» »

Nova različica koronavirusa se imenuje omikron

««
12 / 22
»»

wahwah#1 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Uf še ena modra, ko dodam vir. Pa saj od ljudi ki mi ne znajo niti pravilno interpretirati NAVODIL ZA UPORABO, ne pričakujem ničesar več.

Saj jih ne rabijo interpretirati Nodi. Navodila so zato, da ti ni treba razumeti, ker si verjetno premalo razgledan, da bi lahko razumel.

A mislis, da povprecen voznik avtomobila razume vse od trenja gum na cesti do sestave volana in elektronike? Ne, prebral je navodila in se jih drzi.

Povej, kaksne tezave se imas? Cesa se ne razumes?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wahwah#1 ()

PrihajaNodi ::

wahwah#1 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Uf še ena modra, ko dodam vir. Pa saj od ljudi ki mi ne znajo niti pravilno interpretirati NAVODIL ZA UPORABO, ne pričakujem ničesar več.

Saj jih ne rabijo interpretirati Nodi. Navodila so zato, da ti ni treba razumeti, ker si verjetno premalo razgledan, da bi lahko razumel.

A mislis, da povprecen voznik avtomobila razume vse od trenja gum na cesti do sestave volana in elektronike? Ne, prebral je navodila in se jih drzi.


Jasno, današnji moderni voznik rabi mehanika da mu pokaže kje se vključi dolge luči. Vaša logika.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

wahwah#1 ::

PrihajaNodi je izjavil:

wahwah#1 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Uf še ena modra, ko dodam vir. Pa saj od ljudi ki mi ne znajo niti pravilno interpretirati NAVODIL ZA UPORABO, ne pričakujem ničesar več.

Saj jih ne rabijo interpretirati Nodi. Navodila so zato, da ti ni treba razumeti, ker si verjetno premalo razgledan, da bi lahko razumel.

A mislis, da povprecen voznik avtomobila razume vse od trenja gum na cesti do sestave volana in elektronike? Ne, prebral je navodila in se jih drzi.


Jasno, današnji moderni voznik rabi mehanika da mu pokaže kje se vključi dolge luči. Vaša logika.


Ne, to je tvoja logika. Ker ne razumes. Si pac nek glorified telefonist, ki ni usposobljen, da bi razumel, a ti dam navodila za plinski spektrometer, bos povedal kaj tam razumes? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wahwah#1 ()

PrihajaNodi ::

Oh sem mislil da sem flatearthar. Evo do kje smo prišli, da se ven mažete ker ne razumete niti navodil za uporabo. Kako pa veste ali vam je medicinsko osebje pravilno inijeciralo zadevo? Aja, ne veste, jebiga, niste mehaniki. Nimam plinskega spektometra, če bi ga pa kupil bi si pa ta navodila prebral, če kaj ne bi razumel pa bi vprašal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

wahwah#1 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Oh sem mislil da sem flatearthar. Evo do kje smo prišli, da se ven mažete ker ne razumete niti navodil za uporabo. Kako pa veste ali vam je medicinsko osebje pravilno inijeciralo zadevo? Aja, ne veste, jebiga, niste mehaniki.


Nodi, ze dve leti se vrtis na istem "ringenspilu".

Razumi, da nekatere zadeve niso tako preproste, da bi jih ti razumel.

Razumi, da nekatera navodila niso namenjena ljudem, ki nimajo nobenega predhodnega znanja.

Nismo vec na stopnji razvoja, kjer "kmecka pamet" zadosca, za dolocene stvari rabis imeti dolocena znanja.

---

Ravnokar si pravilno sam ugotovil, da so ena preprosta navodila za uporabo cepiva prekompleksna za tvoje preprosto razmisljanje.

Ja, SO! Ker niso namenjena tebi ampak ljudem, ki se s tem ukvarjajo. In ravno to je lepota civilizacije, ni treba, da si s tem belis glavo. Ker imamo za to druge ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wahwah#1 ()

PrihajaNodi ::

Torej priznavaš da nimamo informacij o cepvih? Še enkrat, preobračate besede kot opice beovička ki misli da govori ostalim opicam in bodo samo kimale.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

wahwah#1 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Torej priznavaš da nimamo informacij o cepvih? Še enkrat, preobračate besede kot opice beovička ki misli da govori ostalim opicam in bodo samo kimale.


Ti jih nimas. Ostali, ki se ukvarjajo s tem, jih imajo dovolj, da lahko na podlagi njih sprejemajo odlocitve, ki jih ti s svojim skromnim znanjem ne zmores.

