» »

Nova različica koronavirusa se imenuje omikron

««
18 / 22
»»

PrihajaNodi ::

Pripravite infuzije za pamže, 3 mesečno špikanje nima smisla.

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Dimnik je izjavil:

Nodi, ti si poglej oddajo preverjeno od včeraj in nehaj žalit zdravstveno osebje, ki v večini rešujejo take, kot si ti


Ja vem, dobra propaganda. Goebels bi bil navdušen

Pumpanje naroda
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vajenc ::

m0LN4r je izjavil:

Mater, delate se tukaj, kot da vsi necepljeni in vsi stari pristanejo na intenzivni ali v krsti, pa je resnica dalec od tega.

Namesto, da se tu kregamo za brezveze, bi postavil nekaj vprasanj, kot concerned (prisiljeno) vaxed citizen:
1. Koliko je tista stevilka hudih bolnikov, ko bomo rekli, zdaj se je umirilo in je konec?
2. Koliksna precepljenost je za to potrebna?
3. Kako dosezemo/drzimo ta procent v 2. tocki, ce se cepimo na razlicne dni v mescu in niti stroka, ne Slovenska, niti Evropska, niti svetovna si nista enotni kako dolgo naj bi veljala QR koda precepljenosti.

Večina necepljenih zboli. Večina pacientov na intenzivni je necepljenih (kljub temu, da je več kot polovica vsega prebivalstva cepljenih), večina umrlih je necepljenih.

Glede vprašanj. Smo imeli semafor sproščanja ukrepov, ki je bil narejen na podlagi prejšnjega vala, pa si ga očitno ne moremo več privoščiti. Trenutni ukrepi so glede na tisti semafor precej blagi. Ko bomo vsi precepljeni ali preboleli, upam, da ne bo več potrebe po PCT. V primeru, da temu ne bo tako, bo upravičeno tudi nas, zagovornike cepljenja, začelo skrbeti. Do takrat se bomo mi še vedno sekirali nad nizko precepljenostjo vi pa nad ostalimi tajnimi misijami NWO.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

PrihajaNodi ::

A to je tisti Jelkov semafor ko je iz Hrvaške prišel?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: e-gor ()

Vajenc ::

PrihajaNodi je izjavil:

A to je tisti Jelkov semafor ko je iz Hrvaške prišel?

Mogoče, je sicer iz januarja.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Mato989 ::

Vajenc je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Mater, delate se tukaj, kot da vsi necepljeni in vsi stari pristanejo na intenzivni ali v krsti, pa je resnica dalec od tega.

Namesto, da se tu kregamo za brezveze, bi postavil nekaj vprasanj, kot concerned (prisiljeno) vaxed citizen:
1. Koliko je tista stevilka hudih bolnikov, ko bomo rekli, zdaj se je umirilo in je konec?
2. Koliksna precepljenost je za to potrebna?
3. Kako dosezemo/drzimo ta procent v 2. tocki, ce se cepimo na razlicne dni v mescu in niti stroka, ne Slovenska, niti Evropska, niti svetovna si nista enotni kako dolgo naj bi veljala QR koda precepljenosti.

Večina necepljenih zboli. Večina pacientov na intenzivni je necepljenih (kljub temu, da je več kot polovica vsega prebivalstva cepljenih), večina umrlih je necepljenih.

Glede vprašanj. Smo imeli semafor sproščanja ukrepov, ki je bil narejen na podlagi prejšnjega vala, pa si ga očitno ne moremo več privoščiti. Trenutni ukrepi so glede na tisti semafor precej blagi. Ko bomo vsi precepljeni ali preboleli, upam, da ne bo več potrebe po PCT. V primeru, da temu ne bo tako, bo upravičeno tudi nas, zagovornike cepljenja, začelo skrbeti. Do takrat se bomo mi še vedno sekirali nad nizko precepljenostjo vi pa nad ostalimi tajnimi misijami NWO.



