» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
100 / 126
»»

p0f ::

MrStein je izjavil:

p0f je izjavil:


Dokler nimas alternative je resitev. Mogoce slaba ampak edina. Ko bos nasel drugo resitev, lahko reces, da KUL ni resitev :)

Tretutno sta samo dve opciji, KUL ali pa skrajno desnicarsko enoumje. Fasisti za vecino slovenije niso opcija, ruralni predeli pa tako ali tako prenasa klerikalen fasizem ze od nekdaj, tako, da SDS ni ravno neka huda nadgradnja.


Kar pogosto ponavljaš to laž, da ni opcij. Le kje smo to že slišali...


Ja, si kar precej pametujoc, ne poves pa kje je opcija. Si raje adhominemcek. Cisto na tvojem metalnem dosegu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Levica ()

MrStein ::

p0f je izjavil:


Ah joj, ves kaj mi je pa najbolj vsec pri celotni volilni zgagi? Da ne bo vec vladala opcija pokvarjencev, kot si ti, razni Steini, ipd.

Saj jaz nikoli nisem bil v vladi. Sploh, ker taki kot ti vedno volite to, kar imamo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

p0f ::

MrStein je izjavil:

p0f je izjavil:


Ah joj, ves kaj mi je pa najbolj vsec pri celotni volilni zgagi? Da ne bo vec vladala opcija pokvarjencev, kot si ti, razni Steini, ipd.

Saj jaz nikoli nisem bil v vladi. Sploh, ker taki kot ti vedno volite to, kar imamo.


Povej jokica, koga pa ti volis? :) Povej, kje je ta tvoja "opcija", na volilnem listku je nisem videl... Resni.ca mar ne? :))

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

p0f je izjavil:


Ja, si kar precej pametujoc, ne poves pa kje je opcija. Si raje adhominemcek. Cisto na tvojem metalnem dosegu.

Na volilnem listu. Ad homineme pa piše je en od naju. Prepozna se po uporabi druge osebe ednine. Za prepoznavo je pogoj nekaj, kar je že bilo omenjeno, IQ nad 85.

PS: Nisi rekel, da ne boš debatiral? Toliko o vrednosti besede...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Hypathia ::

harvey je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Do rezultatov volitev nas loči še par ur, vseeno pa lahko že naredimo seznam pozitivnih stvari, ki jih bodo prinesle:

- znebili se bomo lenega, položaja s službenim šoferjem oklepajočega Zorčiča
- na zadnjo pot bomo pospremili Desus, verjamem, da veliko osebno zadoščenje tudi za Aleksandro zaradi načina kako so jo tretirali
- svojo zadnjo točko bo odplesal baletnik Zmago
- zelo verjetno se bomo znebili LMŠ in enega kupa zoprnih poslancev: Divljak Mirnik, Korče, Pavšič, Golubovič, Medved, Heferle... in seveda zimzelenega Janija, ki ga je tokrat instinkt za politično preživetje pustil na cedilu, kar se tiče Šarca, pa upam, da razmisli o povratku v šovbiznis, ker nam dobrih komikov primanjkuje enako kot dobrih politikov, ampak on lahko več pripomore k reševanju prvega problema.
- če bi se znebili SAB bande, bi bilo pa že kičasto

Zorčič zna vstati kot ptič feniks jeseni v svoji občini kot kandidat za župansko mesto.

V mislih sem imela prvo politično ligo, župan Brežic je v tem pogledu irelevanten.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

p0f ::

MrStein je izjavil:

p0f je izjavil:


Ja, si kar precej pametujoc, ne poves pa kje je opcija. Si raje adhominemcek. Cisto na tvojem metalnem dosegu.

Na volilnem listu. Ad homineme pa piše je en od naju. Prepozna se po uporabi druge osebe ednine. Za prepoznavo je pogoj nekaj, kar je že bilo omenjeno, IQ nad 85.

PS: Nisi rekel, da ne boš debatiral? Toliko o vrednosti besede...


Ja, ne bi debatiral, pa se mi zdi koristno, da poves kaj je ta "opcija". Ali spet, kot v vseh temah samo nakladas in se delas pametnega, si manj inteligentna opcija jypa. Ne rabis skrivat, no le povej, kaj je tvoja superiona opcija, ki ne vkljucuje SDSa v vladi.

Mhm, se mi je zdelo, ste Mariborcani prav znani po tem, da znate dobro voliti v svojo skodo (zupani (tm)).

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Levica ()

111111111111 ::

p0f je izjavil:

No o takih redneckih sem govoril. Pac ne rabimo svojega Trumpa, je bil ameriski cisto dovolj.

Sploh veš kdo so rednecki? Drugače pa se amerika počasi zaveda, da bi mogoče bil Trump boljši.

wcpapir je izjavil:

Kot kaže se bomo danes znebili okupatorja :) udeležba je brutalna.