Ni problem v cepivih. Problem je v tebi, ker narcisticno mislis, da ves vse in potem klatis neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wahwah#1 ()

PrihajaNodi ::

Kje torej imaš informacije in podatke o ravnanju z ampulami, pa to je ena stvar. Ponavljanje kot opica ne bo obrodilo sadov.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

wahwah#1 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kje torej imaš informacije in podatke o ravnanju z ampulami, pa to je ena stvar. Ponavljanje kot opica ne bo obrodilo sadov.


Nodi, sva na tehnicnem forumu o IT tehnologijah. Zakaj bi jaz imel ali sploh rabil te podatke, kaj sele ti?

Ali pa ce vzames v roke casopis v kitajscini, ravno toliko bos razumel.

Ponavljati ti je treba, ker ne razumes, kar je jasno otroku, ki je prvic vzel navodila v roke. Saj ne ve in mu tudi ni treba vedeti, kako deluje motorcek v avtomobilcku, lahko pa prebere, kje je on/off gumb in za uporabo je to dovolj.

Samo pomagati ti hocem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wahwah#1 ()

PrihajaNodi ::

To je tako kot da greš menjati kolk, rentgena pa ne vidiš, ker ga pač ni potrebno videt. Saj ste dokazali da imate nižji IQ.
Ti moraš sebi pomagat pa po še kakšen boosterček.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

wahwah#1 ::

PrihajaNodi je izjavil:

To je tako kot da greš menjati kolk, rentgena pa ne vidiš, ker ga pač ni potrebno videt. Saj ste dokazali da imate nižji IQ.


Iz rentgenskega posnetka vecina ljudi ne vidi nic, lahko ga obracas, gledas, tudi odgrizniti ga lahko probas. Ali pa ignoriras, ker nimas z njim kaj poceti.

Zato ga gledajo zdravniki. Ti pa se ukvarjas z navodili za uporabo rentgena.

Bos razlozil na podlagi cesa je sestavljen IQ in kako so zasnovani testi zanj? Kaj pravzaprav testirajo? Da se ne bi slucajno izkazalo, da govoris in uporabljas besede, ki jih sploh ne razumes, ker se ti zdi, da bos potem izpadel bolj pameten kot dejansko si?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wahwah#1 ()

Vajenc ::

PrihajaNodi je izjavil:

The multidose vial is stored frozen and must be thawed prior to dilution. Frozen vials should be transferred to an environment of 2 °C to 8 °C to thaw; a 195 vial pack may take 3 hours to thaw. Alternatively, frozen vials may also be thawed for 30 minutes at temperatures up to 30 °C for immediate use.
o The unopened vial can be stored for up to 1 month at 2 °C to 8 °C within the 9-month shelf life. Within the 1-month shelf life at 2 °C to 8 °C, up to 12 hours may be used for transportation.
o Allow the thawed vial to come to room temperature. Prior to use, the unopened vial can be stored for up to 2 hours at temperatures up to 30 °C. Thawed vials can be handled in room light conditions.
o Gently invert the vial 10 times prior to dilution. Do not shake.
o Prior to dilution, the thawed dispersion may contain white to off-white opaque amorphous particles.


Zanimivo. Nihče od forumskih znastvenikov mi ni razložil tega fenomena, razen neumnosti da je potrebno biti znastvenik da razumeš kaj ti injecirajo.


Bucko, vektorska in mRNA cepiva niso oslabljeni ali mrtvi virusi pomešani s tekočino, so precej bolj občutljiv high tech. Pri navodilih za konvencionalna cepiva piše "pred uporabo pretresi", zato so tukaj posebej povdarili, da se jih le nežno zavrti in ne na hitro premeša, tako kot so bili zdravniki do sedaj vajeni. Bucko ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

PrihajaNodi ::

To je vse kar spravite skupaj? Kaj pa ce se 9 zavrti ampulo?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

wahwah#1 ::

PrihajaNodi je izjavil:

To je vse kar spravite skupaj?


Seveda Nodi, nismo usposobljeni za to. Tako kot ti nisi. In tudi injecirali ne bomo nikomur cepiva, za to imamo druge ljudi, ki pa so usposobljeni za to.

Vsaka debata o tem je nesmiselna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wahwah#1 ()

Vajenc ::

PrihajaNodi je izjavil:

To je vse kar spravite skupaj?