Aha, ko bi bli pa vsi cepljeni bi pa rekel da to da vsi ki zbolijo in umrejo so cepljeni pa naenkrat POSTANE OK, ker takrat je pa absolutna cifra pomembna

Dokelr lahko cepljeni zboli je brezveze, ker bo virus mutiral na cepljenih in spet bodo cepiva neuporabna, kdo se hoče kot đanki pikat na mesec dni ali 3 mesece?

jaz ne
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Ihan je izjavil da so cepljeni, ko se jim je razvila nova verzija INKOMPRETIRANI.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

m0LN4r ::

Dimnik je izjavil:

Nodi, ti si poglej oddajo preverjeno od včeraj in nehaj žalit zdravstveno osebje, ki v večini rešujejo take, kot si ti

Zdravstveno osebje res ni krivo, da zdravstvo ze 10 let stagnira in je bilo potrebnih le nekaj korona bolnikov, da so se zbudili.
Bodo pac pobegnili cez mejo, se naucili tujega jezika in tam delali, kot se to spodobi od jutra do sutra, placa glede na efektivnost, morali biti konkurencni na trgu ne glede na to ali je november ali junij, korona ali nekorona in potem, ko bodo to sprobali bodo prisli nazaj v topel objem ZZZS.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Vajenc ::

Mato989 je izjavil:

Aha, ko bi bli pa vsi cepljeni bi pa rekel da to da vsi ki zbolijo in umrejo so cepljeni pa naenkrat POSTANE OK, ker takrat je pa absolutna cifra pomembna

Dokelr lahko cepljeni zboli je brezveze, ker bo virus mutiral na cepljenih in spet bodo cepiva neuporabna, kdo se hoče kot đanki pikat na mesec dni ali 3 mesece?

jaz ne

Meni se tudi ne paše cepit in če bo ob 80-100% precepljenosti in bohve koliko prebolelih še vedno toliko umrlih in zasedenih intenzivnih postelj, bo teorija o cepljenju padla na vsej črti. Sej to je jasno, a ni?
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

m0LN4r ::

Vajenc je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Mater, delate se tukaj, kot da vsi necepljeni in vsi stari pristanejo na intenzivni ali v krsti, pa je resnica dalec od tega.

Namesto, da se tu kregamo za brezveze, bi postavil nekaj vprasanj, kot concerned (prisiljeno) vaxed citizen:
1. Koliko je tista stevilka hudih bolnikov, ko bomo rekli, zdaj se je umirilo in je konec?
2. Koliksna precepljenost je za to potrebna?
3. Kako dosezemo/drzimo ta procent v 2. tocki, ce se cepimo na razlicne dni v mescu in niti stroka, ne Slovenska, niti Evropska, niti svetovna si nista enotni kako dolgo naj bi veljala QR koda precepljenosti.

Večina necepljenih zboli. Večina pacientov na intenzivni je necepljenih (kljub temu, da je več kot polovica vsega prebivalstva cepljenih), večina umrlih je necepljenih.

Glede vprašanj. Smo imeli semafor sproščanja ukrepov, ki je bil narejen na podlagi prejšnjega vala, pa si ga očitno ne moremo več privoščiti. Trenutni ukrepi so glede na tisti semafor precej blagi. Ko bomo vsi precepljeni ali preboleli, upam, da ne bo več potrebe po PCT. V primeru, da temu ne bo tako, bo upravičeno tudi nas, zagovornike cepljenja, začelo skrbeti. Do takrat se bomo mi še vedno sekirali nad nizko precepljenostjo vi pa nad ostalimi tajnimi misijami NWO.
Kaj zdaj, kolk % je nizko? Koliko bolnikov je prevec? Koliko % in bolnikov pomeni konec?
Ali si stroka se ni dolocila konkretnih mej in ciljev po skoraj dveh letih?

Vajenc je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Aha, ko bi bli pa vsi cepljeni bi pa rekel da to da vsi ki zbolijo in umrejo so cepljeni pa naenkrat POSTANE OK, ker takrat je pa absolutna cifra pomembna

Dokelr lahko cepljeni zboli je brezveze, ker bo virus mutiral na cepljenih in spet bodo cepiva neuporabna, kdo se hoče kot đanki pikat na mesec dni ali 3 mesece?

jaz ne

Meni se tudi ne paše cepit in če bo ob 80-100% precepljenosti in bohve koliko prebolelih še vedno toliko umrlih in zasedenih intenzivnih postelj, bo teorija o cepljenju padla na vsej črti. Sej to je jasno, a ni?
Koliko je toliko? In koliko je prevec? Kaj pravi stroka?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

3p ::

m0LN4r je izjavil:

Zdravstveno osebje res ni krivo, da zdravstvo ze 10 let stagnira in je bilo potrebnih le nekaj korona bolnikov, da so se zbudili.
Bodo pac pobegnili cez mejo, se naucili tujega jezika in tam delali, kot se to spodobi od jutra do sutra, placa glede na efektivnost, morali biti konkurencni na trgu ne glede na to ali je november ali junij, korona ali nekorona in potem, ko bodo to sprobali bodo prisli nazaj v topel objem ZZZS.


