» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
111 / 126
»»

111111111111 ::

p0f je izjavil:

Da dragi nerazgledani redneck, saj tudi take filme pustijo snemati:

Joj, dragi moj pof-i veš na koga si me sedaj spomnil. na Nodija. Si to morda ti? Tudi on je našel nek soliden clip na youtubu in je potem z njim moril na polno. :D Nimaš kaj bolj izvirnega ti moja debela Ljubljanska svinjica?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

endelin ::

Telbanc je izjavil:

Kokr se odvija zaj, bo desnica zaj u finalu še ob en mandat. :))

Še vedno vrhunski rezultat po ruski volilni kampanji!

lynxslo5 ::

Telbanc je izjavil:

Drgač je desnica zaj na 36 mandatov. :))


To je 4 mandate več, kot jih je dobila leta 2018.

p0f ::

111111111111 je izjavil:

p0f je izjavil:

Da dragi nerazgledani redneck, saj tudi take filme pustijo snemati:

Joj, dragi moj pof-i veš na koga si me sedaj spomnil. na Nodija. Si to morda ti? Tudi on je našel nek soliden clip na youtubu in je potem z njim moril na polno. :D Nimaš kaj bolj izvirnega ti moja debela Ljubljanska svinjica?

Samega sebe vidis v meni? Kako kaj Romunija, si ze nasel raj na zemlji? :)

kuglvinkl ::

endelin je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Kokr se odvija zaj, bo desnica zaj u finalu še ob en mandat. :))

Še vedno vrhunski rezultat po ruski volilni kampanji!


Haha, rusi so pomagal sdsu, pa ni blo zadost.
Your focus determines your reallity

Masayoshi ::

p0f je izjavil:

endelin je izjavil:

p0f je izjavil:

endelin je izjavil:

Blagor tebi.


Ja, sem tudi jaz kar zadovoljen. Bi si zelel enakega tudi tebi, pa si zal prevec zaplombiran v svojo pokvarjeno nrav, da bi sel izven mej, ki si jih sam postavljas. In potem sovrazis vse okrog sebe, namesto, da bi sovrazil sebe (in kaj spremenil, namesto, da poslusas SDS, ki prijetno boza tvoje komplekse).

Modelček, meni so važne objektivne reči kot je gospodarstvo in to da imajo ljudje sluźbo. Vam podobnim pa predvsem to, da obvladujete družbo, tudi zavoljo tega da podljudje (kot jih imenujete) tolčejo revščino. To je bistvena razlika


Seveda, in prav je tako, ker noces sranja z "lacno Ljubljano". Ali Mariborom. Ze Celje ali Kranj je lahko cel problem. Slabo zate.

Revscino pa tocejo ljudje, ki padajo na obljube desnice. Levica vsaj v teoriji hoce socialno enakost. Kapitalizem pa ne. Strmi proti socialni neenakosti in ce tolce revscino nekdo, ki voli kapital - prav mu je.

Kar si sejal, to bos zel. In v slabsem primeru, kdor seje veter zanje vihar.



A tebe ni nič sram? Po lastnih besedah na res ornk tuji verjetno kapitalistični plači ( če ne delaš za Severno Korejo, Kubo, Venezuelo), razlagaš kako boš šel ven (verjetno ne v S. Korejo...) če bo hudo, pridigaš pa o slabem kapitalizmu in dobrem levičarstvu. Podn fant, podn.

111111111111 ::

p0f je izjavil:

Ne, tezka se obeta takim, kot si ti. Zato pa zdaj zdravis svoje primtivne gone na meni. :) Ni problem v kmetih. Problem je v tebi. In v vsakomur, ki ti nasede, zal pa so res, ravno kmeti najbolj na prepihu prevarantov kot si sam in tvoja stranka (SDS, NSi).

Seveda se jim pod tvojim razmišljanjem obetajo krasni časi, ker boš postal še bolj zavaljen kot si.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Miki N ::

endelin je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Kokr se odvija zaj, bo desnica zaj u finalu še ob en mandat. :))

Še vedno vrhunski rezultat po ruski volilni kampanji!


Ma pejt že čez tistih 5 faz obupa ali kaj že.