Kaj si pa ti pričakoval, kakšno skrito kodo v št. 10 in kroženju? Ti se baje nisi cepil, jaz ti iz prve rame povem, da mi pri apliciranju niso zavrteli viale, vsaj opazno previdno ne.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

PrihajaNodi ::

Vajenc je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

To je vse kar spravite skupaj?

Kaj si pa ti pričakoval, kakšno skrito kodo v št. 10 in kroženju? Ti se baje nisi cepil, jaz ti iz prve rame povem, da mi pri apliciranju niso zavrteli viale, vsaj opazno previdno ne.


Nough said...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

wahwah#1 ::

Vajenc je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

To je vse kar spravite skupaj?

Kaj si pa ti pričakoval, kakšno skrito kodo v št. 10 in kroženju? Ti se baje nisi cepil, jaz ti iz prve rame povem, da mi pri apliciranju niso zavrteli viale, vsaj opazno previdno ne.


Slucajno sem imel vpogled v predel kjer so polnili injekcije, ne vem sicer ali so kaj vrteli ali ne, so si pa sestre dale veliko dela s flaskami, tako, da nekaj so pocele.

(vidis Nodi, takole se pove, nic pametovanja, krotovicenja, kolobocij, neumnosti, strahov, poves kar ves in kaj si videl)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wahwah#1 ()

Vajenc ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vajenc je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

To je vse kar spravite skupaj?

Kaj si pa ti pričakoval, kakšno skrito kodo v št. 10 in kroženju? Ti se baje nisi cepil, jaz ti iz prve rame povem, da mi pri apliciranju niso zavrteli viale, vsaj opazno previdno ne.


Nough said...

Končno, te bom držal za besedo

wahwah#1 je izjavil:

Vajenc je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

To je vse kar spravite skupaj?

Kaj si pa ti pričakoval, kakšno skrito kodo v št. 10 in kroženju? Ti se baje nisi cepil, jaz ti iz prve rame povem, da mi pri apliciranju niso zavrteli viale, vsaj opazno previdno ne.


Slucajno sem imel vpogled v predel kjer so polnili injekcije, ne vem sicer ali so kaj vrteli ali ne, so si pa sestre dale veliko dela s flaskami, tako, da nekaj so pocele.

A lahko prosim nehaš strašiti Nodija!!!
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

wahwah#1 ::

Vajenc je izjavil:

A lahko prosim nehaš strašiti Nodija!!!


Samo pomagam mu, da bo razumel, da ne ve dovolj, da bi lahko vse razumel. Niti toliko, da bi razumel razlage.

Oz. bi ga celo, glede na njegovo laicno zanimanje za medicino, stimuliral, da naj vpise medicinsko solo in se izobrazi, kadra nam manjka.

Preprican sem, da bo s tem zagonom odlicen medicinski brat. In to rabimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wahwah#1 ()

feryz ::

Kredibilnost ljudi, ki nicke na forumih menjajo mnogo bolj pogosto kot spodnje gate, je zelo vprašljiva.

wahwah#1 ::

feryz je izjavil:

Kredibilnost ljudi, ki nicke na forumih menjajo mnogo bolj pogosto kot spodnje gate, je zelo vprašljiva.

Ah, ad hominem? :)) Ne mores spacati skupaj nic bolj pametnega Nodi?

Naj ti razlozim se to, kredibilnost tule ni potrebna, vsakdo si lahko v zapisih zgoraj sam prebere, kar ze sam ve od ~10 leta dalje. Nisem pisal za vse, ker vecina to razume, razlagal sem samo tistim, ki ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wahwah#1 ()

LukiYo ::

wahwah#1 je izjavil:


Nismo vec na stopnji razvoja, kjer "kmecka pamet" zadosca, za dolocene stvari rabis imeti dolocena znanja.


Točno to in odhebite vsi s svojimi iz riti privlečenimi zaključki o cepivih.

In o naravnih poteh, ki so kao najboljše, kot omenjajo nekateri, da preboleti je top shit. Brez kemije, recimo penicilina bi vsi naravno krepnili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LukiYo ()

fikus_ ::

PrihajaNodi je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Nodi, nisem te vprašal, zakaj so se ljudje cepili, ampak hočem dokar za to tvojo trditev: "Večina cepljenih je nižji sloj, ogromno se jih je cepilo pod prisilo (izguba službe, vrtci...). Toliko o IQ cepljenih bedakov.".

Torej da ti bo lažje:
1. Večina cepljenih je nižji sloj
2. ogromno se jih je cepilo pod prisilo (izguba službe, vrtci...)
3. Toliko o IQ cepljenih bedakov.

Tvoje trditve za katere hočem dokaz!