A to da jih je do 11h volilo 21% je brutalno? :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

tilen03 je izjavil:

Se enkrat, to niso edini dokumenti, ki jih je Golob poslal medijem za pojasnilo. je samo edini dokument katerega so nalozili.

Račun odprt od 2017 izpisek pa za 5 dni v januarju 2022? Kako pa je Golob prišel do izpiskov, če to ni njegov račun? Kako ve da na ta račun ni bilo nobenih prilivov?

Bo že moralo sodišče vzeti pod drobnogled zgodbico, pa bomo potem videli, če boste zkrknjeni levičarji zahtevali njegovo glavo tako vztrajno kot hočete Janševo? :D

p0f je izjavil:

Jah tega se tudi jaz bojim, da bo na koncu Jajo fasal vecino, zato ker se ne bo dalo iti ljudem volit.

Ne ga srat, pojdite volit, da ne boste potem vlekli dolgih nosov za sabo.

Pojdite volit, da pride še NSi in Počivalšek v parlament, da se bodo Ljubljančani še 4 leta vozili pred parlamentom, brali ustavo itd...

tilen03 je izjavil:

Tako so se novinarji odlocili. Noben novinar ne bo samo tako napisal, da na bancnem racunu ni bilo nobenih prilivov. Lahko pises Delu in zahtevas vir in dokazilo, ce ne zaupas njihovemu delu, ampak ti verjetno ne bodo poslali, ker ti niso dolzni.

Saj ni nujno, da je bancnik vedel, da gre za zlagano identiteto. Mogoce je dobil fejk osebni dokument, ki je izgledal pravo.

No to pa že meji bolj na SDS zgodbice. A nsite na Levi transparentni in pošteni. Verjetno je bila zadaj Janševa globoka država, ki je že leta 2017 vsem potencialnim kandidatom, odpirala fejk račune po celem balkanu. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

tilen03 ::

111111111111 je izjavil:

Kako pa je Golob prišel do izpiskov, če to ni njegov račun? Kako ve da na ta račun ni bilo nobenih prilivov?

Banka mu je sporočila, po zahtevi odvetnikov.

111111111111 je izjavil:

Bo že moralo sodišče vzeti pod drobnogled zgodbico, pa bomo potem videli, če boste zkrknjeni levičarji zahtevali njegovo glavo tako vztrajno kot hočete Janševo? :D

Definitivno naj njegovi odvetniki in sodišče, če bo potrebno, razišče ker je vse skupaj zelo zanimivo. To, da je v bližini banke njihova podružnica, pa je lahko tudi dodaten argument za mogočo krajo identitete :P

harvey je izjavil:

tilen03 je izjavil:

KUL je stabilnost. Stabilnost pa je kul.

Kako po to paše v kontekst, da se po dveh letih spreš in sesuješ svojo vlado 8-O

Shrani si ta komentar in ga poglej za 4 leta, kajti KUL + GS bodo presenetili. :) Od porušene vlade, do najboljše vlade v zgodovini Slovenije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

111111111111 ::

tilen03 je izjavil:

Sem ze enkrat napisal, pa bom se enkrat.

Postali bi visjegrajska katoliska sprivatizirana davcna oaza

Ali pa na drugi strani LGBT+ multikulti proti belcem nastrojena država.

p0f je izjavil:

link_up je izjavil:

@pof take it easy no. Drugace ti bo slabo od propagande. Nic drugega ne pocnes, kot zganjas propagando.

Ne projiciraj. :) Po tem, ko je forum prakticno zasedla propagandna svojat SDSa, mi pac tega ne mores reci. Samo "uravnotezam medije" :))

V bistvu imaš precej šibke argumente, tako da v debatah nisi ravno relevanten. Pri uporabniškem imenu ti še manjka kakšna črka. Bolj bi ti pasalo ime: pofl. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

wcpapir ::

Sem šel na sprehod do volilnega mesta v našem kraju :) škatle za lističe imajo premajhne, s palicami noter tiščijo liste, ker ni več prostora. Baje so jih imajo premalo in moorajo spravit v te. Vzdušje je podobno kot na referendumu o vodah.

Sem preveril, če sem zapisan, da sem bil na predčasnih in sem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wcpapir ()

p0f ::

111111111111 je izjavil:

Pojdite volit, da pride še NSi in Počivalšek v parlament, da se bodo Ljubljančani še 4 leta vozili pred parlamentom, brali ustavo itd...


Naaah, ta dvojica ni tako zelo skodljiva kot SDS. Pac samo nazadnjaska, malo hecno spade, ce danes volis stranke pri kateri Pocivalskova pase nekam v 19 stoletje, NSi pa v srednji vek.

111111111111 ::

StarMafijec je izjavil:


Sedaj sta ob tvojem imenu in tvoji številki dva podpisa? Kakor vem, imajo na voliščih sezname, ki so jih imeli prej na predčasnih.

