar izvoli volit svoje komuniste. Jaz jih ne bom. Samo ne prodajat bučk o tem da si nek strašen desničar.

Jaz nisem desničar in nazadnje sem volil Mojškro.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

telexdell ::

kotanyi je izjavil:

telexdell je izjavil:

...udbaši...


Lej, meni se ne da več. Si sicer skoraj blizu da spregledaš kako zelo so te nategnili tako levi kot drugi levi, ampak če ne vidiš dreves zaradi gozda, jebiga.

Pa kaj tebi ni jasno? Po tvoje imamo levo stranko (katera je sveža in nova), prefarbane komuniste, kateri se nam prodajajo za desne in pa komuniste. Po tvojem bi bilo treba narediti pravo desno stranko, saj so nas sedaj nategnili. Koga torej naj svobodomiselni demokrati volimo aprila? Prefarbani komunisti so nas nategnili torej njih ne. Ostanejo komunisti in pa sveža leva stranka. Komuniste itak ne more voliti noben demokrat, torej ostanem doma ali volim svežo levo stranko?
Pol pa enkrat, ko bom v 15 minutah posesal družbeno stanovanje in bom ves prešpikan od bajonetov sveže levice stal do kolen v morju naj lepo ponižno čakam, da nastane prava desna stranka, katero pa lahko volim.
Imaš vse klikerje na pravem mestu?
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

Unchancy ::

telexdell je izjavil:

kotanyi je izjavil:

telexdell je izjavil:

...udbaši...


Lej, meni se ne da več. Si sicer skoraj blizu da spregledaš kako zelo so te nategnili tako levi kot drugi levi, ampak če ne vidiš dreves zaradi gozda, jebiga.

Pa kaj tebi ni jasno? Po tvoje imamo levo stranko (katera je sveža in nova), prefarbane komuniste, kateri se nam prodajajo za desne in pa komuniste. Po tvojem bi bilo treba narediti pravo desno stranko, saj so nas sedaj nategnili. Koga torej naj svobodomiselni demokrati volimo aprila? Prefarbani komunisti so nas nategnili torej njih ne. Ostanejo komunisti in pa sveža leva stranka. Komuniste itak ne more voliti noben demokrat, torej ostanem doma ali volim svežo levo stranko?
Pol pa enkrat, ko bom v 15 minutah posesal družbeno stanovanje in bom ves prešpikan od bajonetov sveže levice stal do kolen v morju naj lepo ponižno čakam, da nastane prava desna stranka, katero pa lahko volim.
Imaš vse klikerje na pravem mestu?

Vsakokrat ista fora.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Comandante ::

Mi lahko nekdo pojasni recimo kaj je narobe z zakonom o orožju?

Absolutno nic. Nekaj stvari se je liberaliziralo (dusilci, koncno), nekaj se je omejilo na nacin ki v praksi spremeni bore malo (30 strelni nabojniki so nekoliko omejeni, oz. bolje receno njih uporaba), malo so se premesale kategorije orozja. V praksi pa nic bistvenega ni drugace.

Streljali smo prej, streljamo zdaj. Malo manj poka, ker imamo dusilce, kar je dobro za okolico.

Instituta 8. marec ne gre jemati prevec resno. So zdruzenje posebnezev, podobno kot Levica.

telexdell ::

Unchancy je izjavil:


Vsakokrat ista fora.

Resno te vprašam. Koga naj volim aprila meseca, da me ne bo nategnil?
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

Telbanc ::

telexdell je izjavil:

Unchancy je izjavil:


Vsakokrat ista fora.

Resno te vprašam. Koga naj volim aprila meseca, da me ne bo nategnil?


Izmed komunistov najboljšega. :D

Pobi ne podcenjujte inštituta 8. marec, kaj ti z njihovo pomočjo bo Jajo padu tko, da si SDS ne bo več pobrala.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Unchancy ::

telexdell je izjavil:

Unchancy je izjavil:


Vsakokrat ista fora.

Resno te vprašam. Koga naj volim aprila meseca, da me ne bo nategnil?

Nimam pojma. Tudi sam ne vem. Pirati?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

telexdell ::

Unchancy je izjavil:

telexdell je izjavil:

Unchancy je izjavil:


Vsakokrat ista fora.

Resno te vprašam. Koga naj volim aprila meseca, da me ne bo nategnil?

Nimam pojma. Tudi sam ne vem. Pirati?

Kdo pa so ti pirati? Imajo kakšno spletno stran? Kdo in koliko je članov? Kdo je lider? Kje lahko preberem program? Kaj so do sedaj že pokazali?

Sam volim desno od komunistov SD=SAB=LMŠ, kam spadajo pirati?