Drži, ker gre za delovna mesta, ki so povečini zamenljiva in slabo plačana.


Očitno nimaš dokaza in iz tebe veje bikov kakec.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

antonija ::

PrihajaNodi je izjavil:

Enako je z vsebino v cepivih. Nihče, ampak res nihče do sedaj ni razložil zakaj je potrebno ampulo 10 x polkrožno zavrteti. Če se ampula premočno pretrese jo je potrebno odvreči! Ja, to so navodila. Kako je s transportom nimam pojma. Kot drugo, če se ampula razbije je potrebno dekontaminirati celoten prostor. Zakaj? Kakšna svinjarija je potem to.
Prvenstveno zelo verjetno zato, ker gre za zelo zelo obcutljive spojine. Ze shranjevanje mora biti pri minus_nekaj da zadeva sploh prezivi transport in skladiscenje, nasilno stresanje viale kot kaze prinese dovolj energije, da lahko denaturira proteine ki so v cepivu, oz. starta katero od nezeljenih reakcij med sestavinami cepiva in/ali primarne embalaze.
Drugo razlog za bit pa ta, da z nasilnim mesanjem uvedes v raztopino veliko vec mickenih zracnih mehurckov, s cimer enormno povecas povrsino na kateri imajo zrak (oz. plini) moznost reagirati s sestavinami cepiva, s cimer bi spet lahko startal nezelene reakcije.
Zadnji razlog bi lahko bil tudi da bi zaradi viskoznosti raztpine lahko uvedel toliko zracnih mehurckov, da bi bilo samo injiciranje nevarno (ampk zadnje je samo moje sklepanje, verjetno irelevantno za doticni primer ker imajo raztopino precej nizko viskoznost).

Verjemi da ima predpis svoj smisel, tako kot ga imajo vsi roki uporabe na pokvarljivih izdelkih, napotki za transport, itd.

Skratka: samo zato ker tebi ni jasno kako svet deluje, to ne pomeni da ne deluje. Nova cepiva so iz kemijskega in fizikalnega vidika relativno obcutljiva, posledicno imajo predpisano strozje pogoje transporta, shranjevanja in ravnanja z odtajanim izdelkom.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Massacra ::

Delta varianta virusa sars-cov-2 ima 17(!!!) mutacij!

Ena od njih:

L452R. The substitution at position 452, a leucine-to-arginine substitution, confers stronger affinity of the spike protein for the ACE2 receptor[41] and decreased recognition capability of the immune system.[4][42]

Če bi farmacevti s tehnologijo mRNA spremenili zgolj ta del v cepivu, bi najbrž rešili od pomladi na 100 tisoče težjih potekov bolezni.
Ampak še vedno so cepiva prilagojena izvornemu sevu (Wuhanski sev).

To se meni zdi zločin!

wahwah#1 ::

Massacra je izjavil:

Delta varianta virusa sars-cov-2 ima 17(!!!) mutacij!

Ena od njih:

L452R. The substitution at position 452, a leucine-to-arginine substitution, confers stronger affinity of the spike protein for the ACE2 receptor[41] and decreased recognition capability of the immune system.[4][42]

Če bi farmacevti s tehnologijo mRNA spremenili zgolj ta del v cepivu, bi najbrž rešili od pomladi na 100 tisoče težjih potekov bolezni.
Ampak še vedno so cepiva prilagojena izvornemu sevu (Wuhanski sev).

To se meni zdi zločin!


Meni osebno se pa zdi, da o tem premalo vem in zato ne bom vlekel zakljuckov na podlagi svojega skromnega znanja.

Ravno tako ne bom farmacevtov obtozeval nicesar ker na tem podrocju tudi premalo vem oziroma oni vedo tisockrat vec kot jaz.

Ker ocitno o tem ves vec kot jaz ali oni, jim poslji prosnjo za zaposlitev.

Preprican sem, da te bojo veseli pa tudi placa bo enormna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wahwah#1 ()

kopriwa ::

Massacra je izjavil:

Delta varianta virusa sars-cov-2 ima 17(!!!) mutacij!

Ena od njih:

L452R. The substitution at position 452, a leucine-to-arginine substitution, confers stronger affinity of the spike protein for the ACE2 receptor[41] and decreased recognition capability of the immune system.[4][42]

Če bi farmacevti s tehnologijo mRNA spremenili zgolj ta del v cepivu, bi najbrž rešili od pomladi na 100 tisoče težjih potekov bolezni.
Ampak še vedno so cepiva prilagojena izvornemu sevu (Wuhanski sev).