Pazi. Šel je v drugi okraj volit predčasno, potem pa še v svojega danes.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Levica ::

Insiderske novice zato vira ne bom najavil gre pa za vzporedne volitve in trenutno stanje se pravi, do 16 ure kaže tako


Gs 32%
Sds 18%
Sd 10%
Nsi 8 %
Levica 8 %
Lmš 6%
PS 5%
Pirati 4%
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

p0f ::

111111111111 je izjavil:

V bistvu imaš precej šibke argumente, tako da v debatah nisi ravno relevanten. Pri uporabniškem imenu ti še manjka kakšna črka. Bolj bi ti pasalo ime: pofl. :D


Enako kot pri ostalem, raje sibki argumenti, kot ti, ki si brez. :) Ko se osvojis ostalih arabskih 9 znakov, se ukvarjaj s crkami :)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Levica ()

Wolfie ::

p0f je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Phantomeye je izjavil:


To je nekaj razlogov za krajo identitete. Finančna korist.

Obstajajo še drugi razlogi. Eden od njih je diskreditacija. Nekomu ukradeš Facebook račun ali ustvariš lažnega in z njim nadleguješ ljudi ali pa jih skušaš ogoljufati. In s tem škodovati dobremu imenu osebe.


Torej je JJ že leta 2017 vedel, da mora diskreditirati Goloba? Pa ta tip, je ultra sposoben, tisti, ki še niste oddali glasu, volite za Janšo.


Jansa je ultrasposoben. Brez dvoma. Zagotov eden najboljsih slovenskih politikov, ce ne najboljsi. Tudi odlicen strateg.

Enako kot je bil tudi Goebbels, Hitler, Goering, Stalin,... zal odtehta pokvarjenost vso sposobnost.

In iztirjenec se je odlocil, da bo svoje sposobnosti uporabljal Sloveniji v skodo. Namesto, da bi si ga zapolnili kot Drnovska, se je odlocil, da bo raje odsel v zgodovino kot eden najvecjih pokvarjencev v samostojni Sloveniji.


Pa kaj ti mi misli bereš? Vzel si mi vse iz jezika.

Janšo bi glede sposobnosti komot postavil ob bok Drnovška ali pa malo pod njim. Njegov problem so "mutna posla", ki so se začela že ob osamosvojitvi, predvsem pa njegov karakter. Je zamerljiv do drugače mislečih in se mi zdi, da je vsako leto hujši. Po mojem na nekaterih področjih kopira druge avtoritarce ala Trump, Vučić, Orban. Po eni strani je kar malo tragikomično, kako ex komi udriha po bivšem režimu, a glej ga zlomka, določene njihove metode pa sam uporablja.

Še čakam, kdo bo resnični naslednik Drnovška na levem polu. Morda Golob, bomo videli. Kdorkoli pa bo prevzel vodenje leve vlade, bo imel težko delo. Štiri stranke združene v KUL + Golob. Že če teh pet strank zdrži do konca mandata, si predsednik Vlade zasluži spomenik, ne glede na to kaj bo naredil. Prav zaradi tega občudujem Janšo, ker on pa drži koalicijske partnerje na kratki vrvici. Afere, tviti, manjšinska Vlada še zmeraj stoji. Se počasi sprašujem, a je Janša tako prepričljiv ali pa se koalicijski partnerji bojijo iti v opozicijo, ker bi jim potem padla volilna podpora.

111111111111 ::

p0f je izjavil:

Ne. Dejansko naredis tocno to, seveda pa pazis, da ni tisti, ki ga volis ali SDS ali kateri od satelitov (Konkretno, NSi, SNS, Resni.ca, ...).

In pa ne volis strank, ki nimajo sans, da pridejo v parlament, ker si s tem vrgel glas direktno v smeti.

Glas ni šel direktno v smeti. Daj si malo preberi kaj se zgodi v strankah, ki ne dosežejo praga.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

p0f ::

Levica spodaj je samo desnicarski trol, ki proba levici zbijati podporo ze od nastanka. Tako, da bolj pravilen nick zanj bi bil SDS.

Levica je izjavil:

Insiderske novice zato vira ne bom najavil gre pa za vzporedne volitve in trenutno stanje se pravi, do 16 ure kaže tako
Gs 32%
Sds 18%
Sd 10%
Nsi 8 %
Levica 8 %
Lmš 6%
PS 5%
Pirati 4%


111111111111 je izjavil:

p0f je izjavil:

Ne. Dejansko naredis tocno to, seveda pa pazis, da ni tisti, ki ga volis ali SDS ali kateri od satelitov (Konkretno, NSi, SNS, Resni.ca, ...).

In pa ne volis strank, ki nimajo sans, da pridejo v parlament, ker si s tem vrgel glas direktno v smeti.

Glas ni šel direktno v smeti. Daj si malo preberi kaj se zgodi v strankah, ki ne dosežejo praga.