Ta rezultat je za Jajota katastrofa. Peče in skeli.

Telbanc ::

lynxslo5 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Drgač je desnica zaj na 36 mandatov. :))


To je 4 mandate več, kot jih je dobila leta 2018.


Zaj je situacija kristalno čista. Levi tolk , desni tolk, ni Zmagota, Desusa .....nema više mutibariča. Desni pol se je radikaliziral in stisnil ob SDS.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

mojsterleo ::

endelin je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Kokr se odvija zaj, bo desnica zaj u finalu še ob en mandat. :))

Še vedno vrhunski rezultat po ruski volilni kampanji!
To nič ne pomaga kombinatoriki. Zaenkrat je zadeva locked na svobodo +sd.

Zgodovina sprememb…

Zimonem ::

Telbanc je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Drgač je desnica zaj na 36 mandatov. :))


To je 4 mandate več, kot jih je dobila leta 2018.


Zaj je situacija kristalno čista. Levi tolk , desni tolk, ni Zmagota, Desusa .....nema više mutibariča.

Počak še prestope. Saj ne takoj. Ampak ja vsaj stabilno izgleda.

endelin ::

Miki N je izjavil:

endelin je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Kokr se odvija zaj, bo desnica zaj u finalu še ob en mandat. :))

Še vedno vrhunski rezultat po ruski volilni kampanji!


Ma pejt že čez tistih 5 faz obupa ali kaj že.

Ta rezultat je za Jajota katastrofa. Peče in skeli.

Če goloba prikazuješ kot putina v rusiji in trenutno vladne stranke kot Navalnega v rusiji, je trenutni volilni rezultat še ok. Razen če ste mnenja da je bila tekma fair. No, tudi v Rusiji so mnenja da je vse ok

111111111111 ::

Kam si pobegnil p0f-i? Si ližeš rane? sem mislil da si na tem nivoju debate bolj izkušen. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Telbanc ::

Zimonem je izjavil:

Telbanc je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Drgač je desnica zaj na 36 mandatov. :))


To je 4 mandate več, kot jih je dobila leta 2018.


Zaj je situacija kristalno čista. Levi tolk , desni tolk, ni Zmagota, Desusa .....nema više mutibariča.

Počak še prestope. Saj ne takoj. Ampak ja vsaj stabilno izgleda.


Kam bojo pa prestopli a u SDS....:))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zimonem ::

111111111111 je izjavil:

Kam si pobegnil p0f-i? Si ližeš rane? sem mislil da si na tem nivoju debate bolj izkušen. :D

Pust ga da se všije v gmah. Saj je že dva dni konstantno tule.

Telbanc je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Telbanc je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Drgač je desnica zaj na 36 mandatov. :))


To je 4 mandate več, kot jih je dobila leta 2018.


Zaj je situacija kristalno čista. Levi tolk , desni tolk, ni Zmagota, Desusa .....nema više mutibariča.

Počak še prestope. Saj ne takoj. Ampak ja vsaj stabilno izgleda.


Kam bojo pa prestopli a u SDS....:))

Hmal bo kaka nepovezana skupina. Bolj na pamet govorim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

endelin ::

Še kar nobenega članka v Msm o romunskih posla. Bodo kasneje po volitvah al kako? Baje imajo državljani pravico do obveščenosti s strani watchdogov:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

FoxKnox ::

Smešno je, ko kulovci razglašajo zmago nad vladavino Janeza Janše, obenem so pa sami razpolovili volilni rezultat prejšnjih volitev ali pa sploh niso dosegli volilnega praga. Po drugi strani je pa SDS izboljšala rezultat glede na prejšnje volitve.
Golob je kulovce slekel do nazga ampak oni slavijo zmago nad Janšo.

PacificBlue ::

Veliko tujih komentatorjev na twitterju slavi zmago Macrona in Goloba. Velika zmaga za demokracijo v EU!

gruntfürmich ::

Kje so zdaj sđs guruji, ki so pozivali k podpori pivčeve da preseže parlamentarni prag?
Ni čudno da vedno popušite če ste takšni idioti!
Verjetno imate tudi retardirane svrtovalce!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

p0f ::

Masayoshi je izjavil:

A tebe ni nič sram? Po lastnih besedah na res ornk tuji verjetno kapitalistični plači ( če ne delaš za Severno Korejo, Kubo, Venezuelo), razlagaš kako boš šel ven (verjetno ne v S. Korejo...) če bo hudo, pridigaš pa o slabem kapitalizmu in dobrem levičarstvu. Podn fant, podn.