To se meni zdi zločin!

Bwahaha, bipolarnost seka ven. "Cepiva so zarota farmacije in elite, polna nanobotov in grafen oksida!!" V naslednjem trenutku: "našel sem ključno mutacijo, farmacevti, spremenite cepivo, če ne je to zločin!!11"

m0LN4r ::

Sparrow je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Tipicno, vsi se izogibate realnim stevilkam na postavljeno vprasanje. Samo opletate.

@Sparrow
Saj ce pa ze zdaj nimas kondicije. Vlezi se za 4 tedne v posteljo, pa pejt laufat 10km z 10km/h. Bos videl kolk imas kondicije. Kondicija ne pride od samega sebe, pesacenje v hribe ni sport, ampak rekreacija.


Korona lahko povzroči obliko pljučnice, kjer se ti poškodujejo dihalni mešički. Te kondicije ne moraš nazaj dobiti dokler se ti tkipo v pljučih ne obnovi. Tvoj argument se ne aplicira na ta tip izkubljene kondicije.

Običajno kondicijo dobiš kot omenjaš z rekreacijo. Izgubo korona kondicije pa ne dobiš nazaj z rekreacijo.

In izpustil si težavo brain foga. Če bi to povzročalo cepivo bi ljudje ponoreli. Ker ga pa corona je pa nekako ok. Sam ne razumem tega razmišljanja.

Ja pac, ce seksas tut lahk marsikaj dobis, pa ce se druzis z random folkom, ki je prisel iz tanzanije itn.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Utk ::

Bolj verjetno je, da imajo farmacevti zaposleno tudi ekipo ekonomistov, ki so izračunali, da se pač to enostavno ne splača. Nekaj stane razvoj, nekaj papirji, zaloge in vse kar je v transportu bi šlo v nič, ker bi vsi hoteli delta verzijo, zakaj...sej vlade tako in tako pritiskajo, da se cepimo tudi z alfa verzijo, kaj točno bi imeli od tega, če bi dali ven delto?

Massacra ::

In kaj vama kopriwa in wahwah ni jasno?
Podal sem zgolj znanstveno dejstvo.

A za omikron bodo pa korigirali cepivo?

wahwah#1 ::

kopriwa je izjavil:

Bwahaha, bipolarnost seka ven. "Cepiva so zarota farmacije in elite, polna nanobotov in grafen oksida!!" V naslednjem trenutku: "našel sem ključno mutacijo, farmacevti, spremenite cepivo, če ne je to zločin!!11"


Ne ne, ni problem v bipolarnosti.

Tezava je v tem, da je danes ljudi iz ne vem kaksnih cudnih razlogov sram priznati, da o necem ne vedo skoraj nic in hocejo pokazati, da o tem vedo vse.

Ne razumem samo zakaj? Saj tole je samo forum, niti FB ni, da bi dobil tistega vsecka vec. Noro se mi zdi, da se gres nekaj kar nisi.

m0LN4r ::

Sem spregledal stevilko ali pa ne najdem med odgovori, kolko je nehospitaliziranih prebivalcev prinas zaradi koronce?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

wahwah#1 ::

Massacra je izjavil:

In kaj vama kopriwa in wahwah ni jasno?
Podal sem zgolj znanstveno dejstvo.

A za omikron bodo pa korigirali cepivo?


Kaksno znanstveno dejstvo? Lahko razlozis, pa zacni s tem, kaj gen sploh je. Ker jaz ne vem dovolj, da bi razumel kaj si prilepil tamle in preprican sem, da velika vecina drugih tudi ne - ce kdo drug ve, bi ga prosil, da razlozi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wahwah#1 ()

Massacra ::

Utk je izjavil:

Bolj verjetno je, da imajo farmacevti zaposleno tudi ekipo ekonomistov, ki so izračunali, da se pač to enostavno ne splača. Nekaj stane razvoj, nekaj papirji, zaloge in vse kar je v transportu bi šlo v nič, ker bi vsi hoteli delta verzijo, zakaj...sej vlade tako in tako pritiskajo, da se cepimo tudi z alfa verzijo, kaj točno bi imeli od tega, če bi dali ven delto?


Saj to je Jerala v včerajšnjem intervjuju priznal!!!

Me prav zanima, kaj bi naredili, če bi kupili sesalec, ki nebi dovolj dobro sesal (in morebiti celo pihal prah nazaj v prostor)!

wahwah#1 ::

m0LN4r je izjavil:

Sem spregledal stevilko ali pa ne najdem med odgovori, kolko je nehospitaliziranih prebivalcev prinas zaradi koronce?