To misliš vobče, po celem svetu, v časih neoliberalizma, ki terja "minimalno državo" (razen kot so potrebne kake subvencije)? Vse ravno še dovolj veliko. Vse just in time?

Vajenc ::

m0LN4r je izjavil:

Vajenc je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Mater, delate se tukaj, kot da vsi necepljeni in vsi stari pristanejo na intenzivni ali v krsti, pa je resnica dalec od tega.

Namesto, da se tu kregamo za brezveze, bi postavil nekaj vprasanj, kot concerned (prisiljeno) vaxed citizen:
1. Koliko je tista stevilka hudih bolnikov, ko bomo rekli, zdaj se je umirilo in je konec?
2. Koliksna precepljenost je za to potrebna?
3. Kako dosezemo/drzimo ta procent v 2. tocki, ce se cepimo na razlicne dni v mescu in niti stroka, ne Slovenska, niti Evropska, niti svetovna si nista enotni kako dolgo naj bi veljala QR koda precepljenosti.

Večina necepljenih zboli. Večina pacientov na intenzivni je necepljenih (kljub temu, da je več kot polovica vsega prebivalstva cepljenih), večina umrlih je necepljenih.

Glede vprašanj. Smo imeli semafor sproščanja ukrepov, ki je bil narejen na podlagi prejšnjega vala, pa si ga očitno ne moremo več privoščiti. Trenutni ukrepi so glede na tisti semafor precej blagi. Ko bomo vsi precepljeni ali preboleli, upam, da ne bo več potrebe po PCT. V primeru, da temu ne bo tako, bo upravičeno tudi nas, zagovornike cepljenja, začelo skrbeti. Do takrat se bomo mi še vedno sekirali nad nizko precepljenostjo vi pa nad ostalimi tajnimi misijami NWO.
Kaj zdaj, kolk % je nizko? Koliko bolnikov je prevec? Koliko % in bolnikov pomeni konec?
Ali si stroka se ni dolocila konkretnih mej in ciljev po skoraj dveh letih?

Sedaj je intubiranih oz. pacientov na intenzivni občutno preveč, še nikoli v zgodovini toliko. Jaz ne vem odgovora, na pamet bi rekel max 50 na intenzivni, da bi lahko trenutno zdravstvo delalo brez večjih žrtvovanj. % cepljenih je seveda neposredno povezan s prejšnjo ugotovitvijo.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

m0LN4r ::

Nc po celem svetu, sem lepo povedal, izpod toplega objema ZZZS na divji trg kapitalizma v zdravstvu cez mejo ali dve meji. Ce je tam lepse nevem, zanima me edino kam bezijo, ker v Afriko sigurno ne, tudi v Svico ne in tudi v Avstrijo ne. Ali pa bezijo vse v skladisce k amazonu delat al na zavod? Kam bezijo?

Vajenc je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Vajenc je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Mater, delate se tukaj, kot da vsi necepljeni in vsi stari pristanejo na intenzivni ali v krsti, pa je resnica dalec od tega.

Namesto, da se tu kregamo za brezveze, bi postavil nekaj vprasanj, kot concerned (prisiljeno) vaxed citizen:
1. Koliko je tista stevilka hudih bolnikov, ko bomo rekli, zdaj se je umirilo in je konec?
2. Koliksna precepljenost je za to potrebna?
3. Kako dosezemo/drzimo ta procent v 2. tocki, ce se cepimo na razlicne dni v mescu in niti stroka, ne Slovenska, niti Evropska, niti svetovna si nista enotni kako dolgo naj bi veljala QR koda precepljenosti.

Večina necepljenih zboli. Večina pacientov na intenzivni je necepljenih (kljub temu, da je več kot polovica vsega prebivalstva cepljenih), večina umrlih je necepljenih.

Glede vprašanj. Smo imeli semafor sproščanja ukrepov, ki je bil narejen na podlagi prejšnjega vala, pa si ga očitno ne moremo več privoščiti. Trenutni ukrepi so glede na tisti semafor precej blagi. Ko bomo vsi precepljeni ali preboleli, upam, da ne bo več potrebe po PCT. V primeru, da temu ne bo tako, bo upravičeno tudi nas, zagovornike cepljenja, začelo skrbeti. Do takrat se bomo mi še vedno sekirali nad nizko precepljenostjo vi pa nad ostalimi tajnimi misijami NWO.
Kaj zdaj, kolk % je nizko? Koliko bolnikov je prevec? Koliko % in bolnikov pomeni konec?
Ali si stroka se ni dolocila konkretnih mej in ciljev po skoraj dveh letih?