Ostali jih do naslednjih volitev ali posvojijo in postanejo del njih ali pa integrirajo njihove volilne programe v svoje in jih unicijo? :)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Levica ()

IL_DIAVOLO ::

Levica je izjavil:

Insiderske novice zato vira ne bom najavil gre pa za vzporedne volitve in trenutno stanje se pravi, do 16 ure kaže tako


Gs 32%
Sds 18%
Sd 10%
Nsi 8 %
Levica 8 %
Lmš 6%
PS 5%
Pirati 4%


Čudi me, da nima gospod Golob 50%. Glede na klovne, ki mu stojijo nasproti aka sarec, tonin, jansa.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

111111111111 ::

p0f je izjavil:



Ja, ampak ne mores drugace, sicer fases SDS v vlado.

Najboljši možni izid današnjih volitev, da fašemo SDS v vlado.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

p0f ::

111111111111 je izjavil:

p0f je izjavil:



Ja, ampak ne mores drugace, sicer fases SDS v vlado.

Najboljši možni izid današnjih volitev, da fašemo SDS v vlado.


No bomo videli, kdo se se strinja s tabo. Se malo :)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Levica ()

tilen03 ::

111111111111 je izjavil:

p0f je izjavil:



Ja, ampak ne mores drugace, sicer fases SDS v vlado.

Najboljši možni izid današnjih volitev, da fašemo SDS v vlado.

SDS do 2030 gotovo ne bo v vladi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

IL_DIAVOLO ::

Sds bi prišla v parlament samo ce bi bila nizka udeležba.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

111111111111 ::

Ganon je izjavil:

Nikoli do zdaj, pa vedno volim približno ob enaki uri, še nisem videl takšne vrste pred voliščem. Ponosen sem na sodržavljane.

Da bo SDS imela 2/3 večino. Tudi jaz sem ponosen, da so se tudi manjši kraji odločili, da jih levaki ne bodo več vlekli za nos.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

p0f ::

111111111111 je izjavil:

Ganon je izjavil:

Nikoli do zdaj, pa vedno volim približno ob enaki uri, še nisem videl takšne vrste pred voliščem. Ponosen sem na sodržavljane.

Da bo SDS imela 2/3 večino. Tudi jaz sem ponosen, da so se tudi manjši kraji odločili, da jih levaki ne bodo več vlekli za nos.


Ja, levakov imamo vsi dovolj, tega si mislil, ne?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Levica ()

Levica ::

p0f je izjavil:

Levica spodaj je samo desnicarski trol, ki proba levici zbijati podporo ze od nastanka. Tako, da bolj pravilen nick zanj bi bil SDS.

Levica je izjavil:

Insiderske novice zato vira ne bom najavil gre pa za vzporedne volitve in trenutno stanje se pravi, do 16 ure kaže tako
Gs 32%
Sds 18%
Sd 10%
Nsi 8 %
Levica 8 %
Lmš 6%
PS 5%
Pirati 4%


111111111111 je izjavil:

p0f je izjavil:

Ne. Dejansko naredis tocno to, seveda pa pazis, da ni tisti, ki ga volis ali SDS ali kateri od satelitov (Konkretno, NSi, SNS, Resni.ca, ...).

In pa ne volis strank, ki nimajo sans, da pridejo v parlament, ker si s tem vrgel glas direktno v smeti.

Glas ni šel direktno v smeti. Daj si malo preberi kaj se zgodi v strankah, ki ne dosežejo praga.


Ostali jih do naslednjih volitev ali posvojijo in postanejo del njih ali pa integrirajo njihove volilne programe v svoje in jih unicijo? :)



Te ne jemljem resno , ker nisi tukaj z novim računom niti 1 mesec . Pof plačanec iz trstenjakove.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

111111111111 ::

BuDi79 je izjavil:

Ganon je izjavil:

Ponosen sem na sodržavljane.

Se ne strinjam. NA volitve je treba.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

p0f ::

Levica je izjavil:

p0f je izjavil:

Levica spodaj je samo desnicarski trol, ki proba levici zbijati podporo ze od nastanka. Tako, da bolj pravilen nick zanj bi bil SDS.

Levica je izjavil:

Insiderske novice zato vira ne bom najavil gre pa za vzporedne volitve in trenutno stanje se pravi, do 16 ure kaže tako
Gs 32%
Sds 18%
Sd 10%
Nsi 8 %
Levica 8 %
Lmš 6%
PS 5%
Pirati 4%


111111111111 je izjavil:

p0f je izjavil:

Ne. Dejansko naredis tocno to, seveda pa pazis, da ni tisti, ki ga volis ali SDS ali kateri od satelitov (Konkretno, NSi, SNS, Resni.ca, ...).

In pa ne volis strank, ki nimajo sans, da pridejo v parlament, ker si s tem vrgel glas direktno v smeti.

Glas ni šel direktno v smeti. Daj si malo preberi kaj se zgodi v strankah, ki ne dosežejo praga.


Ostali jih do naslednjih volitev ali posvojijo in postanejo del njih ali pa integrirajo njihove volilne programe v svoje in jih unicijo? :)



Te ne jemljem resno , ker nisi tukaj z novim računom niti 1 mesec . Pof plačanec iz trstenjakove.