Kar tolazi se. Me veseli, da smo se taksnih kot si ti za 4 leta znebili. Za ostalo kaj si mislis mi je pa vseeno.

endelin ::

PacificBlue je izjavil:

Veliko tujih komentatorjev na twitterju slavi zmago Macrona in Goloba. Velika zmaga za demokracijo v EU!

A vedo da smo imeli volilno kampanjo pl vzoru Rusije?:)) ne vem če bi še slavili

p0f ::

111111111111 je izjavil:

p0f je izjavil:

Ne, tezka se obeta takim, kot si ti. Zato pa zdaj zdravis svoje primtivne gone na meni. :) Ni problem v kmetih. Problem je v tebi. In v vsakomur, ki ti nasede, zal pa so res, ravno kmeti najbolj na prepihu prevarantov kot si sam in tvoja stranka (SDS, NSi).

Seveda se jim pod tvojim razmišljanjem obetajo krasni časi, ker boš postal še bolj zavaljen kot si.


Ti je Deliverance zbudil fantazije, mar ne? Se ne cudim.

111111111111 ::

PacificBlue je izjavil:

Veliko tujih komentatorjev na twitterju slavi zmago Macrona in Goloba. Velika zmaga za demokracijo v EU!

Lahko pripopaš kakšen članek prosim.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

p0f ::

gruntfürmich je izjavil:

Kje so zdaj sđs guruji, ki so pozivali k podpori pivčeve da preseže parlamentarni prag?
Ni čudno da vedno popušite če ste takšni idioti!
Verjetno imate tudi retardirane svrtovalce!


Evo, pa je se zagrizen SDSovec pogruntal, da je volil kretene :) Naj ti bo Levica mila.

Zimonem ::

p0f je izjavil:

111111111111 je izjavil:

p0f je izjavil:

Ne, tezka se obeta takim, kot si ti. Zato pa zdaj zdravis svoje primtivne gone na meni. :) Ni problem v kmetih. Problem je v tebi. In v vsakomur, ki ti nasede, zal pa so res, ravno kmeti najbolj na prepihu prevarantov kot si sam in tvoja stranka (SDS, NSi).

Seveda se jim pod tvojim razmišljanjem obetajo krasni časi, ker boš postal še bolj zavaljen kot si.


Ti je Deliverance zbudil fantazije, mar ne? Se ne cudim.

Ogled nekega ameriškega filma te še ne pripravi na to kar se ti lahko dogodi pri hostar!

p0f ::

111111111111 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Veliko tujih komentatorjev na twitterju slavi zmago Macrona in Goloba. Velika zmaga za demokracijo v EU!

Lahko pripopaš kakšen članek prosim.


Kaj bos z njim, saj ne znas brati drugega kot strankarskih pamfletov. :)

111111111111 ::

p0f je izjavil:

Ti je Deliverance zbudil fantazije, mar ne? Se ne cudim.

Mislim, da sem te kar trofil. težave s prekomerno težo? Sladkorni bolnik? Morda kakšna travma iz otroštva in iz tega bulemija?

Sem vsaj blizu?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

p0f ::

Zimonem je izjavil:

p0f je izjavil:

111111111111 je izjavil:

p0f je izjavil:

Ne, tezka se obeta takim, kot si ti. Zato pa zdaj zdravis svoje primtivne gone na meni. :) Ni problem v kmetih. Problem je v tebi. In v vsakomur, ki ti nasede, zal pa so res, ravno kmeti najbolj na prepihu prevarantov kot si sam in tvoja stranka (SDS, NSi).

Seveda se jim pod tvojim razmišljanjem obetajo krasni časi, ker boš postal še bolj zavaljen kot si.


Ti je Deliverance zbudil fantazije, mar ne? Se ne cudim.

Ogled nekega ameriškega filma te še ne pripravi na to kar se ti lahko dogodi pri hostar!