Sedaj je intubiranih oz. pacientov na intenzivni občutno preveč, še nikoli v zgodovini toliko. Jaz ne vem odgovora, na pamet bi rekel max 50 na intenzivni, da bi lahko trenutno zdravstvo delalo brez večjih žrtvovanj. % cepljenih je seveda neposredno povezan s prejšnjo ugotovitvijo.

Pa si preprican, da 50? Zakaj pa ne 15?
A za tistih 50 pa nebi nosili mask, obvezno cepil in imel 3G pogoj za nakup hrane?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

3p ::

m0LN4r je izjavil:

Nc po celem svetu, sem lepo povedal, izpod toplega objema ZZZS na divji trg kapitalizma v zdravstvu cez mejo ali dve meji. Ce je tam lepse nevem, zanima me edino kam bezijo, ker v Afriko sigurno ne, tudi v Svico ne in tudi v Avstrijo ne. Ali pa bezijo vse v skladisce k amazonu delat al na zavod? Kam bezijo?

Praviš, da je samo naše zdravstvo, ker je uspelo organizirati po prebivalcu več postelj in ICU postelj, kot v ZDA, Švici, Nemčiji, Nizozemski?

Ne vem če so kje na svetu imeli zaradi covida na ICU posteljah več pacientov (na milijon prebivalcev) kot trenutno v Sloveniji.

Unchancy ::

Neon87 je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Če smo že teoretiki zarote, pa mogoče res tile vbrizgi vplivajo na možganske celice.


Pri antivaxerjih je vpliv na možganske celice nemogoč iz očitnega razloga njihovega neobstoja v antivax glavah.


Nismo antivakserji, ker smo cepljeni proti vsem možnim, isto so proti vsem cepljeni naši otroci.
Antivakser je nekdo, ki zavrača "brez argumentov" kakršnokoli cepljenje.

Vajenc je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Ljudje nočejo slišat, nočejo verjeti, da je lahko karkoli problematičnega povezano s cepivom, dejansko si napaden, če pokažeš dvom.

Anticepilci se pri pojasnjevanju svojih dvomov največkrat zaciklajo do mere solatka oz zagovarjanja nekih skrajno neverjetnih teorij zarot.


Nismo anticepilci, ker smo cepljeni proti vsem možnim, isto so proti vsem cepljeni naši otroci.
Anticepilec je nekdo, ki zavrača "brez argumentov" kakršnokoli cepljenje.

Cepljenje po programu za otroke je obvezno. Če bi bilo opcijsko, marsikateri od covid 5Gjašev ne bi cepil svojih otrok.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

m0LN4r ::

3p je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Nc po celem svetu, sem lepo povedal, izpod toplega objema ZZZS na divji trg kapitalizma v zdravstvu cez mejo ali dve meji. Ce je tam lepse nevem, zanima me edino kam bezijo, ker v Afriko sigurno ne, tudi v Svico ne in tudi v Avstrijo ne. Ali pa bezijo vse v skladisce k amazonu delat al na zavod? Kam bezijo?

Praviš, da je samo naše zdravstvo, ker je uspelo organizirati po prebivalcu več postelj in ICU postelj, kot v ZDA, Švici, Nemčiji, Nizozemski?

Ne vem če so kje na svetu imeli zaradi covida na ICU posteljah več pacientov (na milijon prebivalcev) kot trenutno v Sloveniji.

Te primerjave spet, kr tko vse pocez, brez analize strukture zdravstva, procesov, starosti drzave itn.
Ne bos verjel, ampak v Singapurju imajo tudi 10x vec hektarjev banan glede na stevilo prebivalcev, kot v Sloveniji, da o kaksni Grciji, kaj sele Kolumbiji ne govorimo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

3p ::

m0LN4r je izjavil:

Te primerjave spet, kr tko vse pocez, brez analize strukture zdravstva, procesov, starosti drzave itn.
Ne bos verjel, ampak v Singapurju imajo tudi 10x vec hektarjev banan glede na stevilo prebivalcev, kot v Sloveniji, da o kaksni Grciji, kaj sele Kolumbiji ne govorimo.