Ne rabis, se da zgodovino od obeh pogledat, pri tebi se najde debele lazi skozi celo zgodovino :)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Levica ()

111111111111 ::

hendriks je izjavil:

Je bil korak v pravo smer v smislu povezovanja levih strank. Ki pa so po 2 letih ugotovile (za kar se lahko v večji meri zahvalijo Levici in njihovem programu ki je norost), da ne pašejo skupaj in je vlada razpadla. Sedaj pa vam prodajajo isto zgodbo?! Pa ste vi nori? Še toliko niso bili pri pameti, da bi ustanovili skupno levičarsko stranko (aja, ne pašejo skupaj) po principu Povežimo Slovenijo. Dali bi skupaj točke programa, ki jih povezujejo in tako dostojno zastopali levi politični pol. Kar pa ste (smo) dobili je kalimerovstvo, po katerem je bil znan Jajo (ki je mimogrede to kampanijo speljal zopet premeteno in bo zihr dobil več % kot pa prejšnje volitve). Kar se pa tiče stranke Svoboda, so vas pa zopet peljali žejne čez vodo. Strankarska politika se ne more graditi ad-hoc, v 3 mesecih. Za to so potrebna leta. Vas, ki boste volili Goloba pa so vas zopet zapeljali. Če bo po nekem čudnem naključju dobil dovolj glasov in hotel sestaviti vlado z levimi strankami (s katerimi se zopet ne bodo razumeli), bo ta vlada po max 2 letih razpadla. In boste zopet fasali Jajota. Najbolje za Slovenijo bi bilo, da ta vlada dobi polni 4 letni mandat. Medtem pa se na levici spravijo k sebi in pripravijo dober in napreden liberalni program, ki bo nižal davke, spodbujal tržno ekonomijo in opravil s komunistično preteklostjo. To pa vse skupaj zapakirajo v stranko, za katero bo vseeno kdo jo bo vodil. Ker zmagujejo ideje in dejanja, ne pa kdo stranko predstavlja.

Kakšen svež veter, ko prebereš končno nekaj realnega in pametnega. Popolnoma se strinjam. Leve stranke danes niso za v vlado. 2 leti so se bolj ukvarjali z JJ & Company, pri sebi pa spremnili ničesar. Kdor bo danes volil Goloba ali stranke KUL, naj razmisli zakaj voli. Verjetno zato, da ne bo spet JJ na oblasti. Pa je to smiselno, da zaupate glas strankam, ki so pokazale v preteklosti, da ne morejo pripeljati 4 leta do konca?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

IL_DIAVOLO ::

Kupujemo si cas in upanje, da dobimo normalno vlado, ne da bi nam v tem casu zblojen madzar ekonomijo sesul v prah.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

111111111111 ::

p0f je izjavil:

Opisujes probleme, ki jih vsi poznamo, resitev pa nimas, zato ne trati besed, ker si na nivoju politikov - veliko za kritizirati, resitve pa nobene.

Ker povezovanja tipa KUL so edina resitev proti na pol blaznimi desnimi fanatiki (od SDSa do katolibanov - NSi).

Jaz imam rešitev. Še 4 leta JJ na oblasti, stranke KUL pa se reorganizirajo sestavijo realne programe in bom z veseljem volil. Do tkrat pa... Levica nima moje podpore. Izberem manjše zlo za Slovenijo.

KUL povezuje samo Janez Ivan Janša in nihče drug.

p0f je izjavil:

Prav imas, za SDSovce je tak nacin komunikacije nekaj normalnega, vsakdanjega, da ne recemo normala. Drugi se pa malo "zgrazamo" nad tem, ker nismo vajeni enoumja. :)

Zanimivo da se ne zgražate ko levičarski voditelj ujčka vaše in udriha po desnici. Hinvaščina, dvoličnost? Značilna za levičarja.

Phantomeye je izjavil:

To je nekaj razlogov za krajo identitete. Finančna korist.

Obstajajo še drugi razlogi. Eden od njih je diskreditacija. Nekomu ukradeš Facebook račun ali ustvariš lažnega in z njim nadleguješ ljudi ali pa jih skušaš ogoljufati. In s tem škodovati dobremu imenu osebe.

In to leta 2017?

p0f je izjavil:

Ali pa prosis enega svojega drona, da odpre bancni racun v imenu politicnega nasprotnika, ker ne zmores najti nic pametnega proti njemu, kot koliko je dobil place.

Dam mu dvojno, bom drugace rekel, vsakemu od poslancev dam miljon letno, legalno iz proracuna, pod pogojem, da unici korupcijo na vseh drugih nivojih.

Seveda to vse leta 2017.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

p0f ::

111111111111 je izjavil:

p0f je izjavil:

Opisujes probleme, ki jih vsi poznamo, resitev pa nimas, zato ne trati besed, ker si na nivoju politikov - veliko za kritizirati, resitve pa nobene.