12.123 - izmislil sem si. Te lahko vprasam, kaj bos s tem podatkom? Mislim, cemu je relevantno, a planiras nove prostore v lokalni bolnisnici?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wahwah#1 ()

kopriwa ::

wahwah#1 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Sem spregledal stevilko ali pa ne najdem med odgovori, kolko je nehospitaliziranih prebivalcev prinas zaradi koronce?


12.123 - izmislil sem si. Te lahko vprasam, kaj bos s tem podatkom? Mislim, cemu je relevantno, a planiras nove prostore v lokalni bolnisnici?

Tega podatka še ni zasledil. In jasno je, ta podatek je ključen da potrdi agendo 2025. Facepalm

PrihajaNodi ::

antonija je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Enako je z vsebino v cepivih. Nihče, ampak res nihče do sedaj ni razložil zakaj je potrebno ampulo 10 x polkrožno zavrteti. Če se ampula premočno pretrese jo je potrebno odvreči! Ja, to so navodila. Kako je s transportom nimam pojma. Kot drugo, če se ampula razbije je potrebno dekontaminirati celoten prostor. Zakaj? Kakšna svinjarija je potem to.
Prvenstveno zelo verjetno zato, ker gre za zelo zelo obcutljive spojine. Ze shranjevanje mora biti pri minus_nekaj da zadeva sploh prezivi transport in skladiscenje, nasilno stresanje viale kot kaze prinese dovolj energije, da lahko denaturira proteine ki so v cepivu, oz. starta katero od nezeljenih reakcij med sestavinami cepiva in/ali primarne embalaze.
Drugo razlog za bit pa ta, da z nasilnim mesanjem uvedes v raztopino veliko vec mickenih zracnih mehurckov, s cimer enormno povecas povrsino na kateri imajo zrak (oz. plini) moznost reagirati s sestavinami cepiva, s cimer bi spet lahko startal nezelene reakcije.
Zadnji razlog bi lahko bil tudi da bi zaradi viskoznosti raztpine lahko uvedel toliko zracnih mehurckov, da bi bilo samo injiciranje nevarno (ampk zadnje je samo moje sklepanje, verjetno irelevantno za doticni primer ker imajo raztopino precej nizko viskoznost).

Verjemi da ima predpis svoj smisel, tako kot ga imajo vsi roki uporabe na pokvarljivih izdelkih, napotki za transport, itd.

Skratka: samo zato ker tebi ni jasno kako svet deluje, to ne pomeni da ne deluje. Nova cepiva so iz kemijskega in fizikalnega vidika relativno obcutljiva, posledicno imajo predpisano strozje pogoje transporta, shranjevanja in ravnanja z odtajanim izdelkom.


Saj ves da bo proizvajalec navedel to kar navede?Se kdo spomni tozb jonsona ali cepiv za svinjsko gripo? Padale so mocne odskodnine. Medtem pa ti Zlovenija ponudi 10k eur za smrt otroka. Da ne omenjam da ti vse kar pises so samo spekulacije - kao new tech. Kot neka novacreligija. Sick
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

wahwah#1 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Saj ves da bo proizvajalec dal to kar pac da. Se kdo spomni tozb jonsona ali cepiv za svinjsko gripo? Padale so mocne odskodnine. Medtem pa ti Zlovenija oonudi 10k eur za smrt otroka. Sick


Proizvajalec bo dal, to kar ima.

Ampak bolj zanimivo, Nodi, koliko imas otrok?

PrihajaNodi ::

wahwah#1 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Saj ves da bo proizvajalec dal to kar pac da. Se kdo spomni tozb jonsona ali cepiv za svinjsko gripo? Padale so mocne odskodnine. Medtem pa ti Zlovenija oonudi 10k eur za smrt otroka. Sick


Proizvajalec bo dal, to kar ima.

Ampak bolj zanimivo, Nodi, koliko imas otrok?


Narobe. To kar bo zelel.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

wahwah#1 ::

PrihajaNodi je izjavil:

wahwah#1 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Saj ves da bo proizvajalec dal to kar pac da. Se kdo spomni tozb jonsona ali cepiv za svinjsko gripo? Padale so mocne odskodnine. Medtem pa ti Zlovenija oonudi 10k eur za smrt otroka. Sick


Proizvajalec bo dal, to kar ima.

Ampak bolj zanimivo, Nodi, koliko imas otrok?