A naj zdaj kar referat naj zdaj napišem, potem ko si podal na prvi pogled iz, recimo rokava, potegnjene namige o učinkovitosti zdravstvenih sistemov?

Let me google that for you?

Mato989 ::

Vajenc je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Aha, ko bi bli pa vsi cepljeni bi pa rekel da to da vsi ki zbolijo in umrejo so cepljeni pa naenkrat POSTANE OK, ker takrat je pa absolutna cifra pomembna

Dokelr lahko cepljeni zboli je brezveze, ker bo virus mutiral na cepljenih in spet bodo cepiva neuporabna, kdo se hoče kot đanki pikat na mesec dni ali 3 mesece?

jaz ne

Meni se tudi ne paše cepit in če bo ob 80-100% precepljenosti in bohve koliko prebolelih še vedno toliko umrlih in zasedenih intenzivnih postelj, bo teorija o cepljenju padla na vsej črti. Sej to je jasno, a ni?


Vredu, ampak takrat se ne bom več mogel odcepit ko bo teorija padla...

Sploh pa je glavna težava te "strategije", da ni dolgoročna rešitev...

Dokler cepivo ne deluje na dolgi rok (desetletja)
Dokler se cepljen vseeno v veliki meri okuži
Dokler cepljen lahko okuži drugega (cepljenega in necepljenega)

Bomo prihajali v cikličnost današnjega stanja... kot pravim tudi če se jutri vsi cepimo, bomo čez 9 mesecev ali prej na podobnem ali enakem... kaj pa pol? Bomo se spet morali vsi cepit? Jaz se ne mislim cepit do konc olajfa na 3-6 mesecev kot zdaj predlagajo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

m0LN4r ::

Odcepis se avtomatsko, zdaj po novem po nekaj mescih si spet "necepljen" ker cepivo ne deluje vec.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Mato989 ::

m0LN4r je izjavil:

Odcepis se avtomatsko, zdaj po novem po nekaj mescih si spet "necepljen" ker cepivo ne deluje vec.


Ne ne... tako kot če 9 mesecev ne seksaš si še vedno nedolžnost zgubil...

To če cepivo več nima učinka ne pomeni da si odcepljen, pomeni samo da ne deluje več še vedno so te cepili.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

grobijan ::

Dokler cepivo ne deluje na dolgi rok (desetletja)
Dokler se cepljen vseeno v veliki meri okuži
Dokler cepljen lahko okuži drugega (cepljenega in necepljenega)


Pozabil si še: Če nihče ne bi profitiral od prodaje cepiv.

Bullshit.

Kar lepo priznaj, da se ne bi cepil v nobenem primeru.

3p ::

Mato989 je izjavil:

To če cepivo več nima učinka ne pomeni da si odcepljen, pomeni samo da ne deluje več še vedno so te cepili.


Aja, tebe torej moti to, da se boš, kljub temu, da cepivo več ne bo imelo učinka, zavedal, da si se po dolgem upiranju, vdal argumentom vaxerske strani. In boš po tem začel dvomiti še v pravilnost svojih drugih odločitev. In zavedal se boš, da si s 30€ podprl zaroto Gatesov in ostalih iz grde industrije, ki kuje le dobičke.

Medtem pa plačuješ 50€ mesečno za Internet, preko katerega tako nesebično z nami deliš svoje znanje.

>:D

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

grobijan ::

PrihajaNodi je izjavil:

Cepljeni in preboleli morajo negativen izvid hitrega ali PCR-testiranja predložiti tudi ob vstopu v portugalske bare in diskoteke, bolnišnice, domove za ostarele in velike dogodke, na katerih sedeži niso oštevilčeni. To velja tudi za necepljene.

Cpljenci bodo kmalu testirani in bodo tudi njim vrtali po nosih. Bravo

ahahaha


Ne boš verjel, ampak večina cepljenih se nas s tem strinja. Ker nihče ne trdi da cepljeni ne morejo zboleti in širiti virusa. Pa če se boš potem ti lažje odločil za cepivo, še toliko bolje.

3p ::

PrihajaNodi ::

grobijan je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Cepljeni in preboleli morajo negativen izvid hitrega ali PCR-testiranja predložiti tudi ob vstopu v portugalske bare in diskoteke, bolnišnice, domove za ostarele in velike dogodke, na katerih sedeži niso oštevilčeni. To velja tudi za necepljene.