Ker povezovanja tipa KUL so edina resitev proti na pol blaznimi desnimi fanatiki (od SDSa do katolibanov - NSi).

Jaz imam rešitev. Še 4 leta JJ na oblasti, stranke KUL pa se reorganizirajo sestavijo realne programe in bom z veseljem volil. Do tkrat pa... Levica nima moje podpore. Izberem manjše zlo za Slovenijo.

KUL povezuje samo Janez Ivan Janša in nihče drug.



No ti kar izbiraj manjse zlo, ostali slovenci pa tudi. Bomo videli kdo je za koga manjse zlo. Ti ali enakomisleci ali KUL.

111111111111 je izjavil:


p0f je izjavil:

Prav imas, za SDSovce je tak nacin komunikacije nekaj normalnega, vsakdanjega, da ne recemo normala. Drugi se pa malo "zgrazamo" nad tem, ker nismo vajeni enoumja. :)

Zanimivo da se ne zgražate ko levičarski voditelj ujčka vaše in udriha po desnici. Hinvaščina, dvoličnost? Značilna za levičarja.


Spet govoris o tem? Svoja Komunisticnopartijska nagnjenja odnesi na zbor SDSa. Pac komunistov trenutno v vladi ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

111111111111 ::

p0f je izjavil:

Ja, znacilnost levicarjev je, da so normalni, da imajo IQ cez 85. Ker gre za tehnicni forum, je jasno, da je tistih desnih z IQ pod 50 malo ali pa izpadejo bebcki.

Bolj je to značilnost sredinskih volilcev, ki ne marajo ekstremov. Žal nas je vedno manj, ali pa morda na naslednjih volitvah...

p0f je izjavil:

Jah kot sem rekel, mentalno ste omejeni.

Saj sem rekel, da je JJ bolj sposoben, pa je zal namenil vso svojo sposobnost skodovati Sloveniji. In kaj naj zdaj volim super lopova in kriminalca, za katerega vem, da bo ves cas delal skodo vsem ali povprecneze, ki jim vecino casa ne bo uspelo.

Briga me za delovno dobo Meseca, briga me za pusko Sarca, na take fore padajo kreteni. Mene zanima samo kdo mi bo manj skodoval in izbrati kriminalca, preprodajalca orozja in vojnega zasluzkarja, cloveka, ki je poskusal narediti vojaski udar.

Ni sans. Raje poslusam nebuloze ostalih manj nevarnih subjektov.

V trenutni fazi je za Slovenijo najmanj škodljiv Janša.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

V kolikor je Slovenija penzionisti in socialci.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

111111111111 ::

Aramis je izjavil:

Škodoval, kje že? Levi ste še bolj omejeni
A nesposobn banda pa je kul?


Skoraj sem dol padel. :) Odličen video.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

111111111111 ::

p0f je izjavil:

Kot receno, med dvema slabima moznostima izbiram manj slabo. Ta mi vsaj po glavi ne serje s svojimi kadrovskimi cistkami, privatizacijo zdravstva, medijev itd., pa tudi solzilec mi ne vdira v stanovanje in krade zmerno ali vsaj dovolj inteligentno, da ne bode v oci. Ce pa Hojsa nikoli vec ne vidim, ali pa tistega "leaderfaca" Matoza pa, kot pravi Hypathia, bo pa ze kicasto.

In ustoliciti tebe za dosmrnega vladarja? To bi rad ze JJ, pa mu k sreci ne ratuje.

Torej izberi Janšo. On ne bo delal kadrovskih menjav.

p0f je izjavil:

Ja, si kar precej pametujoc, ne poves pa kje je opcija. Si raje adhominemcek. Cisto na tvojem metalnem dosegu.

Sedaj ko nimaš več izmišljenih argumentov pa si prešel na osebne žalitve? :) Si kakšen bivči user, ki so te iz teme vrgli? :D

p0f je izjavil:

Ja, ne bi debatiral, pa se mi zdi koristno, da poves kaj je ta "opcija". Ali spet, kot v vseh temah samo nakladas in se delas pametnega, si manj inteligentna opcija jypa. Ne rabis skrivat, no le povej, kaj je tvoja superiona opcija, ki ne vkljucuje SDSa v vladi.

Boscaroli in tehnična vlada. Dokler se teli naši politični butalci ne zbrihtajo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

tilen03 je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Kako pa je Golob prišel do izpiskov, če to ni njegov račun? Kako ve da na ta račun ni bilo nobenih prilivov?

Banka mu je sporočila, po zahtevi odvetnikov.

Zakaj pa izpisek samo za 5 dni? Zakaj ne cele zgodovine računa, da vidimo da res ni bilo prilivov? Očitno so bili in bi to vrglo slabo luč na Goloba, tudi če ni on odprl račun. In potem govorijo, da igrajo z odprtimi kartami.

tilen03 je izjavil:


Shrani si ta komentar in ga poglej za 4 leta, kajti KUL + GS bodo presenetili. :) Od porušene vlade, do najboljše vlade v zgodovini Slovenije.