Če bodo letos dobili pričakovanih 10% na volitvah in bodo v naslednji ne-komunistični vladi delali kot v preteklosti, potem bi za naslednje volitve bila zanimiva koalicija Počivalška, Podobnika in Kovšča. Bomo videli, če ne bodo tako prestreljeni z agenti udbe, kot je bil Virant.
Očitno bo aprila še vedno treba voliti prefarbane komuniste, kateri nas očitno najmanj nategujejo.

Telbanc je izjavil:



Izmed komunistov najboljšega. :D

Pobi ne podcenjujte inštituta 8. marec, kaj ti z njihovo pomočjo bo Jajo padu tko, da si SDS ne bo več pobrala.

Ah dej no!
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

Najbolje, da se preimenujejo v Inštitut 1. april, 8. marcu in njegovi zapuščini delajo samo sramoto.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

matobeli ::

telexdell je izjavil:


Kdo pa so ti pirati? Imajo kakšno spletno stran? Kdo in koliko je članov? Kdo je lider? Kje lahko preberem program? Kaj so do sedaj že pokazali?


Piratska stranka, že kar nekaj let z nami. Maš Microsoft ki so desničarji, maš iOS ki ga imajo levičarji, pirati so pa Linux

telexdell ::

matobeli je izjavil:


Piratska stranka, že kar nekaj let z nami. Maš Microsoft ki so desničarji, maš iOS ki ga imajo levičarji, pirati so pa Linux

Tudi sam uporabljam torrente, ki je ovojnica za druge datoteka. Pol pa piratiziraš npr. zadnjo Matrico, si nabaviš six-pack, da jo boš v miru pogledal ko startaš datoteko ti pa namesto Neo ekran zapolni čisti hard porn. Tak da...volit nekaj le na ovojnico, brez da vidiš dejansko vsebino...
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

Telbanc ::

Hypathia je izjavil:

Najbolje, da se preimenujejo v Inštitut 1. april, 8. marcu in njegovi zapuščini delajo samo sramoto.


Boš vidla kak bojo unega ostržka iz NSi pustili pred vrati parlamenta. udeležba bo visoka, zarad inštituta, dobr bi blo, da v SDS začnete molit za NSI. :D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

pirat ::

No, Nika K. iz 8. marca ima ata.
Miha K.
Ki je profesor na filofaksu.
In kolumnist.
In kdaj pride kaj povedat v Odmeve.
Medijska pokritost torej bo.
Navodila pa tud :))

Telbanc je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Najbolje, da se preimenujejo v Inštitut 1. april, 8. marcu in njegovi zapuščini delajo samo sramoto.


Boš vidla kak bojo unega ostržka iz NSi pustili pred vrati parlamenta. udeležba bo visoka, zarad inštituta, dobr bi blo, da v SDS začnete molit za NSI. :D

NSi bo eden od stebrov vlade Tanje Fajon.
Ključnih stebrov pravzaprav.

Volitve bodo 24. aprila.
Torej zadnjo nedeljo pred 'prvomajskim' tednom. Kaj pa če bo mladina namesto na volitvah takrat že v Umagu na žuru? :8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pirat ()

Telbanc ::

pirat je izjavil:


NSi bo eden od stebrov vlade Tanje Fajon.
Ključnih stebrov pravzaprav.

Volitve bodo 24. aprila.
Torej zadnjo nedeljo pred 'prvomajskim' tednom. Kaj pa če bo mladina namesto na volitvah takrat že v Umagu na žuru? :8)


Bomo razumeli mladino, če bo šla najprej volit, pol pa na žur. Tko ko na referendumu o vodi.

Tole o NSi ju, v vladi spominja mal na KUL, tud oni delajo že koalicijo, pa jih polovica ne bo u parlamentu. :))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

mr_chai ::

Telbanc je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Najbolje, da se preimenujejo v Inštitut 1. april, 8. marcu in njegovi zapuščini delajo samo sramoto.


Boš vidla kak bojo unega ostržka iz NSi pustili pred vrati parlamenta. udeležba bo visoka, zarad inštituta, dobr bi blo, da v SDS začnete molit za NSI. :D


Jaz se bom pa tebi smeju, ko bomo še enkrat vidl polom KULA. Edini realni tekmec Janši je Golob, pa so ga veselo odpikali, ker v SD-ju mislijo, da bodo zmagali in da bo njihova Fajonka mandatarka...HA! :D Verjami, da veliko ljudi znotraj SD-ja ne želi videti te fdvjevke na taki poziciji. In tako se bodo glasovi na levi lepo fragmentirali in SDS bo spet gladko zmagala volitve.

Telbanc ::

mr_chai je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Najbolje, da se preimenujejo v Inštitut 1. april, 8. marcu in njegovi zapuščini delajo samo sramoto.