Cpljenci bodo kmalu testirani in bodo tudi njim vrtali po nosih. Bravo

ahahaha


Ne boš verjel, ampak večina cepljenih se nas s tem strinja. Ker nihče ne trdi da cepljeni ne morejo zboleti in širiti virusa. Pa če se boš potem ti lažje odločil za cepivo, še toliko bolje.

Zakaj bi se odlocil da se cepim. Ni potrebe. 2 leti smo v plandemiji se 3 to go.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

grobijan ::

Zakaj pa ne? Še vedno je čas, da se spametuješ, priznaš svojo zmoto, in se posuješ s pepelom. Ti takoj 20% odpustimo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

PrihajaNodi ::

Zato ker se tudi ne bi prostovoljno odlocil da grem k nacistom in pobijat nedolzne ljudi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

m0LN4r ::

Ce uvedejo testiranje in ostali BS za cepljene, se jaz nikoli vec ne bom cepil. Tak BS pa res ne bom podpiral.

Itak so nas nategnili, da moramo cepljeni nositi naprej maske 24/7
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

PrihajaNodi ::

Cepljeni ste imunokompromintirani
https://rumble.com/vq0lfb-ste-odgovorni...

m0LN4r je izjavil:

Ce uvedejo testiranje in ostali BS za cepljene, se jaz nikoli vec ne bom cepil. Tak BS pa res ne bom podpiral.

Itak so nas nategnili, da moramo cepljeni nositi naprej maske 24/7

Ne se zdaj pizdit. Testiranje bo za vse. Boste pa lahko v trgovine hodil oz centre.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

PrihajaNodi je izjavil:

Cepljeni ste imunokompromintirani
https://rumble.com/vq0lfb-ste-odgovorni...

m0LN4r je izjavil:

Ce uvedejo testiranje in ostali BS za cepljene, se jaz nikoli vec ne bom cepil. Tak BS pa res ne bom podpiral.

Itak so nas nategnili, da moramo cepljeni nositi naprej maske 24/7

Ne se zdaj pizdit. Testiranje bo za vse. Boste pa lahko v trgovine hodil oz centre.


V bistvu bi morali cepljene zaj testirati na 24 ur. da mal nadoknadijo. LOL. :))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

blackbfm ::

Cepljeni ste imunokompromintirani
https://rumble.com/vq0lfb-ste-odgovorni...


zanimivo, v našem gospodinjstvu je samo necepljena oseba ponovno zbolela.. tko da ta naravna protitelesa so po nekaj mescih isto za en ku.. tako kot verjetno cepivo:))

PrihajaNodi ::

Je dobila omikrom?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Telbanc ::

PrihajaNodi je izjavil:

Je dobila omikrom?


Nodo tega še ni v Sloveniji. Omikrona, sicer menda je "zlo hud z blagimi simptomi...":)

Si opazo, da odkar je smotana riba zvedu da se bo mogu špikat vsake 3 msece (prosto po Trampužu) mi zbriše vsak tadrugi post. Karma is a bitch. :D:))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

PrihajaNodi ::

Vsi se bodo spikal
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kayzon ::

blackbfm je izjavil:

Cepljeni ste imunokompromintirani
https://rumble.com/vq0lfb-ste-odgovorni...


zanimivo, v našem gospodinjstvu je samo necepljena oseba ponovno zbolela.. tko da ta naravna protitelesa so po nekaj mescih isto za en ku.. tako kot verjetno cepivo:))


Zanimivo,v moji sluzbi pa tisti ki so pozitivni na covid so se cepili poleti. Toliko o temu hehe.

dripac ::

@Nodi; ne bomo se, tudi že cepljeni ne. Pa nisem edini ki tako razmišlja. Sicer pa imamo v firmi par komadov ki so ponovno zboleli in take ki so zboleli kljub polnemu cepljenju.

Apokaliptika Trampuža pač ne moreš resno jemat. Je že lani dokazal koliko je kredibilen s svojimi napovedmi. Kot sam pravi, o omikronu menda ne vemo nič, a istočasno vemo da se bo verjetno treba špikat vsake 3 mesece... Pa ga razumi. Drugega kot smejat se mu ne morem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dripac ()

spegli ::

Teh jajc ne bo nikol konc. Lohk bi se spomnil saj kako boljše ime kot omi neki

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

dripac ::

Tega ne more bit konec... Kot z drugimi koronavirusi bomo tudi s tem morali živet. Za kako ceno preden pride do te situacije bomo pa še videli.