Ti si shrani svoj komentar in si ga poglej čez 1 leto, ko bo KUL + GS razpadel, če bodo danes seveda znali šteti do 46. :D

p0f je izjavil:


Naaah, ta dvojica ni tako zelo skodljiva kot SDS. Pac samo nazadnjaska, malo hecno spade, ce danes volis stranke pri kateri Pocivalskova pase nekam v 19 stoletje, NSi pa v srednji vek.

NSi ima enega najboljših gospodarskih programov v Sloveniji. Minus pač je da so katoliki.

p0f je izjavil:

Ostali jih do naslednjih volitev ali posvojijo in postanejo del njih ali pa integrirajo njihove volilne programe v svoje in jih unicijo? :)

NSi in SNS te postavljajo na laž.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Čudi me, da nima gospod Golob 50%. Glede na klovne, ki mu stojijo nasproti aka sarec, tonin, jansa.

Mislim, da bo danes imel Golob kar 150%, ker za manj bo že odstopil.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Sds bi prišla v parlament samo ce bi bila nizka udeležba.

A lahko še bolj butast komentar? 30 let so že na sceni in skos v parlamentu.

p0f je izjavil:

Ja, levakov imamo vsi dovolj, tega si mislil, ne?


Kaj bi rad povedal? da so vsi šolarji nosili partizanke? In ne moreš verjeti Janša jo je tudi...

p0f je izjavil:

No ti kar izbiraj manjse zlo, ostali slovenci pa tudi. Bomo videli kdo je za koga manjse zlo. Ti ali enakomisleci ali KUL.

KUL je največja Šarčeva šala. 2 letna trago komična igra. :D

p0f je izjavil:


Spet govoris o tem? Svoja Komunisticnopartijska nagnjenja odnesi na zbor SDSa. Pac komunistov trenutno v vladi ne bo.

A niso SDS fašisti? Ste sedaj leviučarji izumili fašistične komunajzarje. :D Resnično vam zmaguje tal pod nogami. Upam, da bo danes desnica slavila, saj komaj čakam 4 leta levičarske jambrarije in sivih las. Komaj čakam.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

p0f ::

111111111111 je izjavil:

p0f je izjavil:

Kot receno, med dvema slabima moznostima izbiram manj slabo. Ta mi vsaj po glavi ne serje s svojimi kadrovskimi cistkami, privatizacijo zdravstva, medijev itd., pa tudi solzilec mi ne vdira v stanovanje in krade zmerno ali vsaj dovolj inteligentno, da ne bode v oci. Ce pa Hojsa nikoli vec ne vidim, ali pa tistega "leaderfaca" Matoza pa, kot pravi Hypathia, bo pa ze kicasto.

In ustoliciti tebe za dosmrnega vladarja? To bi rad ze JJ, pa mu k sreci ne ratuje.

Torej izberi Janšo. On ne bo delal kadrovskih menjav.


Ker jih je ze naredil, ampak jaz bi rad imel nekoga, ki bo njegove menjave in kraje lepo preucil in pozaprl vse, ki so se v casu njegove vlade okoristili.

GregiB ::

111111111111 je izjavil:


Kaj bi rad povedal? da so vsi šolarji nosili partizanke? In ne moreš verjeti Janša jo je tudi....


Nis(m)o…
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

p0f ::

111111111111 je izjavil:

/.../


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

BuDi79 ::

Levica je izjavil:

Insiderske novice zato vira ne bom najavil gre pa za vzporedne volitve in trenutno stanje se pravi, do 16 ure kaže tako


Gs 32%
Sds 18%
Sd 10%
Nsi 8 %
Levica 8 %
Lmš 6%
PS 5%
Pirati 4%


Kanal A pred pol ure:
 volitve2022

volitve2022

Levica ::

Levica je izjavil:

Insiderske novice zato vira ne bom najavil gre pa za vzporedne volitve in trenutno stanje se pravi, do 16 ure kaže tako


Gs 32%
Sds 18%
Sd 10%
Nsi 8 %
Levica 8 %
Lmš 6%
PS 5%
Pirati 4%



Pidatki za 17 uro

Gs 34%
Sds 17%
Sd 10%
Levica 9%
Nsi 8%
Lmš 5%
Ps 4%
Sab 4%

Resnica blizu 4% in so prehiteli Pirate


GS vodi v volilnih enotah Kranj, postojna lj center, lj bežigrad, celje, novo mesto, maribor in ptuj.