No prav no, pa Hostar. Sem hotel uporabljati primer iz malo visje kulture, ampak, ce mislis, da ne bo razumel, pa naj bo Hostar (beda od filma, ampak tega seveda ne bos razumel).

111111111111 je izjavil:

p0f je izjavil:

Ti je Deliverance zbudil fantazije, mar ne? Se ne cudim.

Mislim, da sem te kar trofil. težave s prekomerno težo? Sladkorni bolnik? Morda kakšna travma iz otroštva in iz tega bulemija?

Sem vsaj blizu?

Nope. :) Ampak lahko si zamisljas, samo, da se potolazis. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

endelin ::

Všeč mi je kako se ima pof za neko high klaso človeka:)) v resnici je samo daleč največji primitivec v tej temi

p0f ::

endelin je izjavil:

Všeč mi je kako se ima pof za neko high klaso človeka:)) v resnici je samo daleč največji primitivec v tej temi


Ah, vem, da ste butthurt, pa sem se vas malo usmilil, kar tarnajte :)

StarMafijec ::

Pravijo, da ljudi moti koruptivnost vlade v odhodu. Ampak potem pa zmaga stranka, kjer na zabavi pleše župan lepega mesta.

endelin ::

p0f je izjavil:

endelin je izjavil:

Všeč mi je kako se ima pof za neko high klaso človeka:)) v resnici je samo daleč največji primitivec v tej temi


Ah, vem, da ste butthurt, pa sem se vas malo usmilil, kar tarnajte :)

Ni noben butthurt. Po ruski volilni kampanji je rezultat dober.

p0f ::

StarMafijec je izjavil:

Pravijo, da ljudi moti koruptivnost vlade v odhodu. Ampak potem pa zmaga stranka, kjer na zabavi pleše župan lepega mesta.

Jah moras razumeti, da je pri samih lopovih cista zmaga ze to, da vsaj nekaj drobtinic pade iz mize. Ker pri SDSu jih ne (pa so njihovi volilci preneumni, da bi dojeli, da jih pravzaprav se nekaj ukradejo iz njihove mize). :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

floyd1 ::

endelin je izjavil:

Slovenija, dobrodošla v revščini 2024:))

Ko si omenil prvič, sem se režal, drugič - sem pomislil da ta zapisan debilizem danes gotovo ne vidim zadnjič, tretjič - sem vedel, da je vse, kar si mislim o tebi, pa tu ne smem povedati, res.:|

111111111111 ::

p0f je izjavil:

Jah moras razumeti, da je pri samih lopovih cista zmaga ze to, da vsaj nekaj drobtinic pade iz mize. Ker pri SDSu jih ne. :)

Pri SDS so letele štruce. Ne drobtinice, prašiček moj mali. Si že poskusil z operacijo želodca? Pomaga veš.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

p0f ::

endelin je izjavil:

p0f je izjavil:

endelin je izjavil:

Všeč mi je kako se ima pof za neko high klaso človeka:)) v resnici je samo daleč največji primitivec v tej temi


Ah, vem, da ste butthurt, pa sem se vas malo usmilil, kar tarnajte :)

Ni noben butthurt. Po ruski volilni kampanji je rezultat dober.

Ruski, ceski, poljski, vzhodnotajvanski. Samo, da ne bom vec gledal vasih primitivcev v vladi. Zaradi mene je lahko tudi Marsovska. :) Ti se pa le tolazi. Pa se 111111111111 nastavi ramo, ubogi primitivec je cisto iz sebe. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

Zimonem ::

Pejotl naj bi bil na št prepovedan.

p0f ::

Zimonem je izjavil:

Pejotl naj bi bil na št prepovedan.

UUuuuu, uporablja zakomplicirane besede :))

111111111111 ::

p0f je izjavil:


UUuuuu, uporablja zakomplicirane besede :))

Prehudo dolge zate? S psihoterapijo si poskusil? Morda gre tvojo debelost pripisati travmam iz otroštva. Rabiš kakšen kontakt?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Miki N ::

Jajo je kanil zjebati medije a so mediji zjebali njega. :|

p0f ::

111111111111 je izjavil:

p0f je izjavil:


UUuuuu, uporablja zakomplicirane besede :))

Prehudo dolge zate? S psihoterapijo si poskusil? Morda gre tvojo debelost pripisati travmam iz otroštva. Rabiš kakšen kontakt?