Se bo že še pojavil kak še novejši sev od tega novega seva od novega koronavirusa kot mu pravijo v medijih, brez skrbi. Bo mogoče Seiko ali Casio. Aja točno, grške črke... Mogoče bo pa le revision 2.0.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dripac ()

PrihajaNodi ::

dripac je izjavil:

@Nodi; ne bomo se, tudi že cepljeni ne. Pa nisem edini ki tako razmišlja. Sicer pa imamo v firmi par komadov ki so ponovno zboleli in take ki so zboleli kljub polnemu cepljenju.

Apokaliptika Trampuža pač ne moreš resno jemat. Je že lani dokazal koliko je kredibilen s svojimi napovedmi. Kot sam pravi, o omikronu menda ne vemo nič, a istočasno vemo da se bo verjetno treba špikat vsake 3 mesece... Pa ga razumi. Drugega kot smejat se mu ne morem.

Boste se. pa tudi v karantene boste hodili. Gres stavit da bo to v roku enega leta

V radijski oddaji Vroči mikrofon je vodja posvetovalne skupine za cepljenje Bojana Beović odgovarjala na vprašanja Jane Vidic glede cepljenja, njegove učinkovitosti in se dotaknila tudi novih ukrepov oz. spoznanj o virusu, ki nam že slabi dve leti kroji življenje. Vse več držav, tudi takih, kjer je precepljenost občutno višja kot v Sloveniji, namreč znova uvaja testiranja, zapira državo ipd.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

dripac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Boste se. pa tudi v karantene boste hodili. Gres stavit da bo to v roku enega leta


Prostovoljno vsekakor ne. Ostalo je pa odvisno od stopnje in vrste prisile - mogoče imaš pa prav, čudi me več nič ko gledam kakšne ideje generirajo nekateri posamezniki na poziciji moči (nazadnje predsednice EK glede obveznega cepljenja). Glede roka - če do tega pride - se pa strinjam.

Beovićka si niti komentarja ne zasluži. Medijskega prostora pa dobi občutno preveč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dripac ()

m0LN4r ::

Zdaj so ga politiki ze tako zasrali z ukrepi po EU, pa razvlekli stvar, da se sami ne vejo, kako se bodo iz celega sranja izvlekli, da bodo imeli ciste roke po vsem tem.
Razen, ce bodo po novem letu pocasi zaceli utisevati medije, izklapljali statistiko postopoma, da raja pozabi, da korona sploh obstaja. Pa bodo rekli v bolnici ne, saj pa ni korona, gripa je.

In tako pocasi iz mesca v mesec do poletja, vec nihce ne bo vedel, kaj je bila korona.

Razen, ce gremo ponavljati ta cel drek se par let, ampak pol ni izgovora za noben virus vec. Maske so del zivljenja, test itn.

PS: Nam so lani tega casa pred bozicem zaprli stacuno, ko so bile stevilke skoraj 10x nizje, pa nihce ni bil cepljen, ker imamo kao 4000 kvadratnih metrov, brez oken in nevem kaka budalastina.
Sedaj so stevilke ze 2 tedna 10x visje, imamo odprto, nikomu nista. Samo zaposleni moramo 3G, teh 300-400 strank, ki jih imamo socasno notr, pa ne rabijo nicesar.

Kdoj je tu nor.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

dripac ::

Ni logike... Res se človek po vsem videnem začne spraševat kdo koga je*e.

Vajenc ::

Lansko leto se ni bilo cepiv, prebolelosti pa tudi ne veliko. Naslednjo zimo bo moralo biti podobno kot pri hudi sezoni gripe, razen, ce cepljenje resnicno ne sciti pred hudo obliko bolezni. Zaenkrat kaze, da pri tem pomaga, tudi brez obnovitvenega odmerka.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

kamiKaZaA ::

Končno nekaj pametnega iz Portugalske. Cepljeni se bodo morali testirati s hitrim testom HAGT, če bodo želeli v bar, restavracije, nočne klube, prireditve... Edino pravilno, saj ravno zaradi njih, ker se ne testirajo, se virus širi po svetu (Necepljen, redno testiran in zdrav ne more okužiti druge osebe, lahko pa se okuži od cepljenega in ne testiranega). Upam, da bo to čimprej praksa po celi Evropi.