Narobe. To kar bo zelel.


Pustiva ta del, ker je brezvezen, pac ideje, da bo nekdo nalasc zahebal celotno svetovno populacijo, spadajo na zaprte oddelke.

Bolj me zanima koliko otrok imas?

PrihajaNodi ::

wahwah#1 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

wahwah#1 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Saj ves da bo proizvajalec dal to kar pac da. Se kdo spomni tozb jonsona ali cepiv za svinjsko gripo? Padale so mocne odskodnine. Medtem pa ti Zlovenija oonudi 10k eur za smrt otroka. Sick


Proizvajalec bo dal, to kar ima.

Ampak bolj zanimivo, Nodi, koliko imas otrok?


Narobe. To kar bo zelel.


Pustiva ta del, ker je brezvezen, pac ideje, da bo nekdo nalasc zahebal celotno svetovno populacijo, spadajo na zaprte oddelke.

Bolj me zanima koliko otrok imas?


Zakaj spada pod zaprte oddelke? So ameriski veterani dobili odskodnine ko so spricali vietnamce z agent orange in sami dobili in imeli posledice? Ne, klosarji so.

Teocki tebi podobnim pa mislijo da se zgodovina ne ponavlja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

wahwah#1 ::

PrihajaNodi je izjavil:

wahwah#1 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

wahwah#1 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Saj ves da bo proizvajalec dal to kar pac da. Se kdo spomni tozb jonsona ali cepiv za svinjsko gripo? Padale so mocne odskodnine. Medtem pa ti Zlovenija oonudi 10k eur za smrt otroka. Sick


Proizvajalec bo dal, to kar ima.

Ampak bolj zanimivo, Nodi, koliko imas otrok?


Narobe. To kar bo zelel.


Pustiva ta del, ker je brezvezen, pac ideje, da bo nekdo nalasc zahebal celotno svetovno populacijo, spadajo na zaprte oddelke.

Bolj me zanima koliko otrok imas?


Zakaj spada pod zaprte oddelke? So ameriski veterani dobili odskodnine ko so spricali vietnamce z agent orange in sami dobili in imeli posledice? Ne, klosarji so.


Off topic. Koliko otrok imas? Zanima me, ker uporabljas argumentacijo "think of the children", zraven pa nimas otrok, da bi sploh razumel, kaj to pomeni.

PrihajaNodi ::

Saj je vseeno, toliko je vredno zivljenje otroka, starsa 20k ob smrti, DOKAZANA invalidnosti pa 60k kar pomeni da je tvoje zivljenje vredno malo vec kot 1 bitkojn.

Pa niti tega ne vemo ce sploh so komu ze kaj priznali. Prav tako v navodilih za uporabo pise (natancneje fajzer) kdo so osebe ki morajo biti previdni ob cepljenju. Pa se podkupljivim dohtarjem jebe. Oni bi cepili se pse, vse za nagrade.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

wahwah#1 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Saj je vseeno, toliko je vredno zivljenje otroka, starsa 20k ob smrti, DOKAZANA invalidnosti pa 60k kar pomeni da je tvoje zivljenje vredno malo vec kot 1 bitkojn.


Ne razumem, kaj ima to sploh kakrsnokoli vezo s cimerkoli? Saj drzava lahko starsema izplaca cel letni proracun, samo ne se cudit, ce bojo bos umrl od slepica.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wahwah#1 ()

Silici ::

Ministrstvo za zdravje Singapur trdi da nas je rešu Hoffman? fake?

wahwah#1 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pa niti tega ne vemo ce sploh so komu ze kaj priznali. Prav tako v navodilih za uporabo pise (natancneje fajzer) kdo so osebe ki morajo biti previdni ob cepljenju. Pa se podkupljivim dohtarjem jebe. Oni bi cepili se pse, vse za nagrade.


Nodi, jaz tega ne vem ali se jim jebe. In ali res ne obracajo flask. In kaj se zgodi, ce jih ne. Pojma nimam.

Od kod tebi vse to vesoljno znanje? Si "podkupljiv dohtar"?

PrihajaNodi ::

wahwah#1 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Saj je vseeno, toliko je vredno zivljenje otroka, starsa 20k ob smrti, DOKAZANA invalidnosti pa 60k kar pomeni da je tvoje zivljenje vredno malo vec kot 1 bitkojn.


Ne razumem, kaj ima to sploh kakrsnokoli vezo s cimerkoli? Saj drzava lahko starsema izplaca cel letni proracun, samo ne se cudit, ce bojo bos umrl od slepica.