Boš vidla kak bojo unega ostržka iz NSi pustili pred vrati parlamenta. udeležba bo visoka, zarad inštituta, dobr bi blo, da v SDS začnete molit za NSI. :D


Jaz se bom pa tebi smeju, ko bomo še enkrat vidl polom KULA. Edini realni tekmec Janši je Golob, pa so ga veselo odpikali, ker v SD-ju mislijo, da bodo zmagali in da bo njihova Fajonka mandatarka...HA! :D Verjami, da veliko ljudi znotraj SD-ja ne želi videti te fdvjevke na taki poziciji. In tako se bodo glasovi na levi lepo fragmentirali in SDS bo spet gladko zmagala volitve.


Kaj ti veš sine, politika je zadeva za prave moške. Ki bjoo zaj povedali, kako bo šlo to naprej.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zimonem ::

Eh kul bodo dobil kakih 60% , SDS + sateliti nekje 40%. Sedaj bo pa spet problem. Levica bi bila najraje konstruktivna opozicija sicer so po eni vladi izven parlamenta. Ampak tokrat se ne morejo ogniti vladanju. Potem bo pa kreg znotraj kula.živeli pa videli komedijo. Predvidevam,vpa da kuku več kot 3leta ni usojeno.

Colt1911 ::

kotanyi je izjavil:

simonchelo je izjavil:

Ampak komur se ni jasno da bo naslednja vlada leva, koliko leva ne vem bo pa definitivno leva.


Leva? Sej mamo že levo vlado. Pravzaprav so prefarbani komunajzli, ki so sedajle na oblasti, bolj levi kot pa večina sedanjih vlad.

Vladajo z dekreti, širijo JU, furajo agitprop politiko in podrejanje medijev, pufajo se bolj kot se je juga v najboljših časih, subvencionirajo brezzveznosti levo in desno, heck, še bone so nam uvalili v maniri 80ih. V primerjavi z njimi je en Šarec, naprimer, skorajdane Margaret Thatcher.

Toliko, za malce perspektive. :P

+1

matobeli ::

telexdell je izjavil:

brez da vidiš dejansko vsebino...


Imajo tudi spletno stran in napisano za katere zadeve se zavzemajo, so pa sestavljeni po vzoru tujih podobnih strank. Neke sorte open-source država.

Sam presodi če je možno da je neka idealistična stranka uspešna, oziroma če ni, ali je lahko slabša od ostalih.

Hypathia ::

Telbanc je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Najbolje, da se preimenujejo v Inštitut 1. april, 8. marcu in njegovi zapuščini delajo samo sramoto.


Boš vidla kak bojo unega ostržka iz NSi pustili pred vrati parlamenta. udeležba bo visoka, zarad inštituta, dobr bi blo, da v SDS začnete molit za NSI. :D

Obkrožit "proti" je eno, izbrati med 10timi levimi strankami, in tako razpršiti glasove, pa nekaj povsem drugega. Tudi če vsi mladi pridejo volit, to ne bo bistveno premešalo kart, sploh pa Nikin leteči cirkus prepriča predvsem urbano mladež, ki že itak volil Levico, novi golobji obraz, ki ima največ šans, je zanje že preveč "neoliberaren", Vesna preveč "konzervativna" etc., podeželska mladina ima pa sploh povsem druge vrednote.

In ne samo NSI, tudi POS in Naša dežela, bosta prišli v parlament in tako ponudile možnost za desno koalicijo, vse ostalo so le tvoje sanje, ki se bodo razblinile 24. aprila.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

PacificBlue ::

Predvidevam, da bodo intelektualni ljudje volili nove obraze.

Hypathia ::

Ne, nove obraze bodo volili predvsem naivni ljudje, tako kot vselej do sedaj, čez pol leta bodo pa nad njimi spet močno razočarani.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

pirat ::

PacificBlue je izjavil:

Predvidevam, da bodo intelektualni ljudje volili nove obraze.

Drži.
Le ‘intelektualni’ bi moral dati v narekovaje.
Pa ‘novi obrazi’ tudi.
Torej pravzaprav ne drži.

Comandante ::

Hypathia je izjavil:

Ne, nove obraze bodo volili predvsem naivni ljudje, tako kot vselej do sedaj, čez pol leta bodo pa nad njimi spet močno razočarani.

Lahko si naiven in poskusis sreco, lahko pa volis preverjene barabe in paciente ;)

Ne, odlocitev je dejansko tezka. Osebno izlocim vse s sumi na korupcijo, 23 kazenskimi ovadbami in skrajnimi stalisci na katerikoli strani. Potem naenkrat ni vec neke izbire.

matobeli ::

Hypathia je izjavil:

Ne, nove obraze bodo volili predvsem naivni ljudje, tako kot vselej do sedaj, čez pol leta bodo pa nad njimi spet močno razočarani.