Nove mjere u Portugalu: Cijepljeni moraju imati negativan test pri ulasku u kafić

PORTUGAL, jedna od zemalja s najvećim brojem cijepljenih na svijetu po glavi stanovnika, ponovno uvodi neka ograničenja kako bi zaustavio porast slučajeva zaraze covidom-19.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/nov...

kamiKaZaA ::

Tekma Watford - Chelsea (v živo) je prekinjena od 9. minute naprej. Trenutno traja prekinitev že več kot 20. minut. Uporabljen je defribilator. Upam, da se uspešno zliže nesrečnik.

hbgqzR ::

Tega ne bodo nikoli storili, ker bo potem bo (pre)cepljenost padla na 0,000%; HAGT test je opravljen samo v centrih, traja 10 minut (brez upoštevanja gneče pred 'laboratorijem') in da gre vsa aktivne populacija vsake dva dni HAGT-at... Ni izvedljivo, zato tudi ne bo. Kvečjemu bodo še bolj enormni zaslužki pharma industrije.

Že sedaj vidiš 10 ljudi in te mine.

Ne bo šlo. To je potem razpad EU in zahodnega sveta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hbgqzR ()

kamiKaZaA ::

hbgqzR je izjavil:

Tega ne bodo nikoli storili, ker bo potem bo (pre)cepljenost padla na 0,000%; HAGT test je opravljen samo v centrih, traja 10 minut (brez upoštevanja gneča) in da gre vsa populacija vsake dva dni... Ni izvedljivo, zato tudi ne bo.

Brez tega ne bodo zajezili pandemije. Žal. Testirat je potrebno vse. Redno. Vedno. Ker edino zdrav človek ne more širiti virusa naprej.

hbgqzR ::

kamiKaZaA je izjavil:

Brez tega ne bodo zajezili pandemije. Žal. Testirat je potrebno vse. Redno. Vedno. Ker edino zdrav človek ne more širiti virusa naprej.

NI IZVEDLJIVO, potem bo pandemija ostala za nedoločen čas. Politiki ustreza, biznisu ustreza, navadni ljudje najebemo vedno in povsod skozi zgodovino z rumeni mizvezdami ali brez njih. Ne bo šlo z uradnimi HAGT testi, samotestom pa ne bo nihče zaupal, logistično se ne izide.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hbgqzR ()

kamiKaZaA ::

hbgqzR je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Brez tega ne bodo zajezili pandemije. Žal. Testirat je potrebno vse. Redno. Vedno. Ker edino zdrav človek ne more širiti virusa naprej.

NI IZVEDLJIVO, potem bo pandemija ostala za nedoločen čas. Politiki ustreza, biznisu ustreza, navadni ljudje najebemo vedno in povsod skozi zgodovino z rumeni mizvezdami ali brez njih. Ne bo šlo z uradnimi HAGT testi, samotestom pa ne bo nihče zaupal, logistično se ne izide.

Potem pa te pandemije ne bo konec niti čez 1000 let. Cepljeni bodo širili virus in okuževali necepljene, testirane, zdrave ljudi...

Tesitranje vseh je torej edina smiselna rešitev. Portugalska je na pravi poti.

hbgqzR ::

kamiKaZaA je izjavil:

Potem pa te pandemije ne bo konec niti čez 1000 let. Cepljeni bodo širili virus in okuževali necepljene, testirane, zdrave ljudi...

Tesitranje vseh je torej edina smiselna rešitev. Portugalska je na pravi poti.

Ne, ne bo konec, cepljeni itak samo sebi ščitijo, nikogar drugega, če vsaj sami sebe zanesljivo ščitijo, je ogromno.
Portugalska bo morda poizkušala ampak bo propadlo, preveč ljudi za testirat po takšni metodologiji, kot je pri nas.
Razen, če bo pri vsaki hiši nek zanesljiv HAGT bralec, kar pa močno dvomim.

Če privzamemo, da je prebivalsteva 10M, od tega delovno aktivnega kakšne 5M, ki se testirajo na dva dneva. VSI od teh 5M, če ne še več. Enormne izgube časa, produktivnosti, zaupanja. NE IZIDE SE. Bolj verjeten izgleda razpad EU.

Če pa se bo izšlo (pa recimo po enem mesecu, ker prvi teden bo čisti kaos), me pridi spomnit, da ti dam prav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hbgqzR ()
««
18 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova različica koronavirusa se imenuje omikron (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
106083715 (62839) fikus_

Karantena omikron

Oddelek: Loža
141989 (1692) zee

Več podobnih tem