Naslednje poročilo ob 18.00 potem pa ob 19.00 izhodna pola.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

p0f ::

A ta razcapanec (Se morda spomni, kako so se v ww2 imenovale enote domacih izdajalcev (Crna Roka?), ki so se izdajale za partizane in obiskovale razne kmetije, potem pa pobile celo hiso, ce si jim pomagali? Hecno kako se izkazuje, da imajo tudi njihovi potomci enake prakse.), se kar naklada in se pretvarja, da je levicar? :))

Saj je jasno, da proba prepricati ljudi, ki se jim ne da na volitve volit proti SDS, da ne grejo? :)

Le pojdite volit, vsak procent, ki ga SDS izgubi jim je zahvala za zadnje dve leti, imate odlicno priliko, da recete fasizmu NE! za naslednja 4 leta, casa, da SDSu in ostalim desnim skrajnezem pokazete sredinec, take priloznosti se ne zamudi:


Levica je izjavil:

Se malo lazi/.../

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

scipascapa ::

TROHA takoj v zapor, tipo je kreten 1 klase!!!!!!

p0f ::

BuDi79 je izjavil:

Kanal A pred pol ure:
 volitve2022

volitve2022



Daj raje uradni link, da ne bomo starih slik gledali, namrec volilni molk pa A kanal ne bo sel krsiti, so kazni previsoke :))

Pri teh vasih laznjivih podvigih, se lepo vidi, za kaj se gre pri danasnjih volitvah.

Ali bomo gledali laznjive desnicarje, ki so jim vsi prijemi ok, se naslednja 4 leta ali pa se jih bomo znebili iz vlade za najmanj 4 leta.

Pojdite volit, vsak procent, promil, ki ga SDS izgubi jim je zahvala za zadnje dve leti, imate odlicno priliko, da recete fasizmu NE! za naslednja 4 leta.

Moznost, da SDSu in ostalim desnim skrajnezem pokazete sredinec ne pride vsak dan, take priloznosti se ne zamudi:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

IL_DIAVOLO ::

Kot pravim visoka udeležba ni voda na mlin sds-u. Zato smo šli na volišča.

Ce bi želeli nadaljevati isto, bi ostali doma.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kixs ::

p0f je izjavil:

A ta razcapanec (Se morda spomni, kako so se v ww2 imenovale enote domacih izdajalcev (Crna Roka?), ki so se izdajale za partizane in obiskovale razne kmetije, potem pa pobile celo hiso, ce si jim pomagali? Hecno kako se izkazuje, da imajo tudi njihovi potomci enake prakse.), se kar naklada in se pretvarja, da je levicar? :))

Saj je jasno, da proba prepricati ljudi, ki se jim ne da na volitve volit proti SDS, da ne grejo? :)

Le pojdite volit, vsak procent, ki ga SDS izgubi jim je zahvala za zadnje dve leti, imate odlicno priliko, da recete fasizmu NE! za naslednja 4 leta, casa, da SDSu in ostalim desnim skrajnezem pokazete sredinec, take priloznosti se ne zamudi:


Levica je izjavil:

Se malo lazi/.../


Samo vprasam, kaj, ce se izkaze, da bodo jeseni se hujsi ukrepi pod novo vlado? Recimo obvezno cepljenje od 2 leta starosti naprej?

p0f ::

kixs je izjavil:

p0f je izjavil:

A ta razcapanec (Se morda spomni, kako so se v ww2 imenovale enote domacih izdajalcev (Crna Roka?), ki so se izdajale za partizane in obiskovale razne kmetije, potem pa pobile celo hiso, ce si jim pomagali? Hecno kako se izkazuje, da imajo tudi njihovi potomci enake prakse.), se kar naklada in se pretvarja, da je levicar? :))

Saj je jasno, da proba prepricati ljudi, ki se jim ne da na volitve volit proti SDS, da ne grejo? :)

Le pojdite volit, vsak procent, ki ga SDS izgubi jim je zahvala za zadnje dve leti, imate odlicno priliko, da recete fasizmu NE! za naslednja 4 leta, casa, da SDSu in ostalim desnim skrajnezem pokazete sredinec, take priloznosti se ne zamudi:


Levica je izjavil:

Se malo lazi/.../


Samo vprasam, kaj, ce se izkaze, da bodo jeseni se hujsi ukrepi pod novo vlado? Recimo obvezno cepljenje od 2 leta starosti naprej?


In bos zato volil vlado, za katero je ze jasno kaksni so ukrepi in kaksen vonj ima solzilec? :) Ki privlece desne nacionaliste (nogometne navijace), za podpihovanje nasilja?

Kolikor se spomnim, je vodni top prisel ven tudi med prejsnjo Jansevo vlado (slucajno sem bil malo moker, pa si clovek zapomni), in dihala osvobajajoc vonj solzilca je bilo tudi cutiti. Vmes se ne spomnim njegove uporabe, tako, da je jasno kaj se dogaja, ko vlada SDS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

IL_DIAVOLO ::

Za cepljene ovcice je jasna izbira sds, ampak da pa necepljen voli sds ki je izvajal diskriminacijo nad necepljeni, pa je meni osebno nerazumljivo.

A ste res radi ponižani in zavrzeni?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!
««
100 / 126
»»