Ima vezo. Toliko je vredno zivljenje, korporacije so se pa izognile odgovornosti s tem ko je to “breme” prevzela drzava. Jasno da ti ni jasno

wahwah#1 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Pa niti tega ne vemo ce sploh so komu ze kaj priznali. Prav tako v navodilih za uporabo pise (natancneje fajzer) kdo so osebe ki morajo biti previdni ob cepljenju. Pa se podkupljivim dohtarjem jebe. Oni bi cepili se pse, vse za nagrade.


Nodi, jaz tega ne vem ali se jim jebe. In ali res ne obracajo flask. In kaj se zgodi, ce jih ne. Pojma nimam.

Od kod tebi vse to vesoljno znanje? Si "podkupljiv dohtar"?


Ne, navodila sem prebral. Bral sem tudi kaj se zgodi ce se ampula razbije. Pac, moras biti pismen.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

wahwah#1 ::

PrihajaNodi je izjavil:

wahwah#1 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Saj je vseeno, toliko je vredno zivljenje otroka, starsa 20k ob smrti, DOKAZANA invalidnosti pa 60k kar pomeni da je tvoje zivljenje vredno malo vec kot 1 bitkojn.


Ne razumem, kaj ima to sploh kakrsnokoli vezo s cimerkoli? Saj drzava lahko starsema izplaca cel letni proracun, samo ne se cudit, ce bojo bos umrl od slepica.


Ima vezo. Toliko je vredno zivljenje, korporacije so se pa izognile odgovornosti s tem ko je to “breme” prevzela drzava. Jasno da ti ni jasno


Po tem, ko so zaceli ljudje mnozicno umirati zaradi virusa. In, ko so ZDA in EU preverile cepiva z najboljsimi, ki jih imajo v stroki.

Mislim, da so odlicno opravili svoje delo, kaj pa ti mislis?

PrihajaNodi ::

wahwah#1 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

wahwah#1 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Saj je vseeno, toliko je vredno zivljenje otroka, starsa 20k ob smrti, DOKAZANA invalidnosti pa 60k kar pomeni da je tvoje zivljenje vredno malo vec kot 1 bitkojn.


Ne razumem, kaj ima to sploh kakrsnokoli vezo s cimerkoli? Saj drzava lahko starsema izplaca cel letni proracun, samo ne se cudit, ce bojo bos umrl od slepica.


Ima vezo. Toliko je vredno zivljenje, korporacije so se pa izognile odgovornosti s tem ko je to “breme” prevzela drzava. Jasno da ti ni jasno


Po tem, ko so zaceli ljudje mnozicno umirati zaradi virusa. In, ko so ZDA in EU preverile cepiva z najboljsimi, ki jih imajo v stroki.

Mislim, da so odlicno opravili svoje delo, kaj pa ti mislis?


Izjava je bila da 2 dozi scitita dozivljensko. Kasneje so se pogoje zaceli spreminjati. Vidis da znas tudi ti lepo komunicirati, sam potrudit se moras.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

wahwah#1 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne, navodila sem prebral. Bral sem tudi kaj se zgodi ce se ampula razbije. Pac, moras biti pismen.


Ni problem v fizicnem aktu prebiranja, problem je ali si jih razumel in kot sva ugotovila, o tem ne ves nic, se na (sicer napacnem) forumu sprasujes druge, ki ne vejo nic o tem. Resno te vprasam, ti dam navodila za prebrati za plinski spektrometer, bos razlozil kaj pise notri. A greva probat?

Nisi oseba, ki bi bila v kakrsnemkoli pogledu usposobljena za cepljenje ljudi in navodila so napisana za usposobljene osebe.

Zakaj sploh tratis cas z branjem necesa kar ne razumes?

PrihajaNodi je izjavil:

Izjava je bila da 2 dozi scitita dozivljensko. Kasneje so se pogoje zaceli spreminjati. Vidis da znas tudi ti lepo komunicirati, sam potrudit se moras.


Ja in v tistem casu, z danim znanjem, je to tudi drzalo. Si ze slisal kdaj rek "po bitki je lahko vsak general"?

Imam precej izkusenj z 10 letnim otrokom, tako, da ni panike. Vcasih je samo tezko razumeti, da komuniciras z 10 letnimi otroci, pac forum, ne vidimo se.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wahwah#1 ()
««
12 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova različica koronavirusa se imenuje omikron (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
106087328 (66452) fikus_

Karantena omikron

Oddelek: Loža
142037 (1740) zee

Več podobnih tem