Najbolje da kar vsi volimo JJja, dejstvo je da on pač ne razočara.

Unchancy ::

pirat je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Predvidevam, da bodo intelektualni ljudje volili nove obraze.

Drži.
Le ‘intelektualni’ bi moral dati v narekovaje.
Pa ‘novi obrazi’ tudi.
Torej pravzaprav ne drži.


ROFLMAO! “Pa taki prijazen je bil, kdo bi si mislil, da v resnici so me pa spet okrog prinesli.”
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

pirat ::

Recimo takole:
Prioriteta 1: čim manj glasov Levici (preprosto niso kompatibilni z EU);
Prioriteta 2: čim manj glasov Šarcu in Bratuškovi (to ni politika, le dva povzpetnika, ki preverjeno nista primerna za nikakršno izvršno oblast);
Prioriteta 3: čim manj glasov SDS (da se normalizira stanje v državi);

Ostalo - po željah in preferencah... Kar bo, pač bo. Brez zgoraj štirih sigurno bolje kot z njimi. Če se lahko izognete še Desus-u pa sploh v redu....

PacificBlue ::

pirat je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Predvidevam, da bodo intelektualni ljudje volili nove obraze.

Drži.
Le ‘intelektualni’ bi moral dati v narekovaje.
Pa ‘novi obrazi’ tudi.
Torej pravzaprav ne drži.


To je kot tist posnetek, ko kmet reši ovco iz jarka, pa ovca spet skoči v jarek.

:)

Poslušam tud nekatere argumente, no ti ki sedaj vladajo jih praktično nimajo.
Ne se vračat k tradiciji, ker vas bo pojedla.

Jaz vem, komu bom dal glas, je bilo menda 20 let pa še več dovolj dinozavrov, ki ustvarjajo nemire.

Telbanc ::

Hypathia je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Najbolje, da se preimenujejo v Inštitut 1. april, 8. marcu in njegovi zapuščini delajo samo sramoto.


Boš vidla kak bojo unega ostržka iz NSi pustili pred vrati parlamenta. udeležba bo visoka, zarad inštituta, dobr bi blo, da v SDS začnete molit za NSI. :D

Obkrožit "proti" je eno, izbrati med 10timi levimi strankami, in tako razpršiti glasove, pa nekaj povsem drugega. Tudi če vsi mladi pridejo volit, to ne bo bistveno premešalo kart, sploh pa Nikin leteči cirkus prepriča predvsem urbano mladež, ki že itak volil Levico, novi golobji obraz, ki ima največ šans, je zanje že preveč "neoliberaren", Vesna preveč "konzervativna" etc., podeželska mladina ima pa sploh povsem druge vrednote.

In ne samo NSI, tudi POS in Naša dežela, bosta prišli v parlament in tako ponudile možnost za desno koalicijo, vse ostalo so le tvoje sanje, ki se bodo razblinile 24. aprila.


Ja seveda, bo podeželska mladina brezkompromisno volila znanega izdelovalca bakrenih žlebov oziroma pridelovalca buč z "zlatim" donosom na hektar in "plačevalca davkov" z strojčkom za tretje lešnikov....:))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Hypathia ::

Comandante je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Ne, nove obraze bodo volili predvsem naivni ljudje, tako kot vselej do sedaj, čez pol leta bodo pa nad njimi spet močno razočarani.

Lahko si naiven in poskusis sreco, lahko pa volis preverjene barabe in paciente ;)

Ne, odlocitev je dejansko tezka. Osebno izlocim vse s sumi na korupcijo, 23 kazenskimi ovadbami in skrajnimi stalisci na katerikoli strani. Potem naenkrat ni vec neke izbire.

Če sta edini opciji koruptivnost ali nesposobnost, bom vedno izbrala prvo, ker koruptivni sčasoma postanejo vsi, če ne zase, pa morajo vračati usluge tistim, ki so jih spravili na oblast. Po drugi strani se pa ne spomnim veliko stvari, ki bi jih novi obrazi storili in bi koristili navadnemu državljanu, zato res ne razumem tega navdušenja nad njimi, leva opcija v glavnem dviguje davke in birokratske ovire ter nam tako meče polena pod noge, medtem ko je desnica, kljub temu, da je bila bistveno manj na oblasti, uvedla precej dobrih zadev, od vinjet, do brezplačnega vrtca ....
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

PacificBlue ::

Vedno bolj bi morali težiti k temu, da se korupcija izkorenini, ne pa da jo potiho podpiramo. Res ne razumem te "balkanske" mentalitete.
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vera Ban (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8719801 (15572) MrStein

Več podobnih tem