Preprican sem, da se pocutis hudo inteligentnega ob tako "pametnih" besedah :)

Ajde zgage Slovenije, lepo se imejte, pa ne se polulat v posteljo. Jutri je nov dan, upam, da v imenu menjave vsega podna, ki ste ga nastavili po celi drzavi.

endelin ::

floyd1 je izjavil:

endelin je izjavil:

Slovenija, dobrodošla v revščini 2024:))

Ko si omenil prvič, sem se režal, drugič - sem pomislil da ta zapisan debilizem danes gotovo ne vidim zadnjič, tretjič - sem vedel, da je vse, kar si mislim o tebi, pa tu ne smem povedati, res.:|

Ja lej model. Imeli ste vrhunsko gospodarstvo, delovna mesta. To potencialno zamenjat za vlado, kjer bodo s tem upravljali najbolj koritarska stranka SDjevci. Malo tvegano. V tem kontekstu. Kot vedno pa: volivci vedno vedo, kaj je najboljše za njih.

Jaz vedno upam, da bo tudi v bodoče nizka brezposelnost. Če ne bo, pa se ne zgovarjat “vsi so isti”. Ker niso!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

enemon ::

floyd1 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

enemon je izjavil:

Poslanec SDS-a bo znani glasbenik Boštjan Konečnik, znan po hitu Borovničke.


Zdaj vemo, kaj bo imel endelin za podlago na njegovih protestih pred parlamentom. Mu želim tudi prime time v MSM medijih, da se še mal nasmejemo.

Gostilna, gostilna je moj dom :)). mahnič bo dobil še enega intelektualca za sogovornika.


Tudi na harmonko bosta lahko skupi žgala:
Žan Mahnič (@ZanMahnic) Tweeted: Za Slovenijo! 🇸🇮🤗🪗🍷 https://t.co/gEhXbsKFOt https://twitter.com/ZanMahnic/status/15...

endelin ::

Sej vem, da se boste iz vsakega delali norca , ki bi morebitno protestiral proti novi vladi. Te opice 100 petkov so bili seveda edini poklicani

enemon ::

endelin je izjavil:

Sej vem, da se boste iz vsakega delali norca , ki bi morebitno protestiral proti novi vladi. Te opice 100 petkov so bili seveda edini poklicani


Nikjer nisem napisal, da Žan ne zna na harmoniko.

Miki N ::

endelin je izjavil:

Sej vem, da se boste iz vsakega delali norca , ki bi morebitno protestiral proti novi vladi. Te opice 100 petkov so bili seveda edini poklicani


Hja, sendvič pa pingo v ruzak pa na kolo!

PacificBlue ::

111111111111 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Veliko tujih komentatorjev na twitterju slavi zmago Macrona in Goloba. Velika zmaga za demokracijo v EU!

Lahko pripopaš kakšen članek prosim.








111111111111 ::

p0f je izjavil:

Preprican sem, da se pocutis hudo inteligentnega ob tako "pametnih" besedah :)

Ajde zgage Slovenije, lepo se imejte, pa ne se polulat v posteljo. Jutri je nov dan, upam, da v imenu menjave vsega podna, ki ste ga nastavili po celi drzavi.

Nekaj telovadbe tudi če samo 5 minut, zvečer in zjutraj lahko konkretno pripomore k zmanjšanju teže. Dobro spi, prašiček ti.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

endelin ::

floyd1: mislim da ne razumeš poante slovenija, kmalu revščina. to se je vrtelo ko je oblast prevzel andrej bajuk (verjetno si mlajši) to je bil moto po radijskih postajah ipd

Zgodovina sprememb…

enemon ::

endelin je izjavil:

Floyd1: mislim da ne razumeš poante Slovenija, kmalu revščina. To se je vrtelo ko je oblast prevzel Andrej Bajuk (verjetno si mlajši) To je bil moto po radijskih postajah ipd


Še dobro potem, da jo je prevzel za samo pol leta.
««
111 / 126
»»